Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura Petrei pe Simpatie
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
27 - 65 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Lost in you're eyes Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
fik nou    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Pers:


emma




lost you're eyes pers:emma Administrator

64.7KB

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Bill

lost you're eyes bill Administrator

41.8KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
LEEz

=>>
<<=




lost you're eyes Administrator

20.6KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
sophie

lost you're eyes sophie Administrator

14.7KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Tom K

lost you're eyes tom Administrator

28.2KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mumoasa lor casa

lost you're eyes mumoasa lor casa Administrator

26.2KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
prima parte imediat

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
y eo vreau in fick:-ss...la mnh iar n uva gandintzi oke..nu'mi pasa:-j..las' nu conte..:-j..:-<...

lost you're eyes vreau mnh iar uva gandintzi oke..nu'mi

5.5KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
pot sa spun ca pers leez si sophi...arata ca niste barbatii travestiti  

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
yume)))))))))))))))))))))))))ce tare))))PFFFF...nebuna noaztra:X:X:X:X:))))))))..ej lasa..oriqm nu'mi pasa(:|

_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
ce super dar mai de graba sophie seamana cu un barbat traveswtit imi place de leez zici ca e o satanista .......dar de unde as stii ca nu e????...nu conteza.........sunt curioasa care e prima parte:

lost you're eyes super dar mai graba sophie seamana barbat traveswtit imi place leez zici satanista Adm2

33.8KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
pone prima parte.     ..e cva cu vampiri??         .sper q dah..deci pone prima parte ca apoi sa pui ink 25 de nexturi shi apoi ink 3500    

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
hai cu prima parte  
k suntem kam curioase
so...next[-o<


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991

aly a scris:

y eo vreau in fick:-ss...la mnh iar n uva gandintzi oke..nu'mi pasa:-j..las' nu conte..:-j..:-<...


ally..nu jtyam ce poza sa itzi bag..    

asha..deci..fi dlagutza.. si pune poza cu pers  tau     [/b]


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
bey ... fay.. bheay ... uh vrei sa moara lumea? nu vezi ce dea


comm`uri ... aiide fah :*:*:* de azi de la sc mia trezit curiozitatea titlu


haide baga prima parte :*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
             

fak pe mn.. hoooo..      

imd.. imd. imd. ..imddd..  asha..acum pers nou.. [ps:  ally  daka nu itzi pace poza
spune]

ally:o sa apara unpic mai tarziu
[asta]


lost you're eyes               fak mn.. hoooo..     Administrator

30.2KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha..acuma prima parte    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Halloween. E timpul ca   totzi monstri de pe pamant sa isi arate fatza..oare?? doar povesty..asha credea si emma.. o fata  vesela si copilaroasa.. tocmai ce se intorcea de la o petrecere de halloween..statea in  statzia de metrou si ajtepta.. nu era singura..langa ea mai era un baiat.. nu`l cunostea.. dar..parca totusi isi amintea de el de undeva.. l`a mai vazut pe la scoala.. parea dragutz..simpatic..
vantul incepusa sa bata cu putere..  fularu de la gatu emmei  se desprinse de la gatu ei si  a cazut pe jos.. .. inca cateva secunde si  se facea 24:00
  clopotele incepusera sa bata.. dar emma  era inca tare..credea ca e  vreo farsa.. incepuse sa  se lase ceatza..    o lumina  palpaia la capatul  in departare.. emma inainta..credea ca a venit metroul.. baiatul de langa ea a inceput  sa nu mai tzina distantza..si statea ff aproape de ea..
nu era niki un metrou..sau asha ceva...era o barcutza..ce plutea deasupra unui strat mik de ceatza.. amandoi amutzisera.. bill a luat`o la fuga..dar o mana   mare si rece s`a prelungit si l`a apucat de gat ..emma tzipa  dupa ajutor..dar nimeni nu o auzea.. erau singuri.. aceeasi mana a apukat`o de picior si a tras`o in  barcutza..

A doua zi..

