Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil pisi_dulce
Femeie
25 ani
Maramures
cauta Barbat
28 - 57 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Trupa Bunny Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
asa fiku este inspirat din povestire sper ca nu va suparati dar nu mai rezistam.....dar o sa pun nexturi si la povestirea

deci pers....
Yume-daokota rose...

Bou


cn vrea prima parte


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
eu..



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
asa
deci inca 2 comm))


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
si yo..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
si cu mn

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
deci gta  

tzi`am facut 3 commuri+ asta 4


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
...:::Anuska_TH:::...
Great Fan Th

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 332
suzy 4 haide k's curioasa

_______________________________________
in lok sa fumezi poti

sa te joci,

                    sa sari,

sa te plimbi,

                           sa te joci la pc,

sa ieji afra,
                                     sau ....sa nu faci nik

da mai bn dekt sa nu faci nik iti aprinzi o tzigara

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
asaaaaaa

eram la ora deeeeeeeeeeeeeeee francaaaaa

eo desteapta aprind televizorul(pe furisi) si se aprinde pe jetix

X:este vremea monstrilor

pf:da ....dmn..... tuh dmn yume...pedeapsa...ramai dupa

ore...iar

y;pey c sa va fak daca data trecuta vorbeati in limba extraterestrilor  iar eo

vream sa va bag un bat in cur sa vad daca aveti febra???

pf;daca erati atenta aflati ca vorbeam in franceza limba c simbolizeaza

blablabla....nu eram atenta ascultam  o musca c facea bazzzzzzzzzzz

asa se termina ora iar eo eram in colt cu un coiif pe cap

diri:asa....astazi avem un elev nouuuuu

y;yeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyy.....

diri:   ma rog...si de el vaa avea

grija....aaaaaaa....aaaaaa...cindy

y;a fufaa...uaaaaaa....curva de pe centuriii

diri;dmnsoara cum indrazniti sa vb asa....

y:asa simplu





pers nou

cindy(dulce maria-rbd)perfecta populara scoli....(curva dreaq)


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
lol.. ce naiba.. la coltz cu un coif in cap    

da acolo e petrecerea.. haide baby danseaza  

oricum..ashe... apare cindy..yuppy

si bou pe unde e??A?A?A?

doamne si profi astia.. vor sa fi si atent.. nu`i destul ca stay la ore..

asha yume.. si si si..next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
peyt nu ma lsa kkt asta de calk...inca 2 comm...sa vad daca citeste cn

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
va va ce le mai urashty uh pe rbd... bate palma trupa bunny


bags bunny desene animate [ la care ma uit non-stop ] yeh...


ce imi plc ficu lu uh... veseloi ca mn... ca leez... ca etc ca etc yeah shty ce


vreau? NEXT


_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha si.. next ceva??

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
si yo vreau nextz  

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
vrem nextttttttttttttttttt:X:X:X:X:X:X:cel putzin eo vreau next..vreau ..plz..yume..(:o3:X:X:X:X

trupa bunny vrem putzin vreau

23.3KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
c:lasatio ...e geloasa pe mine(si facu o fata de curva o.o)

diri:a...era sa uit...proasta de mine....maine este auditi...pentru o trupa

c;sigur voi fi aleasa vocalista

y;sigur nu voi bora o mare de boraturi pe acolo

c; tu sa nu te iei de voca mea suberba de ....de....de sakira
....macar eo nu zrangai chitara si dau din cap ca o crizata

y: vezi ca snt mai jmechera

diri;o si ultima ora no so faceti deoarece vine nou coleg si se fak prezentarile

c;adika nu se mai face sport...

diri;dap

y; yeyyyyyyyyyyyyyyyyy

dupa o ora

diri;acesta e bou

b:nyappy

y:nyappy vrei o pula peste bot? 

b;nu mss...nu cred ca ai asa cv...dar cred ca tu o veri

y;pupama in fund

c;laso e proasta...asa eo snt cindy dar poti sa imi zici cindy senzual

b;k cindy dute in mata


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
loool    
ce creier de maimuta mai are si cindy asta


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
sincer...eu nu prea inteleg multe da incerc oricum next plzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bou bou.. ce amabil esty    

mia placut ultima faza.. yume next  


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
c nu intelegi ca iti ex...nextu maine

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
y:tra-trala-tralala0tralala la la

d:yume ce faci?

y:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....inchide usa.....nu vezi ca ma pis?

d:ow////scz

y;<tip>LIBERTATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

D;DA...MA GANDEAM CINDY ARE MULTA TREABA...IAR TUH STAY SINGURA....NAI

CE FACE...TUH VEY STA CU bOU

Y;PUTa

d;ce?

y;puta

d;bine...pa

y;puta:|  


vine bou

b;ce cauti in casa mea?

y'tuh stay cu mn:P

b:si unde dorm

y:in pat

b:si tuh?

y:in pat

b:lol....

y:stii ce daca daca dormim amandoi...asa dov la lume ca nu esty

gay:P

b:

b&y:ma duk la preselectie....peste 3 lunii

b&y:peste 3 lunii

b:atunci....atunci

y:imi vn ciclul

b:serios?

y:da

b:lasama sa continui

b:maine....o sa vina........

