Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andrum94 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
27 - 80 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Iubirea "shkolareaska"... ce va urma? Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
asha..am promis lu` leez shi buby k poon fiku`..

deci..el nu e al meu..e al unei fane din rusia..m`a impresionat foarte muult..pina la lakrimi..

deci poon prima parte..

tu stateai shi vorbeai k kolega ta.totzi o asteptau pe profesoare dar ea lipsise mult.in sfirshit a venit iar dupa ei erau 2 baietzi stranii.unul era un brunet slab.celalalt, k shi kum k kkt`uri in kap..[lol..]shi in imbrakaminte mare..
i:facetzi kunoshtintza,ei sunt noii noshti colegi,fratzii kaulitz.ei vor invatza in shkoala noastra!
toata klsa s`a uitat la ei foarte ciudat.totzii ii urau.prieteni,praktik,nu aveau,tu niciodata k ei n`ai komunikat,te temeai k shi ei puteau sa te uraska..dar.. kind kolo la rekreatzie..dupa toate lektziile,totzi baietzii din klasa ta s`au napustit asupra ei.ei ii bateau.pe bill l`au lovit..la kare a kazut shi nu putea sa skoale..tu nu mai puteai sa rezishty shi te`ai dus la ei:
tu:ducetzi`va!incetatzi!
x:poftim?de ce ii aperi>?ia ce proasta!
tu:va rog,va rog mult!
x:ei bn..hai baietzi..
ei s`a dus..tom  statea nu departe pe asfaltul rece iar bill incerka sa se ridice.tu te`ai dus la el shi l`ai ajutat sa se skoale.din buzele lui kurgea singe,in okii lui era ceva k shi kum cv ne de intzeles,dar kind te`a vazut pe tn,el i`a deskis shi s`a uitat in okii tai,k shi kum ar fi intrebat "de ce"?
t:bill,kum eshti?
b:normal..ehmm..ms fato.. ..deja nu avem nevoie de ajutorul tau..
tu:nu,nu..doar tu ai la buza o rana,trebuie sa te lekuim..venitzi la mn akasa,ah?mama mea va va ajuta..o sa va odihnitzi..
t:ei bn..ms pentru bunatate..
trebuia sa mergetzi doar 5 minute..kind atzi ajuns..baietzii..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
vai ce fik mumos...of Bill si u acum ..fata te-a invitat la ea acasa ca sa te faca bine       next

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
♥♥BuBzZz♥♥
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 70
WOW... ce fic... am ramas fara grai e superb ficu... imi place la nebunie


e talent are tipa aia... care l`a scris... e ficu meu preferat ... GATA!


jk shty rusa ah? e oribila :-s shtyu shtyu... enrique vleau neeext :*:*:*


HuuuG ><


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
shtyu..la fel shi yo

e pe lista mea "favourites"

mdaa..   ..oribila,i know.. -___-"..eh da e bn k shtyu o limba`n plus..nuh? k atit mai bn.. :]

enrique pune miine.. o sa vad dak o sa poon azi..nush precis.. :[

*hug an kiss* <- zice enrique 


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
         

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
       


ceeeeeeeeeee   fiikkk      


dc ii bateau ??pt ca`z diferitzi??              

sa se duka  tare                  


oricum..vreau neextt


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
miine poon..ma duk la football..joaka portugalia shi gerrmania!!  

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
♥♥BuBzZz♥♥
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 70
shi intri in seara asta pe mess? :-<

pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
neeeeext!!ai zis k azi pui:-W

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991

YoU`re BotHering Me! ¬_¬" a scris:

miine poon..ma duk la football..joaka portugalia shi gerrmania!!  



hai germania \:d/ \:d/ \:d/


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
hai!hai!hai!

oke`..neext pun miine..mii de skuze da vin parintzii akasa..shit! :[



_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Nu ai mai pus next((off si eu care abia asteptam  

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
oops..hai hai k poon..am uitat..

asha`s yo kam..zapacita..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
in fn..o sa`l poon altadata ..shit..iar a venit sor`mea uyubitha/.. -___-"          

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
woow super next plzzzzzzz

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
nextt........stiu cum e ai asha o lene de a pune nexturi........cum mi se intampla mie

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
sa zici ms ca tziam facut 2 pag

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ms  

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
nush daq zilele acestea voi pune next la el..am lukru..   ..fak kursatzenie..asha o sa pun la Leb` dein Traum!  

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
    curatzenia asta ma mir cum nu mia zis mama sa fac curat in camera aici la mn ca zici ca e dupa al doilea razboi mondial  

sper sa pui


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Las ca e bun si acolo        

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
da da pune shi aici!!!

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
  ..omg.. la mn ma starui sa fie kurat..in primul rind in mapele k th..dak vad k o revista sau mai degraba un poster e rupt..asha un cm..omg..   ..il duk la "operatzie"..   ..
principalul k th totul sa fie bn..iar apoi ma okup de aranjarea kartzilor,patului shi asha mai departe..

amy_th    ..
k atare nu prea voi avea timp la fikul acesta..il las` un pik sa amortzeze..vreau mai repede pe acelalalt sa`l termin..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Elisu
Adm2

Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
aha

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
     

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
       

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
eu nu vreau sa il termini     o sa te bat la cap pana o sa pui next!!! neeext!NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Wow Yuli ce insistenta eti..nu o lasi nici sa respire..eu sunt mai intelegatoare asa ca spun:Next, next, next, next ........................      

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th

Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
OMFG!!!:X:X
ink nai pus next???        


Modificat de ...:::K@t3~K@t3:::... (acum 17 ani)


_______________________________________

I Just Wanna
Have Fun
...............................................................

pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
loool dc dureaza atata?   

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
 

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
kkk..pone odata      

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce bestial
haide cu nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
       

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
draga tovarasha.. ...te rugam de dragum comunismului sa ne pui next....

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
yeep (

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
neeext!!

knd u ai ajuns k baietzii pina la kasa ta,ei un pik s`au dat in urma..
b:noi itzi  suntem desigur foarte datori,dar orikum..
t:nu e nevoie!
tu:nu baietzi,dak am venit atunci mergem!
tu i`ai adus in kasa ta.mama knd a ieshit din bukatarie,kit pe ce nu a leshinat.tu ei totul i-ai explikat iar ea s`a dus dupa spirt k sa`i dezinfekteze ranile,lui bill kare avea buza sparta shi tom,sprinceana.knd a venit,ea tzi`a dat o kantita anumita k sa`l ajutzi pe bill,iar ea sa`l ajute pe tom,la kare la el era mai serios.apoi,i`ai dus pe baietzi in sufragerie shi ai pus tv`ul dar atunci tzi`a venit o idee-doar bill e in haine murdare shi e tot ud.tu aveai un frate mai mare shi te`ai bagat la el in garderoba.tu ai gasit cv normal shi i`ai dat`o lu bill.
tu:bill,poftim hainele "proaspete",imbraka`te!
b:ehh.. poate nu e kiar nevoie?
tu:tu ce?yo doar vreau s te ajut,dar tu..
b:ok
el s`a dus in baye shi s`a imbrakat.hainele lui bill le`ai pus in mashina de spalat.apoi v`atzi dus jos in sufragerie. pe masa va ashteptau 3 kanutze k ceaitom statea apoi shi`a luat ceaiul,iar voi v`atzi ashezat impreuna.
t:asha,deci kum te keama?
tu:irene
t:yo`s tom,iar el bill 
b:inkintat de kunoshtintza.dc ai hotarit s ne ajutzi?u tot intr`un fel ne urai?
tu:yo pe voi nu va uram,yo va sokoteam neobishnuitzi,stranii.. pur shi simplu ma temeam sa ma apropii,doar avea shi pe mn s ma urask totzi..
b:noi deja k asta ne`am deprins..noi doar ii ignoram..
tu:yo nu ash fi putut..
t:intzelegem...
tu:dar ce voua va plc?cf in timpul liber?
b:pay,imi plc sa kint,iar tom kinta la kitara.de fapt mai avem 2 prieteni,vrem k sa facem o trupa rock
tu:cool!

