Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sayler_moon_19 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
26 - 46 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Sensual Seduction Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
nah fik nou)

prima parte ii cam plicty

o sa apara actziunea cand intra bill& tom in peisaj..

asha..pers:
maya:


sensual seduction nah fik nou)prima parte cam plicty apara actziunea cand intra bill& tom Administrator

36.8KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Andy

sensual seduction andy Administrator

45.4KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bella

sensual seduction bella Administrator

33.2KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
si pe bill & tom ii stitzi..

imd prima parte^^



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Iar e  luni.. iar ma trezesc la 8:15.. imi trag repede o pereche de bluhi pe mn.. si  un tricou roz ....arunc 2 3 caiete in ghiozdan si 5 6 manuale.. apoy plec.. .. dorm pe mn pana in statzie.. alaturi e un catzel care isi roade  labutza stanga.. .. ma mijc unpic..si din greseala  lovesc o piatra care  loveste la cutzu..  cutzu se ridica de jos si incepe sa maraie la mn.. ma uit in alta directzie..inca il aud..ma intorc spre el..si ii vad coltzi.....fak catziva pasi in spate..dupaia o iau la fuga... ma urmarit pan la sc...urc repede pe gard..si ajuns in curtea scoli
usa elevilor e deschisa. Ehh ce bn.... .. prima ora.. biologie.. ..
urc pan la eteaju 2..  ma furisez sa nu ma vada profi....ajung in fatza usi..  o deschid repede trantind`o de  perete..  era linijte..
.bella: ho fa ca scotzi usa din balamale..
respir usurata..profa nu era in  clasa.. ma duk in banca mea si  imi arunc ghiozdanu  pe jos..
bella: aratzi de parka te-a urmarit moartea..
bella vine si se pone pe banca.. iau repede cartea si ii frec una  peste spate..
maya:date dreq jos..
bella: stay fah ca ma invinetzesc repede..
maya: da bn..[ imi pon castile in urechi  si dau muzika la maxim]
bella:fah uh esty proasta..tzi-ai luat trricou invers..
maya:ce mah?
Bella: imi smolge   castile din urechi..
Bella: am spos ca tzi-ai  pos tricou invers..
maya:chiar..?
bella:aham..
maya: bn..atunci....
imi dau tricou jos..  baietzi isi beleau ochii la mn.. am ramas in sutien.. intorc tricoul invers si mi-l pon pe mn..
X: oooooooooo:>:>:>:> sexoasa mea..
era andy..fratemiu..
maya: ce faci bah.. .. trreci aici..sa ty pup..
andy: hai la baye.. :>:>:>:>:. sty ce mutre o sa faka astya..:-j:-j
maya: pervers mik.. andy s-a pos pe banca belley..
andy:ce scultzi?
Maya:  nah...[ ii  intind o casca] 
andy o ia ..asculta unpic apoy mi-o da inapoi..
bella: ahh??
andy : tokio hotel:-&
bella: oo vako..asc th si mie nu-mi dai.. ..
bella isi trage un scaun langa mn si ii dau o casca.. incepe sa  cante si ea.
Maya: ce oracai fah la mn????
bella:tacy meey.. rette mich..
maya: toom..:X:X
andy:care bah.. fumeia sau intzolitu ?
Maya & bella: baaahh  X(X(X(X
andy:ce mah?
Maya:esty mort..
si am incepot sa vin spre el..cand m-a vazut andy a luat`o la  fuga pe hol.. s-a  dus in baya baietzilor..
maya:ce bah crezi ca nam tupeu sa intru...


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
Waii dar e misto
Adik nah...fic nou...sa vedem cand apare bill &tom ce face...hai cu nextu sa percepe io mai moolte ka?


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aa..tnx de next..nah nu o sa fie..

bill& tom is noi la sc..  tralala.. >

deci nu va asteptatzi la asta..

hmm..restu ii secret)


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
      next muma  

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
Oooo:>mijto fiku
j io is curioasa kand vor aparea cei 2
hai cu nextuuuu


_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
oke..hai ca ma pon pe scris^^