Modificat de ^.^YuMe^.^ (acum 18 ani)


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce thare        

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
       
waiii

looooooooooooll        

gta vleau next.. ii prea tare..

brb merg la baye


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
          vreau next
         


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
y:cn vine?

b:un prieten

y;dragut?

b:mdea(chiar acum ti-a venit si tie sa vii?)

y:de unde il stii...give me detalii

b:pey

I'm a Barbie girl

In a Barbie world

b:scz...imi zuna telul....alo

x;snt moartea cu coasa si

b;msss...mai salvat

x;nu asta era scopul 

b;k...zi scopul si durata

x;vn la 00:00

b:nu puteai sa vii si tuh peste 3 luni

x;ch-chia-chiar asa te comportii cu mine

b;scz...glumeam

k;o sa vn mai repede...cam intr-o ora

b;park

x;pa

-----------

y:deci...unde vati cunoscut

(avea  un zambet si niste ochii de iti venea sa o papi cu zahar)

b;la un concurs nud

y;aaaaaaaaaaaaaaaaa....gay...nu te atinge(ii curg lacrimile) numi vn sa cred
ca stau cu un gay....helppppppp!!!!!

b;glumeam...numi vine sa cred... cum te comportii cu mine (si sa incuiat

in baie)

y:strunga'n bot...adica bou..scz deschide usa...orice ai face nu te taia

cu lama...hay mah nu am vrut...deschide dreaq usa

bou a deschiso iar in clipa aia....

Modificat de ^.^YuMe^.^ (acum 18 ani)


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ce ce ce ce???:ceeeeeeeeeeeeeee???    


yume.. muma .. ma tzi in suspans..

vlleauu next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa...datzi commuri ca vlleauu nextt    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Pune nexxt ca nu mai am rabdare.Te rog sa il pui repede adica in weekend ca luni am multe ore la sc(adica plictiseala)si nu stiu daca o sa am timp sa  citesc.
   E de fapt nu e adevarat ca acum nici nu mai facem orele ca lumea...of creca m-am abatut de la subiec(Creca ce voiam sa spusn este NEXT)        


_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
inca un com

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
unu de la mine
ce era in clipa aia         
zi ji mieeeeeeeeeeeeeeeeeee adik nouaaaaaaaaaaa     


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Abia astept nexxtul....Cand il pui, ca nu mai am rabdare si vreau sa stiu ce se intampla  

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
y:strunga'n bot...adica bou..scz deschide usa...orice ai face nu te taia

cu lama...hay mah nu am vrut...deschide dreaq usa

bou a deschiso iar in clipa  aia   o florica a pikat... ghiveciu s`a facut praf..

Y: ai dat`o gta..

B: hi hi..

Y:cand vine ubitathu..

B: nu`i ubitu meu.. e un preten..

Y: oke oke..cum ziki u..

B: poy ma sunt 2 ore.. deci putem sa ne uitam la tv.. (:|

Y: plictisitor.. u esty....
  prinde`ma.

B: dc... ??

Y: uite ce am eu.. chitara ta..

B: aaaa..yummeee....    


Y:o vrei ? pride`ma ..


si au inceput ei sa alerge prin toaataa casa.....

si alergau.. si alergau si alergau..si alergau.. si alergau.. si alergau..

bou i`a luat mp3 lu yume si a inceput sa alerge cu el.. yume  vroia sa`l bage

in pamant.. sa`i dea cu chitara in cap...

era o scena ca din troia..cand..  trrr.. cn era la usa..

M: haide bah  bou ca eu ma  susu pe mn... auu..

Y: yume deschide usa.. yume deschide usa..

B: stay nuuh..

  miku se  tzinea in fatza usi.. cand yume deschise usa era sa faka pe el..

M: buna frumoaso.. jtyu ca ai o baye curata.. nu cumva am gresit..

B: miku..

M: bou.. deci n`am gresit  casa o.O BOU  sta cu o fata in casa


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
prea tare...as pune eo nezu daca as avea comX(

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
uff..ce lai is unii.. dattzii cooomm    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th

Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
[b]buey boule ce eshty coom potzi sa stai ku o fata in casaa        
scz da uu buey pitikule cedreaq kutzi acia????            
         
nexzt


_______________________________________

I Just Wanna
Have Fun
...............................................................

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
vleeemm next muma

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
       

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
yuummmee... mamsky..[ m`am holbat prea moolt la familia mea de spioni...

        ] vleem next..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la