Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andreutza43 din Bacau
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
30 - 80 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Mai rau ca rasismul.. Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha deci idee si pana maine uit..deci tzac..
personajele cred ca le pun acuma..sau daka nu mane cu prima parte


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
deci
pers..
jacky(jk) se vede ca incep sa fak fikuri cu totzi useri forumului..

mai rau rasismul.. deci vede incep fak fikuri totzi useri Administrator

35.2KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
da..deci prima parte o fak acuma..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991


e greu sa traiesty intr-o familie de evrei...e greu sa fi lipsit de unele lucruri pe

care fiecare copil il are...stay toata ziua obligat fortzat si te rogi.. am scapat de

aceasta problema acum 2 any..

totul a inceput cand  eu cu bunicul neam mutat in georgia..speram ca va fi

locul nostru..bunicul meu este evreu..are o inima pura...

eu si cu el suntem singuri  supravietzuitori ai familiei noastre .. au murit totzi

de sida,,

nui cea mai mare mandrie..e o durere ce numai unii o pot duce..

si eu sunt una dintre ei..

numele meu e jacky..cum zikeam neam mutat in georgia

am stat acolo vreo 2 luni pana a inceput dezastrul extrem de dulce..

o trupa din germania a venit sa se relaxese

printre ei era si un tip super dragutz..inalt.. cu parul brunet....mi sa parut

foarte interesant..

atunci aveam parul lung si nu styam ce este acela dermatograful rimelul sau

rujul..

traisem fara asha ceva...

peste o saptamana 2 a inceput si baiatul sa ma observe..incepea sa ma invita

la picnicurile facute cu ceilaltzi membri din trupa

ieseam la filme..

intr-o zi sa hotarat si mia cerut prietenia..

normal ca am zis da....tzineam super mult la  el

am avut parte de multe momente dulci cu el si nu lam lasat pe bunicu sal

vada..lam tzinut numai pentru mn

intr-o seara..chiar a venit la mn la balcon..cu un buchet de trandafiri..

B:jacky..jacky..

J:bill ai inebunit..e tarziu.. ce vrei?

B:vrei sa fi sotzia mea?

J:doamne bill...!!! nush..

iam zis asta crezand ca glumeste..

B:cum adika nu  sty?!

J:vorbesty serios?

B: DA!!

J:imi pare rau..

B:vrei?

J: DA!



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
parea mult mai mare inainte

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
again idee suuuper originala... plc ficu... ai naibi sa te rogi


toata ziua ... off bill mirele perfect... cat am astept prima parte... sida..cah


cah... ce nu shtya cei aia dermatograf??? saraca nunta...bat


clopotele nunti... ce romantic ... vreau next... ador ficu... prima parte si


deja o ador  app... a de la sfarsit trebuia sa fie j nu??? eh mai gresesc si


oameni.... ashe leez .... shtyu ca shty ce vreau.... neeeeeeext~!!!!!! pooop :*:*


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
a da shi jk e kelly din ficu meu numai ca are un nou look

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
exact

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
J:bill ai inebunit..e tarziu.. ce vrei?

B:vrei sa fi sotzia mea?

J:doamne bill...!!! nush..

iam zis asta crezand ca glumeste..

B:cum adika nu  sty?!

J:vorbesty serios?

B: DA!!

J:imi pare rau..

B:vrei?

J: DA!

B:vin la tn

J: nu!! poate te gaseste bunicu..pleaca..ne vedem maine..k?

B:bn.. pa.te iubesc..

J:si eu..papa..

am inchis fereastra si mam dus in par..oare vorbea serios..?adika parea destul de

serios.

oricum.. o sa vad maine ce fak..acum ma  culc..

Dimineatza

TRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

J:cine naiba o fi?alo!


M: tee maritzi..

J:taci din gura..bunicu nui surd..

M:da carei problema?

J: e german..

M:aa... si cand va casatoritzi..

J:azy..

M:trebuie sami iau rochie rochie..

J:gata mey.. eu ma marit nu u!!

M:dc nu esty fericita..?

J:daka afla bunicu o sa fiu moarta..

M:no sa afle..

J:bn trebuie sa inchid.

M:pa..

X:mary cu cn ai vorbit..

M:bunicule no satzi vina sa crezi..

Bu:CE?

M: jk sa marita cu un german..

Bu:numi vine sa cred..

mary ma ruinase..bunicul ei era prieten cu bunicul si ce coincidentza..amandoi

erau  evrei si aveau aceeas parere despre germani..oare mary chiar nu gandeste..

Eu am plecat la cateva cumparaturi.. cu bill..ne mai rasfatzam si noi unpic

B:oare cum vor arata copii?

J:bill e prea devreme.. gta...

B:bn..catzi nepotzi o sa am..

J:o garla..hai acasa de intuneca..

Bunicul lu mary avusese timp sa dezvaluie lumii intregi vestea "cea mare"

Bunicul era fok si para.. cand am ajuns acasa..wow.. camera mea era

distrusa...apoy a urlat la mn.. a inceput morala..cateva palme.. lacrimi si  apoy 

ma lasat singura pt a "medita la ce am facut" cum zikea el..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
mary esty o idioata..



jk are dreptate...u nu gandesty!!!!!!!!!!!

fratele meu sa faci asha ceva

si stiai ca o bagi in incurcatura..esty o idioata..jk no ierta..


