Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
angela31 pe Simpatie.ro
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
24 - 60 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / This body isn`t mine Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
fic cu billye imd personajele

Modificat de ^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ (acum 18 ani)

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Bubz [ Kiki Kannibal ]:




Anna [ Dakota Rose ] :




Bill:

 

Tom:





Prima parte de la billye


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
dap maine pun yo prima parte ca sa fierbeti in sucu vostru





Sotu meu in caz de bill ma refuza!!!!  

this body isn`t mine dap maine pun prima parte fierbeti sucu vostrusotu meu caz bill refuza!!!!

34KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
deci hai cu prima parte
noi.......ajteptam.....  


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Hai ca-l pun:
INTR-O DIMINEATZA:
Ta-mi cerealele
B:iati-le tu(zicea cascand)
T:Mama vezi sa nu-ti cada mana si sa-ti intre muste in gura
Ba,da ai vrea tu mop cu fata de parizer
B:Ce ai zis?
Amandoi incep sa se iau la palme
INTRE TIMP SUS LA NENEA SEFU:
D:Iar se cearta fratii kaulitz,lasa ca le fac yo o surpriza!!!
A DOUA ZI DE DIMINEATZA:
B:E 7 deja!!!(se ridica lenes si merge spre baie)
B:Tom iesi afara din baie(il vede pe tom in oglinda)
B:Tom nu ma mai imita(si se scarpina in fund)
B:AAAAAAAAAA!!(tipa ca nebunu)CE s-a intamplat!!!
T:Ce ai de tipi ca o muiere??(si apar amandoi  in oglinda)
B,T:Nuuuuuuuuuuuuu
Amandoi isi tot atinegeau fata
T:Ce s-a intamplat?
B:dak as sti ti-as spune
La un moment dat apar doua fete in spatele lor
A,BU:Buna
T:Aoleu voi cine sunteti?
BU:yo sunt bubz
A:Yo ana
BU:suntem ingerasi vostri trimisi de sus
B:Promit ca nu mai mananc pizza seara,am halucinatii
A:Nu ai halucinatii suntem doua fete
Tar ce s-a intamplat?
BU:Pei e o poveste lunga dar o prescurtam
A:
BU:Cum voi doi va-ti tot certat d-zeu a vrut sa va dea o lectie,a crezut ca daca va schimba corpurile asa veti incerca sa va intelegeti mai bine si..
A:Cred ca o sa mearga
B:Pei si cum rupem vraja?
BU,A:Vraja  
A:Asta nu e o vraja,si se va termina cand amandoi va veti da seama ca ati gresit unu cu celalalt
BU:Exact si atunci corpurile vor reveni cu sufletele voastre
A:Bubz avem o urgenta!!
BU:tre sa plecam,noroc in noua voastra "misiune"
A.Bu:Bye!!!!!

this body isn`t mine hai ca-l pun:intr-o tu(zicea vezi nu-ti cada mana sa-ti intre muste guraba,da

34KB

Modificat de bill`s girlye (acum 18 ani)


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce thare
dumnezeu ia pedepsit destul de rau
da las k e bn asha
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
A:Bubz avem o urgenta!!


BU:tre sa plecam,noroc in noua voastra "misiune"


A.Bu:Bye!!!!!


B: ou nu... asta e dor din vina ta


T: hai numai zice... de park eu incepeam mereu


B: da tu cu toate jignirile tale la adresa mea


T: nu ma inebuni


B: ba da


Bu: bheay baietzi... iar incepetzi? asha nu o sa ajungetzi nicaier... Anna hai sa


ramanem cu ei.. si pooc muuult fum si anna a ajuns lanaga bubz...


A: mai chemat colega?


Bu: da...


T: voi suntetzi ingeri sau reale =p~


Bu: ingeri dragul meu tom..


T: dar sunt in corpul lui bill... cum de shty ca sunt tom?


A: noi shty si ce jucari pref aveatzi la 5 ani


B: indiscretelor


A: si il mai ai pe fu-fu? :>


B:aaaaaaaaaaaaaa


T: fu-fu ah?


Bu: taci din gura cocolino :>


T: hey... nu te lua de pufuletele meu


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Sury belea maine next promitem!!!danke pt comm pupam pe toate

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
cocolino, puf-puf?        
looooooooool
nextz      


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
cocolino....fu-fu)...prea tare...mai daca tom e in corp lui bill tom se va numi bill...nuh?...nezt plzzz

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Teci voi sunteti ingeri,care e al meu?

BU:Yo!!!

