|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
momentan va pun doar pozele ca mai am de lucrat cu fetele la traducerea articolului pozele sunt facute de o fana care a spus ca Gusty a fost bun si a dat si autografe
deci pic nr 1
26.2KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
a donat singe?kui? 
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
bvo gusty
si mie mi`ar placea sa donez sange dar mie frica de ace T___T
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
hehe..ce am aflat yo ce inseamna sa donezi sange.. ..m`a uitat la o emisiune.. si au zis k sufletul omului se afla in fiacare bukata a omului.. cel mai mult in inima si singe..daca donezi kuiva singe de`al tau,intr`un fel,o parte din suflet se duce in el [nu mori,dar de ex.tot ce ai tu,o boala.. cu nervii..sau talent la chitata..se duce la el]/..era asa un caz .. era un baiat care vroia sa`shi faka o trupa.se ducea la kursuri la ktara.Intr`o seara mergea de la kursuri spre casa si au venit 3 betzivi,l`au batutt si o femeie a kemat rpd ambulantza.L`au dus rpd. a venit rpd un prieten de`a lui si i`a donat sange..,[ala stia foarte bn sa cinte la kitara!].. kind s`a trezt ala,primul lukru ce a fakut a cerut kitara sa si a inceput sa joace la kitare k un profesionist.. si ce iubea ala [artisti,trupe],iubia si asta .. erau prieteni buni.. intr`o noapte astra [kare a fost batut] il durea strasdhnik inima.. nu putea sa rasufle.. si mi se parew k cnv i`a sunat la mob.. si atuncia i`a zis k friendu` lui a fajut stop cardiak.. ..in aceeashi noapte..aceeashi durere..talent de kitara.. totul in komun,datorita singeluyi donat!
PS:Asa ca,nu e intotdeauna safe sa donezi singe,deoarece toata informatia ta se transmite la ala..kare ii donez.. nush.. ei afirma k e adevarat.. yo tot kred k`i adevarat.. k nu au alkatuit din pod/..
sa revin la tema:e bn intr`un fel k a donat sange.. nu i`a fost jele..
Buby:dap si yo ma tem!!!
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
CAT DE TAREEE
Oare o fi adv? ;-? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
Eu cred in asta. Dar convinsa sunt : 49 %
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
Facem greva.. xD Trebuie sa`i stim numele..xDD (deh,death note`ul e k mine! xD).
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
poi conteaza cui?conteaza ca o donat (parerea mea )
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
Eh da.. pur si simplu am glumit ca nu e nevoie sa stiu numele tuturor cu care s`a intalnit el.. sau mai bine zis trupa,rudele lor si strabuneii lor.
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
dark~angel
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 519
|
|
ff frumos din partea lui...bravo...ii'm proud of u!
_______________________________________ ~°Nu te mai am, ai plecat, Tu pe drumul tau, eu pe al meu Nu ai privit inapoi, Nepasator cum ai fost mereu M-ai lovit cum nimeni pana acum nu reusise Acum sunt goala, a ramas cenusa sperantelor stinse Ghinionista de fel, astfel inca de cand m-am nascut Am plecat ratacind in cautarea norocului pierdut Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la-nceput Dar mi-am dat seama ca Nu poti pierde ceva ce n-ai avut Cum sa trec peste tot ce-a fost Cand eu adorm si-acum oftand? Iar daca tu m-ai uitat demult, De ce te port si acum in gand? Cum sa fie totul un vis frumos Cand eu m-am trezit plangand? Iar daca tu nu m-ai visat niciodata, De ce ma trezesc si acum visand? Cad abrupt printre vise, Te regasesc eu tot am vrut ! Dezamagita ca n-am putut sa te fac fericit, Au fost doar simple cuvinte pierdute Ce mi-au ramas in minte. Trag sa sper ca totul depinde Incontinuare de tot ce a fost . Ma simt prost cand te vad ! Mi-aduc aminte, dar fara rost ! O copilarie, o chemare, un baiat, O strigare si o fata oare care Tind sa cred ca totul moare Ma simt lovita de simplul fapt ca m-ai mintit . Am cazut, m-am ridicat, Te-am iubit, tu m-ai uitat . De simplul fapt ca m-ai ranit, De simplul fapt ca m-ai jignit. Prin simplul fapt ca n-ai gandit ! Eu pentru ce te-am iubīt ?~°
|
|
| pus acum 17 ani |
|