Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
GabrielaQueen la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
28 - 67 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / ~* Dr. Love , TzuperStar& fotomodel*~ Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha.. pers imediat

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Leez

dr. love leez Administrator

9.5KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Aly

dr. love aly Administrator

30.2KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
emma

dr. love emma Administrator

13KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
billu si

tommy


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
chris

dr. love chris Administrator

24.3KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha.. acuma prima parte  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
N.Y orashul luminilor. viu orash al distractziei.. al frici...dar supravietzuim..imi place sa stau aici. Impreuna cu susurile mele..Emma si aly... emma e fotomodel.. iar dragostea nu prea a fost blanda cu ea...a suferit mult.. iar acum.. cuvintele te ubesc numai ai niki un sens . iar aly .. a apaarut intr`un vid cu 50 cent..iar acum.. mai danseaza pe ici pe colo.. cu justin timberlake.. ori cu cn stye cn..eu nus niki  vedeta.. niki o mare actritza de la hollywood...sunt doar o persoana ce le are bine cu dragostea.. nu`s fuf.. sunt dr.Love..imi iubesc meseria pentru ca  nu sufar la fel de mult.. stiu cand trebuie sa zik nu.. cunosc genurile de baietzi..jtyu ce le duce capul.. cum sa`i pun la pamant.. si chesty dinastea..
E aproape 8:30 iar eu stau in acelas club tampit.. emma are repetitzi.. cu un tip stupid din cate zice ea.. unu bill  nush cum..care o chinuie de cateva luni..se ia mereu de ea.. iar aly.. aly e  acasa numarand oile..  azy a facut iar un vid.. cu  unu.. ehh nush cum il cheama.. oricum nu e cam nik de capu lui.. aww.. unu face streaptease.. nush dc nu imi pot lua ochii de pe el.. e ff barbat.. pare a fi un urangutan neevoluat..dar se pare ca doamnelor le place..:-” asha.. camasa jos puiule.. ce de piruete..mika balerina.. nush cum da ma trezesc ca vrea sa ma ia alaturi de el... ce sa fak?/ ce sa fak.. ehh ma duk.. toate mor de ciuda.. oare dc.. e doar o masa de muschi.. gelat si  bagat in butoiu cu pasta de dintzi..asha sa trecem repede peste asta.. deja ma orbeste zambetul lui.. si imi face nijte ochi.. si mutra lui...dansam noi ce dansam peacolo apoy cobor maltratata jos.. nu`mi vine sa cred ca  ma atins pe fund..cu mana lui cat juma din china..am nevoie  sus.. me dor de ele.. nu pot s`o sun pe emma.. bill ar omora`o....iar aly doarme.. ehh.. aly stay ca vin..
A: aloo.
LE: baby dc plangi??
A: bitha sty ca a trupa mea preferata sa despartzitT_T
Le: cn sa despartzit de cn??O.o
A: tokio hotel..T_T numi vine sa cred..
LE: ce?? nu se poate..un idiot sta langa mn..am o idee o sa te faka sa te simtzi mai bn
A:ce idee??
Le:imbracate smex si hai aici in  club..
A: sunt in club.. mam gandit la asta..
Le:bn atunci..ne intalnim la bari..
Cn s`ar fi gandit ca e in spatele meu?? nu eu..
Le:deja.. te`ai imperecheat cu sonic??
A:
mda si a inceput distractzia.. emma a venit si ea acolo.. cu o sticla mare de bere in mana..
E: hey girl`s acuma party.. th s`a desparztzit..
A: ce party baby ca eu te omor..
Le: emma.. ce`i cu fericirea asta pe tn.. s`a despartzit th.. tzie itzi placea..
E: da da ..dar bou ala de bill era solistul..asha ca .. muhahaha.. idiotu..
A: gta.. sapatzi mormantu ca eu vin
E:  nebuno ...nu fi lea.. ca imi strici pretrecerea.. na si u o gura..
Ne`am asezat toate 3 la bar si am inceput sa bem in prostie.
A: uite o musca..
Le: traieasca musca..
E: uite o rama.. a nu.. e barmanu doar..
mda.. si  ala sa enervat rau rau..si a inceput sa se dea cu capu de masa.. ciudat tic..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
ce?????????????cum sa se desparta th???????nuuuuuuuuu   next plzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
chiar sa dat cu capu de masa?   
ce tampit   \
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
yope