B:Iar tu esti a mea nu?

Aa

B:Aoleu pei si ce facem cu concertele ca yo zdrangan la chitara

A:Aici intervin yo!!

B:Tu?

BU:Cu ajutorul  energiei voastre pozitive,putem face ceva magie alba

B:Magie,schimb de corpuri,sigur sunteti ingeri?

T:Ingeri sau nu,sunt frumoase,bila tre sa mergem la liceu

B:Bila??   In fine imi pastrez calmul hai sa mergem,voi puteti merge cu noi?

A:Nup dar cand aveti probleme putem aparea in mintea voastra

T:Misto,putem avea o fantazie tu si yo

O pocnitura se aude si tom ramane cu obrazul rosu

T:CEl putin am incercat

B:Hai romeo,ce ma enerveaza pantalonii astia

T:Ce-mi intra chilotii-n cur,alti mai largi nu ai?

B:Apropo de asta nu tre sa afle nimeni,nici macar mama,ok?

Tap



Nextu il pune buby

this body isn`t mine teci voi sunteti esti mea nu?aa b:aoleu pei facem concertele zdrangan intervin

36.1KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
             

looll billy esty mortala      

morr..    

cika

T:CEl putin am incercat

B:Hai romeo,ce ma enerveaza pantalonii astia

T:Ce-mi intra chilotii-n cur,alti mai largi nu ai?


prea tare..next  


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
bill nu cumva poti bichini?          
deic asta e un secret solemn  
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
bill poarta tanga             ii intra chiloti in cur...ce bine iai potrivit dakota rose cu bill...doi finutii:X ....next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
NEATZA!! Cum buby nu pune next nu am decat sa pun yo:
Au trebuit sa plece la liceu,fiecare au facut schimb de clase doar ca profesorii

au avut mari surprize:

P:Cum tom kaulitz nu prea a invatat o sa-l intrebam pe el.Tom,cum ajunge

carbonu din atmosfera la plante

B:Hmmm prin fotosinteza?

P:   Ce zi e azi?

B:Luni de ce?

P:Vine apocalipsa,fugitzi,diavolu ne pazeste

B:  

LA BILL IN CLASA:

P:Bill cum se calculeaza area acestru cub?

T:Eeeem pei da pei aaaaa si cu....da pei.......da asa cum am zis

P:Bill azi nu ai invatat,un 4

T:Aoleu,bill ma omoara!!!

BU:Vezi ce faci!(ii spuse in minte)

T:Puteai sa apari mai devreme

BU:Ana a avut o prob cu bill,s-a batut cu una pe o bratara

T:O nu bill

BU:

LA PRANZ

T:Cum ai putut sa te bati cu o fata pe o bratara??

B:Era de argint cu capatani de morti,era superba

T:Hei trezeste-te nu uita ca acum esti tom,si tre sa te dai la fete sa te crezi

macho man

B:Si tu ce?Ai scos un 4 la mate

T:Scuze!

B:Nu uita ca maine ai teza la quimie si tre sa inveti

Tar azi ma duc cu andreas la cumparaturi,tre sa iau niste chiloti noi ca astia

ma omoara,imi sufoca ouale

A,BU:Alt subiect nu ati gasit?

B:AAA ati aparut

BUeci am hotarat sa stam cu voi in banca,asa va putem supraveghea,fiecare

tre sa puna de la el si cum azi e concertu anna te va ajuta pe tn bill ok?

B:  

BU:Asa,tom azi nu iesi nicaieri stai in casa si inveti

Tar....

BU:Nici un dar,asa ca la treaba


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
AStept comm-uri

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
eu prima eu prima..

lol cika ii sufoaca ouale..

billye ma omori    

tom u vrei sa invetzi..

hai bubu mai slabestel..


ii trebe chilotzi..

asha cn baga next???


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
        prea mijto

tomule le ai cu mate cat le am ji yo       

nu m am batutu niciodata pe bratzari da in fine

e mijto rau    

vreau next rapid~da tin cu steaua ~


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
tom ce ii faic u la bill    
il omori      
da si chestia aia cu planta a fost super thare  
deci nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
♥♥BuBzZz♥♥
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 70
maine nxt de le mn... [ mi p seara ] eu shi billye va multumim pt


cmm`uri


pus acum 18 ani
   
♥♥BuBzZz♥♥
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 70
BU:Asa,tom azi nu iesi nicaieri stai in casa si inveti


T: dar....