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
next  next next

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
ja....kill bunicu...bommm fugi cu bill alt undeva...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Bunicul lu mary avusese timp sa dezvaluie lumii intregi vestea "cea mare"

Bunicul era fok si para.. cand am ajuns acasa..wow.. camera mea era

distrusa...apoy a urlat la mn.. a inceput morala..cateva palme.. lacrimi si  apoy

ma lasat singura pt a "medita la ce am facut" cum zikea el..

o urasc pe mary.. vede ea.. dc mia facut una ca asta..

bunicul intra peste mn in  camera..

B:miscate jos sa mananci.. 

am coborat cu o oarecare frika... daka ma lovea ..nu cred ca ii era usor sa uite

asta..

B:fata mea.. sange din sangele meu.. cu un german.. dusmanul cel mai mare

al unui evreu..

J:bunicule .. te rog.. a fost acum mult timp.. lucrurile sau mai schimbat..

B:asa par sa fie.. nu sa schimbat nik..

J:nu ma fi asa incapatzanat.. te rog..

il calmez repede.. nu vreau sa faca vreo criza..

Dar cum ii explic lui billl.. ma cerut de sotzie.. nu pot sai zik  nu vreau..

OFF .. greu e sa fi adolescent..

dupa ce am mancat neam dus sa ne uitam la TV..incercam sa ma port mumos cu

el..

J:bunicule.. vezi ca eu ies sa ma plimb cu mary..

B:bn..

Probabil o so omor.. dea.. foarte probabill.. asha trebuie sa fac si o nunta..

si o inmormantare.. bill vrea si nepotzi .

imi iau geaca pe mn.. adidasi si parasesc casa..







_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
asa...bv pleca cu bill...bv...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
OFF .. greu e sa fi adolescent..

dupa ce am mancat neam dus sa ne uitam la TV..incercam sa ma port mumos cu

el..

J:bunicule.. vezi ca eu ies sa ma plimb cu mary..

B:bn..

Probabil o so omor.. dea.. foarte probabill.. asha trebuie sa fac si o nunta..

si o inmormantare.. bill vrea si nepotzi .

imi iau geaca pe mn.. adidasi si parasesc casa..

iar merg fara sa ma gandesc.. fara sa ma uit in fatza..nam niki un trotuar.. sau o

poteca dar imi creez una..

B:jk jk.. stay ajteaptama..

J:hey bill..

B:vreau satzi spun ceva..stay sami trag sufletul...

J:spune..

B:te iubesc..

J:si eu..

M:indragostitzilor..

ii dau drumu lu bill si ma duk la mary..

J:cu tn nu mai vb in viatza mea..

M:dc?

J:auzi.. sty cum e bunicu.. cum teai gandit u einstein sai ziki lu bunicatu de

nunta..

M:eram fericita..

J:bn si..acuma am incurcato cu el..daka il apuca nebuniile..

M:imi pare rau....

B:haide jk mai am ceva satzi spun..

M:vin si eu .. vin si eu..

B:vino vino...





_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
maary eesty tampita... da da

ffoarte

idioato..      


unde meretzi?


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
aa..dea...si next

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
si eo vin...si eo   ..next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
si eu si eu..

pune next  


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
mary uh ramai pe loc :-w ce naiba maifaci o traznaie


porumbeilor    mai bene eu tac :-"  shi nunta???cand e


:-w... is si eu pe lista nuh?;  moama da sji jk ce bunic... park ar fi din


preistorie..c.e mm are cu nemti? ce i-au facut lui nemtzi? dc copchii se iubesc ce


sa le faci? ashe deci leez vreau neeeeeeeeext!!! 


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
J:auzi.. sty cum e bunicu.. cum teai gandit u einstein sai ziki lu bunicatu de

nunta..

M:eram fericita..

J:bn si..acuma am incurcato cu el..daka il apuca nebuniile..

M:imi pare rau....

B:haide jk mai am ceva satzi spun..

M:vin si eu .. vin si eu..

B:vino vino...

neam urcat in masina lui.. mare spatzioasa.. neagra.. intr-un cuvant..superba..

B:pstt mary vino satzi zik ceva

mary sa aplecat langa urechea lui.. ce tot susoteau

B:te rog leago la ochii..

M:bn



veni langa mn cu o bucata de ..esarfa..

JK:te rog nu ma spanjura.. am fost ff cuminte extrem chiar

M:nee nee nee.. nai voie sa vezi unde merem.. e secret...

JK:bn bn.. secretosilor..

M:asha suntem noi.. secretosi..

SCCCCcccccccccccccccc.................

jk: ce naiba se rupe masina?

B:esty prea curioasa.. haide iesi incet din masina..

M:haide bill dupa pom.. adu pistolu..

jk: bahh


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
o inpuscati...ahaaa....stay ca vin si eo ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
M:asha suntem noi.. secretosi..

SCCCCcccccccccccccccc.................

jk: ce naiba se rupe masina?

B:esty prea curioasa.. haide iesi incet din masina..

M:haide bill dupa pom.. adu pistolu..

jk: bahh

2 maini reci imi ating fatza dandumi esarfa jos..

jk:barr..

B:jacky...vrei sa fi sotzia mea....

J:pey..

Nu styam ce sai zik. daka zikeam da...castigam un diamant sil pierdeam pe

bunicu...nu cred ca tzineam indeajuns la el pt asta..il iubeam.. dar gandul asta

ma infioara....

jk:bill..

Lacrimile imi izbugnesc din fiecare coltz al ochilor..

jk:eu..

zbangg.. incepe sa tune rau.. cu fulgere . bubuituri.. ma baga in sperietzi..

B:repede.. la masina..

M:wow.. asha . ..deodata..

oare e un semn.. nu cred cai bn ce fak...o sa ma coste asta...

ma condus pana in fatza casei...

