Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
princess79 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 60 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Bleeding love Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
fic nou... bag acu prima parte   

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Haaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bleeding love

7.7KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
Vuiete puternice. Usile casei se deschid si se trantesc de parka cineva vrea sa


sfasie sufletele ce respire in casa. Alarmele masinilor se pornesc in misterele


lor. Copaci trosnesc si cad la pamant. Acoperisul casei  ne este smuls. Iesim


repede din casa si vedem o tornada cum se apropie. Fugim cat ne tin


picoarele. Ne urcam in masina si plecam. Masina gonea cu peste 100 km pe


ora. Dintr-o data in spatele nostru totul este maturat. Ajunsesem acum intr-un


loc unde nimeni nu mai vede nimic.. ajunsesem in capitala tari. Uraganul ce


ne urmarea a plecat pe mare.” Asa incepe povestea unei famili mari. College


in scoala generala, Ramona (Ramy) si Bianca (Byb) afla ca sunt verisoare


dupa  ce familile lor s-au vazut la o serbare. Parinti celor doua fete cumpara o


casa mare si se muta toti in ea. Casa din constatnta nu era unica avere a


familiei sau unica casa. Mai aveau o vila in Cisnadie. Fetele erau acum la liceu


in clasa a x-a. iubiti fetelor locuiau si ei in Cisnadie s-au cunoscut intr-o


vacanta de vara. S-au vazut s-au placut si acum se iubesc. Erau in bucuresti.


Tati fetelor au trecut mai intai pe la firma familiei din Bucuresti apoi au pornit


spre Sibiu. “Ne-am oprit la mall ne-am luat mancare cat cuprinde, cateva


haine, rechizite si am umplut portbagajul. Pierdusem o casa destul de


valoroasa… a fost o gaura in bugetul familie. Parinti era inebunitit, investisera


mult in casa aia. Dar pana la urma i-am multumit lui Dumnezeu ca ne-a lasat


vii si o casa din Cisnadie. In urma cu o sapatamana eu m-am despartit de


Deez… in fine asta nu mai conteaza. Byb e fericita cu Clau… se iubesc ca in


prima zi . macar ei. Byb a adormit. Mai bine o invelesc. Mai e ceva pana in


cisnadie. Aproape o ora.”


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Imi place si vad ca sunt prima care il citesc wow   Imi place inceputul e super reusit si vreau nextul!!!!O sa ai o fana no 1      

bleeding love imi place vad sunt prima care citesc wow   imi place inceputul super reusit vreau

7.7KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



pana aq este supper sa vedem mai incolo
nextuuuu!!!    


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268




_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
si un video ca sa se digere ficu mai bne 

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



la mn sa digerat    

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
   

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



vreau nextt weaaaaa weaaaaaa  

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
Rama a pus patura pe byb sis a cufundat in perna moale ce ii tinea capul


odihnit si se uita pe fereastra. Incepea sa isi aminteasca tot ce facea ea cu


deez prin locurile pe unde treceau. Cum se jucau ca niste copii sau cum


alergau. Cum se sarutau printre crengutele imiresmate ale bradului. Fiecare


moment petrecut impreuna ramasese ca o caseta in gandul fetei. Mereu


viziona acelasi film: ea cu Deez. In somnul ei Bianca incepe sac ante.toti


bufnira in ras numai byb cu ochii inchisi statea si canta.



R: byb!!!!!!!!!! Numai canta fata mea. Byb nimic.


ea continua sa  cante.



R: byyyyyyyyb!!!


B: aaaaaaaaaaaa!!! Uraganuuuuu!!! Si incepu sa planga si   sa tipe.


R: stai linistita fato ca nu e nici un uragan. Cantai  ca idioata.


B: bine. Noapte buna. Si isi trage patura peste cap. In doua zeci de minute


ajung la vila. “ acum o sa il vad O s ail simt atat de aproape si totutsi atat de


departe. Byb e numai un zambet. De ce nu pot si eu sa radieaz de fericire cum


radiaza ea? Raspunsu e la el. Impreuna cu inima mea. Ramasa captiva in


lanturile iuburii.


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
am bagat next   

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



ms ms....oare ce melodie canta?
auzi kanta k idioata    
e tare nexttttttt


pus acum 18 ani
   
rams_th
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 67
ramona...

k pe mine...

si byb...k pt u...
:X:X:X....

next!!!!!


