Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lorena13 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 40 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Colorful L.O.V.E Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
fik nou

pers imd


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Yume-Yume: o tipa super dragutza.. nebuna.. deobicei face multe lucruri fara a gandi.. e cunoscuta ca si prietena ei leez ca ,cea mai  tare fata din scoala..

colorful l.o.v.e yume-yume: tipa super dragutza.. nebuna.. deobicei face multe lucruri fara gandi.. Administrator

64.9KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Leez-bff`u lu yume.. impreuna au daramat scoala
ii place sa isi faca de cap.. este in clasa a 7-a ca si yume..


colorful l.o.v.e leez-bff`u yume.. impreuna daramat scoala place isi faca cap.. este clasa 7-a Administrator

31.6KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Denis-

danny-

morita-

roby-

oana si karina-


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
prima parte imd

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
cel mai mare liceu din  tokyo..peste  1000 de copii...printre ei se aflau si  yume si leez.. cele mai nebune si frumoase fete din clasa a 7-a.. Erau ff populare si multzi le indrageau..mai existau si alte “hahalere” care incercau sa atraga atentzia ca si karina  si oana  ... intr`o dimineatza..  yume si leez alergau prin curtea scolii
Yume:hai repede ca prindem lacusta..
LEez: aaa..uite a bagat  turboo..
  totzi se fereau din calea lor..  fetele nu prea se uitau pe unde merg...
si niki lacusta..   
X: yume te ubesc...
Z: leez vrei sa   fi cu mn?? 8->
Leez: ce zik astya..ca o sa  ploaie maine..
Yume: nush n`am mai fost in hawaii..
alergau tot asha pana cand s`au lovit de cv si au cazut pe jos..
Yume: aaaa..lacusto (  bah..
erau vreo 4  baietzi ..  totzi din clasa a 9-a..
imd nijte    pupeze s`au adunat pe acolo.. si  incepusera sa tzipe si sa urle.. se vedea ca sunt topite dupa ei.. si  baietzi nu pareau prea interesatzi..
X: denis..
Denis:
Morita: man.. ziki ca istem vedete..
Dennis : buey deja m`am plicty de toate lipitorile astea.. ce draq..
o tipa  se tzinea de picioru lui..era karina..
Dennis: yesi draq deaci...
dupa ce  toate fetele alea au plecat  ..  yume   se ridika de jos.. s`a scuturat unpic de praf.. apoy s`a luat la cearta..
Yume: moama.. fugitzi.. am draci.. cn ii primu
Leez: o mana de ajutor plz.. m`am lipit de  o guma.. yuck..
  se uitau  totzi unu la celalalt..
Leez: ms..
un tip din gasca aia a venit si a culeso de pe jos..
Roby:buna.. yo is roby..
era un tip blond.. imbracat destul de ciudat.. dar parea simpatic.. :”>
a existat un moment in care   se uitau unu in ochii celuilalt.. pana cand   yume a spart linijtea..
Yume: buna.. mai istetzi pe pamant..asha.. unde eram.. da.. u.. ala brunetu..
Danny:pstt morita cred ca de u vb..
morita: cn yo?? aa.. da  ce ce ce am facut..
yume: nu te uitzi pe unde mergi..
Dennis: cred ca glumesty..u ai intrat in noi..
Leez: ei si ce`i cu asta.. aaa.. probleme..?? te crezi smecher..
yume: ................
morita: yo is morita.. el e denis..
Leez:
dennis: 
dennis: a mea ii mai lunga am castigat..
leez: a mea ii mai roshie am castigat..
yume: a mea ii  stralucitoare.. am castigat..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce thare    
loool de tot    
original..
concurs de limbi    
nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
danke  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
je castiga   a mea are gust de pepsi   si cirese...si capsuinii ....nezu....lezzy-poh)....eo am zis ca o ccheama misa-mis nu yume-yume     da mah rog

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaa..ops..vrei sa schimb??

