Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
care fiusu lu tom???
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
tom avea cu alta chopchi
fmm da tommy..
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
Nu`s ca orice adolescenta... care vrea sa isi traiasca viatza prin iubire si prin
lucruri obisnuite... banale... vreau doar sa imi traiesc viatza prin propile reguli
si cum voe muschi mei... sa ma remarc... sa ies in evidentza... nu ma intereasa
familia mea... ce zice ea... unicul care conteaza pentru mine e fratele meu si
tatal meu care a murit... am 18 ani si fac ce vreau cu viatza mea...
K: adriela unde mergi?
A: nu te intereseaza pa tine...
K: sunt mama ta... adriela vino inapoi
A: nu vreau... relatia dintre mine si mama a inceut sa se distantzeze cand
eu am aflat ca bill este de fapt unchiul meu... si nu tatal meu asa cum am stiut
timp de 15 ani... mereu am trait in minciuna... m`am desprins de tot ce
insemna bill si kelly... poate doar un acoperis rece ne mai tine uniti pe mine si
"parinti mei dragi" ... fffff dragi... eu am gasca mea... unde simt ca viatza
are un rost... droguri, jafuri, crime... totul e la ordinea zilei... intr`un oras
perfect obisnuit ziua... dar oare ce ascunde dupa imbra nopti?
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
Elisu
Adm2 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
no coment...............next
50.4KB
_______________________________________
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
e mijto rau de tot pune next
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
OMG nu am cuvinte totusi o sa incerc.. deci..kelly e mama adevarata a lui Adriela no??doar ca tatal este Tom care a murit..si ea s-a casatorit cu Bill..dar unde este copilul lui Tom..este acela de care vb Adriela??si dece e identic cu Tom?? ..cum Adriela se drogheaza si face jafuri si e criminala?? OMGdar cum a aflat ca tatal ei este defapt Tom?? si am mai intrebat asta dar vreau neaparat sa imi raspunzii !!! KELLY ESTE MAMA ADEVARATA A ADRIELEI DOAR CA TATAL EI ESTE TOM??SAU TOM S-A CULCAT CU ALTA :-W AST RASPUNS NEAPARAT!!PLS PLS PLS! A shi...next!!
_______________________________________
pus acum 18 ani
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
pai..kelly e mama lu adriela..mama adevarata dar o reneaga pt a sa casatorit cu bill..si o acuza mai mult pe kelly pt moartea tatalui sau...si stie de tom..
inceputu e confuz..dar mijto
next..
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
scz de ceatza din prima parte... da trebuia sa ma culc :-@ [ bla`bla] deci
sa rasp la intrebarile lu dead_butterfly .... kelly e mm adevarata a lui kelly...
copilu lu tom e adriela :rofl: shi tom e fiu lu... ia stay.,, am incurcat lucrurile ..
tom e fiu lu bill si a lu kelly... bill si cum tom sunt indentici nu? da... dupa titlu
datzi seama da mm adv alu adriela e kelly iar tt ei e tom... m`am incurct
eu pah acolo la personaje scz :o3 ... next dupa ce imi fac porcaria de
portofoliu la ist ~X( ... si danke ptr toooooate comm`urile.... motanico :>
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
^.^*BuByX*^.^
GEORG LISTING Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 108
mai bine mai citesc si eu ceusareasa moderna 1 yeeee 2 pag
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
lol nu am cuvinte tare super umbra nopti next plzzz
_______________________________________
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mei deci totul e ff clar... tom asha e clona lu tom care a murit
ori..ar mai fi cateva chesty..
1.tom nu a murit si a fost rapit de extraterestri..si a revenit acum..
ori.. 2.tom e un zombi!!!!
3. tom nu a murit..si doar si`a schimbat pielea ca serpi.. si a hibernat unpic..
4.tom primu.. nu era tom..ci era pretenu lu tom..
5.a venit tom din trecut..
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
6.tom avea in frate geaman pe care il tzinea in pod
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
Buua Mihaa
Administrator Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha.. oke..asha si next
_______________________________________ I LOVE YOU BABULE :-"
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
ji in cladire erau camere cu paturi mari late ji moi e soooper mijto vreau next
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
bag next acum... ptr alexa... chiar dk e un singur comm..
X: sa vedem ce se afla acolo...
A: unde? si tom mi`a aratat cu degetu o cladire destul de mare...
A: ahaa... hai... era o usa imensa... iar in fata ei erau raze laser in zig-zag... se
pare ca era ceva pazit ffff bine...
S: oare ce o fi acolo?
A: aflam acum... miam scos manushile din poseta iar poseta mi`am pus`o jos,
mi`am legat paru si am inceput sa ma strecor printre raze.. am facut de
cateva ori roata dar era obisnuita... am ajuns intr`o sala mare, goala cu o
masutza cu cateva documente...
A: ce interesant... am venit pana aici doar ptr niste hartii? bine bine ma duc
inapoi... o usa sa deschis...
A: deasta am venit eu aici... si am intrat in camera aia... erau niste schelete
ale unor oameni spanzuratzi...
A: omfg... m`am speriat si am plecat... am trecut din nou prin tot
labirintu razelor laser si am ajuns la iesire..
S: ce e acolo?
A: doar niste acte... putem pleca... si am iesit prima... mi` am scos manusile
in poseta si mi`am desprins paru din elastic...
T: ce era acolo?
A: ce ai auzit... mergem la discoteca?
T: da... hai... si am plecat toti spre discoteca... muzica se auzea tare... inca de
la intrare am inceput sa dansez... niste baietzi erau in fatza rezemati de perete
X: ce energica eshty tipo...