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



nexxxxxttttttttttttttttttttt nextttttttttttttttttttt nextttttttttttttt

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
de fapt e un pic realitate... o buna pirietena ramona a fost cu un boy deez si


si eu cu un boy clau :-"... va bag si next acu :P


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
rams_th
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 67


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
O sa mor gandindu-ma la impacare.” Mama biancai deschise usa iar fetele


intrara primele. Canapelele, fotolile si mobile erau imbracate in cearcafuri albe


prafuite. Biancai nu ii pasa. Ea zambea. Chipul ramonei era imracat intr-o


patura neagra plina de uferintza. “ insfarsit sSibiu. Cat am asteptata momentul


asta. Sa il iau din nou in brate. Sa ii simt mangaierile. Sa ii simt saruturile,


bratele calde si  sa ii aud soaptele gadilunda-mi urechile. Abia astept sa fiu


luminata de scliperea ochilor lui. Nu imi place ce vad. Rama e tristra, deez e


problema. Fata asta il iubeste iar tipu asta nici nu isi da seama. Trebuie sa


stau de vorba cu el. Ce vrea sa faca de fapt?” soneria mobilului biancai


zbarnaia in poseta. Cu un zambet pana la urechi byb raspunse la telefon.


B: alo?


Clau: alo?


B: clauuuu!!! Am ajuns la vila. Tu unde esti?


C: eu sunt acasa. Ajteptam sa te sun. sa iti aud vocea. Noi cand ne vede?


B: cand poti tu… eu am o sapt libera… abia de saptamana viitoare mergem la


sc.


C: e bine…nah maine sau poimane? Sa vad si eu ce teme am si ce program.


B: ok. Mai vb. Te iubesc.


C: ok. Si eu. bye.


B: bye.


Un zambet cat casa ii acapara fata biancai. Ramona nu putea sa nu

zambeasca si ea putin un pitic zambet sincer din inma ptr byb au descoperit


totul de panza alba ce le acoperea, au deschis larg fereastrele, au aspirat


peste tot in casa. Si au asezat hainele in dulapsi sau instalat in camera lor


B: de cand nu am mai fost pe aici. Oare or mai fi biletelele de clau in sertar?


Si se repde la nopriera de langa patul ei.. din el scoas o intreaga arhiva


stransa intr-o singura vara. Ochii biancai erau invadati de miii de lacrimi stand


sa curga .


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
nah ca v-am pus next ...        mie mise pare ficu un esec.. dati si voi


niste pareri     


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
rams_th
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 67
e..nuj..combinatzie intre trist...si   crazy love....imi place....


necccsst!!


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



ce  romanitik
ms pt nextt:*:*:*
aq vreau iar nextuuuuuuuuuuu


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
deci
ziceti si voi fetelor de nu e nebuna...cik asta esek...


I luv this fik...plang cu lacrimi amare pyt ce sa intamplat atunci

neeexxxxttt


_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
putu sa buna o piedica lacrimilor si  sa   nu se prelinga pe obraz. Rama o


privea apoi se indrepta spre o valiza mica si o geanta si isi scoase lapttopul


din ea. Il cunectase la net si se puse in patul ei. Byb inca steta si se uita pe


biletele stranse.de la claudiu. “oare o fi pe mess? Ore o avea iubita? Dar ce


zic. Nu pot vorbi cu el. As parea slaba in fata lui.. mai bine nu risc. Nici nu o sa


vrea sa se joace cu mine. Nici nu vrea sa ma gandesc ce chinui o sa ma


astepte cand o sa ma mut la noua scoala. Cu el in clasa. Da doamne sa nu fiu


si in banca cu el :-ss.” Intre timp Byb isi lua si ea laptopul si se puse in pat.


B: hai rama vb pe mess?) sall, cf?(enter)


R: salll. Bne byb stau cu uh in camera. Tuh??)(enter)


B:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Clau pe mess:X:X:X:X:X. se duse sageata la el.


Totul era asa cum lasase ea. Inafara de problema cu deez si rama. Peste


cateva minute iaca si nenea deez. Vb byb cu el si face el: scz Bianca da terebe


sa plec ma intalnesc cu cineva, hai pa. “wow super. Asta sia dat seama ca


vreau sa deschid o cenfersatie despre rama. Ce baiat de treaba in ghilimele.


Cand il vad cred ca nu o sa pot sa ma abtin si o sa ii dau una de sa ma tina


minte. Auzi la el nesimtire se intalneste cu cineva ”


            Saptamana ce la despartea de fete se un nou capitol de viatza trecu


repde. Intrasera intr-o scoala noua, un nou colectiv, noi prieteni, totul ceva cu


totul nou pentru ele.


Porfa: elevi acestea sunt noile voastre colege Ramona si Bianca va rog sa le


primiti cum se cuvine. usor de zis greu de facut caci copii le-au primit cu un


mareeee nimic….ce vreau sa zik este canici naiba  nu le bagau in seama nici


macar deez.


