|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
Sa incepem cu inceputuleram o fata rea puteam sa spun k eram femeie imi placea sa fac rau adoram asa ceva sa fac pe cineva sa sufere.Sa incepem cu prezentarile eu sunt Mada eram o fata rebela,inalta,slaba,seducatoare,sexy,amuzanta,aveam ceva aparte.Tom il stiti pe Bill la fel,sotia lui Tom Angeline.Angeline era o familista convinsa era sotia unui om de afaceri Tom Kaulitz. Era o zi in kre eu plecasem la cumparaturi la ora 8 deoarece la ora 20.00 trebuia sa ajung la o petrecere,miam luat o rochie neagra scurta si o pereche de sandale negre foarte frumoase.Ale mergea cu mine aveam acelasi obiectiv BAIETII sau BARBATZII. m-teai imbracat? a-da! m-hai sa mergem! a-k! La petrecere era un amic de al meu Cosmin: c-buna,papusa! m-buna c-ah,ale! a-buna! Abia intrasem in sala si deja acaparasem toate privirile eram in centrul atentiei. c-hai sa til prezint pe Tom Kaulitz! m-hai! a-eu miam gasit partener! m-ma bucur! c-hai sa mergem. m-haide! Erau o groaza de barbati imbracati in costume cat mai elegante si cat mai frumoase. c-tom! t-aaa,cosmin buna! c-buna! t-frumoasa partenera! c-tocmai tie vroiam sa tio prezint! t-mai vazut fara sotie si ma ataci? c-se poate zice si asta! Tom se astepta sa dau inapoi,nu ma cunostea mi se parea si mai misto asa. t-tom kaulitz! m-madalina! t-incantat! m-si eu de asemenea! t-povestestemi despre tine.Asta fac de obicei cand cunosc persoane noi. m-si eu!Pai ce pot sa zic,am absolvit facultatea,am 24 ani si cu sigurantza sunt o persoana dragutza! t-frumoasa descriere,bun inceput! m-multumesc! t-a venit randul meu! m-nu e nevoie stiu totul despre dumneavoastra sunteti cunoscut! t-tutuiestema! m-bn! Toata noaptea am flirtat cu Tom,aveam noroc ma angajase drept purtatoarea sa de cuvant si reprezentanta,imi placea dar vroiam totusi ceva mai mult. m-mia parut bine sa va cunosc,deci ne vedem maine la munca! t-da! m-noapte buna! t-multumesc,noapte buna! Am plecat acasa,nu prea eram multumita reusisem doar atat,dar recunosc imi placeau barbatzii kre se tin tare. m-ale!ce faci? a-bine! m-teai distrat? a-da! m-asta e bine! a-cunosc de muuuult surasul asta diabolic,ia zi ai reusit? m-da,se tine tare dar,ascultama bn in 5,4,3,2,1,0 el ma va suna SUNA TELU m-da! Ale belise niste ochi! m-eu sunt bine u? x-si eu mam distrat in prezenta ta! Am dat telefonul pe difuzor m-si ia spunemi dc mai sunat tom? t-pai as vrea sa te intreb dak nu ai vrea sa iesim iar!ai vrea? m-e 11 noaptea si da vreau sa iesim! t-bn coboara jos! m-k! a-esti nebuna! m-din prima noapte! a-ai sa te culci cu el? m-daca am ocazia de ce nu? a-daca te prinde nevasta-sa! m-si??kre e problema? a-treaba ta! m-exact! Jos in masina. t-buna! m-buna!deci unde mergem? t-intrun loc pe care eu il iubesc! m-haide! Am mers undeva pe un deal un fel de loc unde te poti recrea cu niste mese si scaune,neam pus pe o masa de aia cu fundu si stateam si vorbeam. SPER SA VA PLACA ASTEPT PARERILE VOASTRE:d:d
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Freiheit95
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 977
|
|
app..imi dai id uh d mess? 
_______________________________________

Its not your hits that I miss Nor do I miss the way you scream at me Calling me names putting me down

Muzica...Luminile care palpaie..o voce stinsa care repeta «De ce nu esti aici.. ».. O fata statea intinsa pe pat.Ochii ii erau rosi , pe fata avea urmele lacrimilor.Nu se misca..privirea atintita spre usa...si innauntrul ei astepta o persoana. Buzele ei erau crepate, apoi...la un moment dat a strigat cu ultimele ei puteri «Rescue me» . Pleoapele grele ii acopereau ochii...da ea refuza sa doarma...vroia doar sa vina..sa vina el. I-a frant inima...i-a spulberat visele...el..Da....ingerul din visele ei, si demonul realitatii care i-a provocat suferinta. Mintea eiera departe...la el..Ore intregi, zile..tot il astepta...dar el nu mai venea.Ganduri negre puneau stapanire pe ea.Dar...cum ar putea sa vina?El nici macar nu stia de existenta ei...ca un inger il asteapta si plange pentru el. astepte. Stiu sentimentele pe care le purta..stiu totul.. Stiu cine era...eram eu.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
dark~angel
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 519
|
|
imi place...un inceput promitator...dar baga mai muta descriere.... hmm mada o sa o scoata pe sotia lu tom din peisaj sunt sigura ... hmm shi ale o sa fie q bill nu?... in seara asta o fie plina de actiune....bat campii... ... pune nextu... aa...app shi io vreau id d mess...
