Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Pers:
emma
64.7KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Bill
41.8KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
LEEz
=>><<=
20.6KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
sophie
14.7KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Tom K
28.2KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
mumoasa lor casa
26.2KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
prima parte imediat
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
aly
2xKaulitz fan
 Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
|
|
y eo vreau in fick:-ss...la mnh iar n uva gandintzi oke..nu'mi pasa:-j..las' nu conte ..:-j..:-<...
5.5KB
_______________________________________

tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
pot sa spun ca pers leez si sophi...arata ca niste barbatii travestiti 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
ce super dar mai de graba sophie seamana cu un barbat traveswtit imi place de leez zici ca e o satanista .......dar de unde as stii ca nu e????...nu conteza.........sunt curioasa care e prima parte :
33.8KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
|
|
hai cu prima parte k suntem kam curioase so...next[-o<
|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
bey ... fay.. bheay ... uh vrei sa moara lumea? nu vezi ce dea
comm`uri ... aiide fah :*:*:* de azi de la sc mia trezit curiozitatea titlu 
haide baga prima parte :*
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Halloween. E timpul ca totzi monstri de pe pamant sa isi arate fatza..oare?? doar povesty..asha credea si emma.. o fata vesela si copilaroasa.. tocmai ce se intorcea de la o petrecere de halloween..statea in statzia de metrou si ajtepta.. nu era singura..langa ea mai era un baiat.. nu`l cunostea.. dar..parca totusi isi amintea de el de undeva.. l`a mai vazut pe la scoala.. parea dragutz..simpatic.. vantul incepusa sa bata cu putere.. fularu de la gatu emmei se desprinse de la gatu ei si a cazut pe jos.. .. inca cateva secunde si se facea 24:00 clopotele incepusera sa bata.. dar emma era inca tare..credea ca e vreo farsa.. incepuse sa se lase ceatza.. o lumina palpaia la capatul in departare.. emma inainta..credea ca a venit metroul.. baiatul de langa ea a inceput sa nu mai tzina distantza..si statea ff aproape de ea.. nu era niki un metrou..sau asha ceva...era o barcutza..ce plutea deasupra unui strat mik de ceatza.. amandoi amutzisera.. bill a luat`o la fuga..dar o mana mare si rece s`a prelungit si l`a apucat de gat ..emma tzipa dupa ajutor..dar nimeni nu o auzea.. erau singuri.. aceeasi mana a apukat`o de picior si a tras`o in barcutza..
A doua zi..
Incepuse ploaia.. ploua ff tare..cu stropi mari.. Cei doi copii emma si cu bill stateau intinsi pe spate intr`un fel de padure.. picaturi miki le cadeau pe fatza.. bill s`a trezit.. s`a ridicat speriat de pe jos.. a vazut ca nu e singur..asta l`a mai linijtit unpic.. B: firar unde sunt?? ce`i asta?? un fel de gluma sau asha ceva  a incercat sa o trezeasca pe emma..care inca statea in bataia ploi.. B: hey fetitzo. Ma auzi[ si emma a deschis ochii].. buna.. sunt bill.. a cascat somnoroasa.. ca si cum s`ar fi trezit dintr`un vis adanc.. E: ce vis ciudat am avut..ce o sa rada ally cand o sa`l auda..:-J:-J:-J
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
si astia sunt in alta dimensiune?  misa facut paru de gaina cand
am citit partea aia... wow.. :-s... ma speri... cred ca te`ai uitat la prea multe
filme horror... las ca nu iti stica inca unu ... ce ciudat arata valdimir ala...
vladimir putin... fostu presedinte al rusie ... deci shty ce vreau nuh?