B:papa jk.. te ubesc..

jk: pa bill

Ajung in casa si mi se pare ceva intors rau pe dos..

jk:bunicule..am venit..

Nul gasesc.. o fi cu bunicu lu mary pe undeva..

era bn daka ar fi fost asha.. bunicu era intins pe jos.. intro balta mare de sange


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waii.. ce mik.. next mane

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
   

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
buna sunt noua pe acest shite....am trecut si eu pe la fan ficuri.....am o intrebare iti trebe acord ca sa faci un fan fic?...........inainte..mi se pare interesant fan ficul tau e destul de misto astept nextul 

mai rau rasismul.. buna sunt noua acest trecut fan intrebare iti trebe acord faci fan pare

21.7KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
stii eu as zice sa se casatoreasca cu bill e super sweet haide tu sa fie asa mai tare cu ei 2 casatoriti 

mai rau rasismul.. stii zice bill super sweet haide fie asa mai tare

21.7KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
nutzi trebuie acord

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
asa...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ma condus pana in fatza casei...

B:papa jk.. te ubesc..

jk: pa bill

Ajung in casa si mi se pare ceva intors rau pe dos..

jk:bunicule..am venit..

Nul gasesc.. o fi cu bunicu lu mary pe undeva..

era bn daka ar fi fost asha.. bunicu era intins pe jos.. intro balta mare de sange

am sunat repede la urgentza..nu styu daka mai pot face ceva...

lau luat si au facut tot ce au putut... doctorul imi daduse deja vestea ca a

murit..si e vina mea..

deja nush ce sa mai fak.. ce mai caut in spitalul asta..nam niki bani de

inmormantare si nu cred...adika nu vreau sa ma imprumut de la bill

D:domnisoara..statzi . statzi.. sia revenit.. traieste..

ce am auzit.. traieste.. buniculee..

ma duk repede ssil iau de gat..

bu:credeam ca nutzi mai pasa de mn..

jk:ba da.. foarte mult.. te rog iartama.. no sa te mai supar niciodata..

bu:cum ramane cu baiatul.. nazistul..

jk:daka u vrei sa nu stau cu el.. no sa stau..

Bu:ma bucur  sa aud asta....o sa ma vizitezi si maine..

jk:si maine si azy...oricand..

bu: k..  te  rog sami aduci portocale..

jk:o satzi aduc tot

lam lasat   sa doarma.. fusese puternik.. si cu bill.. am terminato..nu vreau sa

fak asta..ne cunoastem prea putzin..si acum nu vreau sami incalc

promisiunea.. iam zis bunicului ca no sa ma casatoresc cu el.. bn am folosit alt

termen ca turba..mai bine mas duce sai iau bunicului integrame.. styu cat ii

plac..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
nara nimik...miku nu e nazist ...nextnextnextneztnezt

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
     
ashai


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bu: k..  te  rog sami aduci portocale..

jk:o satzi aduc tot

lam lasat   sa doarma.. fusese puternik.. si cu bill.. am terminato..nu vreau sa

fak asta..ne cunoastem prea putzin..si acum nu vreau sami incalc

promisiunea.. iam zis bunicului ca no sa ma casatoresc cu el.. bn am folosit alt

termen ca turba..mai bine mas duce sai iau bunicului integrame.. styu cat ii

plac..

am dat fuga la magazin....si am luat integrame.. si portocale..  leam lasat pe

noptiera spitalului  si am plecat acasa

trebuie neaparat sa  vorbesc cu bill despre asta...

si se pare ca  ma ajteapta in fatza casei..

B:doamne unde ai disparut asha.??

jk:am fost pe la spital

B:sper ca nu ai probleme..ca daka e..

jk:nu am.. bunicu sa internat acolo..apropo trebuie sa vorbim..

B:exact..de nunta..

jk:da.. nu vreau sa ma marit cu tn..miam dat seama ca tot ce fak e doar un jok

unde bunicul isi pune viatza  pericol din vinea mea...

B:sper ca glumesty..tzia spalat cineva creierul ??

jk:nu..asta e  parerea mea..

B:ai idee la cate am renuntzat pentru tn??

jk:acuma sa numi faci vreo scena.. ca doar nu stay aici de dragu meu..

B:ba da.. am ratat o gramada de concerte pentru tn..as fi fost dispus sami petrec

toata viatza mea cu tn..si acuma u dai inapoy..

jk:bill nui bine..suntem prea tineri..si u ..bunicul nu ne lasa...

B:daka ma iubeai luptai pt mn.. astay problema...cas nazist..asa cum zice bunicul

tau..

jk:nu  nu asta e problema.. da eu vad in tn un prieten..

B:nu cred nik din ce spui.. vrei doar sa te joki cu mn.. e pt bani..

jk:ce?!! hai lasama.. nu..

B:atunci.. vrei sa fi vedeta...

jk:nu vreau nik de la tn.. nu profit de nimik..ce  imaginatzie trbuie sa ai?/

B:atunci dc imi faci asta..??


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
jk:nu  nu asta e problema.. da eu vad in tn un prieten..

B:nu cred nik din ce spui.. vrei doar sa te joki cu mn.. e pt bani..

jk:ce?!! hai lasama.. nu..

B:atunci.. vrei sa fi vedeta...

jk:nu vreau nik de la tn.. nu profit de nimik..ce  imaginatzie trbuie sa ai?/

B:atunci dc imi faci asta..??

jk: pt ca nu cred ca mai merge..