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
ink un fic nou ma incebunesti... la cata ficuri ai uh... nu  reusesc nici sa


iti dau comm`uri la toate deci... nus am citit aseara... tot ce imi amintesc


e cu ala care se dadea cu capu de maasa restu e in ceatza aseara cand


citeam vorbea cu multi :o3 deci tin eu cv minte da nu prea shi vreau NEXT


_______________________________________
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ok.. next pt voi..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa))))))emma te omor>th so destramat y uh imi dia sa beau..jti k nam masura la alcool:X:X:X:X:Xuow lleeezy vrem next..krei de  acord cu mnh"?:X:X:X:X:X:Xva iubesk:X:X:X

dr. love omor>th destramat imi dia beau..jti nam masura lleeezy vrem next..krei de  acord

30.3KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
ooo yeah \/\/\/ Facetzi loc V.I.P impreuna q soremea :-> aly shake the room :-> pe mn ma vedetzi pe Cat-Walk :-> next next next k mai facut curioasa :X:X:X:X:X:X besc la u f molt Leez :X

dr. love ooo yeah \/\/\/ facetzi loc v.i.p impreuna soremea :-> aly shake the room :-> vedetzi

13KB


_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
ooops am uitat :-p OMG NY :X:X:X:X:X NY =P~      Leez Soramea incepetzi sa impachetatzi acuma pe bune ne mutam in NY :X vreau in america )

dr. love ooops uitat :-p omg :x:x:x:x:x =p~      leez soramea incepetzi acuma bune

13KB


_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
si yo    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991

Emma a scris:

ooo yeah \/\/\/ Facetzi loc V.I.P impreuna q soremea :-> aly shake the room :-> pe mn ma vedetzi pe Cat-Walk :-> next next next k mai facut curioasa :X:X:X:X:X:X besc la u f molt Leez :X

si yo la tn..si la soluta.. si la totzi kinderi lu muma.si la sysurile ei    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
bnh..hay gatah cu barfa...nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt:X:X:X:X:eo uow la toate:X:X:X:X:X:X:

dr. love bnh..hay gatah uow

30.3KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991

.oOLeezyOo. a scris:

Leez

ok m`am razgandit.. astai noua leez

dr. love scris:leez m`am astai noua leez Administrator

44KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha.. acuma next kinderi  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
[b][color=pink]A: gta.. sapatzi mormantu ca eu vin
E:  nebuno ...nu fi lea.. ca imi strici pretrecerea.. na si u o gura..
Ne`am asezat toate 3 la bar si am inceput sa bem in prostie.
A: uite o musca..
Le: traieasca musca..
E: uite o rama.. a nu.. e barmanu doar..
mda.. si  ala sa enervat rau rau..si a inceput sa se dea cu capu de masa.. ciudat tic..
E: stay nene ca distrugi stolu de rame..
si emma a inceput sa`l traga de par..
E: nu iese rama.. nu iese.. ajutor..rama.. nu iese..
ally  lua toate sticlele de prin jur si le spargea..
A:        
iar yo.. eo. am luat   telecomanda si incercam sa aprind ceasu..
toate aratam ca nijte idioate..
O gorila a venit si ne`a dat afara..
E: ce a patzit.. n`am facut nik..:-? :-?
LE: lumea e plina de ciudatzi..
A: exact..
E:buey.. yo va logg ceva.. maine venitzi cu mn.. la repetitzi..
A&LE: sigur. :*:*:* :X:X:X:X:X::X:X:X:X:X
fetele s`au dus acasa..s`au bagat in pat.. si au vlut sa doarma.. maine trebeau sa se trezeasca la 6 dimineatza..dar un vecin dadea party.. si..hmm.. era o petrecere de surzi cred..emma dormea..nush cum a reusit..
iar yo vu aly am inceput sa radem cand a bagat ala mell m`a facut mama oltean..
A:               
Le:mai incet.. nu aud cum rad      
trebea sa ne potolim cumva..asha ca am scos de sub pat un poster cu cei de la th.
A: itzi dai seama ca maine o sa`l intalnim pe bill???
L: lasa`l pe bill.. poate vine si tom..          
A: iau ce tare ar fi..
L:hai mai bn sa incercam sa dolmim ca  o sa ne prinda tom cu cearcane si o sa zika ca ..
A: istem..micheal jackson  
L:da da  