Modificat de dark~angel (acum 17 ani)
_______________________________________ ~°Nu te mai am, ai plecat, Tu pe drumul tau, eu pe al meu Nu ai privit inapoi, Nepasator cum ai fost mereu M-ai lovit cum nimeni pana acum nu reusise Acum sunt goala, a ramas cenusa sperantelor stinse Ghinionista de fel, astfel inca de cand m-am nascut Am plecat ratacind in cautarea norocului pierdut Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la-nceput Dar mi-am dat seama ca Nu poti pierde ceva ce n-ai avut Cum sa trec peste tot ce-a fost Cand eu adorm si-acum oftand? Iar daca tu m-ai uitat demult, De ce te port si acum in gand? Cum sa fie totul un vis frumos Cand eu m-am trezit plangand? Iar daca tu nu m-ai visat niciodata, De ce ma trezesc si acum visand? Cad abrupt printre vise, Te regasesc eu tot am vrut ! Dezamagita ca n-am putut sa te fac fericit, Au fost doar simple cuvinte pierdute Ce mi-au ramas in minte. Trag sa sper ca totul depinde Incontinuare de tot ce a fost . Ma simt prost cand te vad ! Mi-aduc aminte, dar fara rost ! O copilarie, o chemare, un baiat, O strigare si o fata oare care Tind sa cred ca totul moare Ma simt lovita de simplul fapt ca m-ai mintit . Am cazut, m-am ridicat, Te-am iubit, tu m-ai uitat . De simplul fapt ca m-ai ranit, De simplul fapt ca m-ai jignit. Prin simplul fapt ca n-ai gandit ! Eu pentru ce te-am iubït ?~°
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
am mai multe ficuri in calc asta e al 3-lea  idul de mess este corryna_2004 numai k nu prea intru
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Freiheit95
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 977
|
|
al 3-lea?? =_=" km putzina descriere pt al 3-lea fic...
_______________________________________

Its not your hits that I miss Nor do I miss the way you scream at me Calling me names putting me down

Muzica...Luminile care palpaie..o voce stinsa care repeta «De ce nu esti aici.. ».. O fata statea intinsa pe pat.Ochii ii erau rosi , pe fata avea urmele lacrimilor.Nu se misca..privirea atintita spre usa...si innauntrul ei astepta o persoana. Buzele ei erau crepate, apoi...la un moment dat a strigat cu ultimele ei puteri «Rescue me» . Pleoapele grele ii acopereau ochii...da ea refuza sa doarma...vroia doar sa vina..sa vina el. I-a frant inima...i-a spulberat visele...el..Da....ingerul din visele ei, si demonul realitatii care i-a provocat suferinta. Mintea eiera departe...la el..Ore intregi, zile..tot il astepta...dar el nu mai venea.Ganduri negre puneau stapanire pe ea.Dar...cum ar putea sa vina?El nici macar nu stia de existenta ei...ca un inger il asteapta si plange pentru el. astepte. Stiu sentimentele pe care le purta..stiu totul.. Stiu cine era...eram eu.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
Am mers undeva pe un deal un fel de loc unde te poti recrea cu niste mese si scaune,neam pus pe o masa de aia cu fundu si stateam si vorbeam. m-ai fi in stare sa iti inseli nevasta? t-sincer? m-da! t-am facuto o data fara sa vrea bine si mia parut km rau! m-si eu kre ma gandeam k ai fi in stare sa o faci! t-adik?vrei sa o faci cu mn? m-crezi k altfel teas fi intrebat? t-pai nu! Am inceput sa ma dezbrac si tom a inceput sa ma sarute pe piept am inceput sal dezbrac si eu sa urcat peste mine.A inceput sa ma penetreze si am inceput sa gemem amandoi de placere.Dupa ce am terminat neam imbrakt si am dormit vreo 2 ore in masina. m-mai facut sa ma simt minunat! t-nici cu sotia mea nu mam simtit asa bine! m-inseamna k nu e asa de buna la pat! t-se poate zice si asa. m-adik? t-la ea dragostea nu se refera doar la sex! m-aha am inteles. t-hai sa mergem! m-hai! Am mers acasa si am zis “pe maine!”