Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
vreaaaaaaaaaaaaaau next billy bu ai innebunit esty obsedat ji tuh sracutza de 12 ani esty rau billy bu sa jtii vreau neeeeeext
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 18 ani |
|
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th
 Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
|
|
ji eu vreau next  
_______________________________________
 I Just Wanna Have Fun ...............................................................
|
|
| pus acum 18 ani |
|
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th
 Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
|
|
ji eu vreau next  
_______________________________________
 I Just Wanna Have Fun ...............................................................
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
bah sa mor eu ca ma duc la bill si ii...............f*t una.................metafloric vb.........................dei sar toate capacele de mare violator si smecher infumurat............fatha nu mai putea nici sa se miste si nu avea nici haine si uh o dai afara...........tampitule.............next
50.4KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
eu am facut 8 pag...........sa zici mersi...........cp 
50.4KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th
 Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
|
|
next next next
_______________________________________
 I Just Wanna Have Fun ...............................................................
|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
acuma pun nextul
dar dintro data ditamai gorila ne sare in fata x:cred ca stiti ca ati dato de draqu nu?(vb in engleza) m:da ce am facut x:nici nu pot sa cred cum ati putut veni in amerika aicea este o securitate foarte multa..... si ne ia pe amandoua de brat si ne duce la politie am:ooppss gred ca mai bin ramaneam in germania\ m:si io politistu ne duse la politie acolo unde neo luat aprentele si chesti dintrastea dupa care au reusit sa ieie legatura cu politia din germania iar maine trebuia sa mergem inapoi in germania unde parinti nostri vor fi bagati la inchisoare am(cu lacrimi in ochi):si totusi nu as fi vrut sa se intample asa m:nici io eram intro celula maine la prima ora eram duse inapoi in germania am:nu vreau ca parinti mei sa fie bagati la inchisoare m:nici io seara a trecut foarte greu iar de dimineata am plecat in germania\ abia seara tarziu am ajuns iar apoi dinou la politie sa ne iei la intrebari acuma vor veni si parinti nostri
dupa 3 zile eu si amalia stateam si plangeam parinti nostri au fost condamnati la 2 ani de inchsoare da ei nau nici o vina off inainte imi doream sa scap de parinti da nici chiar sa ajunga in inchisoare dak aveam 18 ani mergeam noi la inchisoare dar din cauza asta nu mai mergem am mers la un club din apropiere am intrat inauntru si neam indreptat spe masa lui bill si tom m:si ce mai faceti? t:bene peaicea ati auzit ultimele stiri? am:nu cares? tom le povesti tot ce o facut bill m:looool bill faci cu o fata de 12 ani si cu min nu? b:tu nu erai prin preajma asa ca.............. m:las ca o so facem noi atunci bill ma ia de mana si mergem la etaj unde erau camerele incep sal sarut pasional...isi baga mainile sub tricoul meu si ma mangaie iar eu il mangai pe piept im da jos tricoul si si eu pe al lui ma mangaie pe sani si incepe sa mi linga......iar eu il zgariu usor pe spate imi da jos sutienul iar eu ii dau jos pantaloni ma linge in juru unu sfarcul extitat si gem in urechea lui....cobor jos pe abdomenul lui apoi din ce in ce mai jos si ii trag bozeri cu dinti.Ii iau comoara in mana si incep sa io linga sa io zgariu usor cu dinti iar el gemea de placere...continui asa pana ce ejacueaza in gura mea...era de stul de bun b:ahhh sisi baga mana in parul meu b:hai sus\ mam ridicat se puse peste min sisi baga 2 degete in vaginul meu cobora si el tot mai jos sisi introduse limba in vaginul meu ahh era asa bine.........baiatul asta chiar ca era bun se ridica peste min ma ia in brate si ma pune in 4 labe si incepe sa ma penetreze repede introducandumi degetul in mijloc in gura am inceput sa tip de placere iar cand era cat pe ce sa ajungem la orgasm iei il retrage penisul si se puse peste min conti nuind sa ma penetreze....... sani mei au inceput sa tremure iar el ii prinse in mainistrangand usor m:ahhh hmmmm ohhhhh numai gemete se auzeau din camera noastra Baiatul asta ma inebunea cu fiecare miscare........am inceput sa tip cand am avur orgasm si si el lafel ....dupa care isi retragea dinou penisul si ejacua pe sani mei apoi neam pus in pozitia 69 el isi introduce vreo 2 degete dupa ce am terminat totul mam pus peste el m:chiar ca esti bun b:ms si tu lafel
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th
 Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
|
|
neext deji e najol cu parintzii la laea doua~am uitat cum le cheama sry ~ dar totuji next n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e e x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t
_______________________________________
 I Just Wanna Have Fun ...............................................................