Incepuse  ploaia..   ploua ff tare..cu stropi mari.. Cei doi copii emma si cu bill stateau  intinsi pe spate intr`un fel de padure.. picaturi miki le cadeau pe fatza..  bill s`a trezit..  s`a ridicat speriat de pe jos..   a vazut ca nu e singur..asta l`a mai linijtit unpic.. 
B: firar unde sunt?? ce`i asta?? un fel de gluma sau asha ceva
a incercat sa o  trezeasca pe emma..care inca statea  in bataia ploi..
B: hey fetitzo. Ma auzi[ si emma  a deschis ochii].. buna.. sunt bill..
a cascat somnoroasa..  ca si cum s`ar fi trezit dintr`un vis adanc..
E: ce vis ciudat am avut..ce o sa rada ally cand o sa`l auda..:-J:-J:-J



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
e putzin pt ca tre sa plec..asha..dar mai  intai..pers nou.. altu    

Vladimir:


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
si astia sunt in alta dimensiune? misa facut paru de gaina cand


am citit partea aia... wow.. :-s... ma speri... cred ca te`ai uitat la prea multe


filme horror... las ca nu iti stica inca unu ... ce ciudat arata valdimir ala...


vladimir putin... fostu presedinte al rusie ... deci shty ce vreau nuh?


NEXT :*:*:*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
moama moama moama moama          Leez next k stau k pe cuie :X:X:X:X aly o sa te spargi de ras knd o sa auzi ) da da ji deja prevad B: bah fatho u crezi k visezi ...u nu vezi k suntem pierdutzi ))    HORROR =P~=P~=P~ Vladimir arata cam vampiric :-SS:-SS:-SS:-SS

_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
wow
ce fata are vladimir ala  
prima parte nea lasat si pe noi olak in ceata..
oare ce sa intamplat?


next


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
nextz
ce tare e prima parte


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991



asha..acuma next.. tnx pt commuri
B: firar unde sunt?? ce`i asta?? un fel de gluma sau asha ceva
a incercat sa o  trezeasca pe emma..care inca statea  in bataia ploi..
B: hey fetitzo. Ma auzi[ si emma  a deschis ochii].. buna.. sunt bill..
a cascat somnoroasa..  ca si cum s`ar fi trezit dintr`un vis adanc..
E: ce vis ciudat am avut..ce o sa rada ally cand o sa`l auda..:-J:-J:-J
B: imi pare rau satzi zik dar ..nu cred ca asta a fost un vis..suntem aici..
E: unde aici??
B: nush..aici..
in  acest timp.. intr`un castel   la vreo   2 km  departare... intr`un turn..  statea o  "fata" in fatza oglinzi si isi pieptana parul.. era   pierduta printre ganduri...usa  turnului se deschide..
V: mai chemat phobe?
Ph:da vladimir[si isi lasa peria jos]adui aici..
Vladimir iesi  din camera..    cu  cat inainta    incepea sa se trasnforme in varcolac..
V: sa incepeapa vanatoarea..
  emma si cu bill stateau si analizau situatzia in care se aflau..
E: ne`am pierdut..n`o sa mai ajungem acasa...
B: me frica..poate ar trebui s`o luam pe acolo..
si ii  arata cu degetul  directzia
e: bn..haidem..
au inceput sa  mearga  ..fara sa stye se apropiau tot mai mult de  vladimir..care trebuia sa`i indrume in cealata  firectzie..
e: bill..nu cred ca`i bn....nu`i inregula..
B: ce ar putea merge prost..si  a dat laoparte   liana ce atarna..  vladmir era chiar dupa ea iar cand bill il vazuse incremeni..
B:fugi..
V: imi place cand fug.. si  isi scoase coltzi..
alergau de    isi rupeau picioarele..
E: o sa murimm!!!!
B: uite..un castel..haide acolo..
problema lor era ca  pt a ajunge la castel.. trebuiau sa  urce multe trepte..peste care vladimir putea sari ff usor.. si asha a fost.. vladimir a iesit  inaintea lor.. 
V: pana aici v`a fost..
bill a   vrut sa mearga in spate dar s`a  lovit de botul unui lup..erau inconjuratzi..
E:ce ne facem??
un  vant puternik i`a lovit pe totzi.. vladimir impreuna cu  gasca de lupi au fost  indepartatzi in timp ce emma si cu  bill nu aveau nik..
E: haide sa fugim repede..
au intrat in casa.. cum  au intrat pe usa..au simtzit   ceva  straniu..parca le`a inghetzat corpul..
B: ce a fost asta??
E: nush..nik.. sper..
B:e bn..suntem in sigurantza..
E: nu cred.. pana nu ma vad acasa in patu meu nu ma simt insigurantza