.Abia asteptam sa ma vad din nou cu el. A DOUA ZI LA MUNCA m-buna dimineata,domnule! t-buna dimineata!as vrea sa iti prezint pe cineva! m-desigur! t-angeline ea e madalina,mada ea e sotia mea angeline! m-incantata! a-de asemenea! Recunosc Angeline arata bine numai k poate casatoria o facuse mai altfel se cunostea de la o posta k fusese exact ca mine rea si k ia placut sa inebuneasca barbatii,sa ocupe un loc in societate care nu lar fi putut ocupa nici de acum intro suta de ani.Angeline nu sa gandit niciodata k asa cum ea la despartit pe Tom de prima sotie Amanda,ar putea sa o pateasca si ea cu mine,era foarte sigura pe ea. m-ma scuzati am treaba! a-nui nimic,eu mai stau putin si plec deoarece cred k ai treaba si cu Tom. m-pai da cu el aveam treaba dar,acum va las sa discutati problemele pe care le aveti. a-ah,si te rog sa ma tutuiesti vreau sa devenim prietene imi inspiri o oarecare incredere. m-bine! Tom avea o fatza de ziceai k la calcat trenul,Angeline nici nu banuia k sotul ei a inselato cu femeia cu care ea vrea sa devina prietena.Dupa vreo jumatate de ora Angeline a plekt. t-hai vino in birou! m-am venit! t-nu imi vine sa cred k Angeline vrea sa isi faca din nou prietene! m-dc? t-nush,nu a mai avut pana acum si de asta. m-toate au un inceput! t-da ai dreptate! Trecusera 2 luni si eu si Tom eram amanti in continuare,facuse o obsesie,Angeline incepea sal banuiasca si ma ruga sa aflu cine e curva care se intalneste cu Tom,logic nu eram fraiera sa ii zic k eu eram aia da in fine.Dupa un timp ne intalneam mai rar si Angeline se potolise numai zicea nimic. t-diseara la 9 la hotelul Palace!e bn? m-da! Dupa o zi de munca am plecat acasa sa ma pregatesc de intalnire. m-alo?tom? t-da papusa spune! m-nu vii sa ma iei? t-pai is la scara! m-hai k cobor acum! a-fata u ai sa inebunesti omul asta! m-stiu!am devenit obsesia lui,eu sunt raza lui de soare dupa ploile de acasa! a-ce tare! m-acuma la masa de craciun o sa mil prezinte pe fratesu bill parka. a-misto,poate ma iei si pe mn? m-mai intrebi?? a-nu! m-hai k ma duc!pa! a-pa! Nextul mai tarziu dupa ce vad parerile voastre si sincer la urmatorul fic o sa aveti mai multa descriere
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
Acea noapte a fost groaznica,inainte sa plece de acasa tom se certase cu angeline si ma chinuit urat de tot. m-inceteaza,ma chinui! t-eu te chinui?eu te chinui? m-dak tipi la mine dute-n …matii si lasama in pace! t-indraznesti sa tipi la mine u? m-auzi stii ceva?dak tu teai certat angeline o chinui pe aia nu pe mine!clar? Tom nu a mai zis nimic mam imbracat si am plecat a doua zi nu mam dus la munca,a inceput sa ma sune k disperatu si nu ii raspundeam. a-fata da raspundei k nu mori! m-lasal fata in pace sa fiarba isi permita el sa tipe la mine,pariu pe kt vrei u k diseara o sa fie la noi la usa sau chiar acum! SUNA LA USA m-ce tiam zis? a-esti prea tare,esti obsesia lui nar rezista fara tn! m-acum stai sa vezi circ Mam dus si am deschis usa SURPIZA ERA TOM! m-aaaa,ai venit din nou!k sa ma chinui sau nu ai terminat de tipat? t-te rog iartama!am fost un prost! m-ma lasi cu pretexte,am crezut k voi gasi in tine un