B: adika.. tziam facut eu ceva??

jk:nu nu ..nu e vina ta ..e vina mea

B: jtyu..

nu jtyam ce sa mai zik.. asha ca am facut ce ar face orice fata...am fugit..

bill a ramas putzin pe lok..apoy sa intors...suparat..dar a inceput sa rada..

mam simtzit jalnic..adika eu plang acum si el rade..

dupa 3 zile l-au externat pe bunicul.. mary a plecat cu  familia in japonia..

iar bill hoinarea pe stazi cu o alta fata..sarah.. ehh putzin imi pasa...

oricum bill va pleca peste  cateva zile in germania..

bunicul mia zis sai iau cateva caiete..a inceput sa scrie..in fiecare zi

ii aduceam si mai mult..imi mai cerea..scria ff ff mult..

si f bine..cateva cartzi  de ale lui au fost publicate..se pare ca avea succes

Bu:jacklyn.. vino aici..aseazate langa mn..

jk:ce e bunicule??

bu:vreau satzi zik ceva..

jk:ce sami ziki.??

bu:vreau sa iei u cartea asta.. am facuto pentru tn...

jk:wow..nu trebea..am so citesc..

bu:citesteo acuma..

jk:jty bunicule e cam tarziu..eu trebuie sa ma duk la sc..

bu:iao cu tn..

jk: bn ..promit ca o so citesc


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha si sarah aia



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...sarah....bill esty un mare mare mare mare pork..tampit...cum indraznesty...dute dreaq...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
moa ce m-am speriat cand la gasit pe bunicasu in casa intr-o balta de sange


moa :-ss... credeam ca murit... ce bunic ... nu isi lasa nepoata sa fie happy (


jk nu plange... bill nu plange... o sa va impacati voi... sunt sigura... Sarah aia..


iesi din peisaj... hai bashty... yeee bunic buun... cartzi cartzi... acum o mai


pune pe saraca fata sa mai si citeasc... pffff... yeah japonia iama si pe


mn :o3... shty ce vreau nuh???  NEXT


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha..idee idee mia venit o idee.. mama ce idee..  

asha si nextu imediat


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bu:vreau sa iei u cartea asta.. am facuto pentru tn...

jk:wow..nu trebea..am so citesc..

bu:citesteo acuma..

jk:jty bunicule e cam tarziu..eu trebuie sa ma duk la sc..

bu:iao cu tn..

jk: bn ..promit ca o so citesc

iar am intarziat...iar profa de romana mia facut capul toaca...dc intarzi mereu??

dar ce o intereseaza.. macar am venit la ora ei..


X: cum se poate..o sai zik bunicului tau despre asta

jk:f bn..spunei..


a inceput sami faka alta predica.. apoy ma lasat in plata domnului.. macar

nu mia pus 4..   e cam turbata saraca..

Off..dupa ora asta..numai am chef de nik..vreau acasa.. si totusi dc stau eu aici..

oricum numi intra nik in cap..

mai bn plec..miam strans lucrurile..si am tulito de acolo..

in mana mai aveam inca cartea bunicului..imi placea ff mult coperta

Am ajuns in fatza casei.. acolo era plin ochi de politzisti..un doctor a iesit deacolo

apoy sia pus mainile in cap

dr:saracul om..

jk:d. doctor..ce sa intamplat??

dr:cn suntetzi..??

jk:nepoata propietarului..

dr:am sa va dau o veste proasta..

jk: cum?? ce??

dr:bunicul dumneavoastra a suferit  un imfart..imi pare rau.. am strans bani de la

vecini pentru inmormantare..

jk: nu se poate..

Dr:eratzi singura mostenitoare??

jk:da.. asha cred..

Am izbugnit in plans..de data asta ce mai era.. nam vrut sa stau in casa aia..

am luat cheile casei lu mary si mam mutat acolo..

dupa 3 luni eram ca si moarta.. ma drogam.. beam mult...petreri..aventuri de

noapte..

am gasit cartea bunicului pe masa...nam apucat so citesc..si promisesem..

am deschiso..erau numa pagini albe..si o scrisoare..

TEStamentul..spunea ca toata averea sio lasa nepoatelor lui.. jacklyn si celia..

poftim?? care celia??


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
da...adica celia nici nu a venit sa il vada nimik...si el io da lu celia ...nonononoono nu te droga...daca afla bill sigur esty moarta...oricum cred ca mai tine la tn ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991


celia


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Am izbugnit in plans..de data asta ce mai era.. nam vrut sa stau in casa aia..

am luat cheile casei lu mary si mam mutat acolo..

dupa 3 luni eram ca si moarta.. ma drogam.. beam mult...petreri..aventuri de

noapte..

am gasit cartea bunicului pe masa...nam apucat so citesc..si promisesem..

am deschiso..erau numa pagini albe..si o scrisoare..

TEStamentul..spunea ca toata averea sio lasa nepoatelor lui.. jacklyn si celia..

poftim?? care celia??

M`am reintors in casa.. si am inceput sa  cotrobai prin sertare..

nush ce caut defapt.. ceva dovezi.. cn e celia??

am gasit o gramada de scrisori ..si yo habarnaveam de ele..

   

ceva nu e bn.. mam asezat pe un scaun si am inceput sa le citesc..

" draga bunicule.. imi pare rau daka nu team vizitat pana acum dar am avut

multa multa treaba.. tatal meu vitreg sa maritat cu o femeie de treaba..

e buna cu mn...sper ca in vacantza urmatoare sa te pot vizita.. [blah blah blah]

...............................................................................................................

