Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Anne98 Profile
Femeie
25 ani
Buzau
cauta Barbat
27 - 52 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A * / Tobosarul Tokio Hotel si-a izbit BMW-ul de un tramvai Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
Tobosarul Tokio Hotel si-a izbit BMW-ul de un tramvai

Stire din : 06-11-2008

Gustav Schafer, tobosar in formatia Tokio Hotel , a fost implicat marti intr-un accident auto, informeaza Bild.

Tanarul in varsta de 20 de ani se afla intr-un BMW seria 3 cu inca doua persoane, in orasul german Magdeburg, cand a avut loc incidentul.

Conform unor martori, membrul Tokio Hotel a depasit o coloana de masini mergand pe linia de tramvai, pe care a blocat-o. BMW-ul lui Gustav Schafer a fost atunci lovit de tramvai si azvarlit in lateral unde a lovit alte doua autoturisme.

Atat membrul Tokio Hotel , cat si cei doi insotitori ai sai au fost transportati de o ambulanta la spital, desi niciunul nu a suferit rani grave.

Gustav Schafer este acuzat de vatamare corporala din neglijenta, conform Bild.

Formatia Tokio Hotel va participa in aceasta seara (6 noiembrie) la gala European Music Awards 2008, unde este nominalizata la doua categorii.

Lollzzz


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
deja topicul acesta ezxista .. doar numai ca in varianta engleza ..la "Tokio Hotel"

la inceput nu am crezut .. mi`am dat seama pina a zis leez sau buby .. nush cine ca prezentatorul nu a vrut sa dea mina cu gustav .. am ramas patrata atunci dupa ce au zis bye .. prezentatorul nush ce striga ceva "accident" si se ridea ..   ..acum totul inteleg ..

deci..oricum..topicul trebuie mutat ..  dupa parerea mea.. o sa vad ce o sa zika leezy .. 


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
K
Srry


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
nu`i nimik 

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
sunt vidd`uri pe youtube care pot confirma cele intamplate T_T

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
da..shtym

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la