Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
barbyDana pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
28 - 46 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / baby, i think i love your brother[+18] Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ok...sa vedem.. uhh..  deci nu prea am mai citit..  vrei sa ma blestem

ok..  cadeamiar lustran cap la 12 noaptea..

                    

glumeam doamne..  ..

stay acolo linijtit si atie si spanjura mai incolo..

stephy. ce faci draga.. vlei bobo?? 

bill .. uff. mijca .. speri fata..

ceremonie..  cetatzeanule..   bill kaulitz..  o ei in casatorie pe..

B:  nuh..

popa:nuh..

B: scz nu`s gay.. ea e sotzioara mea..

popa: de am  vb..

B: aaa..am intzeles ma ei in casatorie..

popa:esty prost..

B:omule esty in biserika vezi ce spui..

           


next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
loveth
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
MISTO!!!! NEXT   PLS

baby, think love your misto!!!! next   pls

14.1KB


_______________________________________
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange

pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
nenea popa ce faci injuri in biserika ssau in plina ceremonie?????              

baby, think love your nenea popa faci injuri biserika ssau plina           Adm2

21.3KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ufff..elisu ce vlei.. ma duke imaginatzia      

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce nebune ce dea comm`uri bn bn o sa primitzi si next da nu


acum ca ma chinuie comedia iese supa pe aici


Modificat de ^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ (acum 18 ani)

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
8 pagini

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
place ficu
o fost tom,bill,actoru..apoi iar tom.bill...glumeam
hai cu nextu
[-o<


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce tare      
bestial nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695



B: se pare ca nu ma place


D: da`o la mine... cum am luat`o in barte sa linistit... in scrut timp a fost


ceremonia... a fost destul de dragutza... blah blah... party... blah blah 


Am ajuns acasa frantzi de oboseala... stephany dormea de mult...



..:uPa 3 AnI::..


Ziua sa trezit cu razele caline ale soarelui... la fel si noi ne`am trezit cu


zambetul pe buze... ma intind lenes si ma uit la Tom care dormea cu stephany


in bratze... ce mult crescuse... avea apropae 4 ani... ma reped la shifonier si


vad rochia de mireasa...


D: aaaaa... azi o scot si o pun pe pat... la fel si cotumul lui tom si


rochitza stephanyei...


D: tom... scularea... trag de el vreo jumatate de ora si se scoala...


S: mamy mamy eshty mireasa? mai tomitza mai... vorbea intruna si dansa..


era vesela... era copil... acum inteleg cat de minunat e sa fi mama... sa


incetezi sa rezpiri si sa traieshti pentru tine... totul era gata... am urcat in


limuzina si am plecat spre biderica... aveam muuuuulte emotzi ... tata ma


condus pana la altar unde era tom... a vost cel mai glorios moment al meu:


stephany a stat cuminte ...


X: va declar sot si sotie... poti saruta mireasa...


T: insf? si sa repezit la gura mea...


S: yeeeeee [ si sa ridicat in picioare si a ainceput sa sara in sus si sa bata din


palme ] yeeeeee!!!! dupa a urmat party... cehsti dinastea :-j ... am ajuns


dimineatza acasa si am cazut in somn


D: tom...trebe sa iti spun ceva :o3


T: spune


D: sunt insarcinata


T: ceeee???


D: ce ai auzit ;


T: yeeeeeeeeee!!! si ma luat in brate...


S: de ce te bucuri tomitza?


T: o sa ai un frate sau o sora!!!


S: yeeee!!!


D: da voi doi semanatzi rau...




                                     ..:: SFARSITUL CAPITOLULUI 1::..


Modificat de ^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ (acum 18 ani)

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
mjto o sa fie si un capitol 2  
dea bea astept


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
vai ce bine.............si io am crezut ca zici sfarsitul povesti    tare......lool sau casatorit        ce tare hai pune a 2 parte   

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
cap 2.. fino  repede...         

muhaha.. fik cu 2 capete                

aaa...asha.. bn ca mi`ai amintit defiku lu je.. buby..balauru cu 4 capete    

uhh..inca un chopchil..       


