Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
ajtept personajele ji prima parte ji titlu e
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Elisu
Adm2 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
sa sti ca astept si celalalte personaje si prima parte........
3.7KB
_______________________________________
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
ajteptam ajteptam pana aq personajele is soper
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
aly
2xKaulitz fan Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
next:X:X:X:X:Xvreau next:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:
30.3KB
_______________________________________
tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
gata cu pers ... insf ... ma apuc imd de prima parte... nus dk o pun acum ptr
ca o sa trebuiasca sa plec in orarsh cu tt blah blah ....
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
baga netxu
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
afara ploua torential... stropi mari de apa cadeau peste noi... noua nu ne
pasa de nimic... tot ce era importatnt era iubirea dintre noi doi... nu ne interesa
de oameni care se uita la noi cu dispretz... eram uzi shi murdari... am crezut in
tine ca o oarba... nu stiam ca pana si cel mai mic gest al tau era in plus fatza
de tot ce simteai ptr mine... si ca in locul meu se instaase deja alt cineva... ce
ma doare cel mai mult e ca e una dintre cele mai bune prietene... de ce ai
facut asta? ca sa ma vezi zbatundu`ma in focurile iadului? nu te inteleg... ziceai
de mine ca sunt dificila... nu am de ce sa lang pentru tine... pentru ca incepi sa
imi produci sila... am sa ma razbun pentru tot... o sa te pui in genunchi si sa
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
scz de prima parte mica da treb saplec... danke de toate comm`urile :*
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
pana aq e interesant ~deji nu inteleg mare lucru~ e soooooooper ~ne lashi sa murim de inima~
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
SwEeTy_CaNdY
^.^TH fan^.^ Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
e interesant n-am ce zice....
dar mare lucru nu am inteles...cand o sa vina nextu o sa inteleg mai bine...
e super...imi plac persoanejele la nebunie
NEXT
_______________________________________ Nu sunt tipul sa am inima distrusa Nu sunt tipul sa ma supar si sa plang Pentru ca nu-mi las neciodata inima deschisa Nu ma raneste sa spun adio Relatiile nu ajung adanc in mine Niciodata nu dau totul in iubire Si cineva poate sa-mi spuna ca ma iubesc cu adevarat Dar deocamdata nu inseama nimic.
This things is my life
pus acum 18 ani
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
hmm:-? eo tu ramz si leez:X bf si in realitate:X
next:-??
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
pey sa vedeeeeemmm SALOOOT ....ramz sa reintors...besk fiku ....j mijto next:X:X vreau mai mult susmpans....bub neai marcat....bafta kopilashi
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
deci soper saracele *************bocesc******************** da` le a trecut ce bn deci net vreau sa vad ce se mai intampla
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ma dor ochii
asha.. vaii bubu.. da yo fak draci..cn vrea??
tom nu`i nespalat
e curat ca lacrima
ehh kim.. mata e in pom.. si pomu e plin de nevastuici..
asha ca fugi drecu pana nu vin si te tund
buby next
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
SwEeTy_CaNdY
^.^TH fan^.^ Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
deci e prea tare
bill e mumos fock...
next:X:X:X:X:X
_______________________________________ Nu sunt tipul sa am inima distrusa Nu sunt tipul sa ma supar si sa plang Pentru ca nu-mi las neciodata inima deschisa Nu ma raneste sa spun adio Relatiile nu ajung adanc in mine Niciodata nu dau totul in iubire Si cineva poate sa-mi spuna ca ma iubesc cu adevarat Dar deocamdata nu inseama nimic.
This things is my life
pus acum 18 ani
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
tom)) nespalat)au) am cazut)
bill e electrocutat de mik
NEXXXT
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
danke ptr comm`uri nah shi vacutza mea co intrat :P shtyu ca vrei
vrei vrei vrei next camy ... yeah bocesc ca in realitate [ shtyu eu ce spun
:P ] ushor leez ... cand am vazut comm`u tau am ramas GIGATIC cam
gras shty ca bill e frumusic fock sweety candy ... danke shi tzie de comm
alexxa :X [ plangacioaso >:P ( alx in coma ... cry cry ) :-" ]
R: si cum tisa parut?:>
B: bill e prea dulce... e shi tom e cool da nah ... nu e stilu meu :P
R: oricum pe tom nu til dadeam :P
B: nici nul luam... eram la un stop si ma uit la asfalt... era insangerat... ciudat
de obicei dupa un accident venea cineva sa spele... ciudat :-s am mers mai
departe ... am ajuns acasa... alexa era cu servetele langa ea... [ emo kid ]
R: ce`ai fat`o? te`au pocnit crizele emologice?
A: ha ha ce am mai ras... alex a cazut de pe bloc...
B: ha- ha [ si am inceput sa rad de nu ma mai opream ] se credea
betman?
A: TERMINA shi`a piedut memoria...
B: cine esti?
R: bubz termina...
