Tokio Hotel Romania
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Scumpa85
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 45 ani |
|
aly
2xKaulitz fan
 Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
|
|
Aly:hey pe voi 2 cn mama naibi vo invitat ici sincer ioh nu …. Bill;hey Tom cf uh acolo? Tom:uite icnerkm sa fac pe mortu y mo salvat Aly deci nam avut ce face.. Emma:aha y cum se face ca uh ejti fara tricou iar Aly daor in boxeri shi sutien?ia scuipa repede tot.. Tom o flegmat in apa .. Aly:yeacks ioh ies din apa yau da scarbos mai etji y nici nujti sa flegmezi y te mai crezi baiat..:-&.. Tom:hey ashteptama y pe mn k iesh y ioh… Aly;bn da dup ace ies ioh nu acum.. Aly o iejit repede din apa shio luat hainele y o fugit repede prin padure…,afara incepuse sa ploua din ce in ce mai tare…ea fugea prin padure… Aly:o0o0o0o0psssssssssyyyy m-am km ratacit..adik m-am ratacit de tot.. In fatza ei era o casa uriasha cu 3 etaje in stare buna…erau 2 becuri aprinse..era o casa destul de frumoasa…Aly fugise kt putu de tare paan in fatza la usha.. Aly:pfu sub un acoperish insfarshit… Sunase la usha y o femeie de vreo 38-40 de ani deschise usha.. Tipa:da cu ce te pot ajuta?ce cautzi pe vremea asta afara..intra inauntru.. Aly:imi cer scz dar m-am ratacit prin padure impreuna cu prieteni mei am fost sa caut apa shi m-am ratacit.. Tipa:intzeleg..potzi sa stai la mn kt se linishteshte vremea…numele meu este Lily Aly:ms frm ..way ce bucurie pe mn8->:X…dar Dv-stra navetzi copii statzi singura.. Lily:ba da am sotz dar este la munca la ora asta y copii nu am dar il am pe nepotul meu kre sta la mine de knd avea 3 ani jumate.. Aly:ce dragutz un bebelush.. Lily:nui bebelush Aly:dar catzi ani are? Lily:are 18 aniimplinitzi saptamana trecuta… Aly:superb; shi el unde este? Lily:la el in camera.. O usha trantita a facuto pe alina sa se intoark..de pe scari a aparut un baiat brunet cu ochii caprui…numele lui era Robert.. Robert:aaam tusha ioh merg sa ma plimb umpik..k nam ce fac…ea cn ii..? Lily:ea este Aly so pierdut prin padure cu preteni ei.. Robert:eu is Robby.. Aly:Aly; .. Robby:imi pare bine…eu merg sa stau pe veranda vi shi tu,,? Aly:o..vin yioh )… Aly o ieshit cu el afara shi s-au ashezat pe bancutza din fatza casei…au inceput sa vorbeask despre tot felu de chesti shi sa se cunoask mai bn..Peste cateva minute Alyna observa cv cu par prin tufishuri se ridica se uita mai bn se da in jos..cand sa se aplece Robby o prinsese de mana shi a sarutato apasa… Tom:dai drumu dak nu vrei sa pleci cu mainile impletite aksa.. Robby:bn mah y ma rog cn ejti tuh,,, Tom:mata…”shi ii daduse un pumn puternic in gura in asha fel in cat sal tranteasca la pamant”. Aly:Tom inceteaza ce cautzi aici lasal in pace.. Tom:nuh dupa ce l-am vazut sarutandute.. Aly:shi ce dak mo sarutat nu ejti tu prietenu meu ptr ami zice mie cu cn sa ma sarut y cu cn nuh.. Tom:poate am dreptu de unde shti tuh:p.. Aly:bnh gatah incetatzi…. Aly o inceput sa tzipe la ei shi io despartzit..nervoasa o luato spre lac plangand… Aly:”oare dc mi se intampla me asta…” In urma ei Tom…se uita la ea cum ii curgeau lacrimile in apa raului…. Tom”ce-o fi cu ea din ultimo timp..:-??” So apropiat tiptil de ea shi io pus man ape umar..speriata so intors spre el..cu nijte ochii:o… El so aplekt spre ea shi o sarutato..o fost un sarut lung shi pasional…el o tzinea pe ea in bratze shi ea il tzinea de gat.. Robby se indreptase incet spre tom y ii imfipse prin surprindere un cutzit in coaste…de durere Tom se prabushise la pamant shi incepuse sa planga de durere…. Aly:ejti nebun vezi ce ai facut pleak..lasal