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
loveth
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
Cand incepi capitolu 2?
deabia astept!!!!  

baby, think love your cand incepi capitolu deabia astept!!!!  

20.6KB


_______________________________________
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange

pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
am crezut k so terminat ficu))
deabia astept capitolul 2

nextu
#_#


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
bine bine hai ca va bag cap 2... nush daca o sa fie chiar ashe de


reusit nush dc :-?? da shtyu ca o sa aiba cv actiune [ nu +18 dinaia cu


gloantze ]


Personaje noi  ...


Jesse, initiala in fic J :


[
[ cum arata acum... nu copchil de 17 ani ]

Stepfany [ 12 ani ] :





Mike [ fratele lui stephany , 8 ani ] :




Jared:




Modificat de ^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ (acum 18 ani)

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Timpu fugea ... iar cerul se juca cu fiecare moment al vietzi... Stephany


cresetea mai repede ca un boboc de floare... la fel si mike... tom era pe cont


propiu.... mai canta din cand in cand in th... Stephany jucase intr`un serial ,la


fel si mike... urmau calea tatalai sau...


S: mama... eu treb sa plec


M: se duce sa se intalneasca cu izbirea ei :>


S: tacatzi gura


M: nu vreau... si ia scus limba...


S: o patesti piticule


M: sa vad ce imi faci...


S: bine bine vezi uh ce patzeshty ... si a inceput sa il bata...


M: auuu... paru meu...


D: hey stephany lasal...


S: el sa ma lase primu...


D: copi terminatzi ... mike du`te in camera ta... ACUM


M: bine bine 


S:  eu ma duc la...


M: o intalnire cu iubirea ei...


S: TACI!


D: Mike! bine bine... poti sa te duci... sa raspunzi la telefon cand te sun...


S: ok mama.. te iubesc...


D: si eu scumpo... pa...


S: tay tay... stephany a ieshit pe usa si shi`a pus castile in urechi... si aranjat


sapca si a plecat spre parc... undeva departe cineva isi facea marea intrare in


peisaj... isi tundea un pic buclele si isi schimba blondul inchis in negru... isi


machiaza chipul si pleca spre o valiza... si se uita in oglinda aranjandu`si


camasa.


X: doar nu credeatzi ca sacapatzi asha usor de mina nu? si zambeste smecher..


isi ia valiza si pleca spre masina...


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
pfaiii......
ce rau e sa ai frati mici     sunt asa de ...:-j:-j
jesse is sweet



Stepfany nici nui dai 12 ani


next


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
super......stiu cum e sa ai un frate mai mic sacaitor si prost care iti strica toate planurile ca monsrul de fratimiu...............               ...........oare cn e misteriosul x????.......cel cu valiza???????......    

baby, think love your cum frate mai mic sacaitor prost care iti strica toate planurile monsrul Adm2

49.4KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Danke ptr comm`uri... next ptr elisuca... [ fate odata bine ca me dor de uh


:-w ]



X: doar nu credeatzi ca sacapatzi asha usor de mina nu? si zambeste smecher..


isi ia valiza si pleca spre masina...


X: putem pleca, jared...


J: da doamna ... si masina porneste spre aeroport...


X: toti vor fi socatzi cand ma vor vedea... ha ha ...


J: vatzi gandit unde o sa statzi?


X: poate...


Intre timp Stephany astepta pe cineva in statzia de autobuz... eu baiat destul


de dragutz coboara din autobuz...


S: insfarsit... baiatul se apropie de ea sa o sarute dar ea isi misca capul... pot


fi multi paparazzi pe aici ...


X: dea... vedeto 


S: tactatzi gura... si vrea sa il sarute dar se opreste... moa ce greu e


X: ce anume?


S: sa stau departe de gura ta...


X: sunt ca un magnet ptr uh


S: cam un drog... iar vrea sa il sarute... FUCK hai intr`un loc mai retras


X: hai .. si cei doi pleaca spre lacul din parc... era destul de pustiu... era un loc


un puteau avea intimitate... cea ce o vedeta nu prea o avea...