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
minty si cu amalia parka:-?
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
vreeeeeeeeeeeeem nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxt ca pangeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ji inundaaaaaaaaaaaaaam pe aici ji se scurtcircuiteaza forumu
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
vrem next vrem next ...........facem greva daca nu ne pui next 
40.9KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
exact.. vlem next...
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
m:si totusi fetita de 12 ani? b:ahh nu mai imi aduce aminte de ea plzz m:dak o sa te reclame?si sunt sigura ca asta va face b:nush o sa vad ce o sa fac m:ok eu am sa te ajut neam ridicat de pe pat neam imbracat si am plecat inapoi in club unde am observat ca tom si amalia lipsesc b:hai sa mergem la liceu mie somn m:ok am mers acolo unde eraou multi politisti plus o salvare care duceau o fetita pe targa b:aoleu asti fata pe care am violato m:looolz d ce o patit?cred ca din cauza violului b:doamne in ce mam bagat...sa plecam repede de aicea am luato la fuga dar un politist neo vazut si o inceput sa ne urmareasca m:repede pe acolo b:ok hai neam bagat in niste santuri si am reusit sa scapam de politie b:doamne nu miam imaginat niciodata ca voi fi urmarit de politie m:nici yo...tu baiatul cel cuminte si timid...urmarit de politie intrun sfarsit am adormit in acel canal
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th
 Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
|
|
thamneeee.....chia in acel canal..............nu in acelalalt???  deci....NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
_______________________________________
 I Just Wanna Have Fun ...............................................................
|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
pe la vreo 2 dimineata
b:nu nu nuuuuuu m:cei bill? b:am avut un vis groaznic m:off ultal a fost doar un vis b:mie frica m:las ca te fac eu sa nuti mai fie frica mam suit pe el arata super sexy ca namolul in cap....incep sal sarut si sal mangai lafel face si el bagandusi mainile in parul meu negru unde nu se mai vedeau suvitele albastre din cauza namolului incep sal dezbrrac si el facel lafel cu min....ma excita cand il vedeam dezbracat si murdarit cu namol ma ia ma pune pe o parte iar eu ma sprijineam intrun cot cu fata la el si el lafel imi ridica usor piciorul si incepe sa ma penetreze destul de tare am inceput sa gem si sa il zgaiu pe spate m:ahhhh b:ahhhhhh dupa care il intind ma pun pe el cu un picioar de o parte si celalat de cealalta parte si cu spatele la el si incepe sa ma penetreze asa.......era foarte excitanta pozitia asta ......dupa cateva min el ma ia ma pune in 4 labe si ma penetreaza pe la spate dupa un timp ne optim iar eu i iau comoara in mana si incep sa io ling si io zgariu usor de tot excitandul din ce in ce mai tare si simprind nevoia de mai mult dupa ceva timp se ridica si coboara in jos pana la zona mea intima si is introduce 2 degete in timp ce ma lingea acolo dupa cateva ore ma uit la tell si vad cai ora 6 m:moama bill e ora 6 zic eu in timp