Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
carmenitza
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
24 - 48 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Povestirea Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
deci fiti atente...cn vrea sa participe la acest fik(ca pers si scriitor) sa isi scrie numele poza cu pers care o reprezinta si perechea ...si fiecare va scrie in acest fik+me .....iar eo o sa imi aleg pers ultima doarece va las pe voi sa va alegeti perechile

Modificat de Amy (acum 18 ani)


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
hay:X
deci vreu yo...vreau sa fiu Aly...sa fiu astah..

povestirea hay:xdeci vreu yo...vreau fiu aly...sa fiu astah..

23.9KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
y tom:X:X:X:Xsa fie bb meu:X:X:X:X

povestirea fie

33.1KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
eu vleauu.. leez.. vleeaa..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha si poze caut caut acuma.

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha ..asta`s yo



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha si und bf



takeru


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
nu colekt...asa...deci cn mai vrea sa se alature ...deciiiiiiii   
je

si bou


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
cn vrea plimaaaa

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
DAAAkootaaa..        

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
hmm..numa vrea nimeni??

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
si eu vreau fic cu voi buby si killen pz imediat

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
numele lu buby il schimn ptr ca o sa se confunde cu bou... deci pe buby o so


chema stephany Pics:


Killen -Kim- :





Stephany -stef- :







Cine pune prima parte ?


Modificat de ^.^BubyX ^.^ (acum 18 ani)

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
je....dar va tre si rivaleee

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
rivala mea..........Rihanna

                           


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaa...niki o problema  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991

anahi


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
deciiiiii
Era o zi in care noi stateam in WC...si ne uitam la bude

l;.....concursss.....cn va trimite cea mai draguta poza ....se va muta in

japonia  

s;si noi stim si limba la perfectieeeeee
 
a:dar ne tre o poza draguta

iar in momentul acela toate sau uitat la  Yume...STAY ASTA SUNT EO

l:hay la mamy...

y:c vreti sa fak eo?  

s;mai ti minte magazinul ala cu costume  de halouin(moama c engleza bag in mene)

y;dah

a;era un costum dragalas de iepuras roz ....sigur tiar sta bene

y;dar dc eu???

l:pt esty cea mai mica si dragalasa dintre noi

y;viatai cruda

am luat costumul...m-am imbracat....sio aratam  ca un iepure

l;c dlagut...imi vn sa te strang in bratee

a;arati ca un mic iupulas

s;  

y;ma rog...faceti odata poza aia

dar deodata au sarit toate pe mene

y;auuuu...oasele meleeeeeeeeee  

Modificat de ^.^YuMe^.^ (acum 18 ani)


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
Vanessa:





_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
amy alege u cn si cum baga nexturile.. deci u esty prima.. si dupaia??

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
okyz.. deci uite cum fakem.. asha a zis yume..

weci. primu next il pune ea..dupaia eu .. aly si buby


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
y;ma rog...faceti odata poza aia

dar deodata au sarit toate pe mene

y;auuuu...oasele meleeeeeeeeee 

S&A&L: te ubymm..  

y:bine bine acum jos..

Au she ma doare.... ..

L: huci-uci..

A: fa si nijte poze pentru rude..

Y: da fa odata pozaa..

S: ops.. da..am uitat..

Buuey cred ca am sa crap.. gta.. asha.

Au facut poza.. am puso in plick si am trimis-o.. huh ?? unde?/ la mama drecu..

am trimiso..gta.. am trimiso..

Peste 2 saptamani am primit rasopunsul..Amm castiigatt!!!!!

neam luat catrafustele si am  plecat..

am ajuns in japonia..acolo rasuna a.. muzika..

X:san sin bloz ka..

L:nu compar nik..

x: kinima luza tarz..

L:ce ??

A: leez numai sty limba...??

L:da asta nui japonez..

A: jtyu.. e din irlanda.. da ce conteaza..

Y: buey ce statzi acolo..haidetzi aici..  ratatzi petrecerea..

S: u itzi dai seama ca noi niki nu neam cazat nicaieri nu??

Y: daaa..

S:


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
gta.. landu lu aly  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
POT SA IL BAG EO IN LOCUL EI?

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
daca nimeni nu pune nextu

y;desteptelor....eo sunt desteapta

l&s&a;dc????

y:ati uitat ca noi ne-am mutat in japonia....si este vara

l;da

y;-_-"si eo

s;hay sa ne vedem garsoniera

a;apartamentul

l;casa

y;Villa

asa am mers noi la villa aia .......dar surprize

x;da cuc va pot ajuta???spuse un ditamai omu (pasnicul)

l;bey gorilo..am vn pt ca am castigat cuncursul ala si ne mutam intr-o vilaaa

x;aaa..da mau informat ...stati cu 4 baieti

s&l&y&a;omfg  

x;dar mai intai...poate domnsoara sa imi dea vun autograph si sa o imbratisez

s&l&a;       hay yume    

y

si asa ma imbratisat ala..si i-am dat un autograf pe o poza cuu mn in acel costum...stai putin...o pooza cuu mene

y;staty...cn mai stie de mene iepuras???

