*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel
 Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
|
|
K fik nou
personajele:
Rux 14 ani)ambitioasa,prietenoasa,nu ii plac fitosii
Remus(Rem14 ani ):cel mai bun prt al lui Rux,nu vorbeste cu oricine,ii place sa`si petreaca timpul pe role
Boby(14 ani nu am poze cu el ….le aveam pe un cd…cand le gasesc pun):ii place sa mearga cu sk8`ul,face parte din aceasi gasca cu Rem si Rux,ii plac glumele,e in clasa cu Rem. Robert(15 ani din pacate nici cu el nu am poze….):prieten cu Boby,o place pe Rux,nu il suporta pe Remus dupa vestea ce i`a dat`o Rux.
Bill si Tom(18):vor aparea mai tarziu
deci vrea cnv prima parte? 
Modificat de *luv_Bill* (acum 17 ani)
_______________________________________
I cry for the time that you were almost mine,
I cry for the memories I've left behind,
I cry for the pain, the lost, the old the new,
I cry for the times I thought I had you
but sometimes....i just want to SCREAM!!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
yoooooooooooooooooooooooooooo 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel
 Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
|
|
K
Prima zi de scoala:imi suna alarma telefonului(7:30)….ma ridic adormita din pat,ma duc la dush apoi ma intorc in camera.Imi iau o pereche de blugi negri,o bluza roz cu niste iepurasi negrii,o pereche de tenesi rosii si ma aranjez. Mama:esti gata? R a. M:eu plec la service.Vezi ce faci la scoala. R a stiu…pa. Imi iau telefonul si ies din apartament.Cobor repede scarile si in fata blocului ma asteapta Rem. Rem:Hi Rux zise pupandu`ma R:neata.Ce faci? Rem:Pe aici si eu.Esti gata? R a hai. Pe strada nu i`am zis nimic. Rem e ce esti asa tacuta? R:Pai sti si tu…ma mut intr`o socala noua,colegi noi….. Rem a stiu cum e…asa am patit si eu anul trecut.O sa vezi ca o sa fie bine.Imi pare rau ca nu esti cu mine si Boby in clasa. R:Apropo el unde e? Rem:trebuie sa apara si el.Vine cu ceilalti baieti din gasca. R:Aha…. Am ajuns in curtea scolii.Am facut cunostinta cu noii colegi,ne`am imprietenit repede chiar daca unii se mai uitau ciudat la mine.Insa Rem era mereu in spatele meu. R:Tu nu te duci la clasa? Rem:Ba da.Bafta si ma stranse in brate. R:Mersi.Vezi ce faci. Andreea:E prietenul tau? R:Nu.E my best firend… A:Va intelegeti bine. R ap…..hello….e MY BEST FRIED{damn…..} Am mers in clasa.Am vazut`o pe diriga apoi am mers cu fetele in orash.In parcul central l`am vazut pe Rem cu gasca. Boby(era pe sk8):Uite sti schema asta?zise sarind in sus.Si pica inapoi pe langa sk8.Offf. Rem a da zise razand…asta am vazut`o si ieri. Boby:Nu e vina mea ca sk8`ul e defect. Rem:Lume noua zise uitandu`se la mine. Boby:Hi Rux zise pupandu`ma. R:Hi.Ce faci?Nu`mi spune cumva sk8`tu? Boby:Exact. R:Nu se poate:Xti`ai pus piercing in buza? Boby a. R:E sooper. Boby a si ma pupa pe obraz. R:Restul ce fac? Boby:Hai la ei. R:Buna yoyo{ioana},alex,tiby,mihai…buna tuturor.Ce mai e nou? Alex:Nimic.Acum 30 minute am ajuns si noi zise facand balonase din guma. R:Vreau si eu guma. Alex:Poftim si imi arunca ruxacu.Serveste`te. R:Tnx.Deci unde mergem azi?
_______________________________________
I cry for the time that you were almost mine,
I cry for the memories I've left behind,
I cry for the pain, the lost, the old the new,
I cry for the times I thought I had you
but sometimes....i just want to SCREAM!!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan
 Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
|
|
vai : x vreau si eo gasca deasta mare ))
sa nu le mai stiu numele ) hmm:-? interesant inceput; vreau sa vad mai departe: x ador ficurile talee:X 
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
|
|
| pus acum 17 ani |
|
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th
 Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
|
|
nu nu nu
stai ajea cum adica nimeni
toat lumea
baga next
datzi commuri mah la fatha k se supara si plange..
hai hai hai hai cu nextu bre femeie nu a fa sa astept
_______________________________________
 I Just Wanna Have Fun ...............................................................
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Himeka
GUSTAV SCHAFER FAN
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 91
|
|
supper tare .........imi place de fata e la fel k mn......adik ii place sa ii lase pe baieti sa astepte raspunsul ................vreu nextuuuuuuuuuuuu sunt curioasa ce raspun o sai dea
|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
E sooper
Next 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Adrianne
Tokio Hotel Fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
|
|
nextttttttt : X imi place mult ficu : X
80.6KB
_______________________________________ Smile, even if it’s a sad smile, because sadder than a sad smile is the sadness of not knowing how to smile.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan
 Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
|
|
aa:|
remus?:|
ce cauta acolo:|
deasta intreba sisu ei dak sa intamplat ceva:-?
cred ca vrea sa o intrebe ceva important:>
nextt 
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
|
|
| pus acum 17 ani |
|