Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Anne98 din Buzau
Femeie
25 ani
Buzau
cauta Barbat
27 - 52 ani
Tokio Hotel Romania / * B I L L ~ K A U L I T Z * / Bill nemachiat si cu parul scurt...oare cum ar arata?{click} Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
Asa ar arata billnemachiat j cu parul scurt
pareri?

bill nemachiat parul cum asa arata parul

33.5KB


_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
§Kanon'S Wife<3§
2xKaulitz fan

Din: o(≧▽≦)o
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 223
Super naspa. :|

_______________________________________



_____________________________

________________________________

pus acum 17 ani
   
Luffy xx
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 67
Cu parul scurt naspa..nemachiat bine.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Da...


cu paru scurt super nashpa


si nemachiat ii bn :X:X:X:X


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
pay kum l1a modifikat nu arata kool..

nemakiat arata ESTUL DE FRUMOS!!     ..nu doar k makiaj va fi frumos,ce`i natural e frumos!

k parul atit de skurt nu`i sta..ii sta k`n schrei.. mai ales k parul kafeniu.. ..

vretzi s zc k Billu e urit NEMAKIAT???


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
nemachiat e frumos
da in poza aia tuns  arata ...o freza mai nasoala nu gaseau sa ii puna
ce naiba astia fac mijto d el    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Isi bat joc de sufletelul lui)>
Neah, arata naspa asa cu parul. Dar e urata tunsoarea, nu el:X>
Iar nemachiat e prea sweet:X>


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
dao
e urata tunsoare
crek cu greu au gasit  freza aia
adik e prea urata

sufletelu lu bill    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
dea mie-mi sppoonetzi....crek au kutt la greu ptr freza asta..speshial k sa zicem noi fanii asta            



ce handikpatzi..ji orikum eu tot in ube orikum:X


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
foarte korekt!

special au fakut`o k sa zc k Bill e un urit fara makiaj!!  

ce dreaqu vreau aiua in plm?/

e frumos si na!das ist aus.. n`au ce sa`l fak de nik!!

datorita lor,s`a mai ridikat germania [in muz.. dupa rammstein]..de nu erau ei.. germania nu avea sa fie intr`atit de *omg,*! [doar rammstein erau cei mai kunoskutzi deakolo..pina n`au aparut ei..]si mai ales..toata lumea mor dupa TH si ei trebuie sa le pupe picioarele pt tot ceea ce fuck..da nu sa fack mijto din ei!!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
†ņ İĝĦťŦᣣ_ŠємĪđáЯĸnEss†  scurteazati semnatura cum a plecat anku repede  punem semnaturi kilometrice

arata cam naspa cu paru scurt si nemachiat


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142

☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆ a scris:

foarte korekt!

special au fakut`o k sa zc k Bill e un urit fara makiaj!!  

ce dreaqu vreau aiua in plm?/

e frumos si na!das ist aus.. n`au ce sa`l fak de nik!!

datorita lor,s`a mai ridikat germania [in muz.. dupa rammstein]..de nu erau ei.. germania nu avea sa fie intr`atit de *omg,*! [doar rammstein erau cei mai kunoskutzi deakolo..pina n`au aparut ei..]si mai ales..toata lumea mor dupa TH si ei trebuie sa le pupe picioarele pt tot ceea ce fuck..da nu sa fack mijto din ei!!  



Mai e si LaFee si Nena, insa sunt cunoscute doar in Europa ..Ahm, si Samy Deluxe, care are mai multe melodii cu Ludacris:X>[/b]


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Bill nu arata urit nemakiat!
shi vreai sa zici k nu`i sta k in schrei sau knd a fost la mare in 2005?pur si simplu l`a facut asha k noi sa` ne schimbam parerea despre el.porcii dreakului ce sunt aia!

btw..sunt poze destul de tari k Bill nemakiat!mai ales din spring nicht knd cik el se sinucide!

Tip.Atunci.Cand.Trebuie.well ya,sunt kunoskutzi dupa ce TH au venit..apoi au parut lafee,killerpilze.. nimeni nu prea shtyau de nena,deluxe etc.. dar dupa ce Bill a zis k o adora pe nena,Tom pe deluxe,si k a aparul crematory,lafee etc. panik.. s`aiu fakut deodata renumitzi!

EDIT:http://i178.photobucket.com/albums/w244/theonesuluvrcircled/trythis-68.jpg ador foarte mult poza asta kum a iesit!!! :***


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946

☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆ a scris:

Bill nu arata urit nemakiat!
shi vreai sa zici k nu`i sta k in schrei sau knd a fost la mare in 2005?pur si simplu l`a facut asha k noi sa` ne schimbam parerea despre el.porcii dreakului ce sunt aia!

btw..sunt poze destul de tari k Bill nemakiat!mai ales din spring nicht knd cik el se sinucide!