BU:Nici un dar,asa ca la treaba... si tom a plecat impreuna cu buby acas... buby


era inger... numai tom o vedea... a inceput tom sa vorbeasca cu ea... lumea se


uita ca la fullu 700 ... crezand ca e nebun... 


Bu: mai bine vorbim acasa ca se uita toti la tine ca l fellu sapte... si tom shia


pus fermuar la gura si si`au continuat drumu... tom a inrat in casa si sa trantit


pe pat...


Bu: ne ne ne trebuie sa invetzi...


T: damm... si sa ridicat de pe pat...


T: auuuuu!!!


Bu: ce ai bheay?


T: mi`am rupt o unghie...adik i`am rupt o unghie lu bill...


Bu: printzeso...


T: cand o sa vada bill o s ma impushte :-ss


Bu: gura mica... invatzi o data?


T: bine bine eshty mai rau ca mama...


Bu: trebuie sa am grija de tine... si la pupat pe obraz


T: aaa.... ma pupat un inger...


Intre timp Anna incerca sa`l invetze pe Bill sazdrangane la chitara... dupa la


testat sa vada dk poate sa nu`i strice reputatzia lu tom de macho man...


B: si e faci n seara asta?


A: fi mai...puternic...


B: SI  ce faci in seara asta? :> [ nici nu ma baga in seama ] si au


plecat...


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
      cik

  B si ce faci in seara asta?
  A: fi mai puternic
  B: si ce faci in seara  asta ?:>         


  lol bill macho-man .an invatza-l k nu te potzi baza pe el..culmea..knd vrei sa se dea la toate fetle el nu poate sau nu vrea.shi park vezi k knd il placi se da la toata terra        




loool

cik

T: auuuu!

lol nu shtiam k doare asha de rau la bill sa iti rupi o unchie           



cik :

T:knd o sa vada bill o sa il impushte


  nu dragul meu tom...o sa vina cu drujba si o sa te rada de pe fatza pamantului      


neeeext!!!


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
insf next..        

asha... tom tzi`ai rupt o unghie..

lipeste`o cu picatura... nimeni n`o sa observe..

niki macar bill.. da schhh.. toata lumea schh..

asha bill fi mai puternik..dute la coana aia de acolo...si urla..

fahhh ce pui mey faci azyy??      


mda.. is ff.. sanatoase..

asha ca next..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
tom cand o sa afle bill k iei rupt o unghie o sa te omoare    
deci bill mai bn sa nu afli  
asha si nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Ce amuzant..imi plac fazele astea cu Tom si Bill .Abia astept nextul;

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Bun next maine!!!!

this body isn`t mine bun next maine!!!!

34.8KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
m..mm..mmm..maine   ??

mai e mult pana atunci


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
            saracu tom
    saracu bill
saracii au dat faliment
    vreau next    


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
hai bheay billye... tuh nu vezi ce succes are ficu... baga next ca vreau shi eu



                   


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Amandoi intrase in personajul celuilalt,bill era asa de smecher ca dadea pe

afara iar tom invatase sa asculte pe altcineva in afara de el insusi:

A:Bill,de ce nu vrei sa intelegi ca tre sa apesi pe coarda asta?

B:Coarda asta cealalta,ce conteaza ia uite ce bine suna

(Se auzise un sunez asurzitor)

A:Nu am ascultat nimic asemanator in viata mea,suna asa bine

B:  

Buby se descurca altfel cu tom,ea era o fire mai dura,avea multa rabdare

T:Nu ma pot acomoda cu chilotii astia deloc(se scarpina in fund)cred ca au

intrat rau la apa.

BU: nu te mai vaita si hai sa mergem ai un interviu

T:Aoleu!!Pei si ce zic?

BU:Nu uita ca ma ai langa tine

T:A da asa e

S-au dus la locul de fata,acolo l-au machiat pe tom

T:Gata ajunge(spunea in timp ce tusea)vrei sa mor?

X:Nu!!

T:Asa!!

LA INTERVIU!!

X:Bill cum e sa ai atatea fane innebunite dupe modul tau de a fi?

T:Pei in afara de faptul ca am un frate super frumos...

BU:Nu-ti face reclama!!

T:AA da,pei cred ca sunt destul de sexxy cum ca sa nu ma adore,si melodiile mele si a le lui tom

BU:Tom!!!

T:Lasa-ma!!

X:Scuze ce spuneai?

T:Aaaa da,pei e normal sa ma iubeasca doar sunt un cantaret(se scarpina in

fund)

X:E totul ok?

T:Nu,canapeaua asta are ace!!!Nu va ie rusine,intepati cururile la vedete!!!

