Tokio Hotel Romania
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: glamour35 Profile
 | Femeie 24 ani Constanta cauta Barbat 28 - 69 ani |
|
dark~angel
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 519
|
|
aceeasi pov q sfarshitul... shi la ficul asta pot sa spun k sfarsitul nu este copiat din nici un fic... shi nuj mi-e greu sa cred k l-ai citit pe tot pt k nu ai lasat nici un comment...shi acelasi lucru e valabil pt aman2 ficurile...dar ma rog nu am cum sa demonstrez asta cum nici u nu ai cum sa o faci...deci srry chiar nu am spus-o cu rautate dar chiar la ficul asta nu ai avut dreptate...shi app dak vrei sa imi dai add shi sa-mi spui si mie din c fic m-am inspirat...id meu e symy_dark_angel
Modificat de dark~angel (acum 17 ani)
_______________________________________ ~°Nu te mai am, ai plecat, Tu pe drumul tau, eu pe al meu Nu ai privit inapoi, Nepasator cum ai fost mereu M-ai lovit cum nimeni pana acum nu reusise Acum sunt goala, a ramas cenusa sperantelor stinse Ghinionista de fel, astfel inca de cand m-am nascut Am plecat ratacind in cautarea norocului pierdut Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la-nceput Dar mi-am dat seama ca Nu poti pierde ceva ce n-ai avut Cum sa trec peste tot ce-a fost Cand eu adorm si-acum oftand? Iar daca tu m-ai uitat demult, De ce te port si acum in gand? Cum sa fie totul un vis frumos Cand eu m-am trezit plangand? Iar daca tu nu m-ai visat niciodata, De ce ma trezesc si acum visand? Cad abrupt printre vise, Te regasesc eu tot am vrut ! Dezamagita ca n-am putut sa te fac fericit, Au fost doar simple cuvinte pierdute Ce mi-au ramas in minte. Trag sa sper ca totul depinde Incontinuare de tot ce a fost . Ma simt prost cand te vad ! Mi-aduc aminte, dar fara rost ! O copilarie, o chemare, un baiat, O strigare si o fata oare care Tind sa cred ca totul moare Ma simt lovita de simplul fapt ca m-ai mintit . Am cazut, m-am ridicat, Te-am iubit, tu m-ai uitat . De simplul fapt ca m-ai ranit, De simplul fapt ca m-ai jignit. Prin simplul fapt ca n-ai gandit ! Eu pentru ce te-am iubīt ?~°
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
|
|
Nu sunt un User activ. Am avut destule probleme si nu am putut intra pe forumuri. lnsa am recuperat acum totul, nu mi'a fost deloc greu. Ti'am dat add'. Vorbim pe Mess, si iti spun si forumul si fic'ul.
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 17 ani |
|