Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
asha deci idee si pana maine uit..deci tzac.. personajele cred ca le pun acuma..sau daka nu mane cu prima parte 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
deci pers.. jacky(jk) se vede ca incep sa fak fikuri cu totzi useri forumului.. 
35.2KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
da..deci prima parte o fak acuma.. 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
e greu sa traiesty intr-o familie de evrei...e greu sa fi lipsit de unele lucruri pe
care fiecare copil il are...stay toata ziua obligat fortzat si te rogi.. am scapat de
aceasta problema acum 2 any..
totul a inceput cand eu cu bunicul neam mutat in georgia..speram ca va fi
locul nostru..bunicul meu este evreu..are o inima pura...
eu si cu el suntem singuri supravietzuitori ai familiei noastre .. au murit totzi de sida,,
nui cea mai mare mandrie..e o durere ce numai unii o pot duce..
si eu sunt una dintre ei..
numele meu e jacky..cum zikeam neam mutat in georgia
am stat acolo vreo 2 luni pana a inceput dezastrul extrem de dulce..
o trupa din germania a venit sa se relaxese
printre ei era si un tip super dragutz..inalt.. cu parul brunet....mi sa parut
foarte interesant..
atunci aveam parul lung si nu styam ce este acela dermatograful rimelul sau
rujul.. traisem fara asha ceva...
peste o saptamana 2 a inceput si baiatul sa ma observe..incepea sa ma invita
la picnicurile facute cu ceilaltzi membri din trupa
ieseam la filme..
intr-o zi sa hotarat si mia cerut prietenia..
normal ca am zis da....tzineam super mult la el
am avut parte de multe momente dulci cu el si nu lam lasat pe bunicu sal
vada..lam tzinut numai pentru mn
intr-o seara..chiar a venit la mn la balcon..cu un buchet de trandafiri..
B:jacky..jacky..
J:bill ai inebunit..e tarziu.. ce vrei?
B:vrei sa fi sotzia mea?
J:doamne bill...!!! nush.. iam zis asta crezand ca glumeste..
B:cum adika nu sty?!
J:vorbesty serios?
B: DA!!
J:imi pare rau..
B:vrei?
J: DA!
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
parea mult mai mare inainte 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
|
|
a da shi jk e kelly din ficu meu numai ca are un nou look 
_______________________________________ [
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
exact 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
ja....kill bunicu...bommm fugi cu bill alt undeva...next 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Bunicul lu mary avusese timp sa dezvaluie lumii intregi vestea "cea mare"
Bunicul era fok si para.. cand am ajuns acasa..wow.. camera mea era
distrusa...apoy a urlat la mn.. a inceput morala..cateva palme.. lacrimi si apoy
ma lasat singura pt a "medita la ce am facut" cum zikea el..
o urasc pe mary.. vede ea.. dc mia facut una ca asta..
bunicul intra peste mn in camera..
B:miscate jos sa mananci..
am coborat cu o oarecare frika... daka ma lovea ..nu cred ca ii era usor sa uite
asta..
B:fata mea.. sange din sangele meu.. cu un german.. dusmanul cel mai mare
al unui evreu..
J:bunicule .. te rog.. a fost acum mult timp.. lucrurile sau mai schimbat..
B:asa par sa fie.. nu sa schimbat nik..
J:nu ma fi asa incapatzanat.. te rog..
il calmez repede.. nu vreau sa faca vreo criza..
Dar cum ii explic lui billl.. ma cerut de sotzie.. nu pot sai zik nu vreau..
OFF .. greu e sa fi adolescent..
dupa ce am mancat neam dus sa ne uitam la TV..incercam sa ma port mumos cu
el..
J:bunicule.. vezi ca eu ies sa ma plimb cu mary..
B:bn..
Probabil o so omor.. dea.. foarte probabill.. asha trebuie sa fac si o nunta..
si o inmormantare.. bill vrea si nepotzi .
imi iau geaca pe mn.. adidasi si parasesc casa..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
asa...bv pleca cu bill...bv...next
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|

_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
OFF .. greu e sa fi adolescent..
dupa ce am mancat neam dus sa ne uitam la TV..incercam sa ma port mumos cu
el..