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
si am incepot sa vin spre el..cand m-a vazut andy a luat`o la  fuga pe hol.. s-a  dus in baya baietzilor..
maya:ce bah crezi ca nam tupeu sa intru...
andy:na-i..
maya:sa mori uh..
am dat  buzna in baye.. lintr`un coltz era un baiat care isi vedea linijtit de susu lui...altu statea holbat la mn..
maya:nu ma  uit..nu ma uit..
ma uitam dupa fumeia de andy..se ascundea intr`un wc deacolo..am dat cu picioru in toate.. ..pan l-am gasit..
andy:salut..
maya:>
andy:stay..nu da...
maya:dc.. o sa dau pan numa  pot..
andy:noo.. pt ca .. de asta..a venit la mn.. si ma sarutat apoy .. ma pos la perete si a plecat..
maya:aaannddyyy..
andy alerga pe hol..a intrat in clasa daramand vreo 3 colegi..apoy s-a dus in spatele belley..
andy:schh :-$
maya:aanndyy!!!!!
bella:e aici..
andy:tradatoare`o..
bella: te yey de kaulitz..ai de aface cu mn si maya..
maya: te mai iei mah de barbatemeu???
bella: ce fah barbateteu.. cand si`o  trage  tom  fermoaru de la pantaloni in jos uh esty pe partea cealalta a pamantului...
maya:tacy dreq din gura..cand il prind il violez..
orele au trecut repede..am mai mers cu nebuni prin park sa ne plimbam..ne-am oprit la o banca..
Bella:mah vin tezele..
maya:mai is 3 sapt..
andy:copiem noi..:-j
maya:de la cn bah ca totzi s-au facut zgarciobi..
andy:las..in cealaltat clasa a eo de la cine sa copiez..
maya:ce mah..in cealatat clasa..ce faci ne parasesty..
bella:buey..:-L
andy:o sa fiu sincer cu voi..peste o sapt vine tata si vrea sa ne ia   pe mn si pe mama in germania..
maya:nu bovina mea..nu te las..te besch..stay aici..fratemeo..(
l-am luat repede in bratze.. daramandul de pe banca......stateam amandoi pe iarba..
bella:cn ma mai  violeaza pe mn pe sub ghiuveta din baya fetelor..
maya:baah ma inseli:-w:-w
andy:drogatelor ce avetzi....
bella: va futetzi fara mn.. ..stay ca vin..si s-a pos si ea peste noi..
maya:aolo..cad vaci din cer.. :-SS
bella: mooo..
maya:a dreq vaka ce da din craci..
ne tavaleam prin iarba..oameni se uitau la noi ca la nijte ciudatzi..da nu ne pasa...
[...] peste o sapt[...]
eram la mn acasa cu bella si imi faceam rucsacul..era ultima zi a lu andy in romania..imi venea sa plang..:-<
bella:haidi fah ca pleaca ala pan` te mijty uh..
maya: fah iar ai baut benzina..ce ai te arde curu..stay acolo.. ca nu-mi gasesc pijamaua.....
era sub pat..am tras repede de ea.. si am pus-o in ghiozdan..
bella: gta?
Maya:da bey gta..
in 10 min era in fatza usi lu andy...era singur acasa..
bella:credeam ca o sa fie si ai tay..
andy:s-au dus dupa papalescu..
maya:aham..haide ..party party..
am urcat pana in camera lu andy..
bella:mai deschide mah si uh un geam....
maya:haide mijca fah.. ca stay in drum..
bella:da respir nu vezi..
maya:da da..
au scost cutiile de rebdull..filmele si tzigarile.... am bagat un film de comedie..
apoy fumat si redbull..cam asta am facut pana au venit  parintzi lu andy..
prima care a intrat pe usa a fost maicasa.. taicasu uitase tzigarile si s-a intors inapoi..
andy:bay asta ii mama..repede..
am ascuns tot sub pat..
mama:copii suntetzi cumintzi..
andy:da mama..
mama:bravo..va chem eo cand trebe sa mergetzi la masa..
andy:da mama..
dupa ce o iejit am scos alea de sub pat..intre timp a venit si taicasu lu andy acasa..
t: unde`s baietzi?
M: andy maya si bella sunt sus..
T: bella si maya? Nu par a fi baietzi..
m:pt ca niki nu sunt scumpul meu..sunt fete..
t:vrei sa spui ca andy e sus cu  2 fete..
m:da..
taicasu a luat`o repede pe scari..
andy:asta ii tata...repede bella da pe cartoon network.. maya ascunde astea sub pat...
T: ANDY! Ce faci..
andy:ma uit la tom &jerry tata cu bella si maya..
andy:ce crezi ca facem..
T:in regula.. atunci..distractzie placuta.