B: auzi ramy…eu nu stiu ce sa fak aici toata lumea se uita la noi de parka


suntem extraterestri ….me frica….ma duk in clasa la claudyu daca ma mai 


enerveaza mutanti astia mult.


R: mai fata stai cuminte ca faci tanti? …suntem 2 daka era 1 mai ziceam dar


impreuna reusim si oricum tu esti mai avantajata il ai pe claudyu  eh ce zici


acum….auzi hai ca sa sunat sa merem la claudyu si eu merg la irry ca numa pe


aia o cunosk de pe aici…a zis ca invatza la Lazar …deci aici hay ca merem ne


intalnim in 2 min la bank aici.



    Ms fetele ca cititzi :*:*:*


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Super,eu vreau next,dak nu iti pun comment e ca nu sunt acasa,examenele bat la usa si am de invatat,byb ai talent si ms ca ma consideri prietena!!Nush ce am azi

bleeding love super,eu vreau next,dak iti pun comment sunt bat usa talent consideri azi

8.2KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
rams_th
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 67
np girl...

ms k il faci...

:*:*


nexxt


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
bagal pe bill in actiune....si pe tom

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



ooo zuperr..ji eu mai vb q pretena mea asa  
nexttttttttt  poop male la u:*:*:*


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
pfff ce pr is .... ficu trebuia sa fie la alte ficuri da obisnuita sa deschid ficuri aici


l-am deschis aici.. si leez e la tzara... 


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
B: ok.


Fiecare pleca e drumul ei. Bib spre clau iar rama spre irri. In timp ce rama se


intrepta spre Irri cu mana in buzunar cautandusi telefonul, cineva o apuca de


mana si o intoarse. Gura ei fu apsorbita de un sarut. Niste byze dulci ii


readucea aminte de serile de vara in care satatea in bratele lui. Era Deez cel


care ii furase un sarut.


D: ramy…ma potzi ierta vreodata


R: niciodata sa nu spui niciodata.


Si se repezi la buzele lui si ii dadu un sarut. Se desprinse din bratele lui. Se


uita in ochii lui. El o privea incontinu, apoi fugi pe hol cu lacrimi in ochii.


Gandurile ii zguduiau capul. “daca vrea sa faca din mine jucaria pe care a


avut-o mereu? Daca vrea daor sa isi bata joc de mine asa cum a facut-o


mereu? Daca doar ma foloseste asa cum a facut-o de muuulte ori? Daca ma


inseala din nou” mii de intrebari fara raspuns ii fosrtau lacrimile sa curga


siroaie pe obrajii rosi si calzi. Ajunsesera la Bianca si Claudiu. Dadu peste ei


mai bine spos. cazu in gheunnchi in fata biancai. “ m-am aplecat spre ea


luandui capul cald in maini si mangainuduid obrasi rosi. Stergandui lacrimle.


Ea ma privea ca un copil lovit in fata mamei sale.am ridicat-o de jos si am


intrebat-o De ce plange?”


B: de ce plangi?


R: ma vrea doar ca sa ma minta din nou..si sa sufar…ma vrea doar ca o jucarie


sau doar ca inca una repetata in patul lui.


C: numai plange rama. Nu merita!


R: cum as putea sa vad ca nu ma minte? Ca ma iubeste cu adevarat? Cum


asa putea sa ma impact cu el daca eu am indoieli in privinta relatiei noastre?


Deez: iubindul cum ai fakuto de mai multe ori…si necrezand lucrurile pe care


oameni care vor san e desparta …


B: de unee sti tu ca te mai iubeste dupa tot ce i-ai facut? Wow da ipocrit mai


esti!!! Crezi ca toti te plac? Ca toate fetele sunt moarte dupa tine si ca se


topesc cand te vad? E nah las ca ai gasit una care nu e moarta dupa tine is nu


se topeste cand te vede! Nah ca aia sunt eu!


Pe Rama o bufni rasu.


ms de comm-uri :*:* sper sa va placa 


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
                  7 copite pt next desi...il stiu..je adore fiku lu byb

_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
tanti tembelici... lai pus bn..
oo da leeza sa intors.. jos chilotzi
bn leeza e supilici..         firar ea de viatza..oricum.. sa trecem la fik..
tzuper mey byb,... continual ca te spargem.. ahh ce scena la crimogene.. sus fetele.. pleostitzil pe.... nush nu prea am intzeles nik din ultima parte..care plange? tare mai sant de cap


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
ba da tuta esti leeza...rama plangea si dupaia radea....acelasi lucru:|       

Modificat de alexxa (acum 18 ani)


_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaaaa

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
si pe mn ma buvneste plansul...c trist...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
hey girls ms de comm-uri... va bag imediat nextu 

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
R: doamne byb ma omori. Si lacrimile ramonei se transformara in rasetele


cristaline a celor din jur. Numai byb statea si se uita trivazic la cei trei care


radeau cat ii ducea gura.