S: nici un paparazzo.... si il saruta... app... peste o sapt e ziua mea... si inca


nu am facut nimic... invitatzi... nimic... vrei sa ma ajutzi? ;


X: catzy anishori faci?


S: adica nu shty catzi ani are iubita ta?


X: ba da... faci 13... si o saruta scurt...


S: vezi ca shty... iar uh faci 14


X: aha...


S: nu crezi ca sunt cam mici ptr o relatzie ca a noastra?


X: nu... si o saruta...


S: ashe credeam si eu... telefonul lui stephany suna...


S: alo? da... da... ok... vin acum... scz da treb sa plec...


X: ok... bye ... si o saruta...


S: tay tay... fiecare o ia pe carari diferite... intre timp tom lucra de zori...


T: o sa imi pocneasca capu X(


D: chiar asa?


T: wow delia ... ce surpriza... copii unde sunt?


D: se duce stephany sa aiba grija de mike...


T: aha... da unde era?


D: la o intalnire...


T: wow... e mai mare decat credeam


D: aha... si il ia de gat si il saruta...


Avionul cu care misteriosul nostru personaj urma sa decoleze spre berlin...


Stephany ajungea acasa...


S: te urasc piticule


M: o sa fiu o povara ptr uh pana ai sa mori >


S: cine a spus ca nu o sa mori uh primu?


M: ptr ca eu`s nostradamus si stiu ce o sa sa intample... BABACIUNE


S: sa vezi ce tio iei


M: nu prinzi , nu ma prinzi baba fara dinti


S: mai vedem noi ... si au inceput sa alerge prin casa...


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
si mie me dor de voi           ....nuti face griji ca joi ma intorc adik maine>...................stiu cum e cu fratii mai mici..........si pe mn ma face fratimiu baba fara dinti...........si am dinti ....destui.................

baby, think love your mie dor voi           ....nuti face griji joi intorc Adm2

41.7KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
loool    
mike nu mai fi asa de rau  
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
doar doua comm`uri.. istetzi in vacantza? bine bine va tin eu minte


>:P







S: sa vezi ce tio iei


M: nu prinzi , nu ma prinzi baba fara dinti


S: mai vedem noi ... si au inceput sa alerge prin casa... stephany la prins si ia


dat cateva capace ...


S: uhhhuu... acum e mai bine... acum fi pls cumunite :o3 vreau pe chat :P


M: si eu vreau sa joc fotbal in camera mea :P bafta


S: bashty... si ii inchide usha in nas... insf am scapat der secantu ala... se pune


pe scaunu de la birou si isi deschide laptopu ... eu eram la tom in birou...


statea pe biroul lui si ma jucam cu cravata lui si il sarutam din cand in cand...


l`am mai ajutat la acte si porcari dinastea apoi am plecat acasa... mike manca


prajituri iar steph statea cu lapropu pa canapea...


T: ce faci mike? :|


M: imi era foame


D: dc nui zici lu sorta?


S: ptr ca e mut...


M: mia zis sa tac...


S: puteai sa zici ca iti e foamne... eshty cam looser...


M: semna cu uh


S: ce sa zic :-@


T: bheay copii... mai usor


D: asa fac mereu... eu ma apuc sa fac mancare :*


T: ok


S: mama? ce ai zice daca am un iubit? Tom sa oprit si a zambit smecher iar


mike a inceput sa rada...


S: what? ce avetzi toti?


D: wow... ai un iubit... cum il cheama? catzi ani are? :>


S: are 13 ani... si il cheama Yulian...


D: aha... am vorbit cu ea despre acest... yulian ... am facut lista cu


invitatzi pentru ziua ei etc... maancat si am facut nani...


..::Peste o saptamane::..


X: La multi ani! :*


S: ms... :* ... cu cat timpu trecea mai repede cu att invitati erau mai multi...


era o petrecere in pijamale... pe la mijlocul petreceri suna cineva la usa...


D: mai trebuia sa vina cineva?


S: nu... deschis usha si surpiza... Lindasay...


D: ce cautzi aici?


L: nu te bucuri sa ma vezi? :* pot sta aici o perioada de timp?


D: sigur :-ss


L: shtyam ca e ziua ta prichinditzo asa ca tzi`am adus un cadou...


