Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
nah fik nou )
prima parte ii cam plicty
o sa apara actziunea cand intra bill& tom in peisaj..
asha..pers: maya:
36.8KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Andy
45.4KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
bella
33.2KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
si pe bill & tom ii stitzi..
imd prima parte^^
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Iar e luni.. iar ma trezesc la 8:15.. imi trag repede o pereche de bluhi pe mn.. si un tricou roz ....arunc 2 3 caiete in ghiozdan si 5 6 manuale.. apoy plec.. .. dorm pe mn pana in statzie.. alaturi e un catzel care isi roade labutza stanga.. .. ma mijc unpic..si din greseala lovesc o piatra care loveste la cutzu.. cutzu se ridica de jos si incepe sa maraie la mn.. ma uit in alta directzie..inca il aud..ma intorc spre el..si ii vad coltzi.....fak catziva pasi in spate..dupaia o iau la fuga... ma urmarit pan la sc...urc repede pe gard..si ajuns in curtea scoli usa elevilor e deschisa. Ehh ce bn.... .. prima ora.. biologie.. .. urc pan la eteaju 2.. ma furisez sa nu ma vada profi....ajung in fatza usi.. o deschid repede trantind`o de perete.. era linijte.. .bella: ho fa ca scotzi usa din balamale.. respir usurata..profa nu era in clasa.. ma duk in banca mea si imi arunc ghiozdanu pe jos.. bella: aratzi de parka te-a urmarit moartea.. bella vine si se pone pe banca.. iau repede cartea si ii frec una peste spate.. maya:date dreq jos.. bella: stay fah ca ma invinetzesc repede.. maya: da bn..[ imi pon castile in urechi si dau muzika la maxim] bella:fah uh esty proasta..tzi-ai luat trricou invers.. maya:ce mah? Bella: imi smolge castile din urechi.. Bella: am spos ca tzi-ai pos tricou invers.. maya:chiar..? bella:aham.. maya: bn..atunci.... imi dau tricou jos.. baietzi isi beleau ochii la mn.. am ramas in sutien.. intorc tricoul invers si mi-l pon pe mn.. X: oooooooooo:>:>:>:> sexoasa mea.. era andy..fratemiu.. maya: ce faci bah.. .. trreci aici..sa ty pup.. andy: hai la baye.. :>:>:>:>:. sty ce mutre o sa faka astya..:-j:-j maya: pervers mik.. andy s-a pos pe banca belley.. andy:ce scultzi? Maya: nah...[ ii intind o casca] andy o ia ..asculta unpic apoy mi-o da inapoi.. bella: ahh?? andy : tokio hotel:-& bella: oo vako..asc th si mie nu-mi dai.. .. bella isi trage un scaun langa mn si ii dau o casca.. incepe sa cante si ea. Maya: ce oracai fah la mn???? bella:tacy meey.. rette mich.. maya: toom..:X:X andy:care bah.. fumeia sau intzolitu ? Maya & bella: baaahh X(X(X(X andy:ce mah? Maya:esty mort.. si am incepot sa vin spre el..cand m-a vazut andy a luat`o la fuga pe hol.. s-a dus in baya baietzilor.. maya:ce bah crezi ca nam tupeu sa intru...
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Antikku
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
|
|
Waii dar e misto Adik nah...fic nou...sa vedem cand apare bill &tom ce face...hai cu nextu sa percepe io mai moolte ka?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
aa..tnx de next..nah nu o sa fie..
bill& tom is noi la sc.. tralala.. >
deci nu va asteptatzi la asta..