barbat fara aere chiar dak ai bani! t-dar nu am avut aere! m-ai avut si stii asta foarte bine! Tom ma credea imi placea k il jucam pe degete si ca puteam fi o buna actrita. t-iartama! m-da cum sa nu iartama!!!!si dupa aia k sa imi faci din nou la fel??nu cred t-mai gandestete!stii k te iubesc! m-u ma iubesti pe mn?”razand”tu pe mn nu ma iubesti eu sunt doar un lucru necesar u o iubesti pe angeline! t-ba nu! m-ba da! t-ma ierti? m-da! Atunci tom a inceput sa ma sarute. m-hooo,usor!sa stii k vreau sa ne intalnim mai rar pana dupa Revelion! t-cum zici u! Intre timp am inceput sa iau lectii de dans din buric eram inebunita dupa acest dans.O data tom a venit sa ma ia de la sala de dans si ma vazut cum dansam t-dansezi perfect! m-mersi! t-cand ai sa dansezi si pentru mine?? m-nush nu mai pune atatea intrebari si hai o data! A trecut timpul si a venit seara de Craciun. IN SEARA DE CRACIUN Toata lumea era imbracata la 4 ace si eu desigur. t-bill! b-da,frate spune! t-hai sa iti prezint pe cineva! b-da eu is insurat!sau e amanta ta? t-da! b-si crezi k o sa se culce cu mine? t-nu! b-aha!k! m-buna!eu sunt mada! b-bill!incantat! Imi placea bill nu stiam dak sa incerc sa ii fac si lui acelasi lucru k si lui tom,numai k mio luase inainte se dadea el la mine,am mers intro camera in kre nu era nimeni si am inceput sa vorbim. m-spunemi cum o cheama pe sotia ta?? b-ariana! m-frumos nume!pot sai fac o descriere scurta? b-sigur! m-a fost k mine adik sa dat la tine si a ajuns ceea ce e acum!nui asa? b-exact!!!recunosc nu am ce face dar o iubesc! m-stiu! b-voi adik tu,ariana si angeline sunteti acelasi aluat! m-waw,kt de destept esti! b-si tom stie k esti exact cum a fost si angeline numai k diferenta dintre voi doua e k ea e sotia lui! m-si stii kre e lucrul pe kre tu nul stii?? b-kre? m-k angeline chiar si ariana sunt sigure poate prea sigure k nu o sa pateasca ce au patit fostele sotii adik fosta ta sotie si a lui tom! b-uite k la asta nu mam gandit!intotdeauna te gandesti la toate? m-da!hai sa iti zic un lucru eu ador sa fac rau sa distrug tot ce e frumos sa obtin orice vreau cu orice scop!intelegi? b-da eu inteleg!!!mai lasat mut esti mai tare k toate! m-stiu! In acel moment bill a inceput sa ma sarute pe gat. m-doar nai de gand sa te dai la mine acum aici! b-dc nu? m-tom ar fi gelos! b-ba nu!”spune nesigur” m-ba da! b-mai invins esti prea sigura de ceea ce faci! m-exact!tom a facut o obsesie din mine si el o confunda cu iubirea nu face diferenta! b-asta vad si nu pot sa il trezesc la realitate! m-nici nu incerk nu ai cum! b-te cred! m-hai sa ne intoarcem la petrecere k o sa ne simta lipsa! b-hai! In acea noapte mam distrat ff mult.
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
mada = curva 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
In acea noapte mam distrat ff mult. A DOUA ZI m-buna dimineata! t-buna dimineata! m-sper k nai de gand sa ma tii toata ziua la munk! t-chiar deloc!ai liber pana dupa Revelion! m-vezi de aia te iubesc yo pe tine! t-a zis angeline sa treci pe la ea dak poti! m-o sa trec!adik ma duci acuma? t-da! m-ms! Am mers la tom acasa si am inceput sa vb cu angeline. a-buna madi! m-angeline!buna!ce mai faci? a-bine!tu? m-bine! a-team chemat k sa vorbim fiindk inafara de tine nu mai am cu cine vorbi! m-spune! a-cred k tiai dat seama de ce am fost inainte sa fiu doamna Kaulitz! m-miam dat seama!ai fost saraca,o fata cu ambitie,cu