S: ms... psst... mama cine`i ciudata asta?


D: nu conteaza acum... iti povestesc mai tarziu...


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ciudata?    
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
mai e un pic si se termina



L: shtyam ca e ziua ta prichinditzo asa ca tzi`am adus un cadou...


S: ms... psst... mama cine`i ciudata asta?


L: si cf tom?


T: LINDASAY?????????????? si sa speriat si a varsat suc pe ea


L: nu credeam ca o sa am o primire att de portocalie 


T: scz... nu am vrut.... pot sa te sterg


L: las ca ma schimb....


T: ok... delia.... ce cauta ciudata asta aici?


D: moa da voi chiar sunteti rude...


S: tatyyyy :X ....


L: taty.... ha ha ha.... o sa fiti voi mai departe unul de altul decat vatzi fi


imaginat vreodata...


M: tu cine mai eshty?


L: aaaaa... verisoara mamei tale... incantata


M: eu`s mike si ii fac viatza un iad surori mele mai mare...


S: sa vezi ce vaitza de iad iti fac eu si a inceput sa ii dea capace


M: paru meu


S: park ai fi unchiul bill.... semnati


B: a zis cvn cv de me?


S: biiiiiiiiiiiil:           si ia sarit in barte


B: usor micutzo


S: mia fost dooooooooor de tine


B: si mie .... petrecerea a decurs fff bine... uni invitatzi au dormit peste


noapte la stephany...


S: bheay fetelor vreau lapte... brb... si a coborat jos... sia luat laptele si sa pus la masa


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
chiar k is rude      
nextz...


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
da: tare...ooo billutza...ce intrare sia facut  next plzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
S: hmmm... da ce sa zic... v`am zis sa imi punetzi frigider in camera mea


trebuie sa cobor de la etajul 2 pana la parter .... borborosea incontinu cu ochii


intre deschisi.... nu vede ca pe jos e un prosop ud iar in bucatarie era gresie si


aluneca si cade....


S: fuck you... ala care a pus asta in calea mea.... picoruuuuuuuu meuuuuu (


handicapsatzilor... sa vezi ce iti fac maine mike... auuuuu.... avea o vanataie


cat casa... sa pus la masa si a inceput sa bea lapte... din umbra ceva sau mai


bine spus cineva se misca... era perfect liniste in casa... se auzeau doar pasi


acelei persoane... se aude cum taisul cutitului e atins de niste unghii mari deci


era o femeie... stephany isi aminteste ca verisoara mamei sale avea unghile


mari... i le`a vazut cand a dat mana cu mike... strange din ochii... pasi se


auzeau din ce in ce mai aproape...


S: la naiba... iar cineva ii pune cutitul la gat...


L: daca tipi... te omor... shhhhhh


S: de ce vrei sa imi faci rau? ce vrei de la mine?


L: am zis sa taci... nu mai pune att intrebari... nu trebuie sa sti att de multe la


varsta ta... ok? a inghitit in sec... a dus`o afara si a urcat cu ea intr`o masina...


L: Jared porneste te rog... ma legat de maini si a scos din buzunar o seringa


S: ce vrei sa faci cu aia... si a inceput sa dea din picioare...


L: o sa vezi... si ia bagat acul seringi in vena... o sa uiti totul.... totul!


Au mers cu ea pana la o casa parasita unde a parasit`o acolo... apoi a pleacat.


L: din cauza pocitaniei alea tom ma parasit... acum e departe... mereu am


vrut sa fac asta...m`am razbunat... jared...acasa te rog... trebuie sa sarbatorim




..::THE END::..


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
o sa vina i think i love your brother 2... se va numi alt fell si o sa vedetzi voi


ce se va intmapla pe acolo


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
oke....ca prea sa terminat fara sfarsit.....  

baby, think love your oke....ca prea terminat fara   Adm2

71.6KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
shtyu )

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
noah hay ca is nerabdatoare..aqm m-am intors...moama ce next     ce prosta e lindsay sau qm o cheama pe curva aia partea a 2a va rog!!facetzi loc,facetzi loc!!    

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
         

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la