Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mary24 24 ani
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
25 - 56 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / ^.^MuSiC Is My LiFe^.^ Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
ツSoЯÀ™.
Tom Kaulitz Fan

Din: SpO0kYLolYlAnD X3
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 63
PERSONAJE:

     Sora-chii:


(Sora este o fatha dragutza,sociala si cu un mare talent:talentul ei este o voce incredeibil de frumoasa dar pe care nu a descoperit-o inka nimeni)

Leeza-chii:


(Leez e BFF-ul Sorei,Ea este una din cele mai populare fete din clasa dar este si o persoana materialista fiind usor sa o convingi sa faca ceva dandu-i o rasplata)

Lillie:


Shia:


Kira:


Crush:


(Crush e prietnul celor 2,ii place sa o enerveze pe Sora dar asta s-ar putea sa se schimbe)

Gin:


(Gin e seful clasei...pe langa k e super-frumu e si foarte destept,Sorei ii place de el dar niciodata n-a avut curajul sa-i spuna adevarul)


_______________________________________


Let's drop!
Yeah, come on

I'll take you home
If you don't leave me at the front door
(Leave me at the front door)
Your body's cold
But girl, we're gettin' so warm
And I was thinking of ways
That I could get inside
(Get inside)

Tonight you're falling in love
Let me go now
This feeling's tearing me up
Here we go now

ow if she does it like this
Will you do it like that?
Now if she touches like this
Will you touch her like that?
Now if she moves like this
Will you move her like that?
Come on, shake, shake
Shake, shake, shake it