asha atzi blablait pina`n seara.baietzii trebuiau deja s plece.u i`ai dat lui bill hainele lui,kurate..dar erau kam ude..apoi,tu te`ai dus la tn in kamera.mama a intrat shi tzi`a zis k eshty o fata buna.. blabla.apoi ai ramas singura k tine.u te gindeai doar la twins,doar ei nu sunt rai,sunt foarte buni..
apoi,dupa asta atzi inceput sa prietenitzi..voi va duceatzi peste tot lokul,impreuna..in trei..prietenii tai au inceput sa komunice k tn mai putzin,dar in skimb ai gasit prieteni noi,adevaratzi..knd kolo..
b:irene,vino aici,vrem k sa`tzi aratam cv..
t:vino!!  
tu:ok..
voi v`atzi dus in garaj la twins,shi akolo erau..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
next        

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
^^ oke`.. poon imediat! ^^

sper k v`a plk..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
knd u ai intrat u ai vazut..chitare..o toba..shi ink 2 baietzi,kare foarte straniu se uitau la u shi baietzi..
u:shi ce`i asta?
b:in 1`u rind ei sunt Gustav shi Geo
t:shi in al 2`lea rind avem o trupa rock!
u:sunt foarte bukuroasa pu voi!hallo!
Geo & Gus:hallo!
u:asha,ce o s fie mai departe?
b:hmm..mai tzii minte,noi am participat in konkursul ala.. asa shi n`am mai kishtigat..
u:nu da..
t:dar pe noi ne`au observat shi.. facem o trupa!
u:adevarat??  
b:aha
u:uraaa!baietzi!!!
voi3,v`atzi imbratzishat shi atzi sarit in sus de bukurie..fericirea voastra nu avea granitze.
b:tax,noi doar te`am kemat k sa ne apreciezi..kum kintam..asha k..
a fugit shi shi`a luat mikrofonul
b:1,2,3!shi!!
Bill kintase..kintase k un zimbet la kare totzi dintzii din gura i se vedeau
  nu 32..ci 132 
voi atzi mai kreskut..voi 3 aveatzi-14,gus-15 shi geo-16..timpul trecea rpd..Bill intotdeauna ishi skimba look`ul.Tom-caracterul..dar voi orikum,la fel asha prietenitzi..shi intre voi era o dragoste prieteneaska.. ,dar tu simtziai k baietzii nu socoteau la fel,mai ales Tom.odata,aproape de sfirshitul anului schkolar,profa i`a luat pe acei kare au vrut in exkursie..kitziva au ramas shi s`au dus s se plimbe pe teren.voi atzi ramas [u,bill,tom]
t:tax,cf?
b:nush..Irene,ai o idee?
u:nu..
b:ooo..am o idee!hai s ne ducem de la shkoala..dc s stam aici?
u:profa o s se inerveze..
t: k placere, u singur shtyy,dar yo nu vreau s strige..
b:ohh..unde am nimerit?bun..statzi fericitzi..yo am plekat..
Bill s`a dus,iar u k Tom asha shi atzi ramas .. shedetzi akum in banci..
u:fuck,akum e shi mai pliktisitor..
t:nu`i nik..o s treaka...
u te`ai skulat shi te`ai dus la shkaf s gaseshty cv interesant.u n`ai gasit nmk..shi knd te intorci...
Tom te atinge de acel shkaf..buzele voastre se apropie..el te saruta....acesta a fost 1`u tau sarut adevarat,dar u nu ai mai stat mult shi ai inceput s te departezi,dar el te`a apropiat mai tare de korpul lui.. shi itzi tzinea miinele.la o minuta orikare u te`ai linishtyt,dar knd miinele lui s`au koborit mai jos de talie,u l`ai impins shi ai fugit..u fugeai shi fugeai..pe akolo unde itzi nimerea..u nu te uitat inainte shi knd kolo.. te`ai impins de...


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
de..........        
vrean next next      


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
boon..

m bukur k tzi`a plk..  

pun next


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
,..shi u te`ai impiedikat de....Bill!in acelashi timp cazind pe el..
b:ce s`a intimplat,Irene?
u:nmk..Too..nmk..nu`tzi fa griji..yo doar..
b:aha,pur shi simplu ai zburat k o nebuna? ia`n uita`te la mn..!
el a observat k buzele tale erau roshii,aprinse..dase okii intr`o parte..shi a dat kapul jos..
b:unde e el?
u:cn?
b:tom!!!!el mi`a promis ceva...
u:anume ce?
b:nu trebuie sa shtyy neaparat.eu trebuie numaidekit s vorbesk k el serios..
Bill s`a skulat shi s`a dus la shkoala.u te`ai suparat,doar shtyai k ei cv askund,dar voi doar suntetzi prieteni.u te`ai dus akasa.
Bill a intrat in clasa.Tom statea in 1-a banka..uitindu`se prin imprejur,dar knd sosise Bill,el deodata s`a skulat shi s`a dus la el.
t:Bill,asta..
b:[censored]..tu mi`am promis..[censored]
t:Bill!nu te inerva!!
Bill l`a luat de t-shirt shi l-a trintit incet de perete.
b:noi doar ne`am intzeles k,ku ea s nu ne intilnim..[kred k atzi intzeles dc are in vedere Bill]shi tu shtyy foarte bine kit de mult o iubesk![censored]Tom!
t:du`te din lista!tu shtyy k shi yo o simpatizez!
b:da`,du`te..
el l`a lasat pe Tom shi a plekat foarte foarte inervat.Tom statea shi se gindea cear  trebui sa faka mai departe..
acasa te ashtepta o veste ingrozitoare!!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
shtyu k e kam putzin..dar ea pune next`ul mik..

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
dark~angel
Great Fan Th

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 519
c veste???   
ii mortal ficu ...   
vreau next          

Modificat de dark~angel (acum 17 ani)


_______________________________________
~°Nu te mai am, ai plecat,
Tu pe drumul tau, eu pe al meu
Nu ai privit inapoi,
Nepasator cum ai fost mereu
M-ai lovit cum nimeni pana acum nu reusise
Acum sunt goala, a ramas cenusa sperantelor stinse
Ghinionista de fel, astfel inca de cand m-am nascut
Am plecat ratacind in cautarea norocului pierdut
Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la-nceput
Dar mi-am dat seama ca
Nu poti pierde ceva ce n-ai avut
Cum sa trec peste tot ce-a fost
Cand eu adorm si-acum oftand?
Iar daca tu m-ai uitat demult,
De ce te port si acum in gand?
Cum sa fie totul un vis frumos
Cand eu m-am trezit plangand?
Iar daca tu nu m-ai visat niciodata,
De ce ma trezesc si acum visand?
Cad abrupt printre vise,
Te regasesc eu tot am vrut !
Dezamagita ca n-am putut sa te fac fericit,
Au fost doar simple cuvinte pierdute
Ce mi-au ramas in minte.
Trag sa sper ca totul depinde
Incontinuare de tot ce a fost .
Ma simt prost cand te vad !
Mi-aduc aminte, dar fara rost !
O copilarie, o chemare, un baiat,
O strigare si o fata oare care
Tind sa cred ca totul moare
Ma simt lovita de simplul fapt ca m-ai mintit .
Am cazut, m-am ridicat,
Te-am iubit, tu m-ai uitat .
De simplul fapt ca m-ai ranit,
De simplul fapt ca m-ai jignit.
Prin simplul fapt ca n-ai gandit !
Eu pentru ce te-am iubït ?~°

pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
oke`..

o s poon imediat!!    