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
fic nooou ce fufe alea doua... si alealalte... nu vedeai ca aia nici nu le


bagau in seama cred ca tipele alea s`au strans ca atunci cand bou de


seby a udat`o pe elis din cauza ta cu chitu tau ;


ele alergau dupa lacuste eu de obicei alerg dupa fluturi


shi acum se indragostesc ; o sa iasa scantei... muuuulteee :X:X


deci shty ce vreau nuh?  sa fi sa ne luam pantaloni si NEEEEEEEEEEEEXT


:*:*:*:*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991

^.^ StElUtZeDeCaUcIu ^.^ a scris:

bou de


seby a udat`o pe elis din cauza ta cu chitu tau ;







si eu care uitasem.. :-" ms  bubu..

poy ce vlei.. eu am dat cu chit in el [putzin]

si ala a crezut ca a dat elisu si a udat`o pe ea..

oricum..   e sensibill.. iemo..


next vad eu cand


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
 

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
BAGA NEZU SAU TE IMPSUK CU MITRALIERA(interzis copchiilor sub 1 an )....si apropo vreao ca morita sa fie schimbat   stii tuh cu cn

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
morita: mda..  asha el e roby...si el e danny..
Y: un elicopter..
morita: haydetzi ...
ji morita a luat`o pe yume de manutza ji  danny pe  leez..
roby ji denis stateau in spate si vb despre nush ce..
au intrat ei in magazin..acolo au dat peste karina ji oana..
s`au asezat la masa..ji  fik chiar langa ele.. denis statea spate in spate cu oana...care incepu sa flirteze cu el..
yume:morita.. ;
morita:ce vrei?/
yume:inca o inghetzata..
morita: inca una.?? da niki n`ai papat`o pe cealalta..
yume: ai dat peste mn..:o3 ai fakut buba la yume.. nu te mai iert daka nu`mi iei inca  12 inghetzate..
morita: doar atatea..
yume:pana acuma dah
denis vorbea cu oana..leez murea ..
morita ji cu  yume au plecat de acolo..la fel ji dany ji roby.. au ramas numa leez ji denis..
Leez: bah..daka mai vb mult cu aia  ..
denis:ce esty geloasa..
leez: pe matura aia??
oana:pe cn faki u matura..
leez: pe u curco..
yume ateriza ji ea acolo.. ji incepu sa se bata cu  karina..asha din senin..
in 2 3 min karina statea in jos  cu  buza  sparta..
yume: asha tzi`a trebuit..
leez: yume ce ai..
yume: aa .. m`a luat valu..
leez: da ce tzi`o fakut..
yume:am luat 10 la bio ji ea 7
leez: yoy am luat 10 cu proiectu nostru..
yume:dapp..
leez:uraaa..:X:X:X:X:X:X
denis:fetelor noi dam o petrecere..nu vretzi sa venitzi..
yume:vreau vreau vreau...
Leez: mda..nu vin
yume: leez..
leez:ce...nu vin  la petrecerea lor.. o sa fie  plictiseala...
denis:vine toata jcoala..
yume hubba-bubba.
Leez: ji oana ji karina..
denis: ele nuh..
oana:cum adika denis..nu ne invitzi.??
denis: nuh..voi istetzi proaste..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
hey si eo am luat 7 la bioX(...asa deci ppl bagati com la leexi-poh ca face bubu la inimioara si vin aterizez la voi acasa si nu plek pana nu dati com...nez

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
loool yume    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
    bnh bnh pone neeeext!!@ce looser is alea 2    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
danke de commuri..bag next pt voi acuma