pus acum 17 ani
   
ツSoЯÀ™.
Tom Kaulitz Fan

Din: SpO0kYLolYlAnD X3
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 63
Sora:Gin nu te rog nu asta!! nu acolo!!Ahhh!!!
Mama:trezeste-te Fa ca tre sa mergi la sc.!lasa visele erotice pe mai tarziu!
Sora:Mama nu mai da buzna asa ca animala!bate la usa!
Mama:am batut si cu bata de baseball in ea!i-am rupt toate balamalele si tot nu ai raspuns!
Sora:pai ce vrei a trebuit sa-mi pun pereti antifonici pt ca ma innebunesti de cap cand  te apuca sa-l ascultzi pe Guta si dai la maxim si behai pe-acolo ca o pisica-n calduri.
Mama:lasa palavragelile pt mai tarziu intarzii la sc! hai treci sa te pregatesti!
Sora:bine da taci dreaqu din gura k ma innebunesti de cap!
Sora:asa cu ce sa se-mbrace vaka :-?
las imi iau jeans-i,tricoul cu Kira(cantareatza mea preferata :X),
esarfa si shoes-i.
“Pe drum spre sc...”
Pici:[Lingea la o inghetzata]
Sora:*Drools* Mmmmmm ce bn aratha!*Drools*
Pici:Buni fatha asta saliveaza la mn >.<!!!
Bunik-sa:Ce! fathuco nu saliva la nepotu meu![Incepe sa o loveasca cu geanta]
Sora:Auuu! termina fa baba retarda![Incepe sa alerge ca disperata]
[Bunika baga turbo]
“Dupa ce a pierdut autobuzu si a alergat 1 km fara oprire baba se loves-te de un copac”
Sora:Few! am scapat de ea! Ah uite-o pe Leez!LeeeeeeeZ!!
Leez:Ah Sora!Neatza vako!
Sora:Neatza!ce ora avem akm?
Leez:Pey avem Bio!
Sora:Ce bn pot sa dorm pe mn cat vreau!^.^
“In cls...”
Crush:salut fufelor! Sora iar cu tricou cu eMUISTA aia de Kira sau cum o chema!
Sora:Ce-ai spus jigodie?! numai emoiste in cap o sa-ti dau![Ia un scaun si incepe sa-i dea in cap cu el]
Crush:WTF ai innebunit!deobicei ma loveai cu extinctoru’!o sa-mi pierd rezistenta daca ma iei asa moale!!>:)
Sora:Aha vrei mai tare! data viitoare o sa iau olitza bunici si am sa-tzi dau cu ea in cap ca-i din otel!
Gin:Hey terminatzi! daka voi va omoratzi directoarea o sa dea vina pe mn!
Sora:Gin:X[Arunca scaunul pe geam]
Leez:trebuia sa te bagi Uh repede!Iti dai seama catzi bani mi-ar fi dat aia de la stiri pe niste poze cu ei omoratzi pe-aici!Nu pt ca esti prea papagal!
Sora:Leez termina-te!am sa-tzi fac cinste cu inghetzata dup sc asa k linsteste-te!
Leez:Bn...bn desi tot nu se compara cu suma de aceea de bani!:(( *Sooooob*
Gin:Merci Sora!credeam k mai are un pik si ma ia la bataie!
Sora:No prob!
Profa:Asa ce fak capritzele mele de munte  preferate? Ohhhh vad ca stau ca prostii^.^...ducetzi-va la locurile voastre pana nu va bat pe totzi cu aratatoru’ la fese!
“Incepe ora...”
Profa:BlahBlahBlah.......
Sora:[vede o musca]Crush...Crush!
Crush:Ce-i?
Sora:uite musca!cine o prinde ultimu o mananka si ii face cinste celuilalt la Kfc!
Crush:ok
“Musca se aseaza pe catedra,Sora sare din banka ca o atleta si cu un strigat de luptatoare dar Crush io ia in fatza si era cat pe ce sa prinda musca dar musca fiind atrasa de saliva Leezei  ii intra in gura si asa the winner is Leez!”
Leez:Bleahhhh!!!!nu poate sa doarma omu linisitit!
Sora:Grrrrrr! bravo Leez ai castigat!o sa-tzi facem cinste cu Kfc!Crush cred ca va trebuii sa impartzim musca in 2....
Profa:Vai dar mie nu-mi datzi?
Sora:daka insisti..adik doamna profesoara staztzi sa vedetzi ce s-a-ntamplat! nu o sa va vina sa credetzi.
Profa:Potzi sa-mi spui mai multe la detentzie....
“Dupa ore si detentzie...”
Sora:Crush e numai vina ta!
Crush:tu ai venit cu planu cu musca si in plus nu trebuia sa faci pe Xena knd vroiai sa o prinzi!
Sora:vroiam doar sa o intimidez:(
Leez:Din cauza voastra si eu a trebuit sa stau la detentzie!makar o sa ma consoleze inghetzata si Kfc-ul! :]
Sora:Nu puteai si u sa uitzi?!
Leez:App ai auzit Kira are concert Live maine in Mall!
Sora:WoW!Kt de tare! tre sa mergem sa ne luam bilete!App Crush si u tre sa vi!
Crush:Dc?n-am chef sa aud o emoida cre behaie pe-acolo degeaba!
Sora:Pai dak o sa vrea sa ne violeze vreunu o sa te dam pe tine ca sa ne crute pe noi!si-asa ai muie de fatha!^.^
Crush:Ei bn mai intai pune-tzi niste silicoane dak vrei sa se uite vreunu la tn >:)
Sora:WTF?! atunci si uh ar trebuii sa-tzi pui niste ciorapi in pantaloni pt ca nu se observa nici cu lupa!
Leez: :))


Modificat de ツSoЯÀ™. (acum 17 ani)


_______________________________________


Let's drop!
Yeah, come on

I'll take you home
If you don't leave me at the front door
(Leave me at the front door)
Your body's cold
But girl, we're gettin' so warm
And I was thinking of ways
That I could get inside
(Get inside)

Tonight you're falling in love
Let me go now
This feeling's tearing me up
Here we go now

ow if she does it like this
Will you do it like that?
Now if she touches like this
Will you touch her like that?
Now if she moves like this
Will you move her like that?
Come on, shake, shake
Shake, shake, shake it





pus acum 17 ani
   
ツSoЯÀ™.
Tom Kaulitz Fan

Din: SpO0kYLolYlAnD X3
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 63
Nextu mai tarziu akm mi-e lene ^.^