ce ne imbracam b:moama cred ca am scapat de politie sa mergem haide da nu iesim noi bin din canam ca vine o masina de politisti care ne prind si ne duc la sectie x:bill kaulitz ai 3 zile sati cauti un avocat dak nu iti dam noi unul m:ai dato de draq bill b:off stiu m:da nu pot sa mai stau aice ca de ma vad astia ma recunosc ca eu is fata care sia bagat parinti in inchisoare asa ca pa si am plecat de acolo intalninduma cu amalia am:hei cei cu fata asta? m:poi.....si iam povestit totul am:naspa de tot da peste 3 zile te duci la judecatorie nu? m:da ca sal ajut 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
seX in canal pey nah sexu e fain
da` inc anal
e mizerie mamik
va facetzi ca porcushorii
saracu billl
da` nu e corect
sa ii dea drumu
ehhh nah a murit ji ..sa ii dea druu e tanar trebe sa iji traisk viatza
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
totusi nu e corect ce a facut.............si am zis eu ca o sa faca sex in canal:P:P 
31.1KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
a doua zi ma trezsc ma pregatesc si vreau sa plec la judecatorie .Pe drum ma intalnesc si cu amalia si imi propune sa luam autobuzul pana la judecatorie ,iar eu ca o proasta o ascult urcam in autobuz si ne asezam pe niste locuri m:nu ti se pare ciudat ca suntem numai fete in autobuzul asta? am:nu eu am fost foarte des cu autobuzul iar azi este o pura coicidenta m:ok imi intorc privirea spre geam si observ ca autobuzul a luato in directia gresita m:hey ce se intampla unde mergem? am:cum>?nu mergem spre strada x ? m:nu uite incet incet toate fetele au observat co luam in directia gresita si incep sa se alarmeze La un momen-dat vin la noi 3 barbati bine facutu care se uita urat la noi iar noi speriate la ei au mers la o fata au prinso de par si unu a inceput so sarute si sai bage mana pe sub rochie noi priveam speriate la ei si ne era frica sa facem ceva ca so salvam x:sa nu va ganditi ca o sa mergeti prea repede acasa poate unele dintre voi niciodata atunci o fata intreaba:unde ne duci?\ x:o sa vedeti am mai mers cam o ora dupa care am ajuns la un fel de bar unde lucrau prostituatele au venit niste barbati care neau luat pe cateva printre care si io si neau dus cu forta intro camera unde era un pat mare m:cei asta unde suntem? x:de acuma inaite voi veti lucra in barul acesta si dak va opuneti o veti da de draqu va vom duce la boss care nu prea este dragut cu curvele de aicea o fata :cinei boss? x:eu sunt
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
atunci in camera intra...........
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
:-S:-S:-S waaaii.. cn cn cn??:-S:-S:-S
moama minty..amalia..:|
atzi incurcat`o..
bill sex tzia trebuit..:-S:-S:-S:-S:-S:-S
ufff.. ne tzi in suspans jty??
vreau neextt
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
wow nu trebuia sa te duci cu autobuzul ala.............
prosttutzie opaaaaaa................next ca mor aici vreau actiune
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttttttt nu sti sa pui?
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
a uitat de noi 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
gta gta.. statzi ca ne pune mary neextt..