hmm..restu ii secret )
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
oke..hai ca ma pon pe scris^^
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
oke..next imd
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Nam dormit toata noaptea.. nu va ganditzi la asha cv..inca is virgina....inca... ) oricum.. a doua zi andy a trebuit sa plece.:-< nu m-am putut abtzine.. eram umflata de plans..imi venea sa alerg dupa el..si sa ii spon sa vina inapoi..ca eo il besch..si ... am mers cu bella acasa la mn.. mama facea dansuri din buric peacolo pe manele.. .. am o familie de manelisty..nu`i suport.. mama: pupateas raza de soare... maya:in fund.. mama: vb frumos donsoara,,...... bella:haide sus.. m-am dus sus si am dat drumu la muzika.. th.. stateam pe pat cu bella si visam.. bella:nu o sa`i vedem niciodata.. maya:fah nu deveni melancolica..ii vedem noi.. deodata se aud batai in usa..styam ca ii maicamea.. mama: maya..da muzika mai incet nu`l aud pe gutza.. maya: ial de putza..mijcate in alta parte daka vrei sa`i ascultzi pe gutza.. mama: maya.. uh nu intzelegi ca gutza e un geniu..gutza nu te priveste..te inspira..fara numar fara numar.. maya:mama iesi draq din camera ca-mi vine sa sterg cu tn pe jos.. hmm.. ce pot sa spon.. saptamanile au trecut super greu fara andy.. m-am pos serios pe invatzat.. si ghici..am castigat o bursa in germania.. .. . bella:si uh ma parasesty.. mai aveam unpic si ajungeam acasa.. maya:e vacantza..^^..gasesty uh o cale sa vi la mn.. bella:da dar cn stye cat imi ia.. ramasesem blocata..o mashina era parkata in fatza casei lu andy. Maya:ce draq.. am batut la usa..si a raspuns mama lui.. maya:s-a intors andy.. mamaa:nu draga ..numai eo si cu tatal lui ne-am intors.. el a ramas acolo.. maya:oke..noi trebuie sa plecam..nui asha bella.. bella:da.. maya: o zi buna.. m-am dus fix acasa si l-am sunat pe andy.... andy:hallo.. maya:nu ma lua pe mn cu hallo..ce faci nebunule.. andy:maaayyaa..bn..uh?:* maya: hmm..imi fak valizele.. andy:aa..ce? Maya:da.. andy:dc...unde pleci.. maya:in germania.. andy:vb serios..??? maya:da.. miercuri plec.. andy:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa maya:usor ca-mi spargi timpanele.. andy:vin sa te iau de la aeroport.. maya:styam..^^ daka nu erai mort.. andy:eo eo eo:o3:o3 maya:da uh.. andy:tre sa inchid..cainele sare pe geam..spoookiiee.. deabea asteptam sa vina miercuri..nu mai am rabdare.. miercuri.:X:X [...] a venit si ziua plecari.. bella era in fatza casei mele cu mama si tata..si ma injura.. bella:tutzi gaty maty de muista ca ma lasi singura.. si uh si dovleacu celalalt ...aaaaaaaaaaaaaaaa maya:si mie o sa-mi fie dor de tn.. am ajuns la aeroport... pe tot timpul zborului am dormit aproape..sau mai rasfoiam reviste si asc muzika.. am ajuns pe la 11-12 noaptea... era intuneric..nu vedeam aproape nik.. un tip vine agitat spre mn..si ma trage intr`un coltz..nu i-am vazut deloc mutra.. era noapte..si avea si o sapca pe cap.. x:esty singura mea sperantza... maya:nu donez sange rinichi.. :-s x:te rog.. vino cu mn.. maya:vrei sa..:-S:-S da eos virgina...si nu vreau cu tn.. X: nu nu..te rog fi bona tembelului meu de frate ...eu plec in ny si nare cn sa aibe grija de fiintza lui.. maya: bn.. dc am acceptat nici eo nu jtyu.. tipul parea disperat.. macondus pana in fatza casei..apoy mi-a dat cheile.
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
2 pag
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
hai cu nextuuuuuuuuuuu
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
deci e prea tare ficul
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
ops..uitai.. hmm:-??statzi..o sa bag next..:-? cand apuk )
aa.. :-?
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|