Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deeazuzu82 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 62 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Ce se intampla in inima unor fete Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Selenia
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
M`am gandit s fac un fic cu camy ....sper k nu v derenjeaza^.^...ok buuuun s inshepem
Personaje: Carla - 15 ani,blonda cu shuvitze negre/blonde [adik nus sigura] ji fff energika ji destul d sweet da` ea s considera urata
Irina - 14 ani,shatena cu shuvi roshii ji destul d sweet sh ea da ea kiar are o parere buna despre ea =>e kam fitzoasa
Bill ji Tom [ji personajele surpriza] nu au nevoie d prezentari

Intr`o zis frum d mai,Carla ji Irina s plimbau prin oraj in cautare d rokii d banchet,k doar erau in clasa a opta ji aveau nevoie
C: omg....irina mam indragostit!!!!uite  c rokie SUPER AAA MAM INDRAGOSIT!!!!!!
I: iara?e a....8-a rokie d kr t intragostejti
C: nuuu de data asta e p buneeeee
I: e a 7 oara knd zici asta...
C: daa da akm vb seriooos
I: e a sasea oara knd zici asta...=___=
C: dar....`
I: bn gata CUMPARA ROKIA AIA NENOROCITA ODATA JI S MERGEM K MAI AVEM JI PAPUCI D CUMPARAT!!!!  
C:    bn fa` am inzteles fa` da s traejti fa`...
I: no in sfarjit no!!!!
Fetele intra in magazin ji Carla probeaza rokia dup kr o kumpara ji merge mai departe cu Irina s caute papuci...dup multe [25] d incercari d pantofi,au gasit in sfarjit pantofii potrivitzi.Pt Carla negri,kr mergeau d minune cu rokia mov ku negru p kr jia cumaparato,ji pt Irina rojii kr mergeau d minune cu rokia negru ku roju!
Timpul trecea p nesimtzite,orele s terminau,scoala s indeparta tot mai mult,iar banketul s apropia cu pashi rapizi.Irina s`ia facut coafura noua special pt banket,iar Carla shi`a decolorat shuvitzele.
Ziua cea mare - banketul!
Agatha: Ok ppl.....azi avem banketul....d l ora...DAN TACI K AKM IO VB!!!!!!
D: fa`ma s atc
A: *da cu papukul fiiiiiiiiiiiix in gura lu` Dan* NAH!aja deci dup cum spuneam...d l ora 7 ii banketu`....ji vom avea o trupa surpriza......muahaha...
C: Aga,knd vn vorba d surprize in general aj face 'iee ie ieee iee iee ' dar fiink e vb d tn.....ma speriu
A:  d data asta nu trebuie...
C: de data asta......
A: hai buei k nici data trecuta n`a fo kiar aja rau!!!
C: NU????TZI S PARE TZIE K TRUPA DACII E CV NESEMNIFICATIV??
A: heei mam i`a kemat nu eu...
C: sau trupa aia.....Children of Bodom....metal-shit plm
A: bn bn hai k poa k d data aia am exagerat....
C: sau knd ai kemat pe GUTZA k vezi doamne ii placea l Danutz Pootz!!!ji tzie itzi placea d el da` asta`i alta treaba...
D: *s ridik brusc d p jos scuipa papukul* tzo plakut d mn?
A: CARLAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
C: aaahehe^^'.....
A: pfoai c itzi fac...VINO AICI
C: aualeo...HILFEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!*o ia l fuga ji Aga dup ea prin toata curtea scolii*
dup c s`au mai kalmat....sau adunat din nou in cls ji au mai discutat dspre banket...apoi ku totzii sau dus aks sa se aranjeze.Seara,Carla ji Irina au ajuns printre ultimii...
A: wow...CArla aratzi.......nam cuv...
In mom ala totzi baietzii din toate cele 4 cls s-au intors ji sau uitat l Carla kr a inceput s rojeasca...ji Irina s-a facut cam invidioasa pt k ea nu arata kiar aja bn...dar Carla arata k un inger...mov ku negru ce`i drept da` totuji inger...
Deodata,vine Dani Popa,din 8B....Carlei ii kam placea aja d el...nu mult dar totuji...
D: buna...C-carla...
C: aaa buna Dani....
D: ce...bine aratzi...
C: ms...shi...shi tu...
D: ai vrea cumva sa...dansezi?
Tip: hey!ia fa pashi,e a mea
Tip2: bai mai viseaza,e a mea!
Tip3: hai valea ratatzilor eu o iau...
Tip4: ...hey ba`....
Carla vazand katzi s inghesuie l`a luat p Dani d mana ji l`a luat l dans.......dar kiar atunci,Agatha s-a urcat p scena ji a luat microfonul s zik cv...
A: dragi elevi ji profesori,va multzumim k atzi venit l banketul nostru....dar,s nu va mai tzin atat...voi anuntza trupa kr va urca in ac seara p scena!TOKIO HOTEL!
C: CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?????????????????????



