Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
carmenitza pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
24 - 48 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / S-p-i-e-s Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
parca va vad..

off alt fik  

weci.. personajele imediat


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Amy-


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Lexa:


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
leeza:


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
mai inebunit     ink unu ??? shi ink unu...shi ink unu...


leez in muuuulte editi... leez prima parte buby o vrea o vrea  


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
gaby

s-p-i-e-s gaby Administrator

28.3KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
luke

s-p-i-e-s luke Administrator

19.3KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
joey:


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
jake:


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
toti sunt stil manag...desene animate stil manga... suuuper

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
jtyu  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Si cn ma rog au fost ingerii lu charlie.. nijte tipe care joaca intr-un film..

oo te rog.. si acum tre sa ne reprezinte pe noi..pffhuaii..

A:aa sunt experta.. hu ha hi...

G:vrei lupta.. o sa primesty u lupta..

Lx: man.. cei la tv?

Lz: gumitza.. styu ca esty peaici..

A:nu te potzi pune cu mn.. sunt experta..

G:cn zike ia deaici..

Gaby sari in sus si plonja chiar pe telecomanda..

Lx:telecomanda.. Gabbyy...

G:leeza .. amy.. ajutor...

X:salutare spiaonelor..

cn crede cai dadea atentzie..

A: bey hai si noi.. GAabbyy!!

X:spioanelor...

Lz:stanga dreapta.. sus jos..

X:spioaneeloorr.. acordatzimi atentzie..

toate neau oprit in lok.. ne stricase cheful de joaca asha ca neam trantit pe

canapea..

a: ce vrei tatae?

X:un om a fost asasinat  .. avem nevoie de voi..

Lz:nu..

X:haidetzi bah.. tokyo are nevoie de voi..

Lz:ai zis tokyo???

A:asta e in japonia nuh?

Lx:da..

Lz&A:tokyo

Lx:phuuaii..

G:aceptam..

A trimis un catamai avionu dupa noi..neam  urcat si.. tzust spre tokyo.. cel mai

scump orash din lume...


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
luatima si pe mine :-w ... spione spioane... desen desen


animate animate tatae tatae strici strici chefu chefu  la la fete fete ...


buby buby mai mai nou nou e e un un robotel robotel care care zice zice de de


2 2 ori ori cuvintele cuvintele ... deci deci vreau vreau next next!!! poop poop la


la uh uh :*:*


Modificat de bibiloi (acum 18 ani)

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Lx:da..

Lz&A:tokyo

Lx:phuuaii..

G:aceptam..

A trimis un catamai avionu dupa noi..neam  urcat si.. tzust spre tokyo.. cel mai

scump orash din lume...

neam cazat la catamai hotelul..

A:bah da D nu nea zis ce tre sa facem..

D:exact..asha ca o sa va zik acum..

Lz&lx&g: AAAAAAAA!!!!!!!!!!

A:ce tzipatzi mah..

D: deci un elev din scoala de arte a fost asasinat,...

A: si noi trbuie:-?

D: voi trebuie sa investigatzi locul

G:cum?/

D:pey cand eratzi miki aveatzi o trupa? black hole?

A:adevarat

D: si cantatzi bn..

Lx:super bn..

D:si acuma mai stitzi sa cantatzi..

Lz:fals..

A:nam mai repetat de 5 any...

D:ar fi bn sa repetatzi acum.. black hole revine..

D:odihnitziva..

Lz: pe dracu hai la club..

Lx:bah mie mie somn..

G:da si in seara asta au th concert in centru.. eu ma duk..

A:vin eu la club..

Lz:yee..

Eu cu amy .. singure.. adika.. nedadacite in club.. o sa iasa .. wow..

Am ajuns si in club.. primul pe care lam vazut..acolo admosfera tare cika..

A:hai sa bem o bere un redbull.. ceva..

au urmat doua trei .. 5.. pana cand neam imbatat deabinelea.