in pace..dispari nu mai vreau sa te vad niciodAta…pleakaaaaaaaa…. Robby:numi pa sace crezi tu..cei a meu ii doar a meu nu shi a altuia.. Aly:ce vrei sa zici ce e a tau? Robby:tu..vreau sa fi a mea… Aly:srry da asta niciodata friaere.. El o prinso de bratz o intorso y o prinso de gat…ea se zbatea..y pana la urma o reushit sa scape…io dat cu un par in kp lu Robby .. picase pe jos.. Aly:te doare rau…? Sangele curgea shiroaie din spatele lui tom shi reushise sai pateze tricoul alb…Aly ishi rupse o bucata din tricoul ei roshu shi ii apasase pe rana.. Aly:e num avian mea …dak n ueram eu acum erai mai bine..nu patzeai nimik..:-<.. Dintr-o data lacrimi mari incepusera sai curga pe fatza in shoroaia…Tom o privea cu ochii blanzi shi ii spuse.. Tom:nu e num avian ta..totushi eu l-am atzatzat..eu sunt de vina..merit asta..nu te invinovatzi pet n Aly..nu etji tu de vina.. Aly:bad a eu sunt de vina..dak nu tzi-ash fi raspun la sarut Robby nut e-ar fi injunghiat..:-<( Tom:hey ..nuh nu e vian ta..eu te-am sarutat..ptr k imi placi:p .. Aly:shi tu imi placi … Aly se chinuise sal ridice pe tom in picioare..cea mai buna parte era ca nu mai sangera asa de tare..Aly o ajuns cu Tom pe marginea lacului unde ii umezise carpa shi il shtergea..il intoarse pe fund…in tufish fosnaituri y glasuri..Aly se intoarse speriata…din tufisha aparuse zgaraiatzi Emma y Bill Emma:insf v-am gasit..Aly cum te simtzi y …:o:o:o wtf are Tom..tom te simtzi bn? Bill:Tom ce tzis-a intamplat te simtzi bn.. Tom:da sunt mai bn datorita ei… Bill shi Emma se intoarsera aman2 spre Aly kre avea o fatza de copil nevinovat k shi knd s-ar intreba ce-o facut… Bill:mijto..asa deci emma ajutama te rog sal duc pe tom.. Tom:nuh ma descurc dak am ajuta Aly sua Emma… Emma:te ajut ioh … Emma reushise sal duca pe tom pana la o cabana kre ne ieshise in cale… Aly:ioh merg sa caut nijte lemne sa incalzim umpik inauntru.. Emma:oky…dute … Aly plekse dupa lemne..Bill se uita din capatul bucatariei cabanutzei la emma kre citea o carte pe kre o gasise in dulapul unui dulap din camera de alturi..Bill se ridicase se indreptase spre ea ii luase cartea din mana o trase spre el shi o sarutase pasionall..Emma ii raspunse la sarut..bill o pusese pe masa shi se ashezase pe ea sarutando in continuare…Aly intrase pe usha vroia sa duca lemnele in bucatarie y knd intrase in bucatarie ramasese:o in usha ..fugise pe varfuri pusese lemnele la locul lor y se furishase tiptil afara din bucataire…bill o luase pe emma in bratze y o duse in camera de alaturi…Emma era inca virgina dar asta no oprise san u fak sex cu Bill..facuse pentru prima data sex y se simtzea cea mai fericita persoana din lume k era langa bill… Bill:Emma…me chiar imi placi foarte mult..chiar pot sa zik k nash puta sa stau o zi fara sa te vad..deci..vrei sa fi pretena meah..:X? Emma:glumeshti..”se ashezase peste el y el o prinse de coapse..”logic k vreau:X:XX:X:Xte iubeshk enorm de mult shi nu numai ptr k ejti idolu meu shi pentru faptu k imi place cum etji tuh:X Bill:dah y ioh te iubesk enorm:X:X:X:X:X…. Emma se ridicase din pat cu cearshaful pe ea y Bill dupa ea..S-au imbracat reciproc y au iejit afara aman2..bill o tzinea pe emma in bratze shi se uitau aman2 la cer…Aly tocmai ieshise shi ea pe veranda shi ii vazuse ca cei 2 se intzeleg zo0per bn…o itrat in camera pe nevazute…intrase in camera al tom y tom inchise brusk ochii knd vazuse k usha se deschise..Aly se indreptase spre patul ei de langa tom se ntoarse shi se uita printre draperi la bill kre o tzinea pe emma in poale y se sarutau..o lacrima ii cursese pe obraz y suspinase…Tom o prinsese brusk