Tokio Hotel Romania
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: deyutza07
 | Femeie 23 ani Buzau cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
leez 'nu mai am poza 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
O viatza plina de lux...de distractzie.. traita in puf..fara griji.. sa nu faci nimik si totul sa tzi se aseze la picioare.. cam asha o duceau doua surori din germania miha si leez .. parintzi lor au decedat acum cv timp in urma..iarele erau singurele mostenitoare.... Amandoua erau uimitor de frumoase.. irezistibile.. .nu duceau lipsa de baietzi.. in fiecare zi trecea altul prin patul lor.. Era aproape 19:30 si miha si leez erau acasa ..se pregateau sa mearga la un club nou.. miha:haide mijca`te.. ca pleaca toate bunaciunile.. leez:imd..sunt gata..sa plecam.. s-au urcat in mashina lui miha.. clubul era aproape....au parkat in fatza clubului..apoy si-au facut intratrea..au atras toate privirile.. .. leez:cv bunatatzi noi?? miha: da.. 50% din ei virgini.. 20% dragutzi.. leez: hmm..hai la o masa sa bem..cv intre timp.. T: le-ai vazut pe alea 2:> b: normal.. totzi le-au vazut.. .. T: haide la ele.. b:eo..nu..dute uh....mie mie rushine.. T: uh chiar ca esty prost:|:|vino cu mine..nu fi fraier.. b:bn mah bn.. tom si bill s-au asezat la masa lor.. T: va oferim cv fetele.. miha si leeza se uitam acum fix la ei.. miha: eo styu..depinde.. T: dc? Miha:de cum te duce buzunarul.. T: ce vrei de baut.?? miha:whisky B: uh ce vrei? L: la fel.. le-au oferit de baut..din ce in ce mai molte pahare se goleau.. T: mai vrei. Miha: papusha..nu trebuie sa ma imbetzi ca sa obtzi ce vrei. T: si ce vreau. Miha:jty doar... T: si.. ce propui.. miha: sa vi sa-mi faci o vizita..sa`tzi arat pe unde stau.. T: imi place stilul tau.. miha: aham:>:>:>:> leez: ce timid esty.. t:ashai el.. .. inca virgin.. leez:ce?XD vb serios..uh.. b:ms bey..da .. inca n-am gasit fata potrivita.. .. leez: sta chiar in fatza tah.. b: hmm.. t:haide bill..asha ocazie numai ai... nu fi prost..ia cheile de la casa .. tom s-a dus cu mashian lu miha..iar leez cu mashina lui bill.. miha a apasat pe pedala panan podea.. t:da jtyu ca te grabesty.. au ajuns acasa..... miha a coborat din mashina..apoy tom..a deschis usa casei.. apoy.. a aruncat cheia pe undeva.. nu a vazut unde pt ca era intuneric..tom a aprins lumina..apoy..miha s-a intors spre el muscandu`si buza.. baiatul intzelese ce vrea.. .. s-au sarutat pana la camera lui miha.. tom si-a dat tricoul jos.. apoy ia dat bluza jos lu miha.. si a invaluit`o in mii de saruturi.a incepot s-o mangaie pe sani..solduri..si pe picioare....lucrurile s-au mai complicat.. ...hainele au zburat de pe ei..tom a incepot sa o penetreze.. miha gemea de placere si il zgaria pe spate.. .. .. intre timp^^ leez si cu bill stateau linijtitzi pe canapea si dadeau pe gat cv alcool.. bill o privea timid..in timp ce ea numara secundele pana la jtitzi voi ce..poate trebuia sa faka ea primul pas.. la ce timid e bill.. leez: unde e baia?? bill: in capatul holului.. leez:ms.. vin imd.... si-a dat tricoul jos si a iesit.. vroia sa-l lase pe bill sa faka restul..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Antikku
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
|
|
Wow...misto inceput...hmmm...cumva tipa o sa'si bata joc de billX( Vreau next
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
corryna_2004
Great Fan Th
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
|
|
next next next bitte
_______________________________________ LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
mai vreau un comm 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Antikku
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
|
|
haideeeeeeeeeeeee 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
loves_bill
^.^TH fan^.^
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
okk pun vine acum cu propulsieeeeeee
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
ce tare
2 fete irezistibile care ii vrajesc pe bill si tom :>
vreau neeexxt ;;-)
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
|
:] waii.. da park mi-ai spos ca l-ai pos: ))
asha.. poy..nah pun si eo next mai incolo
|
|
| pus acum 17 ani |
|
angelofhell
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
|
|
super tare....2 fete putrede de bogate impreuna cu 2 baieti putred de bogati....super...2 fete care ii vrajesc pe bill si tom...cool...pune next 
_______________________________________ Schrei!- Bis du du selbst bist Schrei!- Und wenn es das Letzte ist Schrei!- Auch wenn es weh tut Schrei so laut du kannst! Schrei!- Bis du du selbst bist Schrei!- Und wenn es das Letzte ist Schrei!- Auch wenn es weh tut Schrei so laut du kannst- Schrei!
Pass auf- Rattenfänger lauern überall Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Antikku
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
|
|
NEXTU maiiii 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
oki-doki
^.^TH fan^.^
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 19
|
|
cand imi fac calcu va pun next adik maine 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|