>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
fic cu billye imd personajele
Modificat de ^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ (acum 18 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Bubz [ Kiki Kannibal ]:
Anna [ Dakota Rose ] :
Bill:
Tom:
Prima parte de la billye
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
dap maine pun yo prima parte ca sa fierbeti in sucu vostru
Sotu meu in caz de bill ma refuza!!!! 
34KB
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Al3X@~LeXxa~
Big Fan Tokio Hotel
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 882
|
|
deci hai cu prima parte noi.......ajteptam.....
_______________________________________ I miss you

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Sury belea maine next promitem!!!danke pt comm pupam pe toate
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
cocolino....fu-fu )...prea tare...mai daca tom e in corp lui bill tom se va numi bill...nuh?...nezt plzzz 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
T eci voi sunteti ingeri,care e al meu?
BU:Yo!!!
B:Iar tu esti a mea nu?
A a
B:Aoleu pei si ce facem cu concertele ca yo zdrangan la chitara
A:Aici intervin yo!!
B:Tu?
BU:Cu ajutorul energiei voastre pozitive,putem face ceva magie alba
B:Magie,schimb de corpuri,sigur sunteti ingeri?
T:Ingeri sau nu,sunt frumoase,bila tre sa mergem la liceu
B:Bila?? In fine imi pastrez calmul hai sa mergem,voi puteti merge cu noi?
A:Nup dar cand aveti probleme putem aparea in mintea voastra
T:Misto,putem avea o fantazie tu si yo
O pocnitura se aude si tom ramane cu obrazul rosu
T:CEl putin am incercat
B:Hai romeo,ce ma enerveaza pantalonii astia
T:Ce-mi intra chilotii-n cur,alti mai largi nu ai?
B:Apropo de asta nu tre sa afle nimeni,nici macar mama,ok?
T ap
Nextu il pune buby
36.1KB
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
NEATZA!! Cum buby nu pune next nu am decat sa pun yo: Au trebuit sa plece la liceu,fiecare au facut schimb de clase doar ca profesorii
au avut mari surprize:
P:Cum tom kaulitz nu prea a invatat o sa-l intrebam pe el.Tom,cum ajunge
carbonu din atmosfera la plante
B:Hmmm prin fotosinteza?
P: Ce zi e azi?
B:Luni de ce?
P:Vine apocalipsa,fugitzi,diavolu ne pazeste
B:
LA BILL IN CLASA:
P:Bill cum se calculeaza area acestru cub?
T:Eeeem pei da pei aaaaa si cu....da pei.......da asa cum am zis
P:Bill azi nu ai invatat,un 4
T:Aoleu,bill ma omoara!!!
BU:Vezi ce faci!(ii spuse in minte)
T:Puteai sa apari mai devreme
BU:Ana a avut o prob cu bill,s-a batut cu una pe o bratara
T:O nu bill
BU:
LA PRANZ
T:Cum ai putut sa te bati cu o fata pe o bratara??
B:Era de argint cu capatani de morti,era superba
T:Hei trezeste-te nu uita ca acum esti tom,si tre sa te dai la fete sa te crezi
macho man
B:Si tu ce?Ai scos un 4 la mate
T:Scuze!
B:Nu uita ca maine ai teza la quimie si tre sa inveti
T ar azi ma duc cu andreas la cumparaturi,tre sa iau niste chiloti noi ca astia
ma omoara,imi sufoca ouale
A,BU:Alt subiect nu ati gasit?
B:AAA ati aparut
BU eci am hotarat sa stam cu voi in banca,asa va putem supraveghea,fiecare
tre sa puna de la el si cum azi e concertu anna te va ajuta pe tn bill ok?
B:
BU:Asa,tom azi nu iesi nicaieri stai in casa si inveti
T ar....
BU:Nici un dar,asa ca la treaba
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
AStept comm-uri
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
♥♥BuBzZz♥♥
Tom Kaulitz Fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 70
|
|
maine nxt de le mn... [ mi p seara ] eu shi billye va multumim pt
cmm`uri 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
Ce amuzant..imi plac fazele astea cu Tom si Bill .Abia astept nextul;
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Bun next maine!!!!
34.8KB
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Amandoi intrase in personajul celuilalt,bill era asa de smecher ca dadea pe
afara iar tom invatase sa asculte pe altcineva in afara de el insusi:
A:Bill,de ce nu vrei sa intelegi ca tre sa apesi pe coarda asta?