B: bn gata gata... si am plecat in camera mea... nu imi pasa de alex... am
suferit mult din cauza lui in timp ce era cu alexxa... acum fiecare isi traieste
viatza... alexxa iubindu`l iar el logodit cu frank [ e pe invers ] da viatza e
frumoasa... eu imi faceam planuri de razbunare... ce ar fi sa`l sun pe bill si sa`l
invit maine la o plimabarica pe langa casa lui killen ? hmmm... imi cau
tellu si il sun pe bill... raspunde ca de fiecare data vesel... deci maine la
plimabare... o sa moara killen de gelozie :X ... in camera intra leez cu un
zambet cat casa...
Bu: ce e cu zambetu ala cat casa la uh?
L: Luke ma iubeste nui asha cai dulce si imi arata o fotografie
inramata cu el...
Bu: girl da uh eshty indragostita pana peste cap de el
L: ne... putin mai mult decat pana peste cap... app dc boces alea pe acolo?
Bu: a cazut alx de pe bloc in cap si sia scapat creeru... acu nu sil mai gaseste...
si sia mai pierdut si memoria... :rotlf:
L: saracu
Bu: whatever...
L: ma duc sa le consolez...
Bu: LoL ... stay nu pleca fara mine... si din o consolare a iesit un party... iee
bucurie frate :X alexa sa imbatat ... prea multa suferintza... :-s rama la fell...
eu cu leez am ramas cu picioarele pe pamant... adica numai eu ca leez si ea
se cam imbatase... pnm ce ma fac eu cu 3 nebune? :-s gata... undei tellu
ii sun pe bill si tom... care vin rpd... rama incepe sal sarute pe tom... tom no
refuza... pana la urma le`am calmat.. un dus rece si erau aproape ca noi...
tom a ramas la rama iar bill la ... mn am vb o groaza era suuuper de
treaba... chiar imi placea de el da nah intr`o zi abea il cunostam...
lasam timpul sa decida ...
dimineatza....
R: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! tom ce cautzi langa mine?
T: aseara te`ai imbata shi eu am ramas cu uh peste noapte :-s
R: zau? ce dulce
T: pah bune?
R': pe bune >< ;
T: bn bn si mai sarutat
R: de cand voroiam sa fac asta... ce am facut?
T: yeee... ma placi ...
R: eu ?
T: da da tu...
R: bn poate putin... bn bn putin mai mult... bn bn te plac
T: shi eu baby
R: da?
T: yeah baby... si o saruta... inca un cuplu [ dea erau impreuna ]
L: buuuuuby...
Bu: ho fah ca te aud...
L: eu plec la luke tay tay...
Bu: tay tay... si pleca... bill inca sforaia... alexa era la spital..langa alex si
plangea...cum o sa suporte saracutzu... tocami ia murit logodnicul... saracu
iar rama shi cu tom mancau capsuni cu frisca in bucatarie... yamy yamy ...
porumbei... i`am lasat in pace iar eu am plecat la somnorusu ala care nu mai
era somnoros... adica se trezise
B: unde sunt?
Bu: si tu eshty beat?
B: eu neee... da unde sunt?
Bu: la mn acas..
B: a da :-j uitasem...
Bu: uitucule intrebare de baraj... pe ce planeta suntem? /
B: Terra :P
Bu: yeee... eshty intreg.. intru in baie si vad pe chiuveta cateva picaturi de
sange...
Bu: bill ai patit cv? si ma intorc brusc spre el...
B: nu...
Bu: ciudat... si cand ma intorc spre chiuveta nu mai era nimic... si mai ciudat
oare ce inampla aici? m`am spalat si am mers la bucatarie.. am mancat
cu toti [ toti patru ] apoi eu cu bill am plecat la plimabare...
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
iauzi bill de pe ce planeta suntem..terra.. cum potzi gresi in halu asta?? noi istem de pe marte ce naiba martziene smexy yoy,..inebunesc.. asha.. yo yo..
luke..u cn dreq esty?? aa da.. yo te ube pe u zapacitule..auzi?? probabil ca da..tommy tommy..tommy. ramzy ai grija de el..sa nu se uzeze
asha bub next
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
am uitat..alexa numa plange..mai aruncal odata in cap si isi revine
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
thaome ce tare a fost is curioasa ce era cu sangele ala acolo
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
era fantoma de la opera pe stop
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
faaa esti nebuna? cum sa moara frank(( nuuu( eu fericita pt ei..eu nefericita dak moareee eo singura( in fik ca in realitate:-" lala:-"
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
pus acum 18 ani
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
da bv bv loool sange..dupacare nu lool next
_______________________________________
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Bu: ciudat... si cand ma intorc spre chiuveta nu mai era nimic... si mai ciudat
oare ce inampla aici? m`am spalat si am mers la bucatarie.. am mancat
cu toti [ toti patru ] apoi eu cu bill am plecat la plimabare... il adusesm pe bill
unde vroiam... perfect... killen era la geam... :X ... il iau pe bill de maini si ma
pun in fatza lui si il sarut... bill era uimit de reactia mea... pun pariu ca kim
facea crize de gelozie pe la geam :X ...
B: de ce ai facut asta?