de mana(cu toate k era ranit avea nishte maini foarte puternice)o trase peste el y ea cazuse cu palmele pe pieptu lui..Tom zambia shi Aly il privea derutata..Tom o prinsese de maini pentru a nui da o ocazie a se ridica de pe el… Aly:cf Tom lasama te rog sa ma ridic…poate sa tzise infecteze rana y te-ar durea sooper rau..hay Tom plz lasama sa ma ridic… Tom o trase ushor spre el shi o sarutase apasat…acel sarut ii daduse lui Aly fiori..Tom o tzinea de maini shi ea pe el…o pusese pe Aly langa el in pat sarutanduse ..se ashezase peste ea shi o luase in bratze ..Aly se tzinea strans de tricoul lui..Tom ii bagase mana sug maioul ei…facusera sex…Tom dormea..Aly se ridicase din pat…se imbracase y ieshise afara..era ora 4 dim…afara era inca intuneric…incepuse brusc sa planga…. afara incepuse sa bata tare vantul..lacrimile de pe fatza lui Aly o luasera la fuga…Aly se ashezase jos pe veranda..ishi tzinea genunchi stranshi la piept..Tom ieshise shi el pe veranda o vazuse k sta singura shi plange…se aplekse shi o luase in bratze o tzinea strans.. Tom:ce ai patzit..dc plangi? Aly:ptr k totul este un vis..nare cum…eu shi cu tn..am facut dragoste shi aucm tu ma tzi in bratze..ori este un vis ori am ajuns in rai… Tom:nuh nu e vis..nici mie numi vine sa cred k is aici…nu ejti in rai shi nici nu visezi.. O sarutase apasat pe buze..mersera aman2 in camera iar a 2 zi de dimineatza knd se trezisera Aly se imbracase shi ieshise in linishte din camera …in bucatarie erau Gustav,Anka,Eve,Georg,Emma y bill shi discutau.. Gustav:am reushit eu sa repar mashina merge perfect acum..se infundase motoru shi trebuia apa……knd ajungem in orash eu,george,anka shi eve o sa mergem la mn aksa.. …shtitzi eu shi cu anka suntem iubitzi..la fel shi eve cu georg.. Bill:ma bucur..shi eu cu emma suntem iubitzi… Emma:uite cn ii aici ..somnoroaso ma mir k te-ai trezit la 8 dim. ne bucuram k ejti aici..dute plz shi trezeshtel pe tomy k mergem inapoi in orash.. …ce mijtoh8->… Aly:ok…ma duc dupa tom shi venim imediat… Aly intrase in camera shi tom nu era in pat…speriata fugise repede langa pat sa vada dak cearshaful este ink kld…era kld…Tom aparuse in spatele lui aly shi o prinse de sholduri ridicando in sus… Aly:aaaaaaaaaaa m-ai speriat ejti nebun.. )…hey repede k plekm in orash..y uh incepi sa te simtzi mai bn..ce ma bucur..tom se imbracase repede ishi pusese shapk in kp y ieshise pe ushsa..Aly ieshise in urma lui.. Se urcase in mashina in 15 minute ajunsesera in orash..in fatza casei bill o scosese pe emma in bratze din mashina…Tom ieshise imediat dupa bill shi emma shi inchise usha..Aly ramasese singura in mashina nervoasa ieshise shi ea.. Bill:Aly camera ta e sus pe dreapta potzi satzi aranjezi cum vrei cum itzi place shi tot dulapu ala crek itziajunge ptr cele 4 valize ale tale..Ubyta tuh dormi cu mn in camera.. ..potzi sa uric satzi aranjezi hainele… Camera lui bill era so0o0oper moderna shi aranjata frm Emma intrase aranjase umpik pacolo ii umblase umpik prin lucruri lui bill shi prin haine ishi pusese lucrurile la locul lor…se trantise in pat shi citea o revista… Aly intrase in camera ei care ave privelishte in fatza casei..se vedea tot ce se intampla in fatza casei ..ishi aranjase lucrurile la locul lor..lipise vreo 3 postere pe perete…ishi aranjase revistele pe birou langa leptolul ei..Agitata shi zambareatza fugise pana la geam la auzirea unei mashini..o tipa inalta shi bruneta ieshise din mashina..Tom coborase jos ..tipa fugise spre el il luase in bratze shi Tom o sarutase..Aly ramasese in fatza geamuluifara nici un cuvant fugise spre pat shi incepuse sa planga in