Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura Petrei Profile
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
27 - 65 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Dream of love Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
fic cu rama... fara th cui ii plc citesht cui nu la revedere :P personajele


de la mn imd :P


_______________________________________
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Buby, initiala B:



Ramz, initiala Rm:



Raul, initiala in fic Ra:



Kim, initiala in fic K:



_______________________________________
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
pink_ramz
Tokio Hotel Fan

Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
Well...eo bag prima parte...

_______________________________________
I waited for you today
But You didn't show
No.No.No.
I needed You today
So where did you go?
You told me to call
you said You'd be there
And though I haven't seen You
Are You still there?

pus acum 18 ani
   
pink_ramz
Tokio Hotel Fan

Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
Povestea ar incepe ca toate celelalte dar cu cv deosebit. Cele 4 pers se cunosk pe mess si dupa cum stym toate “relatiile” pe mess sunt trecatoare….dar:
Rm: bub cum mere q killen
B: suuuper vrea sa vina in ct
Rm: marfaadika ce coicidentza si raul
B: tuto sunt fratzi
Rm: fuck ce vaka is
B: BRRRRRRDAAAAAAA
Rm: stoop loooolll
On mess…
B: ce bn e aks
Rm: da cu multi messu
Raul ji killen intra pe mess
Ra: salooooot
Rm: valeoooo
B: bau
K: ello^^
rm: deci cum ramane? Veniti?
ra: yeah la 2 plkm din gara
B: moooor il vad p killen
K: oh yea…live
b: )) dar daka te sperii de mutra mea:-s
K: hm…taci
rm: eo…
Ra: u?
rm: eo nuj dak vin
Ra: poftim?
rm: pnm drk te vede lumea pe strada cu una ca mne
B: hey cand mergi cu mne?
rm: la draq
Ra: o sa merg cu fat ape care o iubesc
B: dur tipu))
k: hmm:-w
B: killen gelos mik:*:*:*
ra: hai q ma duk la gara j eo j fratemeo bye fetele va iubim
Rm: bye j noi
B: uof acu ce facem
Rm: fik
dupa 12 ore
Rm: bub gata?
b: dea hai la gara
La gara:
B: undes?r: asteapta ca vin
Ramz il vede pe raul si se repede spre el si ii sare in brate
Bub il zari pe killen se duse la el si il lua in brate
Ra: dragostea meaaa sufletzelu meu drag
Rm: raulu meu scump ce dor mera de tne
B: :”> doamne esty asa dulce
K: esty o scumpa mai frumoasa decat imi imaginam
Killen se duce usor spre ea o cuprinse usor in brate ii saruta gatul apoi saruta tandru pe gura
Bub se lasa dusa de vraja baiatului si trai clipele de care ii era dor de o viata
Rm: akum home…
Aks:
Rm: astea sunt dormitoarele voastre
K: thx xD
Ra: aku sami pun tzoalele
Rm: tea jut eo
Ra: oke …hm.)
k: eooo….ma duk la bub…vaa…las
b: WTF dush idiot ramz iar sa strikat


_______________________________________
I waited for you today
But You didn't show
No.No.No.
I needed You today
So where did you go?
You told me to call
you said You'd be there
And though I haven't seen You
Are You still there?

pus acum 18 ani
   
pink_ramz
Tokio Hotel Fan

Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
Killen o lua de la spate ii atinse soldurile cu tandrete o saruta usor pe gat apoi pe umar dupa care ii prinse usor buza de jos…era un jok…o luase si o duse de perete..byb il lua de camasa si il trase spre ea apoi sarutandul pe nas coboara jooos spre guritza si il saruta nebuneste
Rm: draguzte tzoale
Ra: aha…dragutz posterior…adika…hanorac..scuze
Rm: aha….
Ramz se apropie de el acesta se da usooor in spate se loveste de usa si o incuie…fuge spre pat iar rams il urmarea…respiratzia trecea la forme grele….rasuflarea lui se simte pe gatul ei..ea il musa de buza. Baiatul o lua peste el…fat ail saruta scurt..el o puse pe pat o lua in bratze si  saruta incet…mainile ei cuprinse parul lui…baiatul o saruta usor si o intinse pe pat..coboara joss spre pieptul fierbinte..dar fata il opreste
Rm: ne ne ne….[-x
Ra: hmm
Ramz se ridica il saruta repede si fugi spre bucatarie
Byb merse la bucataire iar killen dupa raul
Rm: bub asta e al naibi de dulce:X
b: eh…eo ce sa mai zik…ingeru meu…a da me somn)
rm: hai la somn
Fetele se schimba in pijamale si se pusera in pat la tv
Ra: RAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMZZZZZZZZ
Rm: ah? Ce ? unde? Cine arde?
ra: te culci faa sami zici nm
Ramz coboara din pat si il trase pe hol,.,.,il ia ijn brase si il saruta incet…
Ra: aja da…nb printzesa mea
Rm: nb ursuletzu
B: killen
K: da iubire
B: kiss me now
Killen o lua din spate si o saruta dulce
B: nb tzu tzu meeeooo