Lz:eu vreau sa cant.. mama ce cald.. e..

Sia dat tricoul jos ramanand in sutien..

A:u nu sty sa cantzi..

Lz:eu vreau sa cant..

A:ma ocup eu de dj..

Lz:u!! treci pe scena.. acuma cantam

A:amyy amyy ..dj amy..

A:BAAHH!!!!!

Toata lumea era..shh..

Leeza canta..

intre timp 3 crai de la rasarit au intrat si eu in club..

Lz:sant cam beata..

X:dezbracate..

Lz:mortzi mati..

si a luat prima sticla de la indemana aruncand il ala..

A:sa inceapa distractzia..



cam asha suna:-"   ]


ahh ce de miscari de fata beata..

A:amyy ammyy.. toata lumea..

ja:bah cei cu aia pe scena..

jo:ce  idioata...

L:diirttyy.....caaddd...

X:te prind..

A:bufff..



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
bey .....lai uitat pe hiroto,,,,deci
hiroto...nu mai ca imaginatil voi in forma anime...ca eo nu am gasit-_-''

s-p-i-e-s bey .....lai uitat mai imaginatil voi forma anime...ca gasit-_-''

47.2KB


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
scz.. urma sal pun..ca am fost ocupata cu temele masi

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ahh ce de miscari de fata beata..

A:amyy ammyy.. toata lumea..

ja:bah cei cu aia pe scena..

jo:ce  idioata...

L:diirttyy.....caaddd...

X:te prind..

A:bufff..

ja:as fi vrut so prind...

DJ:merci draga de spectacol da tre sa ma intorc la ce styu mai bn..

A:amy..amy coboara..

jo:alta tembela...

A:pe cn faci u tembela mah..
si sploass.. ia fript una..

L:    

A:u dc razi..

L:sant beata..nu tre sa am motive...

jo:ma eu ma duk la bar..

L:inca un paharel..mai vreau..

A:eu o sa ma trantesc pe jos..

si un baiat nu a vazuto..statea pe jos.

A:itzi vad cucu..

h:yoy..ce faci pe jos..

A:sant beata

La bar..

L:paharel...pharell..

barmanu:iara u..

Leeza sa impiedicat de propile ei picioare..si cazu in bot..

jo:

G:LEEEEZZZAAAA!!!!!!!!!AMMMMMYYYYYY!!!!!!!!!!!!

A&L:nu mai tzipa..

G:am venit sa va adun ..haide acasa

neam dus acasa si neam pus pe dormit..

dimineatza terorizam vecini..

repetam ultima noastra melodie..





=>>asta asta

sau starns catziva vecini..idiotzi.. si printre care si tampitzi de asera...

Jo:huu huu...

normal ca joey sia luat bataie..

celorlatzi le placea..

hiroto era topit dupa amy..
   si


jake dupa  gaby.


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
adica cn...nu ar fii topit dupe mene ...m-am tuns ca un mare kkt ...asa...si nino...nino...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
  teai tuns??..lasa ca tzie itzi sta bn cred

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
sau starns catziva vecini..idiotzi.. si printre care si tampitzi de asera...

Jo:huu huu...

normal ca joey sia luat bataie..

celorlatzi le placea..

hiroto era topit dupa amy..
   si


jake dupa  gaby.


Ja:ma eu ma duk sami pup papushica..

h:no sa te lase.. o sa te bata..

Ja:styu...da tot o pup..

h:o so incurci rau..

JA:bn bn.. dami o hartie..

mini concertul fetelor sa terminat..

ja:buna.. potzi sami dai un autograf..

G:da?? vrei .. k..

Ja:cum te cheama..?

G:gaby..

JA:frumos nume...
si muah.. ia frecat un pup..

G:bahh..  

ja:ne mai vedem..trebe sa plecc.. sa fugg..ajutor..

G:phu da dragutz mai e..

Ja:sunt dragutz..??