A: aha... hai baga o doza... si mia dat intr`o seringa un lichid incolor... i`am
dat niste bani l`am pupat scurt si am plecat...
T: spre ca ii dai si fratiorului tau cel iubit nuh? :o3
A: nu...
T: :-w
A: da mah... si am ascos din poseta 2 seringi...
T: uh ai luat casa cu tine?
A: e strictu necesar...
T: nu ma inebuni...
A: ba da baby... si i`am dat o seringa.. una am pus`o in poseta... tom a plecat
mai incolo si a inceput sa isi faca de cap... am cam baut ceva la fel si tom...
T: ce faci gagico?
A: bine tu? si am inceput sa il iau in bartze... si sa dansez in juru lui
T: bine baby ... si a inceput sa ma sarute...
A: mmmmmm ce dulce eshty...
T: hai alt undeva... ma luat de mana si am plecat amndoi... am urcat in
masina... una imensa... [ cadillac escalade ] ma trantit pe bancheta din spate
iar el sa pus peste mine si a inceput sa ma sarute...
Modificat de ^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ (acum 18 ani)
_______________________________________
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Nu prea am chef sa las acum un comm , deci nexxt.Nu te supy , dar imi place ficu tau si nu mai am rabdare
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me
I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.
pus acum 18 ani
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
vreauji yo neXxT PLzZ e mijto rau ji vreau sa vad ce vor face aia pana la urma
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Buei lasati un coomm ceva ca vreau nexxt.Sory , dar nu m-am putut abtine...
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me
I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.
pus acum 18 ani
♥♥BuBzZz♥♥
Tom Kaulitz Fan Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 70
THx de comm`uri nu pot sa va bag in seara asta nxt :-< scz... maine
next ... :*:*
pus acum 18 ani
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
kkk asteptam pana maine
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me
I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.
pus acum 18 ani
♥♥BuBzZz♥♥
Tom Kaulitz Fan Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 70
gata va bag next scz dk nu e asha reushit :-<
A: te iubesc tata...
B: si eu ... si ma imbratzishat... deodata ii suna telefonul... se indeparteaza de
mine si vorbeshte la telefon... scapa telefonu pe jos si ramane nemiscat
privind drept inante si ii se scurge o lacrima pe obraz...
A: ce sa intamplat tata?
B: ...
A: tata .... si il zgaltzai...
B: ...
A: tataaaaa!!!!si se uita la mine...
B:...
A: ce sa intamplat?
B: mama ta... kelly...
A: cei cu mama?
B: a murit...
A: ceee??? nu se poate! spune`mi ca ma minti
B:nu te mint...
A: nuuuu!!! si am inceput sa plans si sa urlu...
B: adriela...linishteshte`te... si ma luat in bratze ...
A: de ce a murit?
B: a fat un infart.... m`am uitat in jos .... eram sigura ca era din vina mea si
a lui tom...
X: gata cu vizita... l`am luat pe bill in bratze si am plecat... tom se uita la mine
la fel si ioana... cand l`am vazut pe tom ma bufnit plansu si i`am sarit in
bratze...
A: trebuie sa fi tare...
pus acum 18 ani
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Chiar e un nexxt reusit...imi place .Cand pui nexxtul urmator
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me
I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
A: trebuie sa fi tare... shi i`am zis totul... la inceput parea a nu fi foarte afectat
Oke... asha au trecut vreo 2 zile... iar Tom nu manca... nu vorbea cu nimeni...
cand ii aduceam mancarea o arunca pe jos... in unele noptzi nici nu dormea...
incepea sa ma ingrijoreze starea lui...
X: avetzi o vizita... Don. Adriela... Cine o putea fi tata ma vizitat mai
devreme iar avocatul meu nu era in orash... pe un scaun era un barbat in haine
destul de largi cu o sapca pe cap care vorbea la telefon... de la aspate semana
ffff mult cu Tom...
A: Tom? shia ridicat capu... nu aveam piersingul in buza... cand l`am
vazut am leshinat... poate fi tatal meu adevarat? ma prins si ma pus pe scaun
si ma stropit cu apa rece pe fatza... m`am trezit shi m`am ridicat speriata...
A: cine eshty?
X: calma...
A: cum imi spui sa fiu calma... si a venit spre mine...
A: lasa`ma
_______________________________________
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
wow nu pot sa cred tom sia scos percingul uimitor a da si pune nextz
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
era bunicu
baga neXt
ca is prea curioasa
_______________________________________ I miss you
pus acum 18 ani
>>SteluTze<<
Moderator Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
X: calma...
A: cum imi spui sa fiu calma... si a venit spre mine...
A: lasa`ma... cine esti?
X: sai jos. si m`am asezat pe un scaun in fata lui. in urma cu 18 ani eu cu
mama ta ne casatoream. bunicul tau vrroia so omoare fix in fatza altarului in
ziua nunti. in ziua aceia eu am primit o misiune fff secrete si importanta...
cand bunicul tau vroia so omoare eu m`am bagat in fatza ei si ma impuscat pe
mine dar nu foarte puternic incat sa mor... dar a trebuit sa ma dau drept mort.
am ramas masca... uimita...
A: tu.... tu... tu esti omul din cauza caruia sunt aici...
Tt: va voi scoate...
A: dar pe mama nu o poti invia...
Tt: poftim?
A: mama e moarta...
Tt:
A: eu am plecat.. si am iesit de acolo... nu mai suportam nici macar un minut
in prezenta bestieei alea...
_______________________________________
pus acum 18 ani
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me
I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.
pus acum 18 ani
camellya_bill
Great Fan Th Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
e misto fiku e chiar super thare.. stii ce vreau nu? nextz