                                                                                        cu drag,

                                                                                               Celia"

dragutz..deci celia ori e vara mea..dar nare cum pt ca mama nu are niki o sora

ori e my sys pierduta de mult..

dar dc nu mia spus??eu nu aveam dreptul asta.. off.. acuz un mort..simt ca

inebunesc..am nevoie de somn.. mam intors in casa lisei tragand toate cartzile

bunicului dupa  mn..

jk:cn stye ce mai aflu..

mam imbracat in ceva mai lejer..si am inceput sa citesc o carte..

prima carte a bunicului.. se numea : ADEVARUL!

sub titlu scria bazat pe o intamplare adevarata..pare interesant ..

Am stat 2 ore cu ochii belitzi in carte..   

si niki nu-mi venea sa cred..:| tot ce am trait a fost o minciuna..

bunicul a povestit  intamplarile noastre..despre "familia ucisa de  uragan" dar..

se pare ca in tot acest timp imi umpluse capul cu baliverne

" cand fiica mea a devenit prostituata nu mai styam ce sa fak.. in fiecare zi

trebuia sal mint pe sotzul ei ca a fost la serviciu cand ea isi petrecea noptzile

cu diversi barbatzi.. nu de multe ori am fost amenintzat ca imi va omora

nepoatele.. jacklyn si celia..asha ca  intr-o noapte m`am hotarat sa plec..

mi`am luat nepoatele cu mn....

................................................................................................................


ma descurcam ff prost cu bani.. nu le puteam creste dintr-un amarat de salariu..

asha ca pe una dintre ele.. celia .. i`am dat`o nepotului meu[adika fiul lu fratisu] in grija..

era mult mai invarsta decat fata mea..si nu putea face copii.. a fost foarte

bucuros.."


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
aha interesant........next....da o sa mai fie cu bill?oare?next

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
moa ma ramas asa cata imaginatzie leez ma uimesti pe zi


ce trece saracu dc a murit? moa si jk a ajuns pe un drum rau...


droguri. alcol, petreceri, one night stande .. cam rau :-ss... ideei ideioase


si celia cand intra in peisaj? presupun ca o sa fie cunva cu billl?:-?? sau


inebunesc eu? ... cred ca a doua ... pfff... nush ce sa mai zic


leez am o idee ideioasa... BAGA NEXT PoOoP :*:*:*:*


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aii..melsi.. styu.. mi sa mai zis..:-"

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
"................................................................................................................


ma descurcam ff prost cu bani.. nu le puteam creste dintr-un amarat de salariu..

asha ca pe una dintre ele.. celia .. i`am dat`o nepotului meu[adika fiul lu fratisu] in grija..

era mult mai invarsta decat fata mea..si nu putea face copii.. a fost foarte

bucuros.."


Wow.. nu credeam ca o sa alfu asha ceva.. am studiat atent plicul scrisorii

trimisa de celia.. avea adresa..super.se pare ca voi schimba pentru o vreme

peisajul..imi trebuie explicatzi..

nu aveam prea multe de luat.. am cheltuit bani pe poftele mele... droguri..

acool..

Asha ca m`am urcat in masina lu mary si am plecat spre acel lok..


mai aveam o gramada de mers.. si me o foame.. si un somn..

cred ca voi dormi in masina.. ura!!


am adormit cu capul pe volan..era comfortabil..
 

Dimineatza mam trezit la sectzia de politzie..ce caut eu acolo??

X: domnisoara nu va speriatza.. in lokul unde v`am gasit a fost efectuat un furt

atzi vazut ceva??


jk:nu dormeam..


X: defapt..cn suntetzi


jk:jacklyn..


X: si mai cum???

jk: nush..dar bunicul meu max..

X: aa erai fata lui.. monroe..?? am lucrat impreuna.. bn potzi pleca

jk:domnule politzist..am mai fi ceva putetzi sa ma ducetzi aici..

si i`am intins adresa..

X:aa nui departe.haide..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
cinei celia....celindion     ?...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
X: defapt..cn suntetzi


jk:jacklyn..



X: si mai cum???



jk: nush..dar bunicul meu max..



X: aa erai fata lui.. monroe..?? am lucrat impreuna.. bn potzi pleca



jk:domnule politzist..am mai fi ceva putetzi sa ma ducetzi aici..



si i`am intins adresa..



X:aa nui departe.haide..



politzistul a fost dragutz si m`a lasat  in fatza casei.. daka aici sta sora mea eu



ma impusc...cat lux..era cat un castel..poarta cred ca era de 2 metri..


nu dupa mult timp am zarit un interfon.. hai sa incerc..o voce gingasa mia


raspuns... a fost amabila.. mi`a spus ca  parintzi lui celia nu`s acasa..dar


va veni ea sa ma conduca pana la " maria sa , sormea celia"


am ajteptat vreo  2 min.. apoy o fetitza..de  18 de any mia dechis usa


X: buna ziua.. eu sunt melinda.. cu ce va pot ajuta??


jk: hey.. potzi sa`mi spui unde este celia??


X: celia??!!


jk:da eu sunt jacklyn...si am motive sa cred ca ea e sora mea..


X: jacklyn?? u esty jacklyn.. sora mea??


jk:stay u esty celia. nu esty melisa..


C: nu..am glumit.. nu exista niki o melisa.. u esty jacklyn??ce cautzi aici??


unde e bunicul??


jk:bunicul a murit..zilele trecute...u ce mai faci??aici stay..