zikea ieri ca nu a lasat`o forumu..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
atunci in camera intra.....................david m:tuu?????? d:da eu m:nu pot sa cred ca tu d:mnda sa trecem peste asta....acuma voi imbracativa cu hainele astea si mergeti la bar Si iesit din camera trantind usa Unele fete au inceput sa planga eu doar aveam lacrimi in ochi.Dupa ce mam imbracat am mers la bar unde am vazuto pe amalia m:amalia ce faci ? am:tu ce crezi?"muncesc" m:trebe neaparat sa scapam de aicea dar amalia nu apuca sa mai spuna ceva ca un domn a venit si ma apucat cu brutalitate de umar x:nai voie sa vorbesti in timpul serviciului!!!!.Acuma dute in camera 2,te asteapta cineva ma indreptam spre camera si ma intrebam oare cene sa fie ? am apasat usor pe clanta si am intrat .Vad o silueta de barbat inalt mare si foarte bine facut.Ma uit la el sil analizel pare foarte mare...si solid fata de mine,mica si slaba Ma prinde de umeri ma ridica umpic se uita la min cu niste ochii infuriati si ma tranteste pe pat suinduse pe min si desfacandumi corsetul .Ma uitam speriata la el miera frica intrun fel de el.Se grabea asa tare incat eu nu mai apucam sai dau jos tricoul nimik nu faceam.Parca ma viola .Isi daduse tricoul jos pantaloni si incepu sa ma sarute si sa ma mangaie pe corp si cobora din ce in ce mai jos .Ma simpteam naspa numi placea deloc Cand incepu sa ma penetreze am simptit o durere imensa.Imi cenea sa tip sai zic sa se opreasca dar nu mar fi ascultat Dupa ce sia terminat toata treaba eu am ramas pe pat cu dureri foarte mari .El mia trantit pe masuta de langa pat o suma mare de bani si pleca Nu creed ca puteam sa ma mai ridic de acolo Dar Davis intra ca o vijelie in camera mea d:bravo....Si ia bani de pe masa d:hey dc nu zici nimika? ma uitam la el fara sa zic nimika atunci david isi da jos tricul si se pune peste mine incepand sa ma sarute si sa ma atina pe sani d:intodeauna am stiut ca esti foarte buna dar tu niciodata nu ai vrut so faci cu min m:lasama....am reusit eu sa murmur d:uite te pot scapa de ceilalti sa nu mai faci sex cu nimeni numai cu min ce zici? m:nu...st..tiu d:haide nu la toate le dau sansa sa nu mai faca sex cu nimeni numai cu min m:bine
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
asha minty...
buna alegere...
makar o sa fie numa david.. fara brute.. :-SS
uff.. fetelor fetelor..
vreeauu sa scapatzi draq deacolo..
NEEEEEEEXXXTT
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
moama naspa de ele
bn macar ca minty face o buna alegere ca e mai bn sa faci numai\ cu unu decat cu zece pe zi
NEXT
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th
 Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
|
|
buey deci najol in ce hl o potot ajunge fetele.dar totuji DAVID??? ala e neboon??? nexzt
5.9KB
_______________________________________
 I Just Wanna Have Fun ...............................................................
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
waii..11 pag.. bv mary > <
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
bv noi k noi am pos com-uri 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
ajteptam nextu`
e mijto
adik in fine ce fac aia cu atea .....
nu e chiar aja mijto
da` ador ficu
deci ajteptam next =_=
ajteptaaaaaaaaaaaaaaam =_=
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
sa sti ca asteptammm
pune draq nextu ala
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
nee tzi in suspans:-" :-" :-"
ufff.. ce najpa de amalia...da ji de minty..:-<
oare ce o sa faka fetele..