G:aAAAAAAAAAAAAA!!! u ce cautzi aici..??

Ja:eu aici mananc.. vezi..uite un gandac..sant dragutz???

G:nu u.ala de langa tn..

Ja:      

Lz:ce taree a fosstt...

lx:sunt prea multzi oameni..

A:suntem tari suntem tari..

D:aloo..buna ziua spioanelor..

lumea :        

A:am cel mai tare ceas din japonia..yaa..

dea neau aruncat o privire de genu.. aaaahhaa.. noi plecam..

si sau carat..

D: ma scoate si pe mn cineva din buzunar..am o veste pt voi..

lx:idiotule.. acuma suny..

A:hai spune ce vrei..ce veste..  

D:maine trebuie neaparat sa mergetzi la scoala de arte... incepetzi munca..spionajul..

Lz:am intzeles..mie somn.. dorm..

si cazu pe jos

A:o ia cineva de jos..

Lx&G:neeea..

G:asha zikeam si eu.. hai la cumparaturi..

joey s aintors pe bloc..

J:nu u nu u aici..nee..

stay dormi.. pe bloc...noaptea..

esty nebuna..si totusi dragutza..

LZ:merci..

J:doamne ma aude..

LZ:merci domnule  bucatar..mai vreau dude..

j:hiu ce bn.. hai sa te duc acasa..

A incercat so duca la ea acasa.. dar.. usa era inchisa..fetele erau inca la cumparaturi..

asha ca a duso acasa la el.. la usa alaturata.. unde statea cu totzi baietzi..

JA:ai omorato.. ashano sa ma  mai iubeasca niciodata sorasa...

Jo:nu ma .. a adormit pe bloc..

H:hai so..

jo:so ce

H:gadilam..

Jo:no atinge. ma duk sa fak un pis.. no atinge..

Lz:termina... lasama..
     

jo:bahh.. te omor cand vin..no viola.

Lz: bey..stay.. ma omori.. termina..

h:stay mai am..

jo:ce faci mah aici..???

H:o gadil..

Lz:miau dat lacrimile ..  

h:inseamna ca mai vrei..

Lz: te rog nu..

intre timp la magazin..

A:hai haide mai vreau..

lx:team dat cu carutzu de n ori..nu mai ai ce darama..

A: da de oameni ce ziki??

G:dakai omori.. o incurci..intri la parnaie..

A:aa.. da asa pierdem tot farmecu..hai sa merem sa ne imbatam..

G:nu nu nu..merem acasa..  aseara ..nu mai zik.. miai tras la coate in cap.. si a trebui satzi suport respiratzia..

A:nam baut asha mult..

G:doar suficient ca sa fi la un pas de coma...

A:vezi nik grav..

LX:hai acasa.. ne indopam..si da e bem..k?

A: bem bem..

si sau dus fetele fugutza acasa...

jo:eu venit fetele.. potzi sa te duci..

H:te conduc eu..

Lz:bn..

a:miai rapit surioara :X

H:nu eu .joey.. eu am adoso..

A:bn te iert..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
lol ce mare e  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
perfekt pentru next.......eo nu ma gadil....prea tare........decat foartee....da las ca u te gadili...nu prea tare....next)...e suuper

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
LX:hai acasa.. ne indopam..si da e bem..k?

A: bem bem..

si sau dus fetele fugutza acasa...

jo:eu venit fetele.. potzi sa te duci..

H:te conduc eu..

Lz:bn..

a:miai rapit surioara :X

H:nu eu .joey.. eu am adoso..

A:bn te iert..

H:ce fericit trebe sa fiu


A:normal.. te bateam..

H:ops..

A: da ops..

H:sty.. poate vretzi azy sa venitzi la petrecere?

lz:ce petrecere?

G: a zis cineva petrecere?

H:pay dam o petrecere..

A:a bn .. venim ..pa.

si ia inchis usan nas..

