☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
Cine a incercat si cine nu?
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
nu am incercat dar mi`ar placea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
eram pe punktul de a incerca o kestie .. o sa postez in subiect k o kestie ..
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
mi`ar placea sa incerk.. dar daca vorbim de magie neagra . e cam perikulos.. o_O
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
† Miss Murder †
Great Fan Th
 Din: unde soarele rasare pe bani
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 442
|
|
aaaaaa :-?
Modificat de † Miss Murder † (acum 8 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
yo am biblia satanista,dar mi`e lene s`o citesk..mai ales k`i in rusa .. X_X ma inerveaza limba aia yucky x_x ..
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
|
|
eu nu am biblia satanista 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
.. dar tzi`ar placea s`o ai! 
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
bibliile sataniste kre se gasesc la tot pasu` nu is cine jtie ce
adik mituri ji povesti
trebe o biblie satanista mai originala cu informatzii solide
in fine ji ca sa faci incantatzie
e destul de greu
trebe sa jtii cat de cat limba demonik kre se gaseste fff greu
pe net nu se gaseste
sunt tot cartzi kre se gasesc mai greu
ji trebe sa ai un demon protector
ji riojti in orice moment sa fii posedat dak nu il ai
trebuie sa jtii concret ce demon vrei sa chemi ji sa ii ai sigiliul ji sa jtii sa il faci corect
sunt multe chestii de jtiu pana sa ajungi la o incantatzie
ji sigiile demonilor sunt ff mult eji sunt greu de facut
oricine poate sa le deseneze dak le are
dar e greu sa le faci corect
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
aha..daca uneori nu faci drept poate sa fie ceva rau.. 
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
mrhh
Demoni protectori 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Credeti in magie? :-?
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
EMOtionless KiDDo(///_^)
2xKaulitz fan
 Din: pascani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 135
|
|
inca de cand eram micutza am fost atrasa de kestiile astea gen :satanism,horror,blood, shi inca shi acuma shi kiar ash vrea sa fak dar nam informatii : biblie satanica,tre sa stii latina-limba demonica era shi latina shi/... kiar o sa ma gandesc sa incerc 
_______________________________________ Nu exista grup de prieteni doar grup de ajutoare ......<. < )) Nu exista dragoste , doar senzatie de atasare Nu exista moarte doar cea mai simpla cale de scapare. >you return intro a QUIET world<
JUST f*ck my life and I'll be shitting you're f*cking mind...
|
|
| pus acum 16 ani |
|