Tokio Hotel Romania
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Anne98 25 ani
 | Femeie 25 ani Buzau cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
fik cu amy :*:*:*:*:*
pers ji prima parte imd
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
fata crazy care a venit in Germania sa faca facultatea de muzica.Ea crede ca totul i se cuvine deoarece a trait mereu in puf.Acolo isi face o noua prietena care o face sa isi schimba punctul de vedere.De atunci incepe sa priveasca viata cu alti ochi chiar daca va ramane mereu o rasfatata
37.2KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
leez fata simpatica cu mult umor.Ea a inceput sa fac facultatea de muzica la fel ca si Amy.In scurt timp devin cele mai bune prietene.Chiar daca Amy era mai crazy cele 2 se intelegeau f bine, pana Amy incepea cu mofturile ei de printesa.
28.3KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
prima parte de la amy
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
neeext de la mn ..dupa cv commuri
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
place inceputu...
bvo amy..
am doar o obsorvatzie...
unde se duce amy? la liceu sau la afacultate?
ca nu intzeleg...
oke..
next leez? ;
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
k fain...next plzzz(ce fitoasa)
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
mi se pare interesant ficul ,chiar e super ,si de abia astept sa vad continuarea,sunt curioasa ce o sa faca AMY ,cred ca o sa primeasca o lectie de viata acum.Ma bucur ca nu mai are servitori la picioare ,ma bucur ca a ajuns in Germania.Eu chiar nu suport persoanele fitoase ,sclifosite ,si infumurate cum e ea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
wey aurora vad ca te-ai apukt de citit ficuri :Pbv
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
pai v-am promis ca o sa incep sa citesc ficurile voastre ,si m-am tinut de cuvant.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Agitata toata umbla ca o bezmetica pe holuri.Fra sa vrea s-a izbit intr-o fata pe nume leez. Ay:ce e c u tn..tu chiar nu te uiti pe unde mergi? Leez:sory nu am vrut.. amy:hai lasa-ma ca nu am timp de scuzele tale..trebuie sa imi gasec clasa..shit u nu stii unde e clasa de muzica.. leez:ba da..acolo merg si eu... amy:Multumesc Doamne ..macar acum ai fost de partea mea... Leez: Deci cred ca nu ne-am prezentat ..eu ma numesc leez... Amy:a bla bla...ma numesc Amy si te rog scuteste-ma de introducerile astea..da..si asa ca am avut o zi naspa....acum umi de asta am nevoie.. leez;kk imi pare rau..daca te-am deranjat cu cv.. amy:hai ca trece ziua..du-ma si pe mn in clasa. Leez:kkk....sper sa ne inteleg bine.. amy:te rog scuteste-ma de refren..parca ai fi mama.Mereu ma seca la cap cu teoriile ei si iti vine
sa crezi ca nu mi-a luat de ziua mea masina pe care mi-o doream.Noroc de tata Leez:kk..hai in clasa. Amy:bine..ce te grabesti asa... Dupa ce fetele au ajuns in clasa s-a facut liniste.. Prof: Domnisoarelor, va rog sa nu intarziati la ora mea..aici ati venit sa faceti facultatea nu sa barfiti baietii sau cv de ganul amy:va rog vorbiti ma incet ca ma oare capul ingrozitor.. profa: cine te crezi miss printeza fitelor.. amy:va rog ca am avut o zi ingrozitoare.. prof:gata..deschideti cartile la pag 50 ..astazi avem mult de lucru sii trebuie sa va predau teoria.. leez:amy..esti aici.. amy:a da ce? Leez : Deschide cartea la pag 50.. amy:a ada..ms... leez:kk si incearca sa fii mai atenta.. amy sa incerc sa vad dac reusesc(off shit deja urasc facultatea..ce nu as da sa dorm sau sa fac o baie cu spuma prof: amy ieji la tabla.. amy: dc (:| prof: dute acum la tabla ji fara intrebari.. amy : no bn...cum ziki uh.. amy se mijca greoi la tabla apoy.. prof: cum se numeste semnul ala mare de pe tabla? Amy:atzi spus fara intrebari  prof:amy ..norokul tau ca e prima ta zi aici ji azy nu o sa dau nici o nota.. deji ai merita un 2.. amy: aham (:| .. prof: o sa te las corigenta daka te mai portzi asha.. amy:no zau (:| taci ca se face curent..... amy se puse cu fundul pe catedra ji incepu sa stea.. prof:pregatestete domnisoara maine o sa te ascult din lectzia de azy.. amy:aham.. prof: treci la loc.. amy:aham.. tooata ora amy s`a uitat pe geam.. ori se juca cu creioanele sau barfea cu colegi vorbea intruna ji nu ajtepta raspuns.. niki n`o interesa.... ziua sa terminat repede.... amy si`a luat rucsacul ji a plecat.. Leez: stay.. amy amy stay.. amy: ce vrei?? leez: hai sa mergem impreuna.. amy:dc vrei sa ma duci in spatele pomului ji sa ma impusty.. leez: nooo :| n`am voie sa te cunosc ji eu mai bn....esty o fata misterioasa.. amy:daka ai de gand sa`mi spui cat de ciudata sunt itzi zik de pe acuma NU MA INTERESEAZA.. leez: bn :| am plecat..aici stau eu..papa.. amy:aham.. cum ziki uh ..  leez: poate vin azy pe la uh sa merem.. amy: nuz acasa..am cv mai important de facut.. leez:oke.. pa.. amy intra in casa..isi arunca hainele pe canapea.. se schimba in cv mai lejer..nu avea teme.. sau asha cv.. putea lenevi tooata ziua..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Deci amy mama fi si tu mai sociabila si lasa fumu sa se piarda si sa sti ca sunt aci ca mai obligat oricum misto ficu saracu bill,tu mereu ii sperii pe toti in fine next,aveti talent adik stiti asta
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 17 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
asa my car
30.7KB
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
oooo ce majina
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
neeeeeeeeeeeeeeeext!!