B: ce papuci de bambus radeti atat? Ce am zis purul adevar!!! Deez esti cam in


plus pe aici nu tise pare? Si ii zambi dulce si ironic


R: byb gata, ma hotarat. Si se indreapta spre Deez cu un zambet mare si se


repezi la gura lui sarunatndul.. o lacrima ii curge lin ramonei pe obraz udandui


fata baiatului. Deez ii sterse lacrima. Byb o privea cu o bucurie imensa in suflet


in bratele lui claudiu. Se suna.


B: sa sunat. Hai baieit sa megem. Ii dadu un pupic de ramas bun lui clau si


pleca cu deez si Ramona spre clasa lor. Profa era pe hol gata gata sa intre in


clasa.


D: grabitiva ca vine profa. Si o lua de mana pe rama. Intra in clasa ora era


suuper. Profa de romana era super de treaba. Vorbea cu fetele despre ce au


facut la scoala din cosntanta. Byb se lauda si ea cu premile ei la diferite


concursuri de actorie si compunere. O fufa din prima banca radea cat putea.


B: ce razi mah?


X: esti att de pr. Cum dracu sa participi la porcariile alea. Si eu care te credeam


de treaba pentru ca esti rockeritza.]


P: domnisoara ionescu va poftesc afara. Sa plecati fara un pumn in fata.


X: gata gata am plecat. Si iesi trantind usa dupa ea.


P: mereu a fost nesimtita. Laati-o in pace. Acum sa trecem la lectia noastra.


Au facut ora de roamna si veni ora de sport. Spre avantajul fetelor se practica


hambalul ca in scoala in care invatasera inainte de venirea uraganului.


B: eu o aleg pe ramy si  pe claudya si irina si denisa


Sorina: eu aleg pe dana mirela sorina diana sa va vad akum..


R: nu te lauda catzi cade scoala in cap.


Byb incepe sa rada de numai putea. Mai avea un pic si se tavalea pe jos de ras.


R: bibica ce razi?


B: ce proasta e Sorina daca asa o cheama. Se auto allege. Face: eu aleg pe


dana.mirela,sorina, Diana … nici macar nu stie ca vorbeasca. Omgf ce pr ).


R: hai by nu  te mai tavalie pe jos de ras. Sus si joaca. Hai nu mai sta ca pr


acolo.


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
c mishto e ionesku ...e ca mn...dar eu nu sunt fufa ...next

Modificat de AVRIL (acum 18 ani)


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



ce tare eeeeeeeee    
nexttt


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
Personajele:
ea e byb


ea e Rama:


el e Clau:


el e Deez:


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
Byb incerca sa se linisteasca din rasul care ii lasase lacrimi pe obraz. Rama


radia de fericire. Insfarsit se simtea fericita, simtea ca traieste. Pe la


jumatatea orei de sport timp hella intra pe teren si ramy in atac….insa ramy


avea un secret care numai familia ei il stia…avea cancer la creier si orice


zguduitura a capului putea provoca o criza care poate da in moarte. Hella o lovi


puternic pe ramy iar ea cazu la pamant dand cu capul de beton.



byb se uita si nu mai stia ce sa faca. Mingia ii cazu din mana si se prabusi la


pamant tipand tare numele verisoarei ei. Deez si Claudiu( Nenea Claudiu


chiulea iar deez a cazut cu bmx si avea piciorul luxat care vorbeau


despre fete au auzit-o pe byb cum tipa si alergara spre ea.


H: oops… se mai intampla :-“.


Bianca se ridica de jos cu o manie care ardea pe chipul ei, si se duse in fata


Hellei si ii trase o palma puternica pe obrazul drept de ii lasa urma.


B: oops… se mai intampla… sa iti frece mana mea o plama pe obrazu tau… si


pleca lasand-o pe Hella fara glas. Intre timp deez suna la ambulanta. Rama


lesinase.


“m-am dus langa ei. Deez era inebunit. Ambulanta nu raspundea iar claudiu


statea langa Ramona ferificandui pulsul non-stop. M-am asezat lanag ea.


Landui capul in maine si privindui chipul adormit. Am simtit ceva ud care imi


gadila degetele. Am luat mana de sub capul ei si am vazut sange. Claudiu se


uita trivazic la mana mea rosie, vopsita de sangele ramonei. Am inceput sa tip.