Tip.Atunci.Cand.Trebuie.well ya,sunt kunoskutzi dupa ce TH au venit..apoi au parut lafee,killerpilze.. nimeni nu prea shtyau de nena,deluxe etc.. dar dupa ce Bill a zis k o adora pe nena,Tom pe deluxe,si k a aparul crematory,lafee etc. panik.. s`aiu fakut deodata renumitzi!

EDIT:http://i178.photobucket.com/albums/w244/theonesuluvrcircled/trythis-68.jpg ador foarte mult poza asta kum a iesit!!! :***


ai perfecta dreptate
bill nu e urat fara machiaj
sh astia sincer nu stiu cum sa faca si ei mijto de cei celebrii
st k nijte lipitori


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Ce`mi place penultima poza pecare ai pus`o, Jk!


Arata bestial acolo!     


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaaa.. cu paru scurt ii sta nashpa:|:|:|

nemachiat e sooper dolce...  

billu sa nu te puna pacatu sa te tunzi scurt cum era acolo..:-S:-s sau sa te faci blond..:|


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Nu cred ca iar sta ff bn lu Bill blond 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Delok! .. ii sta foarte bn shi asha. Daca sa vorbim de par scurt.. imi place k in Devilish. [parul negru + roshu].. dar mai skurt,nu merge.

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
mie imi place asa cum e acuma cu par lung sh frumos    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Sa-si tunda el podoaba?(nu va ganditi la cine stie ce) In niciun caz. Nici nu vreau sa-mi imaginez.:|

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
nici eo
e perfect asa cum e acum


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
App, parca si-a schimbat putin look-ul ..nu stiu, parca are parul mai scurt putin

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
nu mi-am dat seama...
poate are parul mai ciufult sh pare mai scurt...  


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Neah, s-a tuns putin:|

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
bill89
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5
poi dk ar fi nemachiat ar arata bn




dar q paru scurt ar arata  k dracu


_______________________________________
BiTtE sPrInG nIcHt..........

IcH LiEbE DiCh BILL KAULITZ!!!!!

TOKIOHOTEL FUR IMMER!!!!!!

pus acum 17 ani
   
sk8er girl
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 946
dap asa e
bill te implor sa nu te tunzi in viata ta asa sau te tund eo zero...    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Tip.Atunci.Cand.Trebuie.
V.I.P Fan TH

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1142
Cred ca ar arata bine si cu parul scurt, insa o tunsoarea ca sa-l avantajeze. Adica, este baiat si ii sta foarte bine si cu parul scurt, insa noi ne-am obisnuit cu el cu parul lung.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970


Mi se pare k s`a tuns putzin.. parul shi l`a infoiat taaare de tot.. shi 2 coditze,dak putem asha zice,lasate pe umar k la emo. o_O.Dar`,ii sta foarte bn asha.,


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Da si mie mi`se pare la fel ca bill sa tuns


Da si iar sta mia bine cu paru mai scurt


De exx cum era in rette mich :X Era supeeeeeeeeerb   


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
тﻪвǾǾ■Бטяℓ
*Luv*TH*

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2871
nu`mi place cu paru` scurt

_______________________________________




pus acum 17 ani
   
*AlchoolicBitch*
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 99
ciumaaaaaaaaaaaaaaaaaa  

_______________________________________
Schimb de vicii
Nimic anormal
Caut in continuu,
O iesire din banal
Nu posed la imeginatie porti,
Fara vicii am fii doar niste roboti


*WannaPlay*? ok
*WannaFuck?* no way , you're gay:]

lollipops - happy spirit
alchool - teenager spirit
maths - fuck the teacher spirit
me - crazy life spirit

Wanna kiss me? OK , kiss my ass! :]


BItza - fara vicii

pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
deh,desigur ca .. *si`a indreptat parul*..bon,si sus si `a facut un pic scarita.. si l`a umflat.. *lol,poate sa steie cu coafura aia 2 ani..ca si aia de acum k la arici*.o_O

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
pey mi e imi place

e mai nuj mai natural

ji fara flocii sculatzi in sus



arata destul de fain ji cu paru` scurt

mai molt imi place

nemachiat prinsa paru` in coditza ji cu sapca

arata klumea


_______________________________________
I miss you


pus acum 17 ani
   
AshesLove GavrilHate
^.^TH fan^.^

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 18
Doamne ce trucaj ieftin!!
Nici nu a iesit bine, prea are fata de tocilar!!
Doamne, ce pot sa faca unii oameni!


_______________________________________

I'll love you until the morning
Because we'll be lost BEFORE THE DAWN

pus acum 16 ani
   
^TH^
Tokio Hotel Fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 26
am articolul asta=]]
si revista


pus acum 16 ani
   
anytanyabillutza
Bill Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 46
nemachiat arata super dar cu parul scurt     nu prea cred ca arata bine  oricum mie imi place asa cum este   si cred ca si voua nui asa? 

_______________________________________

 
____________________________________________________
love my idols tokio hotel and miley 4 ever

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la