Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mimy_glacier din Prahova
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
26 - 47 ani
Tokio Hotel Romania / * F A N ~ F I C T I O N * / Limitele vietii (A spune adio in termeni geografici) Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142


                                 
               Personaje.
Briana Stumer – Profesoara de geografie.


Bill Kaulitz – Profesor de matematica.


Tom Bismarck – Profesor de engleza.


Soundtrack-Opening – LaFee – Hand in Hand.
Soundtrack-Ending – LaFee – Warum.


                                 

                                                  Limitele vietii
                                   (A spune adio in termeni geografici)

1.
Iau catalogul, imi pun geanta pe umar, iar harta Asiei si ies din cancelarie. Urc spre clasa a7a, clasa la care sunt si diriginta de altfel. Pe holurile scolii este doar femeia de serviciu, care inca o data si pentru a mia oara imi face observatie ca am intarziat la ora si ca elevii mei iar au murdarit peretii de carioci si cerneala. Imi cer scuze si ii spun, ca de fiecare data ca imi pare rau. Apas pe clanta si intru. Intr’o fractiune de secunda toti sunt in bancile lor, lasand in urma mizeria de pe pereti si de pe podea.
-Buna ziua, spun si intru hotarata in clasa. Elevii se ridica in picioare si ma saluta politicos. Ma uit in jurul meu, apoi deschid catalogul, insa ma intorc spre tabla pentru a pune harta. Cat timp sunt cu spatele, tipetele copiilor erau de neoprit. Cand ma intorc, cuminti ca niste ingerasi stateau in bancile lor. Rasfoiesc catalogul si strig numele unui elev.
-Reich Alex, strig si ma uit prin clasa. Copilul se ridica in picioare si vine spre tabla. Il analizez din cap pana’n picioare, apoi ii pun cateva intrebari. Spune’mi doua trepte de relief din Asia, ii spun si ma uit apoi pe manualul de clasa a7a.
-Hm, ahm ..Campia si ..Muntii.
-Da. Acum vreau sa’mi spui ce munti cunosti tu, fiind mai importanti, din Asia la nivel mondial, si o campie la nivel mondial.
Copilul se uita la mine, fiind putin paralel cu ceea ce spuneam. Ridic in spranceana si ma uit spre clasa. Nimeni nu zicea nimic. Nimeni nu vroia sa raspunda. Inchid manualul si numesc inca un copil.
-Brucken Adriana. Da, poftim la harta, ii spun si o invite pe fata la harta. Da, spune’mi capitala Libanului, ii spun si ii arat pe harta tara.
-Beirut.
-Da. Corect. Dar capitala Malaesyei o stii?
-Hm, Kuala Lumpur.
-Corect. Vreau sa’mi spui climatul din sudul Asiei si sa mi’l descrii, ii spun si’mi indrept privirea spre celalalt elev, apoi ii spun: Da, multumesc, la loc. 4.
-In sud..Climat ecuatorial, ploua zilnic, cantitatile fiind de 2000-3000mL pe zi, sunt savane, mangrove, paduri etajate, incepand cu arbori de la 50 de m, animale salbatice.., imi spunea fata in timp ce se uita pe harta continentului.
-Da, corect. 10. Poftim la loc. Inchid catalogul, apoi ma uit spre eleveii mei:Ce’ati mai facut? Femeia de serviciu mi’a spus ca iar ati murdarit prin clasa. Mi’a spus profesoara de franceza ca ieri inainte de ora ei ati murdarit clanta cu lipici si ati spuipat pe tabla. Clasa a7a, ce se intampla cu voi? Nu aveti pic de respect, spun si ma uit spre ceas. Pentru ora urmatoare aveti de invatat economia Asiei, cu exemple.
Strang harta, imi pun geanta pe umar, iar catalogul in mana si ies din clasa, fara sa spun nimic. Imi aplec capul in jos ..n’am putere sa’i tin in frau..


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL      
Am trait sa-l vad pe Bill Kaulitz intr-un fic profesor si de matematica
omg
e SUPER
nEXTUUUUUUU


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Vreau sa iasa ceva diferit, fata de alte fic'uri.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
Ideea e diferita
So...next


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
omg     


cat de tare


place idee


si eu am un fic in care Bill e prof... dar e dif 


bill tom si nicole ca profi? :|


daca ar fi asha si la sc m`ash duce cu drag la sc   


vreau neeeext 


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
2.
Ajung in cancelarie. Trantesc usa, deoarece clanta imi aluneca dintre degete. Toti profesorii ce erau in incapere intorc privirea spre mine.
-Ma scuzati, spun scurt si las harta la locul ei, iar catalogul langa celelalte. Imi pun intr’o cana putina cafea si’mi aprind o tigara. Ma duc langa geam si trag cu putere din tigara, uitandu’ma in gol.
-Scuzati’ma, doamna Stumer, vreau sa vorbesc despre elevii dumneavoastra, imi spune timid noul profesor de matematica din scoala. Era inalt cat o paluga si slab. Poate ca din cauza stilului sau ciudat, elevii din clasa mea incep sa rada la ora lui. Ma intorc spre el si ii zambesc.
-Poftiti, domnule Kaulitz. Care este problema?
-As dori scaderea notei la purtare pentru elevii clasei dumneavoastra. Nu au pic de respect, imi spune indignat si suparat. Cat timp mai fac aceste lucruri oribile, eu nu mai predau la acea clasa. Sa vina alt profesor, imi spune din nou.
-Imi pare rau. Voi avea o discutie serioasa cu ei si voi face o sedinta cu parintii urmatoarea saptamana.
Zambeste si se indreapta spre teancul de cataloage, il ia pe cel al clasei mele si iese pe usa cat poate de repede, izbindu’se de un alt profesor ce tocmai vroia sa intre in cancelarie.
-Ma scuzati, spune repede profesorul de matematica si se face nevazut. Celalalt profesor isi face cruce si intra in cancelarie.
-Ce e linistea asta aici? tipa tare si se duce la un grup de profesori si incepe sa glumeasca. Ma uit spre ceas si vad ca deja s’a sunat. Iau catalogul si harta Europei, imi pun geanta pe umar si ies din incapere. Am ora cu clasa a 6a.
                                                           **
Apas pe clanta si intru repede in incapere, cu privirea in pamant. Ajung la catedra si salut elevii. Si ei ma salute pe mine, insa unii printre hohote de ras. Ii privesc manios. Scot din buzunarul interior al sacoului o creta galbena si una alba, la care elevii incep sa rada cu pofta. Privesc spre ei si bat in catedra, facandu’se liniste imediat.
-Asa este mai bine. Astazi invatam paralelogramul. Scrieti ..”Se numeste paralelogram patrulaterul convex cu laturile opuse paralele si congruente.” Propietatile paralelogramului: “Unghiurile consecutive sunt suplementare”, “Unghiurile opuse sunt congruente”, “Intr’un paralelogram laturile opuse sunt congruente doua cate doua”, le dictam elevilor in timp ce scriam si eu pe tabla. Acum puteam trece la demonstratii! spun fericit si shimb culoarea cretei cu cea alba. Incep sa scriu pe tabla entuziasmat de ceea ce faceam, insa stiam ca pe elevi nu’i interesa mai nimic din ce ziceam.
-Ipoteza: AB||CD, BC||AD. Concluzie:[AB]    congruent cu [CD], [BC] congruent cu [AD]
Demonstratie. AB||CD => <ABD congruent cu <CDB (alterne interne)
                          AD||BC => <ADB congruent cu <DBC (alterne interne)
Acum se face compararea a doua triunghiuri, acestea fiind ABD si CDB, rezulta cu cazul unghi-latura-unghi (U.L.U.) ca sunt congruente, deci si laturile [AB] este congruenta cu [CD] si latura [BC] este congruenta cu latura [AD], le explicam elevilor in timp ce scriam demonstratia pe tabla.
Imi continui ora incecand sa le explic elevilor demonstratiile pe care le faceam, insa fara noroc. Nimeni nu era interesat.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
saracu Bill (


copchi rai


sa vine bill prof la mate ca iau numai 10 =p~


hmm... ficu tau mai bun la un lucru... invatz cv matematica si cv geografie 


vreau neeexxt   


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Pai dah'. Am facut si eu un fic' cu materiile la care ma pricep bine ..Mate, Engleza si geografie.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Sunt varza la  mate 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Aw, eu o ador ..)>

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
corryna_2004
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
next

_______________________________________
LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!

pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
'In ce clasa esti?
Nu mai mica de a 7'a oricum..cred
E suuper marpha...eu sunt a 8'a ....dau teza la geografie shi n'am inv nik...:|
NEXT


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
A7a sunt.