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
Next Next Next        Iuuui ma vedetzi pe mn pe Cat-Walk :X:X bill te mai iei de mn iti fur tzintele:-p dah :-p claro ) next k ma tzii in suspans

dr. love next next next        iuuui vedetzi cat-walk :x:x bill mai iei iti fur

13KB


_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
micheal jackson?      
thaome oricine da nu micheal jackson   
a da si nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
   
aprinde ceasu cu telecomanda
   
michael jackson   valey!!!!!!
next


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
ochii mei ce vad eu aici... nebunie TOTALA ... lol... imi dai pofta de party


lol... sa deschizi ceasu cu telecomanda shi sa spargi toate sticlele


vreau shi eu sa demolez o cladire shi ala cu ticu lui... cu capu


de masa cat am ras la repetitzi ... cu bill shi tom :> :-s tom stay


departe de leez ... nu mai vreau inca o/un nepot/a ... prea multe cadouri de


craciun, paste, sf nicolae etc etc.... bill shi cu aly :> ... bill e mai inocent


yeah ... shty ce vreau nu?:> NEXT :*:*:*:*


_______________________________________
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mey buby buby.. aly il plashe pe tommy.. si emma pe bill.. in realitate  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
mumaaa  mai pone next k o sa fac POC de curiozitate    vreau sa vad dc in timpul repetitziilor knd ma urc pe scena ji ma uit la bill ma impiedic de rochie ) sau poate se rupe tocul de la papuci ) iau iau iau eu vedeta de C-walk    au au traiasca musca ) aly mai e o sticla pe masa ) leez vezi k telecomanda nu mai are baterie ji de aia nu porneshte ceasu ) nenea da q capul mai tare de masa k ink nu sa rup ji nu ne mai distruge stolul de rame      k am muncit mult sa alcatium acel stol ) whatever next next next next next next :X:X:X:X

dr. love mai pone next fac poc   vreau vad timpul knd urc scena uit bill impiedic rochie sau

13KB


_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
SwEeTy_CaNdY
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
aooleu mickel jackson?  

   

next


_______________________________________
Nu sunt tipul sa am inima distrusa
Nu sunt tipul sa ma supar si sa plang
Pentru ca nu-mi las neciodata inima deschisa
Nu ma raneste sa spun adio
Relatiile nu ajung adanc in mine
Niciodata nu dau totul in iubire
Si cineva poate sa-mi spuna ca ma iubesc cu adevarat
Dar deocamdata nu inseama nimic.