hohote.. Aly:”uite ptr cn mi-m pierdut ioh virginitatea…ce proasta am fost.. ((((((“… Aly se ridicase din pat ishi shterse lacrimile scoase din geanta trusa de machiaj luase un creion negru ..se machiase cv mai strident k bill…ishi luase un tricou negru shi o pereche de blugi trei sfert..o pereche de sandale negre shi geanta..coborase repede scariel ieshise pe usha trecuse pe langa tom kre se saruta cu acea tipa..Tom knd o vazuse I se oprise inima in lok…Aly o luase repede pe trotuar chiar o luase la fuga..se oprise intr-un parc se pusese pe banca shi incepuse sa planga ..ridicase capul shi vazuse k mashina lui tom se oprise langa parc..Aly o vazuse shi se ridicase brusk shi repede de pe banka ..Tom o vazuse coborase din mashina shi o luase catre ea..Aly se oprise ishi daduse sandalele jos din picioare shi o luase la fuga tom dupa ea9norocul lui era k afara incepuse deja sa se intunece shi n uam iavea cum sal recunaosk vreo fana)…Aly fugea ..tom in urma ei la un moment dat Aly intrase in scara unui blok Tom fugise pe langa blok ..Aly obs k Tom fugise se inkltzase shi ieshise din scara blokului..Tom ieshise din blokul de alaturi..Aly nul auzise shi Tom o prinse de maini shi o intorse spre el..speriata incepuse sa tzipe.. Tom:dc fugi..?...ha ia zi… Aly:dispari lasama in pace..tampitule ..dispari..lasama sa plek.. Tom:a nu mamy nu pleki nikieri pana nu zici dc fugeai knd m-ai vazut pe mn ..ia zi..krei treaba? Aly:nut e intereseaza..lasama sa plek am zis..dispari nu mai vreau sa te vad.. Tom ii daduse drumul la mana..Aly ashtepta un taxiu dar niciunu nu se opre..Tom se uita la ea razand..Aly enervate la culme shio pusposheta langa picior shi o facut k shi cum ar face autostopul..Tioh nuz nimenix( om se uita la ea:o:o:o:o..un taxi oprise langa ea..urcase shi taxy shi ii scoase limba>:P lu tom..tom alergase kt putu de tare la mashina lui urmarise mashina kre se oprise langa un lac..Aly se daduse jos din mashina ..tom oprise in spatele taxiului..se daduse repede jos din el dupa Aly kre o luase nervoasa spre autostrada…knd trrrr…trrr ii suna telefonul lui Aly.. Aly:dah..poftim?…cand?..venim imediat.. Aly se intoarse il trase pe Tom de mana pana la mashina il urase in mashina ii bagase cheile in contact..ishi shterse rimelul kre se intinsese pe fatza… Aly:hay baga viteza pana la spital repede te rog.. Tom:dc cei la spital ubyta? Aly:emma e internata..o cazut pe scari..y numi mai zi in veci vecilor ubyta..nuz iubita ta…. Tom:bn uby dak zici uh.. Tom conduse cu viteza pana in fatza spitalului knd oprise Aly parka zburase din mashina afara ..tom dupa ea..fugisera aman2 sus pe scari shi la et al 2-lea era bill afara speriat.. Aly:ce sa intamplat undei emma a patzit cv?:-ss Bill:inauntru …so impiedicat de scari shi o cazut de sus pe burta…knd am venit era leshinata pe jos… Tom:shi ii in regula s-a trezit? Bill:da s-a trezit.. Aly a intrat peste doctor inauntru..doctoru vorbea cu emma kre era ink palida.. Doc.:suntetzi rude de-ale ei? Aly:da ..sunt…sora ei .. Doc.:ash putea vorbi cu tn cateva minute.. Aly:da sigur.. Doc.:sora dv. Are 17 ani..shi dv.. Aly:tot 17 suntem surori gemene.. Doc.:sora dv. in timpul knd o cazut pe scari s-a lovit cu burta de ele.. Aly:da shtiu Doc.:ei y s-a facut o radiograqfie generala..sa constatat k ejte insarcinata in 2 saptamani..din fericire k prin miracol copilul nu a patzit nimik..emma va trebui sa stea la pat 1-2 saptamai..nu are voie dekt pana la baie shi inapoi in rest delok 1-2 saptamani..ok..multzumesk..larevedere Aly ramasese cv in genu knd auzise k emma este insarcinata Aly:thoamne ajuta k no pierdut copilu#-o… Aly ieshise din camera emmei kre adormise.. Bill:ce so intamplat ai vb cu medical ce tzio zis? Bill era de-a dreptul disperat..chiar o iubea pe emma nu era delok k tom… Aly:bill ash dori satzi zik doar tzie..