Bu: pentru ca te plac...
B: ce?
Bu: aha ...
B: shi eu ... wow... inebunesc... ma place... oleee.... :X:X:X si ne
sarutam si nou... ridic discret privirea la geamu lui killen si il vedeam indurerat
si cu cateva lacrimi pe obraz... pfff... asa meriti... plecam mai departe... in cutia
postala era ziarul de azi... il iau iar pe prima pagina era scris mare: "AZI SE
IMPINESC 5 ANI DE LA MOARTEA TRAGICA A ANGELINEI BRANDON" ce pnm...
asta e sora lu killen... saraca... imi aduc aminte cum a murit... eu si cu killen
eram prin casa iar ea afara cu inca cativa copii... angelina sa indepartat de
locul unde se jucau si a fost rapita... a fost mutila, violata si omoarata in niste
chinuri groaznice... era asa de dulce.. dar ma ura... nu stiu de ce... am trantit
ziarul pe masa iar bill se deceala baie [ il chema natura ] ... in scurt timp
e 1 mai... adica peste o saptamana... o facem ca in tot deauna pe malu mari
:X... in romania... la mamaia :X ... ce mumoasa e viatza :X ... ce dulce e
razbunarea :X ... sa simti cum fiacre strop de suferintza iti e platit :X ... si in
plus il plac pe bill... simt ca el e cel cu care pot sa imi traiesc viatza cu adevarat
cu care pot sa simt iubirea... shi in plus e vedeta... poa ma baga pe undeva
model nu mi`ar strica un job nou ...
B: cf?
Bu: ma gadesc la 1 mai.. shi la ... noi
B: noi?
Bu: da...
B: suntem impreuna?:>
Bu: daca tu vrei :>
B: normal ca da :X
Bu: shi eu si ii sar in brate...
T: ooo :> porumbeilor...
B: ce faci cu valiza mea? pleca in vacantza?
T: nu... ne mutam ...
B: unde?
T: aici :>
B: ce?ce?ce?ce?ce?
T: ceapa... ne mutam cu ele...
B: yeee... si ma ia in barate... yoy
L: ce facem de 1 mai?
R: meregem la mare...
Bu: cu baietzi
A: gashca :-w... noi alex, andy, kim ashtya mah...
L: ok
R: bubz nu te deranjeaza kim?
BU: nu
B: da prezentza mea? :>
BU: eshty pr?lol ca nu ... si il sarut scurt...
T: mai incolo giugiulelile porumbeilor :>
B: tom :-w
R: ia treci uh la aparat ...si rama il saruta
L: undei luke cand ai nevoie de el?
A: da undei alex?
Bu: ALEX? eshty cu el?
A: aa??? cam da
R: oooo :> si am ramas la taclale.. de 1,2,3,4 shi 5 mai erma la mamaia...
seara de 1 mai pe plaja cu cortu... dupa cluburi... party :X:X:X ce viatza :X ...
PESTE O SAPTAMANA
Am plcat din berlin cu avionul spre mamaia... alexa era cu alex... leez cu luke..
eu cu bill... rama cu tom si ceilalti doi incercau sa gate tipe prin avion
eram cazatzi la un hotel de 5 stele... eram pe plaja... era 1 mai... eram pe
malul mari cu corturile si cu nelipsita bere ... Bill ma tras mai departe.. eram
undeva la cazino... si sa pus pe niste pietre...
B: buby... spune`mi ma iubesti?
Bu: da...
B: spune sincer... ma iubesti? daca nu eu ma omor...
Bu: te iubesc... da uh pe mine?
B: vrei sa vezi cat de mult?
Bu: da...
B: TE IUBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESC si a inceput sa zbiere
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
saracu kim ***pangee*** las` ca merita prima data ma gandeam ce ai facut cu cainele ala mik ji agresiv da ala e in ficu lu leez le am incurcat hehe e soper tare deci vreau next
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
liebee isst!!!!!!!!)) alex cu me?:-<
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
pus acum 18 ani
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
ooooooooo ce nebu e bill da tu in fic chiar il iubesti???????ssau nu?next plzzzz
_______________________________________
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
next ptr alexxa, alexa shi cobra mortzi :*:*
Bu: da...
B: TE IUBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESC si a inceput sa zbiere
Bu: taci bah... si ii pun mana la gura...
B: vreau sa stie toooata planeta cat de muuuult TE IUBESC ... si l`am sarutat..
B: ptr ce a fost asta?
Bu: ca sa taci bah boule...
B: vacutzi
Bu: hai inapoi la gassca...
B: neee...
Bu: si atunci ce facem?
B: nimic... stam ; singuri... doar noi di si stele...
Bu: romanticule :> .... ne`am asezat pe nisipul rece... bill se uita la
mine ... era att de dulce :X ... i`am pus mana pe obraji mangaindui...
el sia inchis ochii iar eu l`am sarutat... el sa pus peste mine...
Bu: bill... nu... nu acum...
B:ok... scuze... si il sarut usor pe buze...
Bu: mergem?