hmmmm..nush.. da vreau sa jtyuuu..deecii neeeeexxt
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
sar de pe ceva dak nu bagi next
imi tai venele
curentu emo nah
ma spanzur
baga next
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 17 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
ma luase de mana si si neam indreptat spre iesire dar un domn mare a venit in calea noastra x:unde credeti ca mergeti? am:pana afara la o plimbare x:nu aveti voie trebuie sa va cereti acorsul dee la david m:o doamne dar este urgent x:nu ma intereseaza si ne lua pe amandoua de umeri si ne tara pana in biroul lui david d:ahaaa ce doriti? am:vrem sa mergem pana afara d:aha si dc ma rog? m:trebuie sa mergem la doctor la control ai uitat?la noi in scoala era "epidemie"de sifilis si io nu miam facut injectia si am sifilis d:ce?????????acuma imi zici? vine la min simi da o palma de pic pe jos d:tampida drakuiui acuma miai dat si mie si celorlalti sifilis si ma lua la pumi am:stai potolestete d:tu nu te baga sii ii dete un pumn in fata dupa ce termina de batut ne ia si ne duce intro camera goala nezugravia dara geamuri si ne inchide acolo d:icea sa stati iar intre timp david se duse la doctor sasi faca control sa vada dak are sifilis am:si noi cum scapam de aicea? m:simplu...no sa scapam am:ahh si o sa ramanem cu boala asta nenorocita m:mie frica dupa cateva oreneau apucat niste dureri mari in zona genitala m:ahh ma doare si am inceput sa plang am:si pe min in noaptea aceea am stat in camera cu dureri extrem de mari in zona genitala spre dimineata david vine la noi\ d:ce faceti? m:tu ce crezi? d:doamne sunteti pline de pete am:cred ca is de la sifilis d:haideti va duc la control nea louat si neo bagat in masina d:trebe sa va tratati de boala asta AM:da tu dc vei asa de mult sa ne tratam? d:pentru ca sa va continuati munca de curve la min la bar nu am mai zis nimika am intrat in cabineti si dupa cateva examinari neo dat un tratament de urmat cand am ajuns la bar d:vezi sta inchise in camera aceea izolate pt va veti trata si veti iesi de acolo numai cand trebe sa mergeti iar la control neo inchis acolo dar macar neo aruncat mediacamentele si orele la care trebe sa le luam si cum trebe sa le luam d:asa de aicea va descurcati singure si pleca
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
si io vreau next .....ce handicapat e david cum draq sa le bata...taranu draq
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
ma ridic usor si ma rezem de perete,aveam fata palida am:ce cauti? m:o baie merg usor rezemanduma de perete incercand sa caut o usa intrun sfarsit gasesc o clanta ruginita ma indrept spre ea si apas incet deschizand o usa iar in spatele ei era un veceu si o chiuveta murdara Dupa cemi termin toate treburile ies afara si ma indrept incet spre amalia si ma asez langa ea am:'nu cred ca o sa mai sapam de aicea vreodata m:numai dak ne vindecam dar 100%nu o sa se intample prea repede Niste pasi se auzeau tot mai aproape de camera noastra iar cineva descuie usa si intra ,era david cu doua farfuri in mana d:uitati mancati astea si ne arunca doua farfuri mici cu paine si putin orez d:mancati repede ca apoi trebe sa va duc la doctor la control neam uitat amandoua la farfuri nici macar linguri naveam iar painea se vedea ca era mai veche am:o sa trebuiasca sa mancam cu mana neam apucat sa mancam ,am luat putin orec cu mana si lam bagat in cura si putina paine am:mancarea asta este dezgustatoare m:stiu...nu mai putem sta asa david a venit dinou la "celula"noastra nea scos si nea dus la masina doc:bunaziua am&m:bunaziua doc:ati venit la control nu? m:da nea controlat doc:aha sa mai veniti peste o luna si luati si medicamentele acestea va rog si incet incet o sa va faceti bine am:multumim larevedere doc:larevedere d:no ce vo spus? am:ca trebuie sa luam medicamentele astea si sa mai venim la control dupa o luna
