Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
dela_dela pe Simpatie
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 48 ani
Tokio Hotel Romania / * G O T H * / ati incercat sa facetzi ceva din magie? Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Cine a incercat si cine nu?

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
nu am incercat dar mi`ar placea      

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
eram pe punktul de a incerca o kestie .. o sa postez in subiect k o kestie .. 

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
nu am incerkt da cn stie      

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
mi`ar placea sa incerk.. dar daca vorbim de magie neagra . e cam perikulos.. o_O

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
† Miss Murder †
Great Fan Th

Din: unde soarele rasare pe bani
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 442
aaaaaa :-?

Modificat de † Miss Murder † (acum 8 ani)


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
yo am biblia satanista,dar mi`e lene s`o citesk..mai ales k`i in rusa .. X_X ma inerveaza limba aia yucky x_x ..

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
eu nu am biblia satanista  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
.. dar tzi`ar placea s`o ai!  

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
     
muhaha
poate...    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
bibliile sataniste kre se gasesc la tot pasu` nu is cine jtie ce

adik mituri ji povesti

trebe o biblie satanista mai originala cu informatzii solide

in fine
ji ca sa faci incantatzie

e destul de greu

trebe sa jtii cat de cat limba demonik kre se gaseste fff greu

pe net nu se gaseste

sunt tot cartzi kre se gasesc mai greu

ji trebe sa ai un demon protector

ji riojti in orice moment sa fii posedat dak nu il ai

trebuie sa jtii concret ce demon vrei sa chemi ji sa ii ai sigiliul ji sa jtii sa il faci corect



sunt multe chestii de jtiu pana sa ajungi la o incantatzie


ji sigiile demonilor sunt ff mult eji sunt greu de facut

oricine poate sa le deseneze dak le are

dar e greu sa le faci corect


_______________________________________
I miss you


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
aha..daca uneori nu faci drept poate sa fie ceva rau..

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
   
habar nu aveam d chestiile alea cu demoni sh alelalte
nu m-as baga k la ce atenta st eu pariu k as distruge lumea   poate sh universu cn stie


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
*AlchoolicBitch*
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 99
incantatii...nu , am incercat sa vorbesc cu morii , dar fiindk incepatoare , nu am reusit doar ca spiritul sa se enerveze si sa darame cartile....atat si daca mama ar vedea ca am bilia satanista m'ar face satanista si m'ar batea m'ar lasa intr'o balta de sange

_______________________________________
Schimb de vicii
Nimic anormal
Caut in continuu,
O iesire din banal
Nu posed la imeginatie porti,
Fara vicii am fii doar niste roboti


*WannaPlay*? ok
*WannaFuck?* no way , you're gay:]

lollipops - happy spirit
alchool - teenager spirit
maths - fuck the teacher spirit
me - crazy life spirit

Wanna kiss me? OK , kiss my ass! :]


BItza - fara vicii

pus acum 17 ani
   
Bla`Bla
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17

sk8er girl a scris:

   
habar nu aveam d chestiile alea cu demoni sh alelalte
nu m-as baga k la ce atenta st eu pariu k as distruge lumea   poate sh universu cn stie


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
mrhh


Demoni protectori


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Platik'kid
GEORG LISTING

Din: nu mai e, a plecat
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 117
ooooh.....  

           cool sh cand incepem ??? ..... vin yo la voi sau voi la mn...
                      sua mai bn ne vedem in cimitir???



vreu magie   ...sh aia neagra e buna...da nush la ce so asortez


acum serios...chiar as vrea sa fac magie ... yo dc nu pot    


_______________________________________
Dezintoxicare, se lasa de drogul numit "viata virtuala"....

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Credeti in magie? :-?

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
EMOtionless KiDDo(///_^)
2xKaulitz fan

Din: pascani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 135
inca de cand eram micutza am fost atrasa de kestiile astea gen :satanism,horror,blood,
shi inca shi acuma shi kiar ash vrea sa fak dar nam informatii : biblie satanica,tre sa stii latina-limba demonica era shi latina
shi/...
kiar o sa ma gandesc sa incerc


_______________________________________
Nu exista grup de prieteni doar grup de ajutoare
......<. < ))
Nu exista dragoste , doar senzatie de atasare
Nu exista moarte doar cea mai simpla cale de scapare.

>you return intro a QUIET world<

JUST f*ck my life and I'll be shitting you're f*cking mind...

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la