B: da... si ne luam de mana si mergem spre corturi...
A: ce facetzi porumbeilor?
Bu: bn porumbitzo... uh? :>
A: bn...
R: mee fooaameee...
T: mananca
R: pot sa te pap pe uh? :>
T: incearca... si se saruta pasional...
L: LUUKEEE!!! unde pnm e baiatu asta? si se duce sa il caute... kim era mai
departe pe nisip sise uita la mare... andy incercaa sa agatze o tipa :>
Seara a fost super tare :X ... am cantat o groaza... se pare ca andy shia gasit
perechea... se tot pupacea cu una pe langa focu de tabara a doua zi
ne`au tresit razele de soare si zgomotul facut de valurile care se izbeau de
stabilopozi... killen era treaz in pantaloni si se uita la mare... nu l`am deranjat
Am intrat in masina si am cautat o revista... sa trezit si bill ... apoi tom... apoi
rama...a alexa... etc.
B: si unde mergem azi?
Bu: la bam boo :X
T: yeah... si tipe super tari acolo.... si rama ii da un cot in burta...
R: hey cea eu?
T: cea mai tare tipa :>
Bu: mai ushor cu zaharu ca facetzi diabet ... seara sa lasat repede...
toti erau la amsina si ma asteptau pe mine... am iesit din camera... holul era
lung si elegant... de o data lumina sa oprit... candelabrere se miscau usor...
simteam ca ceva ma urmareste... ma uit in spatele meu si aud pasi... nu se
vedea nimic... ma treceau tramspiratile... se auzeau din ce in ce mai aprope...
apoi se aude ca si cum un cutit ar fi taiat ceva... incep sa fug iar cineva ma
prinde de mana...
Bu: AAAAAAAAAAAAAA!!!
B: au! ce tipi asa?cand l` am vazut m` am mai usurat si l` am luat in bartze...
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
era doar bill....sau mai era ji al cineva billu e grabit billu e grabit ~am innebunit am innebunit~ poate e ranit bill de la cutzitu carel a auzit asta sau poate al ceva deci vreaaaaaaaau next
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
loooooooooooooooooool ce tare o fost partea asta super moama cutite????le ador next mext plzzzzz
_______________________________________
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce bestial da tot vreau sa jtiu ce era cu sangele ala acolo nextz
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
Valeu bubz...ador ficu:">....hehe...next next next...UBE BUBU...aku baga next astept astept ....dragutze faze
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
danke de comm`uri next ptr voi :*
B: au! ce tipi asa?cand l` am vazut m` am mai usurat si l` am luat in bartze...
B: ce sa intamplat?
Bu: te rog hai sa plecam...
B: ok ... l`am luat de mana si am pornit spre club... m` am laat moale pe
scaun si am respirat usurata... bill conducea si ce uita la mine din cand in cand
Am ajuns la club... arata prea mishto ... muzica era la maxim ... miste fete
dansau pe masa... era un lux complet... am inceput sa dansam toti... mai putin
baietzi... catziva... ... am mancat ceva ... am baut ...
Bu: eu ma duc pana la baie ... si ii pup scurt pe bill si le iau pe fete si plecam
la baie... FARDUIR
R: lu tom ii cam fugeau ochii dupa alea
L: luke era cuminte
A: shtym :-j... daca nu il lasai uh in pace...
Bu: de park uh il lasai in pace
A: ma suna alex... vin imediat...
L: vin cu uh ca am terminat ... si leez cu alexa au plecat ... am ramas
doar eu cu ramz...
R: ma duc pana la baie... tine poseta... mia dat poseta si a plecat... ma uit in
oglinda shi vad o fetitza care fuge... de unde o fi aparut... usa nu sa deschis...
ma uit in spate shi nu era nimeni...ma intorc spre oglinda iar aceasi fetitza era
cu sange pe fatza si era in fatza mea...
Bu: aaaaaa!!! am inceput sa tip si am iesit afara din baie... m`am izbit de bill...
aveam lacrimi pe obraz...
B: ce ai patit? sa intamplat ceva?
Bu: te rog hai afara... nu vreau sa mai raman aici.. te rog hai afara... ma luat
de mana si am iesit din club.
B: ai patit ceva? sa luat cineva de tine? ce sa intamplat?
Bu: eram in baie... si ramz sa dus la baie iar eu am ramas singura... si m`am
uitat in oglinda si am vazut o fetitza care fuge... apoi m` am uitat in fatza mea
spre oglinda si am vazut aceasi fetitza plina de sange ... a fost ingrazitor... dar
nimeni nu intrase in baie... si am inceput sa plang... Bill ma luat in brate...
B: gata gata... nu sa intamplat nimic... erau numai iluzi... imaginatzia iti juca
feste... vrei sa mergem la hotel?
Bu: pot sa merg si singura... nu iti strica seara cu mine...
B: taci bey... vin cu uh...
Bu: pot sa merg si singura...
B: taci bey... vin cu uh..
Bu: te duci uh sa imi iei poseta?