ms p/u komm!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
u ai venit akasa..totzi stateau shi nush ce vb pe akolo.iar .tu ai trekut pe linga ei..
T:Irene,vino aici!
u:ce s`a intimplat?
T:noi vrem sa`tzi spunem ceva!
u:shi..?
u te`ai ashezat..
T:noi ne mutam
u:poftim???*ai cazut de pe skaun*kind?kum?
T:la sfirshitul verii.noi am ales special asha k u shi fratele tau s terminatzi s invatzatzi tot.Noi ne ducem in Berlin.mie mi`a dat akolo un lukru foarte bun.
u:dar,tata.. kum o sa..
u nu ai mai putut s te retzii shi ai fugit sus,plina in lakrimi.
"kum o s stau yo fara baietzi?ce o s fie akum,noi dupa asta nu o s ne mai vedem.."tot timpul itzi venea kuvintele acestea in kap.u te`ai dus akasa la baietzi in garaj..dar ei nu erau akasa...tu te`ai ashezat undeva dupa kasa lor shi ai inceput sa plingi..dar atunci...
B:Irene,draga,ce e k tine?
u:Bill...
u nu puteai s zici nimik din kauza lakrimilor.
u:...intzelegi...
B:u din kauza lui Tom?asha shi am shtyut!akush kind o sa`i dau una...
u:nu,nu`i din kauza asta...
T:OOOO..atunci din ce kauza?Irene?ce s`a intimplat?

u:baietzi,yo ma mut la sfirshitul verii.. @_@
T & B:ceeeeee????
B:nu se poate!nu trebuie!
u:iertatzi`ma,dar nu yo hotarask..lui tatal meu i`a dat un lukru bun,shi de aia..
B:fuck!shi nu putem s facem nimik! dar poate lasa ei s plece shi u s stai k noi?
T:hai s ne ducem s vorbim k tatal ei!
B:s mergem.
u:dar poate mai bine nu?
T:noi n`avem degind s`tzi dam drumul!
voi v`atzi dus totzi 3 la tatal tau.kit de mult nu s`au sataruit fratzii,dar orikum n`au primit nimik inapoi.voi v`atzi dus in padure shi v`atzi ashezat.u ai ridikat kapul shi te`ai uitat mult la cer,kare era plin de stele.
B:Irene...
u:te rog,nu zi nimk..hai doar s tacem...
voi atzi stat mult asha,nevorbind..u stateai shi plingeai..
T:Irene,kiar daq u te duci,noi intotdeauna`tzi vom fi aproape!nu konteaza ce se va intimpla!
BA!aproape-intotdeauna!
u:baietzi,kit de mult va iubesk! @_@
u i`ai imbratzishat apoi ai simtzit kum inima ta s`a rupt in 2 bukatzi.u ii iubeai deja nu k prieteni,ci ii iubeai pe adevarat..u nu puteai s alegi-Tom sau Bill?dar in acea minuta u vroiai sa mori-boala sufleteaska te akoperise.
voi atzi terminat anul..k intotdeauna u erai foarte laudata.in acest tot timp pina la sf verii l`atzi petrekut in 3.vara,baietzii a inceput s mearga la repetitzii.erau foarte okupatzi..deseori u erai singura,iar fara ei,itzi era rau.dar numai ei erau k tine..numai ei erau liberi.tot  timpul liber l`atzi  petrekut  impreuna.pina la .. ultima zi...
sf verii.arshitza.familia se pregatesk lukrurile..totzi,inafara de ea...ea ii ashteapta,dar ei nu`s.ei au promis k o s vina.daq au promis,inseamna k trebuie s vina!
u stateai shi te uitai la drum.ei tot nu veneau..nu veneau......
t:skumpo,sa plekam!
u:taty,hai te rog s stam ink makar 10 min!
t:ehh...bine!
u stateai shi ii ashteptai..shi atunci u ai vazut...


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
ce ce        

Next neext):*:*:


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
 

poon poon!!  

ein moment!..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
  MS:***

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
srry..am vrut s poon next ieri,dar nu mergea situ`..  

iata kontinuarea..

danke de kommuri!!  

...u ai vazut 2 siluete din departare..dar nu..nu erau ei...u ai dat kapul in jos shi aveai s plingi..dar tata te strigaset:sa mergem,Irene!
u:tat..ink un minut..
t:am zis sa mergem!!!nimeni nu te va lasa aici singura!
u:bine...@_@
pe obraz au inceput sa kurka lakrimi fierbintzi.ei nu s`au tzinut de kuvint.ei te`au dat intr`o parte..au ales muzika.u te`ai ashezat in mashina shi te`ai uitat in urma.voi atzi inceput s mergetzi incet iar apoi repede. te`ai intors..shi ai inkis okii dar..
dar daq aveai sa te intorci,kapul,aveai sa vezi k ei venisera shi ai fi vazut k ei fugeau dupa mashina,dar u orikum nu i`ai vazut.
asha voi v`atzi despartzit,nu era nici o sperantza k o s va intilnitzi vreodata.

u te`ai mutat in Berlin,la 14 ani..au trekut 4 ani..u ai kreskut shi ai devenit o adevarata frumoasa.
u invatzai foarte bine intr`un gimnaziu..multzi te`au invitat k sa te pozezi prin jurnale,u erai de akord,dar nu intotdeauna..u nu te grabeai satzi fai kariera,deorece u inka invatzai.peste tot lokul auzeai de Tokio Hotel.ei erau pretutindeni.aproape la totzi kolegii tai le placeau de Bill shi Tom...dar tu ii urai..vekea suparare itzi dadea de shtire...u te`ai invatzat s ignori toate lukrurile in komun k ei,dar in suflet erai bukuroasa k ei au devenit ceea ce au vrut,dar de tradare n`ai uitat.
intr`o zi u te plimbai in park.u te gindeai la ceva shi nu atrageai atentzie pe unde mergi....din senin,u te`ai lovit un pik intr`un baiat.el s`a uitat la tn mult apoi tzi`a zimbit,luindu`te de miini shi a inceput s te invirteaska. la el a venit ink un baiat.u n`ai intzeles ce s`a intimplat shi ai inceput s strigi..acel brunet inalt tzi`a dat drumul,u n`ai pierdut timpul shi rpd ai plekat de linga ei...dar ei au inceput sa`tzi strige numele

..u ai fugit,dar acel,al 2-lea baiat te`a ajuns din urma shi te`a luat de mina.
u:da`mi drumul,uritule!
x:Irene,asta doar..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
uratule)
Vreau next
for me
nu fi Rea:*:*:*:*
Plss^^
Ly<333333333


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
cn e Rea?

poon imediat!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
mS:;;0
lOVE YA)
 


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
xÖIrene..acesta doar sunt yo,Tom!
el shi`a skos okelarii shi s`a uitat la tn.
u:T-T-Tooom??TOM!!     :* :*
u te`ai "arunkat" pe el..iar el de abia te tzinea..ink era putzin shi kadea.. in fn..el te tzine..iar tu stai in bratzele lui.. fuge Bill.
u:Biiill!! :-* :-*
de la Tom deoadata te`ai azvirlit pe el..u foarte mult l`ai imbratzishat,doar u il iubeai..de 4 ani..apoi te`ai uitat lung la el in oki..el shi`a skos okelarii [de soare]..shi a fakut acelashi lukru..
T:ahamm..lume..sunt shi yo aici!
u i`ai imbratzishat pe ambi..dar atunci...
u:stop!stop!stop!explikatzi`mi dc n`atzi venit s ne luam ramas-bun?
shi te`ai indepartat un pik.
B;noi am venit..p noi mult ne`a retzinutnoi i`am implorat dar shtyy kum e lumea asta!
T:noi am fugit..dar u ai plekat.noi am fugit dupa mashina ta-am strigat,dar nimeni nu ne`a vazut shi auzit.shi asha s`a primit!te`ai suparat?
u:da!ink kum!dar akum totul e intzeles! baietzi,kit de mult va iubesk!!
sarind shi imbratzishindu`te,v`atzi dus la o kafenea.voi atzi vrut s sarbatoritzi p/u aceasta intilnire..shi atzi luat...suk de ananas.voi mult atzi vorbit..atzi vorbit mai mult despre ei..apoi tema s`a skimbat..akum vb despre tine..
T:u kum..ai prieten?zi cinstit!