aere! a-exact! m-numi spune k acum nu mai ai aceiasi incredere in tine! a-ba da exact!mie frica k nu cumva tom sa isi gaseasca pe alta! m-dar esti tanara!esti frumoasa! a-da,dar nu am mai facut sex cu el de mult si e barbat!! m-si dc nu ai facut? a-nu stiu park nu am fost in stare! m-pai atunci e logic sa isi gaseasca alinarea la alta! a-da stiu si nu ma deranjeaza nu is geloasa dar… m-scuzama k te intrerup dar esti de o gelozie bolnava! a-adik? m-au fost seri in kre eu si tom am muncit si tu lai suspectat de infidelitate! a-pe bune?? m-da! Imi placea k prin aceste conversatii cu angeline eu eram mereu in siguranta. m-k!eu te las trebuie sa ma duc sa ma intalnesc cu ale! a-mersi k mai sfatuit si k mai ascultat! m-pentru nimic doar de aia sunt prietenele! a-pa! m-pa!”ce fraiera e,eu sunt amanta lu tom si ea nu sa prins!!!!” LA MINE SI LA ALE ACASA m-ale! a-buna! m-ce mai faci fata? a-bine!tu? m-bine! a-knd o sa iti zic ce am vazut no sa mai faci atat de bine! m-ce sa imi zici? a-e de tom! m-adik? a-lam vazut cu una se saruta de zor! m-ce? a-da! m-mersi k miai zis! a-nai pentru ce! A doua zi mai pe seara mam trezit cu angeline la usa. m-angeline ceai? a-lam prins pe tom cu una in pat la noi acasa! Angeline plangea de murea,eu fierbeam de nervi aia tremura k era disperata. m-aleeeeeeeeee! a-da! m-stai cu angeline eu ma duc pana la farmacie sa cumpar niste calmante! a-bn! m-angeline nu plek nikieri! a-k! Am plekt direct inspre tom,am intrat in ksa si tom era in boxeri se parea k tocmai terminase prima partida. m-iubitule! Facuse o fata! t-buna iubita! m-unde e aia cu kre erai? t-kre? m-tom! t-c? m-unde e curva aia cu kre ma inseli pe mine si pe angeline? t-kre curva? La kre iese aia imbrakta in kmasa lu tom nestiind despre ce era vorba. x-tom!scuze! m-uite mai desteptule despre ea era vorba! x-ma scuzati,eu am sa ma retrag! t-da recunosc am gresit! m-ma bucur! t-te rog sa ma ierti! m-asta so crezi tu!aici in minutul asta in secunda asta tot ce a fost intre noi sa terminat! t-nu poti sa imi faci asta! m-imi spui acum dak ma dai afara sau sa mai vin la munca? t-vino in continuare! m-multumesc!pa!pa! Mam dus si iam luat lu angeline calmante si dupa aia am trimiso acasa. URMATOAREA ZI m-buna dimineata! t-buna iubita! m-da unde este iubita?k nu o vad? t-nu mai iertat nu? m-domnule ce ati patit??pt c sa va iert? t-hai nu mai fi asa! m-asa cum?asa dreapta? t-mai dami o sansa!te rog m-nush dak mai pot! t-te rog,hai sa luam cina amandoi si te mai gandesti! m-nu uita k angeline tia cerut divortul!! t-si c dak?si asa nu o mai iubesc! m-da!da!da! t-sincer!nu am vrut sa te pun intro lumina proasta si de asta am vrut k ea sa ma prinda cu acea femeie. m-ahaaaa si faptul k mai mintit?? t-am crezut k e angeline cu tine! m-si dak te iert puiule ce imi vei da? t-asta ai so afli diseara! Nu steam ce imi pregatea tom dar era ceva de bine,poate chiar foarte bine. ACASA m-ale! a-zi! m-diseara ies cu tom la cina! a-da???da nu erai certata cu el? m-ba da,dar presimt k ma va cere de sotie! a-esti nebuna! m-ba nu!chiar deloc! a-k!atunci am drum liber spre bill? m-sigur!doar dak te place k si ala tot cu ochii pe mine e! a-thoamne kt de norocoasa esti! m-mie imi spui? a-ai plekt de la tara dintro cocina de porci si uitete si tu unde ai ajuns! m-nu imi aminti cine am fost! a-k!dak nu vrei! m-logic k nu vreau!
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
mdea...