pareri ji apoi neztu il baga Camy

Modificat de Selenia (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
Selenia
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
Carla *sper k s vede nergul din par*

intampla inima unor fete carla *sper vede nergul din par*

12.5KB


pus acum 18 ani
   
Selenia
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
Irina [atentzie: deshi pare emo,nu este,aja s-a aranjat ea pt banket ]

intampla inima unor fete irina [atentzie: deshi pare emo,nu este,aja s-a aranjat banket

31.1KB


pus acum 18 ani
   
Selenia
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
oops l carla am gejit poza....scz...imd pun alta

pus acum 18 ani
   
Selenia
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
nah...Carla......

intampla inima unor fete

34.9KB


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
tare     mai ales faza cu cei 4 baieti      lool next plzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ai gasit poza.???. hmm.. oke.. hai sa comentam..

poy..mi se pare interesant..ideea e tzuper..

carla  ii o tipa tzuper de treaba.. agatha la fel..


irina...hmm..cum zikeai u..e cam fitzoasa

waii.ce va ubitzi voi..dani si cu carla      

1 2 3 si start batetziva pe carla...

asha si..si next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
am nevoie de 3 comm ptr a pune nextz

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
corny eva ~evushk gata nu mai zic promit~ ji pe aici ai ajuns mah      ci faci tuh////
la mine plaze fictionu tau jtii da yo jitu ca place la mine deci tuh jtii ca yo vreeeau next


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
e faina ideea..dar sincer..Carla are nasul cam mare    era mai fainah prima poza lol


   totushi next!!


  aa shi

   P.S: pls nu te suppara pe mn  nu am zis-o cu intentie rea..  


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
Irina e mai frumoasa ca carla  

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
babyX
Bill Kaulitz Fan

Din: *
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 42
jur ce'mi palce:X:X:X:vreau next:X:X:X:X:Xplace:X:X:

intampla inima unor fete jur ce'mi

3KB


_______________________________________
*liebe TOM KAULITZ*

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
vlleauu next

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
shi euu  

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
ji yo vreaaaau next         repedeeeeeeeeee  

_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bv 2 pag..acuma next plzz  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
scz lume... da am cam fost ocupata in ultimu timp puna acuma nextz

Carla vazand katzi s inghesuie l`a luat p Dani d mana ji l`a luat l dans.......dar kiar atunci,Agatha s-a urcat p scena ji a luat microfonul s zik cv...
A: dragi elevi ji profesori,va multzumim k atzi venit l banketul nostru....dar,s nu va mai tzin atat...voi anuntza trupa kr va urca in ac seara p scena!TOKIO HOTEL!
C:  CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?????????????????????
A: cum ati auzit!!!!!!!!!!!!!
deodata se face o gramada de fum iar cand a intrat bill pe scena sa cante carla a lesinat  
all: carrralaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
baietzii s-au speriat de erau si ei sa lesine))
B: am facut yo cva gresit?
T: nu cred frate.. crek a lesinat cand a  vazut un corp perfect k al meu
B: da chiar crezi k ti se vede corpu?  
T: adik ce vrei sa spui?
B: cu zdreaturile alea dea bea ti se vede capu      
T: nu m-am gandit pana acum la partea asta..
B: stai da u gandesti?
T: dea.. foarte amuzat..
B: merci..
dar cat se certau baietii pe acolo carla se trezi..
I: iejti bn? eram sa intru ijn moarte cerebrala cand team vazut
A: da ce sa intamplat de ai lesinat asha?
C: pey.. am crezut k iti bagi jokd emn prima data iar cand au vn am lesinat ptr k pentru prima data in viata ai adus si u o trupa kalumea
     