This things is my life

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ashai..ar fi timpul sa bag next nuh??  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Le:mai incet.. nu aud cum rad     
trebea sa ne potolim cumva..asha ca am scos de sub pat un poster cu cei de la th.
A: itzi dai seama ca maine o sa`l intalnim pe bill???
L: lasa`l pe bill.. poate vine si tom..         
A: iau ce tare ar fi..
L:hai mai bn sa incercam sa dolmim ca  o sa ne prinda tom cu cearcane si o sa zika ca ..
A: istem..micheal jackson 
L:da da 
am reusit in cele din urma sa intram in tzara viselor.. da nu pt mult timp..imediat s`a facut 6
E:aii..ce bn am dormit..
A: ma simt..
LE: cat e ceasu??
E: 6..haidetzi ca intarziem..
LE: sty emm..eu te cred..bill e idiot..
A: yo nuh..o avea el un motiv.. doar e destept
E: stye.. ee ff destept..destept de rupe..prea destept.. ultima oara cand l`am vazut papa sare cu piper..
A: ehh.. ia mai taci si baga`tzi fundu in pantaloni..
LE: auzi emm.. asha.. doar de curiozitate..o sa vina si tom:??
E: hhmm.. tom.. nu prea l`am vazut pe acolo.. poate
LE: waii.. super.. ai auzit aly..
A: da...
ne`am imbracat noi peacolo.. nu prea vedeam cu ce.. emma ni le`a dat..
A: yo vreau cafea.. imi cad ochii in gura..
LE: si yo.. ..
E: mey.. multe pofte mai avetzi.. daka atzi sta juma de ora cu billu.. va hraneste numa cu pastile mere si portocale..
LE: stupid
A: haidetzi mey ca intarziem..
am luat  un taxi si am pornit spre locul cu pricina.. dupa ce am coborat si i`am platit taximetristului.. aly vroia la baie..
A: aii.. numa pot sa ma tzin..fak pe mn..
E: hai.. da mana si sa zburam..leez tzinema de aripa..
emma a inceput sa fuga ca dementa cu noi in spatele ei..
A: bey acuma fak pe mn si mie rau..
E: las ca trece.. uitel pe bill..
LE: bill
B: emma u sty ce e aia punctualitate  
E: e aia cand pui mai multe puncte???
A: bill.. nu fi trist.. nu plange..sunt langa tn..
aly  l`a luat in bratze..
A: nu e vina ta ca bandu sa despartzit..
B: da eu am vrut sa ne despartzim..
A: dute drecu..        
aly mai avea putzin si il chelea..yoh..cam la fel.. imi venea sa`l omor..cand l`am vazut pe tom..
E: mey..eu ma duk sa ma schimb.. voi luatzi lok pe aci...
LE: aly..jtyu ca bill e interesant..da ute..a venit tom
A: hai sa tzarim pe el..
LE: nuhh. o sa ne creada nijte fane nebune..
A: da nu istem..
LE: suntem suntem.. da.. ehh.. hai sa`l luam usor..
A: buna idee.. hai..
ne`am asezat amandoua langa ele..
T: e cumva ziua mea??
A:nuh.. dc ziki asta??
T:pt ca deja simt ca ma incalzesc.. voi cn suntetzi..
A: yo`s aly.. iar ea e leez.. sorumea.. suntem surorile lu emma..
T: waii..familie mare.
LE: uite`o ca intra..
A: e frum
B: u o sa ma scotzi la pensie fetitzo.. itzi tzi un umar mai sus si unu mai jos..
E: sefu da care`i problema.. e punk..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
3 pag    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
bill
Bill Kaulitz Fan

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
nexttt :X:X:X:X:X:X:X

_______________________________________
Miruna ist meine beste FRIEND fur immer und leeza ist meine mamyy LOVE MY FAMILY :X:X:X LOVE BILLUTZ :X:X LOVE STRIFY :X:X:X LOVE TH :X:X:X LOVE CB :X:X:X LOVE etc....

pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
au au bill shefu  hai selios auzi Bullu mai taci k de nu te pun pe u pe tocuri ji dau eu ordine de pe margine ce zici  ai fi sexy intro rochie nu mai lunga de genunchi ji poate nijte pantofiori cum poarta Paris Hilton  tziash da nota 10 ptr outfitul ala ....auzi te scot la pensie da ce u potzi face mai bn      iau tomy ink nu e ziua ta  mai e pana atunci dar vezi k poate pleci q leez ji Aly la pachet    NeXt NeXt NeXt NeXT   

dr. love bill hai selios auzi bullu mai taci pun tocuri dau ordine margine zici  sexy intro