[-(.. Bill:ok…unde mergem.. Aly:jos la cafenea..a shi Tom potzi plz sa ai uh grija de emma..ms:p… Bill shi aly coborasera jos..se ashezasera la o masa se ashezase jos.. Aly:bill…emma knd o cazut pe scari cu burta…era.. Bill:ce era? Aly:era……era…era insarcinata cu tn.. Bill:asha shi….poftim ha ce-ai zis uh..cu mn era insarcinatazimi un sg lucru..sper k copilu mai traiejte nuh… Aly:da copilu ii ff bn acolo la emma in burtik … Bill:ce ma bucur..insf o sa ma un copil )drace am 21 deani y nema copii ) Aly shi bill urcase sus..tam tata tam..Tom o avea pe aceiashi tipa runeta pe kre aly o vazuse I nfatza casei..se sarutau..Aly trecuse pe langa ei fara sai bage in seama..tom iara se uita la ea Tom:”Ea knd o ajuns aici kredeam k o sai ia 15 min maxim..o0o0o0ops iara am facuto..” Aly:”way ce tampit..bnh l-am vazut prima data asta e a 2..~x(il urask..:-l..” Bill:”way ce ma bucur k emma e bnishor y bebele la fel#:-o”.. Aly ishi luase posheta ii ceruse cheile lui bill shi plekse..Bruneta plekse inaintea ei nu inainte de ia da un sarut lung lui tom kre ii raspunsese..Aly coborase fuga k de obicei scarile..shi urcase in mashina ..la o intersectzie era roshu semaforu Aly oprise langa ea alta mashina lasa geamu jos..Tom..Aly se uita pe partea cealalta a geamului cv in genu..Conduse pana in fatza casei tom era ink in spate la ce viteza o bagat Aly..urcase repede viteza sus shi nu intrase in camera ei intrase in camera lui bill shi a emmei..se pusese pe fotopiu in asa fel inkt knd intra cnv in camera san u se vada k ea ii acolo…Tom tocmai ajunsese in fatza casei se daduse jos din mashina urcase sus..Intrase prima data in camera lui se schimbase ishi prinsese parul..shi intrase in camera la Aly..acolo era neatens exact cum era de dm asa era shi acum.. O cautase peste tot shi in casa shi afara..peste tot numa in camera lui bill nu..intrase in camera nu vazuse nimi se apropiase de geam se uitase umpik pe geam knd intoarse kpu Aly adormise plangand cu picioarele la genunchi..Tom o luase in bratze shi o duse in camera ei..o puse in pat shi o invelise..ieshise usha shi ieshise afara..Aly knd se treziseq a 2 zi dm micu dejun era pe masutza de lanha pat ea era imbrakta in pijamale shi demachiata.. Aly:omg chiar asa de nesimtzita is in kt san u simt knd ma demachiaza cnv shi ma schimbaomg.. Aly se ridicase din pat dup ace mankse shi ieshise din camera batea vantu knd pac o cearta se auzise din susu scarilor era vocea lui tom shi a unei fete..Aly coborase tiptil jos pe scari shi se ascunsese dupa un perete kre ducea in debara.. Tom”uite ce e pur shi simplu nu te-am placut niciodata am fost cu tn de plictiseala..deci hay pa..potzi sa pleci y sami uitzi nr de telefon y toate alea..” Bruneta”dar tomy…nu pot te iubesk..dc ma paraseshti ptr cn..?” Tom”asta n ue treaba ta potzi sa ma iubeshti multe fete ma iubesk..no sa mori fara mn pe lume exista baietzi kre itzi pot oferi cea ce ioh nu pot satzi dau”.. Bruneta”adik ce numi potzi da tu?” Tom”iubire..acum potzi sa pleci..” O scoase afar ape usha fara k ea sa poata sa izk cv..Aly fierbea de bucurie dupa perete y urcase repede sus ianinte s-o vada tom..era in camera ei ishi facea unghiile..Tom intrase in camera ei shi ei ii sunase telu.. ALy:da..ceao bill..suntetzi pe drum emma se simte mai bn..grozav..ok..te ashteptam >. Tom:ce vin in coace.. Aly:dah..ce mijtoh..y emma se simte mai bn..Tom se apropiase de