|
Selenia
^.^TH fan^.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
M`am gandit s fac un fic cu camy ....sper k nu v derenjeaza^.^...ok buuuun s inshepem Personaje: Carla - 15 ani,blonda cu shuvitze negre/blonde [adik nus sigura] ji fff energika ji destul d sweet da` ea s considera urata Irina - 14 ani,shatena cu shuvi roshii ji destul d sweet sh ea da ea kiar are o parere buna despre ea =>e kam fitzoasa Bill ji Tom [ji personajele surpriza] nu au nevoie d prezentari
Intr`o zis frum d mai,Carla ji Irina s plimbau prin oraj in cautare d rokii d banchet,k doar erau in clasa a opta ji aveau nevoie C: omg....irina mam indragostit!!!!uite c rokie SUPER AAA MAM INDRAGOSIT!!!!!! I: iara?e a....8-a rokie d kr t intragostejti C: nuuu de data asta e p buneeeee I: e a 7 oara knd zici asta... C: daa da akm vb seriooos I: e a sasea oara knd zici asta...=___= C: dar....` I: bn gata CUMPARA ROKIA AIA NENOROCITA ODATA JI S MERGEM K MAI AVEM JI PAPUCI D CUMPARAT!!!! C: bn fa` am inzteles fa` da s traejti fa`... I: no in sfarjit no!!!! Fetele intra in magazin ji Carla probeaza rokia dup kr o kumpara ji merge mai departe cu Irina s caute papuci...dup multe [25] d incercari d pantofi,au gasit in sfarjit pantofii potrivitzi.Pt Carla negri,kr mergeau d minune cu rokia mov ku negru p kr jia cumaparato,ji pt Irina rojii kr mergeau d minune cu rokia negru ku roju! Timpul trecea p nesimtzite,orele s terminau,scoala s indeparta tot mai mult,iar banketul s apropia cu pashi rapizi.Irina s`ia facut coafura noua special pt banket,iar Carla shi`a decolorat shuvitzele. Ziua cea mare - banketul! Agatha: Ok ppl.....azi avem banketul....d l ora...DAN TACI K AKM IO VB!!!!!! D: fa`ma s atc  A: *da cu papukul fiiiiiiiiiiiix in gura lu` Dan* NAH!aja deci dup cum spuneam...d l ora 7 ii banketu`....ji vom avea o trupa surpriza... ...muahaha... C: Aga,knd vn vorba d surprize in general aj face 'iee ie ieee iee iee ' dar fiink e vb d tn.....ma speriu  A: d data asta nu trebuie... C: de data asta...... A: hai buei k nici data trecuta n`a fo kiar aja rau!!! C: NU????TZI S PARE TZIE K TRUPA DACII E CV NESEMNIFICATIV?? A: heei mam i`a kemat nu eu... C: sau trupa aia.....Children of Bodom....metal-shit plm  A: bn bn hai k poa k d data aia am exagerat.... C: sau knd ai kemat pe GUTZA k vezi doamne ii placea l Danutz Pootz!!!ji tzie itzi placea d el da` asta`i alta treaba... D: *s ridik brusc d p jos scuipa papukul* tzo plakut d mn? A: CARLAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!       C: aaahehe^^'.....  A: pfoai c itzi fac...VINO AICI    C: aualeo...HILFEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!*o ia l fuga ji Aga dup ea prin toata curtea scolii* dup c s`au mai kalmat....sau adunat din nou in cls ji au mai discutat dspre banket...apoi ku totzii sau dus aks sa se aranjeze.Seara,Carla ji Irina au ajuns printre ultimii... A: wow...CArla aratzi.... ...nam cuv... In mom ala totzi baietzii din toate cele 4 cls s-au intors ji sau uitat l Carla kr a inceput s rojeasca...ji Irina s-a facut cam invidioasa pt k ea nu arata kiar aja bn...dar Carla arata k un inger...mov ku negru ce`i drept da` totuji inger... Deodata,vine Dani Popa,din 8B....Carlei ii kam placea aja d el...nu mult dar totuji... D: buna...C-carla... C: aaa buna Dani.... D: ce...bine aratzi... C: ms...shi...shi tu... D: ai vrea cumva sa...dansezi? Tip: hey!ia fa pashi,e a mea Tip2: bai mai viseaza,e a mea! Tip3: hai valea ratatzilor eu o iau... Tip4: ...hey ba`.... Carla vazand katzi s inghesuie l`a luat p Dani d mana ji l`a luat l dans.......dar kiar atunci,Agatha s-a urcat p scena ji a luat microfonul s zik cv... A: dragi elevi ji profesori,va multzumim k atzi venit l banketul nostru....dar,s nu va mai tzin atat...voi anuntza trupa kr va urca in ac seara p scena!TOKIO HOTEL! C: CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?????????????????????
pareri ji apoi neztu il baga Camy 
Modificat de Selenia (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Selenia
^.^TH fan^.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
Carla *sper k s vede nergul din par*
12.5KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Selenia
^.^TH fan^.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
Irina [atentzie: deshi pare emo,nu este,aja s-a aranjat ea pt banket ]
31.1KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Selenia
^.^TH fan^.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
oops l carla am gejit poza....scz...imd pun alta
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Selenia
^.^TH fan^.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
corny eva ~evushk gata nu mai zic promit~ ji pe aici ai ajuns mah ci faci tuh//// la mine plaze fictionu tau jtii da yo jitu ca place la mine deci tuh jtii ca yo vreeeau next
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
Irina e mai frumoasa ca carla 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
babyX
Bill Kaulitz Fan
 Din: *
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 42
|
|
jur ce'mi palce:X:X:X:vreau next:X:X:X:X:Xplace:X:X:
3KB
_______________________________________ *liebe TOM KAULITZ*
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
vlleauu next
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
shi euu 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
bv 2 pag..acuma next plzz
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
deci mah yo vreau sa il continui da o jtiu bn pe sley ji e nasol ca a renuntzat da nah da yo vreau next ca e fain ji sely nu mai fi supy ca nu are rost
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 18 ani |
|