ツSoЯÀ™.
Tom Kaulitz Fan
 Din: SpO0kYLolYlAnD X3
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 63
|
|
Conflict bazat pe haleala
Lulu nu mai vrea o mika mare SUNCA!a mancat destul incat sa nu vrea sunca,sa vrea pastrama de oaie pe care Cindy o doreste din toata inima!!dar prefera Shaworma...insa nu simpla cu fasole,terci si bors!Doar ca nu mai are, a mancat Lulu tot,si acum ii trebuie Ben Gay pt spetele ei belit(Lu Lulu)...Da,e adevarat,Lui Lulu ii place shaworma,insa mincinoasa de Cindy spune ca a mancato,cand de fapt ea saliva cu bale de caine bleg!!!Cindy sa-ti fie rusine!Kawaisoni Lulu nu mai e shaworma dar mai e felul tau preferat...laturi de la porc...Sooo....Don't worry!Be happy! In final , aman 2 au halit tocana de gulie...cu multa crema de terci.Fericite i-au spus lui Jessie care tocmai manca tocana ei favorita de untura si toba:"Nu manca shaworma cu fasole si baclavale...ca ti-o dam direct la gioale(picioare)"
END 
_______________________________________

 Let's drop! Yeah, come on
I'll take you home If you don't leave me at the front door (Leave me at the front door) Your body's cold But girl, we're gettin' so warm And I was thinking of ways That I could get inside (Get inside) Tonight you're falling in love Let me go now This feeling's tearing me up Here we go now ow if she does it like this Will you do it like that? Now if she touches like this Will you touch her like that? Now if she moves like this Will you move her like that? Come on, shake, shake Shake, shake, shake it


 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ツSoЯÀ™.
Tom Kaulitz Fan
 Din: SpO0kYLolYlAnD X3
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 63
|
|
Bolnava
Astazi prea iubita noastra Jessie este bolnavioara.S-a infofolit cu dresurile sic de la Getutza Dizain,cu deodorantul la nasuc si toata ziua pe OTV sa vada ce a mai fakut Elodia.Ar manca niste bors dar ii e prea lene asa ca toata ziua mananca mizeria de sub unghii...Mmmm...sapun....Din knd in knd ia una din vaci(Dominica) si o pupa pana o umple de bale de caine...hm..mai e si paharul cu apa plin de bacterii....ce-i pasa? Nu e scoala!!Apoi da la Taraf si incepe sa mugeasca"Buzele tale,2 petale!"...ca o vaca in calduri pana knd observa poza lu Sunky din rama,apoi o ia si o pune in pampers,si asa incep fanteziile."O mereu mi-am dorit sa port un pampers" apoi spune:"Shunka prost" Dar fantezia dispare knd intra tatal ei spunandu-i k trebuie sa manance.II e foarte greu sa se dea jos din patul din care nu s-a sculat de 24 de ore...oricum...oare ce va manca? Raspuns:"sunca cu terci de untura" Oo nu...daca e vreun stramos de-a lu Sunca pe acolo...mai bine mananc niste toba k e mai sanatoasa...apoi se duce la Wc dar se impiedica de vaca ei(Potcovita)si cade cu capul in el....Se satura apoi revine la masa...mai ia si niste cereale antice din Croatia din orasul Pula...Hm delicios poate mai stau akasa ink vreo 2 zile!Yuppy! Apoi vin Lulu si Cindy...ar raspunde la interfon dar ii e lene...hai macar sa le raspunda la usa...nu vor sa-i transcrie si lectiile daca tot?...Evident ca nu ...is porcine dar vor apa,banane ca's fomiste...hahalerele azi mi-au fakut o poza,evident iesisem superb dar ele nu ,ca's emo cika...apoi ma intreaba de tot felu de melodii,de unde sa stiu eu,eu ma uit la ploaia stelutelor,stiri,Elodia, si chestii educative,ei bn in sfarsit s-au carat hai sa cronometrez cat timp trebuie sa miros deodorantul pana se termina de tot....
END 
Modificat de ツSoЯÀ™. (acum 17 ani)
_______________________________________

 Let's drop! Yeah, come on
I'll take you home If you don't leave me at the front door (Leave me at the front door) Your body's cold But girl, we're gettin' so warm And I was thinking of ways That I could get inside (Get inside) Tonight you're falling in love Let me go now This feeling's tearing me up Here we go now ow if she does it like this Will you do it like that? Now if she touches like this Will you touch her like that? Now if she moves like this Will you move her like that? Come on, shake, shake Shake, shake, shake it


 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
doar 2 ore? putziiin 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|