x;toti...snt in toate reclamele...poza in tot orasul...in videoclipuri..peste tot

y;-_-" omfg

s&a&l;    

am mers in vila si i-am intalnit pe baieti......rasboi....ne ceram    arme...razboiul sexelor  

y;voi cum ati ajuns icilea dobitocilor?

a;dah....si nu ma mai ciupi de popo

k;concursul....cea mai drraguta foto-_-

l;si noi ...

s;deci c poza ati avut

ta;neo dati pe a voastra si noi pe a noastra

y;ok....schimb...1,2,3 start

a&l&s&t&k&ta;      

y&b:hahahaha c amuzant
tar...tar

y;alooooooooooooo

g;dms sunt dom iepuras????

y;daaaaaaaa

g;sunteti chemata la studioul Xop....pe dvs si dvs iepuras  

b;dc?-_-"

g;facem reclame,poza si va facem cantareti...trupa bunny

b&y;aaaaaaaaaaaa....cosmar...dc?

g;pretul ca sa stati in acea casa...si veti fii ubiti

y&b;kill me dmn

a&l&s&k&t&ta;     ....murim de ras....plecati cuplu bunny


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
lol lol lol lol

trupa bunny.. mai lasama..:-J tzuuiii tzuuii tzuii tzuii tzuii..

AAA!!!!!! si ar fi culmea.. yume canta.. si da din coditza..    


okyz.. next de la buby cred..:-?


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
Acum buby... eu povestesc din portura de stephany



Si a plecat cuplu Bunny la studio...


S: pfff... PSSSt... Leez... ai vazut cine e aici?


L: cine?


S: kim


L: si takeru...


A: si nu uitati de tom...


S: buna kim [ si ii fac niste ochii jucausi rau ]


K: yeah... buna


S: ce faci?


K: euuu??? bine... tu?


S: bine... nu iti pare bine ca stam impreuna?


K: da... [ era total pe alta planeta... asa ca l-am lasat ]


L: ce ai venit asa repede?


S: bou nici nu ma bagat in seama


L: bou bou bou [ takeru venea tinta la Leez]


T: buna


L: bune


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
mia iesit cam scurt... credeam ca iese mai lung : rusine:

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
    nu te baga in seama nesi...nextu il pune aly

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
hai aly hai..landu tau

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
nextz

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
oky..hai ca  ne apuka somnu.. next de la mn

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
S: bou nici nu ma bagat in seama
L: bou bou bou [ takeru venea tinta la Leez]
Ta: buna
L: buna
Ta: ce faci??
LE: ma uit la tn si  vad cum rosesty..
Ta: aham..hai ca eu ..m`am dus..
ahh..  takeru a fugit de acolo cu 1 km/h
grabit cum era a intrat in tom..
To:man..undei graba..
Ta: yoy tomule.. ys o fetitza.. rosesc din orice..
To:jtyam asta...ceva nou??
Ta: buey... stay ca ma enervezi..ia zi u cum se comporta un baiat..
To:uita`te si o sa vezi..
tommy sa dus la aly care statea si ea peacolo si pierdea timpul..
T: hey papushico..
A: papushico?? lol..buey am si eu un nume..
T: care e??
A: aly..u esty tom nuh..
T:dap..
A: incantata..
T: si eu..
A: auzi.. vii cu mn si cu leezy sa ne plimbam..
T: yoh?? cu doua fete??
A: dap.. n`am ce face.. yume e cu bou.. adika nu`s impreuna.. da.. nush ce fak..se cearta.. si nah.. n`am ce face..
T: ok..hai ca vin..daka vine si tipu din spate..
A: takeru?
T: da u pe totzi ii sty??            
A:ehhh. nush.. cred..
au pornit totzi 4  prin orash..
A: iau sys e frumos nuh..
LE: cn..
aly a tras`o in alta parte..
T: ce naiba..
A: scz.. i s`a rupt siretu..ajteptatzi acolo..
Le: ia zi..cn ii frumos   ???
A: tomm..
le:tzi s`a pus pata pe el???          
a: nush e dulce.. acuma face el pe tipu macho..da cred ca ii altfel..
LE:posibil..hai sa mergem ca aia fak pasi fara noi..
A:dap..
T: hey fetelor.. ce ar fi sa mergem noi ..la..un club..
A: yau..ce idee buna..hai..
LE: dap dap...


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
mjto  
N.E.X.T.Z


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
de la buby

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa y aly vlea o livala..>livala meah nr 1>:P>:P>:P>:Po tapita roshkata fara neuroni in kp..:-lx(o urask             o so cheme cum o cheama dulce:-l,....



P.S:arata k o vak proasta:-l

povestirea aly vlea meah tapita roshkata fara neuroni kp..:-lx(o urask        

43.1KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
da bn zici....      

nextu k imi plce
oare yume si bou ce fac akolo?
next*_*


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
aly...e randul tau:P

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
aaaaaaa...oke e randu meu

stai sa vad udne o ramas:X><


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
hay k pun maine promit:X:X:X:X:X:X

_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
k

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
shi next`u?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la