^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
|
|
fic cu rama... fara th cui ii plc citesht cui nu la revedere :P personajele
de la mn imd :P
_______________________________________ ++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
|
|
Buby, initiala B:
Ramz, initiala Rm:
Raul, initiala in fic Ra:
Kim, initiala in fic K:
_______________________________________ ++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
pink_ramz
Tokio Hotel Fan
 Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
|
|
Well...eo bag prima parte ...
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
pink_ramz
Tokio Hotel Fan
 Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
|
|
Povestea ar incepe ca toate celelalte dar cu cv deosebit. Cele 4 pers se cunosk pe mess si dupa cum stym toate “relatiile” pe mess sunt trecatoare….dar: Rm: bub cum mere q killen B: suuuper vrea sa vina in ct Rm: marfaadika ce coicidentza si raul B: tuto sunt fratzi Rm: fuck ce vaka is B: BRRRRRRDAAAAAAA Rm: stoop loooolll On mess… B: ce bn e aks Rm: da cu multi messu Raul ji killen intra pe mess Ra: salooooot Rm: valeoooo B: bau K: ello^^ rm: deci cum ramane? Veniti? ra: yeah la 2 plkm din gara B: moooor il vad p killen K: oh yea…live b: )) dar daka te sperii de mutra mea:-s K: hm…taci rm: eo… Ra: u? rm: eo nuj dak vin Ra: poftim? rm: pnm drk te vede lumea pe strada cu una ca mne B: hey cand mergi cu mne? rm: la draq Ra: o sa merg cu fat ape care o iubesc B: dur tipu )) k: hmm:-w B: killen gelos mik:*:*:* ra: hai q ma duk la gara j eo j fratemeo bye fetele va iubim Rm: bye j noi B: uof acu ce facem Rm: fik dupa 12 ore Rm: bub gata? b: dea hai la gara La gara: B: undes?r: asteapta ca vin Ramz il vede pe raul si se repede spre el si ii sare in brate Bub il zari pe killen se duse la el si il lua in brate Ra: dragostea meaaa sufletzelu meu drag Rm: raulu meu scump ce dor mera de tne B: :”> doamne esty asa dulce K: esty o scumpa mai frumoasa decat imi imaginam Killen se duce usor spre ea o cuprinse usor in brate ii saruta gatul apoi saruta tandru pe gura Bub se lasa dusa de vraja baiatului si trai clipele de care ii era dor de o viata Rm: akum home… Aks: Rm: astea sunt dormitoarele voastre K: thx xD Ra: aku sami pun tzoalele Rm: tea jut eo Ra: oke …hm. ) k: eooo….ma duk la bub…vaa…las b: WTF dush idiot ramz iar sa strikat
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
pink_ramz
Tokio Hotel Fan
 Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
|
|
Killen o lua de la spate ii atinse soldurile cu tandrete o saruta usor pe gat apoi pe umar dupa care ii prinse usor buza de jos…era un jok…o luase si o duse de perete..byb il lua de camasa si il trase spre ea apoi sarutandul pe nas coboara jooos spre guritza si il saruta nebuneste Rm: draguzte tzoale Ra: aha…dragutz posterior…adika…hanorac..scuze Rm: aha…. Ramz se apropie de el acesta se da usooor in spate se loveste de usa si o incuie…fuge spre pat iar rams il urmarea…respiratzia trecea la forme grele….rasuflarea lui se simte pe gatul ei..ea il musa de buza. Baiatul o lua peste el…fat ail saruta scurt..el o puse pe pat o lua in bratze si saruta incet…mainile ei cuprinse parul lui…baiatul o saruta usor si o intinse pe pat..coboara joss spre pieptul fierbinte..dar fata il opreste Rm: ne ne ne….[-x Ra: hmm Ramz se ridica il saruta repede si fugi spre bucatarie Byb merse la bucataire iar killen dupa raul Rm: bub asta e al naibi de dulce:X b: eh…eo ce sa mai zik…ingeru meu…a da me somn ) rm: hai la somn Fetele se schimba in pijamale si se pusera in pat la tv Ra: RAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMZZZZZZZZ Rm: ah? Ce ? unde? Cine arde? ra: te culci faa sami zici nm Ramz coboara din pat si il trase pe hol,.,.,il ia ijn brase si il saruta incet… Ra: aja da…nb printzesa mea Rm: nb ursuletzu B: killen K: da iubire B: kiss me now Killen o lua din spate si o saruta dulce B: nb tzu tzu meeeooo

_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
pink_ramz
Tokio Hotel Fan
 Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
|
|
Well bubz baga next 
_______________________________________ I waited for you today But You didn't show No.No.No. I needed You today So where did you go? You told me to call you said You'd be there And though I haven't seen You Are You still there?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
|
|
maine ca acum nu am chef de nimik... maine treb sa iti povestesc cv (
_______________________________________ ++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
suuperrr....credeam si eu ca o sa fie ceva +18.....dar las cai mai bn ca ce draq din prima ziii..............................................next............ 
43.2KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
aly
2xKaulitz fan
 Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
|
|
yuy..ador fick..ii tzoopel:X:X:X:X::Xvleau next:X:X:X::X
_______________________________________

tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|