u:n`am
T:kum n`ai?kum o fata asha de frumoasa shi deshteapta s nu aiba prieten?  
u:yo singura amin intilnirile [k diferitzi baietzi]
T:dc?
u:sekret!
T:kiar nici noua nu o s ne zc?  
u:
taman,telu lui Bill suna..shi knd ai auzit asta.. ai ramas impietrita
B:allo?da,skumpo,salut!deja?bine!knd ne intilnim?hai azi la 21:00 in restaurant?bn,yo o s te ashtept!te sarut,skumpo! :*
Bill,vazindu`te k eshty in schock a zis...
B:asta  prietena mea a sunat.ea deja s`a eliberat..azi ne intilnim!
u:felicitari...
B:
Tom a vazut k te`ai intristat.voi atzi amutzit shi atzi terminat de baut sukulin sf,u nu te`ai mai retzinut..nu mai puteai s stai intr`o asha atmosfera,shtyynd k inima ta va izbukni,te`ai skulat,te`ai uitat la baietzi shi ai zis...
u:baietzi,mie imi e rau..trebuie s ma duk deja,hai s ne skimbam k nr.de tel.orikum..Bill trebuie s plece..
T:bine..Bill se va duce,iar yo o s te konduk!
voi atzi fakut skimb de nr.de tel.,kiar daq n`ai vrut/ai vrut,Tom orikum te`a kondus pina akasa.De la inceput atzi mers amutzind,apoi Tom te`a intrebat.
T:asta e din kauza lui Bill nu te intilneshty k nimeni?pina akum il iubeshty?
u:cn a zis k il iubesk?
T:ei hai..makar akum s nu mintzi.spune sincer.
u:Tom,nu ridika aceasta tema.
T:dc?
u:pur shi simplu mi`i rau..eu doar...
T:shtyy,yo o sa`tzi zik in sekret:la o persoana tot ii foarte rau,dar el krede k kndva ea o sa`l iubeaska din nou.indiferent ce se va intimpla.
el s`a apropiat shi te`a imbratzishat.voi v`atzi zis bye shi-fiekare pe drumul sau..mergeai..inima izbukni..
u te gindeai la tot-odata,knd ai venit akasa,te ashtepta....


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970

ºoOஜ ♥@my_CrAzY_GirL♥ºoOஜ a scris:

mS:;;0
lOVE YA)
 



la fel..!!   :***


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
  ahh ce trist
bill are gf

tommy    

uffy..Iubirea astea...
next


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Cand ai timp normal:->
;


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970

ºoOஜ ♥@my_CrAzY_GirL♥ºoOஜ a scris:

Cand ai timp normal:->
;



ce? de sekaz? :|        

dapz..iubirea adsta ne omoara k totul.. :[

mai ales akum.. Bill..   


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
   

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
knd ai venit akasa,te`a astepat un skandal pe tema-dc te`ai primblat atit de mult?u i`ai inkis gura parintzilor,zikind doar "linishte",apoi te`ai ashezat pe sofa shi le`ai zis kum i`ai intilnit pe baietzi.Parintzii s`au bukurat,iar u te`ai dus la tn in kamera shi te`ai intins pe pat iar atunci a intrat fratele tau-Patrick.
P:shi kum akolo merge treaba k baietzii tai?
u:ok..
P:iar u kum?
u:in intregime bine.in i..... ntregime!
P:yo nu vad k e atit in intregime.dak r fi fost normal,u akum aveai sa darimi kamera ta in sus de bukurie,asha k ce s`a intimplat?
u:intzelegi,in acesti totzi ani yo l`am iubit pe Bill,la fel,in acelashi timp urindu`l.despre sentimentele mele nu i`am zis,dar yo presupun k m`a iubit .asha k,knd totul e bn,kind putem s fim impreuna,aflu k el are o prietene..shi mie imi e rau..
P:intzeleg..dar Tom?
u:Tom tot timpul vb k mine,ma intreba daq am prieten.se vedea k mi`a dus dorul.shi,am stat putzin shi m`a intrebat daq il iubesk pe Bill shi a zis cv straniu,k uo persoana iubeshte o fata,iar aceasta persoana nu il iubeshte shi el de la asta sufera...yo nu am intzeles ce a avut in vedere...

P:poate k acestea nu`s treburile mele,dar yo vreau sa`tzi zik cv-Tom te iubeshte!
u:nu se poate...
P:poate,mai tzii minte knd mi`ai zis k el te`a sarutat?
u:shi?
P:inseamna k el ink pina akum te iubeshte!dar Bill nu baga asta in seama..in fn.."un triunghi de dragoste"
u:shi ce propui?
P:uita`l pe Bill,dak este Tom.
u:dar yo nu pot sa`l iubesk din nou...
P:potzi,pur shi simplu nu potzi!nu`l pierde-el e bun..in komparatzie k Bill.
u:yo nush..
fratele tau te`a imbratzishat.te`a sarutat p frunte.el intotdeauna te ajuta,te askulta.el era praktik cel mai bun prieten din viatza ta,kiar daq vacertat,dar va impakatzi.voi eratzi de nedespartzitzi.
u:ce n`ash fi fakut fara tn?
P:nimik..
u:asha`i.
u ai inkis okii shi ai adormit.
dimineatza te`ai trezit,shi ai plekat la gimnaziu,dupa toate acestea lektzii boring,te`ai dus intr`o kafenea sa maninci.ai komandat minkare..numai ce vroiai s`o manici,itzi suna telu.
u:Allo,Tom.
T:salut!cf?
u:manink..ce s`a intimplat?
T:pofta buna!ce o s fc diseara?
u:eehh..nimik..p seara n`o s am lektzii..da ce?
T:te aranjeaza k in aceasta noapte s vii la cinema?
u:4 persoane?asta`i Bill,u,eu shi ink.cine.??
T:shi Natali-prietena lui Bill.kum?merge?
u:eii...bine..
kiar daq nu prea vroiai s mergi.
T:ok..atunci yo o s vin la 19:0 dup tn!o s te ashtept!te sarut!pa!
u:pa....
apetitul a disparut momentan.u ai pus banii shi te`ai dus akasa...knd ai venit s`a dovedit ka...


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
off natalia aia    

Offy tom..cE dRAGut esti    

Vreau next BiTa;
kIsSes    


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
akush voi poone next..nur fur dich! xD

