Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deyutza07
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
25 - 48 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / sEcReT CoMbInAtIoN Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
sEcReT CoMbInAtIoN





un fic creat de eo si leez        


miha

secret secret fic creat leez      miha

40.7KB


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
leez
'nu mai am poza 


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
tom s bill stim

pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
O viatza plina de lux...de distractzie.. traita in puf..fara griji.. sa nu faci nimik si totul sa tzi se aseze la picioare.. cam asha  o duceau  doua surori din germania miha si leez .. parintzi lor au decedat acum cv timp in urma..iarele erau singurele mostenitoare.... Amandoua erau uimitor de frumoase.. irezistibile.. .nu duceau lipsa de baietzi.. in fiecare zi trecea altul prin patul lor..
Era aproape 19:30 si miha si leez erau acasa ..se pregateau sa mearga la  un club nou..
miha:haide mijca`te.. ca  pleaca toate bunaciunile..
leez:imd..sunt gata..sa plecam..
s-au urcat in mashina lui miha.. clubul era aproape....au parkat in fatza clubului..apoy si-au facut intratrea..au atras toate privirile.. ..
leez:cv bunatatzi noi??
miha: da.. 50% din ei virgini.. 20% dragutzi..
leez: hmm..hai la  o masa sa bem..cv
intre timp..
T: le-ai vazut pe alea 2:>
b: normal.. totzi le-au vazut.. ..
T: haide la ele..
b:eo..nu..dute uh....mie mie rushine..
T: uh chiar ca esty prost:|:|vino cu mine..nu fi fraier..
b:bn mah bn..
tom si bill s-au asezat  la masa lor..
T: va oferim cv fetele..
miha si leeza se uitam acum fix la ei..
miha: eo styu..depinde..
T: dc?
Miha:de cum te duce buzunarul..
T: ce vrei de baut.??
miha:whisky
B: uh ce vrei?
L: la fel..
le-au oferit de baut..din ce in ce mai molte pahare se goleau..
T: mai vrei.
Miha: papusha..nu trebuie sa ma  imbetzi ca sa obtzi ce vrei.
T: si ce vreau.
Miha:jty  doar...
T: si.. ce propui..
miha: sa vi sa-mi faci o vizita..sa`tzi arat pe unde stau..
T: imi place stilul tau..
miha: aham:>:>:>:>
leez: ce timid esty..
t:ashai el.. .. inca virgin..
leez:ce?XD vb serios..uh..
b:ms bey..da .. inca n-am gasit fata potrivita.. ..
leez: sta chiar in fatza tah..
b: hmm..
t:haide bill..asha ocazie numai ai... nu fi prost..ia cheile de la casa ..
tom s-a dus cu mashian lu miha..iar leez cu mashina lui bill..
miha a apasat  pe pedala panan podea..
t:da jtyu ca te grabesty..
au ajuns acasa..... miha a coborat din mashina..apoy tom..a deschis usa casei.. apoy.. a aruncat cheia pe undeva.. nu a vazut unde pt ca era intuneric..tom a aprins lumina..apoy..miha s-a intors spre el muscandu`si buza.. baiatul intzelese ce vrea.. .. s-au sarutat pana la camera lui miha.. tom si-a dat tricoul jos.. apoy ia dat bluza jos lu miha.. si a invaluit`o in mii de saruturi.a incepot s-o mangaie pe sani..solduri..si pe picioare....lucrurile s-au mai complicat.. ...hainele au zburat de pe ei..tom a  incepot sa o  penetreze.. miha gemea de placere si il zgaria  pe spate.. ..
..
intre timp^^
leez si cu bill stateau linijtitzi pe canapea si dadeau pe gat cv alcool.. bill o privea timid..in timp ce ea numara secundele pana la jtitzi voi ce..poate trebuia sa faka ea primul pas.. la  ce timid e bill..
leez: unde e baia??
bill: in capatul holului..
leez:ms.. vin imd....
si-a dat tricoul jos si a iesit.. vroia sa-l lase pe bill sa faka restul..


pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
Wow...misto inceput...hmmm...cumva tipa o sa'si bata joc de billX(
Vreau next


pus acum 17 ani
   
corryna_2004
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
next next next bitte