mada e cam curva
adik din prima 8-|
prea prea
in fn
vreau next
[ presimt ca si ea o sa patzeasca ca si angeline:-j ]
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
mada= curva si proasta , si nu mi se pare asa rea 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
SUNA TELU m-alo t-ce faci ubita? m-bine u? t-bine! m-de ce mai sunat! t-pai as vrea sa te intreb dak nu poti sa cobori mai repede jos? m-ba da numai k eu is imbracata numai intrun treninig! t-nu conteaza! m-bn! Am plecat jos mam urcat in masina la tom si am mers la aeroport unde neam urcat in avionul sau personal si am mers pana la paris si acolo ma cerut de nevasta. t-vrei sa fii sotia mea? m-mai intrebi? t-asta e un accept? m-da! NEXTUL MAI TARZIU t-pai atunci nu ramane dekt sa punem la punct detaliile! m-exact! t-vrei o nunta mare? m-nu te supara da e prima nunta asa k e logic sa vreau o nunta mare! t-k! m-te iubesc! t-si eu! Timpul trecea si nunta se apropia decisesem sa o facem de ziua mea.Bill divortase de Amanda si urma si el sa se casatoreasca cu ale. t-iubire da zimi unde mergem in luna de miere?? m-nush unde vrei? t-hai sa mergem la piramide! m-k! IN ZIUA NUNTII Aveam o rochie cu o trena lunga,alba,cu un voal mare si frumos,un buchet de trandafiri albi ca laptele.A inceput preotul slujba si aman2 am spus un DA hotarat in fata altarului.Am plekt imediat in luna de miere bine dupa petrecere. t-te iubesc! m-si eu te iubesc! t-de ce knd imi spui k ma iubesti nu te uiti in ochii mei? m-adik? t-adik asa cum eu ma uit la tine knd iti spun asa ceva si ma uit in ochii tai fao si tu la fel! m-tom!dragostea nu se spune,dragostea se dovedeste! Nu a mai zis nimic a tacut. Neam intors acasa si neam mutat intro casa mai mare,mai spatioasa. a-mada buna!cf? m-salut ale!bn,u? Eram toti 4 si am stat un pic de vorba.Dupa aceea am ramas sa strang eu masa. t-teai uitat km insistent la bill! m-ceai patit???? t-nu k ce am patit!ii faceai ochi dulci lui bill de fata cu mn! m-nu fi nesimtit! t-cum iti permiti? Si in acel moment mia dat o palma peste fata. m-ai indraznit sa dai in mine? t-da si o voi face de kte ori e nevoie mai ales acum k esti sotia mea! m-nu uita k pe noi 2 ne leaga doar niste acte! t-stiu! m-ma bucur! Atunci mam dus la mn si la tom in kmera si am inceput sa imi fac bagajele. t-unde te duci? m-crezi k nas avea unde? t-nu! m-atunci crezi prost! t-nu mai ai apartamentul! m-aha!dar parintii mei?dar ksa lu ale si a lu bill??? t-la ai tai ai sa te duci dar la bill acasa nai tupeu! m-pariu? t-pariu! m-ai sal pierzi! t-dak te si primeste si iti zice k poti sa ramai la ei! m-da! t-pe kt? m-jumatate din tot ce ai tu! A belit tom niste ochi! t-bn! Neam dus la bill si logic k am castigat pariul. t-da intradevar!ai castigat! m-multumesc! t-maine incepem procedurile! m-mie imi convine! Dupa ce am primit jumatate din ce era a lui tom si era o avere considerabila masina,casa,bani,afacere. Am divortat si nu am stiut k astept un copil. t-pe bune???astepti un copil??? m-vai ce bucurie!iti dai seama! t-makr cu atata bucurie sa ma aleg dupa un divort! m-cn a zis k o sa il pastrez???eu sigur nu! t-adik e primul tau copil si nul pastrezi?? m-da! t-fal si eu o sal cresc! m-aha si cum crezi u k eu o sa imi stric formele pt un plod?? t-esti un monstru! m-conteaza??? t-nu mai conteaza! Miam facut programare la doctor! NEXTUL MAI TARZIU A DOUA ZI t-teai mai gandit? m-la c? t-la copilul nostru! m-da! t-il pastrezi? m-categoric nu! t-mai gandestete! m-stiu k vrei acest copil fiindk ma iubesti,dar eu nu il vreau! t-intelege ca a fost o greseala,presa inca nu stie k neam despartit! m-asa si?? t-hai sa ne impacam si sa crestem acest copil amandoi! m-probabil ca acum visezi!nu teai trezit sau ce? t-nu visez deloc! m-nu te suapara da peste o ora am progamare la doctor! t-deci nu o sa pastrezi copilul? m-nu! Tom a plecat si eu mam dus la doctor. d-buna ziua doamna kaulitz! Tin sa va zic k tom ma lasat sa pastrez numele. m-bn! d-deci vati hotarat?pastrati sarcina sau nu? m-dak o sa pot face copii dup ace intrerup aceasta sarcina da! d-sigur aveti