Sa prabusit in bratzele mele...apoy a inceput sa planga..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
super bengos baga nextzu    

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
ooo ce sentimentalist...... (sau cum sar scrie)next e tare

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
no...nu plange...celindion...nu plange   ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
   

LoL..ms pentru commuri


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
cp

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
X: jacklyn??  u esty jacklyn.. sora mea??


jk:stay u esty celia. nu esty melisa..


C: nu..am glumit.. nu exista niki o melisa.. u esty jacklyn??ce cautzi aici??


unde e bunicul??


jk:bunicul a murit..zilele trecute...u ce mai faci??aici stay..


Sa prabusit in bratzele mele...apoy a inceput sa planga..


jk: mey n`am venit pana aici ca sa plangi.. ia zi.. cum o mai duci??

C: eu... bine.. adika ff bine


si sa cam rosit putzin??

Jk: ff bine??/dc??

C: pay.. sunt cu un baiat.. si ..adika suntem prieteni..dar cred ca ma place..


Jk:un baiat??? OOO si.. sa mi`l prezintzi si mie..

C: sigur.. oricum vine astazi.. cam .. peste 25 de min..

JK:super..


Avea ditamai casoaia.. inauntru era prea tare..zauu    


C:deci asta e casa mea..

jk:mda.. modesta..

C: si u cat o sa stai aici.??

Jk:nush..cat vretzi.. n`am alte planuri sau asha ceva..

C:bn atunci de aici numai pleci

jk:ura.. bn.. sty cumva.. adika o baia prin apropiere.. nu vreau sa ma pierd??


C: prima la dreapta


Jk:ms..

aii..aii.. urgentza.. facem susu..



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ops.. am uitat sa zik ca nextu e pt camy y  mary y yume

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
tare        lool next plzzzzzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ad nextz  

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha next .acuma.

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aii.. si il dedic lu emma.. lu aly lu camy  lu yume y lu mary

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha acuma netxu..

ps: 5 pag  


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Jk:nush..cat vretzi.. n`am alte planuri sau asha ceva..
C:bn atunci de aici numai pleci
jk:ura.. bn.. sty cumva.. adika o baia prin apropiere.. nu vreau sa ma pierd??
C: prima la dreapta
Jk:ms..
aii..aii.. urgentza.. facem susu..
ce baie luxoasa.. parca tzie mila sa faci in ea
 
oricum..dupa ce am terminat m`am dus iar la celia care statea pe un fotoliu  is ajtepta..poate pe mn?? totusi parea cam nelinijtita..
Jk: gta mai bn.. u ce ai??
Ce: ma sunat un prieten..si a spus ca vine aici
JK:asha si carei problema??
Ce:eu il plac..si el nush daka ma place..
Jk: o sa te placa.. stay linijtita.acum..crezi ca as putea sa ma schimb..
CE:da..haide sa te duk sus..
urcam cu celia scarile si simtzeam ca nu se mai termina..
Jk: tatal tau cand vine??
CE: e plecat din orash.. vine maine dimineatza
Am terminat de escaladat scaril.. o sumedenie de scari si holuri ne ajteptau..
Jk:casa ta e un labirint
CE: uite.. asta va fi camera ta.. e deja aranjata.. styam ca vei veni intr`o zi..
JK bn.. scuzama unpic.

Ciudat..toata lumea stya inafara de mn.. ahh..si am chef sa ma aranjez..nush dc..
ma simt cam murdarica.. am chef de un dush.. unu lung.. dc nu o baie?? mai bn un dush.. apa  era caldutza.. perfect..n`am stat mult.. m`am infasurat intr`un prosop mare si moale si am inceput sa rascolesc hainele din sifonier..nu ma pot decide..cred ca ramas la pantaloni  3 sferturi .si tricoul  imbulinat.. iar in picioare..hmm..balerini.. dulce. acum sa ma usuc..  acum observ si eu ca mia mai crescut parul.. pot sa`mi fak coditze din el.. si cred ca  asta o sa fak.. machiaj??numi trebuie.. vreau sa redevin cea de din trecut.. vesela.. fara griji..iubitoare..si cam singura..
CE: doamne ce ma fak.. ce ma fak..
CElia a dat buzna in camera..
Jk: ce sa intamplat???
cE: vine vine..si eu arat ca o paparuda..
jk: pui ff mult acent pe aspect..mai da`l incolo.. fi naturala..
CE: sty.. nu e o idee asha rea..
Prea tarziu pentru redecorare insa.. baiatul a venit..
CE: nuu..!!! o sa mor..
Jk: u aranjeazate acolo..eu ma duk sa`i deschid usa..
CE: bn..fugi..
am coborat repede usa... ahh..uite o lama de orbit.. hmm..bun..
asha .. gta.. ii deschid usa.. si sunt gata sa o inchid iar..
deci nu`mi vine sa cred.. prietenul ei e bill..
B:
Jk: 
T: jacky..nu`mi amintesc sa itzi fi dat  adresa.. ce face fufa mea preferata
B: ce??jacky?? u esty..o.. te`ai culcat cu tom??
T: da.
jk:cam da..
B: doamne.. esty imposibila.. si ce cautzi aici..
CE: auleau.. auleu.. gta.. hey baietzi.. voi..voi.. ce facetzi aici??


