Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mariana_n23 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
29 - 52 ani
Tokio Hotel Romania / * G E O R G ~ L I S T I N G * / Have fun with Georg! ^^ Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Nu ai obosit sa ranjesti asa          

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
             


lool jk ne omori    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
G:Ieri te-am vazut cu pretena mea
X:Scz dar e soramea
G:CE sorata bheay,o tineai de mana,ia zi o sarutat-o?
X:Nu da nu ma bate
B:Aaa nu eram curios sa stiu cum saruta

have fun with georg! g:ieri te-am vazut pretena meax:scz dar sorata bheay,o tineai mana,ia bateb:aaa

33.1KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
тﻪвǾǾ■Бטяℓ
*Luv*TH*

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2871
a-2-a poza e bestiala            

_______________________________________




pus acum 17 ani
   
Freiheit95
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 977
curioshii mor rpd    

_______________________________________


Its not your hits that I miss
Nor do I miss the way you scream at me
Calling me names putting me down




Muzica...Luminile care palpaie..o voce stinsa care repeta «De ce nu esti aici.. »..
  O fata statea intinsa pe pat.Ochii ii erau rosi , pe fata avea urmele lacrimilor.Nu se misca..privirea atintita spre usa...si innauntrul ei astepta o persoana.
Buzele ei erau crepate, apoi...la un moment dat a strigat cu ultimele ei puteri «Rescue me» .
Pleoapele grele ii acopereau ochii...da ea refuza sa doarma...vroia doar sa vina..sa vina el.
I-a frant inima...i-a spulberat visele...el..Da....ingerul din visele ei, si demonul realitatii care i-a provocat suferinta.
Mintea eiera departe...la el..Ore intregi, zile..tot il astepta...dar el nu mai venea.Ganduri negre puneau stapanire pe ea.Dar...cum ar putea sa vina?El nici macar nu stia de existenta ei...ca un inger il asteapta si plange pentru el.
astepte.
Stiu sentimentele pe care le purta..stiu totul..
Stiu cine era...eram eu.


pus acum 17 ani
   
тﻪвǾǾ■Бטяℓ
*Luv*TH*

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2871
park era "curiosul roade osul"    

_______________________________________




pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ah statzi,unde v ducetzi?

trebuie sa kint "solo" !!

nu e korekt k l`atzi ask doar pe Tom !!..halal fani .. -__-"


have fun with georg! kint !!nu korekt l`atzi ask doar tom !!..halal fani -__-"

37.6KB


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Freiheit95
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 977
      tare faza

_______________________________________


Its not your hits that I miss
Nor do I miss the way you scream at me
Calling me names putting me down




Muzica...Luminile care palpaie..o voce stinsa care repeta «De ce nu esti aici.. »..
  O fata statea intinsa pe pat.Ochii ii erau rosi , pe fata avea urmele lacrimilor.Nu se misca..privirea atintita spre usa...si innauntrul ei astepta o persoana.
Buzele ei erau crepate, apoi...la un moment dat a strigat cu ultimele ei puteri «Rescue me» .
Pleoapele grele ii acopereau ochii...da ea refuza sa doarma...vroia doar sa vina..sa vina el.
I-a frant inima...i-a spulberat visele...el..Da....ingerul din visele ei, si demonul realitatii care i-a provocat suferinta.
Mintea eiera departe...la el..Ore intregi, zile..tot il astepta...dar el nu mai venea.Ganduri negre puneau stapanire pe ea.Dar...cum ar putea sa vina?El nici macar nu stia de existenta ei...ca un inger il asteapta si plange pentru el.
astepte.
Stiu sentimentele pe care le purta..stiu totul..
Stiu cine era...eram eu.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
G:ohhh..Bill,ce spray mi`am dat???uita`te la mine..!!    O s te zik lu` mama!

have fun with georg! spray mi`am   zik lu` mama!

15.6KB


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la