3.
-Si pentru data urmatoare vom da o lucrare de control! Va fi din paralelogram, asa ca invatati teoria. Multumesc, buna ziua! spun si ies repede din clasa, bucuros ca am scapat de la ora aceea.
                                            **
Aud soneria. Nici nu apuc sa’mi termin ideea.
-Continuam data urmatoare cu lectia despre Franta. Sper ca veti invata ce am scris pana acum. Buna ziua! salut elevii si ies din clasa. Ma duc tinta la clasa mea. Cand sa pasesc pragul, creta imi zboara prin fata ochilor, urmata de un manual de matematica. Bag doar capul in clasa, iar toti cei aflati inauntru se duc de graba la ei in banci.
-Gata! Ce se petrece aici? Mai aveti putin si va spargeti capetele! tip suparata si trantesc catalogul clasei de la care tocmai venisem se catedra, iar harta o arunc jos, apoi continui cu observatiile: Profesorul de matematica mi’a zis ca nu sunteti cuminti la ora lui. Ce este aici? Circ? Vom discuta noi maine la ora de dirigentie. Aduceti’va si caietul de geografie impreuna cu manualul si atlasul, spun si ies din clasa.
Urc scarile spre cancelarie si ia te uita, dau de profesorul cel mai distrat al scolii. De fiecare data cand intra in cancelarie incepe sa glumeasca. Este de engleza, iar elevii mei fac cu el material. Si eu care ma intrebam de ce sunt atat de zapaciti.
-Buna ziua, domnule Bismarck! il salut si dau sa o iau in fata, insa ma prinde de incheietura mainii si ma trage spre el.
-Buna ziua, domnisoara Stumer, ma salute si el si zambeste in coltul gurii.
-Tom, termina, stii ca nu o sa ies cu tine vreodata, i’am spus scurt si mi’am incruntat privirea.
-De unde stii tu? imi spune suparat si acesta.
-Asta urmaresti de cateva luni, de cand ai venit in scoala. Fii atent, lasa’ma in pace! am tipat la el si am grabit pasul, ajungand in cancelarie. Era bine, deoarece mai aveam decat o singura ora, la clasa a8a. Este si joi, iar maine am decat 5 ore, printre care una de dirigentie. Iau harta Germaniei si plec spre clasa a8a. Sunt elevii mei preferati, iar din spusele lor se pare ca si eu as fi profesoara care corespunde cu placul lor. M’au rugat sa’i iau la dirigentie, insa nu am vrut eu pe vremea aceea. Intru in clasa, iar toti se ridica in picioare si ma saluta, inaintea mea.
-Buna copii! le spun fericita. Ce mai faceti?
-Buna ziua! Ca de obicei, doamna profesoara! imi raspunde prima eleva din prima banca. Mai stau putin la taclele cu ei, spunand glume si povestindu’le din vremea cand eram de varsta lor, apoi incepem ora in adevaratul sens al cuvantului.
-Astazi trecem la clima Germaniei. Sa vedem, este clima temperate, cu o temperature medie anuala de 9 grade Celsius. Iarna temperaturile sunt cuprinse intre -9 si 1 grade Celsius, iar vara variaza intre 16 si 20 grade Celsius. Deoarece relieful este preponderat montan, mai avem si clima Montana, cu precipitatii abundente sub forma de zapada. In jur de 1,900 mm pe an.
Ma uit la ceas si vad ca deja s’a sunat. Imi strang tot ce aveam de luat, imi iau la revedere de la elevi si plec spre cancelarie, apoi acasa.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
Ai greeesit
In clasa a 8-a se face doar geografia Romaniei
Dar in rest e ok
Vreau NEXT


pus acum 17 ani
   
corryna_2004
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
poi se face geografia romaniei da dak actiunea se petrece in germania atunci se studiaza geografia germaniei

_______________________________________
LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!

pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
lool
ai dreptate
ce vrei...sunt prea indragostita k sa mai gandesc...
NEXTUUUUUU    


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Da, are dreptate Corina. Tara in care se petrece actiunea este Germania.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
4.
-Buna ziua! imi salut colegii profesori si plec spre masina, in parcare. Si ia te uita, profeosrul de engleza, in fata masinii mele, stdiand’o cu atentie. Merg incet spre el, ma aproprii de capul lui si tip, pentru a’l speria.
-Boo!
-Ah, ce naiba se petre ..Aaa, Tu erai ..Imi pare rau! imi spune si da sa plece, ins ail opresc.
-Ce Dumnezeu ma tot urmaresti? Ti’am zis, nu o sa ies cu tine. N’am nevoie, nu’mi pasa si nici nu vreau. Intelegi ce vreau sa spun?
-Ouf, bine, bine. Gata, plec. Dar exista o problema ..Masina ta este langa a mea, si o luam in aceeasi directie, imi spune clipind des din gene.
-O sa ocolesc pe partea mai aglomerata a orasului, acum vreau sa plec. Ne vedem maine, la reverede! spun si intru in masina. Apas pe acceleratie si plec spre casa. O data ajunsa, urc scarile spre apartament. Descui usa si intru. Ma schimb, si’mi fac un ceai cald, incercand sa ma debarasez de stresul intregii zile, insa nu pot, deoarece descopar ca am niste lucrari de corectat pentru a doua zi. Ma asez pe scaun la birou, cu cana de ceai langa mine si cu pachetul de tigari in fata mea. Imi aprind o tigara si incep sa corectez lucrarile. Acum o spun sincer, copiii astia nu stiu pic de geografie. Se pare ca a revenit moda cand nu se invata ..Pot spune ca pe vremea mea, era moda sa inveti pana cand nu mai puteai, pana simteai ca ai capul plin de informatii, si ca visezi tot ce ai invatat pana si noaptea, insa acele vremuri au trecut de mult, si iata’ne in prezent, incercand sa reusim impotriva luptei cu prostia. Termin de corectat si ma duc la culcare. Adorm greu, gandindu’ma doar la greutatile ce ma asteapta a doua zi.
..Trr ..Trr. Intind mana spre ceas si il arunc pe jos. Imi pun perna peste cap, incercand sa mai atipesc, dar din pacate un caine incepe sa later, speriat de alarma unei masini. Ma ridic din pat suparata si ma duc tinta in baie, pentru a ma spala pe dinti sip e fata, apoi spre dormitor unde ma imbrac de scoala, decent, la camasa, la patru ace. Imi fac o cafea si fumez o tigara, dupa plec imediat spre scoala. In trafic, nebunie totala. Iau telefonul din geanta si’l sun pe Bill, singurul profesor cu care ma inteleg in acea scoala. Raspunde greu, iar vocea somnoroasa imi strapunde auzul, facandu’ma si pe mine sa’mi fie mai somn.
-Alo ..
-Hm, buna Bill, imi pare rau daca te’am deranjat..
-Nici o problema, oricum adormisem din nou cu televizorul deschis. Deci, care este problema?
-Ahm, cand ajungi la scoala, daca nu sunt, poti sa’i spui directorului ca voi intarzia din cauza traficului?
-Bineinteles.
-Multumesc mult, la revedere!
-Pa!
Acest profesor este prea linistit. Mai este si de mate, pe deasupra.
..Dupa 45 de minute petrecute in trafic, ajung la scoala. Parchez masina repede si ma grabesc spre intrare. Intru in cancelarie grabita, iau harta Asiei, catalogul clasei mele si dosarul cu temele de la dirigentie. Apas pe clanta si dau sa ies, insa ma izbesc de Tom. Perfect, si asa ziua asta era de mult stricata, acum a aparut si omul asta, sa o ruineze.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
super tare...dar de fapt tom vrea de la ea???o aventura si atat???continua pt k e super tare...  

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
O sa vedeti pe parcurs.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
Ce'ar fi sa vedem acum
Hai cu nextu      


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
chiar asa...ce-ar fi sa vedem akm ce se intampla???   pune next AKM  

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
5.
Ma uit in sus spre el. Acesta ma privea zambind. Nu am spus nimic, doar l’am ocolit si am plecat mai departe. S’a uitat in urma lui, apoi a trantit usa cancelariei. Urc scarile in graba. Pe holul scolii, iar ma intalnesc cu femeia se serviciu, ce’mi face din nou observatie. Imi incrunt privirea si ma indrept spre clasa mea, dornica de cateva explicatii. Intre timp ma hotarasem ca mai bine as face geografie in loc de dirigentie, pentru a le pedepsi faptele. Insa ceva nu este in regula..tipetele nu se aud. Trag aer in piept si apas pe clanta. Deschid usa larg, iar ceea ce am vazut m’a uimit. Profesorul de matematica statea la catedra, in clasa liniste, iar toata lumea era atenta la ceea ce povestea dansul. Toti au intors capul spre usa, iar Bill mi’a zambit, ridicandu’se de pe scaun. Nu am putut face nici o miscare. Am zambit fericita.
-Poftiti in clasa! Am venit doar sa’i mai linistesc, tipau prea tare. A functionat.
-Va multumesc mult domnule profesor! Va raman datoare!
Bill iese din clasa, iar elevii stau linistiti in bancile lor. Deschid cartea de geografie, apoi catalogul. Copiii deja au fetele speriate, probabil rugandu’se sa nu fie ascultati.
-Angela Marken, am strigat in toata clasa. Dintr’o banca din spatele clesei, fata s’a ridicat timid si a poftit in fata hartii. Spune’mi ce stii tu despre Asia, i’am spus la care fata a tacut. Nu peste mult timp, a inceput sa’mi inlantuie o gramada de informatii.
-Este cel mai mare continent ca suprafata, cat si ca populatie. Numarul locuitorilor acestui continent este aproximativ 3,5 miliarde, adica 60% din numarul total al populatiei de pe Glob. Are iesire la toate oceanele planetare, este un continent bogat in resurse de subsol. Este cel mai important producator de bumbac si ceai (India), iar Japonia este pe locul trei la nivel mondial cand vine vorba de tehnologie moderna..
-Da, multumesc. Spune’mi acum trei fluvii din nord, si doua din sud.
-Obi, Lena si Enisei in nord, iar in sud, Gange cu afluentul sau Brahmaputra.
-Da, multumesc, 10. De ce sunteti asa speriati? Nu va fac nimic, doar va cer cateva informatii esentiale despre Asia,
In timpul acestei ore, m’am apropriat foarte mult de elevii mei. Mi’am dat tocmai acum seama ca nu sunt chiar atat de rai, sunt niste copii extraordinari, ce stiu sa’si impuna punctual de vedere. Am facut intr’o ora, ce nu am facut in doi ani. Le’am aratat ca sunt o profesoara buna, ce stie sa ierte si sa fie indulgenta. Le’am demonstrat ca pot face glume, si inca unele bune, incepand sa glumesc cu un elev, ce stiu despre el de la colegii lui ca este cel mai haios. Sunt in sfarsit multumita de ceea ce am facut, ca am reusit sa ma mai aproprii de elevii mei. Am iesit imediat dupa ce s’a sunat. Am urcat repede scarile, zambind multumita. Din spatele meu aud strigatele lui Tom. Bineinteles, cine altcineva. Ma rezem de balustrada si il astept.
-Oh, am fost la tine in clasa si le’am spus copiilor ca nu mai fac ora de engleza azi, fiind si ultima .., imi spunea in timp ce ma privea in ochi.
-Dar de ce? intreb si il trag de brat, pentru a urca.
-Te invit in oras, imi spune si’si pune capul in jos. Ma uit la el si zambesc. Ma priveste si apoi ma intreaba: Accepti invitatia?
-As fi o mitocana daca nu as face’o si in plus, sunt si fericita si nu vreau sa’ti distrug si tie entuziasmul. Bineinteles, accept, i’am raspuns si m’am apropiat de el si l’am pupat pe obraz. O ia inaintea mea si cand sa intru in cancelarie imi deschide usa brusc si ma pofteste inauntru. Ii multumesc si intru, uitandu’ma cu coada ochiului dupa el, si’l vad strangand pumnul mainii drepte, fiind multumit de raspunsul meu. Zambesc si las harta la locul ei, iar catalogul il pun langa celelalte, dupa imi iau o cafea tare din automat si o savurez langa geam, cu tigarea aprinsa, ca de obicei, insa de data aceasta in compania lui Tom, sub privirile celorlalti profesori. Parca si simteam barfele ce se vor spune despre mine, le simt usor la urechea mea. Imi aplec capul, imi sting tigarea si beau ultima gura de cafea, apoi plec brusc, fara sa’l anunt pe Tom. Iau catalogul unei clase de a6a, harta Europei si plec, inainte de a se suna.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
super tare.,....poate se infiripa ceva intre ei...ar fii cool...vreau next....e super beton...dar ce-ar fii sa-mi dai id tau de mess??pls....mai vb si pe mess...hai te rog eu mult...app continua k e fffff fain...ai talent  