B:Coarda asta cealalta,ce conteaza ia uite ce bine suna
(Se auzise un sunez asurzitor)
A:Nu am ascultat nimic asemanator in viata mea,suna asa bine
B:
Buby se descurca altfel cu tom,ea era o fire mai dura,avea multa rabdare
T:Nu ma pot acomoda cu chilotii astia deloc(se scarpina in fund)cred ca au
intrat rau la apa.
BU: nu te mai vaita si hai sa mergem ai un interviu
T:Aoleu!!Pei si ce zic?
BU:Nu uita ca ma ai langa tine
T:A da asa e
S-au dus la locul de fata,acolo l-au machiat pe tom
T:Gata ajunge(spunea in timp ce tusea)vrei sa mor?
X:Nu!!
T:Asa!!
LA INTERVIU!!
X:Bill cum e sa ai atatea fane innebunite dupe modul tau de a fi?
T:Pei in afara de faptul ca am un frate super frumos...
BU:Nu-ti face reclama!!
T:AA da,pei cred ca sunt destul de sexxy cum ca sa nu ma adore,si melodiile mele si a le lui tom
BU:Tom!!!
T:Lasa-ma!!
X:Scuze ce spuneai?
T:Aaaa da,pei e normal sa ma iubeasca doar sunt un cantaret(se scarpina in
fund)
X:E totul ok?
T:Nu,canapeaua asta are ace!!!Nu va ie rusine,intepati cururile la vedete!!!
BU:Tom o faci de kkt!!
T:Ce vrei dak imi intra chilotii in cur,trebuia sa caut o scuza!!!
10.2KB
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
billye eshty mortala  nextu de la mn mai tarziu sau maine 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
poy e randu lu bubu..
hmm..:-? bubu cand bagy next??
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
eu bag mai incolo sau maine adik acum fac baie shi treb sa bag next si
la iubire interzisa... dar totusi cred ca bag dupa next nush nu promit nimic
thx de comm`uri ? > <
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
BU:Bei doua minute sunteti singuri si o faceti varza
T Ar ce vrei dak nu ma pot acomoda cu corpul lui bill,auu(si se arde cu placa)
a draku placa
B:Vezi dak erai mai intelegator nu ajungeam la asta
T a sigur
A:Hei ce faceti,ati luat-o razna,tre sa rezolvam toata nebuneala asta
B ak ne intelegeam mai bine acuma nu era nici o problema
T:Adevarul asa e!! bill imi pare rau,promit ca voi face tot ce voi putea ca sa ne
intelegem bine si sa ma acomodez cu tanga astia ai tai
B:NU sunt tanga!!!
T:Pentru tine nu,pentru mine da,aaa am ramas chior(isi baga creionu in ochi)
AAA!!!am ramas orb,vad cum totul se stinge,
BU:Ce patetic esti,stiai?
T:Fac si yo tot ce pot
B:Cum ramane cu reputatia?
BU:Tom adica bill va trebui sa dea un interviu in care sa zica ca tot ce s-a
intamplat s-a intamplat din cauza oboselii si ca nu sunteti nebuni dar de data
asta voi sta langa tine
T Aca vrei poti sa ma si saruti
S-a auzit o pocnitura
T:Unde e fondu de ten ca sa acopar pata asta rosie
B,A: ,va fi greu
T Ar vom reusi sa ne curatam numele,dak nu nu ma cheama tom kaulitz
B:Nu te cheama mister tanga tanga!!!!
A,BU: 
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Dau tot ce pot,vreau sa las o amintire buna in mintile voastre
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
oricat de sad ai fi tot ai nexturile mortale 
next de la mn cand se mai strang comm`uri 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Nici mie nu-mi place ca o sa ma las dar m-a deranjat ff tare ceva deaia,
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
shtyu... :-<
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Buby tre sa pui next sti nu???
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
da buby baga neext >.<
vreeem neextt..
saracu tom..:o3:o3:o3 ji cu chilotzi nu se are bn.. niki cu creionu..
niki cu plaaca...vreeauu neext
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Ti-a iesit misto,mai ai un next,dupa pun yo Si vreau next ca incepe sa-mi placa
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
ooo/...ce thare!
bill shi tom trebuie sa se deskurce singuri..
bn k i`atzi lasat o klipa,buby,billye!
kam greu va fi..mai ales tom k kilotzii aceia..
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
thhx de comm`uri... next maine
P.S.: Billye aminteste`mi 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
buby cum ramane cu ficu nextu nostru!?!??!
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
cn e sa bage next:-?