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
nu pot sa cred  
baga prd nextz k  mor sa vad ce sa intamplat


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
yeeeeeee... shtyam eu shtyam eu ... el e prietenu lu celia... e BILL shtyam


eu... si jk cum ai putut cu tom? saracutzu billondru las ca o ai pe celia


si acum incepe bill: nu ca eu pe ea o vreau, pe o iubesc, pe jk... ca mn ieri sau


alata ieri cu seby :-j bou de seby :-j [ leez numa is cu el :-j ] asha.... deviez de


la subiect :-j shi acum incep sa se certe... B: parca ma iubeai jk: parca ...


yeah droguri alcool petreceri vad ca sa cam dat la o parte :o3 las stay cu sorta


:-j iubiti`va mult >< dupa ce ai reintalnit`o :> sarca bunicutz asta`i viatza


shty ce vreau nuh?; NEXT PoOoP :*:*:*


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
next? /

_______________________________________
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
acum

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
dupa ce a avut lok revederea nu prea fericita  celia i`a invitat pe gemeni si pe sora ei sa  se aseze in sufragerie ..jacky statea intre bill si tom..
C: baietzi..ea e..
B:jk..
C: va cunoastetzi??:-?
jk:mda..
C:
T: jacky..ma gandeam..u cf aici??
B: da jk.. cf aici??? [apoy ia soptit la ureche" nu era nevoie sa vi dupa mn
JK:                      
C:ce ai patzit??
JK: billu asta mik a lu simone[si il trageam de obrajori..]
crede ca am venit pana aici pt el..
T: billu.. nu`mi amintesc sa`tzi fi povestit de jk:-?
C: ia spunetzi voi de unde va cunoastetzi
B:ok.. tom mai jty u cand am stat 2 luny in vacantza singur??
T: dap
B: pay atunci..eram cu jk..
C&T: maiculitza mare.. ce?
C: si ce atzi facut??
B: am vrut sa ne casatorim..dar mi`a dat papuci cu o zi inainte de nunta.
T:                   bn fato
jk: billu da ai ziso prea dramatic..din cauza ta bunicul vroia sa`si ia zilele..
T: a ascultat vreun cd de`al lui..   billu esty cel mai tare ..idiot
B: nu rade de mn..idi..
T: macar noi am facut putzin..s3x nu`i asha jk..
JK: tom.. am renuntzat la asta..
B: slava domnului..
T: jacky daka tot suntem aici ..cear fi sa ne reluam relatzia..?
B:            
JK:da da da da      
T: te ubesc..        
B: tom ai spus cumva "te ubesc" ..lu jk??
T: dap.. o ubesc..
JK: oh tommy si yo te ubesc  
C: si yo te ubesc bill
JK&T&B:
C: am spus`o cu voce tare..
Jk:da..
C:ops.. scz..eu am sa plec.. sa ma plimb..
celia era ingrijorata...ia spus lu bill ca il ubeste..si el ..nu jtya cum sa reactzioneze..
a plecat aproape cu coada intre picioare..
dupa 5 min totzi eram inca uimitzi..
JK: ce stay ca boul..dute dupa ea..
B: nu cred ca intzelegi..eu nu o ubesc in felu ala..
JK: dar ea te ubeste..
t: si yo pe tn..vi sus:->


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
tom nu e bn asa    
lasa fata sa respire
hai bn sa se duca cu bill sus  
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
>>JK: dar ea te ubeste..
t: si yo pe tn..vi sus:->>>of tom no sa te cumintesti niciodata?  
bill nu fi copac si dute dupa celia....k cine stie ce prostii face
o sa ai tu timp sa te indragostesti de ea



nextu


^_^


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
k..hai c abag next acuma

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
grabestete

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aham

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
C:ops.. scz..eu am sa plec.. sa ma plimb..
celia era ingrijorata...ia spus lu bill ca il ubeste..si el ..nu jtya cum sa reactzioneze..
a plecat aproape cu coada intre picioare..
dupa 5 min totzi eram inca uimitzi..
JK: ce stay ca boul..dute dupa ea..
B: nu cred ca intzelegi..eu nu o ubesc in felu ala..
JK: dar ea te ubeste..
t: si yo pe tn..vi sus:->
JK: poate mai tarziu..
T: dc.?/
JK: ok ok      
billu a plecat si el..

afar celia statea pe  marginea fantanii arteziene din fatza  villei..
B: aici erai...uite yo..
CE:  imi pare rau.. nu cred ca ma ubesty si u..asha ca mai bn spunemi`o in fatza..
B: celia..yo nush ce sa zik...acum 2 min eram preteni iar acum..  imi ziki ca ma
ubesty....si..e ciudat.. dar..lu billu incepe sa`i sune tellu..
B: brb unpic..alo..
jk:bill.. te rog..spunei ca o iubejty
billu s`a dus in spatele cesei..
B: jk...dar..eu nu o ubesc..ubesc..
jk:hai te rog.. fak orice..
B: orice??
jk:dap.. hai zi ..vrei.??
B: k.. am sa`i zik..
JK: bn pah..
T: atzi discutat..vrea??
jk:dap..
T: asha..unde ramasesem..
jk:tommy nu prea am chef deastea..tziam zis ca am renuntzat..
T: k. niki  eu.. doar nu credeai ca
jk: nuhh.. [hiuu..ce bn..credeam ca vrea.. aia     ]
b:celia ..te ubesc...


ufff..cam putzintel ca ma uit la film


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
CEEEEEEEEEEEEE??????????????????/nu pot sa cred ca i-a spus ca o iubeshte   prostu'..!?cum asha tommy n'are chef de sex????"jk..dar eu nu o iubesc..iubesc..pe cn iubeste?? next

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
loveth
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
Ce faci tom? te lasi de meserie? vreau NEXT!!!!!!!  