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Ce tareee     


Am pierdut vreo 2-3 next`uri dar se pare ca le`am recuperat ;-))


Imi place "atmosfera" fic`ului. Itzi aduce aminte de scoala, si te pune in postura unui


profesor.


Okay.. am o curiozitate: Cum a reusit Bill sa`i potoleasca pe "demoni" adica radeau de ei etc.?


Uuu Tom :> cv imi spune ca Tom o place pe profa de geografie [ numa shtyu cum o cheama ]


si ca Bill are cam aceleasi sentimente ;-)) iar ea e undeva la mishloc...


nush daca spn bine ce spn , deci nu sari pe mn daca spn numa prosti   


BISMARK!!! Acum shtyu dc imi era att de cunoscut numele. A fost ales in 1862 cancelat al prusie


si a adus o noua metoda de unire a Germanie: "Prin foc si sange" sau le incurc? 


ok ok gata cu sc


vreau neext       


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
id'ul meu este ala_alicia2000

Numele profesoarei de geografie este Briana, si da, Tom o place si vreau sa scot in evidenta ca si Bill incepe sa o placa. Vreau sa fie un fic' lung. Insa spun de pe acum ca are un sfarsit trist. Ms de comms'. O sa pun next' maine. Poop*:>


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
^^LoVeDaNcE4EvEr^^
Tokio Hotel Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 33
aM ajuns ji eO p'aici ..

deki plsh ff mOolt fiku' tau..


deki k sp hai q nexXtu'


_______________________________________
I hold your letter
In my frozen hand
The last line was long
As long as it burns
My love carries on
With every word another feeling dies
I'm left here in the dark
No memories of you
I close my eyes
It's killing me!

We die when love is dead
It's killing me
We lost the dream we never had
The world is silent
Should forever feel alone
Cuz we are coming
We will never overcome
It's over now


pus acum 17 ani
   
corryna_2004
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 366
next next next

_______________________________________
LoVe Is A nAmE,sEx Is A gAmE.......................fOrGeT tHe NaMe AnD pLaY tHe GaMe!!

pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
abia astept nextul...pana la urma profa de geogra cu cine ramane???cu bill sau tom??sau se omoara aia 2 pt ea??

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
deci e clar....si tu vrei bataie....ai de gand asa pt mine si ceilalti care iti citesc povestea sa pui next??gandeste-te k eu astept k o proasta nextul ala de ceva timp...pune-l anul asta...sau mai bine zis secolul asta...nu vreau sa mor fara sa stiu ce se intampla in continuare

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Imi pare rau ca tu consideri asta, insa am teze. Trebuie sa invat, nu stau toata ziua sa scriu la fic'uri.


6.
Ma simt jenata de faptul ca am acceptat sa merg cu Tom. Cred ca insistentele lui m’au facut sa accept. Chiar nu’l mai suportam. Imi urasc locul de serviciu. Profesorii sunt barfitori, nu poti sa spui ceva cuiva, pentru ca dupa o ora toata scoala stie. Este un grup vicios, bolnavicios, care te face sa’ti doresti sa pleci sis a nu te mai uiti inapoi.
Ma uit inainte si vad ca am ajuns in fata clasei. Apas pe clanta si intru. Un morman de hartii imi trece prin fata ochilor, urmat de un penar si dupa o carte de geografie. Cand elevii m’au vazut s’au asezat cuminti in bancile lor. M’am dus nervoasa la catedra, am trantit catalogul si cartea de geografie puternic de catedra, am dat cu harta de pamant.
-Extemporal! am tipat, la care copiii au inceput sa se planga si sa ma roage sa nu le dau test.
                                                            **
Rasfoiesc un manual de clasa a5a de matematica, apoi ma uit pe geam. Ploaia tocmai ce a inceput. Elevii inca lucreaza la activitatea ce le’am dat’o, cateva exercitii. Privesc spre ei ..Imi este dor de vremurile cand eram elev. Aveam un frate geaman, ma intelegeam minunat cu el. Era cel mai bun prieten al meu. Insa cand parintii mei s’au despartit, el a ales sa stea cu tatal lui. De atunci nu mai tin minte nimic despre el.
Aud soneria. Copiii isi indreapta privirile spre mine ..
-Restul va ramane pentru acasa, am spus, am luat catalogul si am iesit pe usa repede. Mai aveam doar doua ore si plecam acasa. Cand sa urc prima treapta, o vad pe Briana. Ma opresc si o astept, la care aceasta incepe sa alerge spre mine ..
-Off, Bill, ce bines a te vad! Doamne, am niste elevi ingrozitori! Tu ce mai faci?
-Bine. Inca doua ore si am terminat saptamana.
-Ahm, eu am terminat. Ma grabesc. La revedere!
-Aa, da ..La revedere! spun si zambesc inocent, iar fata urca inaintea mea, grabita. La intrarea in cancelarie era Tom, profesorul de engleza. Ii deschide usa si o invita inauntru. Fata intra, apoi si el, si imi tranteste usa in fata rautacios. Intru in cancelarie, apoi trantesc in urma mea usa. Ma uit in spatele salii, unde il vad pe Tom ca o ajuta pe Briana sa’si puna paltonul pe ea. Zambesc si par fericiti. Fata il ia de mana si pleaca impreuna, luandu’si la revedere de la ceilalti. Ma duc repede la geam si astept sa’i vad. Imi lipesc nasul de geam, privind atent ..si da, iata’i. Se urca in masina lui, ce ia directia spre stanga ..Asta insemnand spre centrul orasului.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
mijto rau ficu
e tare
vreau k profa de geogra sa ramana cu profu de mate    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
uite...imi pare rau pt ce ti-am spus...stiu k ai teze pt k si eu am...nu am vrut sa fiu rautacioasa...sincer...vroiam numai nextul

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Mi'am dat seama, insa se putea mai elegant de atat.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Bill sufera (


Bill o place pe aia (


Billu numa plange mama e Buby aci ;X


Tom si Britania aia cum o chema In the aer pute a love >


Hai cu next         


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
scuze dar eu nu spun lucrurile elegant...eu le zic verde in fata, direct...scuze...hai pune nextul

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Briana o cheama


7.
Iau un catalog si ies din cancelarie. Ma roade gelozia si nici nu stiu cum sa reactionez. Las catalogul pe pervazul unui geam si privesc afara. Singurul lucru pe care’l pot vedea este doar ploaia. Imi las capul in jos, citind eticheta de pe catalog ..”Clasa a8a..”. Imi imaginez ca poate nu se supara daca le dau drumul de la ora, fiind si ultima. Fug spre cancelarie si ma uit disperat pe orarul pus pe perete ..”Clasa a7a dupa”. Perfect! Fug spre cele doua clase si ii anunt pe elevi ca nu fac matematica. Cei de a opta au sarit in sus de bucurie, fiind si ultima lor ora de pe acea saptamana, iar cei de a saptea au fost mai incantati. M’am intors zambind spre cancelarie, multumit de ce’am facut. Las catalogul, imi iau la revedere de la restul profesorilor si cobor in parcare de unde pornesc spre centrul orasului.
                                                     **
Intram in restaurant. Tom arata cu degetul unde aveam locurile rezervate si ma conduce printre mese, tinandu’ma de mana. Ma ajuta sa’mi dau jos paltonul si’l pune pe spatarul scaunului, apoi il trage si’mi face semn cu capul sa ma asez. Zambesc si inainte de a ma aseza il sarut pe obraz. Zambeste si el si apoi se aseaza la masa. Chelnerul vine si ne deschide sticla de vin si pune in ambele pahare. Nu stiam cum sa incep discutia. Imi era teama sa nu fac vreo greseala. Eram curioasa sa vad ce simte pentru mine, pentru ca de foarte mult timp ma intreaba de o iesire in oras. Aveam emotii. Eram rozalie in obraji, mainile imi erau transpirate si reci. Tom ridica primul paharul si da noroc cu mine, bea o gura si incepe primul discutia.
-Uite, poate ca te intrebi ce cauti aici cu mine si mai ales cum de ai acceptat sa vii, imi spunea in timp ce si’a pus mainile pe masa. Mi’am pus apoi mainile peste ale lui, el prinzandu’mi’le cu putere si uitandu’se in ochii mei, apoi continua serios..Vreau sa’ti spun ca tin la tine. De atat de mult timp suntem colegi de serviciu si mereu ne tachinam. Nu stim san e pretuim valoarea, tocmai din acest motiv te’am adus aici. Imi placi Briana! Aici vroiam sa ajung cu vorba, de mult vroiam sa’ti spun asta, insa de fiecare data te vedeam atat de serioasa, atat de trista, ingandurata, suparata, concentrata, incat am crezut ca daca voi intervene si eu cu ce am de spus, te voi face sa’ti pierzi de tot mintile.
    Nu stiam ce sa’i spun. Imi era greu sa exprim ceva in cuvinte, insa gandurile erau multe si poate ca niciunul nu avea vreun sens. L’am privit in ochi si am dat din cap in semn ca da, in semn ca are dreptate.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
super...tom baiete dar ma uimesti pe zi ce trece...nu imi vine sa cred cat de finut esti cu o fata...partea asta a fost tare...si inceputul mi-a placut si mai mult...bill e gelos bill e gelos si le-a dat drumul copiilor ca sa se duca si el in centrul orasului...ii urmareste pe tom si briana??gelozia asta ne omoara pe toti...ma rog pe unii dintre noi...super tare...pune next  