timp de o luna am crezut ca murim acolo inchise in camera,primeam mancare foarte putina .AM salbit amandoua extrem de mult in ultimul timp d:haideti o data nam timp toata ziua neam urcat amandoua in masina si neam dus la doctor doc:ahhaa deci se pare cati reusit sa scapati de boala dar trebuie sa va facem niste injecti ,cinei prima? am:vin eu sa intins pe pat iar doctorul ia facut o injectie in mana doc:asa acuma vino tu doc:te droghezi cumva? m:da dc? doc:asa doare te injectezi? m:da doc:ooo deci tu esti obisnuita cu itepaturile deci no sa te doara deloc la injectie simi baga acul in mana pt cateva secunde am simptit niste dureri in mana dar apoi au disparut mam ridicat si am iesit din cabinet indreptandune spre masina d:deci de astazi inapoi la munca ne uitam speriate la el cand am amjuns acolo la bordel neam dus in camerele de sus .Mam asezat pe pat de mult timp nam simptit ceva moale sub mine era asa bine in pat cineva vine prin spatele meu si se pune pe min ma intorc sil vad pe david care incepe sa ma sarute m:ce faci? d:tu ce crezi? si incepu sami bage mainile sub bluza m:inceteaza d:asta cand vreau eu imi dadu bluza jos wsi ma saruta pe gat din ce in ce mai jos desfacandumi sutienul iam dat si eu tricoul jos si lam sarutat pe abdomen am inceput sa ne rostogolim prin pat dandune hainele jos dupa ce am ramas dezbracati coboara din ce in ce mai jos sarutanduma in zona intima si introducandumi degetu in vagim am inceput sa gem de placere si sa stang cearceaful cu ambele maini se ridica apoi peste min si incepu sa ma patrundra a doua zi ma simpteam ametita vedeam numai negru in fata ochilor \
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
exact...cu ei ce sa intamplat..
uff..ma bucur ca au scapat fetele de boala..
aum trecem iar la sex:-<
minty e mai norokoasa decat amalia...
deeeccy neeeeeeeeexxxxxxxxxttt
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
mistho neeeeext!! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
am picat jos miera destul de rau....aveam multe ameteli am incercat sa merg la baie dar mam intalnit cu amalia am:ce faci? m:mie rau am:haide sati aduc un pahar cu apa si lamaie mia dat paharul si lam baut pe tot am :cum te simpti acuma? m:umpiculet mai bine am:haide sa mergem la doctor m:nuuu nu lasa nu trebuuie zilele treceau si ma simpeam din ce in ce mai naspa pana intro zis ma plimbam printre oameni si la un momendat vad intrun colt o silueta cunoscuta ma apropi simi dau seama ca era bill am alergat la el si lam luat in brate m:ce faci bill? b:minty?ce faci? m:eu team intrebat prima b:bene m:cum de ai scapat de inchisoare? b:poi a platit tom o cautiune m:aha b:tu ce faci aicea? m:sunt obligta sa lucrez aicea b:ce?cin te obliga? m:nu conteste b:mia fost foarte dor te tin si ma saruta m:si mie apoi nam mai simptit nimika cand mam trezit eram pe un pat de spital iar langa mine david foarte nervos m:ce se intampla? d:ai lesinat m:off ce naspa d:da este un lucru foarte normal unei fete insarcinate m:INSARCINATA???????cum? d:asa bine da dupa ce vei naste vom face un test adn sa vedem al cui e copilul m:ba nu vreau sa avortez! d:nu poti m:si dc marog? d:fiinda esti in luna a 3 am inceput sa plang numi doream acest copiil cin stie al cui este :da stai umpic d:ce? m:eu sunt insarcinata in 3 luni iar eu aicea is numai de 2 luni \ d:asa si cu cin teai culcat inainte sa vi aicea? m:pai cu,......bill d:inseamna ca este a lui copilul m:da da undei bill acuma? d:a plecat in berlin atunci in camera intra amalia am:ce faci? m:bene sunt insarcinata am:insarcinata?esti doar o copila m:stiu si copilul cred cai a lui bill am:de unde? m:poi sunt insarcinata in 3 luni am:aha inteleg ..si nu mai poti avorta m:nu desi as vrea am:si cand ii zici lui bill? m:poi dak o plecat la berlin nu pot sai mai zic am:inteleg m:cand plec de aicea? am:cand vrei m:acuma mam imbracat si am plecat nu cred ca eram inca pregatita sa fiu mama miera frica cand am ajuns la bordel lucrurile nu se schimbasare eram nevoita sa fac sex cu toti pana cand am intrat in luna a 5 d:de acuma inainte ai intrat in pauza sti ce?nici nu mai am nevoie de tin pleaca de aicea si ma arunca afara din bordel m:dar cum osa ajung acasa? d:nu ma intereseaza descurcate eram imbracate doar intro rochita alba si eram si desculta era la 20 kilometri indepartare de berlin naveam cum sa ajung prea repede mai ales aveam si un copil in burta
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
ce handicapat e david fututzi mortzi in gat de prost ce draq o arunnci pe aia cu burta la gura in strada???