_______________________________________
LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!

pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
mai vreau un comm

pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
haideeeeeeeeeeeee

pus acum 17 ani
   
loves_bill
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
tzuper next pliz

pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
okk pun vine acum cu propulsieeeeeee

pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
bill: aa??
Leez: ce-ar fi sa trecem odata la asta pana nu adorm aici??
leeza s-a pos peste el.. si de aici a incepot actziunea.. bill era tandru si atent.. iar tom..era mai salbatic..
a doua zi....
miha s-a trezit ultima..tom numai era acolo..s-a dus sa faka un dush....apoy  s-a schimbat si s-a dus sa-si faka cv de mancare.. menajera venea abia peste o ora..si ea murea de foame..
leez: neatza..
miha: noh..cum a fost:>?
Leez: e cam moale tipu.. sensibil..timid..romantic.. nu prea ii genu meu..iar tom..pare un tip de treaba..
miha: da e.. e cv mai genu meu..deci iatzi gandu..:P
leez:nooh bn.. ..
dupa ce au papat s-au dus in sufragerie si si-au injectat cv droguri..asta era problema lor..erau aproape dependente de droguri.
Miha:hai sa mergem la mall..
leez:bn..
au mers si la mall..acolo..si-au luat o groaza de hainutze..
miha: ma gandeam sa plecam intr`o excursie..la munte poate.. loku asta devine cam sec..
leez:nu`i o idee rea.. hai ne luam hainutze si plecam..
miha:aham..
dupa 2-3  ore de colindat mallu miha si leez au plecat acasa..si-au facut bagajele si au plecat la  munte....
in 5 6 ore au ajuns..
miha: ce sooper.. e.hai in camere..
stateau la o cabana destul de dragutza..din intamplare acolo erau si bill si tom..
tom statea la masa.. sorbind incet dintr`o ceasca cu cacao..
cand a vazut`o pe miha intrand a scapat`o din mana..
leez:miha esty irezistibila..
miha: sponemi cv ce nu jtyam)
miha; 2 camere..
X: imediat..poftitzi cheile..
stateau  langa camerele lu bill ji tom..
in camera:
miha: da ei ce fak aici.??
leez: nush..pura coincindentza..
miha:  frumos..ma duk sa-l vizitez unpic pe tom:>:>
leez:oke eo is afara daka ai nevoie de mn..
miha si-a luat geaca..si s-a dus  la tom..
tom statea  intins pe pat..parea plictisit..
miha:deranjez..??
tom:nu nu.. B-) chiar vroiam sa  apari.. ..
miha:sa intzeleg ca tzia fost dor de mn..
tom:unpiculetz mai mult..
miha:sty  eo nici nu jtyum cum te cheama...:|
tom: tom.. si pe tn miha..
miha: aa.. .. ..si zikeai ca ma asteptai no..
T: in fiecare zi  astept sa intri in patul meu.
Miha:in patul tau ?
Si miha veni tot mai aproape de el..,, isi rezema picioru de  genunchiul lui..
T: se face cam frig..ma duk sa inchid usa...
miha:se face cam cald....
t:scapa de haine..
miha:ma ajutzi uh ..
t:cu placere..
si tom a venit  a incepot sa  o  mai   racoreasca unpic..au continuat ce  inceposera seara trecuta..
leeza  isi facea drum prin zapada..cand. .. primeste un bulgare in geaca..se intoarce si il vede pe bill.
Leeza: hey ce faci.. itzi arde  de nebuni:>:>
B: potzi spon si asha..
si a mai aruncat un bulgare..dar  de data asta na nimerito..
..
au incepot o bataie cu bulgari..miha si tom au coborat si ei ..
M: se distreaza..
T:hai si noi..
m:tzi-am luato inainte..si ia tras un bulgare  lu tom..
T:stay nu scapi uh..
au incepot sa se tavaleasca in zapada.. tom a ajuns pestea miha..s-a aplecat  si a sarutat`o..