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooaw :X:X:X:X:X::X:X Doamne ce mijto        vreau next-ul cat mai repede        e super :X:X hai k is curioasa de ce se intl in cont    ma tzii in suspans 

lost you're eyes doamne       vreau next-ul cat mai       super :x:x

23.7KB


_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
emma are dreptate  
bill nu mai gandi ca strik u vezi?  
ati intrat numai in belele din cauza ta  


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
E: haide sa fugim repede..
au intrat in casa.. cum  au intrat pe usa..au simtzit   ceva  straniu..parca le`a inghetzat corpul..
B: ce a fost asta??
E: nush..nik.. sper..
B:e bn..suntem in sigurantza..
E: nu cred.. pana nu ma vad acasa in patu meu nu ma simt insigurantza
Emma:buey .. ce`i aici.. arata groaznik..
B:o casa
emma: eu nu dorm cu lumina stinsa..
B: bn. nu eu platesc factura
emma:  ma duk in expeditzie
B:vin cu tn..
Emma:mai bn aprinde tuh toate luminile..
B:ok.. ma duk sa fak pe electricianu..daka auzi vreun tzipat suna la salvare..
emma: ok..
si fiecare a plecat in drumul lui..emma a intrat intr`un fel de baie..
si a vrut sa se spele unpic pe fatza..
LE: hey.. chiar vrei sa te speli cu sange...
lumina s`a aprins..   o fata era rezemata de cada..
emma a dat frumul la robinet si   cateva  picaturi de sange au inceput sa curga..
E: aaa..cn esty tuh..
LE: numele meu e leeza..al tau?/ emma nuh..
E: de unde jty..ce esty thu??
LE: eu v`am salvat  adineauri.. de vladimir..si .. lupi sai..
E: ce`i aici..
LE: insula iadului..
E::|:| si ce caut aici??
LE: aa..pey sa spunem ca .. sora mea are nevoie de sangele tau pentru a conduce..
E: cn e sora ta..
Leez s`a dat jos de pe  cada si a inceput sa se invarta in jurul lui emma..
LE: o cheama phoebe.. si.. a murit acum mult timp din cauza unui stramos .. de`al tau..
E: si ce vrea de la mn..
le: vrea sa mori..
emmei i`a inghetzat sangele de frika..  phoebe asta chiar o va omora??
LE: da stay linijtita o sa am grija de tn.. chiar daka phoebe e mai puternika decat mn..
E: ce esty uh??
leez: eu sunt sora lu phoebe.. ea ma rapit din lumea ta si m`a transformat in asta..:-<:-<
E: imi pare rau..
LE: nu`i nik.. uite trebuie sa pleci de aici...dar potzi parasi insula intr`un singur fel..
E: spune`mi care??
le:trebuie s`o infrangem pe phoebe..
E: s`o omoram??
LE: nope..moartea nu e o solutzie..trebuie sa`i dezghetzam  inima.. a tzinut  multe ura pt stramosul tau incat  inima i`a impietrit


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
      ce faiinnn         i-a imprietrit inima??     idee originala     va ajut eu fetelor aduk un lighian cu apa fierbinte shi dezghetzam inima !     NEXT!!shi de bill ce se mai aude?? a primit oare bacshis ?     lol insula iadului   neeext!!    