_______________________________________
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange

pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
bill nu realizezi k dupa ce celia va afla adevarul u vei fi mort iar ea distrusa  
baiat rau    
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
this is not good  
oare ce o sai ceara bill ?
orcum celia nu merita sa fie mintita

nextu


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
yey...orice adica sa fie impreuna yeah...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
uh...danke.. pt commuri    

si pt ca atzi fackut  6 pag


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
acuma next

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
jk:tommy nu prea am chef deastea..tziam zis ca am renuntzat..
T: k. niki  eu.. doar nu credeai ca
jk: nuhh.. [hiuu..ce bn..credeam ca vrea.. aia     ]
b:celia ..te ubesc...
Celia a tresarit.. se uita mirata la bill.. a spus el cumva te ubesc..:-?
C: cu mn vb??
B: mai e vreo alta celia..
C:da..
B: unde??
C: nush..undeva.. de ex.. potzi so ei la fuga pana in canada..pt ca pe  prietena verisoarei mele o cheama celia..
B:   da yo te ubesc pe tn..
C: si yo ><
au inceput sa se pupe in fatza casei..
C: deci acum esty uby meu??
B: dap..
C: k..eu cred ca ma duk sa fak un dush..
B: bn.eu am putzina treaba..
celia a intrat in casa  bucuroasa bucuroasa.. sarea in sus..  tzipa urla..
dupa ce billu s`a vazut singur a scos telu si m`a sunat...
Trrr..rrrr.trrrrr..
T: cn e??
jk:bill..
T:k.rapsunde..
jk:da bill..ce e..??
B: ai zis ca faci orice nuh..??
jk:dap..eu asha jtyu..
B: hn..atunci eu te ajtept in fatza casei...imbraca`te mumos..te pwp..
Jk:k..
apoy billu a inchis telu si a inceput sa zambeasca..
jk:tom cred ca am facut o prostie..
T: ce ai facut???
jk:i`am spus lu bill... sa aceptte sa fie cu celia..si acuma .. vrea sa ne intalnim..
T: hai ca nu`i mare lucru..
Jk:tziam zis ca sa sty..
T:jtyu..asta conteaza... am incredere in tn..acum dute..
jk:melci ca intzelegi..
m`am imbracat normal.. nu cum vroia bill..defapt niki nu jtyu cum vroia billu..
apoy..am coborat jos..pe hol m`am intalnit cu celia..
C: sys..unde  pleci???
B: mi`a dat un baiat  sms ca a venit aici..si este un vechi prieten.. si .ne`am intzeles sa ne intalnim..si bill ma duke cu masina..
C: vin si eu..
JK: nu cred.. ca e.. bn.. adika.. vrea sa se vada numai cu mn..
C: ok.. si bill..
JK: bill.. merge cam tot pe acolo..si s`a oferit sa ma conduca..
C: bn.. distractzie placute


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
loveth
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
next!!!!!!!!

_______________________________________
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange

pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
nu o sa tine mult minciuna asta
cine stie ce o sa fak astia 2
sau mai bn zis ce o sai ceara:-j


nextu



pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
da bn jtii sa mai minti jacklin  
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
ankutzza
Bill Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 46
nexxtt!!!!!!!!!        

_______________________________________
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
JK: nu cred.. ca e.. bn.. adika.. vrea sa se vada numai cu mn..


C: ok.. si bill..


JK: bill.. merge cam tot pe acolo..si s`a oferit sa ma conduca..


C: bn.. distractzie placuta


am scapat si de  celia.. e bn..


jos ma ajtepta bill..care zambea intr`una..


jk:ce vrei??


B:nik..mergem..


jk:aha..


ne`am urcat in masina lui.. ..era mare si ff frumoasa..dar eu nu ma simtzeam bn

in ea


vreau numai sa se termine astea odata


B: hey..cf?


JK: stau..si am incercat sa am uit altudenva..


jk:unde mergem..


B:o sa vezi..


jk:bn


     

dupa 5-15 min am ajuns acolo..

Jk:cei asta??

B: un parkuletz..

jk:uraa..

eram asha de entuziasmata..nu prea imi convenea ca sunt cu bill..

B: aia nu`s baietzi de la an cafe??/

jk:mikuuu..kanon takuya teruki ..

B: glumeam

jk:firai u sa fi..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
bill nu'i bn sa minti  
stii k iti va creste nasu si dupaia..
se duc toate fanele la tom
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha..next acuma

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
eram asha de entuziasmata..nu prea imi convenea ca sunt cu bill..

B: aia nu`s baietzi de la an cafe??/

jk:mikuuu..kanon takuya teruki ..

B: glumeam

jk:firai u sa fi..
..

B:              


jk:        

JK: credeam ca o sa fie najpa cu tn..

B: huh?/ ce??

JK: aaa..nik..  adika..jtyu u ce sa intamplat acum mult timp..

B:dap

jk:ne impacam..

B: sigur

B: inca un amanunt..

JK: huh..?ce?

B: vrei sa fi prietena mea???adika dinou..sa    ne reincepem relatzia..

jk:ori sa  o continuam de  unde a ramas..

B: :|:| adika..de la nunta..


jk:dap..sunt sigura ca tom va intzelege

B:jtyu...jk vrei sa fi sotzia mea???

jk:da bill vreau...

ne`am casatorit chiar in saptamana urmatoare.. cum credeam  tom nu s`a

suparat.. mi`a spus ca  avea pe cineva..desi nu avea..

s`a indragostit de   celia..

totu  e bn si frumos.. sunt gta sa`mi port  urmatorul nume ..JAcklyn kaulitz


                                  *~The end~*


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
si astia sau casatorit
gata nu mai vreau nunta


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la