H: joey.. jake.. dam o petrecere

JO:cn noi..

H:da.. vin si fetele..

JA: soo-perrr..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
pune nextu...e prea tare...nu mai rezist.....pooooonellllllll

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ok ok..bag acuma

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
A:a bn .. venim ..pa.

si ia inchis usan nas..

H: joey.. jake.. dam o petrecere

JO:cn noi..

H:da.. vin si fetele..

JA: soo-perrr..

IN casa:

Lz: lexa mai stay mult pe wc...vreau sa ma spal pe dintzi..

lx:doamne ceam mancat..

Lz:ehh.. am o guma pe undeva.styu eu..

G:mah eu nu vreau  sa vin..

A:dc?

G:idiotu ala de.. frumos.. dragutz..ahh.. e acolo.. si nu ma lasa in pace..

Lz:asha si.. dc nu vrei.??

A:exact...si ce daka..

G:nu vreau sai vad botu..

Lz:si ceo sa faci in casa..

G:am sa  ies in orash cu lexa..

A:dc?

Lx: poy eu asha nam ce cauta acolo..

A: nu zbiera fah..esty doar pe wc..tzio luat curu fok??

G: lol.. deci...am  sa ..beereee...

A:dc nu vii????

G: tziam zis..nu vreau sal vad pe ala..

A: da dal in maasaa..

G: imi pale lau..

A:bn nu vrei nu vrei.. leez hai sa merem.

au ajuns fetele si in fatza usi..

l:u batzi..

A: bn.. cioc cioc.. haaaaaa yaaaaaaaaa...

Lz: cred ca a durut..

A:deloc..

A:auu auuu auu mana.. nu va mai luatzi mah usi metalice...

ja:buna.. undei gaby???

A: ii e rau..

ja:pacat..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
undei hiroto al meu   ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
l:u batzi..

A: bn.. cioc cioc.. haaaaaa yaaaaaaaaa...

Lz: cred ca a durut..

A:deloc..

A:auu auuu auu mana.. nu va mai luatzi mah usi metalice...

ja:buna.. undei gaby???

A: ii e rau..

ja:pacat..

H:boule nu mai sta in usa.. amy intra

A:si..

H:si.. si ce?

A: si...si leeza..

H:si leeza.. si leeza intra..

A:asha.. destept teo facut mata..

J: plateste?

Lz:huh?? ce?? vrei bani..

JA:poy....vrei sa intri platesty..intzelegi intzelegi intzelegi??

Lz: oarecum.. hey joey..

J:mdea..salut buna.. jake laso in pace..

H: amy ne cantzi ceva..

A: da dar am nevoie de mana mea.. dreapta...

H: o chem pe.. gaby leeza lexa??

A: nu asta.. da imi strivesty mana..

h:aa da...

A:leez..

Lz:plm date..

J:piu-pa-ma..

A: ba date...leez vino sa cantam...

H:cantec cantec..joey..vino ca ne canta fetele.. hai sa auda si urechea ta...

J:nam chef...

totusi statea in pragu usi..

L:chitara ..vreau o chitara..

ja:am e una..

L:merci..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
si eo vreau chitara ...nai uitat cant si la voce si chitara:P...asa next.......usa metalicaa   ...nu putea sa fie facuta din gartie -_-"???...next

Modificat de Amy (acum 18 ani)


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
styu mey nam uitat..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
H:cantec cantec..joey..vino ca ne canta fetele.. hai sa auda si urechea ta...

J:nam chef...

totusi statea in pragu usi..

L:chitara ..vreau o chitara..

ja:am e una..

L:merci..

ja:am una acasa...

L:asha si.. dao..

Ja:acasa nu aici..

L:acasa..

A:atunci nu mai cantam..

H:buey da are si joey una..

Jo:nu nu nu.. :X

H:e zgarciob..lasal..

A: undei alcoolul??

H: vine acuma

Lz:cu masina sau pe jos?