minty o sa ai un copchil te felicit pale lau
next
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
saraca minty..
singurika.. nu are unde sa stea..
insarcinata..
bill te rog sa n`o respingi..
acum ca ii e greu... are ji ea nevoie de cineva care s`o sprijine..
tee loog..
dar..makar a scapat din bordel..
e un lucru bun..
dar acolo avea unde dormi..
aici..
sper s`o primeasca cineva..
neeeextt
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
incet ince porni spre berlin dar dupa un timp au inceput so doarta picioarele asa ca sa pus umpic jos se tinea de burta o durea dar la un momentat simpti ceva care se misca in burta isi puse mana pe burta sisi dadu seama ca cpoilul ei se misca de aceea incepu sa planga m:nu pot sa cred ce o sa se intample cu copilul?ce? se ridica si continua sa mearga intre timp la borel am:david ai vazuto pe minty? d:nu cred ca a plecat am:cum sa plece ma duc so caut d:ba nu am:si dc nu d:nu vreau dute si continuati munca ai inteles?si o prinse de par am:bene eu margeam incontinui dar mi se facuse foame si naveam ce manca ma tineam de burta simi simptiam din cand an incand cum imi misca copilul Incepu sa sse lase seara si eu naveam unde sa merg asa ca mam asizat pe iarba si am adormit pe loc
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
saaca doarme pe iarba
minty cred ca teai scrantit ....fa si uh cv ....fa auto-stopul ca sa te duca spre berlin
next
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
next...a lui deci este copilul...deci o sa spuna...nu este al meu..pleaca c***o 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
miki.. ... :-SS:-SS
ma speri mey..sper sa nu zika asta..
haide bill arata ji uh ca ai inima..
credeam ca o ubesty pe minty...
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th
 Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
|
|
saracutza minty .....mie mila de ea....dar totusi.....amy...e nasol k tre sa fak sex cu totzi..... nexzt
_______________________________________
 I Just Wanna Have Fun ...............................................................
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
saraca (
e insarcinata
e shi e doar o pushtoaica (
undeo fi bill ? :-?
sper sa se intalneasca :-ss
si so ajute :-ss
vreau nexxxttt :-ss
te looog!!!
:*:*
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
mmaaarryyy..
luma urla dupa neextt.. :o3:o3:o3:o3
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
ajea deci
faza k e insarcinata e nasol
ji e nasoo k nu poate sa faca avort
in fine
vreau next
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
dap...jtyu.....
dar cred ca bebelu o sa`i schimbe viatza lu minty..
aaa jii nu vreeau sa`l dea la adoptzie...
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
VREM next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
SPER CA SA INTELES CE VREM
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
... :| de ce ia fost frik nu a scapat
next
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
14 pag.. bravo mary > <
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
ajteptaaaaaam neXxt ~sry am avut prb cu netu ji nuam fost p`aici de mult 
e thare ficu
Modificat de Al3X@~LeXxa~ (acum 17 ani)
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
opaaa.........tom tata copilului
bill incapatzanatule era numai sex fara sentimente hai ca sty ce e aia ca doar ai fututo pe aia mik si minty putea sa itzi scoata ochii
nu cred ca tom si cu minty se iubesc ca doar minty il iubea pe bill si inca il mai iubeste
next:d
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|