Steam ce otrava ii sfasie creerul. Un CANCER la creer. Deez se sperie. Am luat


telefonul meu si am sunat la ambulanta. Insfarsit au raspuns. Ma balabaim.


Printre picaturile de lacrimi abia se mai intelegea ceva. Intr-un sfarsit doamna


aia de la ambulanta a inteles ce am vrut sa zic sis lava cerurului in cateva


minute a aparut si am bulanta in curtea scolii. Hella era in biroul diretorului


sunandusi parinti sa o transfere la alta scoala iar noi eram in ambulantza,


inghesuitit ca in R.a.t.b.. sirenele au\mbulantei se auzea peste tot. o lumina


albastra rosiatica pulsa deasupra noastra. Am ajuns la spital. Ne-am dat


repede jos din masina ambulantei. Dupa noi cativa doctori au iesit cu traga pe


care era asezata Ramona.


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Mai tragic nu se putea!!Tom(Deez)cu picioru rupt?Atatea fuste nu ma mira!!!NEXTTTTT

bleeding love mai tragic picioru fuste

7.7KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
rams_th
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 67
omg...daaaa....:X:X:X

neeeext!!!!


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



doamneee sper sa skpe  
nexttttt


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
Dupa noi cativa doctori au iesit cu traga pe care era asezata Ramona. Parinti


nostri nu au intarziua prea mult si au venit si ei la spital. Au dus-o pe Ramona


intr-o camera iar noi am ramas pe hol asteptand raspunsul doctorului.”. claudiu


o tinea strans la piept pe binaca care tot plangea iar deez simtea ca isi pierde


mintile. Parinti ramonei stiau ca sunt putine sanse de a supravietui iar parinti


biancai incercau sa ii linisteasca pe cei ai ramonei. Intr-un sfarsit doctoral iesi


repede din camera. Bianca la prins de mana.


B: cum se simte va roog spunetimi …


Doctourul: ii vom face operatia pentru cancer . e riscul de a muri din moment in


monet. Daca nu moare e riscul ca dupa recuperare sa isi piarda memoria.


Acum ii vom face radiografia pe creer si voim vedea daca rumoara e mare,


daca e mica e doar riscul sa moara sau sa isi piarda o parte din menorie.


B: cum adica doar sa moara? Cum adica doar? Sun seanse de a supravietui?


docrotul: da , dar…


B: din nou dar? Da sau nu?


docrorul: sunt da mici!!!


Cand auzi asta byb se inteparta de doctor si fugi. Parintii ei o strigau dar fara


sens, ea nu se oprea din alergat. Claudiu se duse dupa ea si o prinse de


mana si o intoarce sprea ea.


B: lasama! Vreau sa fiu singura! S-i-n-g-u-r-a!!!


C: ok ok.. te las… darn u o sa rezolvi nimic daca fugi!


B: da? De unde sti tu?


se smuci din mana lui claudiu si isi continua alergatul. Nu isi imagina viatza


fara Ramona. Dar totusi mai erau sanse. De ce se tot descuraja? Sa dus la


infosrmati clienti si a intrebat daca e vreo biserica in insinta spitalului.


X: da… tot inainte, luati liftul la etajul subteran 1 dupa aia tot inainte si la


dreapta apoi nainte si la stanga.


B: multumesc. Ma descurc eu.


Si pleca. Spre drumul intortochiat pe care o ducea spre biserica. Lua liftul si se


duse la etajul supterean unu… tot inainte, la dreapta, tot inainte, la stanga si


dadu peste biserica. Era una mai deosebita.era un altar si in fata lui erau


bancute aliniate. Icoanele acaparau pereti biserici. Bianca se aseza in prima


bancutza, isi sprijini mainile de scaunele din fata si vorbea incet inacat doar ea


sa auda. “ Tatal nostrum care eati in ceruri uitate la mine, sau mai bine la


verisoara mea Ramona care sta  intr-un pat din acest spital. Te rog ajut-o sa


se faca bine si  sa muara sau sa pateastca ceva. Ai grija de ea si  tineo in


paza. Daca ma auzi ajuta-ma sau mai bine ajut-o pe Ramona. Sfanta Fecioara


Maria in numele ramonei ajutane! Te implore, simt cum imi pierd mintile. Simt


daca moare sufletul meu se duce cu ea. Mai e si Deez care o iubeste enorm.


Si el al piere cu ea. Mai e si claudiu care ma iubeste si care daca eu mor moare


si el cu mine, mama si tata care ma iubesc enorm. Parinti ramonei care isi


adora fica mor si ei, te rog Sfanta Fecioara Maria ai grija de acesti cinici oameni


sau mai bne spus de Ramona, Amin.”