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
ai ai ai ce fic  tare
neext  


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Pff, imi pare rau, dar nu am mai putut sa intru pe site. Nu stiu ce naiba avea, nu'mi mergea contu'. Acum pun next'.:|


8.
In timp ce Tom isi continua plictisitorul discurs despre cum eu cu el ar trebui sa ne cunoastem mai bine, priveam geamul plictisita si din cand in cand pe Tom care se agita. Dupa vreun sfert de ora, ma intreaba.
-Esti de acord?
-Hm, eu? A, da, da. Sigur! am spus zambind si apoi sarutandu’l pe obraz. Chelnerul a venit san e ia comanda. Nu am comandat decat peste.
Priveam in jurul meu. Tom vorbea la telefon. Imi intorc privirea in spatele meu, vrand sa vad cine abia s’a asezat. O, nu. E Bill! Ce o cauta aici? Mai avea 2 ore la scoala. Isi intoarce si el privirea spre mine. Eram atat de aproape. Il priveam in ochi, el facand la fel. Obrajii ii avea rosii de la frigul de afara iar buzele rozalii. Am intors capul spre Tom, ca sa nu fiu ispitita sa’l sarut. Dar gandul ca era in spatele meu imi dadea o stare de neliniste.
Comanda ne este adusa. Incepem sa mancam, insa nu cred ca am luat mai mult de doua guri. Dupa ce termina de mancat, Tom imi spune ca are treaba si va trebui sa plece. Plateste consumatia si iesim din restaurant. Privesc pe geamul mare, cautandu’l pe Bill, insa nu’l mai vad nicaieri. Omul asta nu are stare. Tom ma conduce acasa, ma lasa in fata blocului, apoi pleaca grabit unde are treaba. Urc scarile si intru in locuinta, insa nici bine nu’mi dau o gheata din picior jos, ca soneria se aude. Stiind cine e, deschid usa.
-Doamne, esti nebun de legat! Daca te vedea Tom?
-Ai vreo legatura cu el ca sa fie suparat ca sunt in acelasi restaurant unde a fost cu tine in acelasi timp? spune Bill, apoi zambeste cu toti dintii.
-Ouf, hai inauntru, ii spun si deschid usa larg, facandu’i loc sa intre, insa refuza politicos.
-Nu stau. Am venit doar sa te invit si eu maine, insa de data asta sa nu te plictisesti ca acum.
-Hm, ok, accept, ii spun si ii dau un sarut pe obraz. Acesta zambeste si coboara repede scarile. Inchid repede usa si ma duc la geam pentru al mai vedea inca o data. Inainte de a se urca in masina, isi fixeaza privirea la geamul meu si’mi face cu ochiul, la care eu ii fac cu mana si ii trimit un sarut prin aer. Nu’mi venea sa cred. Puteam sa joc pe degete doi barbati? Doi colegi de serviciu si probabil si prieteni fara ca ei sa stie ce invart eu? Insa de ce sa nu risc, doar pentru asta sunt tanara si entru distractie si voie buna traiesc. Deja imi fac probleme cu ce sa ma imbrac ..Deci imi pregatesc o fusta ce era mai sus de genunghi nu cu mult, o bluza fara maneci alba si niste cizme in picioare, iar pe un umeras, in hol, era renumitul meu palton din piele. Imi deschid o carte de geografie, deschid si televizorul si musc cu pofta dintr’un mar, zambind multumita.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Se mai citeste?..

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
eu citesc...e super...continua...imi place cum gandeste profa asta...
"Puteam sa joc pe degete doi barbati?"...fraza asta a fost superba...imi place fffffooooooaaaaarrrrrrtttttteeee mult si sper sa pui si nextul  


_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
da si eu citesc ficul e super....next plzzz

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Normal ca se mai citeste   


Scuze am pierdut 2 next`uri .


Ce tare o sa fie si cu Bill si cu Tom in acelasi timp


Cat noroc pe capu ei frate :">


Vreau next!!


[ N`am chef de comm luuuung`]


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
9.
Imi aprind o tigara si deschid geamul. Sambata seara. Seara distractiilor si a petrecerilor. Deja muzica rasuna din multe cluburi. Luminile se vad pe cerul senin. Bat cu degetele ritmul muzicii antrenante. Imi termin tigara si ma duc sa ma imbrac cum mi’am propus. Imi aranjez apoi parul, lasandu’l pe spate. Imi dau cu luciul meu preferat pe buze si sunt gata. Soneria de la usa se aude. Fug repede si deschid. In fata mea, Bill, imbracat chiar cool. Il invite in casa pana ce ma incalt si’mi pun paltonul din piele pe mine. Dupa iesim din casa, incui usa si coboram la masina lui Bill. Se petrecea pana si pe strada. Masini decapotabila, cu muzica tare data iar fetele dansau in picioare pe bancheta din spate. Aglomeratia este infernala, insa suportam, deoarece deja incep sa dansez in masina lui Bill, deschizand geamurile si dand si eu muzica tare. Ajungem la club si parcam masina. Intram in club. Aici, nebunie mare. Fetele dansau pe mese, fumul de tigara iti facea ochii sa lacrimeze, sticlele de bere si whisky stau pe mese goale, scaunele sunt parasite, in timp ce toata lumea este pe ringul de dans. Il iau pe Bill de mana si mergem sa ocupam o masa. Ne lasam lucruile acolo, mergem la bar si comandam ceva de baut.
-Si ..cu ce ocazie aceasta invitatie? intreb in timp ce ma jucam cu paiul in pahar.
-Pai, sa mai iesim si noi din rutina zilnica, imi spune acesta si’si lasa bautura din mana pe masa.



Pe fundal melodia “Shaggy – Hey Sexy Lady”, careia eu nu’i pot rezista. Il iau pe Bill de mana si’l duc pe ringul de dans. Incep sa dansez pe langa el, lasandu’ma in jos, ridicandu’ma, cu miscari provocatoare. Imi pune mainile pe sold, eu pe umerii lui si dansam impreuna, impingandu’ma in el, lipindu’mi pieptul de al lui, privindu’l seducator in ochi, trecand cu buzele mele pe langa ele lui, aproape atingandu’le. La refren la las usor in jos cu spatele la Bill. Ma ridic si’l iau apoi de dupa gat, isi pune din nou mainile pe soldul meu si dansam impreuna, miscandu’mi corpul provocator. Cred ca ma privea uimit, insa imi placea prea mult melodia, iar cand o auzeam nu ma puteam abtine sa nu dansez. Luminile multicolore se reflectau in ochii lui Bill, stralucitori la vederea corpului meu miscandu’se pe ritmul muzicii. Melodia se termina, iar toti ce se aflau in club incepem sa aplaudam. Era adevarat, ma distram mult mai bine cu Bill decat cu Tom. Tom este genul de barbat plictisitor, serios, cel ce face glume doar cu prietenii sai, insa cu iubita sau sotia lui este serios, poate si tandru. Este genul de om care merge la restaurante decente. Insa Bill este un tip cu care te poti distra oriunde si oricand. Este de gasca, sties a glumeasca cu o fata si in acelasi timp sa fie si tandru si dragastos cu ea.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Dupe ultimul next pun pariu ca Briana il va alege pe Bill [ Briana o cheama nu?


Scz mereu uit cum o cheama ]


Tom seriosule fi si tu mai deschis


Mi`a placut descriea clubului


Hai Bill vrajeste`o in continuare


Vreau next!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
O sa pun next' acum pentru ca nu stiu cand voi mai putea intra pe forum.


Dar se pare ca m’am inselat. In timp ce stateam la masa cu Bill si discutam, pe usa clubului intra Tom, insotit de o somnisoara blonda, slabuta si micuta de inaltime. Ii fac semn lui Bill sa se uite.
-Dar ce cauta aici? Stia cumva ca venim? Intreaba Bill si se uita la mine.
-De ce te uiti asa? Crezi ca i’am zis eu?
-Pai .., insa il intrerup..
-Crezi gresit. Acum hai la dans, i’am spus si l’am luat de mana. M’am ridicat de pe canapea si am inceput sa dansez pe langa Bill, pana ajungem pe ringul de dans, unde toata lumea se inghesuia. Aveam chef sa ma distrez cu adevarat si nu stiu daca acest sentiment a crescut si mai mult atunci cand l’am vazut pe Tom impreuna cu acea fata. Vroiam sa’i arat ca stiu sa ma distrez foarte bine si ca nu sunt plictisitoare. Intr’un fel ma foloseam de Bill sa’i atrag lui Tom atentia asupra mea intr’un mod indirect.



Pe fundal, melodia “One night in Bangkok” de Murray Head. Il cuprind pe Bill de dupa gat, acesta isi pune mainile pe soldul meu si dansam. Il priveam pe Bill atenta, uitandu’ma la fiecare particica din fata acestuia. Fara sa’mi dau seama observ ca si el se uita la mine la fel de atent si concentrat. Ma las usor peste el. Bill profita de moment si’mi saruta usor buzele rosii. Am marit ochii uimita, insa nu m’am oprit din sarut si nici nu mi’am dorit. L’am observat apoi pe Tom care s’a dus la DJ si l’a rugat sa puna o alta melodie.