Modificat de ツSoЯÀ™. (acum 17 ani)


_______________________________________


Let's drop!
Yeah, come on

I'll take you home
If you don't leave me at the front door
(Leave me at the front door)
Your body's cold
But girl, we're gettin' so warm
And I was thinking of ways
That I could get inside
(Get inside)

Tonight you're falling in love
Let me go now
This feeling's tearing me up
Here we go now

ow if she does it like this
Will you do it like that?
Now if she touches like this
Will you touch her like that?
Now if she moves like this
Will you move her like that?
Come on, shake, shake
Shake, shake, shake it





pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waii.. place fiku:>:>

kira ii kawaii::X:XX:X

place de sora..                 ii funny

si de crush :>:>:>:>:>:>

si de gin:>:>:>:>


faza o fost mortala

Crush:Ei bn mai intai pune-tzi niste silicoane dak vrei sa se uite vreunu la tn >
Sora:WTF?! atunci si uh ar trebuii sa-tzi pui niste ciorapi in pantaloni pt ca nu se observa nici cu lupa!
                 


neeeeext    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
ツSoЯÀ™.
Tom Kaulitz Fan

Din: SpO0kYLolYlAnD X3
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 63
Part two


Crush:fufa naibiiX((
Sora:Ce spusesi?
Crush:nik...nik
“Acasa...”
Sora:Asa tre sa ma gandesk cu ce sa ma imbrak pt concert....:-?
Mama:cu un kkt daka nu te apuci de inv.!Ce ie cu notele astea:4 la frank,2 la mate,6 la rom?!
Sora:Pai sunt trecute in catalog ce sa fie cu ele!
Mama:Atunci esti pedepsita pt o luna intreaga!
Sora:Ba nu nu’s!
Mama:CE?!
Sora:Pai n-am sa pot sa merg la concert daka ma pedepsesti...deci este direct proportional cu nu sunt pedepsita ^.^
Mama:Deci n-ai sa mergi la concert.
Sora:OMG! ai innebunit?! cum sa nu merg la concert???????????????!!!!!
Mama:Pana nu incepi sa invetzi
Sora:Dar!
Nici un dar!Akm treci si citeste ceva k tre sa merg ca a bagat mela mea pref. pe Taraf TV!
Sora:Du-te si impusca-te!Perfect si imi pregatisem si hainele....
*Ma simteam extrem de naspa,asteptasem de mult sa vina Kira in orasul nostru si akm nu puteam sa merg...exista o singura solutie...sa evadez!imi fakusem planul...totul era pregatit dar nu pot zice ca totul a mers comform planului...”
Sora:Ok Leez si Crush ma astepta in Mall asa ca trebuie sa pornesc
*Am fakut o franghie de cearsafuri si am incercat sa cobor pe ea pe geam dar am uitat ca geamul ducea spre curtea vecinului si ca avea o potaie turbata care intamplator ma astepta la coborare, asa k m-am chinuit si am urcat inpoi,am trecut la planul nr.2 si acela era sa fak ca Miki Mouse,sa ma arunk cu umbrela de pe geam si sa ma duka peste curtea vecinului ca parasuta,ei bn m-am arunkat yo cu umbrela
doar ka umbrela nu e parasuta asa ca am cazut drept in jos...bn ca,coltii javrei mi-au amortizat caderea,apoi am inceput sa alerg ca o gaina cracanata din curtea vecinului cu o senzatie neplacuta de injectie in fund...dupa ceva timp de alergat ajunsesem in safrsit la Mall iar in fatza lui Leez si Crush ma asteptau*
Sora:Leez!Crush!...Few ce bn k am scapat nevatamata si am ajuns in sfars. la concert.
Leez:Yup!Ce naspa de tn ca secanta de mata te-a pedepsit tocmai intr-un moment ca asta..
Crush:Ma rog yo oricum nu vroiam sa vin...
Sora:Hai nu te mai plange atata ca o baba si hai sa ne ducem in locul unde e concertu...
*La concert atmosfera era incendiara...toata lumea tipa dar totusi nu se puteau auzea de vibratiile puternice ale Boxelor,Kira arata superb ca intotdeauna iar eu simtzeam ca sunt intr-un vis din care speram sa nu ma mai trezesc...pana cand Kira s-a oprit si a chemat pe scena o persoana care sa cante “Nemuteitta Kimochi Nemuteitta Kokoro” care intamplator eram chiar yo.....eram asa emotionata,mi-era frika sa nu cant urat si toata lumea sa rada de mn...am luat o gura de aer,m-am uitat spre Leez si Crush care imi tineau pumnii si am inceput sa cant...toata lumea se uita uimita la mn de parka venisem de pe alta planeta,ma simtzeam emotzionata dar in acelasi timp usurata,dupa ce m-am oprit un val de aplauze m-a invaluit...pana si Kira parea uimita...am coborat incet de pe scena,Leez tipa dupa mn din multzime,eu inka ma simtzeam ciudat...am continuat sa ascult concertul pana la sfarsit,dar cand ne pregateam sa plecam o gorilla de om a venit si ma luat in carca si ma dus pana in spatele scenei unde Kira ma astepta*
Sora:Ok de ce am fost adusa aici?
Kira:Ei bn ai o voce superba si ar fi pakat sa o irosesti!uite asta e adresa impresarului meu! daka vreodata te vei gandi sa-tzi pornesti o cariera  in muzik ar fii bn sa mergi la el mai intai ^.^
Sora:Va multzumesc desii...atzi putea sa imi datzi un autograph? Sunt o mare fana de-a dumneavoastra!
Kira:Fie *Chu*
*In loc de un autograph mi-a dat un pupic pe frunte,eu rosisem toata ma simtzeam parka eram in al-9-lea cer!adik Kira idolul meu ma felicitat si mi-a spus ca am o voce superba,ce putea sa fie mai bn de atat?gorila m-a dus dupaia inpoi la prietenii mei care erau ingrijoratzi de disparitzia mea,eu eram inka cu capul in nori impidincandu-ma la fiecare pas...asta fusese cel mai tare concert din viatza mea!!!*

