§Kanon'S Wife<3§
2xKaulitz fan
 Din: o(≧▽≦)o
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 223
|
|
Super naspa. :|
_______________________________________

 
_____________________________
________________________________
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Luffy xx
Tom Kaulitz Fan
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 67
|
|
Cu parul scurt naspa..nemachiat bine.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Da...
cu paru scurt super nashpa
si nemachiat ii bn :X:X:X:X
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
|
|
Isi bat joc de sufletelul lui )> Neah, arata naspa asa cu parul. Dar e urata tunsoarea, nu el:X> Iar nemachiat e prea sweet:X>
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
†ņ İĝĦťŦᣣ_ŠємĪđáЯĸnEss† scurteazati semnatura cum a plecat anku repede punem semnaturi kilometrice
arata cam naspa cu paru scurt si nemachiat 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
Bill nu arata urit nemakiat! shi vreai sa zici k nu`i sta k in schrei sau knd a fost la mare in 2005?pur si simplu l`a facut asha k noi sa` ne schimbam parerea despre el.porcii dreakului ce sunt aia! 
btw..sunt poze destul de tari k Bill nemakiat!mai ales din spring nicht knd cik el se sinucide! 
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.well ya,sunt kunoskutzi dupa ce TH au venit..apoi au parut lafee,killerpilze.. nimeni nu prea shtyau de nena,deluxe etc.. dar dupa ce Bill a zis k o adora pe nena,Tom pe deluxe,si k a aparul crematory,lafee etc. panik.. s`aiu fakut deodata renumitzi!
EDIT:http://i178.photobucket.com/albums/w244/theonesuluvrcircled/trythis-68.jpg ador foarte mult poza asta kum a iesit!!! :***
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Ce`mi place penultima poza pecare ai pus`o, Jk!
Arata bestial acolo! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
aaaa.. cu paru scurt ii sta nashpa:|:|:|
nemachiat e sooper dolce... 
billu sa nu te puna pacatu sa te tunzi scurt cum era acolo..:-S:-s sau sa te faci blond..:|
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Nu cred ca iar sta ff bn lu Bill blond 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
Delok! .. ii sta foarte bn shi asha. Daca sa vorbim de par scurt.. imi place k in Devilish. [parul negru + roshu].. dar mai skurt,nu merge. 
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
|
|
Sa-si tunda el podoaba?(nu va ganditi la cine stie ce ) In niciun caz. Nici nu vreau sa-mi imaginez.:|
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
|
|
nici eo e perfect asa cum e acum
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
|
|
App, parca si-a schimbat putin look-ul ..nu stiu, parca are parul mai scurt putin
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
|
|
nu mi-am dat seama... poate are parul mai ciufult sh pare mai scurt... 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
|
|
Neah, s-a tuns putin:|
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 17 ani |
|
bill89
^.^TH fan^.^
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5
|
|
poi dk ar fi nemachiat ar arata bn
dar q paru scurt ar arata k dracu
_______________________________________ BiTtE sPrInG nIcHt..........
IcH LiEbE DiCh BILL KAULITZ!!!!!
TOKIOHOTEL FUR IMMER!!!!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
|
|
Cred ca ar arata bine si cu parul scurt, insa o tunsoarea ca sa-l avantajeze. Adica, este baiat si ii sta foarte bine si cu parul scurt, insa noi ne-am obisnuit cu el cu parul lung.
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
Mi se pare k s`a tuns putzin.. parul shi l`a infoiat taaare de tot.. shi 2 coditze,dak putem asha zice,lasate pe umar k la emo. o_O.Dar`,ii sta foarte bn asha., 
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Da si mie mi`se pare la fel ca bill sa tuns 
Da si iar sta mia bine cu paru mai scurt 
De exx cum era in rette mich :X Era supeeeeeeeeerb 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
deh,desigur ca .. *si`a indreptat parul*..bon,si sus si `a facut un pic scarita.. si l`a umflat.. *lol,poate sa steie cu coafura aia 2 ani..ca si aia de acum k la arici*.o_O
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
pey mi e imi place
e mai nuj mai natural
ji fara flocii sculatzi in sus
arata destul de fain ji cu paru` scurt
mai molt imi place
nemachiat prinsa paru` in coditza ji cu sapca
arata klumea
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 17 ani |
|
AshesLove GavrilHate
^.^TH fan^.^
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 18
|
|
Doamne ce trucaj ieftin!! Nici nu a iesit bine, prea are fata de tocilar!! Doamne, ce pot sa faca unii oameni!
_______________________________________
 I'll love you until the morning Because we'll be lost BEFORE THE DAWN
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^TH^
Tokio Hotel Fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 26
|
|
am articolul asta=]] si revista
|
|
| pus acum 16 ani |
|