Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
parca va vad..
off alt fik
weci.. personajele imediat
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Amy-
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Lexa:
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
leeza:
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
mai inebunit ink unu ??? shi ink unu...shi ink unu...
leez in muuuulte editi... leez prima parte buby o vrea o vrea
_______________________________________ [
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
gaby
28.3KB
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
luke
19.3KB
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
joey:
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
jake:
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
toti sunt stil manag...desene animate stil manga... suuuper
_______________________________________ [
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
jtyu
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Si cn ma rog au fost ingerii lu charlie.. nijte tipe care joaca intr-un film..
oo te rog.. si acum tre sa ne reprezinte pe noi..pffhuaii..
A:aa sunt experta.. hu ha hi...
G:vrei lupta.. o sa primesty u lupta..
Lx: man.. cei la tv?
Lz: gumitza.. styu ca esty peaici..
A:nu te potzi pune cu mn.. sunt experta..
G:cn zike ia deaici..
Gaby sari in sus si plonja chiar pe telecomanda..
Lx:telecomanda.. Gabbyy...
G:leeza .. amy.. ajutor...
X:salutare spiaonelor..
cn crede cai dadea atentzie..
A: bey hai si noi.. GAabbyy!!
X:spioanelor...
Lz:stanga dreapta.. sus jos..
X:spioaneeloorr.. acordatzimi atentzie..
toate neau oprit in lok.. ne stricase cheful de joaca asha ca neam trantit pe
canapea..
a: ce vrei tatae?
X:un om a fost asasinat .. avem nevoie de voi..
Lz:nu..
X:haidetzi bah.. tokyo are nevoie de voi..
Lz:ai zis tokyo???
A:asta e in japonia nuh?
Lx:da..
Lz&A:tokyo
Lx:phuuaii..
G:aceptam..
A trimis un catamai avionu dupa noi..neam urcat si.. tzust spre tokyo.. cel mai
scump orash din lume...
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
luatima si pe mine :-w ... spione spioane... desen desen
animate animate tatae tatae strici strici chefu chefu la la fete fete ...
buby buby mai mai nou nou e e un un robotel robotel care care zice zice de de
2 2 ori ori cuvintele cuvintele ... deci deci vreau vreau next next!!! poop poop la
la uh uh :*:*
Modificat de bibiloi (acum 18 ani)
_______________________________________ [
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Lx:da..
Lz&A:tokyo
Lx:phuuaii..
G:aceptam..
A trimis un catamai avionu dupa noi..neam urcat si.. tzust spre tokyo.. cel mai
scump orash din lume...
neam cazat la catamai hotelul..
A:bah da D nu nea zis ce tre sa facem..
D:exact..asha ca o sa va zik acum..
Lz&lx&g: AAAAAAAA!!!!!!!!!!
A:ce tzipatzi mah..
D: deci un elev din scoala de arte a fost asasinat,...
A: si noi trbuie:-?
D: voi trebuie sa investigatzi locul
G:cum?/
D:pey cand eratzi miki aveatzi o trupa? black hole?
A:adevarat
D: si cantatzi bn..
Lx:super bn..
D:si acuma mai stitzi sa cantatzi..
Lz:fals..
A:nam mai repetat de 5 any...
D:ar fi bn sa repetatzi acum.. black hole revine..
D:odihnitziva..
Lz: pe dracu hai la club..
Lx:bah mie mie somn..
G:da si in seara asta au th concert in centru.. eu ma duk..
A:vin eu la club..
Lz:yee..
Eu cu amy .. singure.. adika.. nedadacite in club.. o sa iasa .. wow..
Am ajuns si in club.. primul pe care lam vazut..acolo admosfera tare cika..
A:hai sa bem o bere un redbull.. ceva..
au urmat doua trei .. 5.. pana cand neam imbatat deabinelea.
Lz:eu vreau sa cant.. mama ce cald.. e..
Sia dat tricoul jos ramanand in sutien..
A:u nu sty sa cantzi..
Lz:eu vreau sa cant..
A:ma ocup eu de dj..
Lz:u!! treci pe scena.. acuma cantam
A:amyy amyy ..dj amy..
A:BAAHH!!!!!
Toata lumea era..shh..
Leeza canta..
intre timp 3 crai de la rasarit au intrat si eu in club..
Lz:sant cam beata..
X:dezbracate..
Lz:mortzi mati..
si a luat prima sticla de la indemana aruncand il ala..
A:sa inceapa distractzia..
[
cam asha suna:-" ]
ahh ce de miscari de fata beata..
A:amyy ammyy.. toata lumea..
ja:bah cei cu aia pe scena..
jo:ce idioata...
L:diirttyy.....caaddd...
X:te prind..
A:bufff..
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
^.^YuMe^.^
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
bey .....lai uitat pe hiroto,,,,deci hiroto...nu mai ca imaginatil voi in forma anime...ca eo nu am gasit-_-''