Aly ,se ashezase jos langa eah shi se uita la ea.. Bill:am venitttttt….Aly ..Tom..unde suntetzi.. Aly:o venit bill krek ar fi mai bn sa coboram Aly shi tom coborasera jos unde bill o tzinea pe emma in bratze shi zambeau bucuroshi .. Tom:emma cum te mai simtzi? Aly:emma ubytah te simtzi mai bnh..cmf uh>. Emma:cum se face k deodatah toata lo0omea vb cu mn/… Aly:e shi normal te iubim:d… Emma:shi ioh ti bex sys :X> <:X:X:X:bnh ioh vreau sa pap y dupaia sa fuck nani k asha de repede so facut 8 noaptea :X>. Aly:am gatit tot cetzi place tzie.. Emma:bun…mc sys..:X:X: Aly:ok papa ioh merg satzi fuck patul:X Aly urcase sus ii facuse patu emmei shi se dusese in camera ei shi adormise..A doua zi dimineatza se trezise foarte devreme k sia faca micul dejun emmei…coborase jos dar bill era deja acolo shi incepuse sa fak micu dewjun… Aly:neatza billutz cf uh la ora astah aici )deobicei baietzi coboara la 8 cu paru ciufulit in pijamale deschid frigideru shi iau o gura de suk….se apucasera sa fuck papa la ora 8 fix tom coborase jos in pijamale cu paru ciufulit deschisese frigideru luase o gura de suk y il inchise Aly:ce tzi-am zis ioh… ) Bill:ok mc k m-ai ajutat sa fuck micu dejun ma duk sai duk lu emma meah; … Tom ishi luase cv de mankre se uita la aly kre intr-o mana avea ceask de cafea y in cealalta o revista..parea foarte concentrate la ce citea..tom incerkse sa se uuita kt mai atent shi vazuse stema celor de la TH logic citea cate un zvon sau un interviu..inchise revista ishi luase un bol shil umpluse cu lapte shi cereale se ashezase langa tom kre era tacut …dupa ce terminase tom se ridicase de la masa Aly la fel ..se ridicase de la masa pusese bolul in mashina de spalat vase stransese masa knd se intoarse tom era in fatza ei shi o trase spre el cat putu de aproape ea nu riposte delok se uita in cohi lui kre pareau sinceri el o trase spre el shi o sarutase o intinse pe masa din bucatarie se sarutau ..emma coborase jos in bratzele lu bill kre era ff grijuliu cu ea.. Emma: :-“ pfuuu frate sor inventat dormitoarele,W.C-urile y toate cele da nu pe masa din bucatarei )… Aly:makr no facem in vazu lumi y nu eram goi ) Bill:ink ) Aly urcase sus cu tom dupa ia..intrase in camera…peste 2 ore tom primeshte un mesaj se ridicase din pat se imbracase shi ieshise fara sa zik nik..Aly ramasese uimita k nici nu o pupase shi plekse..bosumflata aflase k se dusese la interviu emma intrase in camera la aly se ashezase langa eah in pat shi o luase in bratze.. Aly ishi shterse lacrimile fara k emma so vada .. Emma luase telecomanda shi aprinse t.v-ul pe programul in care era interviu cu baietzi.. Rep:Bill..tu ejti solistul trupei shtim k este un lucru intim darn e macina pe noi y pe fanele tale un lucru..ai pretena/? Bill:da am y o iubesk ff molt..emma te iubesk uby:X.. Emma:y yo.. Aly”way iote la ashtea 2 krek merg sa vars..kta iubire..” Emma:il ador.. Rep:Tom ,georg y gustav voi? Gustav:ioh is logodit cu pretena mea Anka ube la uh puiutz… Aly”iara mi rau”.. Georg:da logic k am preten..ube eve:X:X:X… Tom..:dah am prietena.. .. Rep:preteni tai au zis numele y uh… Tom:dah o cheama Denisse y ii pretena meah de 2 zile:Xub3 bebe.. Aly”:o:O:O:O:O il urask il urask il urask..” Se ridicase repede din pat shi fugise kt putu de tare la baie shi vomase..Emma era langa eah Emma:aly ce ai te simtzi rau krei problema ai patzit cv? Aly:nujht….:-&…. Emma:sper k nu ptr k tom ii cu dennise aia k dak ii asa ma ridik shi ma duc acolo y ii fut una lu aia de o trimit inapoi de unde-o scoso masa.. Aly: )))Emma/glm nuh ))cum sa mergi uh femeie insarcinata y nebuna sa te batzi cu ea )nam