     


_______________________________________
I waited for you today
But You didn't show
No.No.No.
I needed You today
So where did you go?
You told me to call
you said You'd be there
And though I haven't seen You
Are You still there?

pus acum 18 ani
   
pink_ramz
Tokio Hotel Fan

Din: Ctz-a
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 30
Well bubz baga next  

_______________________________________
I waited for you today
But You didn't show
No.No.No.
I needed You today
So where did you go?
You told me to call
you said You'd be there
And though I haven't seen You
Are You still there?

pus acum 18 ani
   
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
maine ca acum nu am chef de nimik... maine treb sa iti povestesc cv (

_______________________________________
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
suuperrr....credeam si eu ca o sa fie ceva +18.....dar las cai mai bn ca ce draq din prima ziii..............................................next............

dream love fie ceva las cai mai draq din prima Adm2

43.2KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waii.. m`am speriat..  credeam ca deja..se .s.i..  .daka.. face asha ceva.. va logam.. schimbatzi  canalul  .. sa zikem.. uff.. vine masa.. lu raul..si a lu killen..
MASA: raul.. ce facetzi voi aici.. ea e ramzy.. [atunci.see bepp] si.. aterizeaza eu..
LE: masa .. auzi.. ai vazut..tzi se ard .. :-?:-? hmm.. cartofi..fugi..
apoy vine tatasau..
voi va pupitzi acolo.. juma goi.
T:ra ra.. raul
LE: valeu.. filme cu karate    

asha..deci.. cand  va prinde in actziune.. sunatzi la 911leez      

app.. e gratis..    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
imi place    
personajele sunt super dragutze
deja se incinse atmosfera


nextu


pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
yuy..ador fick..ii tzoopel:X:X:X:X::Xvleau next:X:X:X::X

_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
danke ptr comm`uri [ nui ashe rama? ] deci next de la mn... ce face


tzara din om... rama nu te doare manutza? asha si era sa uit...


LA MULTZI ANI RAUL :>




K: da iubire


B: kiss me now


Killen o lua din spate si o saruta dulce


B: nb tzu tzu meeeooo


si cele doua fete s`au lasat purtate de valul somnului... dimineatza


Cioc Cioc


B: rama bate cnv la usha...


Rm: deschide uh...


B: dc eu? tu nu vezi fah ca dorm?


Rm: nu ca dorm si eu...


B: somnambulo


Rm: cine vb?


B: eu:P


Cioc Cioc...


Rm: intra bah tzarane...


B: vezi sa nu zgari cv cu grebla...


Rm: dea...


K: ce tot spunetzi voi acolo? bub sa ridicat in fund si a inceput sa rada


apoi sa facut serioasa si se uita uimita la killen


B: uh ce pnm cautzi aici?


K: numai ti minte?


B: nu... aaaa... ba da... dormeam


Ra: hey tanti somnorici .... si se duce la rama si ii da patura la o parte de pe


fatza...


Ra: scolate printzeso  [ si o pupa ]


Rm: ai mancat ciucalata fara mine? :-w


Ra: aaaaa :-s nu :-"


Rm: asha ziceam si eu  /  si il ia de gat si il saruta...


B: tu ce stai si te uiti? si bubz se ridica si se duce la kim... kim da sa o pupa


B: ai bluza patata de mustar...


K: unde? iar bub pleaca si il lasa pe kim cu fatza in tricou [ nu pot sa ma abtin


yeee... i`am gasit porecla lu kim ] bubz sa cocotzat pe masa si


dadea din picioare si se uita jucaus spre kim...


K: hoatza mica ce eshty uh... si sa dus la ea si a sarutat`o intinzando pe


masa...


B: mie foame...


K: mananca`ma pe mine...


Rm: bheay... hello gagici...va doare tasta? aia e masa ca sa manaci... nu ca sa


o faci... hai jos de acolo...


B: da sefa >:P ai stricat momentu


Modificat de ^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ (acum 18 ani)

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la