A: mdea...
B: deci dak si-a revenit hai sa catam
all: okkkk
si a cantat bill toate albumele si cand a terminat era sa moara pe scena de oboseala....
T: hai la hotel k mor de somn
B: mie asha de somn incat mie lene sa imi mai bat jok de tn
T: mai bn nu mai zik nik...
B: asha sa faci
s-au dus ei la hotel si s-au aruncat in pat morti de oboseala..
se termina si petrecerea de la sc pe la 4 dim.. iar carla era intr-un park..
bill nu putea sa doarma asha k sa dus si el in park..
B: hei buna.. chiar m-am speriat cand te-am vazut lesinata
C: chiar?
B: aha..
C: ar trebui sa lesin mai des *zis ein soapta*
B: deci u tre sa fii carla nu?
C: dap
si au mai vb ei pe acolo pana pe la 6 si au facut schimb de nr de tel...
C: uite cat e ceasu.. tre sa plec
B: si yo
C: da las k mai vb noi... sper..
B: dap logic...
C:
cand carla a ajuns acasa....



_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
cand a ajus acasa         sa spalat pe   

dintzi     ce a facut     vreau

next    
[/b]


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
yay yay  next        


yoy carla..  ai lesinat..    

uff...

nush ce sa mai zik asha ca next  


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
deci selenia a renuntat la fic asha k vreau sami spuneti dak vreti sa mai continui

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
da da da    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce TARE ii ficu e suuuuper... banchet... noi mai avem cv ...


yahoo ce se mai bat baietzi pe ea ... hai bheay hotaratziva... imi place



cum arata irina deci ... nush ce sa mai zic... e suuuuuuuper


vleau NEEEEXT :*:*:*:*:*:*:*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
deci mah yo vreau sa il continui da o jtiu bn pe sley ji e nasol ca a renuntzat da nah da yo vreau next ca e fain   ji sely nu mai fi supy ca nu are rost

_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
deci shi io vreu sa il contiunui!!!!!!!!!!       sa nu incepi shi u cu prostiile de inchidere a ficului shi alea ca ma impushc

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
deic nu vreau sa te impusti
cand carla a ajuns acasa a vazuto pe irina cu tom sarutanduse din plin  
C: ce faceti voi aici?
T&I: nu se vede chiar de loc?
C: aham.. sa inteleg k va deranjez?
T&I: daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
C: ho k plec.. aprp irina vezi k nu vreau nepoti
I: pacat
T: las k este o solutia ptr chestia asta
I: care?
T: prezervative
I: idee proasta.. hai mai bn pleci.. si ne vedem noi maine
T: da yo nu vreau maine..
I: da cn a spus k o facem maine?
T: mdea.. bn ne vedem maine atunci
I: bye
dupa ce a plecat tom..
C: zimi tot!!!!!!!!!!!
I: cu amanunte?
C: daaaaaaaaaaaaaaaa
I: nu vrei sati povestesc maine dupa ce ne trezim?
C: bn
si s-au culcat ele si pe la 3 sau trezit..
C: zimiiiiiiiiiii tooooooooooooooooooooooooot!!!!!!!!!!!!
I: ho femeio sa ma imbrac...
C: bn..
I: deci..
C: deci????
I: u ai plecat inainte si yo am vn dupa 15 min duupa tn si am vazut ca vb cu bill asha ca nu am vrut sa te deranjez...
C: si?????
I: si...mergem pe strada si m-am lovit de tom apoi el a inceput sa ma sarute iar apoi am mers acasa si dupaia ne-am pupat vre 30 de min si apoi ai vn u
C: aha... ma gandeam si yo acuma k tea furat un extraterestru si a vn tom sa te salveze
I: nai u atata norok
C: dap.. pacat..
si ii suna telu lu carla..
C: alo?
B: yo is bil..
C: neatza bill.
B: neatza.. e ora 15. 47 de min si 36,37,38 de sec..
C: bn nu era necesar sa imi spui atatea inf..
B: iti mai imbogatesti si u cunostintele..
C: mie imi zici..
B: deci vrei sa vii u si irina la mall??
C: irina meri la mall?
I: nu cred..
B: vn si tom..
C: cik vn si tom..
I: vinnnnnnnnnn
C: vn si irna ne intalnim in 40 min
B: k
si s-au imbracat fetele si au facut shopping vreo 5 ore...

vreau 3 comm.. dak e bun de cva


Modificat de camellya_bill (acum 18 ani)


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la