Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
glamour35 Profile
Femeie
24 ani
Constanta
cauta Barbat
28 - 69 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / un singur drum Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
dark~angel
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 519
aceeasi pov q sfarshitul...
shi la ficul asta pot sa spun k sfarsitul nu este copiat din nici un fic...
shi nuj mi-e greu sa cred k l-ai citit pe tot  pt k nu ai lasat nici un comment...shi acelasi lucru e valabil pt aman2 ficurile...dar ma rog nu am cum sa demonstrez asta cum nici u nu ai cum sa o faci...deci srry chiar nu am spus-o cu rautate dar chiar la ficul asta nu ai avut dreptate...shi app dak vrei sa imi dai add shi sa-mi spui si mie din c fic m-am inspirat...id meu e symy_dark_angel

Modificat de dark~angel (acum 17 ani)


_______________________________________
~°Nu te mai am, ai plecat,
Tu pe drumul tau, eu pe al meu
Nu ai privit inapoi,
Nepasator cum ai fost mereu
M-ai lovit cum nimeni pana acum nu reusise
Acum sunt goala, a ramas cenusa sperantelor stinse
Ghinionista de fel, astfel inca de cand m-am nascut
Am plecat ratacind in cautarea norocului pierdut
Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la-nceput
Dar mi-am dat seama ca
Nu poti pierde ceva ce n-ai avut
Cum sa trec peste tot ce-a fost
Cand eu adorm si-acum oftand?
Iar daca tu m-ai uitat demult,
De ce te port si acum in gand?
Cum sa fie totul un vis frumos
Cand eu m-am trezit plangand?
Iar daca tu nu m-ai visat niciodata,
De ce ma trezesc si acum visand?
Cad abrupt printre vise,
Te regasesc eu tot am vrut !
Dezamagita ca n-am putut sa te fac fericit,
Au fost doar simple cuvinte pierdute
Ce mi-au ramas in minte.
Trag sa sper ca totul depinde
Incontinuare de tot ce a fost .
Ma simt prost cand te vad !
Mi-aduc aminte, dar fara rost !
O copilarie, o chemare, un baiat,
O strigare si o fata oare care
Tind sa cred ca totul moare
Ma simt lovita de simplul fapt ca m-ai mintit .
Am cazut, m-am ridicat,
Te-am iubit, tu m-ai uitat .
De simplul fapt ca m-ai ranit,
De simplul fapt ca m-ai jignit.
Prin simplul fapt ca n-ai gandit !
Eu pentru ce te-am iubīt ?~°

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Nu sunt un User activ. Am avut destule probleme si nu am putut intra pe forumuri. lnsa am recuperat acum totul, nu mi'a fost deloc greu. Ti'am dat add'. Vorbim pe Mess, si iti spun si forumul si fic'ul.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la