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
danke

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
a impietrit?    
mjto..
nextz

Modificat de camellya_bill (acum 18 ani)


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Emma
2xKaulitz fan

Din: Boulevard of Borken Dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
IAU IAU IAU IAU IAU IAU IAU =p~=p~=p~               OMGF :X:X:X ce mijto :X:X:X Bill continuatzi treaba de electrician poate iti refaci freza k sa cam stricat din cauza ploii :-j Leez :-SS stay cuminte la locushorul tau ji numai spunemi CUM SA O TULESC DREQ MAI REPEDE CE ACOLO         
Da Da Da ji ce vrei sa ii fac lu soruta    o chelesc :-? ii dau foc :-? poate asha se topeste gheatza :-? oricum fac eu cinste cu benzina :-j MOAMA  sange la robinet    Insula Iadului  ok :-SS ce traieste pe acolo :-SS zombie mancator de creier :-SS varcolaci :-SS ( de fapt stay k ala ii Vladimir :-SS ) Aolo Unde mai Dus Mosh Craciun  e numai vina tha  Doamne
ji....ji.....ji.....ji..... Nu mai stiu ce am vrut sa zic :-?
AAAAAAAAA dah :-?
ji....ji.....ji.....ji....ji....Next kt mai repde :X:X:X                   Besch la u muma :X:X:X:X


_______________________________________
What am I to do with my life
(You will find out don't worry)
How Am I supposed to know what's right?
(You just got to do it your way)
I can't help the way I feel
But my life has been so overprotected

don't need nobody
Tellin me just what I wanna
What I what what I'm gonna
Do about my destiny
I Say No, No
Ain't nobody tell me just what I wanna do, do
I'm so fed up with people telling me to be
Someone else but me

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
si yo la u muma    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
da totushi pui next??:-w

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
vlei next.. ehh..hai ca pun  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
woow o lupta    yee next plzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
le:trebuie s`o infrangem pe phoebe..
E: s`o omoram??
LE: nope..moartea nu e o solutzie..trebuie sa`i dezghetzam  inima.. a tzinut  multe ura pt stramosul tau incat  inima i`a impietrit
LE:trebuie sa plec.. trebuie sa vine phoebe.. si nu vreau sa  observe ca am plecat..
E:oke..
LE:inca un lucru.. stay aproape de bill.. nu va despartzitzi..
E: o sa te mai vad..?? daka am probleme.. vine ..vladimir.. ce fak??
LE: o sa va ajut eu.. acum papa..
si Leez a disparut..s`a dus in turnul castelului....
acolo phoebe  statea in fatza oglinzi..
PHoebe:tzi`am spus sa nu te bagi..
LE: ce vre sa spui.??
phoebe:jtyu ca ai vb cu emma.. si  styu ca u l`ai indepartat  pe vladimir ..
leez inghitzi in sec..
ochii lu phoebe se schimbasera...erau complet albi.. .. ii era pofta de sange..

Phoebe:dc te`ai bagat.. eu trebuie s`o omor.. VLadimir..
Le:phoebe nuu!!
Phoebe: taci..vladimir.. 
phoebe  si`a folosit puterile si a lipit`o pe leez de perete..
Phoebe:vladimir..
VLadimir: mai chemat phoebe..??
phoebe:vremea vanatori.. dute dupa emma..
Vladimir: da phoebe..
Vladimir s`a facut nevazut.. nu s`a dus el.. pentru ca  si lui ii clocontea sangele in vene.. si avea o pofta mare de sange..si`a trimis  lupul...antrenat special de vladimir.. nu avea mila..dar respecta cu sfintzenei un ordin..
Vladimir:nu ucide...adu doar..
LUpul porni..
Emma se intoarse langa bill..care statea in  mijlocul holului...
E:hey bill n`ai murit..??
B: neep..am avut  norok..am gasit un  buton pe care apasa..am apasat si s`a aprins lumina..
E: bv..
Lupul a  intrat   pe usa..  emma si cu bill au incremenit cand l`au vazut.
era mare.. cu   2 perechi de coltzi mari si ascutzitzi..  iar ochii lui prinsera  culoarea sangelui..
E: :|:|:|:|:|:|
au luat`o amandoi la fuga..pana cand s`au blocat..  nimeni nu`i  mai putea ajuta acuma..
iar lupul inainta..
acum chiar ca parea terminatzi.. pana cand.. emma simtzi inauntrul ei un fel de putere.. una care dorea sa iasa la iveala..
emma intinse mana in fatza..tzinea ochii inchisi..cand ii deschise..  lupul trecuse prin totzi peretzi..in cele din urma muri..
bill murea de frika.. ce se intamplase cu emma.. o fi si ea una dintre ei..
era cu tipul ala cu lupi??