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Leez: poate o sa vin pan la urma..:-”
yume:merem la party merem la party \:d/\:d/\:d/\:d/\:d/
Oana: cum adika noi nu venim..
danny: mooaa.. ce somn imi e.. (:| cn urla asha.
Denis:buey uh nu plecasei..
danny: neee..m`am ascuns aici..morita vroia sa merem la manga shop..
yume:a zis cineva manga shop..
leez:
morita:danny.. pe unde naiba te ascunzi..
roby:pe cn cautzi morita...
morita: pe danny mah..l`ai vazut..
yume ji cu leez au inceput sa`l urmareasca asha pe morita..
yume:morita sttayyy..
morita:n`am fakut niik..nu ma mai alergatzi..
yume:sttayy pe look..
s`a dus in fatza lui ji ia tras un pumn....
morita:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yume:ce tzipi ca o femeie..:-L
morita:doare..
yume:poy asha  ji trebe.. >
morita:esty leeaa :o3:o3
yume:neep..sunt  yume.....
Leez: pfffaa.. ce repede  mergatzi mah.......
yume: morita vi la manga shop??;
morita:yay..poy dc nu zikeatzi asha.. am alergau degeaba :o3:o3
yume:las mey ca ai mai slabit...
leez: exact.. \/\/\/\/
ji au plecat totzi 3 la manga shop..leez s`a intalnit cu roby .... au plecat amandoi  pe nsuh unde..iar yume a ramas singura cu morita..
morita:vreau tot..
yume: ceee
morita:nu da...
yume: nu  yey tot..eu iau toot.. pluz ca e magazinu lu taty :o3:o3
morita: mdaa..:-J:-J:-J
yume:taty meu ji taty lu leez au cumparat acum     2 any magazinu asta..ai cv de comentat:-L
morita:nuh sefa scz:|


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
misthooooo         mey morita nu crezi           neeext!!!

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
place  fiku

mey da yume asta la pedepsit destul pe morita ...ce ia luat inghetzata....acum ii mai da si un pumn
next


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
        pone odata neext!!

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
deeci fiku ia o pauza de vreo 2 sap ji cv..

leez se duke la tzara..

poop la sisuri..

ma duk la tzara \:d/\:d/


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
          paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt       bnh in fine dute odata ji hai mai repede  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
nuuuu (


stf fitziar tzara :-<


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
plec peste vreo 2 saptamani

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
omg... o sa te cam plict 


is sigura [-(


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
oricum tot e al meo si a lui leez ..nezt

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
dap...bag next imd..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Yume:bn ..:-L:-L:-L:-L
au mai stat pe acolo vreo 2 3 ore.. se plimbau..cand .. yume vede cv..
Yume:trebuie sa am asha cv..
morita: eu cred ca tzi`ar sta bn in asta..
yume:da  .. e frum..ma duk sa mi`o iau..
magazinul nu apartzinea tatalui ei ..  yume nu faku 2 pasi  ji un bodyguard ii  aparu in fatza..
X: magazinul s`a inchis.
Yume: vreau doar sa cumpar asta[ ji arata cu degetul ]
X: nu intra nimeni.. la revedere..
yume:ce nesuferit esty..
X: mai spune cv ji itzi dau o amenda..
yume:nu esty politzist..
morita:haide yume..
morita cu greu o tragea  pe yume de acolo.. mai mai era sa ramana inconstient.....yume se zbatea  prea tare..
morita:haide yume sa plecam.
Yume:nu pleec pana nu`i invinetzesc neamu lu asta..
morita:yume:-L
yume:niki o yume.. ii spaarg botu il  las fara mostenitori..ii distrug familia......
morita:yume termina..e  doar o...jacketa..
yume il plesni..
yume:pt mn nu e doar o simpla jacketa...
morita nu intzelegea a fost plesnit ...pt nik..
yume pleca de acolo..
morita:ce  faci??
yume:pleck..nu mai vreau sa stau cu specimene ca tn..
morita:dar ....
yume:lasa`ma.. ..nu ma intereseaza nik din ce spui sau ce va urma  sa spui..asha ca mai bn taci..
fata pleca.... a luat`o pe jos.. nu avea chef de nik....morita trecu cu majina pe langa ea..
morita:yume haide urca..te duk eu acasa..
yume:uh nu auzi sa pleci... nu vreau sa mai vb cu uh niciodata..
morita:doar pt ca am spus ca  e o amarata de jacketa..
yume: thoamne pleaca de aici pana nu te bag in spital..
morita:bn cum vrei uh..
morita baga viteza...yume nu s`ar fi suparat daka era o jacketa banala.. de moolt timp  si`o dorea....ji acum ca a vazut`o.. s`a bucurat..dar ii pare rau ca  nu o poate purta azy la petrecere...ji cu morita..nu jtye ce o sa  faka.....
ajunse intr`un sfarsit ji acasa..statea cu leez intr`o casa mare...nu departe de  casa  lu danny morita ji ceilaltzi.. ..
Leez: pe unde ai umblat....
yume: manga shop...
leez: auzi...am vb cu  roby ji mi`a dat adresa petreceri .ji..dastea..
yume:aham....