BU:Tom o faci de kkt!!

T:Ce vrei dak imi intra chilotii in cur,trebuia sa caut o scuza!!!

this body isn`t mine amandoi intrase personajul era asa smecher dadea afara iar tom invatase asculte

10.2KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Saracu nu se poate acomoda cu chilotzii lui Bill....off Tom tre sa rezisti nu ai ce face          
  Next...ca e prea mortal        

Modificat de amy_th (acum 18 ani)


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waii de viatza mea              

voi vretzi sa scapatzi de mn nu`i asha? :o3..

si u si sabgi..

                     

tzuper tare.. haidetzi mey.. nu fitzi..datzi lu tom chilotzi mari    

lool.. nexttt    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Te  rog pune nexxt      

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
billye eshty mortala nextu de la mn mai tarziu sau maine

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
    ..cik..are kanapeaua ace..  

treb sa`shi kumpere kilotxzi... mor de ris aici

prea tare fiku!!

neeeeeext!!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
mor de ras pe comp  
mai bn nu le mai schimba corpurile      
k asha nici armata nui mai opreste      
deci neeeeeeeeeeeeeeeeeeeextz                              


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Cand pui nexxtul..ca vreau sa vad ce mai face Tommy    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
poy e randu lu bubu..

hmm..:-? bubu cand bagy next??


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
maaahh..kind bagi???    


vrem neext!!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
eu bag mai incolo sau maine adik acum fac baie shi treb sa bag next si


la iubire interzisa... dar totusi cred ca bag dupa next nush nu promit nimic


thx de comm`uri ? ><


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
BU:Tom o faci de kkt!!


T:Ce vrei dak imi intra chilotii in cur,trebuia sa caut o scuza!!!


X: sigur suntetzi bine?


T: da mah


X: si tu Tom... cum reushesti sa dai pe spate atatea fete?


B: noi nimic nou shi bill se pricepe


Bu: nu fa ca tom


B: numai el sa isi fara reclama


Prezentatoarea tv se uita la ei trivazic...


T: bill termina.. ah... tom termina


B: eu sa termin tom? ah... bill... tui ai inceput


T: ce am facut?


B: totull...


X: taitzi... taiatzi... si cand ma gandesc ca era o emisiune in direct...


Bu: tom... termina... TOOM


A: shi tuh bill


B: scz...


T: scz... 


A doua zi prin tooooate ziarele scria ca gemeni kaulitz au luat`o razna


toti numai depsre asta vb... era o nebunie totala!


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
    ..omg..    

neeeeeeeeeeext!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
      saracu cu chilotzii lui cu tot    
reclama      gata e prea tare sa mai ajtept baga next  


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
se duce cariera lor de rapa....    
haide pune nextz    


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
BU:Bei doua minute sunteti singuri si o faceti varza

TAr ce vrei dak nu ma pot acomoda cu corpul lui bill,auu(si se arde cu placa)

a draku placa

B:Vezi dak erai mai intelegator nu ajungeam la asta

Ta sigur

A:Hei ce faceti,ati luat-o razna,tre sa rezolvam toata nebuneala asta

Bak ne intelegeam mai bine acuma nu era nici o problema

T:Adevarul asa e!!bill imi pare rau,promit ca voi face tot ce voi putea ca sa ne

intelegem bine si sa ma acomodez cu tanga astia ai tai

B:NU sunt tanga!!!

T:Pentru tine nu,pentru mine da,aaa am ramas chior(isi baga creionu in ochi)

AAA!!!am ramas orb,vad cum totul se stinge,

BU:Ce patetic esti,stiai?

T:Fac si yo tot ce pot

B:Cum ramane cu reputatia?

BU:Tom adica bill va trebui sa dea un interviu in care sa zica ca tot ce s-a

intamplat s-a intamplat din cauza oboselii si ca nu sunteti nebuni dar de data

asta voi sta langa tine

TAca vrei poti sa ma si saruti

S-a auzit o pocnitura

T:Unde e fondu de ten ca sa acopar pata asta rosie

B,A:   ,va fi greu

TAr vom reusi sa ne curatam numele,dak nu nu ma cheama tom kaulitz

B:Nu te cheama mister tanga tanga!!!!