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
knd ai venit akasa s`a dovedit ka...cnv tzi`a trimis un buket de roze roshii.u foarte bn te`ai uitat la buket shi ai gasit o skrisorika.
  "Yo sunt foarte bukuros k te`am intilnit din nou.Nu te intrista,totul va fi bn.Pe seara.Multumiri p/u buket nu trebuie.Tom"
u l`ai pus in vaza shi te`ai dus sus.Te`ai kulkat shi ai adormit.knd te`ai trezit era 18:00."k vremea voi  reushi s ma pregatesk"-te`ai gindit.Tu ai inceput s te pregateshty.Apoi te`ai pus in fatza oglinzii shi te`ai gindit.Tzi`ai adus aminte k voi nu o s fitzi 3,ci 4.Ai vrut s fii doar k Bill,dar nu.Dc viatza e atit de nedreapta?Dc nu potzi s fii k acel pe kare il iubeshty mai tare dekit propria viatza?Lakrima,singura a kazut pe mina.Sa`l iubeshty pe cel kare nu`l iubeshty,nu`i ushor..dar sa`l uitZi pe acel kare il iubeshty-imposibil!Ai inceput s te makiezi.La ora 19:00 a venit Tom s te ia,asha kum tzi`a promis.Tu tzi`ai "imbrakat" maska,ai imbrakat pe fatza un zimbet fericit,dar in suflet era k totul diferit.
u:la kare film ne ducem?
T:la un film dedektiv-triller,nush.Natali shi Bill singuri au ales.Yo m`ash duce la altul.
u:anume?
T:de ex.comedie.
u:atunci s mergem!
T:nu eshty impotriva?
u:nu,desigur!
dupa 15 min eratzi totzi impreuna.Voi l`atzi ashteptat p Bill shi prietena lui.Apropiindu`te mai bn,l`ai vazut p Bill in ochelari shi in chipiu,shi pe prietena linga el.Era o blonda,putzin mai skunda decit Bill.-ce era in comun la ei in prima privire?Pay,ea avea la fel ca la Bill un zimbet dragalash shi timid.
N:Buna!
B:Buna!
T & U:Buna!
B:Natali,fa cunoshtintza cu Irene-cel mai bun prieten.
N:Incintata de cunoshtintza.
In sf este cnv din sex feminin aici!
B:Atunci ce?Filmul e peste 15 min!
T:Btw,yo m-am hotarit ca ma duc cu Irene la comedie da nu la triller.
B:Shi ce propui?
T:Vino cu mine dupa bilete,iar fetele lasa sa se duca pe la o cafenea shi sa ne ashtepte un pic.Ok?
u & N:ok!
Baietzii s`au dus,iar u ai inceput s vorbeshty cu noua ta tovarasha.U ai aflat ca ea shi Bill au foarte multe in comun,dar la caracter-e aproape ca shi tine.
N:u eshty prietena lui Tom?
u:Nu.
N:ce rau,din voi sar primi un kuplu frumos.
u:ms...
dupa aceste cuvinte,inauntru..park ceva a izbuknit shi totul arde.Dar ce ramine k Bill?pay..el e fericit cu ea...Dc asha?Nu,u nu puteai s crezi,u erai in urma..in trecut..
N:Irene,u eshty aici?
ua,scz..pur shi simplu m-a luat gindurile...
N:nu`i nimic..AH!Iata shi baietzii!
T:Tax..Irene,mergem la comedie?

B:A.. *shopteshte* --dc s te uitzi la comedie,knd u eshty o comedie..cloun..--
T:Ai zis cv?
B:Zic ca vremea e frumoasa.
Dupa citeva minute Bill shi Natali s`au dus la film.iar u ai ramas cu Tom s vi`l ashteptatzi p al vostru.El trebuie s se inceapa peste 20 min.
T:Cum itzi pare Natali?
*tzi`ai dat jos ochii*
U:buna...
T:ce`i cu tine?
*s`a ashezat mai aproape,imbratzishindu`te*
u:*taci shi de abia te tzii s nu plingi*
T:shtyy,ea atit de mult seamana cu tn.Nu gata,nu plinge.Yo intzeleg ca tu`l iubeshty,dar ce sa`i fc?
lui Tom avea sa`i cada kiteva lacrimi dar s`a retzinut.El te iubea sincer,de la creier pina la oase,dar el singur intzelegea ca nu`l iubeai,ca inima ta nu`i apartzinea.voi ambii eratzi intr`o situatzie singuratica.asha atzi stat pin` la inceperea filmului.v`atzi dus sa ocupatzi locurile.


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
  Off ce trist
Mi-e mil de Tom
vREAU nExT..LoL CrecA te obosesc)


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970

ºoOஜ ♥@my_CrAzY_GirL♥ºoOஜ a scris:

  Off ce trist
Mi-e mil de Tom
vREAU nExT..LoL CrecA te obosesc)



ba nu..  

mie tot mie mila de el..  

akush bag next..

ms p/u komm.. m bukur k`tzi plc fikul..kare nu`i fakut de mn..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
   

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
u cu Tom atzi ieshit din sala.Filmul v-a ridicat un pic dispozitzia.U te`ai linishtyt.Bill shi Natali v`a asteptat in kafenea.V`atzi ashezat shi atzi inceput s vb despre filme.U  ai participat activ in conversatzie,erai vesela.Tom,vazind asta s`a bukurat p/u tine nespus de mult.Dupa "conversatzie" v`atzi aranjat shi atzi plekat.Natali knd a ieshit s`a impiedekat shi shi`a rupt tocul de la pantof shi shi`a sclintit piciorul.Bill a luat`o shi a pus`o in mashina.
B:asha,hai s`o ducem dintii pe Irene acasa.
T:Tax,apoi pe voi?
B:yup.
Tu stateai amutzita pe primul "scaun" din fatza din mashina[sau kum draq se numeshte] k Tom.Voi atzi mers pe autostrada shi v`atzi oprit la semafor.Stateai trista shi te gindeai la cv.Tom te`a luat de mina iar u te`ai intors,el tzi`a zimbit.Apoi atzi mers.Dar pe drumul spre casa ta  v`a intilnit un mare ambuteiaj.Miscare pe akolo nu era.
u:Hai,dar yo ma duc..asha va fi mai repede.
T:SIngura?Nuuuu,singura n`o s mergi..E prea departe shi akum merg diferitzi idiotzi shi yo n`o sa`tzi dau drumul.
B:Tax,hai yo s`o conduc?
Tar Natali?
N:Nu`i nimic..yo nu`s geloasa.
Tar atunci e ok.Yo o s`o conduc,dar tu conduo e Irenecic
U cu Bill v`atzi luat bye de la ei shi atzi plekat.
K sa te duci akasa,era departe.Mergeatzi amutzitzi.Bill shi`a ridicat capul shi s`a uitat la luna.In sf u ai obosit un pic shi ai hotarit sa te ashezi pe akolo..[intr`o borta.. ]
Bill s`a ashezat linga tine.
B:Shi,dc taci?
U:Pur shi simplu nu e nmk de zis.
B:Iarta`ma,shtyy..Natali seamana foarte mult cu tine.Ea e aproape u.Yo am cautat o fata care s semene cu tn.Doar yo kndva te`am iubit...Eh,imi amintesc de acea iubire prosteasca baietzoasa.
"Prosteasca"?-ai repetat in gind.Totul s-a intunecat,chiar daca era lumina.Din nou durere,care de data asta tzi`a provocat`o... a zis`o chiar Bill,spunind acetui sentiment p/u tn-"prostesc".
u:Ah,prostesc?
B:  
U:Bill,u m`ai iubit!!shi ai numit prima iubire-prosteasca??Tu pe mn prosteasca m`ai numit!!Yo p/u tn sunt doar un prieten?!Yo p/u tn nu mai insemn niminc?Bill,yo doar...yo...doar...pe tine....tot timpul acesta te`am iubit.Tot timpul chiar ..pe timpul prieteniei noastre..pina astazi.Iar tu zici-"prosteasca"...
Lacrimile au inceput sa cada rpd,una dupa alta.U te`ai ridicat,ai vrut sa fugi,dar Bill te`a luat de mina.Te`ai ashezat.Atunci u ai simtzit o mina calda pe fatza ta...atunci ink una...Bill tzi`a shters lacrimile.Te`a ridicat,imbratzishindu`te.U stateai cu capul in jos,iar el itzi mingia la cap.
B:Iarta`ma p/u tot.Iarta`ma,te rog...Yo n`am shtyut...am crezut ca u cu Tom....
u:Tom p/u mn e doar un prieten nmk mai mult.Dar yo shtyu sigur ca el ma iubeshte.Noi suntem ambii intr`o situatzie singuratica.
B:Iata dc u nu te intilneai cu nimeni..dar yo credeam...
u:acum nu te mai gindi la nmk.La fel shi despre mn.Yo mai mult n-o s vin la intilnirea voastra,nu voi suna.Uitatzi totul despre mn.N`atzi avut o prietena.Sau doar-a fost..
cu fiecare cuvint te indepartai de el...el doar statea shi se uita.Lacrimile tzi`a shters tushul shi tenul.ELe nu se mai terminau.Tot timpul pe fatza "fugeau" lacrimi fierbintzi,sarate shi singuratice.
B:Iarta`ma!Nu pleca!
u:Eu trebuie.Eshti fericit cu Natali.Tom doar sufera.Dar eu,la ce va trebuiesc?Cu`i mai bine de la asta?Voua shi fara mine e vii bine.Iata,fara mine atzi ajuns ce v`atzi dorit.
u nu te`ai mai retzinut shi ai inceput din nou,lakrimile  te inundara,din nou.
Bill te`a apropiat de el shi tzi`a shoptit la ureche.
Boar..noi din cauza ta am vrut sa devenim cnv.Tu ne`ai ajutat mai mult decit alt cnv...
U te`ai uitat la el in ochi.Dar el i`a dat jos,apoi s`a uitat la tine,ca in raspuns.El s`a aplecat...s`a aplecat p/u sarut..dar...