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
wow super are puteri supranaturale     pacat co murit lupul  next plzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
n..no..no co..com...comment

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha next acuma..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
repede repede      

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
acum chiar ca parea terminatzi.. pana cand.. emma simtzi inauntrul ei un fel de putere.. una care dorea sa iasa la iveala..
emma intinse mana in fatza..tzinea ochii inchisi..cand ii deschise..  lupul trecuse prin totzi peretzi..in cele din urma muri..
bill murea de frika.. ce se intamplase cu emma.. o fi si ea una dintre ei..
era cu tipul ala cu lupi??
E: haide repede sa fugim..
emma l`a luat pe bill si a inceput sa alerge pe coridor..
toate usile erau inchise..   vladimir a vazut ca nu a mai venit  lupu asha ca a trimis altzi 10 care sa le vina de hac..
lupii le`au luat usor urma..
au ajuns in alta fundatura..
b:perfect..
E:stay calm.. iejim noi cumva de aici..
B: altzi lupi..
e: off.. nu`i de bn..
b:emma salveaza`ne..
e:cum..niki nu jtyu cum am facut asta..
leez: emma puterea e in tn..kaut`o..
E:ce leeez???
Leez: dap.. sunt in capu tau jtyu  jtyu..vreau sa te ajut..
E: cum??
Leez: limpezestetzi mintea...concentreazate..
E: bn bn dar u tre sa ieji deaci..
Leez: mult norok..
emma statea iar nemijcata...bill nu jtya ce sa faka.. s`o deranjeze sau nu..
emma intinse mana in fatza.. in mana avea un fel de  pistol albastru care stralucea ..
a deschis ochii.... un lup  a sarit arupra ei.. emma ia   dat un picior peste  bot
apoy a tras o sageata care  l`a omorat. Pistolul nu era unul obisnuit.. nu avea gloantze..ci tragea  cu sagetzi  magice..
aceeas   soarta au avut`o si ceilaltzi lupi..
dupa ce emma a  terminat a deschis o usa apoy a spus cateva  cuvinte si camera era  protejata de un fel de scut...nimeni  nu putea intra in camera..
B: emma emma ce`i cu tn..ce esty..
E: aaaaa...nush ce sunt..  dar..simt puterea cum imi izvoraste din adancul sufletului.. e ciudat..dar placut..
B: aham..si acuma ce facem..
in turn..  phoebe a inchis`o pe Leez intr`un fel de cusca..ca sa nu scape..
imediat  a intrat si vladimir pe usa..
phoebe:unde e??
vladimir: imi pare rau stapana.. a intrat intr`o camera si a pus o  vraja..nu pot sa intru acolo..
nimeni nu poate..
phoebe: nu te  cred.. o sa`i distrug mikul ei truk..  o sa fie o nimika toata..
Leez: phoebe nuh??