A,BU:  


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Doamne,, mister tanga".Tom rezista si tu in chilotii lui Bill ca eu nu pot sa te ajut.       Vreau next    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Dau tot ce pot,vreau sa las o amintire buna in mintile voastre

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
dc nu mai vrei sa faci fikuri si poezii ?U esti f talentata si eu vreau sa citesc mult timp de acum inainte fikurile tale..Vorbesc serios        

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
oricat de sad ai fi tot ai nexturile mortale


next de la mn cand se mai strang comm`uri


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Nici mie nu-mi place ca o sa ma las dar m-a deranjat ff tare ceva deaia,

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
shtyu... :-<

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Buby tre sa pui next sti nu???

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
da buby baga neext >.<

vreeem neextt..

saracu tom..:o3:o3:o3 ji cu chilotzi nu se are bn.. niki cu  creionu..

niki cu plaaca...vreeauu neext


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
thoamne tom ~din corpu lu bill~

ce e aja greu s ate dai cu un creion         


faci ca la gaganitza

cum zicea invatzatoarea

sa faci conturu`        


vreau next mahhhhh


_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
buuuubyy...neeeeextttt!!!            

tanga..mister tanga..omg..    


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
A doua zi baietii sau dus acolo impreuna cu georg si gustav,anna si buby

T:Ne cerem mii de scuze pentru incidentul de ieri

Ba a fost din cauza oboselii si nu ne mai putem controla cateodata,dar noi

nu suntem nici nebuni nici nimic

BU:Treaba rezolvata

La fiecare saptamana fetele se intalneau ca sa discute procesul baietilor si nu

prea pareau fericite

A:Pei singurul lucru bun care l-au facut impreuna a fost discursul,a iesit bine si

iau convins.

BUa dar tom nu se acomodeaza cu corpul lui bill,placa,creionu si chilotii

A:   Dar nici lui bill nu i-a fost usor,caracter de arogant,macho-men

si sa-ti ascunzi sentimentele

BUa stiu dar ce putem face

A:Pai poate daca ei vad ca lucrurile nu merg bine asa se vor uni

BU:Pe limba mea...

Aaca noi nu ne mai bagam si ei vad ca tre sa-si rezolve singuri problemele

asa se vor unii

BU:Aaaaaa,sa sti ca ai dreptate

A:Stiam

this body isn`t mine doua baietii sau dus acolo impreuna georg bubyt:ne cerem mii scuze pentru

38.2KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
neeeeeeeeeeeext..

bagatzi next,fetelor!@!        

omg,tom k kilotzii aceea..moll de lis  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
scz dk nu o sa fie ffff reushit... da am un chef nebun sa scriu lucruri triste



BU:Aaaaaa,sa sti ca ai dreptate


A:Stiam 


Bu: maine le zicem baietilor... apoi... boom... disparem pt doua saptamani...


daca nu isi revin ii ajutam noi din nou


A: da...


B: buna ...


A: uitatzi care e treaba... timp de 2 saptamani vetzi fi singuri...


T: CUM?????


Bu: cum ai auzit... ce facetzi voi ca sa impacati trebuie sa va vina din suflet nu


pt ca impingen noi de la spate... apoi cele doua au disparut...


B: o nu... fix ce ne lipsea


T: da ... a doua zi de dimineatza bill  si tom aveau o sedinta foto...


T: glumesti nu? iar chinurile zilnice?


B: bine bine hai ca e ajut... si bill sa pus in fata lui si a inceput sal macheze


sai faca paru...


T: si chilotzi?


B: doar nu vrei sa iti bag mana si in fund?


T: ba da   


B: vezi sa nu si a furt sal ude...


B: vreau sa arat bine... sa aratzi bine in seara asta...


T: vai bill printzeso 


B: mai taci din gura


T: nu vreau...


B: ba da... si au inceput sa se alerge prin casa numai ca bill sa impiedicat de


pantaloni si a cazut in nas


T: nasuuu meeuuuu!!!


B: pe mina ma doare si tu urli?


T: e figura mea... offf... da sa te pansez....si a inceput sa un frate medical ce


nu e sa isi panseze nasu ...adik nasu lui bill... sau nasu lui


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Ti-a iesit misto,mai ai un next,dupa pun yo   Si vreau next ca incepe sa-mi placa

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Sarcul Tom..Bill ii desfigurezi fata     Ce next super.....mai vreau unul        

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
sa bage cineva next e prea mijto                

_______________________________________
I miss you


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
domne ce putea sa zica tom/bill la interviu    next plzzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ooo/...ce thare!

bill shi tom trebuie sa se deskurce singuri..

bn k i`atzi lasat o klipa,buby,billye!

kam greu va fi..mai ales tom k kilotzii aceia..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
saracu tom....

aa nu bill... tom bill tom bill:-?? hmmm

amandoi..

tommy.. las ca  o sa  moara femeile dupa tn ji cu nasu rupt..

nu te uita la mn asha     te incurajez omule..

asha...

bill.. da`i mama   pampersi.....


mmm pampersi.. moi..  funky..

tom..  makar nu  mai slabesty mergand la baye..:-" :-"

oricum..