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
melancolie time..   ador partzile acestea din ficuri..   la fel shi partzile k sekasss))
let`s cry,emo kids..  
imi plc kum skrie aia..are idei foarte cool!!

 


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
DaR dAR?  
:lacRIMI LaCrimi...this make me cry)
next


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ehh..nu mai spune..  

oke oke.. poon next..ein moment..shi ms pu komm..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
la un moment dat te`ai oprit,ashteptai acest sarut de multa vreme,dar...u l`ai impins atit de tare inkit el avea sa cada.
u:Nu trebuie,Bill!Eu sunt doar o prostie!Nu ma intoarce,nu ma atinge!Uita!Te rog! @_@
u te`ai intors shi ai plecat.Bill statea shi se uita la tine care la un moment dat disparusei.S`a inceput ploaia.Mergeai incet,dar te grabeai acasa.Parintzii oricum nu erau,erau plecatzi la bunica ta.Un frate,singur acasa era..el shta ca nu trebuia sa te sune.Nu vroia sa`tzi strice noaptea.Dar noaptea era deja stricata,de demult."Cum a putut?Dc eu il iubesc?"tot timpul itzi veneau aceste cuvinte in cap.Era intuneric,u pur shi simplu mergeai sub ploaie,rece de tot.Vroiai sa te incalzeshti.Dar pina acasa e departe.Tu nici nu mai tzii minte cum ai ajuns pina acasa..Fratele tau se uita la tv.U te`ai dus la tn in camera.
Te`ai imbracat in altceva.Ai stins lumina shi te`ai culcat sa dormi,dar u n`ai reushit sa adormi.Veni fratele.
P:Tzi`a venit.
u:cn la ora asta?
P:Nu`tzi voi zc.Hai,du`te.
Te`ai imbracat intr`un halat shi te`ai dus jos.U te`ai gindit ca a venit Tom crezind ca s`a ingrijorat shi a venit dupa tn.Numai cum ai coborit scarile ai observat ca nu era Tom,ci Bill,tot ud din cap pina`n picioare.U ai vrut sa te intorci shi sa pleci.
B:Nu,te rog,Irene.Eu trebuie sa vb cu tn.
U te`ai oprit,te`ai intors shi ai venit la el.
u:zi mai rpd.
ai zis rece.
u:eu vreau sa dorm,am obosit.
B:Irene,iarta`ma pu tot.Eu n`am shtyut.Intzelegi,poate eu o iubesc pe Natali,dar azi am intzeles ca yo te iubesc mai tare pe tine.
cu aceste cuvinte el te`a sarutat shi te`a atins de perete.u n`ai facut nmk,ii raspundeai la sarutul lui.
Mult v`atzi sarutat.Apoi Bill s`a saturat te`a luat de miini shi te`a dus la tn in dormitor.Fratele tau doar a zimbit.El s`a bucurat pentru sora lui.
U ai dormit cu Bill.

S`a dovedit ca dimineatza totul parea bn.Te`ai trezit,stateai linga adormitul Bill.Ai auzit pashi pe trepte,ca shi cum fratele tau il retzinea pe cnv,k acela sa nu intre in camera ta,dar lui nu i s`a primit.In camera a intrat...


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
cn cn mama sau cn)tom?:|
next


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
..mama..  

oke`..

poon next.. miine..

ma doare kapul..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Pune next:-w:-w

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
   

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
akush o sa poon..

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
U te`ai uitat la usha shi taman atunci Tom a intrat.Ochii lui erau plini de ura.U erai in panica.Tom a venit pe pat shi l`a apucat pe Bill de git cu o singura mina.Cit de multa putere avea Tom in acel moment.Bill incerca sa fak cv dar Tom era prea puternic...prea puternic l`a strins de git.
Ba`mi dr...umul [censored].Tu ma su...foci.

abia zise Bill.
Tc ai dormit cu ea?
B:Aha,trebuia sa te intreb dac se poate?Am uitat,scz.
u:Tom!Da`i drumul!Acum!
Tom s`a uitat la fatza ta "panicata" shi i se facu mila.El i`a dat drumul lui Bill.Te`ai sculat,shi te`ai imbracat rpd c ceva.L`ai im,bratzishat pe Tom shi i`ai shoptit la ureche:"Te rog,Hai jos sa vb".V`atzi dus jos in salon..v`atzi ashezat.
u:Tom,cf?Dc???@_@
T:Crezi,eehh...yo nu pot sa tac.Eu te iubesc!!Inafara de tn,nu`mi trebuie absolut nik!!Irene!Eu te iubesc foarte tare!!Dar el...dar tu..nu intzelegi...
u:Yo am shtyut..yo mi`am dat seama..dar n`am shtyut ca atit de tare..Trebuie sa intzelegi ca acum Bill sunt impreuna...Shi....Iarta`ma...Ca nu te iubesc pe tine....Yo nu pot,Tom....Tommka.P/u mn eshty cel mai bun prieten.Yo shi asha te iubesc...Prieteneshte.Dar pe Bill nu`l iubesc prieteneshte,la fel cum u pe mn.Noi vom fi impreuna.Trebuie sa intzelegi.Tom?
El deja nu te asculta..era pe`acolo undeva.El nu gindea,el nu intzelegea..el pur shi simplu suferi incet...Pe obrazul tau a fugit o lacrima..inima ardea.Itzi parea ca totul e atit de nedrept..Te urai singura pe tn.Taman cind ai putea fi impreuna cu Bill,nu potzi...
Tom s`a sculat shi s`a uitat la tn.Asha,ca p/u ultima data.
T:Bine.Fii cu el.Ms lui D-zeu ca macar u potzi fi fericita.Totzi ca mn,n`au dreptul la fericire.Adio.
El a plecat din casa.Dar u stateai...nemishcindu`te...

                       

                             El a plecat...Pentru totdeauna..

repetai asta in cap..apoi totul a inceput sa se roteasca.Ai leshinat.Nu aveai putere..deloc..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
      so sad
i want nex:*


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
omfg


mi`au dat lacrimile


e superb


ador ficu asta


il ador


(


scz ca nu am mai citit


si vreau next girl


bya plange (((((((


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
da.. yo tot il ador..

shi m`au dat shi p mn lacrimile knd am citit ficul.. @_@


poon nextu`

danke de komm:bya & amy !!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
u te`ai trezit in camera ta.Bill itzi mingia parul shi se uita la fatza ta.
B:Oh,buna!Cum te simtzi?
shi te`a sarutat incet.
u:Normal..cit am stat asha?
B:O ora..nmk mai mult..
u:Ah,Bill!Unde e Tom?!
B:A plecat atunci..
u:Ai vb k el?
B:Nu,dar itzi voi promite ca o sa incerc.
uar ce se va intimpla cu Natali?
B:Peste o jum de ora o sa ne intilnim.Eu cred ca o sa intzeleaga.
u:Ma tem...
Bc ce temi?Totul e bn!Eu voi aranja totul.Cel mai important sa nu`tzi fc griji.Shi cel mai important e ca-noi putem sa fim in sf impreuna.
     