13KB


_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
lol      

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
T: e cumva ziua mea??
A:nuh.. dc ziki asta??
T:pt ca deja simt ca ma incalzesc.. voi cn suntetzi..
A: yo`s aly.. iar ea e leez.. sorumea.. suntem surorile lu emma..
T: waii..familie mare.
LE: uite`o ca intra..
A: e frum
B: u o sa ma scotzi la pensie fetitzo.. itzi tzi un umar mai sus si unu mai jos..
E: sefu da care`i problema.. e punk..
B: uh..fi cuminte si poartate cum zik eu.. eu va misc aici.. e loku meu..si daka voi o datzi in bara eu o dau in bara..
E: bn bn.. acum pot sa continui
B: hai ..gta muzika....
billu devenea cam stupid..un impiedicat..s`a bagat si el in vorba..
C:hey tom..ce fachi??
T:chris.. salut man.. ute bn..cu fetele..
A: hey..yo`s aly..ea e leez..
LE: incantata..
C:si yo..
luminile  s`au stins.. o muzika seaca se invartea prin incapere.. fotomodelele au inceput marsul..injurul scenei..
E: stop stop stop!!!
B: numa eu am voie sa zik asta
E: taci.. nu vi se pare fetelor ca e cam ..hmm..obisnuit ce facem noi..hai sa dansam..
B: niki gand..
E: bill dar e chiar plicticos.daca regina elizabeta cumpara o pereche de pantaloni scurtzi de la tn si vrea sa danseze in buda.. si ii se rup pantaloni cn e de vina??
B: auzi..emma..u lasa`ma cu textele astea... regina elizabeta nu danseaza in buda in pantaloni scurtzi..
E:de unde sty fetelor voi ce ziketzi..
A: leez hai pe scena sa o sprijinim pe emma..
L: bn..
leez si cu aly s`au urcat si ele cum am putut..in timp ce ele se chinuiau sa se catzere au vazut ca era si o scarisoara..
a: hai pe acolo..
LE: dap.:d
E: hey cn e cu mn.. ce ziketzi..
LE: yo si aly..
in rest nimeni nu avea curaj sa spuna ceva..le era frica ca bill le va da afara
................................................................................................................
linijte....
B: ok.. deci o sa o facem cum am invatzat.. emma punetzi gandurile la pachet si trimitele in japonia..
E:
dupa cateva ore de mers in cerc.. emma era ametzita si o dureau si picioarele de la pantofii lu bill..
E: doamne..cn ar purta asha ceva..
era aproape 12.. si toate vedeam stele verzi..
A: billu..te rog..lasa`ne sa mergem sa mancam.
B: mai avem 59 de min si dupa avetzi pauza..
A:u esty tampit..da numai putem..
LE:haide mey..tommy fa ceva.. chris..
T: hai bro..las`o mai moale..avem nevoie de papa..
B:si yo`s om si am aceleas nevoi asha ca jtyu..
bill avea o punga de chipsuri si papa mereu.. deaia nu ii era foame


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
baaaaaaaaaaaaaaaaaa..toate pan la toate..pe bill vil bat jur..hmrrrrrrrrrrrr....tzinetzil k il trimit la simone in buktzele..:-l:-l:-l...:-lhmrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..x(           ..



tom       leezy..dami o galeata salivez..lasama sa sar pe el te rog  



nextttttt:X:X:X

dr. love pan toate..pe bill vil bat trimit simone           ..tom  

21.5KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
da eu nu prea am inteles ultima parte...fetele sunt fotomodele?si bill ii ala nu mai stiu cum se numeste.....care le invata pe fete sa fie fotomodele?sau ceva in gen ca am uitat da te rog sami explici plzzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
was ? bill faji pe shef q mn hai selios auzi sa ma compor qm vrei u  da ma mijc qm vrei u  vb lu aly knd ma descatz ji itzi dau un papuc peste kp te trimit in bratze la simone      Next

_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
biluu rau baiat rau.. nu e bn asa  
nu le dai si la fete cipsuri  
dak eram yo acolo iesea scandal    


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
came..girl..dak ar fi dsupa mnh pe bill l-ash intinde pe sarma..:-lway am nijte nervi pe el..x(.hmrrrrrrr..:-l:-l:-l:-l..po0oph la u y muma meah iubitah vreau next:X:X:X:X:X:...


kre mai vrei next?;


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha asha.. deci.. scz.. dar fiku ia o pauza..pt ca eu ma duk sa dansez pe campii la bunica..       e vedem duminika.