NEEEXXT


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
pana se inteleg astia nea puca craciunu    
da pune nextz k nu se stie niciodata


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
thhx de comm`uri... next maine


P.S.: Billye aminteste`mi


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
buby cum ramane cu ficu nextu nostru!?!??!

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
domne    nu mai pot de ras next plzzz  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
cn e sa bage next:-?

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
eu bag imediat

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
thhx de comm`uri [ din partea amndurora ] asha deci next... scz daca nu


e prea ha ha ha... haios da am chef sa scriu drame >



B: pe mine ma doare si tu urli?


T: e figura mea... offf... da sa te pansez....si a inceput sa un frate medical ce


nu e sa isi panseze nasu ...adik nasu lui bill... sau nasu lui ...


T: acum arat mai bine... bill ai grija cum mergi


B: de ce... tzi`e frica ca nu mai atrag gagici? :>


T: tot tu le atragi? cu persoana mea?


B: si ce...si ai grja cum pozezi astazi... mai uitete pe pozele mele si ia aminte


T: cum zici tu miss 2008 si ms ca nu imi dai faima in jos la fete


B: cp... incepeau sa colaboreze unul cu celalt... anna si buby au vazut ca au facut


o treaba buna ca i`au lasat pe baieti singuri... nu vroiau sa apara tocmai acum.


vroiau sa le mai dea timp ca sa vada daca tot ce au reusit pana acum va tine ...


la sedinta fotto au colaborat de minune cei doi... tom sa purtat excelent... la


fel si tom.. amn2 au ajuns acasa...


T: me foame... si a luat o punca de chips`uri cu cu aroma de pizza...


B: hey! astea imi fac rau... nu le manca... o sa vomit... sti cum te doare? si ...


T: gata gata taci... mananc alt ceva... bill sia facut o salata iar tom niste cartofi


prajiti... apoi amn2 s`au dus la culcare...


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
thoamne cum poate sa nu manance chipsuri?
pey yo crek muream
haide cu nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
lool next plzzz

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
pune next        


vreau sa vad totuji ce se main intampla

k dak .....hm....

pune next    


_______________________________________
I miss you


pus acum 17 ani
   
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
wow,deci ficul asta e chiar tare,deci eo ma pis pe mine de ras   chiar aveti talent billye si bubu ,sper sa mai faceti ceva ficuri impreuna ca ies super.oricum,ficul e super tare,si sunt chiar curioasa sa vad ce se va intampla in continuare.apropo ,billye,vrei sa facem si noi doua un fic?

pus acum 17 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
thhx pt toate comm vai aurora ms dar nush ne mai gandim,nextu il bag yo luni promit si sper sa ma tin de cuvant  

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
asa deci ce sa zic:-?

off mi-am lasat cuvintele acasa

tre sa caut prin buzunare    
le-am gasit in sfarsit  

omg bill nu stiam ca faci ,, alergie" la chipsuri

tii la silueta nu?Asa opreste-l pe tom sa iti faca rau...
   

omg nu stiu ce sa mai zic in afar ca vreau next

azi numai stiu sa vb...am obosit de la cat vb pe mess..defapt de la cat scriu pe mes      

N.
E.
X.
T.        


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
inafara de asta o sa mai facem un fic


da cand se termina asta


BILLYE....


next


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
oops...


nu am vazut ca ai scris sus ca bagi luni


oke... ashteptam pana luni


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
pana luni?
mai e o vesnicie pana atunci


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
paay e un inceput:-??:-??
..bv bill ji tom         


tom ai inceput sa ascultzi bv..vezi..e mai bn asha    


mey daka me frika.. da il necajesc hormoni pe tom.. ji  vrea sa faka sex...