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



de murit nu cred k moare .......poate doar sasi piarda memoria
nexttt


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
hmmm....nush...vezi si uh in nextu urmator...cred.... 

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



cum adik  crezi?

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
pey doar nu ti-oi spune ce se intampla nuh??? is discretaaa.... 

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



vai tu    
next


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
Si sia facut cruce. Iesi din biserica si il zari pe deez care intra sfios in biserica,


se vede ca nu vroia sa vorbeasca cu nimeni asa ca Bianca isi continua drumul.


Se opreste la cafenea. Era coada destul de mare. Isi lua telefonul din


buzunarul treningului si il suna pe Claudiu.


B: alo? Claudiu?


C: da eu is. Unde esti?


B: la cafenea.. vin de la biserica. Acolo e si Deez , adica la biserica. Vreti ceva?


Adica tu vrei ceva? Unchiu, matusa? Tata, mama?


C: ii intreb acum. Si incepe clau sa tipe in telefon.


B: aoleo mai incet ca ma distrugi.


C: scuze. Pei tatal tau vrea o cafea si un meniu mare sti tu de care. Mama ta


vrea un capucino si o salata de legume. Matusa ta vrea tot o cafea si o pizza,


unchiul tau vrea un coca-cola de un litru si un sandwish mare. Iar eu… eu vreau


un red bull normal cu un sandwish mediu.


B: sper ca tin minte. Pa.


C: pa.


Mai era un pic si venea randul biancai, a cumandat ce avea de luat plus


comanda ei. Avea mainile pline de cuti si o tavitza cu toate cafelele.


“oamne astia cand sunt suparati mananca mult, acum stiu de ce Ramona a


pus ceva kg pe ea.” Se aseza la o masa si scoase din nou telefonul din


buzunarul pantalonului.


B: clau vino sa ma  ajuti, mai pe cine cu tine cas multe chesti..


C: ok venim acum. Il lua pe tatal biancai se indreapta spre cafenea. Au luat


cafele si sacosile sis au dus in salon. In cateva minute salonu se facu cantina


iar doctoral ia trimis pe rudele fetelor in cafenea. Bianca ramasase acolo cu


claudiu. Intr-un sfarsit veni si deez cu o cafea tare si mare in mana si se ase


za langa claudiu. Doctoral iesi cu Ramona din salon si o duse in camera de


operatie. Deez se uita ingrijorat spre ea si stranse paharul de cafea in mana si


isi pata pantaloni cu cafea

.
D: auuu!!!


C: ce faci deez?


D: m-am ars.


B: copil necajit.


Sa dus la baie si-a spalat pantaloni sis a clatit cu apa rece din abundenta fata.


Veni din nou in holul spitalului unde venisera si parinti ramonei de la cafenea.


B: noi mergem san e schimbam. Claudiu era cu un an mai mare.



Tatal ramonei: claule? Tu sti sa conduci?



C: da.



Tatal ramonei: ai carnetul de conducere la tine?



C: da.



tatal ramonei: atunci ia masina mea. Nu va grabiti noi ramanem aici si peste


noapte.


C: bine. Multumesc. La revedere


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
byby sa facut chelneritza.. mama da cate sacosi.. trebea sa vi cu carucioru sa le duci pana acolo.. cum naiba sa faci 2 pasi cu alea...   multe multe mai sant..
ramzy fata odata bn..deez ai grija sa nu strici cocosika cu cafeaua ca nu mai faci mostenitori.si cn stye cn se mai uita la u:-" inafara de toate fetele..
next nebuno


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
acu bag next nebuno

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
nextu asta mise pare cam varza la partea +18 




C: bine. Multumesc. La revedere


Au plecat. Claudiu luand-o de man ape Bianca. Deez era in urama lor. S-au


uracat in masina si au mers prima data in casa fetelor. Bianaca ia poftit in


living iar ea sad us in camera. Sa schimbat si a coborat. Ia luat pe baieti si au


plecat la deez. Sa schimbat si nenea cu arsura , si-a pus un pansament si am


plecat spre casa lui claudiu. Sa schimbat si am plecat. In circa o ora eram


inapoi. Rama era tot in operatie. Nu mai era mult si operatia se sfarsea. Cand


doctorul iesi din salonul de operati cu rama pe targa avea un zambet mare.


Pe fata sa se citea mandria, rama avea un bandaj la cap sin u mai avea par.


Doctorul: operatia a fost un success. Va avea goluri de momerie darn u mari.


Pentru un timp nu va avea par. Pana se vindeca locul de la operatie . totul e


bine. Bianca ii sari in brratele mari si calde ale lui claudiu. Deez uita de arsura


si incpu sa sara in sus dar piciorul in durea si se opri. Mama si tatal ramonei


erau imbartisati la fel si parinti biancai. Totul era incunsurat numai de flori de

bucurie.