J:bunicule.. vezi ca eu ies sa ma plimb cu mary..
B:bn..
Probabil o so omor.. dea.. foarte probabill.. asha trebuie sa fac si o nunta..
si o inmormantare.. bill vrea si nepotzi .
imi iau geaca pe mn.. adidasi si parasesc casa..
iar merg fara sa ma gandesc.. fara sa ma uit in fatza..nam niki un trotuar.. sau o
poteca dar imi creez una..
B:jk jk.. stay ajteaptama..
J:hey bill..
B:vreau satzi spun ceva..stay sami trag sufletul...
J:spune..
B:te iubesc..
J:si eu..
M:indragostitzilor..
ii dau drumu lu bill si ma duk la mary..
J:cu tn nu mai vb in viatza mea..
M:dc?
J:auzi.. sty cum e bunicu.. cum teai gandit u einstein sai ziki lu bunicatu de
nunta..
M:eram fericita..
J:bn si..acuma am incurcato cu el..daka il apuca nebuniile..
M:imi pare rau....
B:haide jk mai am ceva satzi spun..
M:vin si eu .. vin si eu..
B:vino vino...

_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
aa..dea...si next 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
si eo vin...si eo ..next
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
si eu si eu..
pune next 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
o inpuscati...ahaaa....stay ca vin si eo ...next 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
M:asha suntem noi.. secretosi..
SCCCCcccccccccccccccc.................
jk: ce naiba se rupe masina?
B:esty prea curioasa.. haide iesi incet din masina..
M:haide bill dupa pom.. adu pistolu..
jk: bahh
2 maini reci imi ating fatza dandumi esarfa jos..
jk:barr..
B:jacky...vrei sa fi sotzia mea....
J:pey..
Nu styam ce sai zik. daka zikeam da...castigam un diamant sil pierdeam pe
bunicu...nu cred ca tzineam indeajuns la el pt asta..il iubeam.. dar gandul asta
ma infioara....
jk:bill..
Lacrimile imi izbugnesc din fiecare coltz al ochilor..
jk:eu..
zbangg.. incepe sa tune rau.. cu fulgere . bubuituri.. ma baga in sperietzi..
B:repede.. la masina..
M:wow.. asha . ..deodata..
oare e un semn.. nu cred cai bn ce fak...o sa ma coste asta...
ma condus pana in fatza casei...
B:papa jk.. te ubesc..
jk: pa bill
Ajung in casa si mi se pare ceva intors rau pe dos..
jk:bunicule..am venit..
Nul gasesc.. o fi cu bunicu lu mary pe undeva..
era bn daka ar fi fost asha.. bunicu era intins pe jos.. intro balta mare de sange
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
waii.. ce mik.. next mane 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
buna sunt noua pe acest shite....am trecut si eu pe la fan ficuri.....am o intrebare iti trebe acord ca sa faci un fan fic?...........inainte..mi se pare interesant fan ficul tau e destul de misto astept nextul 
21.7KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
stii eu as zice sa se casatoreasca cu bill e super sweet haide tu sa fie asa mai tare cu ei 2 casatoriti 
21.7KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
nutzi trebuie acord 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
asa...next 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
ma condus pana in fatza casei...
B:papa jk.. te ubesc..
jk: pa bill
Ajung in casa si mi se pare ceva intors rau pe dos..
jk:bunicule..am venit..
Nul gasesc.. o fi cu bunicu lu mary pe undeva..
era bn daka ar fi fost asha.. bunicu era intins pe jos.. intro balta mare de sange
am sunat repede la urgentza..nu styu daka mai pot face ceva...
lau luat si au facut tot ce au putut... doctorul imi daduse deja vestea ca a
murit..si e vina mea..
deja nush ce sa mai fak.. ce mai caut in spitalul asta..nam niki bani de
inmormantare si nu cred...adika nu vreau sa ma imprumut de la bill
D:domnisoara..statzi . statzi.. sia revenit.. traieste..
ce am auzit.. traieste.. buniculee..
ma duk repede ssil iau de gat..
bu:credeam ca nutzi mai pasa de mn..
jk:ba da.. foarte mult.. te rog iartama.. no sa te mai supar niciodata..
bu:cum ramane cu baiatul.. nazistul..
jk:daka u vrei sa nu stau cu el.. no sa stau..