B: ok vin imediat... bill a plecat iar eu m`am rezemat de zidul clubului care se
zguduia usor din cauza muzici... bill a venit si am mers la hotel... cum am ajuns
in camera m`am trantit pa pat si am inchis ochii... si m`am lasat furata de
somn... simineatza m`am trezit cu bill langa mine care se uita la tv... sa uitat
la mine...
B: cum ai dormit?
Bu: fffff bine... nici un cosmar...
B: asa e bine... vezi... a fost doar rodul imaginatzi care iti juca feste... mergem
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
oo da horror devine interesant ehm ala e tom dah u chiar il iubesti in fic p bill sau e doar "culoarea razbunaii"??
shi ce culoare are razbunearea??ha?? roz?? hai mey ca nu's chiar ajea de fraiera
deci ori e o farsa..ori e ea nebuna..ori a luat otrava..ori e kim cu telepatia de acelasi gand dulce
fain..next
_______________________________________
pus acum 18 ani
^.^YuMe^.^
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
mey...cand e horror sa imi ziceti ca 1 e seara...2.dormm singura...3 am renovat casa si totul e negru la mn in camera...4nu vreao sa am cosmaruri....ca o chem pe mama
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
eh styu eu ce teo inspirat....e ok....place....aku NEEEEEXXXXXXXTTTTTTT NEXT NEXT NEXT......sa no intarzii bagaaaa mai repedee ...Bye bye
Modificat de pink_ramz (acum 18 ani)
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
parampam....bagi next
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
Caruseleeeeeeeeeee jukariiiii ZUUUPERRR
Akum..... nextzzzzzzz.. nextzzzzzzz
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
leez forumu tau are cv mia sters un cont... era ala
cu care eram moderator si aveam peste 1000 de postari... cand pnm mai fac
att?
Modificat de ^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ (acum 18 ani)
_______________________________________
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Next ptr camy shi ramz :*:*:*
Bu: hai in caruselu ala mare
B: nu nu nu... oriunde da nu in carusel...
T: corect :-s
R: fricosilor
Bu: eu raman cu bill...
R: si eu cu tom :P
L: bah da ce o sa va faca ditamai caruselu?
Lu: me frica... mamy i`am in barte... si se duce la leez
L: shi uh bah? te credeam mai barbat ...
A: decetziva fara noi... noi vrem... acolo [ si arata alexa cu degetu spre calutei
de lemn ] s`au intrecut pana acolo...
B: hai sa luam fata de zahar
R: hai... si ne`am pus toti la ditamaii codalaia ... deodata se aud niste
zgomote groasnice dinspre carusel... parca cineva, un urias a rupt niste bari
groase... iar caruselul derapeaza si plonjeaza in aer... toti tipau... era o scena
de groaza care nici un spectator nu ar fi vrut so vada... oameni tipau iar totul sa
facut sange... oameni zdrobiti sub fiarele reci ale caruselului... uni erau chiar
sactionati in doua... respiram greu si imi era frica... accidentele de genul asta
erau rare si ff periculoase...
A: OMG! alex sa plecam... alexa sia acoperit ochii si a plecat spre hotel... eu
m` am ascuns in bratele lui bill... pe jos era aruncat un maimutoi fara un ochii
si in loc de ochii era o cusatura in forma de x... gura era facuta din nasturi de
diferite marimi. Killen a luat`o in mana...
K: asta e a Angelinei
Bu: sora ta moarta?
K: da...
Bu: de unde sti ca e a iei? si o intoarce... pe spatele ei scria angelina brandon.
K: era de la gradinitza cu numele ei pe ea... peste tot o lua.... nu se dezlipea
de ea...
Bu: dar ce cauta aici?
K: nu stiu...
B: buby... unde pnm dispari... daca pateai cv... bey fetitzo ma ingrijorezi...
Bu: stay bey linistit... GRIJULIULE :* ... eram inca socata de ce sa intamplat...
desi nu aratam... daca urcam si noi acum eram morti ... am scapat din ghiarele
morti...
B: hai la tom si rama :>
Bu: stay sa ma schimb...
B: te astept acolo...
Bu: ok... pupic de plecare... si m`am dus la el si lam sarutat scurt... m`am
schimbat si am iesit pe hol... fix in fatza mea a cazut candelabru care sa facut
numai bucatele...
Bu: auuu!!! ma ramisem la mana si picior... bill a iesit de din camera si a venit
la mine...
B: hey ce ai patit?
Bu: a cazut candelabru iar eu... eram in fatza si m`am ranit...
B: da ashtya nu vad ca nu e prin bn :| mai aveai un pic si mureai :| ce idioti
din tavan a inceput sa picure usor sange...
Bu: ciudat? o fi fost cineva sus care sa ranit?
B: nu cred...