Peste o luna Ramona iesi din spital, nu mai era mult si se apropia craciunul,


Ramona avea mintea intreaga in ziua craciunului…




~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Dupa 7 luni~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Ramonei ii crescuse parul, era tot aceiasi nuanta pe care o avea inainte de


operatie, cei drept era mai scurt dar macar era. Era vara. Totul era numai


soare. Dare de sange se aratau pe cerul usor intunecat. Soarele se ducea sa


se culce. Nori plecau cu el, iar cerul ramanea cu luna si plaiesi ei,stelela. Rama


si cu Deez erau in camera ramonei. Se sarutau lacom unul pe altul statnd pe


pat. Deez ii apuca usor tricoul ramonei si il dase jos. Mainile ramonei erau


oarecum intepenite pe obraji lui… isi lasa degetele sa alunese usor pe gatul lui


si apoi in marginea tricuoului si il da jos. Ramone se ridica jucaus de pe pat


privindul pe deez care zambea iar ochii lui straluceau. Inchise cu mana la spate


usa camerei. Deez venea dupa ea si o sarta fierbinde pe gat. Mainile Ramonei


se jucau in parul lui deez. Deez o ridica pe sus si o pune pe pat. Se peste este


ea si o saruta lacom. Rama se ridica de pe pat ducanduse spre baie. Deez o


urmeaza.dar Ramona vrand sal necajeasca se duce inapoi in camera. Deez o


prinde de solduri si ii saruta ceafa.. Ramona se intorarce si isi sprijina tamplele


de tamplele lui. Deez o duce inapoi pe pat. Se urca pe ea, din nou, si o


saruta, ea ii musca usor buza de jos. Deez isi vara mainile la spatele ei si ii


deschide prima siguranta la sutien iar Ramona incepe sa  il gadile. Deez


incepe sa rada. Apoi iar isi duce mainile la inchizatoare sutienului Ramonei si


reuseszte sal deszchida dar nu si sal dea jos caci Ramona iar incepe sal gadile


. Pana la urma se lasa in capcan lui si il lasa sa ii dea jos sutienul.o saruta


incet pe buze apoi de la buze coboara uso, uor pana ajunge la sani. Ii atnge


sani usor cu varful buzelor su apoi ii saruta abdomenul. Ramona ii deschide


usor nasturele blugilor si ii da jos. Deez vazund ca are chef de “joaca” ii da si


el la randul lui pnataloni jos. Ramona se juca in parul lui in timp ce el ii aruta


gatul.. ii atinge usor sani iar ea vibreaza usor. Intr-un sfarsit trupurile golase


ale celor doi se unificasera. Fata isi spija usor fruntea pe umarul lui


mangaindui spatele. O pata rosie invdase cercaful.


D: nu steam ca mai esti inca… si deez nu reusi sa termina propozitia ca rama


io absolvise intr-un sarut. Stomacul ramonei “vorbea” pe limba fooamnei.


D: tie foame?


R: tu esti mancarea mea. Si il saruta. Insfarsit se imbracare si coborara jos


unde Bianca dormea ca un ingeras in bratele lui caludiu. Parinti lor erau plecati


la bucuraesti, toti la festivitatea de premiere a unui hotel important. Cei doi


facura liniste si se desera in bucatarie. Deez o puse pe Ramona cu fundu pe


masa si se duse si deschise usa frigiderului. Scoase un platou cu sunca,


cascaval, salam etc.etc. cu niste betigase in varf cu care se hranira unul pe altul



    Nu aruncatzi cu rosi... shtyu ca la partea +18 am tot zis Deez si Rama da ficu


e terminat... nu-l mai schim ... deci inca o data nu aruncati cu rosi sau oua sau


shtyu eu cu ce va vai vine prin minte... ms celor care citesc :*:*:* 


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mama asta da next..am ce citi

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha deci.. beyy auleu.. genul serialului=romance copii sub 18 any nu pot viziona acest program.. va rugam ducetziva acasa
deaa...ma apuka.. deci mah cat de..da sau.. si acuma mai continua..mancatzi inijtitzi.. credeam ca fak alceva cand a urcato cu fundu pe masa..:-"
byby cu claudino ce mai fak?ehh hai cu nextu draga..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
  ms de comm leezo... o sa se termina incurand.... bag si


next draga da nu acu 


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
)) hai cai bine am citit multe si asta sigur e cea mai incurcata scena)) oricum e bine..next;

_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
ms de comm-uri... :*:*:*



Luna trona dea dreptul pe cer iar plaiesi ei erau imprastiati


peste tot.  Bianca se trezi si ea si il vede pe claudiu care se uita la tv. Il saruta


usor iar el nici nu isi dadu seama ca ea se trezise , surprins ii raspunde la


sarut.intrara in bucatarie si vazura frumoasul tablou in acre fata ii da baiatului


cu scobitoarea niste sunca.