Asa cantase Sora mela aia^.^:










Asa se imbracase Sora pt concert:


^.^music life^.^ part tre gandesk imbrak kkt daka apuci inv.!ce notele astea:4 frank,2 mate,6 sunt

31.4KB

Modificat de ツSoЯÀ™. (acum 17 ani)


_______________________________________


Let's drop!
Yeah, come on

I'll take you home
If you don't leave me at the front door
(Leave me at the front door)
Your body's cold
But girl, we're gettin' so warm
And I was thinking of ways
That I could get inside
(Get inside)

Tonight you're falling in love
Let me go now
This feeling's tearing me up
Here we go now

ow if she does it like this
Will you do it like that?
Now if she touches like this
Will you touch her like that?
Now if she moves like this
Will you move her like that?
Come on, shake, shake
Shake, shake, shake it





pus acum 17 ani
   
ツSoЯÀ™.
Tom Kaulitz Fan

Din: SpO0kYLolYlAnD X3
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 63
Nexxtu mai tarziu ca mi-e lene

_______________________________________


Let's drop!
Yeah, come on

I'll take you home
If you don't leave me at the front door
(Leave me at the front door)
Your body's cold
But girl, we're gettin' so warm
And I was thinking of ways
That I could get inside
(Get inside)

Tonight you're falling in love
Let me go now
This feeling's tearing me up
Here we go now

ow if she does it like this
Will you do it like that?
Now if she touches like this
Will you touch her like that?
Now if she moves like this
Will you move her like that?
Come on, shake, shake
Shake, shake, shake it





pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
wooooo...ce tare

bn sora..\:d/

cariera in muzika.. place cum suna:>:>>

waiii))))

kira:>:>:> bv gagika..fi smexy      

crush)) che dolce ii el..

waii.. masa lu sora..cu taraf tv    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aa da si neext

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
way....vreao nextu...e pur si simplu genial:X:X:X:X:X:X

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la