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
deci     e tare
regina sa danseze in buda in pantaloni scurti    
billule tii lumea infometata
ji chiar aja....ceva muzik mai bun~th de exemplu~k poate ii reunejte ji pe ajtia la loc ji sa danseze
ceeeeeee treaba ii asta
sooooper
deci vreau next


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
k..next acuma    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
A:u esty tampit..da numai putem..
LE:haide mey..tommy fa ceva.. chris..
T: hai bro..las`o mai moale..avem nevoie de papa..
B:si yo`s om si am aceleas nevoi asha ca jtyu..
bill avea o punga de chipsuri si papa mereu.. deaia nu ii era foame
au trecut ceva min si insfarsit am avut o pauza.. acum jtyu prin ce trece emma..
E: e groaznik..
LE: oribill
A: tampit
T: e fratemiu..
E:ashai.. hai papatzi repede...ca avem numa 10 min..
A: tuii.. ce idiotzenie de program..
E: jtyu..
in timp ce noi papam.. billu vine si el si se asaza langa noi..
E: ce vrei??
B: nik..doar infulec cu voi..
LE: bullu..te`ai gandit vreodata s``o iei mai moale..
A: nu`mi vine sa cred ca  ai fost idolul meu..
pe billu il dureau cuvintele astea..
B: bn.. daka tot is asha rau.. afara toata lumea.. ne vedem diseara .. la spectacol..
E: yay..     
prima zi cand billu renuntzase la  repetitzi..asta insemna...shopping..sau nuh..
eram moarte de oboseala.. nu era tarziu..dar.. billu asta e chiar stresant..asha ca cum am ajuns acasa ne`am si pus in patutz..
am dormitat asha pana pe la 7..cand trebea sa ne intalnim cu billu..asha a zis emma..
e: hai repejor..ca azy facem show..
a:ce?? ce show?
E: o sa`i arat lu bill.ca de nesuferit e..
LE:yuuppyy..
cand ne`am intalnit cu billu.. nush cum l`a pacalit emma de l`a inchis intr`o cabina..
yo cu aly ne`am imbracat si noi.. eram toate gata..celelalte modeloide au plecat..le era frika..
am intrat pe scena.. unu mike.. a dat drumul la muzika..

si si.. am inceput sa dansam.. billu se uita la tv si isi smulgea paru din cap cand a vazut cei acolo..
B: munca mea..    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
numa atat

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
4 pag    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
way)))))))))))))ce tare)asa bullu tragete de palutz..

pana sa n ute trag eo pe uh..pfffffffff iar ai fitze de vedeta..

buey eo ii bat)0))))))mama lui de vedeta fitzoasha:-l...pfff...


muma vrem next:X:X:X::o3:X:X:X:X:X:X

dr. love tare)asa bullu tragete ute trag iar fitze lui vedeta vrem

6.2KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
o muca de milioane ce sa mai  
vezi poate ramai fara par billu    


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
                                                                                                                                                                                                                                              next/no comment/(mi lene sa scriu)            

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
danke de commuri

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
next pt voi acuma

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
acuma..adika mane    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
adika acum

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
LE:yuuppyy..
cand ne`am intalnit cu billu.. nush cum l`a pacalit emma de l`a inchis intr`o cabina..
yo cu aly ne`am imbracat si noi.. eram toate gata..celelalte modeloide au plecat..le era frika..
am intrat pe scena.. unu mike.. a dat drumul la muzika..

si si.. am inceput sa dansam.. billu se uita la tv si isi smulgea paru din cap cand a vazut cei acolo..
B: munca mea..   
dupa spectacol..
ally leez tom si chris.au plecat de acolo..
emma trebuia a`i dea drumul lui bill..
bill iesi ca  .king-kong ..plinde de draci..
E: ce sa intamplat..
B: mi`ai distrus tot ce am facut pana acum..
E:  mda..zau.. ia uite aici..
emma i`a dat o cutiutza.. era un fel de premiu de la martha jones.. cea mai
mare  creatoare de moda.. care  a adorat pur si simplu ce au facut fetele acolo..
era ceva nou..
E: ehh ce ziki acum.. mai vrei sa tzipi la mn..
B: eu..eu nush ce sa zik..
bill s`a intristat si i`a dat premiul emmei..
E: hey cf??
B: nu eu il merit..ci u.. si..cred ca o sa renuntz..
E: te intorci la muzika..
b: dap..ubesc muzika..
incepuse sa ploua.. ..
B: mergem??
E: dap..
emma a gasit o umbrela ...
B: n`am niki o umbrela.
E: uite ce am gasit eu..
B: bv..    
E:danke ^.^
au inceput sa inainteze prin ploaie..
B: chem eu un taxy..
intre timp tellu lu emma a inceput sa sune..
LE:emmmmmmmaaaaaaaa
E: da ( ce am facut.??
LE:nik..ghici..
E: ce?
LE: ghici..
E: nush.. zi ce e??
LE:  tom i`a cerut prietenia lu ally..
E: wow...
LE: si chris mie..
E: wow..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
shi bill lu'emm poi no??     next!!