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
eu bag imediat 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
lool next plzzz 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
wow,deci ficul asta e chiar tare,deci eo ma pis pe mine de ras chiar aveti talent billye si bubu ,sper sa mai faceti ceva ficuri impreuna ca ies super.oricum,ficul e super tare,si sunt chiar curioasa sa vad ce se va intampla in continuare.apropo ,billye,vrei sa facem si noi doua un fic?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
thhx pt toate comm vai aurora ms dar nush ne mai gandim,nextu il bag yo luni promit si sper sa ma tin de cuvant 
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
inafara de asta o sa mai facem un fic 
da cand se termina asta 
BILLYE....
next 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
oops...
nu am vazut ca ai scris sus ca bagi luni 
oke... ashteptam pana luni
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
D-zeu a decis ca sa ne pune o intrebare ce ne poate schimba viata total D:Cred ca a venit timpu sa decideti ce veti face cu viata voastra B:Pei mai avem treaba cu bill si tom D:Nu la asta ma refer,am vazut ca ceea ce ati facut v-a iesit bine,si intrebarea e vreti ramaneti ingeri sau sa deveniti oameni,sa aveti sentimente si sa puteti disfruta de viata din plin A:Asta ar insemna ca putem atinge persoanele si le putem imbratisa? D: Da B,A a normal ca vrem D:Atunci maine va veti trezi cu un chip si fara aripi,dar tot veti avea grija te bill si tom A DOUA ZI: Ma trezisem in patul din camera musafirilor,imi pipaiam fata si mainile nu puteam sa cred A:Buby trezestete B:Aa ce unde sunt,am ajuns in iad? A: Nu hai sai vedem pe baieti Ceea ce nu stiam e ca d-zeu nu nea dat si haine si cand am iesit eram in costumul evei B:Cred ca am vedenii T:;Moama sunt in rai A:Puteti sa nu va mai holbati atata si sa-mi dati ceva sa pun pe mn? B:Anna esti tu? A:da,acuma suntem oameni ca si voi T:Adica va putem atinge? BU a B:Ma duc sa caut ceva ca sa va imbracati A:Mersi esti un dulce Era o scena cam "goala" dar tom se uita de parca era in rai si nu mai stia unde sa se uite BU:Gata,s-a dus imagine(spunea in timp ce se imbraca)
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
maine next 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
next de la billye 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
De la mn ok,nextu maine azi am de desenat ingeri!!!
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
oke oke :-j
ashteptam ;
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
pai daca nu mai esti suparata pe mine billye,poate facem un fic impreuna.Acuma parca a devenit mai palpitant ca ANNA si BUBU au devenit oameni .Eu de abia astept nextul,sunt foarte curioasa sa vad ce vor face TOM si BILL in continuare 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Cand au ajuns acasa cei patru pareau o familie doar ca anna si buby inca erau
pierdute,niciodata nu au plans,nu au simtit durerea sau ura,chestii mici care
baietii aveau de gand sa le ajute
A:Va ie foame?Pot sa gatesc ceva!
B aca vrei!!
BU:Vrei sa te ajut?
A:Nea,stai acolo
Plecasem ca sa gatesc ceva cand deodata m-am taiat,ma ustura atat de tare
ca imi daduse lacrimile
B:Ce ai facut?
A:Taiam cartofi si am taiat si degetul,PLANG!!!Bill tu vezi?
B a plangi,de ce?
A:Niciodata nu am plans
T:Nicioadata?
BU:Nup,nici yo
B:Stai aici ma duc sa aduc ceva ca sa iti acopere rana,si uite si un
servetel,stergeti lacrimile
T:Auzi buby poate vrei sa simti si placere ce da aia ma pot acupa yo
BU ak vrei sa ramai fara mostenitori ma pot ocupa yo.
T:Nu nu nu(si isi acopera comoara)
B:Uite tiam adus asta sa tio pui la deget,gata,esti bine(se uita in ochii mei)
A a,mersi pt tot!
B:Oricand
Se apropia usor de mine si ii puteam simti respiratia,parfumul ma imbata din
toate partile,incepusem sa tremur cand deodata buzele noastre se unise o
dulce adictie imi imbracase tot corpul,aroma buzelor lui era incoparabila,nu
gaseam nimic asemanator
A:Am fost in rai dar nu se compara cu asta!
B: 
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
maine next
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
phuuu...
cn a dat cu love pe aici??
billye.. ana..
ce frum miroase..
mey buby tom..lasatzi`o mai moale..
tom daka nu`tzi covine cv dute la curve ca te da lumea disparut ..
asha deci fitzi atentzi..
spunetzi nu palmei...adika nu v`a scoatetzi ochii..
nu va batetzi..
oricum..
billye neext
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|