A luat’o pe domnisoara blonda de mana delicat si au ajuns pe ritmul de dans. Incep amandoi sa danseze individual, fata batand din palme pe ritmul muzicii. L’am lasat pe Bill din brate si am inceput sa dansez pe langa el, batand si eu ritmul din palme, lasandu’ma in jos la refren si revenind in sus, miscandu’ma lasciv pe langa Bill. Mi’am legat apoi parul intr’o coada. M’am indepartat de el si mai mult, dansand in fata lui provocator. Fusta cea scurta abia daca imi mai acoperea putina parte din corp. Ma indrept spre bar si’mi iau de acolo bautura. Ii aduc si lui Bill paharul. Mergem la masa si ne asezam. Priveam curioasa la Tom si acea fata. Dansau relaxati. Nu’mi pot da seama cine este acea fata, insa stiu ca sunt putin geloasa. Bill ma observa ca imi lungeam gatul ca sa vad mai bine ce se intampla cu Tom, asa ca s’a urcat peste mine si m’a sarutat. Mi’am pus mainile de dupa gatul sau, in timp ce mainile lui explorau corpul meu.
Toata seara am dansat. Tom si cu acea fata au plecat inaintea noatra, insa nu ne’a observat. Ne’am urcat in masina si am plecat spre casa. M’a lasat in fata blocului, insa inainte de a inchide portiere la masina, m’am aplecat si l’am sarutat apasat pe buze. I’am facut cu ochiul si am urcat la apartament.
---------------------------------------------------------------------------------------
Lavinia - 25 de ani. (Fata cu care Tom a venit in club)


Modificat de Tip.Atunci.Cand.Trebuie. (acum 17 ani)

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
danyela
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 181
de ce nu mai intri pe forum?

_______________________________________
I saw you craying yesterday
Just let me wide those tears away
I'll be your sun after the rain
I'll make shure you'll never feel the pain again...
  ~Baby close your eyes and come with me...
  In my world of dreams where love is free...
  Come and hold my hand let's get away
  From this crazy world we livin in today...
Today i saw your pretty smile
It made me feel like i'm alive
You change my life forever...
And i'm shure i'll never feel the same again...
   ~Baby close your eyes and come with me...
   In my world of dreams where love is free...
   Come and hold my hand let's get away
   From this crazy world we livin in today...

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Plec de Craciun si de Revelion. Nu stiu cat net o sa am eu prin masina la laptop.:|

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
deci e bestial...imi place la nebunie...vreau next

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
11.
Niciodata nu m’am mai distrat atat de bine, iar Bill este o compania excelenta. Dar nici nu va dati seama cat de geloasa am fost cand l’am vazut pe Tom cu acea domnisoara. Cred ca o sa’mi fac o obisnuinta sa ies in fiecare sambata seara cu Bill la un club, insa sper sa nu’l mai vad pe Tom, imi distruge toata dispozitia.
*****************************
Trr..Trr..
Intind mana si dau peste ceasul care suna in continuare, iar acesta pica jos. Ma intorc pe cealalta parte si inchid ochii. Parca au trecut decat cateva secunde, iar telefonul suna de zor.
-Ah! Pe toti sfintii! Spun nervoasa si raspund la telefon:Alo!
-Briana! Doamne, vii azi? Intreaba Bill ingrijorat.
-Unde? E devreme domnule, ii spun eu linistita si iau ceasul de pa jos, uitandu’ma buimaca la ora.
-Cum sa fie devreme, este 11! Vin sa te iau?
-Nu! Vin acum! Spun si inchid telefonul, il arunc pe jos si incep sa ma imbrac rapid cu ce gasesc in indemana. Ma duc repede la masina din fata blocului si pornesc spre scoala, calcand acceleratia cand de repede puteam. Pun o frana brusca sis cot cheile din contact. Trec pe langa directorul scolii fara sa’l salut macar, iar catalogul in fuga si ies pe usa cancelariei, insa ma izbesc de Bill. Il privesc in ochi, dupa care imi aranjez parul prins intr’o coada la spate. Isi pune o mana de dupa gatul meu, ma aproprie de el si ma saruta pe buze. Imi da apoi drumul..
-Am fost eu la ai tai, sunt cuminti, te asteapta, imi spune si intra in cancelarie. Alerg spre clasa mea, insa inainte de a pune man ape clanta, cineva mi’o ia inainte.
-Ah, Tom! Vreau sa intru la ora, I’am spus apasat si am deschis usa.
-Insa vroiam sa le spun ca azi nu fac engleza, imi spune linistit si intra in clasa, dand noroc cu un elev din prima banca si facand cu mana unei fetite, care il privea cu dragoste. Oh, frate! Ii anunta pe elevi in timp ce eu stateam rezemata de tocul usii si’mi priveam atenta unghiile.
-Ai terminat? am intrebat suparata.
-Sigur, spune si iese din clasa.
-Grozav, in sfarsit. Buna ziua copii! imi salut elevii, insa nici macar unul dintre ei nu era atent la mine. Buna ziua!, am mai zis inca o data, dar nimic. BUNA ZIUA! ridic tonul, insa nimic. EXTEMPORAL! tip si mai tare iar toti copiii incep sa se planga, insa nu am stat la discutii. Ma asez pe scaun si ii pun sa scrie cateva intrebari la care sa raspunda individual..
Cam asa imi petrec viata. Sambata ies cu Bill la vreun club din oras, distrandu’ne si dansand pana la epuizare. In fiecare luni am inceput sa intarzii la ore, Tom mereu ma enerveaza, m’am certat cu el chiar si in cancelarie. Am o relatie de patru luni cu Bill, care merge de la foarte bine in sus. Sunt destul de multumita, insa si acum ma intreb cine este acea fata pe care o vad aproape zilnic prin cancelarie, acea fata micuta de inaltime si blonda, care sta legata non stop de Tom..


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
wow...brianna geloasa...asta e o minune...si atat de repede da extemporal??wow...si de ce nu i-a raspuns nimeni din clasa??la ce erau atenti??la privitul mustelor??are o relatie cu bill??relatia merge de la foarte bine in sus??cool...si de ce se cearta tot timpul cu tom??are ceva cu el...nu??are ceva cu el de atunci cand l-a vazut in clubul ala cu fata aia pe care parca o cheama lavinia...da cine e pana la urma??vreo ruda??si tom da noroc cu un elev din prima banca??asta da prof...imi place...dar mai am o intrebare...de ce brianna intarzie la ore in fiecare luni??...pune nextul ca sunt foarte curioasa si iti ador ficul...pune te rog eu mult nextul                                      

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
poate este prietena lui,.....sau o noua profesoara next plzzz

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Imi pare rau de intarziere, nu am mai avut timp sa scriu si la acest fic. Sper ca cititorii nu s-au pierdut.

12.
-Bill, de deja tarziu, hai sa plecam!, ii spun lui Bill in timp ce acesta bea o gura din cafea. M-am mutat cu el de curand deoarece, sustinea el, nu suporta distanta de doar un kilometru. Mai bine imi spunea ca vrea sa stea cu o femeie care sa-i faca curat in casa. Cand am ajuns aici era o dezordine ingroztioare! Am gasit niste boxeri intr-o tigaie in bucatarie! Stiu ca omul asta viseaza numai matematica, insa, hello, are si o casa de intretinut si nu totul se rezuma la ecuatii, geometrie si termeni necunoscuti.
-Bill, am zis sa te misti!, ii repet, iar aceste se ridica lenes de pe scaun. Hai odata! Pierd timp pretios asteptandu-te pe tine!, ii spun nervoasa si ies pe usa.
  Nu trebuie sa fiti uimiti. Asa ma comport dupa ce acesta a intarziat in noaptea precedenta pana pe la 2 noaptea. Nu stiu unde a fost sau ce a facut, insa atunci a venit. De o saptamana tot face asa; o sa am o discutie importanta cu el. In fine, pana atunci trebuie sa ajung la scoala. Se aproprie sfarsitul primului semestru; toata lumea este mai relaxata, teme nu se mai prea dau, de teste nici nu mai vorbesc. Azi voi incheia mediile la clasa mea, Bill la fel, iar profesorul de engleza..presupun ca si el; si asa nu prea mai frecventeaza el scoala.
   Ma urc in masina fara sa-l mai astept si plec. Parchez masina pe locul meu si intru in scoala grabita; urc pana la cancelarie, imi salut colegii, iau catalogul clasei mele si plec. Pe hol dau de nimeni altul decat Tom..Il privesc in ochi. Am un gol in stomac, in palma dreapta am furnicaturi iar inima pulseaza din ce in ce mai tare.
-Buna ziua, domnule!, il salut politicos, apoi dau sa merg mai departe, insa ma prinde de brat. Imi intorc privirea spre el, apoi ii privesc mana ce ma tinea strans. Fara ca macar sa zambeasca, imi spune serios:
-Unul din clasa este accidentat; acum s-a lovit la cap. Ma duceam la cabinet sa vad cum se simte si daca este grav il voi anunta pe director apoi voi suna la salvare.
   Imi pun mana la gura. Vorbea despre un elev de-al meu. O iau in fata si intru in cabinet fara ca macar sa bat la usa. Il privesc pe copil si o salut pe doctora. Ma aplec spre baiat si-l iau in brate, pupandu-l pe frunte.
-Ce s-a intamplat? V-am spus sa stati cuminti, chiar daca intarzi! Cum te simti?, il intreb ingrijorata.
-Sunt bine doamna diriginta., imi spune inocent copilul. Ma doare doar putin capul, insa sunt bine. Tocmai au fost anuntati parintii mei.
   Ma ridic si-mi pun mainile in cap, oftand. Il privesc pe Tom care acum vorbea cu baietelul. Imi iau la revedere de la toti trei si plec spre clasa mea, vrand explicatii; sper sa nu mai am probleme cu acelasi elev ca si anul trecut. Directorul mi-a spus ca, daca mai sunt incidente la mine in clasa voi fi concediata, iar elevii vor fi mutati la o alta scoala. Apas pe clanta si pasesc in clasa. O adevarata lupta se desfasura in fata clasei, intre doi baieti; cand m-au vazut au impietrit. Au alergat cu totii in bancile lor, iar eu m-am asezat la catedra, trantind catalogul si sacosa pe care o aveam cu mine plina de carti de geografie pe masa. I-am privit atent.
-Ce s-a intamplat aici cu colegul vostru? Sper ca realizati ca a-ti intrat intr-un bucluc mare, si voi si eu. Ce aveti in ultima vreme? Vreau sa stiu chiar acum ce s-a intamplat, iar cel care l-a accidentat sa se ridice in picioare!, am tipat la ei, apoi un baiat din ultima banca, unul dintre cei doi baieti care se bateau in fata clasei, se ridica in picioare.
-A fost un accident!, se apara acesta. Ii fac semn sa vina in fata clasei. Cum ajunge langa catedra il rog sa inceapa sa-mi povesteasca totul.
-Am aruncat cu un penar ce l-a nimerit; a injurat, apoi si eu. Mi-a tras o palma, apoi si eu, pana cand s-a ajuns la o bataie in toata regula si acesta a cazut si s-a lovit cu capul de parchet.
-Si tu zici ca asta este un accident?, l-am intrebat serioasa, apoi am privit in clasa. Asa s-a intamplat?, toti au dat din cap afirmativ. Inainte de a mai putea sa spun ceva, cineva a ciocanit la usa apoi a deschis-o.
-Buna ziua! Briana Stumer?, intreaba o fata micuta de inaltime blonda. Am recunoscut-o imediat ..era fata cu care Tom umbla de la o vreme. M-am ridicat de pe scaun si l-am trimis pe copil in banca.
-Buna ziua! Da, eu sunt. Cu ce va pot ajuta?
-Sunteti chemata in biroul directorului!, imi spune si iese din clasa.
   Am privit lung mersul ei fin, fusta scurta, picioarele subtiri, camasa descheiata la trei nasturi, sutienul negru ce se vedea ..inteleg de ce este secretara directorului. Ii privesc pe copii, apoi ies si eu din clasa. Grozav! Tom tocmai si-a dat drumul la gura si a spus totul.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Se mai citeste ..?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
maria...
Bill Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 52
dapz.....     continua....

pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
eu citesc...credeai ca scapi de mine??nici o sansa...este superb...intr-adevar extraordinar...plin de sentimente si culoare...nu stiu cum reusesti dar ficul tau este cu adevarat superb...mi-a intrat la inima si vreau nextul...dar am o intrebare: briana este cumva geloasa ca tom umbla cu secretara directorului??mie sincer asa mi-se pare...incearca pe cat posibil sa-l evite pe tom si asta imi da de banuit...mi-se pare ca este foarte geloasa...si bill este asa de nesimtit...cum sa vina la ora 2 noaptea acasa??este normal??...o inseala cumva pe briana??este un porc cu P mare...da ce mai asa sunt toti baietii...majoritatea cel putin...si boxeri in tigaie??o data la cate secole face bill curat in casa??avea nevoie de briana ca sa-i faca curat ca la cat de "curatenie" e in casa aia nu cred ca poti sa traiesti...numai formule, ecuatii, geometrie si alte chestii care pentru mine sunt chineza pe pamant are in cap bill...cred ca si cand doarme viseaza paralelograme si radicaluri...oamenii astia nu sunt normali...oricum pune next ca sunt foarte curioasa...pune-l te rog eu mult..stii cat de mult imi place ficul tau...pune next...te rog                                          

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Merci ca inca se mai citeste. Sa vad daca pot pune next'ul acum sau in seara asta.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
13.
Trec pe langa el privindu-l incruntat, manioasa si nervoasa. Am strans pumnul si privirea mi-am indreptat-o in fata. Mergeam apasat, din ce in ce mai incet, cu pasi marunti, incercand sa intarzi cat de mult pot intalnirea cu directorul acestei institutii. Este un om dur, sec, fara simtul umorului; privirea lui agera te ingheata, comportamentul te lasa rece, iar modul de predare este ingrozitor. Da niste note foarte mici. Am asistat si eu la o ora de-a lui cand abia am intrat in invatamant si pentru ca o eleva nu a stiut sa-i spuna nu stiu ce uzina din Germania, i-a dat un 6 si a poftit-o in banca, chiar daca fata a spus restul lectiei aproape perfect.
Cand sa apas pe clanta, din spate vocea lui ma cutremura. Raman nemiscata si strang ochii. Trag aer in piept puternic si ma intorc spre el. Il privesc din cap pana-n picioare atent. Fara o alta introducere mi se adreseaza:
-Noroc!, si fara a mai spune altceva s-a intors cu spatele la mine si a plecat spre clasa unde avea ora. Am alergat dupa el si l-am prins de mana.
-Tu ai spus, Tom?, apoi ii dau drumul la mana si m-am indepartat putin de el. L-am privit in ochii ce-mi fixau si cel mai mic milimetru din corp.
   Nu mi-a raspuns, ci chiar s-a intors cu spatele si si-a continuat drumul. Am privit geamul si apoi pe el. L-am urmat pana sa intre in clasa. L-am prins de brat si l-am privit in ochi.
-Deci tu ai spus.., am constatat dezamagita. De ce?, l-am intrebat din nou.
-Asta imi este functia aici, sunt director adjunct. Trebuia sa-l informez. Imi pare rau, am ora!, spune si isi smulge bratul din stransoarea mea si intra in clasa, fara a ma mai privi o singura data. Am zambit in coltul gurii dezamagita; am fost tradata. Va vine sa credeti? Mda, nici mie si mai ales nu-mi vine sa cred de cine am fost tradata. Iau din nou drumul spre biroul directorului si intru hotarata.
  Imi face semn sa ma asez pe scaunul din fata biroului, in fata dumnealui. Fac ce mi se zice. Dupa o scurta pauza, incepe sa vorbeasca cu vocea aceea groasa ce-ti da fiori.
-Am auzit incidentul. Ce s-a intamplat acolo?, ma intreaba in timp ce se juca cu un pix. Imi venea sa-i spun “de unde sa stiu”, insa m-am abtinut si am raspuns:
-Domnule, nu stiu, insa din cate mi-a spus elevul accidentat a fost un accident. A fost aruncat un penar, apoi s-au luat la o bataie ca intre baieti si dupa baietelul a cazut si si-a spart capul.
-Din cate am auzit s-a intamplat in timpul orei dumneavoastra. Am tacut, insa acesta a ridicat din sprancene, facandu-ma sa raspund.
-Da, este adevarat, insa inca nu am ajuns la scoala cand s-a intamplat. Am intarziat.
-Din nou?!, intreaba uimit directorului. Am lasat capul in jos, la care el a continuat:Ce se intampla doamna cu dumneavoastra? De la un timp sunteti foarte neglijenta, nici nu va mai pasa de aceasta institutie. Imi pare rau, insa datorita incidentelor care s-au mai intamplat in acea clasa si lipsa de respect pe care o aveti ma face sa ..va concediez!
-Sa ma concediati?, am intrebat, ridicandu-ma in picioare. Nu aveti cum sa ma concediati! Nu sunteti in putinta sa faceti acest lucru. Doar cei mari pot face asta, nu dumneavoastra!, am spus revoltata.
-Da, insa eu sunt directorul aici si eu decide ce se petrece, iar dumneavoastra sunteti concediata!, mi-a spus si a lasat pixul jos.
   Nu am mai spus nimic, doar am iesit din birou trantind usa. Discutia durase atat de mult incat nici nu mi-am dat seama cum trece timpul. Era deja pauza..Venind dinspre o clasa de a5a, Bill imi face cu mana si ma ia in brate, sarutandu-ma usor pe buze. Mi-am lasat capul pe umarul sau si i-am strans sacoul. Acesta m-a indepartat usor si m-a privit in ochi.
-Ce s-a intamplat?
-Sunt concediata!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
waw deci e sooper ficu       si waw a concediato      
sunt curioasa cum va reactiona tom
dak nu sunt cuminti....
pune nextu please    


_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
domne ce director tacanit  la niu cate se intampla si nui concediat nici un prof  next plzzz

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
CONCEDIATA??ala e handicapat??nu poate sa o concedieze....poate are anumite probleme pe care el (directorul) nu ar trebui sa le stie...poate de asta intarzie la scoala...da ce sa stie directorul ala tampit (scuzati expresia dar asta e adevarul)...mitocanul...si tom director adjunct???va rog lasati-ma sa vomit...si daca se poate da-ti-mi va rog si o punga....nesimtitul...cum a putut sa o tradeze in halul asta..??e clar acum chiar m-a enervat si pot sa spun pe buna dreptate ca este un PORC cu P mare...este un..un tradator de prima clasa....pune nextul...vreau sa vad ce se intampla...oare o sa intre in alta institutie??oare o sa o angajeze din nou directorul asta tampit cand va vedea ca piedre cea mai buna angajata si ea va refuza atunci???pune nextul te rog frumos...inca nu mi-am revenit din soc si vreaui sa pui nextul ca sa vad daca o sa-i mai sparg capul si lui tom si directorului ala tacanit si dus cu pluta...pune nextul te rog                                                                

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Waaa (


E din vina lu Bill


Daca nu statea el ca bou in scaunu ala nenorocit Briana nu mai are concediata


Si directoru ala


Ce om frateee


Tom gura sparta


O sa`ti lipesc gura cu scoci


Vreau neeexxt             


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Maine o sa pun next-ul. Este deja scris, insa trebuie sa-l mai cosmetizez putin, sa iasa bine, pe placul tuturor.:*

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Uuuu ;;-) ma faci atat de curioasaaa!! Hai mai repede ;;-)