Bu:ma bucur sa aud asta....o sa ma vizitezi si maine..
jk:si maine si azy...oricand..
bu: k.. te rog sami aduci portocale..
jk:o satzi aduc tot
lam lasat sa doarma.. fusese puternik.. si cu bill.. am terminato..nu vreau sa
fak asta..ne cunoastem prea putzin..si acum nu vreau sami incalc
promisiunea.. iam zis bunicului ca no sa ma casatoresc cu el.. bn am folosit alt
termen ca turba..mai bine mas duce sai iau bunicului integrame.. styu cat ii
plac..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
nara nimik...miku nu e nazist ...nextnextnextneztnezt
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
bu: k.. te rog sami aduci portocale..
jk:o satzi aduc tot
lam lasat sa doarma.. fusese puternik.. si cu bill.. am terminato..nu vreau sa
fak asta..ne cunoastem prea putzin..si acum nu vreau sami incalc
promisiunea.. iam zis bunicului ca no sa ma casatoresc cu el.. bn am folosit alt
termen ca turba..mai bine mas duce sai iau bunicului integrame.. styu cat ii
plac..
am dat fuga la magazin....si am luat integrame.. si portocale.. leam lasat pe
noptiera spitalului si am plecat acasa
trebuie neaparat sa vorbesc cu bill despre asta...
si se pare ca ma ajteapta in fatza casei..
B:doamne unde ai disparut asha.??
jk:am fost pe la spital
B:sper ca nu ai probleme..ca daka e..
jk:nu am.. bunicu sa internat acolo..apropo trebuie sa vorbim..
B:exact..de nunta..
jk:da.. nu vreau sa ma marit cu tn..miam dat seama ca tot ce fak e doar un jok
unde bunicul isi pune viatza pericol din vinea mea...
B:sper ca glumesty..tzia spalat cineva creierul ?? 
jk:nu..asta e parerea mea..
B:ai idee la cate am renuntzat pentru tn??
jk:acuma sa numi faci vreo scena.. ca doar nu stay aici de dragu meu..
B:ba da.. am ratat o gramada de concerte pentru tn..as fi fost dispus sami petrec
toata viatza mea cu tn..si acuma u dai inapoy..
jk:bill nui bine..suntem prea tineri..si u ..bunicul nu ne lasa...
B:daka ma iubeai luptai pt mn.. astay problema...cas nazist..asa cum zice bunicul
tau..
jk:nu nu asta e problema.. da eu vad in tn un prieten..
B:nu cred nik din ce spui.. vrei doar sa te joki cu mn.. e pt bani..
jk:ce?!! hai lasama.. nu..
B:atunci.. vrei sa fi vedeta...
jk:nu vreau nik de la tn.. nu profit de nimik..ce imaginatzie trbuie sa ai?/
B:atunci dc imi faci asta..??
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
jk:nu nu asta e problema.. da eu vad in tn un prieten..
B:nu cred nik din ce spui.. vrei doar sa te joki cu mn.. e pt bani..
jk:ce?!! hai lasama.. nu..
B:atunci.. vrei sa fi vedeta...
jk:nu vreau nik de la tn.. nu profit de nimik..ce imaginatzie trbuie sa ai?/
B:atunci dc imi faci asta..??
jk: pt ca nu cred ca mai merge..