_______________________________________
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
WooW insf un next pe placerea mea....sange moarte j alte chesty...hmmmm interesant ...weelllll next bubyx....thx pt asta...mijto fik neeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt bafta
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
horor:-S
puteam sa mor:-S si tu si alex si totzi:-S sora lu..:-S doamnee:X
razbunare in mintea unui copil de cativa ani inseamna moarte..moarte inseamna infinit..infinitul se imparte in 3..raiul...iadul si purtagoriul
sangele arata frica si dorinta de razbunare pt moarte..crede ca cnv este vinovat..ori de moartea ei..ori vrea sa o raneasca pe cea care ia ranit mult adoratul frate
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Danke ptr comm`uri alexa fatea mea poieta de fac ...
Next ptr voi >< [ ubex ]
Bu: ciudat? o fi fost cineva sus care sa ranit?
B: nu cred...
Bu: ma duc sa chem pe cineva...
B: vin cu tine... si am plecat spre receptie... nimeni nu putea explica ce se
intampla de fapt ... sa curatzat totul...
Bu: eu ma duc pana la masina ... ma uitat ceva...
B: ok... sa vi repede... si ai grija
Bu: ok... si am iesit inchizand usor usa in urma mea... lumina a fost oprita
ptr ceva timp pe holl pentru a vedea ce se intampla cu candelabrul cazut... in
spatele meu se auzeau pasi mici si o voce de fetitza canta...
X: e cineva in spatele tau... care te uramareste... si iti vede toti pasi... cineva
e in spatele tau... care te uraste... cineva te urmareste... cineva mort...
m` am oprit si am ramas intepenita... mi`am intors capul iar in spatele meu
era sora lui kim ... la ochiul stang avea o taietura mare iar pe obrazul drept
alte cicatrice... in mana avea papusa oe care a gasito killen in parcul de distracti
dar acum era patata de sange... eram inghetzata... nu stiam ce sa fac... ma
simteam legata de maini si picioare si parca aveam gura cusuta... bill vine
angelina aude pasi lui... si scoate din buzunar un cutit....
Bu: nu bill ramai acolo! bill o vede pe angelina si ramane uimit la fel ca mine...
A: cum ai putut sa ii faci asta lu killen?
Bu: da el ce mia facut mie?
A: era numai distractie...
Bu: esti numai o fantoma... un spirit... nu o sa faci nimic...
A: e nu... si sa intors spre bill si a aruncat cutitul... norocul lui era ca sa ferit
angelina sa infuriat si sa ridica in sus... plutea in aer. Bill a venit spre mine ...
am dat sa fugim din hotel.. la receptie erau cateva receptionere omorate...
usile erau blocate...
Bu: shit... ce ne facem acum?
B: nu stiu... TOM ... si am inceput sa fugi spre tom... am dat cu pumni in usa
si nimeni nu raspundea... bill a spart usa... nu era nimeni in camera... am mers
la leez... si acolo nimeni... telefonul ei era pe pat...
Bu: fuck... are peste tot tellu cu ea... ce so fi intamplat?
B: luke...
Bu: trebuia sa fie aici...
B: alexa... si am mers catre alexa... usa era larg deschisa iar geamul era
acoperit cu caramizi.
_______________________________________
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
woowww ce poveste cnv mort...waleooo.... asha zik si eu next....inspiratzye by laly....wtf...copii nu incercati asta akasa .......NEEEEEXXXXXXTTTTTTT
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
CARAMIZI??:UIMIT:only fuckk:-S tiam zis io ca vrea sa se razbunee:X:X ce tare is
:-SSS vreau sa vad ce se intampla...horor:>
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
fic nu s prea citeshte... nush dc ... nxt ptr voi :*:*:*
Bu: trebuia sa fie aici...
B: alexa... si am mers catre alexa... usa era larg deschisa iar geamul era
acoperit cu caramizi.
A: unde va ascundetzi porumbeilor?
Bu: ea ea... reped ein dulap... angelina a auzit usa dulapului scrataind... stia
unde suntem...
A: o sa muriti nenorocitilor... impreuna pana la moarte ... ha ha ha ha [ rade
ironic ] inchide usa iar cheia se aude cum se intoarce in broasca... in fatza
dulapui ceva a luminat puternic camera apoi usile dulapului s`au deschid brusc
izbinduse de perete ... bill a iesit ... totul era neschimbat... doar perdeaua era
trasa peste geamuri... usile erau blocate...
B: perfect
Bu: geamurile... am tras perdele iar geamurile era la fel... SUPER ...
in camera a inceput sa se auda o melodie de smiley... era fix ce ne mai lipsea
_______________________________________
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Bu: geamurile... am tras perdele iar geamurile era la fel... SUPER ...
in camera a inceput sa se auda o melodie de smiley... era fix ce ne mai lipsea
o melodie vesela intr`o situatzie de impas ... de o data caramizele de la
gheam eu inceput sa cada... in fatza noastra se vedea un al hotel... in el erau
doi adolescentzi care statea cu spatele le noi... semaneau cu noi ... am incercat
sa deschidem geamul dar era insepenit... am inceput sa tipam... sa facem
semne... cei doi stateau nemiscatzi... am sparg geamul cu o caramida si am
inceput sa tipam la oameni de jos... nimeni nu ne auzea.... am cautat telefonul
lui leez... am sunat`o pe rama...