oricum neextt


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
D-zeu a decis ca sa ne pune o intrebare ce ne poate schimba viata total
D:Cred ca a venit timpu sa decideti ce veti face cu viata voastra
B:Pei mai avem treaba cu bill si tom
D:Nu la asta ma refer,am vazut ca ceea ce ati facut v-a iesit bine,si intrebarea e vreti ramaneti ingeri sau sa deveniti oameni,sa aveti sentimente si sa puteti disfruta de viata din plin
A:Asta ar insemna ca putem atinge persoanele si le putem imbratisa?
D: Da
B,Aa normal ca vrem
D:Atunci maine va veti trezi cu un chip si fara aripi,dar tot veti avea grija te bill si tom
A DOUA ZI:
Ma trezisem in patul din camera musafirilor,imi pipaiam fata si mainile nu puteam sa cred
A:Buby trezestete
B:Aa ce unde sunt,am ajuns in iad?
A: Nu hai sai vedem pe baieti
Ceea ce nu stiam e ca d-zeu nu nea dat si haine si cand am iesit eram in costumul evei
B:Cred ca am vedenii
T:;Moama sunt in rai
A:Puteti sa nu va mai holbati atata si sa-mi dati ceva sa pun pe mn?
B:Anna esti tu?
A:da,acuma suntem oameni ca si voi
T:Adica va putem atinge?
BUa
B:Ma duc sa caut ceva ca sa va imbracati
A:Mersi esti un dulce
Era o scena cam "goala" dar tom se uita de parca era in rai si nu mai stia unde sa se uite
BU:Gata,s-a dus imagine(spunea in timp ce se imbraca)


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
loool          imi si imaginez ce moaca o facut tom    super next plzzzz

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
asha tom uitate k dupaia nu mai apuci    
haidem cu nextzul


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
        e thare rau

     

ji yo kre ma gandeam la al ceva
 

e tzupa` baga next


_______________________________________
I miss you


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
maine next

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
shi next`ul


Era o scena cam "goala" dar tom se uita de parca era in rai si nu mai stia unde sa se uite



BU:Gata,s-a dus imagine(spunea in timp ce se imbraca)... tom o privea din cap


pana in picioare... era fermecat... buby se uita in gol...


A: aaa... mie foame nu am mi mancat de ceva ani


B: :| wow :|


BU: yeep... vreau chips`uri...


T: uhhu... de`a mea


A: voi va`tzi uitat azi in oglinda? :>


T: nu... si fuge in baie... era cat pe ce sa cada... simtea el de dimineatza ca


nu ii mai intra chilotzi in fund da nu a dat importantza...


T: AAAAAAAAAAAA!!!!!!!! SUNT TTTTTTTTTOOOOM!!!!!!!!!


B: nu ca eshty mama soacra ce?ce?ce? yeee... is bill...


A: ura si tom fara sa vrea o saruta pe buby si buby ii frige una


T: scz... de bucurie...


Bu: ce bucurie visezi tu acum si ii da una intre picioare...


T: au... moshtenitori mei ...


Bu: hai ca nu mori... intre timp bill si cu anna se cunoshteau mai bine.. radeau


impreuna ... era totul oke la ei... cel putin la ei... unde ana nu se gandea sa`l


lase pe bill fara urmashi


Bu: vreau in parc


A: si eu...


Bu: nu am mai mers de mult oare shtiu sa ma mai dau cu sk8? :-?


A: poate itzi rupi cv


Bu: mai bine nu


T: hai in parc


Bu: hai... si au plecat toti patru cu masina lui tom... in fata baietzi si  in spate fetele


cele doua shusoteau incontinu... iar tom ii arunca priviri pe smechere lui buby


bill se intoarce si o priveste pe anna... fata se inrosise...


B: aaa??? dc radetzi?


Bu: dupa 3 ani


B: eh :-j si anna incepe sa rada din nou..


Bu: mai respira si tu


A: incerc... ajunsi in parc cei 4 incep sa se plimbe... numa ca paparazzi astia..


of of... numa blitz`uri peste tot...


B: hai acasa


Bu: hai ; si au plecat spre casa cu turbo...


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
next de la billye

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
oooo
ce misto
baietii au revenit la normal  
asta e bn
deci haidem cu nextzul


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
     

ji au revenit la normal  


vreau neeeeXt     


_______________________________________
I miss you


pus acum 17 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
De la mn ok,nextu maine azi am de desenat ingeri!!!

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
oke oke :-j


ashteptam ;


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
pai daca nu mai esti suparata pe mine billye,poate facem un fic impreuna.Acuma parca a devenit mai palpitant ca ANNA si BUBU au devenit oameni .Eu de abia astept nextul,sunt foarte curioasa sa vad ce vor face TOM si BILL in continuare  

pus acum 17 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Cand au ajuns acasa cei patru pareau o familie doar ca anna si buby inca erau

pierdute,niciodata nu au plans,nu au simtit durerea sau ura,chestii mici care

baietii aveau de gand sa le ajute

A:Va ie foame?Pot sa gatesc ceva!