B: porumbeilor. Ce faceti mancati fara noi?


R: voi dormeati ce sa va fac?


B: san e trezesti.


C: dormeai prea frumos bey. Si o saruta dulce.


B: daca zici tu. Si se apropie de platoul cu bunatati ce statea langa Ramona si


dees si ia niste cascaval pe care il baga in gura. Apoi Claudiu veni pe la


spatele ei iar Bianca ii da si lui cu schobitoarea niste salam.


C: mmmmm…. Ce buuuuun e.


  ~~~~~~~~~~~~~~~Dupa doua luni~~~~~~~~~~~~~~~



Fiecare zu zambetul pe buze perechile tinandu-se de mana. Deez conduce…


facuse optsprezece ani, avea carnet si desigur masina, se urcara toti rama


lanaga deez iar cei doi in spate. Urmau sa plece la brasov. Bagajele erau in


portbagaj, porbagajul era bine inchis, mancarea era in masina. Plecare. Pe


drumul spre brasov Deez incerca sa depaseasca un melc de masina care


mergea suuuuuper incet dar nu vazu ca de pe contra sens venea un tir incarcat


cu carne de porc cu mare viteza. Cele doua masina se lovise. Impactul fu fatal,


cel putin pentru doi dintre ei. Deez era cu capul lipit de volan cu air-bag-urile in


fata si de la tampla putin sange ce pata hainele. Rama era cu fata lipita de


air-bag-uri si cu capul spart. Claudiu si Bianca erau daor lesinati si speriati de


lovitura. “ un bum apoi un aer [uternic imi rascoli parul sin u am simtit nimic.”


O sirena de ambulanta se intrepta spre locul acidentului. Parinti fetelor au fost


anuntati la scurt timp de la accident si mersera la spital.


Docrotul: ne pare rau dar doi dintre ei au murit. Cei care rau in fata, respective

soferul, Marius zimtea si Serbanescu Ramona. Mama ramonei cazu la pamant


cu lacrimi in ochii. Toti cei prezenti erau distrusi.


Doctorul: ceilalti doi cei din spate


sunt bine doar cu catve zgarieturi si cu un soc puternic. Nu au nimic sunt


constienti, au comunicat cu noi si maine pot fii si externati. Mama biancai intra


in salonul unde Bianca si claudiu stateau pe cate doua paturi si se uitau la tv.


Cu lacrimi in ochii mama fetei se apropie de patul fetei si ii spuse tot. de o


data Bianca ramase intepenita in fata mamei sale si incape sa


tipe “Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu” sis a dea din picoare sis a se zbata. Miiii


si miii de lacrimi curgea rpede pe obraji fetei. Durerea era imensa. Se aflase


ca Ramona era insarcinata, deci  nu au murit doi oameni ci trei. Toti erau


distrusi, in trei zile era imormantarea celor doi. Bianca era la pamant in


ghnunci palangand peste mormantul Ramonei. Batea cu pumnul in el incercand


sa gaseseasca un raspuns de ce nu a luat-o si  pe ea cu ea sau de ce a


murit?


B: destinul e o carte nescrisa. Viatza e un tren, cel mai mare mister al trenulu


i esta ca nimeni nu stie cand coboar tu sau cel de langa tine. Sopti aceste


cuvinte ca numai ea si ingerul ei pazitor care acum era Ramona sa auda.


Managaie usor piatra mormantului si  puse un buchet de trandairi intr-o vaza


ce zacea intr-un colt. Plecara indurerati. Bianca nu mancase muuult timp


devenise aproape un schelete. Fu fortata de cei din jur sa mamance si intreun


sfarsit puse ceva in gura.peste cativa ani Bianca se casatori cu Claudiu cu care


a avut doi copii o fata si un baiat pe care i-a chemat Ramona si Marius.




~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~THE END~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



        Spre ca va placut povestioara mea... e si un pic inspirata sin viatza...


poooop mareeee la cei care au citit...                


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
auuu ce sfarsit tragic.. sa mori ciocnit de camionul cu mezeluri...pare rau ca murit rama.. si deezy      
fusa misto fiku..asa ca si celellalte.....dar cred cai primul in care moare una dintre personajele iubite de pers principal.. sper cai intzeles


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
am inteles cat de cat    ma bucur ca tia placut :*

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la