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
bill nu mai sta k pacala si treci la trb
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
B: chem eu un taxy..
intre timp tellu lu emma a inceput sa sune..
LE:emmmmmmmaaaaaaaa
E: da ( ce am facut.??
LE:nik..ghici..
E: ce?
LE: ghici..
E: nush.. zi ce e??
LE:  tom i`a cerut prietenia lu ally..
E: wow...
LE: si chris mie..
E: wow..
LE: si ne casatorim totzi intr`o luna..
E: wwwwwwwwwwooowwww...
LE:oke.. hai te las..sa vi acasa..app zi lu bill..ca tom si chris is aici...si sa vina si el..
E:bn
taxiul a venit
B: mergem la tn acasa???
E:da..
dupa 23 de min au ajuns acasa..
bill intrase pt prima oara in casa lu emma..
nu era emotzionat sau asha ceva..doar curios..
pt ca tom pierduse cheia de la casa si mama lor era in excursie.. baietzi au fost nevoitzi  sa stea la fete o vreme..
cu timpul ubirea dintre  leez chris ally si tom crestea..
a venit si timpul nuntzi..
a fost cv foarte retras.. doar cu prieteni si familile. lor..
in aceeas zi bill i`a cerut mana emmei..si`a dat seama ca o ubeste ff mult

si ea  la fel.

peste 2 saptamani s`au casatorit si ei..

si au format o mare si frumoasa fericita familie  

                     the end


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
Under my umbrella Ela Ela E E E Under my Umbrella Ela Ela E E E E E E ! Singing in the rain I'm singing in the rain \/ ! It's raining me Haleluia It's raining men hey men \/\/\/ scz ma simt prea bn 8-}                        Leez cu Chris intr-un copac sau urca si sau s-a-r-u-t-a-t      La fel ji Alyna Bulina cu Tomy Mopy        Iau Iau Iau Iau che cupluri fericite        Sa traitzi bine aaa pardon asta e replica lui Basescu :-? Sa va iubitzi molt :X asta am vrut sa zic  scz prea multe replici in kpul meu      Iau Iau ji acuma sa treaca un camion ji sa il stropeasca pe Bill ji sa i se ploeshteasca Frizura    Bill mama multzumeshtemi  eu cashtig premii ptr u ji u incepi sa te crizezi  ai uitat k regina elisabetha danseaza in pantaloni scurtzi pe WC  oricum nu renuntza de Tot ka moda ptr k ji aia ii o meserie buna  Dar dc nu te intorci la muzik itzi bag umblella pe funduletz ji te alung in Palestina             
aa.....aaa......am :-? ....aaaaaa....aaaa...............hmm :-? iara uit ce vreau sa zic ~X(~X(~X(
a...am......aaaaaaaaaaa....:-?....aaa...... a ja : MUMA bech la u :X:X:X:X

Modificat de Emma (acum 18 ani)


_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
muma ce next ca yo am terminat fiku  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
5

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
nu ma asteptam chiar la asta da e mjto totusi

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
babyX
Bill Kaulitz Fan

Din: *
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 42


so terminat(((((((((((((((((((((9y acu is muiere cositorita)))))la

niabaDmakr tom are cur in pantaloni8->imi palce..pakt k so

termiant..iubeam ficku(((((((:X:X:X:X:X:X;te bex

muma:XX:X:X:X:X


dr. love acu muiere niabadmakr tom are cur bex

19.1KB

_______________________________________
*liebe TOM KAULITZ*

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la