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
yume e cam lea saracu morita  plesnit din nimikuri  

next...ce o sase intample oare la petrecere??


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
sa sa vezi

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
unde e nextu???

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
eo nu mai vn...nici daca ma tranchilizezi cu pusca lui tati din pod   fara jaketa nu mai ies din camera....imi tai venelle

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
   

yuummee ce comm..

asha  ><

bag next acuma^^


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
leez: uh te simtzi bn??
yume:sooper..am vazut jacketa mea.. jty...aia de la outfitu pe care  il vreau de moolt.. amu hinamori..ji ..
leez; omfg.. ai gasit`o..
yume: da dar..
leez: la manga-shop..
yume:dape.. ji..nu pot s`o am..pt ca era inchis..ji o  vrooooiamm....
leez: las ca merem maine sa o iei..
yume: dap..:-<
leez: ce mai e?
Yume:morita... nu`i pasa ca eu o vroiam..ji o zis ca e banala ~X(...
leez: lasa`l cai prost..e baiat.
Yume: da..:-<
leez: nu fi suup.....
yume: :
leez: haidem ca mai e unpic ji merem la party..
yume: da T_T
mai erau cam 2 ore.. fetele s`au imbracat ..s`au machiat...apoy au mers spre party..morita statea in fatza  casei ji fuma..
yume:  derbedeule..:-L ...
morita: eu??
leez: noope..porumbelu de pe  casa.. pa morita..
yume: da uh ...
leez:yume cuminte..pot sa ne dea afara..ji inca n`am distrus nimik..
yume: da chiar ...razbunare>
leez: ce ai de gand sa faci..
yume: eu nimik:o3:o3 >>
leez: yume :-w
yume: o sa fiu cuminte
leez:bv..
denis: hey fetelor..
yume: [ se  apropie de urechea lui apoy ii sopti cv..] yao pe leez la dans..tzine`o ocupata....
denis: dc..
yume:tzineo.. ji il apuka de bluza..
denis: leez ai vrea sa  te tzin ocupata..
yume in calca pe picior..
denis:adika sa dansezi..vrei sa dansezi..
leez: cu asta..?! noope..
yume:i`ar face placere.ducetzi`va ji dansatzi.....
in timp ce ei “ dansau” mai bn spoos denis o calca pe leez pe picioare ji   ea il injura.. yume s`a urcat  la etaj..trebea sa gaseasca camera lu morita.. vede el acuma..RAZBUNARE >
a intrat intr`o camera..acolo era  danny..  gol..
yume: AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! ppoone cv pe tn..
danny:yume?
Yume: nu ..yume s`a mutat...eu is ame..... pah..
a gasit alta camera..
yume:asta o fi..
roby:
Do you want me (You know it)
Do you need me (You know it)
Will you please me (You know it)
Will you tease me (You know it)
yume: 



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
CrAzZy G!rL
Great Fan Th

Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
   

haide q next ..e soooper


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
vaid ecapul meo:|....jet la danny....vreao sa ma holbez ....dmn ce varza canta...las ca ii arat eo ce bene cant ..next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la