H:vine plutind 

A:aham.. hai linijte imi vibreaza telu...

AEa..spuipa tot..

Ga:bah eu am plecat din hotel..vroiam sami satzi spun bazz bye..

A:dc?

G:ma sunat mama si a zis ca plecam in vacantza..

A: si lexa?

G: poy masa pleaca cu mama..

A:ete mata.. si noi ce facem..

G:nush va descurcatzi voi..

A:da..

L:cn era?

A: gaby.. a plecat...

L:cum?!!

A:baietzi voi stitzi sa cnatatzi la ceva.?

H:chitara..

Ja:tobe..

Jo:chitara..

A:bn.. de azy atzi intrat in black hole.. felicitari..

H:am ce?

A:avem nevoie de voi..

L:va luggamm ..

A: daka nu va batem... :X

H:eu ma bag..

Ja:la fel.

Jo:eu nu..papa..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
atunci te bat     ,,il bat...merg la el...si ii dau numai suturi...deci pleaka gaby si lexa...sau doar gaby???? ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
amandoua

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
asa...pune nextul

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
A:avem nevoie de voi..

L:va luggamm ..

A: daka nu va batem... :X

H:eu ma bag..

Ja:la fel.

Jo:eu nu..papa..


A:oricum naveam nevoie de tn...

Jo:dc miar pasa mie..

A:yo ma duk sa beau apa..

H:acolo e bucataria..

A:neeh.. eu ma duk sa beau apa din casa lu JEE!!

H:aha bn...

Ja: deci leeza sty sa cantzi la chitara...

L:dap..styu...

A:baahh astea neau luat cheile..

L:cumm??si noi unde dormim..ce facem??

A: buueyy..

H:pay statzi la noi..

A:ms asha o sa facem..

Sau instalat fetele apoy.. petrecerea a continuat pana dimineatza

A:1 missisipy..

L:2 missisipi..

A: 5 missisipi..

L8 missisipi...


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
missisipy.....c missisipy..       dmn...c tare ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
A:ms asha o sa facem..

Sau instalat fetele apoy.. petrecerea a continuat pana dimineatza

A:1 missisipy..

L:2 missisipi..

A: 5 missisipi..

L8 missisipi...

H:buey ..voi ce facetzi in balcon...

A:am gasit.. gandace..gandaci..phu nu mai styu sa vb..

L:uite curcubeul..

Ja:aia sant chilotzi mey.


L:nu seamana ...

JA:asta e alta problema.. mika mare..

A:despre ce vb noi aici..

x:hey spi..

L:phuuaa cat e ceasu..tre sa ma duk sa cant in copacel..

A:exact..trebuie sa udam..covoru..adika iarba...

si sau dus fetele intrun lok ff retras..camera lor..

X: ce sa intamplat..dc atzi inchis..??

A:boule..nu suna asha..

X: bn bn..

L:hay zi.. carei treaba??

X: prima voastra misiune.. acesoriile sunt sub pat...

L&A: multzamim X

X:


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
stay...daca noi stam la baietii ....pt nu putem intra la noi in casa....atunci care pat?????     ???next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
A:boule..nu suna asha..

X: bn bn..

L:hay zi.. carei treaba??

X: prima voastra misiune.. acesoriile sunt sub pat...

L&A: multzamim X

X:

neam luat rucsacurile.. si tzzuustt pe geam..

A:oare unde mergem..

L:nush.. x zikea ceva de o pivnitza..

A: romantic.

Am zburat pana acolo.. apoy am aterizat  langa depozitul ala..

A: tam-tam-ta-ra-ra-ram

L:ce ai amy te crezi fetitza powerpuff?

A: era pt a creea o admosfera dramatica..

L: bn hai sa intram..

am intrat printr-o gaura de ventilatzie...am continuat sa mergem in 4 labe..pana

cand ..

A: asta trebuie sa fie.. uite 5 paparude..