miha:nu aici..si tocmai ce am terminat..
T: cui ii pasa..
b:am eo o idee..mergem prin orash....
miha:nui o idee rea..vreau hainutze^^
t: bn.. haidetzi sa ne intalnim  in 10 min jos.
M:oke..
si miha si leez au plecat sus sa se schimbe..
tom: eo deja o ador pe fata asta....
B:
tom:uh??
B: ce ..da da e super  dragutza..
T: ma refeream la leez idiotule:|:|
b:cei cu ea..?!
T: atzi mai facut...??
b:nu..
T:esty fraier..
b: bn.. vin fetele..
m:despre ce vb??
t: nik..doar despre voi..
M: hai mergem...??
t:oke..
au mers cu mashina lu tom...miha statea langa el..iar bill si leeza in spate..
m:sty pe unde e mallul??
T:nu chiar..
m: nici eo...
soselel erau cam aglomerate.... era 12 decembrie..si uni se pregateau de pe acuma pt craciun..
m:bay voi cat mai statazi..
T: stam pan de anu nou si plecam
m:asha..si noi la fel
t:ce bn
au gasit mallul intr`un sfarsit..
miha si cu tom au plecat impreuna.. sa`l colinde..iar leez si cu bill in alta directzie..
miha: tom..ce ziki.. ce pe care sa mil iau..pe asta sau asta..
T: tzie itzi sta  super in orice..iatzile pe amandoua..
m:ms.
..
T:jty miha..


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce tare 


2 fete irezistibile care ii vrajesc pe bill si tom :>


vreau neeexxt ;;-)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
★LEeZaChu★
Vizitator



:] waii.. da park mi-ai spos ca l-ai pos:))

asha.. poy..nah pun si eo next mai incolo


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
super tare....2 fete putrede de bogate impreuna cu 2 baieti putred de bogati....super...2 fete care ii vrajesc pe bill si tom...cool...pune next  

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
NEXTU maiiii

pus acum 17 ani
   
oki-doki
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 19
cand imi fac calcu va pun next
adik
maine 


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
oki-doki
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 19
miha intzelese ce vrea sa spona... ..
la luat de mana.. .. si s-a dus la baya fetelor..nu eram nimeni peacolo..a blocat usa. Apoy.. tom a  prins`o de sold.. si a pus`o pe marginea ghiuvetei.. miha s-a prins  de  prins de tom.. au incepot sa se sarute.. .. au continuat cu jtitzi voi ce..deja se auzeau batai in usa.. ...dar lor nu le pasa..dupa 2 ore au iejit de acolo.. miha era ciufulita toata..
tom a vb cu bill si ia spos sa vina in fatza mallului in juma de ora..
ca sa mai treaca timpul.. miha a incepot sasi faka poze..erau unele poze cu ea..cu tom.. cu ei 2.. ..
L: astya iar au facut`o..
b: da... nui sanatos deloc..
l: nu cred ca le pasa..^^
b: bn..
M: wow..cei aici..ce de plase.. deci daya erau  cam goale magazinele:-w
l:tzi-am luat si tzie cv..
m:pay se putea sa nu-mi iei..
l: )
m: ia sa vad ce miai luat :-“
leez mia dat cele 2 plase , cand am vazut ce mia cumparat :-P
l : ce nu iti plce ?
m : ba da :X :X :X :X vreauuuu azi la discoteca !!
l : bine :P
m : yoooy mam plictisit ! da si mie!
l: ce?
M : medicamentele mele :X :X
L: de cand le numesti asa?
M : de cand numai pot trai fara ele
l : esti dependenta ?
M : ai ghicit !
l :ia
M : nu de astea ! supra-doza !
l : ai inebunit ?
M : da faaa !!!
l : hooo !
mia dat siringa, dar inainte sa intep …
T: helllooooo
Si am incercat sa le ascund repede
Cu un zambet fals...
M : buna tom...
T : te drogezi ?o_0
M : da si care e problema ?
T : yoooy .
Inchide usa si pleaca  alearga repede la bill
T : biilllllllllllllll
B : nu mai tipa ce e ?
t : pai fetele se drogheaza !
b : ce ?
t : ma rog am vazuto doar pe miha !
b : yoooy ! pai nush ce sa spun ! laso in pace !
t : ai dreptate , oricum mam culcat cu ea... defapt ...
B : oricum a vrut si ea !
t : exact ! tu sti cum se misca in pat ?
B : imi dau seama !
leez plecase in camera , eu ma injectam in continuare , pana
M : aoolooo ce dreacu !
o solutie roz iesea din venele mele , pana cand am cazut jos , eram treza dar totusi ?
M : ce dreacuuuuuuu !


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la