Casutza vocala: Hello poeple... rams la tell... se pare ca bateria mea e cam
moarta... lasa un mesaj dupa beep... PoP ... [ BEEEEP ] buna rama... e o
poveste de necrezut tot ce o sa iti spun... nu conteaza asta.... suntem blocatzi
in camera lu leez si luke... pls scotetine de aici... tay tay...
B: a raspuns?
Bu: nu... i`am dat un msg in catza vocala... pnm... mie frica i`am in barte...
si ma strans tare la piept... eu sateam cu spatele l geam... cei din hotulul
alaturat sau intros catre bill... eram noi doar ca eram niste fantome... aveam
sange iar in locul ochilor erau niste goluri negre...
B: uitete... si a ramas mut si arata cu degetul catre geamul alaturat...
am ramas intepenita... inima imi batea tare... parca vroia sa iasa din piept...
am tras repede perdeaua... am sunat imediat la rama din nou...
Robotul: ne pare rau dar ati iesit de sub aria noastra de acoperire... la revdere.
nu am mai auzit mesaju asta... de o data in camera a inceput sa se faca fff
rece... bill dardaia la fel si eu... termometrul arata -10 garde... am luat patura
de pe pat si am pus`o pe noi... eram imbratisati... totul era inghtat si alb... era
ca un fel de peisaj de iarna mai ciudat...
Bu: mie frig...
B: si mie ...
Bu: o sa murim de frig... de ce nu e mai cald?
B: as vrea si eu... in camera a inceput treptat sa se faca cald... din ce in ce mai
cald... am inceput sa dam de pe noi hainele... eu eram in bustiera si boxeri iar
bill in boxeri... pereti au inceput sa ia foc...
Bu: AJUUUTOOOOOOOR!!!
B: o sa murim...
Bu: impreuna
_______________________________________
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
cel putin o sa moara impreuna nextz.. si poate nu o sa mara
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
oo da impreuna nu cred ca o sa moara..sper..next
_______________________________________
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
Aici ramz prezenta....bubz....give me a next:X:X.....impreunaaaa:X....sper sa nu moara...dar macar mor impreuna.... ...nu te las fara comm ....aku....next
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
anjelina.. anjelia.. tuii.. u.. ia mijca mah la brad pitt...
ce ai u .. lasai sa se ubeasca sa faka copii sa isi intemeieze o familie..
ce tot ii bagi in cuptor si`n congelator..
uff.. mda.. ok..next
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
danke de comm`uri :*:*:* next ptr voi :*
Bu: AJUUUTOOOOOOOR!!!
B: o sa murim...
Bu: impreuna ... ne uitam cum focul arde ... totul se transforma in cenusha ...
unele lucruri intacte din camera erau hainele noastre... le`am luat pe noi si am
plecat... intrasem intr`o casa negra total... pe scari era cenusha...
Bu: oare ce o fi sus? am urcat pe scari ... la ultima scara ele sau transformat
intr`o panta ...
Bu: AAAAA... si am cazut... au ... fundu meu ...
B: ce faci pe jos?
Bu: am cazut... ridica`ma de jos nu te mai uita la mine... m`am scuturat de
praf si am ieshit cu bill afara... in spatele casei erau cate un mormant ptr
fiecare apropiat al noastru ... inclusiv eu si bill... aveu flori proaspete...
Bu: OMGf ... o adolescenta cu hainele murdare statea intr`un colt al cimitirului
si tremura...
B: ce ai patit?
X: nu te apropia de mine... si tu esti tot i fantoma care vrei sa imi faci rau?
Bu: stay stay noi suntem 2 oameni normali... stay calma...
X: cum atzi ajuns?
B: e o poveste lunga...
Bu: da.... si am inceput sa ii povestesc totul...
B: deci tu eshty cu mine din razbunare...
BU: NUUUU!!!
B: asha ziceam si eu
Bu: cum te cheama ?
X: elis... pe voi?
Bu: buby... si el
B: bill... inca nu am uitat cum ma cheama
Bu: noi unde suntem acum?
E: intr`o lume parelela cu a noastra... culoarea razbunari... aici ajung
persoanele care vor sa se razbune pe cineva... eu am vrut sa ma razbun pe
parinti mei care s`au despartit si pe mine m`au lasat de izbeliste...
Bu: trist.... si cum putem scapa de aici?
E: trebuie sa gasim iesirea...
B: me foame...
Bu: taci bey cu foamea ta
_______________________________________
pus acum 18 ani
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
aaaa..aqma intzeleg titlu..presupun ca o sa fie cam greu sa iasa de acolo din moment ce asta e titlul..no?? ..next
_______________________________________
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
zici ca sntem la power angers sau cum so chema)))...hai q ii tare... ...next:|...