Jo: hey hiroto.. spunemi cum ai dus-o de nas pe amy..

H: mama lasama.. e asha de credula..

A:AAAAAAAAAAAA!!! eu sar la el sal bat

L:nu stay ne strici acoperirea..

J: buey joey da am auzit ca ai o slabiciune pt leeza..

Jo:ce mintzi..

A: leeza leeza

L:stay vreau sa aud..

J:hay mey team auzit cand iai zis ca are bulane mijto..

Jo:buey numi place de aia..

J: si mie imi place.. nu te condamn..

H: bah terminatzi ca mie dor de amy..

J:numi zi ca o placi..??

H: ehh ba da.. si lu fratimiu ii place..ashai bou?

B:ashai ashai.

L&A:
   


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha apare pers nou.. bou

s-p-i-e-s asha apare pers nou.. bou Administrator

26.4KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha si next imediat

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
J: si mie imi place.. nu te condamn..

H: bah terminatzi ca mie dor de amy..

J:numi zi ca o placi..??

H: ehh ba da.. si lu fratimiu ii place..ashai bou?

B:ashai ashai.

L&A:
   
Am inceput sa radem ca disperatele..




Jo:ce se aude??

J:allah..

H: buey ceva nu e inregula

am ras am ras am ras..si ..am cazut pe nijte saltele in fatza lor..

Totzi au venit in jurul nostru..

dar noi continuam sa radem ca disperatele..

A:           

L:            

H: hai ziketzi..atzi auzit nuh??

A: daahh ubire..    

J: am o singura intrebare..u ma placi.leeza??

L:aaaaa..:-? stay..

Joey ia dat un pumn in cap..

Jo:mai taci..!!!!

H:hey da voi ce cautatzi aici??

A: ehh..

L:ehh..

H: ehh ce??

A: spionam si noi..

J:dc??

L: pt ca suntem spioane..

A: dar voi.?

H: noi furam./..

L:dc???

H: pt ca suntem hotzi....

A:aham..in regula..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
A: spionam si noi..

J:dc??

L: pt ca suntem spioane..

A: dar voi.?

H: noi furam./..

L:dc???

H: pt ca suntem hotzi....

A:aham..in regula..

L:hhaaa.. iaaa...tee omorr..

A: ce ai mey??? boala vaci nebune??

L: nu dar trebe sai batem..

A: aa da.. haa yaaa..

leeza a inceput sa se bate cu joey si jake.. iar amy cu hiroto si bou..

La fiecaer mijcare fetele le trageau cate un pumn..

L: aa imi pare rau..

A: ops..cred ca a durut..

baietzi nu aveau curajul sa dea si ei..pana cand sau enervat.

Hiroto ia smuls un fir de par lu amy.. iar  jake a muscato de mana pe leez..

joey si cu bou stateau si se uitau.. la spectacol..

GTa..fetele sau enervat..si leau dat o mama de bataie..

x cu agentzi au venit repede..

J: vaa rogg milllaaa..

H:vom fi baietzi cumintzi

Cand lau vazut pe x sau mai calmat..

X: buna treaba baietzi..fetele trebuiau sa se antreneze...

J:multzumim x.poate iesim la o bere..

 

X: da da..

A fost numai un antrenament..

peste 5 luni joey cu jake cu leez  cu amy cu bou si hiroto au plecat

pe o insula..mare mare.. unde sau casatorit.. [joey cu leez si iar amy traia in

comcubinaj cu bou si hiroto]

si au trait fericitzi pana la adanci batranetzi si iar dupa ce a murit x au preluat

firma de spionaj..

                                           **   The end..***


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
gta fiku

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
hey te omor...ai vrut sa il faci mai scurt sa scapi...s-p-i-e-s 2  

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
numai am ideei.. se duk in toate directzile la cele 6-7 fikuri sau cate mai am..

nu cred ca o sa mai fak s-p-i-e-s 2..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la