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Leez: phoebe nuh??
phoebe: taci ji nu incerca sa ma opresty..esty un nik.. pe langa mn..
leez:
phoebe: trebuie sa te aranjez de prea mult timp..ai o gura mare..
leez: moolt norok..nu cred ca o sa mi`o inchizi..
phoebe ia dat drumu lu leez.. a inceput sa spuna o vraja sau asha cv..  ochii ei erau complet albi.. avea o fatza dura.. plina de ura.. a intins o mana in fatza.. era cam imposibil..dar  phoebe ii  scoatea sufletul lui leez ji il baga intr`o sticlutza..
trupul fetei cazu pe jos....
phoebe:uite ca pot..
emma statea  ..   era speriata..la fel ji bill..care nu jtya ce sa faka ji se plangea intr`una..
bill: o sa mor..
emma:taci bill..sau te omor eu..
bill: am tacut
emma:trebuie sa iau legatura cu leez..
bill: cu cn??
emma:leez.. ea  mi`a zpus cum sa fak toate astea..
bill: ji dc nu vine la noi sa ne salveze..
emma:nu pot sa dau de ea.. suntem singuri..
phoebe a aparut din senin in fatza  camerei lor...isi puse mana pe scut..  ji il distruse usor..
phoebe: o sa fie usor..
emma: bill fugi..
bill a luat`o la fuga.. era mai speriat  decat ala din home alone  cu  micheal jackson
a ajuns ji in turnul lu phoebe..  a intrat fara sa jtye unde  urma sa se bage..
ji cand  a intrat la vazut pe vladimr
vladimir: crezi ca potzi scapa de mn..
bill: aaa:-SS:-SS:-SS:-SS:-SS:-SS
bill a daramat din greseala  sticlutza unde  pusese phoebe  sufletul lu leez..
aceasta iesise ji il ajuta pe bill..
bill: mama mea..
vladimir:ff bn acum va distrug pe amandoi
Leez: da ff puternik te mai crezi...
vladimir: nu ma cred..sunt..
bill: euu ma  ascund..
Leez a terminat repede cu vladimir.. in timp ce phoebe  ii absorbea sufletul   leez ii mai luase unpic din puteri..
inapoi la emma ji  phoebe:
phoebe:acum esty a mea..
emma: ba nu`z a ta.. eu is a lu mama ji a lu tata ..
phoebe: o sa te distrug   incet..  ca sa suferi..
emma: nu o sa ma distrugi..
phoebe: ba da.. :-<:-< asha cum stramoshul tau m`a  omorat pe mn..
X:  ai fost o  vrajitoare nenorocita..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
emma: cn a spus asta??
phoebe:uh esty.. omul care  mi`a luat viatza acum mult timp..
X: emma..  uh esty cea care ne va salva sau ne va distruge.. trebuie s`o invingi pe  phoebe..  potzi asta..cred in tn...jtyu ca ai  puterea necesara....
emma  simtzi cum cv se trezise iar in ea.. era plina de putere..
phoebe incepu sa  sangereze..
phoebe:ce se intampla??
emma:  crezi ca   ma potzi infrange.. :|:|totzi stramosi mey  sunt cu  mn.. ji u esty numai una..
phoebe:niki nu`mi trebe .
Ji phoebe o ataca.. dar  emma le evita ushor.. 
phoebe  era obosita. Ramasese fara fortza.. in timp ce emma niki nu transpirase..
phoebe: nu o sa ma las infranta de tn..
ji phoebe se sinucise. Corpul lu  vladimir incepu sa se  faramitzeze..
emma  pleca repede spre   bill ji Leez
b: emma ..
emma:am reujit..  am invins`o pe  phoebe..
bill sari pe emma si o saruta.. lung lung..  lumea aia sumbra incepu sa se schimbe.. devenea mult mai frumoasa...
emma: ji u leez ce faci..??
leez: pay..ADN meu s`a pierdut odata cu schimbarea asta..  ji  sunt legata de locul asta.. .
Emma: am o idee...
emma  se zgariase unpic..  isi lua unpic de sange  ji incepu sa zika un fel de  incantatzie ciudata.. leez devenise exact ca ea..numai ca era  blonda..
Leez: mooama.. :|:|:|
emma: asha e bn...
bill: :|:| ma simt ca in razboiul stelelor..
emma :-J:-J:-J
leez: sa plecam de aici..
emma: dap...
odata cu  plecarea ei de pe insula emma si`a pierdut ji puterile..tom si`a vazut de muzika lui...Leez locuia cu emma  ji cu ally.. sora emmei.. se intzelegeau   zooper bn impreuna .. s`au mutat toate intr`un apartament mare din berlin..
era o dim frumoasa cand..
emma: ally.  De cand alarma ta face cot-co-dac..
ally:nush despre ce vb.. tellu meu e la incarcat...
emma: leez :-w
leez:  al meu a cazut de la etaju 2 ai uitat..
emma:aa da chiar.. cand l`am aruncat dupa tipu ala care ne fluiera..
ally:dap  era dragutz
emmz: nee..  ziki ca era tzaran.. chopchil crescut in grajd..
Leez: )))))))
ally: buey datzi pe mtv ca va pica fatza...  uuteel pee tom...
emmy: cn?
Ally:toom... din th nu jty:| :| aa da ..  e o formatzie noua..daka uh stay hai-hui 2 any  pe nush unde ...:-<
emmy: 2 any.???:-O
ally:dap..:|:|:| nu jtyay ca ai  20 de any:|:|:|
emmy:|:|:|:|