    El te`a sarutat din nou shi n`ai reushit sa zc nmk..Gindurile la Tom nu te lasau.Cind Bill a plecat,ai inceput sa`l suni pe Tom.Dar,fara folos,el nu raspundea.U ai luat tel fratelui tau shi l`ai sunat.Tom a raspuns.

T:Acum ce mai vreai de la mine?!?????Nu,Irene,yo deja sunt mort!!!!Gata!

U ai auzit doar *bulik* shi linishte.Legatura s`a intrerupt.Te`ai speriat foarte tare.-Tom s`a aruncat de pe pod.U rpd l`ai sunat pe Bill,dar la el,mobu era inchis.U te`ai imbrracat shi ai fugit spre podul la care el ar fi putut fi.Ai mers pe toate podurile,dar,nu era nimic..lume sau politzishti..Asha pina`n seara l`ai cautat-nu era nicaieri.Te`ai ashezat in parc pe banca shi tzi`ai acoperit fatza cu miinele.Lacrimile iesheau de dupa miini shi cadeau pe pamint.La tn a venit..

oricare femeie,straniu imbracata..s`a ashezat linga tn..

F:Nu plinge,fetitzo,el deja te`a iertat.
u:da.....dar...d-voastra de unde shitzi?
F:Mai bn nu intreba.El acum e la el acasa.Isahi fc griji,sufera....Dar el nu se supara pe tn...el te`a iertat.Daca el cu adevarat te iubeshte-te iarta.
u:Acasa?!Atunci ma duc la el!!
F:Nu,va fi shi mai rau.Lasa sa se odihneasca,sa`shi revina...Dar yo shtyu ce va fi in viitor..dar mai bn e sa nu`tzi zic.Lasa sa fie cum trebuie sa fie.

    Capul se rotea..atunci kind ai intzeles`o pe acea femeie,ea disparuse.Te`ai speriat putzin apoi te`ai dus acasa.Parintzii deja venisera.


T:Ajuta`ne sa descarcam lucrurile.
u:Bine.

Deja era noaptea.Fratele tzi`a zis ca Bill venise,se vazuse cu parintzii,dar u nu erai acasa..el a plecat.A sunat,dar n`ai raspuns.Ai fugit la tel,dar el se descarcase.L`ai incarcat shi apoi ai vazut ca erau apeluri ratate.L`ai sunat pe Bill.

B:Oh,iubitho,buna!Eu te`am sunat dar u n`ai raspuns...A...
u:Stai,Bill:Ai vb cu Natali?Ce a zis?
B:Am vb mult,ea desigur s`a ingrijorat..shi a plecat..nu a vrut sa ma retzina prea mult.
uar cu Tom ai vb?
B:El nu vrea nici sa ma asculte.P/u asta am primit in nas.Iata asha.
u:Ce?!Bill,eu vin acum!
B:Nu,nu trebuie!Mai bn eu la tn?
u:Hai!Eu ashtept.

Bill nu era..o ora,2 ore tot nu vn..asta deja parea cam straniu..Pe neprins de veste,suna telefonul.

u:Alo,Bill!Unde eshty?
B:Irene...asculta incet...nu te ingrijora.....
u:E cv cu tn?
B:Aproape.....Tom.....


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
  Next   

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Adrianne
Tokio Hotel Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
super  tare : X astept continuarea 

_______________________________________
Smile, even if it’s a sad smile, because sadder than a sad smile is the sadness of not knowing how to smile.

pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970


ms pentru komm fetelor   

voi pune mai diseara..

voi vedea daq voi avea timp..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Adrianne
Tokio Hotel Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
astept next :X f dragutz fiku  : X

iubirea urma? astept next dragutz fiku 

41.4KB


_______________________________________
Smile, even if it’s a sad smile, because sadder than a sad smile is the sadness of not knowing how to smile.

pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970


NExT

B:Intzelegi...Tom...noi suntem in spital..*itzi da adresa*..a nimerit sub mashina..
Mai mult nimik n`ai auzit.Ai fugit rpd jos..ai fugit pe linga sufragerie shi i`ai strigat parintzilor k te duci la spital la Tom.Tatal tau a alergat dupa tine pe strada..te`a oprit.
T:Unde te duci la ora asta singura,pe jos?Eu`s cu tine!
El te`a dus la spital.Ai vazut kitziva doctori..statea Bill shi Natali.Nu vedeai nimik ..rpd ai fugit spre Bill.
U:Ce e cu el?Unde e?
urlai din toata puterea.
B:Linishte.. tsh-tsh..Linishteshte`te.L`a dus acum in reanimare.
u:Nu Bill!Cu el doar o s fie ok,adevarat?Da?
Bill s`a uitat la tn facind o privire nesigura.
u:Nu..nu...dc anume el?..dc nu eu..?
te`ai "alunecat" pe Bill shi te`ai "aterizat" pe podea,ascuzindu`shi fatza k miinele.Bill tzi`a vb cv la ureche dar u nu l`ai auzit.Toate amintirele..toate se roteau in capul tau...Apoi fierbintzala.Iar tzi`ai pierdut cunoshtintza.


                  Te`ai trezit in miinele lui Bill.Tatal tau nu era.
   u:Bill!
    B:Irene!Gott!Asta mai lipsea ca sa leshini!
   shi te`a strins la el.
  u:Shi?Cum e el?
B:Tot raul a trecut!Putea sa fie shi mai rau!A pierdut mult singe,dar yo i`am dat de la mn.In rest,totul e ok.Doctorii zik k el se va insanatoshi!
   El a zimbit.Dar aceast zimbet  era cam neadevarat,fals...De la inceput nu l`ai crezut,dar ochii lui nu mint.
u:dar cum totul s`a inceput.
  B:Atunci,knd yo te`am sunat-el era ok.Apoi el s`a dus intr`un bar, shi n`a putut sa treaca bn drumul.Slava Domnului ca shoferul a frinat la timp,k asha avea sa fie..
u:Ok..Hai la el.
Ba,yo deja cu Ntali am fost.Du`te.
Te`ai sculat.In camera lui Tom ai intrat ca o moarta.
Cind ai mers inauntru,cit pe ce sufletul tau n`a urlat-te urai singura p tn.Ai inchis usha,gura ai astupat`o cu mina.Ai ieshit incet din camera.iar apoi te`ai ashezat pe podea.Dupa 5 minute te`ai linishtit shi ai intrat la el.Te`ai apropiat shi te`ai ashezat pe scaun.I`ai luat mina.Mina lui era rece,iar ale tale-calde.Dar..calde..mai bn zis,fierbintzi erau lacrimile tale.Tot timpul cadeau din ochi.Stateai amutzind,shi ii migiiai mina,incercai s crezi ca totul va fi bn,dar..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
wow ce super^^
plake mult

saracul Tom

ufyy macar nu a muriut*fiuu**
nexy next <3333333333333333


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
 

Poon akum nextu..

ms p/u komm


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Mina lui era rece,iar ale tale-calde.Dar..calde..mai bn zis,fierbintzi erau lacrimile tale.Tot timpul cadeau din ochi.Stateai amutzind,shi ii migiiai mina,incercai s crezi ca totul va fi bn,dar..

T:Ire...Irene..
u:Tom?Tommy!!Soarele meu!
T:Pleaca de-aici...
parq cineva tzi`a infipt k kutzitul in inima,cu aceste cuvinte,in acel moment.
Durerea cit pe ce nu te`a aruncat de pe scaun.Dar ai rabdat,n`ai plecat.
uc trebuie sa plec,Tom?Dc?
Tar dc....de ce sunt aici?Cine sunt eu....eu....pentru tine?
u:Tom,yo shtyu k m`ai iertat,dar yo ma urasc,intzelegi?Mie imi este greu.Eu nu vreau ca tu sa fii aici,in acest pat!Intzelegi?Dar...de ce?De ce eshty cu mine?De ce te`ai imbatat?Tooooom.Totzi doar sufera.De ce nu ma potzi uita?
                           