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
14.
-Sunt concediata!, i-am spus si am lasat privirea in jos. Imi ridica barbia si ma saruta suav, apoi ma priveste in ochi. Il iau in brate, fara a mai spune nimic.
-Briana, scumpa mea, nu te mai intrista, o sa fie bine!, imi spune si ma lasa, ducandu-se in cancelarie.
   Il privesc si ma duc in clasa, la elevii mei. Acestia erau chiar cuminti, stupid de cuminti; stateau toti in acelasi loc si vorbeau incet. Am intrat in clasa, fara a face zgomot. M-am asezat la catedra si i-am privit ..discutau ceva despre mine. Am tusit pentru a ma face auzita. Toti au venit in jurul meu si m-au intrebat ce s-a intamplat. Am ezitat putin..chiar daca imi fac probleme ii iubesc mult, chiar nu pot renunta la ei. Vreau sa continui sa fiu alaturi de ei, si la bine si la greu, sa-i pot ajuta cum pot. Imi las capul in jos si le spun fara vlaga:
-O sa va ia altcineva la dirigentie., copiii ma privesc, nestiind ce sa zica, dar mai ales la ce ma refer. I-am privit, apoi am continuat:
-Sunt concediata, copii!, acestia nu au zis nimic. Nici unul dintre ei nu putea sa sparga gheata, sa scoata vreun sunet. M-am ridicat de pe scaun si m-am indreptat spre iesire ..inainte de a pune mana pe clanta, o fetita m-a intrebat rusinoasa:
-O sa mai veniti pe la noi?
-Da, va promit ca o sa vin atunci cand pot. Imi va fi dor de voi, imi veti lipsi., am zambit si am iesit din clasa. Ma indreptam spre cancelarie, de unde vroiam sa-mi iau haina si geanta si sa plec. M-am gandit ca maine sa vin sa-mi iau tot ce am aici si cartea de munca. Cobor scarile si ma duc spre parcare. Elevii mei erau toti la geam; mi-au strigat numele si mi-au facut cu mana. Le-am zambit si le-am facut si eu cu mana, apoi am urcat in masina si am iesit din incinta scolii.
   Nu am privit in urma mea. Singurul regret pe care il am este ca i-am lasat pe cei mici singuri, in mijlocul scolii, fara vreun ajutor sau sprijin. Stiu sa ma aproprii foarte mult de copii si chiar daca elevii mei erau neastamparati, eu i-am invatat asa; eu i-am invatat la sotii si glume, la distractie, le-am intiparit in minte ca viata trece repede si sa nu piarda nicio secunda stand degeaba, asteptand ..nimic. Parchez masina si urc spre apartament. Apas pe clanta si ..ia te uita, usa este descuiata. Trantesc usa in urma mea; imi arunc ghetele prin hol, paltonul la fel si ma asez pe un scaun din bucatarie, dupa care imi aprind o tigara.
-Bill, prost mai esti!, imi spun destul de incet, soptit, privind intr-un loc fix. Sting tigara si ma duc in living..aprind televizorul si intr-un final adorm..
                                                        **
   Las catalogul langa toate celelalte si ies din cancelarie, imediat dupa ce-mi salut toti colegii. Deschid portiera si intru in masina, apoi ies din incinta scolii. Merg spre centrul orasului, la clubul unde imi petrec timpun dupa terminarea serviciului de cateva saptamani. Am cunoscut si o fata destul de frumoasa, care nut e lasa sa te plictisesti. Ca sa va fie clar despre ce vorbesc, fata este dansatoarea si ofera si alte servicii de care orice barbat se bucura. Si in sfarsit am ajuns. Parchez masina si intru in club. Abia poti distinge vreo silueta din cauza fumului; ma asez la locul meu, apoi comand un pahar de whisky cu gheata si privesc in jurul meu, cautand-o cu privirea.
   Pe gatul meu simt o rasuflare calda..ea este. Ma intorc si o trag peste mine, apoi o sarut pe buze apasat si-mi pozitionez mainile pe sanii ei.
-Ce faci Bill?, ma intreaba dup ace se aseaza langa mine, muscandu-ma usor de ureche.
-Pff ..Am probleme cu Briana., ii spun dezamagit, dupa care o sarut si ii dau breteaua de la sutien jos.


Nicole Scherzinger as Briana Stumer


Bill Kaulitz as Bill Kaulitz


Tom Kaulitz as Tom Bismarck


Ashley Olsen as Lavinia


Nikki Benz as Greta (dansatoare la un bar)


Modificat de Tip.Atunci.Cand.Trebuie. (acum 17 ani)

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Nimeni ..?:|

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Am pus next-ul, se mai citeste? Sau daca se citeste nu se lasa comm'.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
deci bill e mai rau decat tom...bill esti un porc urias...tom este mizilic pe langa tine...imi pare rau ca briana a fost concediata de un alt cretin din scoala ai plina de cretini...ma miram daca directorul era mai destept decat ceilalti din scoala...copiilor le va fii dor de ea si ei de copii..asta e...trebuie sa mearga mai departe...dar partea cu bill m-a lasat masca...este un mega nesimtit...la inceput am crezut ca tom intra in club pentru ca de obicei el are ganduri perverse...dar cand am vazut :ce faci bill?" sa-mi pice fata nu alta...deci am inlemnit pe scaun si imi tot repetam ca nu e adevarat...nesimtitul...cum poate sa o insele in halul asta pe briana..si mi-ar place ca briana sa-l prinda si atunci bill sa indruge verzi si uscate dar briana sa nu-l ierte si sa-i mai dea si peste bot aratandu-i cine e cea mai tare...sa-i arate ca nimeni nu-si bate joc de ea...briana cand il prinzi da-i una tare din partea mea...pune nextul...abia astept sa vad ce o sa se intample cu bill, daca va fii prins de briana...ce o sa se intample cu tom, daca o sa realizeze greseala pe care a facut-o cand a tradat-o pe briana....abia astept...pune nextul te rog                                                        

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
15.
  Aceasta ma saruta usor pe gat, la care eu imi las capul pe spate. Buzele ei reci pe gatul meu fierbinte ma innebunesc. O iau de dupa gat si o trag mai langa mine, pilindu-i corpul aproape gol de mine. Ma mangaia usor pe piept, coborand din ce in ce mai jos. Mi-am pozitionat o mana pe sanul ei. Imi placea atunci cand ma musca de buza, excitandu-ma si mai tare. Adoram sa o am in pat, ii adoram modul salbatic, senzualitatea, stia ce doreste un barbat in pat si putea sa si demonstreze acest lucru. Si-a dat micutul sutien jos si s-a urcat peste mine..
-Greta, ai pe cineva care asteapta de mult timp, ai uitat?, ii spune un domn inalt, solid, ce avea pe cap o sapca si fuma o tigara, in mana dreapta tinand un pahar de whisky. Fata ma priveste pret de cateva secunde, isi ia sutienul din mana mea si pleaca spre separeu. Barbatul ce venise la noi o impinge puternic in timp ce se deplasau spre incapere, la care ea cade; piciorul pe care i l-a dat in burta, m-a facut sa ma ridic de pe canapea, insa cand am privit la cele doua gorile ce erau gardele de corp ale respectivului, am lasat-o balta. Am iesit pe usa barului imediat. Am urcat in masina si am plecat spre casa.

                                                      **

Cheia rasucita in incuietoare ma face sa-mi deschid usor ochii. Televizorul mergea, asa ca l-am inchis. M-am ridicat din pat si cautam un ceas prin casa, pana am dat de cel de la combina ..11:37. M-am dus in hol si l-am zarit pe Bill ce se descalta, A venit spre mine si m-a imbratisat. Mirosea ingrozitor a fum de tigara si bautura. Mi-am pus usor mainile pe spatele lui si capul mi l-am sprijinit de pieptul sau. Priveam in gol, spre directia geamului in care se reflecta imaginea noastra. M-am desprins usor de el, apoi l-am intrebat:
-Unde ai fost?, am lasat privirea in jos si m-am asezat pe un fotoliu. S-a apropriat de mine si s-a asezat in genunghi; mi-a ridicat capul spre el. M-a privit in ochi, apoi si-a apropriat buzele de ale mele. Nu puteam. Mi-am intors capul. Nu puteam sa-l sarut dup ace altcineva a profitat de el.
-Nu te mai pot saruta dupa ce alta a mai facut-o., i-am spus incet si am plecat in camera. M-am imbracat in pijama si m-am bagat in pat, adormind imediat.



_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
wow...da briana il banuieste de ceva...asa briana...bravo tie...mai trebuie sal prinzi pe bill cu mata-n sac si gata cu relatia voastra....bill esti un nesimtit si un mare porc...dupa ce ca te-ai mozolit cu aia si era sa o faceti mai ai si tupeul sa o saruti pe briana...cata nesimtire se poate afla in unii....si nesimtire cu carul...porcul dracului...briana va trebui sa-i dai papucii...nu se mai poate continua asa...deja bill intrece limita de mult...si a intrecut-o rau de tot...dar despre tom si lavinia ce se mai aude??pune nextul...abia astept sa vad daca briana ii da papucii lui bill...pune next                                                                      

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Doar un comm? O sa pun urmatoarea parte in seara asta sau maine. Ms ca macar tu mai citesti:*

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
bill:|

e extrem

de nesimtit
:|

brianna sia cam dat seama.nu ca ar fi greu

vreau nextt azii

;x te rogg


_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Cititor nou, ms:* Nu pot in seara asta. Maine sigur o sa pun:X

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th

Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
[b]pune next k asteptam:*:*

e sooper thare fiku


_______________________________________

I Just Wanna
Have Fun
...............................................................

