Tokio Hotel Romania
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Anne98 Profile
 | Femeie 25 ani Buzau cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
Antikku
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
|
|
Tobosarul Tokio Hotel si-a izbit BMW-ul de un tramvai
Stire din : 06-11-2008
Gustav Schafer, tobosar in formatia Tokio Hotel , a fost implicat marti intr-un accident auto, informeaza Bild.
Tanarul in varsta de 20 de ani se afla intr-un BMW seria 3 cu inca doua persoane, in orasul german Magdeburg, cand a avut loc incidentul.
Conform unor martori, membrul Tokio Hotel a depasit o coloana de masini mergand pe linia de tramvai, pe care a blocat-o. BMW-ul lui Gustav Schafer a fost atunci lovit de tramvai si azvarlit in lateral unde a lovit alte doua autoturisme.
Atat membrul Tokio Hotel , cat si cei doi insotitori ai sai au fost transportati de o ambulanta la spital, desi niciunul nu a suferit rani grave.
Gustav Schafer este acuzat de vatamare corporala din neglijenta, conform Bild.
Formatia Tokio Hotel va participa in aceasta seara (6 noiembrie) la gala European Music Awards 2008, unde este nominalizata la doua categorii.
Lollzzz 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
deja topicul acesta ezxista .. doar numai ca in varianta engleza ..la "Tokio Hotel"
la inceput nu am crezut .. mi`am dat seama pina a zis leez sau buby .. nush cine ca prezentatorul nu a vrut sa dea mina cu gustav .. am ramas patrata atunci dupa ce au zis bye .. prezentatorul nush ce striga ceva "accident" si se ridea .. ..acum totul inteleg ..
deci..oricum..topicul trebuie mutat .. dupa parerea mea.. o sa vad ce o sa zika leezy ..
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Antikku
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
nu`i nimik
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
sunt vidd`uri pe youtube care pot confirma cele intamplate T_T
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
da..shtym 
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|