nik cu ea..:-j astah este dak el o prefer ape eah..ce ma seak ii k shio batut jok de mine…:-l… Emma:il omor ioh knd vine aksa..Aly dar dak shi tu etji… Aly:mneah nare cum:-j.. Emma:de unde shti l-ai vazut knd shio pus..sau? Aly:nuh da sunt aproape sigura k nui tre prunki:-j Emma:shi dak/? Aly:bnh san u mai vbm despre astah.. Emma:ok ioh ma dus sa sparg cv prin camera uh vezi ce faci.. Emma plekse al eah in camera intrase inauntru aranjase patu luase telecomanda mutase pe Mtv. Shi asculta muzik..in acelashi timp cotroboia prin lucrurile lu bill..ii aranjase hainele(ceva ce ia nu facea nici la ea aksa)ii umblase prin pozele cu familia lui ,cele de la concerte shi cele in care Era doar el…zambea knd il privea asta dovedea ky pasa de el shi k il iubeshte….tzinea enorm la el Emma:”il ador il iubesk ii un scump”…se asezase pe fotoliu cu telecomanda in mana butona pan ape un canal mai linishtit se uita pe geam shi intrun moment de neatentzie ishi puse mana pe burta ..realizand ce face ishi lua repede ochii de pe geam shi se ridicase de pe fotoliu fugise pana in fatza oglinzi ishi ridicase tricou shi observase ca burta crescuse exagerat la doar 3 luni..era mandra de burtik ei shi zambea in tot acest timp..trecuse deja 3 luni petrecute cu bill y cu aly in kasa era mandra k putea sa ajute shi se simtzea bine se schimbase in pijamale se ashezase in pat shi adormise instantaneu cu mana pe burtica. La Aly in camera lucrurile nu mergeau asa de bine vomitase aproape incontinu ..insfarshit se ashezase intinsa pe pat…plangand shi neputand sa shil scoata pe tom din minte… Aly”oh dc trea sa pik iara in plasa lui dc(il urask…dar in acelashi timp il iubesk..nuh asta nu mai tre sa shtie nimeni dekt ioh:-<(“ Tom y bill ajunsesera aksa pe la ora 1 noaptea..Aly nu putu sa doarma shi era pe balcon in hamac se uita cum batea vantu..y ii vazuse pe bill shi tom knd venisera insa numa bill o vazuse pe Aly.. Tom:cf nu ramai cu mnh sa bem o bere? Bill:nuh ma duk pana sus sa vb cv cu Aly y vin duopa .. Tom:poi ce ea ii treaza la orah astah? Bill:dah era pe balkon y avea o moak de park i-ar fid at cnv cu cv in kp..ma duc so pup pe bebe meu cu coarne y duopa merg sa vb cu eah Tom:aha..”hm ma intreb dc o fi suparata..” Trrr trrr trr ii suna lui tom telefonu…Aly cobora scarile rimelu ii era intins pe fatza avea 2 cozi impletite pantaloni scurtzi y o bluza larga...cobora lenesh scarile shterganduse la ochii il vazuse pe tom dar nul bagase in seama ishi luase un mar y o portokla shi se intoarse spre sufragerie se ashezase pe canapea y aprinse televizoru.. Trrr trrr trr iara ii sunase telefonu lui tom..tom raspunse.. Tom:”da ceao ..bn uh cf denny? Tom:ma bucur..aha..y ioh pe uh; ..nujht potzi sa vi maine pe la 11 dm DAK VREI; ..dah te ajtept..nujht ce vrei o fustav bluza cu decolteu; …nujt; ..da bnh..y yo..ceao.. Aly ishi daduse ochii peste kp shi trr trr trr trr ii sunase y ei telefonu ..Aly scoase telu din jamiera y raspunse.. Aly:dah..:o:o:o:o:o:O god..way numi vien sa cred k ma suni…cf uh bebe…srry k itzi zik asa dar uh etji y vei ramane bebe meu…dah jtyu mai..da vb serios ejti in germania..glm nuh..way..nu mai am aer…m-ai trezit din melancolie )a nik am baut vro juam de stikla de whisky singura )nui prea grav )…way dah sigur k ne putem vedea maine cristi; :X:X:X:X:X:X:X:Xdah po0op…apropos mai ia pretena>/?..superb nici ioh; …miroase a combinatzie sau mi-am schimbat ioh parfumu )..:X:X…oky..ms nb:*:X:X:X:X Aly:god mo sunat Cristih:X:Xil ador:X:X:X…Tom inchide gura k se face current..urca 2 trepte dadu de bill.. Bill:hey ..cf :X:X:X.. Aly:bn uh cf cumnatu; ? Bill:uite