                                     De ce?


T:Prea mult te`am iubit.......Aceasta e boala mea.Ea nu se va vindeca.

uragostea nu e o boala,Tom!aceasta e,aceasta e...

T:Moarte,boala,suferintza...

u:Tom,te rog!Yo singura sunt pregatita pentru moarte!Nu ma crezi?



             Te`ai sculat ... ai deschis fereastra .. te`ai urcat ..

                                shi faci un pas...


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Fantomitza
Bill Kaulitz Fan

Din: Inima lui Tomitza
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 51
vleau cont,bitte!

pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
o sa`l poon mai spre seara daq o sa am timp..

nush precis..

danke fur komm
 


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Poon next-akum !!

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Ai inchis ochii shi cu curaj ai facut un pas.In acelashi timp,taman intrase Bill shi  fugise,reushind sa te prinda.

      B:Ce faci?!Ai inebunit?!Acum vreai shi tu sa fii in spital??Irene?

Stateai in bratzele lui cu ochii inchishi.Auzeai ca el striga,dar fara folos.Aveai senzatzia ca in curind vei muri.Dupa citeva minute te`ai calmat.Te`ai sculat,uitindute  la podea.Bill te tzinea de miini shi ceva incet tzi`a shoptit.Tom s`a intors.Pe obraz a fugit o lacrima.Te`ai razgindit.

u:Bill,soarele meu...Ia`ma de`aici.Du`ma acasa..Bill,Billy,te rog !! @_@

Shi l`ai imbratzishat strins,strigind cu aceste cuvinte,dar Bill le`a auzit ca pe nishte shoapte.Nu mai aveai deloc putere.

Ba,sa mergem.O sa te conduc.Nu plinge,totul e bine.Tom,pa.Natali va fi linga tine.

Bill te tzinea ca tu sa nu cazi.Nu puteai sa mergi,dar pina la taxi ai mers,facind eforturi.Tot drumul te gindeai la aceea,ce avea sa fie daca u ai fi sarit,despre aceea ca asta este din cauza lui Tom.Toate suferintzele tale din cauza unui om.Home.Bill te`a ajutat sa ieshi.Taxiul a plecat iar u te uitai la pamint.

u:Iarta`ma,iarta`ma..te rog...Eu nu...
B:Nu,nu..

te`a imbratzishat.

B:Totul e bine.Uita shi nu te gindi la asta.

Atzi intrat inauntru.Bill te`a aratat tatalui tau ca eshty "vie",sanatoasa shi i`a zis ca de`acum el e prietenul tau shi intotdeauna va fi cu tine.

P:Ocroteshte`o shi ai grija de ea.

Bill te`a condus pina la camera ta,ajutindu`te sa te dezbraci,te`a culcat.Nu puteai sa adormi.El statea linga tine pe pat,scriind nervos shi repede un sms.

u:Bill...
Ba,eu sunt aici.
u:Vino la mine.

L`ai imbratzishat shi l`ai sarutat.In acea minuta il vroiai,Bill parea ca nu era contra.El atit de dulce itzi saruta corpul.Tu savurai,dar "nu erai" cu el.Pe obraz a fugit o lacrima.Dar tu nu puteai sa te gindeshty la toate shi de aceea ai ieshit din acel gind shi ai ramas cu Bill.

Au trecut 2 luni.Pe Tom deja demult l`a scos din spital.Dar oricum el mergea cu [shtytzi voi.. .. cind nu potzi sa mergi foloseshty betzele acelea ].Trupa pina cind concerte nu dadea,de aceea cu Bill tu erai tot timpul..Era o adevarata fericire,pentru tine.
Tom din nou zimbea,dar zimbetul lui nu era adevarat.El o purta ca pe o masca,ascunzindu`shi dupa ea,suferintza.Dar el a invatzat sa traiasca cu aceasta boala.Timpul a trecut,ca gindul.Il iubeai la nebunie pe Bill,shi el la fel.Intr`o zi,cind tu nu erai pe linga ei,Bill i-a spus lui Tom ca...


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
 

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
il voi poone miine..

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Dc maine:S:S:S

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
treb sa ma duk in baye.. :o3

miine va fi ultima parte.. ^^


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
Bill i`a zis lui Tom ca vrea sa te ceara in casatorie.
B:Tom..ehmm..cum sa`tzi zic..? Vreau ca sa shtii despre asta primul!
T:Nu ma speria asha tare!Bine,da`i drumul.
B:Eu vreau s`o cer in casatorie pe Irene shi yo vreau sa`tzi cer..
T:...Voie?
B:Nu cum sa zic...
T:Bill,dc itzi trebuie asta?Doar eu nu sunt tatal sau Dumnezeul vostru!Tu o iubeshty,iar ea te iubeshte pe tine-ce mai ashteptzi atunci?
B:Pur shi simplu am crezut ca o sa te superi.

T:Bill,eshty un idiot!
Tom shi`a imbratzishat fratele prieteneshte shi l`a batut pe spate.
B:Pur shi simplu tu asta intzelegi..
T:Nu`i nimic.Ai pregatit inelul?
B:Inca demult.
T:Ai alcatuit ceva ce sa`i zici?
B:Aham.
T:Inca ceva.. Ah da..Bill,numai te rog aparo de toate.Eu te rog nespus de mult.La nunta voi fi pina la ceremonie apoi o sa plec.Eu doar incurc,shi asha nu va fi atit de dureros.
Bar..*pauza*..bine,Tom.Va fi asha.
T:Pai,arata`mi inelul!
In acelashi timp,tu te primblai prin parc,nimic nu banuiai.Foarte mult timp a trecut.Era ultima luna a iernii.Soarele straluci,dar nu incalzea.Era un vint vint rece.In parc era aproape gol.Doar numai 2 perechi se primblau pe`acolo.Te uitai la ei shi ai zimbit,imaginindu`tzi ca eshty tu shi Bill...dar ,Tom?Nimc,el va trai,el o va putea face.Tu nu,el da.Telefonul suna,stricindu`tzi toate gindurile despre asta.
U:Allo,soare.
B:Buna,draga.Cf?
U:Nimic,ma primblu in parc.
B:O sa raceshti din nou!
u:Mie nu`mi este rece!
B:Oh,nu cred...

u:Cinstit.
B:Eh bine.Asculta,vino azi la concert,in sala *zice denumirea*,noi te vom ashtepta acolo.Tu pentru mine eshty sustzinera mea.Asha ca imi va fi bine cind vei fi linga mine.La ora 19:00
u:Bine,o sa vin.
B:Oh,ms draga!
u:Nu`i pentru ce.Acum unde eshty?
B:In acea sala.Repetitzie.
u:AAA..ei bine,hai yo ma duc acasa apoi dupa asta vin!
B:Bine,te sarut! :-*
u:Pa,soare..
Ai ieshit din parc shi te`ai dus acasa.Tu cu Bill deja traitzi impreuna.Ai venit.In apartament era pustiu shi rece,fara Bill.Te`ai ashezat sa te uitzi la tv shi ai adormit.
Te`ai trezit,iar la ceas era deja ora 8.Te`ai ridicat ca Viteza Luminii shi ai inceput sa te aranjezi.In acelashi timp,in sala...
B:God,unde e ea....draga...de ce intirzie?Poate s`a intimplat ceva cu ea?
T:Yo tot imi fac griji.I`ai sunat?
Ba,dar nu idica.
T:Merem?
B:Mergem!


miine mai pun..mii lene sa mai traduc... 9_9

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
ok  

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la