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
rangers parca....oricum..asha.. mey elisu..uff.. salacutza de u..
si si..ce naiba.. mey lume paralele.. ciudat.. styu eu unde e esirea..in capat si scrie
mare iesire pe ea
hmm..ciudat..anjelina pe unde bantuie.. ???
ff ciudat.. extrem de ciudat..
next
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
6 pag
_______________________________________
pus acum 18 ani
loveth
^.^TH fan^.^ Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
NEXT!!! Vleau next!!!! E X T
_______________________________________ Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
repede next vreau sa vad ce se intampla film de groaza mah soper mega tare deci vreau next neaparat
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
da chiar ca pare un film de groaza neextt nu ma mai pot oprii neext! secolu' asta e bazat pe sex asha ca marsh
_______________________________________
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ck de obicei bill se gandeste mai intai la stomacul lui si apoi la viata trist dar adevarat
Elisu
Adm2 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
nu sunt citez" o adolescenta cu hainele murdare "......si nu sunt speriata de bombe .........si parinti mei inca nu sau despartit si nu mau lasat de izbeliste........... ......ok continua.....next next next
2.4KB
_______________________________________
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
danke de comm`uri next ptr voi :*:*:*
E: trebuie sa gasim iesirea...
B: me foame...
Bu: taci bey cu foamea ta
B: bn bn...
X: ce facetzi aici copii? [ era o doamna trecuta de prima tineretze ]
E: tu tot o fantoma eshty?
X: nu ~X( .. toti zic asta... caut iesirea...
Bu: si noi la fel... nu sti unde putem sa gasim ceva de mancare?
X: ba da si ne`a dus la un fel de casa...
X: e casa mea... din ce am putut si eu
Bu: se pare ca stay aici de ceva timp /
X: cam da... am mancat ceva... ce avea pe acolo apoi am inceput sa ne arate
lucuriele...unele aratau cu locurile unde am fost noi in dimensiunea noastra
X: aici sunt multi oamnei de stiintza... care spun ca pamtul a fost lovit de un
meteorit si deaia arata asa... da nimeni nu stie adevarul...
Bu: aha :-ss....
_______________________________________
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Elisu a scris:
nu sunt citez" o adolescenta cu hainele murdare "......si nu sunt speriata de bombe .........si parinti mei inca nu sau despartit si nu mau lasat de izbeliste........... ......ok continua.....next next next
e fictiune... eshty in alta dimensiune ) o sa vezi ce o sa sa intample cu uh
_______________________________________
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
wow....zici cai film stiintifico fantastik....pfu ma incurc in tasta....:d BACK TO HOME KIDD!!!!!!!!!!!.....next
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
chiar asa de un meteorit? ai o imaginatie mjto de tot nextz
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waii..e tist.. nush.. bill hai papa..
ce oameni de stintza babo.. pamantu e lovit de un meteorit..aha..
k.. baba nebuna...
asha next
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Elisu
Adm2 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
ok...sa ma vad.......yo.....speriata de bombe...............next
24.7KB
_______________________________________
pus acum 18 ani
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
pamantu lovit de meteotit imi place
next
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
X: aici sunt multi oamnei de stiintza... care spun ca pamtul a fost lovit de un
meteorit si deaia arata asa... da nimeni nu stie adevarul...
Bu: aha :-ss....
E: oare unde o fi ieshire?
B: ce pr... orice chior vede... ce pnm... ce pr...
Bu: hello crizatu... ce ai patit?
B: scirie acolo EXIT...
Bu: oare? si am impins forma de mana... si ne`am trezit in lumea noastra...
in mamaia... era totul diferit... hotelul in acre am fost a fost daramat... era
complet diferit... pe un panou scria mare 1 mai 2040 ....
Bu: OMFG... in ce am suntem? omfg... si am inceput sa plang si m`am luat de
furnte...
B: deci noi... am astat acolo ? 32 de ani?
Bu: cam da...
B: OMFG...
Bu: hai acasa... si am emrs spre casa... in spatele casei erau doua mormaturi
B: asteas mormaturile noastre
Bu: nu se poate... ( iama in brate... ma strangea tare la piept... aveam
ochii inchisi. de odata am vazut ca un fel de planeta... un meteorit de
apropie de pamant si il loveste...
Bu: o sa murim.. si am inceput sa tip tare... o sa murim... o sa murim
B: ce? numai plange... nu o sa murim....
Bu: ba da... fix in momentu acela un meteorit sa izbit de pamant... totul sa
facut una cu orizontul ... toti am murit zdrobiti... facutzi bucatzi de o mingie
masiva de pamant.... totul era sange...
..::The end::..
_______________________________________
pus acum 18 ani
pink_ramz
Tokio Hotel Fan Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
ce trist....si poate atat de adv...poate asa o sa sfarsim si noi...cine stye....The sad end.......luv fick yep...bye bye
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce bye-bye? /
_______________________________________
pus acum 18 ani
Elisu
Adm2 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
trist.....si pe mn ma facut zob????.......nu mai puteai sa continui fiku ca imi place mult......
19.7KB
_______________________________________
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ca thare a fost ficu si au murit impreuna ce thare
loveth
^.^TH fan^.^ Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 14
sooooper ficu!!! bvbvbv
_______________________________________ Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange