Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andreea_bianca24
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 58 ani
Tokio Hotel Romania / * G U S T A V ~ S C H A F E R * / Gustav a donat sange Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
momentan va pun doar pozele ca mai am de lucrat cu fetele la traducerea articolului   
pozele sunt facute de o fana care a spus ca Gusty a fost bun si a dat si autografe 


deci pic nr 1

gustav donat sange momentan pun doar pozele mai lucrat fetele traducerea sunt facute fana care spus

26.2KB


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
a donat singe?kui?

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
bvo gusty     


si mie mi`ar placea sa donez sange dar mie frica de ace T___T


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
hehe..ce am aflat yo ce inseamna sa donezi sange.. ..m`a uitat la o emisiune.. si au zis k sufletul omului se afla in fiacare bukata a omului.. cel mai mult in inima si singe..daca donezi kuiva singe de`al tau,intr`un fel,o parte din suflet se duce in el [nu mori,dar de ex.tot ce ai tu,o boala.. cu nervii..sau talent la chitata..se duce la el]/..era asa un caz .. era un baiat care vroia sa`shi faka o trupa.se ducea la kursuri la ktara.Intr`o seara mergea de la kursuri spre casa si au venit 3 betzivi,l`au batutt si o femeie a kemat rpd ambulantza.L`au dus rpd. a venit rpd un prieten de`a lui si i`a donat sange..,[ala stia foarte bn sa cinte la kitara!].. kind s`a trezt ala,primul lukru ce a fakut a cerut kitara sa si a inceput sa joace la kitare k un profesionist.. si ce iubea ala [artisti,trupe],iubia si asta .. erau prieteni buni.. intr`o noapte astra [kare a fost batut] il durea strasdhnik inima.. nu putea sa rasufle.. si mi se parew k cnv i`a sunat la mob.. si atuncia i`a zis k friendu` lui a fajut stop cardiak..  ..in aceeashi noapte..aceeashi durere..talent de kitara.. totul in komun,datorita singeluyi donat!

PS:Asa ca,nu e intotdeauna safe sa donezi singe,deoarece toata informatia ta se transmite la ala..kare ii donez.. nush.. ei afirma k e adevarat.. yo tot kred k`i adevarat.. k nu au alkatuit din pod/..



sa revin la tema:e bn intr`un fel k a donat sange.. nu i`a fost jele..

Buby:dap si yo ma tem!!!    


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
CAT DE TAREEE     



Oare o fi adv? ;-?


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Eu cred in asta. Dar convinsa sunt : 49 %

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
Bv gusti dar aceasi intrebare:-?:cui ia donat sange?:-?

_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Facem greva.. xD Trebuie sa`i stim numele..xDD (deh,death note`ul e k mine! xD).

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
poi conteaza cui?conteaza ca o donat (parerea mea )

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Eh da.. pur si simplu am glumit ca nu e nevoie sa stiu numele tuturor cu care s`a intalnit el.. sau mai bine zis trupa,rudele lor si strabuneii lor.

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
dark~angel
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 519
ff frumos din partea lui...bravo...ii'm proud of u!

_______________________________________
~°Nu te mai am, ai plecat,
Tu pe drumul tau, eu pe al meu
Nu ai privit inapoi,
Nepasator cum ai fost mereu
M-ai lovit cum nimeni pana acum nu reusise
Acum sunt goala, a ramas cenusa sperantelor stinse
Ghinionista de fel, astfel inca de cand m-am nascut
Am plecat ratacind in cautarea norocului pierdut
Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la-nceput
Dar mi-am dat seama ca
Nu poti pierde ceva ce n-ai avut
Cum sa trec peste tot ce-a fost
Cand eu adorm si-acum oftand?
Iar daca tu m-ai uitat demult,
De ce te port si acum in gand?
Cum sa fie totul un vis frumos
Cand eu m-am trezit plangand?
Iar daca tu nu m-ai visat niciodata,
De ce ma trezesc si acum visand?
Cad abrupt printre vise,
Te regasesc eu tot am vrut !
Dezamagita ca n-am putut sa te fac fericit,
Au fost doar simple cuvinte pierdute
Ce mi-au ramas in minte.
Trag sa sper ca totul depinde
Incontinuare de tot ce a fost .
Ma simt prost cand te vad !
Mi-aduc aminte, dar fara rost !
O copilarie, o chemare, un baiat,
O strigare si o fata oare care
Tind sa cred ca totul moare
Ma simt lovita de simplul fapt ca m-ai mintit .
Am cazut, m-am ridicat,
Te-am iubit, tu m-ai uitat .
De simplul fapt ca m-ai ranit,
De simplul fapt ca m-ai jignit.
Prin simplul fapt ca n-ai gandit !
Eu pentru ce te-am iubīt ?~°

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la