bnh..tokmai am venit de l dracushoru meu; ..; Aly:maine vine fostu meu preten y mergem in orash…\:d/I’m soo happy\ / Bill:dah ma bucur ptr tnh hay la nani:X Totzi urcase sus iar tom knd intrase in kmera se uitase profound shi ucigator la eah kre instantaneu ii scoase un zambet kre sal lase fara aer A doua zi dm aly se trezise k niciodata la ora 9:12 coborase jos knd sa intre in bucatarie pfuuu un miros a parfum itzi inunda narile shi te masa fara aer.. Aly:god ce pute’n halu astah:-&… Emma:hay k nui in halu astah..y uh knd te dai cu parfum miroji mai rau )oricum vreau sa zik..saptamana viitoare putetzi sa nu va facetzi planuri.. Aly:dc? Emma:ma marit..cu bill :d:X:X Aly:mijtoh..superb..y ioh vreau sa ma marit.. Tom:hay nut e maritzi cu mnh:>? Aly:nici dka ai fi ultimo barbat viu de pe pamant domnule mop:-l..[-(.. Tom:hey da ioh ce am facut.. Sunase la usha Aly in fuga sa scape de tom kre se tzinea dupa ea.. Aly:nu contea…Cristy…cf..nu ma ashteptam sa vi la ora asta..nici ioh… Cristy:am venit doar sa te salut..am ashteapta Ane-Marie in mashina.. Aly:Ane-Marie? Cristy:pretena meah..era cu un rocker da ea nu mai tzine la el y sor despartzit.. Tom:Ane-Marie..hmm asa o chema shji pe tipa cu kre trea sa ma intalnesk azi..ciudat.. Aly:cheama shi pe ea si mergem sa bem o cafea.. Cristy:ube hay jos… Tipa coborase jos din mashina ..tom ramasese cu gura caskta era pretena lui cu pretenu lu Aly.. Tom:Ane nu trea sa vi azi la mnh? Ane:nuh tziam trm azi dm un mesaj prink re itzi ziceam k nu mai vreau sa fiu cu tnh..il ub3 pe el; :X Tom:bnh numi pasa oricum iubesk pe alt cnv y isi intoarse fatza catre aley kre era concentrate pe o ungihe rupta.. Deodata..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…Aly shi otm o zbughise la fuga pana in camera lu emma Aly:ce so intamplat unde arde dc ai tzipat.. Emma:mi-am rupt o unghiie(…( Aly:firai tuh sa fi.. Tom:bnh ioh merg sai conduk pe ashtea 2.. Aly:y ioh merg k am cv treaba.. Aly intrase la eah in camera umblase in geanta scoase un test de sarcina mersese la baie facuse toate cele necesare iar peste 5 minute in care ashteptase se plimbase dintr-o parte in cealalta a camerei..timpul expirase tremurand toata luase testul in mana shi era …pozitiv..era insarcinata..speriata ascunse testul intr-o carte shi o bagase in carte shi o ascunse in dulap..speriata incepuse sa planga..Tom intrase in camera ei vazand k plange o luase in bratze .. Tom:Aly dc plangi nu pe bune.. ALy:(nu conteaza.. Tom:uite..ioh vreau satzi izk cv ce ma macina de ff mult timp… Aly:zi..shi eu tre satzi izk cv dupaia:-<… Tom:Aly..eu..eu te iubesk enorm.. Aly::O:O:O:O:O:Ogod glumeshti nuh Tom:nuh delok chiar te iubesk.. Aly:sarise pe el shi il sarutase adank.. Tom:shi tuh..tuh ce voiai sami zici? Aly:poi tomm..eu ..eu..eu..eu sunt insarcinata.. Tom::o…cu c nil omor?deci cni?/ Aly:..hmm nu prea cred k potzi sla omori.. Tom:bad a il fuck una cu pamantu..cni? Aly..:poi..:”>….tuh….:”>cu tnh mi-am pierdut virginitatea y nah:”> Tom:/ioh o sa fiu …:”>tatik? Aly:dah..vrei copilu sau il cresk singura Tom:il vrau il ador…deci vrie sa fi…:”>..sotzia meah? Aly:dah:X:X:X Aly coborase in fuga jos ii aratase emmei testu ii povestise tot planificase mana2 ziua nuntzi shi venise shi ziua nuntzi.. Aly:hay emma ..hey iatzi mana din shodul meu.. Emma:Aly numi gasesk pantofu.. Aly:nici ioh.. Emma:a bad a uitei:X.. Fetele ajunsese la biserica il fatza baietzilor.. Preotull….:vretzi sai luatzi in casatorie.. Girl’s:da…
THE END…..     
( ( (deci; ? 
45.7KB
_______________________________________

tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|