B: adika.. tziam facut eu ceva??
jk:nu nu ..nu e vina ta ..e vina mea
B: jtyu..
nu jtyam ce sa mai zik.. asha ca am facut ce ar face orice fata...am fugit..
bill a ramas putzin pe lok..apoy sa intors...suparat..dar a inceput sa rada..
mam simtzit jalnic..adika eu plang acum si el rade..
dupa 3 zile l-au externat pe bunicul.. mary a plecat cu familia in japonia..
iar bill hoinarea pe stazi cu o alta fata..sarah.. ehh putzin imi pasa...
oricum bill va pleca peste cateva zile in germania..
bunicul mia zis sai iau cateva caiete..a inceput sa scrie..in fiecare zi
ii aduceam si mai mult..imi mai cerea..scria ff ff mult..
si f bine..cateva cartzi de ale lui au fost publicate..se pare ca avea succes
Bu:jacklyn.. vino aici..aseazate langa mn..
jk:ce e bunicule??
bu:vreau satzi zik ceva..
jk:ce sami ziki.??
bu:vreau sa iei u cartea asta.. am facuto pentru tn...
jk:wow..nu trebea..am so citesc..
bu:citesteo acuma..
jk:jty bunicule e cam tarziu..eu trebuie sa ma duk la sc..
bu:iao cu tn..
jk: bn ..promit ca o so citesc
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
asha si sarah aia
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...sarah....bill esty un mare mare mare mare pork..tampit...cum indraznesty...dute dreaq...next
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
da...adica celia nici nu a venit sa il vada nimik...si el io da lu celia ...nonononoono nu te droga...daca afla bill sigur esty moarta...oricum cred ca mai tine la tn ...next
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
celia
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
aha interesant........next....da o sa mai fie cu bill?oare?next
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
aii..melsi.. styu.. mi sa mai zis..:-"
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
X: defapt..cn suntetzi
jk:jacklyn..
X: si mai cum???
jk: nush..dar bunicul meu max..
X: aa erai fata lui.. monroe..?? am lucrat impreuna.. bn potzi pleca
jk:domnule politzist..am mai fi ceva putetzi sa ma ducetzi aici..
si i`am intins adresa..
X:aa nui departe.haide..
politzistul a fost dragutz si m`a lasat in fatza casei.. daka aici sta sora mea eu
ma impusc...cat lux..era cat un castel..poarta cred ca era de 2 metri..
nu dupa mult timp am zarit un interfon.. hai sa incerc..o voce gingasa mia
raspuns... a fost amabila.. mi`a spus ca parintzi lui celia nu`s acasa..dar
va veni ea sa ma conduca pana la " maria sa , sormea celia"
am ajteptat vreo 2 min.. apoy o fetitza..de 18 de any mia dechis usa
X: buna ziua.. eu sunt melinda.. cu ce va pot ajuta??
jk: hey.. potzi sa`mi spui unde este celia??
X: celia??!!
jk:da eu sunt jacklyn...si am motive sa cred ca ea e sora mea..
X: jacklyn?? u esty jacklyn.. sora mea??
jk:stay u esty celia. nu esty melisa..
C: nu..am glumit.. nu exista niki o melisa.. u esty jacklyn??ce cautzi aici??
unde e bunicul??
jk:bunicul a murit..zilele trecute...u ce mai faci??aici stay..
Sa prabusit in bratzele mele...apoy a inceput sa planga..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
ooo ce sentimentalist...... (sau cum sar scrie)next e tare
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
no...nu plange...celindion...nu plange ...next
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
ops.. am uitat sa zik ca nextu e pt camy y mary y yume
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
asha next .acuma.
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
aii.. si il dedic lu emma.. lu aly lu camy lu yume y lu mary
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
|
|
next? /
_______________________________________ ++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
acum
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
k..hai c abag next acuma
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
grabestete
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
aham
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
CEEEEEEEEEEEEE??????????????????/nu pot sa cred ca i-a spus ca o iubeshte prostu'..!?cum asha tommy n'are chef de sex????"jk..dar eu nu o iubesc..iubesc..pe cn iubeste?? next 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
loveth
^.^TH fan^.^
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
|
|
Ce faci tom? te lasi de meserie? vreau NEXT!!!!!!! 
_______________________________________ Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
|
|
this is not good oare ce o sai ceara bill ? orcum celia nu merita sa fie mintita
nextu
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
yey...orice adica sa fie impreuna yeah...next
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
acuma next
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
loveth
^.^TH fan^.^
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
|
|
next!!!!!!!!
_______________________________________ Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
|
|
nu o sa tine mult minciuna asta cine stie ce o sa fak astia 2 sau mai bn zis ce o sai ceara:-j
nextu

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
asha..next acuma
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|