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
                               

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Ally:tooomm
X: ji acum th-1000 meere..
ally:ubesc mell asta..
leez: emma ala nu e ..
emma:bill
ally: dc s`a fakut roshie ca o roshie:-?
Leez: pov lunga..
emma: uitate la el ce bn canta...
ally:stay stay stay.. voi il jtitzi pe bill
emma: cam..da..:-”
ally: ji mie nu mia`tzi spus.. rerelelor..
emma: nu jtyam ca is vedete:|
ally: da voi atzi stat in padure 2 any..
fetele au inghitzit in sec..
ally:oricum..haide`tzi la mall.. am auzit ca o sa fie th acolo..toomm
emma: wow.. o sa`l revad pe bill..oare o sa ma  mai recunoasca..
Leez: eu cred ca da..
ally:.. bn haidem la mall..
fetele s`au imbracat. Mallu era ff aproape..
i`au cautat peste tot pe cei de la th..dar cand  ele erau sus..ei erau jos.. ji invers ..
ally:ma dau batuta..ma dor picioarele...
Leez: hai sa mergem sa papam cv..
emma: dap..  poate nu`z aici..
dar ei erau.. bill statea  ji se uita plictisit..la fel ji tom... chiar s`au saturat de toate fetele alea disperate dupa ei....
Bill:mor de foame.
Tom:ji eu..
gustav&georg: bey noi plecam..papa..
tom: ne lasatzi singurei..??
gustav: da laz ca scapi..nu te violeaza nimeni..
tom: cum sa  nu ma violeze cn?? da jty ca eu is sex-symbol..
gustav:deaa (:|

ji intamplator s`au intalnit la mc.. bill tom andy[andreas] ji  emma aly ji leez..
leez:emma cred ca l`am vazut pe bill..
emma:mda.. unde?? :-J:-J
aly:tooom kaaauuliitzzz..
cand ally a inceput sa tzipe  emma s`a intors repede.. l`a vazut pe bill..ii zambea..ji ea la fel..
tom:dc ai fatza asta de tolomac?? :-?
bill:emma
emma:buna bill..
ally: vreeauu sutee ji mii ji milioane de explicatzi :-L
emma:usor..
bill:ma bucur sa te vad..
tom: mey serios..stergetzi fatza asta de tantalau ca ma sperii..zambesty cu gura pana la urechi:-SS
bill:lasa`ma..
tom:hey ally..
ally:jtye cum ma cheama..
tom:cf?
Ally:beebee..
tom:nu sari pe mn ashe ))))te`am vazut  acum 1 an la mall....esty dragutza imi plashe de uh.. esty scumpa..
ally: bn .. tee adoorr:*:*:*:*:*::*:**
cu timpul  emma ji bill au devenit  prieteni apoy ubitzi apoy...s`au casatorit..
andy ji leez la fel..  iar ally ji tom   duk o viatza ca in povesty..

                                              The end



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
† Miss Murder †
Great Fan Th

Din: unde soarele rasare pe bani
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 442
nice nice foarte nice extrem de nice super nice mega nice :X:X:X:X:X:X:X:X plaje plaje bv bv bv bv bv ink un fic tzupel
pooop :*:*:*:*:*


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la