CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
M-am gandit sa ma prezint si yo.. Dupa atata timp
Poi.. Mi se spune Anto Am aproape 13 ani Sunt berbec Ziua de nastere..19 aprilie Poi..:-? Sunt din Bolintin-Vale Clasa a 6-a..
Imi plac(e): `sa cant `sa vorbesc pe mess si la telefon cu sys(O besk :X:X:X) `Bill `sa dansez `sa fac pe copchila si pe nebuna `sa rad pana numai pot `negrul,rozul,albastrul etc `trandafirii `sa priveste stelele `zilele cu soare `serile ceva mai intunecate(nu stiu cum sa explic) `sa privesc luna..mai ales cand e plina `sa fac misto de o BALENA `sa vorbesc cu matusimea despre :>:> multe, multe, multe lucruri `tigrii,leii,panterele...intr'un cuvant felinele, dar si celelalte animale `plimbarile pe plaja pustie ` etc.
Nu-mi plac(e): `manelele `cand cineva ma face emo `cand se baga altii in treburile celorlalti `cand prietenii imi intorc spatele si ma ignora `cand trebuie sa explic `istoria `cand trebuie sa repet aceeasi idee de 999999999999 de ori `minciuna `ipocrizia `serpii...defapt reptilele si amfibienii :-s:-ss `clovnii `etc.
Modificat de CrAzZy G!rL (acum 17 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Bun venit anto ;-))
Sper sa te simti bine cu noi >:d<
Sa`ti faci cat mai multi prieteni
si have fuun  
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
dark~angel
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 519
|
|
uelcăm anto shi mie imi plc sa cant shi p bilu il ador is inebunita dupa trandafiri...mai ales aia rosii ca sangele...imi place sa ii presez... alea sunt shi culorile mele pref numa k mie imi place shi verdele cate lucruri avem in comun ... parca m-ai descrie pe mine sper sa ne intelegem bn... have fun p site
Modificat de dark~angel (acum 17 ani)
_______________________________________ ~°Nu te mai am, ai plecat, Tu pe drumul tau, eu pe al meu Nu ai privit inapoi, Nepasator cum ai fost mereu M-ai lovit cum nimeni pana acum nu reusise Acum sunt goala, a ramas cenusa sperantelor stinse Ghinionista de fel, astfel inca de cand m-am nascut Am plecat ratacind in cautarea norocului pierdut Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la-nceput Dar mi-am dat seama ca Nu poti pierde ceva ce n-ai avut Cum sa trec peste tot ce-a fost Cand eu adorm si-acum oftand? Iar daca tu m-ai uitat demult, De ce te port si acum in gand? Cum sa fie totul un vis frumos Cand eu m-am trezit plangand? Iar daca tu nu m-ai visat niciodata, De ce ma trezesc si acum visand? Cad abrupt printre vise, Te regasesc eu tot am vrut ! Dezamagita ca n-am putut sa te fac fericit, Au fost doar simple cuvinte pierdute Ce mi-au ramas in minte. Trag sa sper ca totul depinde Incontinuare de tot ce a fost . Ma simt prost cand te vad ! Mi-aduc aminte, dar fara rost ! O copilarie, o chemare, un baiat, O strigare si o fata oare care Tind sa cred ca totul moare Ma simt lovita de simplul fapt ca m-ai mintit . Am cazut, m-am ridicat, Te-am iubit, tu m-ai uitat . De simplul fapt ca m-ai ranit, De simplul fapt ca m-ai jignit. Prin simplul fapt ca n-ai gandit ! Eu pentru ce te-am iubït ?~°
|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
Sunt inregistrata de mult Dar mi-a fost lene sa ma prezint inca o data Dar oricum merci 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
Am si eu un forum E nou.. Si..daca vrea cineva sa se inregistreze e bine venit
Si..ce mai faceti?? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Cum e vacanta? ;;.)
Ai planuri in vara asta?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
Huh..de cand n-am mai trecut pe aici In vacanta e...plictisitor Mdea..cred ca voi merge la mare.. Da tu? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|