NEXT :*:*:*
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
dArKkK
GUSTAV SCHAFER FAN
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 82
|
|
wow ce fata are vladimir ala prima parte nea lasat si pe noi olak in ceata.. oare ce sa intamplat?
next
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
E: haide sa fugim repede.. au intrat in casa.. cum au intrat pe usa..au simtzit ceva straniu..parca le`a inghetzat corpul.. B: ce a fost asta?? E: nush..nik.. sper.. B:e bn..suntem in sigurantza.. E: nu cred.. pana nu ma vad acasa in patu meu nu ma simt insigurantza Emma:buey .. ce`i aici.. arata groaznik.. B:o casa emma: eu nu dorm cu lumina stinsa.. B: bn. nu eu platesc factura emma: ma duk in expeditzie B:vin cu tn.. Emma:mai bn aprinde tuh toate luminile.. B:ok.. ma duk sa fak pe electricianu..daka auzi vreun tzipat suna la salvare.. emma: ok.. si fiecare a plecat in drumul lui..emma a intrat intr`un fel de baie.. si a vrut sa se spele unpic pe fatza.. LE: hey.. chiar vrei sa te speli cu sange... lumina s`a aprins.. o fata era rezemata de cada.. emma a dat frumul la robinet si cateva picaturi de sange au inceput sa curga.. E: aaa..cn esty tuh.. LE: numele meu e leeza..al tau?/ emma nuh.. E: de unde jty..ce esty thu?? LE: eu v`am salvat adineauri.. de vladimir..si .. lupi sai.. E: ce`i aici.. LE: insula iadului.. E::|:| si ce caut aici?? LE: aa..pey sa spunem ca .. sora mea are nevoie de sangele tau pentru a conduce.. E: cn e sora ta.. Leez s`a dat jos de pe cada si a inceput sa se invarta in jurul lui emma.. LE: o cheama phoebe.. si.. a murit acum mult timp din cauza unui stramos .. de`al tau.. E: si ce vrea de la mn.. le: vrea sa mori.. emmei i`a inghetzat sangele de frika.. phoebe asta chiar o va omora?? LE: da stay linijtita o sa am grija de tn.. chiar daka phoebe e mai puternika decat mn.. E: ce esty uh?? leez: eu sunt sora lu phoebe.. ea ma rapit din lumea ta si m`a transformat in asta..:-<:-< E: imi pare rau.. LE: nu`i nik.. uite trebuie sa pleci de aici...dar potzi parasi insula intr`un singur fel.. E: spune`mi care?? le:trebuie s`o infrangem pe phoebe.. E: s`o omoram?? LE: nope..moartea nu e o solutzie..trebuie sa`i dezghetzam inima.. a tzinut multe ura pt stramosul tau incat inima i`a impietrit
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
danke
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
da totushi pui next??:-w 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
vlei next.. ehh..hai ca pun
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
le:trebuie s`o infrangem pe phoebe.. E: s`o omoram?? LE: nope..moartea nu e o solutzie..trebuie sa`i dezghetzam inima.. a tzinut multe ura pt stramosul tau incat inima i`a impietrit LE:trebuie sa plec.. trebuie sa vine phoebe.. si nu vreau sa observe ca am plecat.. E:oke.. LE:inca un lucru.. stay aproape de bill.. nu va despartzitzi.. E: o sa te mai vad..?? daka am probleme.. vine ..vladimir.. ce fak?? LE: o sa va ajut eu.. acum papa.. si Leez a disparut..s`a dus in turnul castelului.... acolo phoebe statea in fatza oglinzi.. PHoebe:tzi`am spus sa nu te bagi.. LE: ce vre sa spui.?? phoebe:jtyu ca ai vb cu emma.. si styu ca u l`ai indepartat pe vladimir .. leez inghitzi in sec.. ochii lu phoebe se schimbasera...erau complet albi.. .. ii era pofta de sange..