un corp sanatos si se poate! m-atunci ce asteptam?? d-haideti sa mergem in sala! m-k!!! Dupa o jumatate de ora mi sa interupt sarcina si am mai stat cateva ore sub supravegherea medicului,normal toata presa aflase si acum asteptau sa ies k sa mi se poata lua interviuri. r-doamna,kaulitz ati putea sa ne oferiti niste interviuri! m-voi oferi interviuri doar revistelor nu si ziarelor! r-knd se va intampla aceasta conferinta? m-la ora 6 dupa amiaza! r-unde? m-la mine acasa! Am plecat acasa s imam aranjat pt presa. LA CONFERINTA DE PRESA r-am aflat k intre dumneavoastra si domnul tom a avut loc un divort!e adevarat? m-da este adevarat? r-din ce cauza? m-e o chestie personala nu o pot discuta acum fiindk las face de ras. r-k.deci nu comentati? m-nu! r-e adevarat k astazi ati avortat copilul vostru? m-da e ff adevarat! r-dc? m-fiindca nu a fost planificat si nu sunt pregatita! r-deci aceasta a fost cauza? m-da!sedinta sa terminat puteti pleca! Timpul trecea si aveam 26 de ani ajunsesem o mare femeie de afaceri,casnicia lu ale cu bill mergea din ce in ce mai rau. NEXTUL MAI TARZIU IN ULTIMA PERIOADA NU PREA AM AVUT TIMP SI DE ASTA PARTILE IS ASA SCURTE Eram o persoana tanara mediatizata imi placea sa fiu in lumina reflectoarelor,imi placeau cluburile,discotecile,viata de noapte.Bill era tot mai atras de mine si ale se simtea atrasa de tom sentiment kre ii era impartasit de tom. m-salut! a-salut! b-salut! a-ce mai faci? m-bine,ma pregatesc de plecat in discoteca. a-fff bn! m-ms! Era o seara nebuna si am cunoscut un barbat pe nume andreas,am aflat k era prieten bun cu bill si tom. a-am auzit k tu esti fosta sotie a lui tom! m-da eu sunt! a-nu am apukt sa te cunosc dar vad k esti foarte atragatoare! m-mersi! a-nu ai pentru ce! Am plekt acasa si ma gandeam la bill,imi era dor de el,incepusem sa regret k nu mam culkt cu el atunci knd am avut okzia.
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
doamne ce fic ... nici nu pot spune next 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
adik????ce vrei sa zici???exprimati parerea sau cum zice febletea mea"explicate"
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
numai e misto  fara suparare ... adik ea nu era rea 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
CIOC!CIOC! m-da! b-pot sa intru? m-sigur!dar ce faci aici la ora asta? b-am prinso pe ale in pat cu tom! m-ai vazut k relatia ta nu mergea bine cu ea. b-da stiu! Atunci bill a inceput sa ma sarute si sa ma dezbrace,in acea noapte mam simtit cu adevarat femeie. b-tia placut??? m-da muuult! b-mie nu! m-dc? b-fiindk eu o iubesc pe ale! Iam tras o palma peste fata de toate zilele. b-pt c a fost asta? m-indraznesti sa vii la mn sa te culci cu mn si sami mai spui k nu tia palcut si mai mult k tu o iubesti pe ale. b-scuzama! m-pleak! b-hai nu exagera! m-pleak! b-bn! Bill a plekt si e am ramas plangand,il iubeam era pt prima oara knd iubeam pe cineva si ma gandeam si la altcineva inafara de mn. Cu timpul am observat k imi era din ce in ce mai rau si iam rugat pe ale si pe bill sa mearga cu mn, mam dus la doctor la kre am avortat copilul lui tom. d-doamna nush cum ati reusit dar sunteti din nou insarcinata! Se astepta sa ii zic k o sa avortez. d-pastrati copilul sau nu? m-in kte luni sunt? d-aveti km 1 si jumatate! Bill facuse niste ochi. m-pastrez acest copil! d-dar cine e norocosul sa aiba un copil cu o doamna asa de frumoaa k dumneavoastra? m-treaba mea! a-as vrea si eu un control! d-bn! PESTE O JUMATATE DE ORA! d-si dumneavoastra sunteti insarcinata in doua luni jumate! a-doamne ce bucurie! m-hai sa mergem sa sarbatorim! a-hai! Ale si Bill au venit la mn acasa si intrun moment in kre ale sa dus la baie mia zis: b-e al meu? m-cn? b-copilul! m-da! b-si a lu ale tot al meu e? m-nu a lu ale e a lui tom! b-sigur??? m-da! t-salut! M&B-sal! t-ce mai faceti? m-pai uite sarbatorim! t-ce sarbatoriti? m-pai si eu si ale suntem gravide! t-da??? m-da! t-si la tn cn e norocosul? m-crezi k stiu? t-adik pe al nostrum nu lai vrut si pe asta il vrei? m-da! t-makr e rodul unei iubiri? m-e rodul