Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
dannutzza din Mehedinti
Femeie
25 ani
Mehedinti
cauta Barbat
25 - 52 ani
Tokio Hotel Romania / *A L L ~ A B O U T ~ M E * / ☻Ĵù§ŧ♪мё☺-CrAzZy G!rL Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
CrAzZy G!rL
Great Fan Th

Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
M-am gandit sa ma prezint si yo..   Dupa atata timp


Poi..
Mi se spune Anto
Am aproape 13 ani
Sunt berbec
Ziua de nastere..19 aprilie 
Poi..:-?
Sunt din Bolintin-Vale
Clasa a 6-a..

Imi plac(e):
`sa cant
`sa vorbesc pe mess si la telefon cu sys(O besk :X:X:X)
`Bill
`sa dansez
`sa fac pe copchila si pe nebuna
`sa rad pana numai pot
`negrul,rozul,albastrul etc
`trandafirii
`sa priveste stelele
`zilele cu soare
`serile ceva mai intunecate(nu stiu cum sa explic)
`sa privesc luna..mai ales cand e plina 
`sa fac misto de o BALENA
`sa vorbesc cu matusimea despre :>:> multe, multe, multe lucruri
`tigrii,leii,panterele...intr'un cuvant felinele, dar si celelalte animale
`plimbarile pe plaja pustie
` etc.

Nu-mi plac(e):
`manelele
`cand cineva ma face emo
`cand se baga altii in treburile celorlalti
`cand prietenii imi intorc spatele si ma ignora
`cand trebuie sa explic
`istoria
`cand trebuie sa repet aceeasi idee de 999999999999 de ori
`minciuna
`ipocrizia
`serpii...defapt reptilele si amfibienii :-s:-ss
`clovnii
`etc.

Modificat de CrAzZy G!rL (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Bun venit anto ;-))


Sper sa te simti bine cu noi >:d<


Sa`ti faci cat mai multi prieteni


si have fuun


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
dark~angel
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 519
uelcăm anto
shi mie imi plc sa cant shi p bilu il ador    
is inebunita dupa trandafiri...mai ales aia rosii ca sangele...imi place sa ii presez...
alea sunt shi culorile mele pref numa k mie imi place shi verdele  
cate lucruri avem in comun...
parca m-ai descrie pe mine
sper sa ne intelegem bn...
have fun p site

Modificat de dark~angel (acum 17 ani)


_______________________________________
~°Nu te mai am, ai plecat,
Tu pe drumul tau, eu pe al meu
Nu ai privit inapoi,
Nepasator cum ai fost mereu
M-ai lovit cum nimeni pana acum nu reusise
Acum sunt goala, a ramas cenusa sperantelor stinse
Ghinionista de fel, astfel inca de cand m-am nascut
Am plecat ratacind in cautarea norocului pierdut
Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la-nceput
Dar mi-am dat seama ca
Nu poti pierde ceva ce n-ai avut
Cum sa trec peste tot ce-a fost
Cand eu adorm si-acum oftand?
Iar daca tu m-ai uitat demult,
De ce te port si acum in gand?
Cum sa fie totul un vis frumos
Cand eu m-am trezit plangand?
Iar daca tu nu m-ai visat niciodata,
De ce ma trezesc si acum visand?
Cad abrupt printre vise,
Te regasesc eu tot am vrut !
Dezamagita ca n-am putut sa te fac fericit,
Au fost doar simple cuvinte pierdute
Ce mi-au ramas in minte.
Trag sa sper ca totul depinde
Incontinuare de tot ce a fost .
Ma simt prost cand te vad !
Mi-aduc aminte, dar fara rost !
O copilarie, o chemare, un baiat,
O strigare si o fata oare care
Tind sa cred ca totul moare
Ma simt lovita de simplul fapt ca m-ai mintit .
Am cazut, m-am ridicat,
Te-am iubit, tu m-ai uitat .
De simplul fapt ca m-ai ranit,
De simplul fapt ca m-ai jignit.
Prin simplul fapt ca n-ai gandit !
Eu pentru ce te-am iubït ?~°

pus acum 17 ani
   
CrAzZy G!rL
Great Fan Th

Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
Sunt inregistrata de mult
Dar mi-a fost lene sa ma prezint inca o data
Dar oricum merci


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
CrAzZy G!rL
Great Fan Th

Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
Am si eu un forum
E nou..
Si..daca vrea cineva sa se inregistreze e bine venit 


Si..ce mai faceti??


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Paste Fericit!
Ciocaniti oua!!!!          
       


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Cum e vacanta? ;;.)


Ai planuri in vara asta?


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
CrAzZy G!rL
Great Fan Th

Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
Huh..de cand n-am mai trecut pe aici
In vacanta e...plictisitor
Mdea..cred ca voi merge la mare..    
Da tu?


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la