Phoebe:dc te`ai bagat.. eu trebuie s`o omor.. VLadimir.. Le:phoebe nuu!! Phoebe: taci..vladimir.. phoebe si`a folosit puterile si a lipit`o pe leez de perete.. Phoebe:vladimir.. VLadimir: mai chemat phoebe..?? phoebe:vremea vanatori.. dute dupa emma.. Vladimir: da phoebe.. Vladimir s`a facut nevazut.. nu s`a dus el.. pentru ca si lui ii clocontea sangele in vene.. si avea o pofta mare de sange..si`a trimis lupul...antrenat special de vladimir.. nu avea mila..dar respecta cu sfintzenei un ordin.. Vladimir:nu ucide...adu doar.. LUpul porni.. Emma se intoarse langa bill..care statea in mijlocul holului... E:hey bill n`ai murit..?? B: neep..am avut norok..am gasit un buton pe care apasa..am apasat si s`a aprins lumina.. E: bv.. Lupul a intrat pe usa.. emma si cu bill au incremenit cand l`au vazut. era mare.. cu 2 perechi de coltzi mari si ascutzitzi.. iar ochii lui prinsera culoarea sangelui.. E: :|:|:|:|:|:| au luat`o amandoi la fuga..pana cand s`au blocat.. nimeni nu`i mai putea ajuta acuma.. iar lupul inainta.. acum chiar ca parea terminatzi.. pana cand.. emma simtzi inauntrul ei un fel de putere.. una care dorea sa iasa la iveala.. emma intinse mana in fatza..tzinea ochii inchisi..cand ii deschise.. lupul trecuse prin totzi peretzi..in cele din urma muri.. bill murea de frika.. ce se intamplase cu emma.. o fi si ea una dintre ei.. era cu tipul ala cu lupi??
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
asha next acuma..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
repede repede 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
acum chiar ca parea terminatzi.. pana cand.. emma simtzi inauntrul ei un fel de putere.. una care dorea sa iasa la iveala.. emma intinse mana in fatza..tzinea ochii inchisi..cand ii deschise.. lupul trecuse prin totzi peretzi..in cele din urma muri.. bill murea de frika.. ce se intamplase cu emma.. o fi si ea una dintre ei.. era cu tipul ala cu lupi?? E: haide repede sa fugim.. emma l`a luat pe bill si a inceput sa alerge pe coridor.. toate usile erau inchise.. vladimir a vazut ca nu a mai venit lupu asha ca a trimis altzi 10 care sa le vina de hac.. lupii le`au luat usor urma.. au ajuns in alta fundatura.. b:perfect.. E:stay calm.. iejim noi cumva de aici.. B: altzi lupi.. e: off.. nu`i de bn.. b:emma salveaza`ne.. e:cum..niki nu jtyu cum am facut asta.. leez: emma puterea e in tn..kaut`o.. E:ce leeez??? Leez: dap.. sunt in capu tau jtyu jtyu..vreau sa te ajut.. E: cum?? Leez: limpezestetzi mintea...concentreazate.. E: bn bn dar u tre sa ieji deaci.. Leez: mult norok.. emma statea iar nemijcata...bill nu jtya ce sa faka.. s`o deranjeze sau nu.. emma intinse mana in fatza.. in mana avea un fel de pistol albastru care stralucea .. a deschis ochii.... un lup a sarit arupra ei.. emma ia dat un picior peste bot apoy a tras o sageata care l`a omorat. Pistolul nu era unul obisnuit.. nu avea gloantze..ci tragea cu sagetzi magice.. aceeas soarta au avut`o si ceilaltzi lupi.. dupa ce emma a terminat a deschis o usa apoy a spus cateva cuvinte si camera era protejata de un fel de scut...nimeni nu putea intra in camera.. B: emma emma ce`i cu tn..ce esty.. E: aaaaa...nush ce sunt.. dar..simt puterea cum imi izvoraste din adancul sufletului.. e ciudat..dar placut.. B: aham..si acuma ce facem.. in turn.. phoebe a inchis`o pe Leez intr`un fel de cusca..ca sa nu scape.. imediat a intrat si vladimir pe usa.. phoebe:unde e?? vladimir: imi pare rau stapana.. a intrat intr`o camera si a pus o vraja..nu pot sa intru acolo.. nimeni nu poate.. phoebe: nu te cred.. o sa`i distrug mikul ei truk.. o sa fie o nimika toata.. Leez: phoebe nuh??
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
† Miss Murder †
Great Fan Th
 Din: unde soarele rasare pe bani
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 442
|
|
nice nice foarte nice extrem de nice super nice mega nice :X:X:X:X:X:X:X:X plaje plaje bv bv bv bv bv ink un fic tzupel  pooop :*:*:*:*:*
|
|
| pus acum 17 ani |
|