Baca vrei!!

BU:Vrei sa te ajut?

A:Nea,stai acolo

Plecasem ca sa gatesc ceva cand deodata m-am taiat,ma ustura atat de tare

ca imi daduse lacrimile

B:Ce ai facut?

A:Taiam cartofi si am taiat si degetul,PLANG!!!Bill tu vezi?

Ba plangi,de ce?

A:Niciodata nu am plans

T:Nicioadata?

BU:Nup,nici yo

B:Stai aici ma duc sa aduc ceva ca sa iti acopere rana,si uite si un

servetel,stergeti lacrimile

T:Auzi buby poate vrei sa simti si placere ce da aia ma pot acupa yo

BUak vrei sa ramai fara mostenitori ma pot ocupa yo.

T:Nu nu nu(si isi acopera comoara)

B:Uite tiam adus asta sa tio pui la deget,gata,esti bine(se uita in ochii mei)

Aa,mersi pt tot!

B:Oricand

Se apropia usor de mine si ii puteam simti respiratia,parfumul ma imbata din

toate partile,incepusem sa tremur cand deodata buzele noastre se unise o

dulce adictie imi imbracase tot corpul,aroma buzelor lui era incoparabila,nu

gaseam nimic asemanator

A:Am fost in rai dar nu se compara cu asta!

B:   


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 17 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
ji ne lashi aja        

te omoooooooooooooooooor

te spanzur

sa vina repede una dintre voi sa puuuuna nextuuuuuuuuu    


_______________________________________
I miss you


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
maine next

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel

Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
maine e azi///

sau maine adik maine de tot

da thoamne sa fie azi    

vreaaaaaaaau next   


_______________________________________
I miss you


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waiii..

billye ce doolce..

imi place penultima prop..

             

               

               



=p~

oare cu gust aveau.. de gloss??    


capsuni =p~ cirese..

banane 

portocale       le urasc..:-J

hmmm..

jty corcodushe..      

asha.. vreeauu neext


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
A:Am fost in rai dar nu se compara cu asta!


B:    


Bu: tom... hai sa disparem de aici... si la impins de spate in sufragerie...


T: doamne... dc nu incercam si noi?


Bu: poate... poate nu


T: :| deci itzi place sa ma chinui? :|


Bu: marele tom kaulitz? ; macho man... indragostit? ;


T: eh...


Bu: eu nu am mai iubit de mult timp... si nici nu vreau sa o fac... tom era cam


trist de la cuvintele ei...


T: nu o sa`mi rezisti...


Bu: eh nu ;


T: nu :P


Intre timp bill si anna se uitau unu in ochi ceiluilalt... anna nu putea sa`si dea


seama cum de sa intamplat... cum de iubeste...


B: sti... de cand te`am vazut prima data ca inger am simtit ceva special pentru tine


erai perfecta pentru mine... dar erai un inger asa ca nu am mai continuat sa sper


dar acum... ca esti om... pot sa visez... pot sa te ating...


A: oh bill... nici eu nu visam la asta.. si nici nu credeam ca am so


spun.. dar...


B: nu trebuie sa ne grabim...


A: da... ai dreptate...


B: unde au disparut astia?


Bu: zicea cineva ceva de noi?


T: nu o sa poti


Bu: e na


T: mai vedem noi


Bu: corect ... bill si anna se uitau miratzi la cei doi care se certau incontinu...


B: GATA... mai incer :|


Bu: tom taci...


T: si tu... iar amn2 au mimat un fermuar la gura..


A: is in rai.. liniste... cei patru au mancat apoi si`au petrecut restul zileai ca o familie


cu o unica exceptzie... tom si buby se certau non`stop...


buby se tranti pe fototliu... anna statea pe bill iar bill se uita la cei doi


B: atzi terminat?


T&Bu: TACI!


B: gata gata ...


A: astia se indragostesc...


Bu: ba nu :|


T: ba da :">


Bu: hai mai taci


T: nu vreau


B: hai sa... ne facem nevazuti... si cei doi au plecat ... ca un cuplu.. tzinandu`se de mana


oare.. :-? chiar se intamplat ceva intre cei doi?


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
phuuu...

cn a dat cu love pe aici??

billye.. ana..

ce frum miroase..


mey buby tom..lasatzi`o mai moale..

tom daka nu`tzi covine cv dute la  curve ca te da lumea disparut ..

 

asha  deci fitzi atentzi..

spunetzi nu palmei...adika  nu v`a scoatetzi ochii..

nu va batetzi..

oricum..

billye neext


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la