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
16.
  Zgomotul dusului m-a facut sa-mi deschid ochii brusc. Mi-am pus halatul de casa pe mine si am deschis larg geamul, privind agitatie infernala de afara. Deja cozile masinilor, claxoanele si zgomotul motoarelor ma faceau sa innebunesc, de parca chiar si eu eram in trafic. Se aude acel scartait deranjant; privesc spre usa. Bill era doar intr-un halat cu prosopul pe cap, care era atat de starns, incat ochii aceia mari ii sunt acum ca ai unui chinez. Ma aproprii de el, il sarut pe obraz si ii dau prosopul jos din cap.
-E mai bine asa!, spune acesta si ma ia de dupa talie si isi lipeste buzele de ale mele ca un magnet de un fier. Am impins mainile spre pieptul sau, incercand sa scap din stransoarea lui; isi apasa buzele si mai tare peste ale mele, isi pune si cealalta man ape mijlocul meu si ma impingea spre pat. Am cedat; mi-am pus mainile in jurul gatului sau. Ajungem la pat, ma dezechilibrez, lovindu-ma de marginea acestuia si cadem amandoi, unul peste altul. Incepem sa radem, apparent fericiti.
   Isi aseaza capul peste pieptul meu. Firele lui ude s-au lipit de pielea mea; erau reci. Ma faceau sa tresalt de fiecare data cand isi misca putin capul. Si-a ridicat privirea spre mine, se uita in ochii mei, inlacrimati. Avea o privire demonica, perversa, senzuala, ce te facea sa nu-i rezisti tentatiei. Irisul, de un caprui deschis, in razele soarelui aproape portocaliu, era atintit asupra mea. Nu am mai rezistat, asa ca m-am ridicat si m-am indreptat spre baie. Ma voi pregati azi pentru a merge la scoala si a-mi lua toate lucrurile. Voi trece si pe la fostii mei elevi si-mi voi lua la revedere de la ei; poate le voi pregati si ceva bun.
  Dupa ce sunt gata, am luat cheile de la masina si am iesit pe usa in mare graba. Ma voi duce mai intai la o cofetarie si voi lua niste prajituri, fursecuri si suc, apoi o voi lua pe drumul pe care il faceam zilnic cu atat de mult drag ..drumul spre scoala.

                                                                 **
   Ma dau cu parfum si ies din casa rapid. Incui usa si cobor scarile incet, cu mainile in buzunar, ganditor. Nu stiu ce sa fac, sunt complet in ceata. Cel mai probabil o sa intru in incurcatura, o sa ma despart de Briana. Atitudinea ei fata de mine si relatia noastra este foarte rece. M-o fi vazut cu Greta? O tine totul ascuns pentru ea pana ma va face pe mine sa recunosc si sa par inferior ei? Nu m-as mira, aceasta gandire o caracterizeaza pe Briana, este o fire razbunatoare sin u se lasa calcata in picioare. Insa ar trebui sa stau linistit, acum ea are alte probleme.
-Ma scuzati domnule, ce vi s-a intamplat?, ma intreaba o batrana ce avea o matura in mana si facea curatenie in fata usii ei, vazandu-ma ca zambesc multumit. Am salutat-o politicos si am trecut pe langa dansa, refuzand astfel sa-i raspund la intrebare. Ce prost sunt!


Modificat de Tip.Atunci.Cand.Trebuie. (acum 17 ani)

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
oo oare ce planuieste sa faca in ultima zi cand se va mai intalni cu "copii" ei? next plzzz

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
bill esti un mare mare PORC.....unul urias, gigantic, enorm....nesimtitule....sper ca directorul ala tampit sa nu o dea afara din invatamant pe briana (desi a facut-o) si sa realizeze ce face o mare greseala....sper sa o ierte (desi nu are ce sa ierte la ea...practic briana nu a facut nimic gresit...a fost vina copiilor nu a ei...nu trebuie sa plateasca pentru neatentia altora...nu este corect) si sa o bage din nou in invatamant.....sper sa regrete fapta facuta sisa nu o mai repete cand vine vorba de briana (ma refer la director)...sper de asemenea ca tom nu va mai trada pe nimeni mai ales pe briana...sper sa nu mai fie turnator...sper sa nu mai dea totul afara din el (ma refer la vorbe...la tot ce se intampla in scoala) si sa mai taca cateodata...nu terbuie sa fie asa de sifonar fie ca este  director adjunct...si ce se mai aude de sifonarul scolii??(nici un copil nu este asa de turnator...pana si copii se acopera uneori...asa ar trebui sa faca si el...ar trebui sa fie alaturi de celialti profesori si la bine si la rau...)si de secretara directorului, lavinia, ce se mai aude???...apropo...bill du-te dracului....aruncate de pe bloc...iti spun eu sincer ca numeni nu-ti va simtii lipsa si numeni nu va mai plange dupa tine....porcule....o inseli pe briana si nu iti e rusine...esti de-a dreptul un..un..un...handicapat....sper ca briana sa te raneasca la fel de mult asa cum o ranesti tu...tu esti un mare porc si tom este un mare sifonar...frate dar briana este inconjurata numai de experimente esuate...astept next...abia astept sa vad ce o sa se intample...next                                                      

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th

Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
woow

sa se desparta de brioana??

nu i corect totuji briana il iubejte

hai cu nmext sa vedem ce se mai intamppla


_______________________________________

I Just Wanna
Have Fun
...............................................................

pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
17.
   Pun semnalul si o iau la dreapta. Opresc pe colt, pun avariile si intru in cofetarie. Fac aici niste prajituri si fursecuri grozave; vin aici de cand eram adolescenta. Comand cateva eclere, cateva amandine, niste fursecuri cu crema si simple cu jeleu, niste tarte cu struguri, cu ananas, cu kiwi si cu cirese. Cumpar si doua sticle de Cola; stiu ca le place Cola foarte mult micutilor. Platesc si ies din cofetarie. Intru in masina si pornesc spre scoala. Apas pe acceleratie, insa imediat pun o frana brusca. Nu puteam sa scap de aglomeratie din centrul orasului. M-am asezat mai comod pe scaun si ..astept.

                                                       **
Pun frana si rucsacul de pe bancheta din spate cade pe jos. Il ridic si astept linistit la semafor. Este foarte aglomerat, ca in fiecare dimineata de joi. Privesc in oglinzi si le mai ranajez, pentru a avea o vedere perfecta in spatele masinii mele. Sa vedem, programul meu de azi..am ora la vreo cinci clase, doua sunt de a6a, una de a7a, si doua de a8a. Voi pleca apoi acasa, insa cred ca vreau sa trec pe la Greta. Ah, ce tot naiba am? Trebuie sa scap de viciul asta de a mai colinda noaptea prin baruri pline de femei. Claxonul din spatele meu ma anunta ca deja masina din fata este cu vreo 100 de metri inainte; incep si celelalte claxoane sa sune puternic in urechile mele.
-Gata, gata, plec acum!, mi-am spus si am apasat pe acceleratie.

                                                         **
  Ciocan la usa. O voce groasa de femeie imi spune sa intru; se pare ca aveau biologie. Cand m-au vazut, toti copiii au venit spre mine si m-au imbratisat, scotand-o din minti pe profesoara. Le-am spus sa se duca in banca si sa fie atenti. M-am dus in spatele clasei si am lasat pe doua birouri unde nu statea nimeni, cele cateva pungi pe care le aveam in mana. Toti ma priveau tristi. Le-am facut cu mana si le-am zis ca ma voi intoarce mai tarziu, apoi am iesit din clasa. Mi-am lipit usor capul de us ape care tocmai am inchis-o. Se auzea in ecou numai glasul gros al profesoarei de biologie. Mi-am sters lacrimile de la ochi si am pornit spre biroul directorului. Am batut la usa, iar glasul cutremurator al acelui barbat s-a auzit puternic.
-Buna ziua!, i-am spus, stand in picioare si privindu-l atent.
-Doamna Stumer, buna ziua! Va rog, luati loc!, spune si-mi arata spre un scaun. Am dat din cap in semn ca nu, apoi m-am adresat dansului.
-Vreau sa-mi retrag cartea de munca si sa-mi iau toate lucrurile., i-am spus, la care acesta a stat putin pe loc, privindu-ma, nemiscat. A lasat pixul pe masa si s-a ridicat in picioare, sprijinindu-se de mana pe podul palmei.
-Insa putem vorbi .., imi spune, insa il opresc.
-Vreau sa plec de aici!, acesta nu mai face nicio miscare, doar se indreapta spre un dulap. Scoate de acolo un dosar si-l arunca pe birou.
-Puteti veni luni sa luati cartea de munca. Sunteti libera sa plecati., imi spune, la care eu ies pe usa, fara a mai scoate vreun cuvant. Am asteptat pe hol pana ce s-a sunat.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th

Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
ce director prost

hai pune next...sa vad ceo sa mai fac abill sau tom

haii
k in nextu asta nu aoii zis nik de tom

hai cu next        


_______________________________________

I Just Wanna
Have Fun
...............................................................

pus acum 17 ani
   
angelofhell
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 313
stai...oare directorul incearca sa o convinga sa nu plece sau mi se pare mie??dar briana nu-l lasa sa spuna ce are de spus...e foarte hotarata frate....si bill chiar ar trebui sa se dezvete...sa nu mai umble in baruri pline de femei...si tom??pune next...sper ca briana sa nu plece....sper sa renunte la idea asta stupida...doamne ajuta...te rog pune next                            

_______________________________________
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

Pass auf- Rattenfänger lauern überall
Verfolgen dich und greifen nach dir aus'm Hinterhalt
Versprechen dir alles, wovon du nie geträumt hast
und irgendwann ist es zu spät und dann brauchst du das

pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
ce frumos s-a purtat briana cu copiii
le-a dat prajituri
iar copiii chiar tin la ea
directorul daca vroia sa nu plece cred ca putea face mai mult...
sper sa nu plece
astept cont'        

Modificat de sk8er girl (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Antikku
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 687
Si cand pui nextul?Ficul este extrem de interesant de la inceput, dar acum are un aprfum aparte. Vreau NEXTUL.

Modificat de Antikku (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Of-of Bill ce barbat mai esti si tu? iti lasi fufa sa fie batuta! Rusineeee!!


Si acum vrei so parasesti si pe Briana :-L


Nu`i frumos :o3


Ce triste sunt fragmentele in care se povesteste plecarea ei


Copii o iubeau:-<


Director prost


Vreau neeeeeexxxt             


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la