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
      next..sory ca nu las comm mare dar scriu la rom:-L

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
oke..next imd

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Nam dormit toata noaptea.. nu va ganditzi la asha cv..inca is virgina....inca...)
oricum.. a doua zi andy a trebuit  sa plece.:-<
nu m-am putut abtzine.. eram umflata de plans..imi venea sa alerg dupa el..si  sa ii spon sa vina inapoi..ca eo il besch..si ...
am mers cu bella acasa la mn.. mama facea dansuri din buric peacolo pe manele.. .. am o familie de manelisty..nu`i suport..
mama: pupateas raza de soare...
maya:in fund..
mama: vb frumos donsoara,,......
bella:haide sus..
m-am dus sus si am dat drumu la muzika.. th.. stateam pe pat cu bella si visam..
bella:nu o sa`i vedem niciodata..
maya:fah nu deveni melancolica..ii vedem noi..
deodata se aud batai in usa..styam ca ii maicamea..
mama: maya..da muzika mai incet nu`l aud pe gutza..
maya: ial de putza..mijcate in alta parte daka vrei sa`i ascultzi pe gutza..
mama: maya.. uh nu intzelegi ca gutza e un geniu..gutza nu te priveste..te inspira..fara numar fara numar..
maya:mama iesi draq din camera ca-mi vine sa sterg cu tn pe jos..
hmm.. ce pot sa spon.. saptamanile au trecut super  greu fara andy.. m-am pos serios pe invatzat.. si ghici..am castigat o bursa in germania.. .. .
bella:si uh ma parasesty..
mai aveam unpic si ajungeam acasa..
maya:e vacantza..^^..gasesty uh o cale sa vi la mn..
bella:da dar cn stye cat imi ia..
ramasesem blocata..o mashina era parkata in fatza casei lu andy.
Maya:ce draq..
am batut la usa..si a raspuns mama lui..
maya:s-a intors andy..
mamaa:nu draga ..numai eo si cu tatal lui ne-am intors.. el a ramas acolo..
maya:oke..noi trebuie sa plecam..nui asha bella..
bella:da..
maya: o zi buna..
m-am dus fix acasa si l-am sunat pe andy....
andy:hallo..
maya:nu ma lua pe mn cu hallo..ce faci nebunule..
andy:maaayyaa..bn..uh?:*
maya: hmm..imi fak valizele..
andy:aa..ce?
Maya:da..
andy:dc...unde pleci..
maya:in germania..
andy:vb serios..???
maya:da.. miercuri plec..
andy:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
maya:usor ca-mi spargi timpanele..
andy:vin sa te iau de la aeroport..
maya:styam..^^ daka nu erai mort..
andy:eo eo eo:o3:o3
maya:da uh..
andy:tre sa inchid..cainele sare pe geam..spoookiiee..
deabea asteptam sa vina miercuri..nu mai am rabdare.. miercuri.:X:X
[...] a venit si ziua plecari.. bella era in fatza casei mele cu mama si tata..si ma injura..
bella:tutzi gaty maty de muista ca ma lasi singura.. si uh si dovleacu celalalt ...aaaaaaaaaaaaaaaa
maya:si mie o sa-mi fie dor de tn..
am ajuns la aeroport... pe tot timpul zborului am dormit aproape..sau mai rasfoiam reviste si asc muzika..
am ajuns pe la 11-12 noaptea... era intuneric..nu vedeam aproape nik.. un tip vine agitat spre mn..si ma trage intr`un coltz..nu i-am vazut deloc mutra.. era noapte..si avea si o sapca pe cap..
x:esty singura mea sperantza...
maya:nu donez sange rinichi.. :-s
x:te rog.. vino cu mn..
maya:vrei sa..:-S:-S da eos virgina...si nu vreau cu tn..
X: nu nu..te rog fi bona tembelului meu de frate ...eu plec in ny si nare cn sa aibe grija de fiintza lui..
maya: bn..
dc am acceptat nici eo nu jtyu.. tipul parea disperat.. macondus pana in fatza casei..apoy mi-a dat cheile.


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
Deci m`am prins cine ii tipu    
place fiku
n`am ce comenta pt k e sooper
place limbaju:>

dar cum d a acceptat aja pur j simplu?:-?hmm.....
oricum vreau s vad c fak mai departe
so.....girl nextttttt


_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
2 pag

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
hai cu nextuuuuuuuuuuu       

_______________________________________
I miss you


pus acum 17 ani
   
corryna_2004
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
deci e prea tare ficul

_______________________________________
LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!

pus acum 17 ani
   
Adrianne
Tokio Hotel Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
suuper : x

nexttttttttttt 



   

sensual seduction suuper    

30.3KB


_______________________________________
Smile, even if it’s a sad smile, because sadder than a sad smile is the sadness of not knowing how to smile.

pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
Srry k n'am mai pus comm

Dar e super marpha

NEXTUUUUU      


pus acum 17 ani
   
~IoAnA~
Bill Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 58
  ala era bill nuh?? da ce disperat era!!!  

NEXT


_______________________________________
Sparkling angel I believed
You were my saviour in my time of need.
Blinded by faith I couldn't hear
All the whispers, the warnings so clear.
I see the angels,
I'll lead them to your door.
There's no escape now,
No mercy no more.
No remorse cause I still remember
The smile when you tore me apart.


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ops..uitai.. hmm:-??statzi..o sa bag next..:-?
cand apuk)

aa.. :-?



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la