unei nopti e rodul unei greseli dar asta nu conteaza,conteaza k eu il iubesc pe omul ala! t-felicitari!felicitari bill! b-nu ma felicita deoarece copilul lui ale e al tau! t-da???? m-da!acum 2 luni jumate ai inceput sa ai relatii sexuale cu ale! a-da asa e!copilul asta e al tau tom nu a lui bill! m-si apropo copilul meu e a lui bill! a-poftim? m-da!de asta il pastrez! a-noi 2 o sa divortam bill,tom vrea sa isi asume responsabilitatea! b-ma bucur! m-deci tu o sa iti asumi responsabilitatea sau nu? b-nici gand!nu miam dorit un copil!dupa ce sa divortam o sa plec din tara! m-ff bn! Am anuntat in presa k sunt insarcinata si am evitat sa zic cn e tatal copilului. PESTE 5 LUNI m-ale mai ai 2 saptamani si nasti! a-tu mai ai ceva esti abia in 6 luni jumate! t-ai o burtik frumoasa si tu si ale! m-mersi!”ce nas da sa fie si bill aici!” t-ar fi bine k bill sa fie aici si sa vada ce bn iti sta insarcinata! CIOC!!!CIOC!! t-bill! Bill credea k eu voi avorta asa k nu se astepta sa ma vada cu burtik. m-salut! b-nai avortat? m-nu! b-bn!iti sta ff bn gravida! Simteam k ma topesc. m-ms!eu ma duc acasa! a-fata da uite k un timp a stat dora cu tn da acuma cn sta cu tn?? m-nimeni! a-si cn are grija de tn? m-nimeni! t-in kzul asta bill te muti la mady sa ai grija de ea! b-bn! m-nu lasa stai aici!imi face bine singuratatea!te rog! b-bn! Am pelkt si o lacrima a cazut pe obrazul meu fin o lacrima rece!miam mangaiat burtik si am plekt acasa! b-stai!!! m-zimi c vrei? b-vin sa stau cu tn! m-bn! b-sa stii k eu tin la tn dar nu vreau sa mai fac vreun pas fara sa gandesc! m-eu nu tin la tn eu te iubesc! Am plekt acasa cu bill si lam lasat sa se instaleze in kmera de oaspeti. b-mady! m-da! b-vreau si eu sa te rog ceva! m-c?? b-pai ma lasi sa pun mana pe butik si sa vb cu bebelul? m-nimik nu miar place mai mult,sincer! A inceput sa vb cu bebelul de ma plictisisem si eu. m-hai nai terminat? b-ba da! m-ma bucur! b-iti sta ff bn asa insarcinata! m-multumesc! b-npc! m-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuu!!ma doare!auch!auch! b-ce ai patit?? m-la spital repede! b-k!dar ce ai pati? m-taci si duma! Ma dus bill la spital si acolo mau preluat medicii. b-doctore ce a patit?? d-ink nu se stie asteptati aici! b-cum sa astept knd femeia pe kre o iubesc si copilul meu sunt in pericol?? d-va rugam asteptati! b-bn! IN SALON m-va rog faceti tot posibilul si salvatimi copilul! d-avem deja rezultatul! m-c sa intamplat? d-ati trecut prin kteva momente mai emotive si bebelul devenit asa un pic mai agitat si a dat dureri! m-de asta? d-da! m-doamne multumescuti! b-deci nu are nimik? m-nu! b-te iubesc! m-si eu! Am plecat acasa si eram fericiti pana peste cap.Peste cateva saptamani ale a nascut o fetita dragalasa foc. B-si spunemi tom cum a fost in sala de nasteri? a-nul intreba k nu stie! b-cum nu stie???? A-a lesinat! Pe toti nea pufnit rasul. m-oooops! A-?????????? b-????? t-???dak e c cred eu datimi voie sa lesin!!si normal k a lesinat a-incepe??? m-daaaaaa! b-ma ia cu calduri! m-dak lesini dracu te ia mah!auuuuu doare de mor! a-hai la spital!
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
m-dak lesini dracu te ia mah!auuuuu doare de mor! a-hai la spital! m-hai!da nu pot sa merg k ma doooare! a-bill!iati femeia in brate si duo la spital! Intre timp isi revine si tom! t-hai sa te ajut bill! Si lesina iar. Am ajuns la spital si am nascut un baietel frumos,la cateva luni eu si bill neam casatorit si am fost fericiti pe vecie.
THIS IS THE END!!!!!!
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
nuti place nu citi recunosc finalul a fost naspha fiindk nam avut imaginatie dar dak faci un fic doar din descriere fara dialog ce ai facut???scrii un roman istoric???? primul fic a fost descriere cu putin dialog si au zis "aaaaaaaa fara dialog???"acuma "aaaaaa fara descriere????" stiti vorbaaia gusturile nu se discuta asa k dak nu tia placut ficul de la al nush catelea rand puteai sa te opresti din citit
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
penal rau de tot ficu app topic inchis
|
|
| pus acum 17 ani |
|