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
amy undei trabantu care tiam zis yo aa????zi ,saracu tom o sa aive traume psihice dupa lupta asta,vreau next
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
next de la mn
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
da mai incolo
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
3 pag\:d/
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
neeext!!!
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
oke oke stay caallmaa.. next acuma..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
Bill :Oky.. Amy a coborat jos si l-a vazut pe Tom care inca steatea si se holba in gol.El nu a vzut-o asa ca Amy i-a dat un cot si Tom pierznadu-si echilibrul si cazand jos.Amy a inceput sa rad ca o isterica. Tom nervos s-a ridicat de jos si i-a zis. T :o sa-mi platesti tu totul.... A :Cine eu ?Nee nu cred...tranus ce esti Amy a plecat acsa si-a facut un dus.Inca se gandea la cei doi baieti...S-a uitat la ceas..era 12..Atunci i-a venit o idee geaniala.A cumparat o bicicleta si a pus-o in locul masinii lui tom Apoi s-a dus la market si a cumparat mult hartie igienica si le-a infasurat casa... A :OO ce casa moderna am facut......sunt multumita de mine.... Amy a vazut ca in casa s-au aprins luminile asa ca a luat masina lui Tom si aplecat acsa.A ascun-so in garajul ei.Apoi franta de oboseala a urcat scarile.S-a pus in pat.Se uita din 5 in 5 minute la ceas.Nu putea sa adoarma.Asa ca a coborat jos din nou si s-a dus pe canapea si a inceput sa rasfoiasca o revista de moda.Plictisita a aruncat-o pe jos si a inceput o calce in picioare.. A :peste tot tre sa fie articole cu th...la fiecare pagina cv despre ei Ea inca nu isi dadu seama ca cei doi baieti erau de la TH Atunci Amy s-a uitat mai bine A :omg..astia is....si a scapat din nou rvista pe jos... A :da las ca merita...mai ales ca s-au dat drept alte persoane..cika tim..ce prosti....las ca voi continua si eu minciuna lor..o sa vada ei....... Nervoasa si-a luat o cuti de suc rece din frigider si a inceput sa tot isi toarne in pahar pana a terminat-o. A :LA cati nervi am mai am nevoie de cv..ice cream..dar nu am si niki nu ma duc sa cumpar la ora asta...poate maine de acum amy a incercat cumva sa adorama..a numarat oi capre tzapi vaki...intr`un sfarsit a adormit.. :*: dimineatza.. X: domnisoare amy.. amy isi ridica capul de pe perna nedumerita..cand vede ca e doar servitoarea isi aseaza la loc capul.. amy: ce vrei? x: eu ma duk la magazin..vretzi cv.. amy:i`ami dulciuri...moolte..ji ice cream.... X: bn am plecat... amyleaca odata.. servitoarea a plecat.. dupa 10 min cineva sona la sonerie.. amy: intra bleago ca ai cheie.. dar insista.. ..ji insista.. amy credea ca explodeaza. s`a ridicat nervoasa..era imbracata numa in boxeri ji un maieu roz.. amy:uh esty cea mai proasta servitoare.. dar la usa era tom.. toma`mi mashina.. amy: tim.. ce cautzi uh aici.. tom:nu te juca cu mn ca jtyu ca e la uh.. amy:nu e la mn...am dat`o la fier vechi.... tom s`a enervat ji a vrut sa intre in casa..numai ca sa ales cu o usa in nas.. amy s`a dos in bucatarie..a luat o matura ji un farash....apoy a iejit ji s`a dus la tom.. tom:ce faci mah ma omori.. ji a luat ji el o umbrela ji au incepot sa se bata... amy se apara cu farashu si dadea cu matura.... la un moment dat au ramas amandoi fara “arme”.. amy:iesi din casa mea pana nu chem politzia..ji pe maicata la fel. Tom: nu .. da`mi mashina... amy:nu o am.. tom: ba da.. amy: ba noo.. toma`mi mashina amy pana nu ma enervez.. amy:tim numa ca faci riduri.. tom:uh nu auzi sa`mi dai mashina..
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
taci mey 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
hmm..:-? camellya_bill nu cred ca mai aveau bani dak li se parea scump un mag ji la amy i se parea ieftin :-?? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
bya vrea next :o3
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
HELLO...
undei next`u? :-<
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
in buzunar..
il scot acuma.
next imd
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
amy:bn bn tzi`o dau TIM [rostind tare cuv tim] tom:hai mai repede.. amy a deschis garaju ji ia dat mashina lu tom.... amy:hai valea din casa mea.. tom:deci aia stay uh ..poate itzi fak o vizita.. amy:poate nuh..pa.[ ji ia inchis usa in nas[ amy: ce distrus.. amy avea draci.. s`a asezat pe canapea .. cand usa a incepot sa sone.. amy:cn draq mai e? Era servitoarea.. plina de sacosi..statea in fatza usi.. amy:ce vrei.. sa te ajut?? s`o crezi uh..haide mamaie.. cara... poate dai ji uh burta aia de balena jos.. X: uh.. amy a plecat sa se dea cu rolele in cartier.. .. cand.. a vazut ji ea ca are o piscina in curtea din spate.. ji`a luat repede un costum de baye apoy a incepot sa se balaceasca... dintr`o data a incepot sa`i sune telu.. amy a iejit din piscina.. s`a sters unpic cu prosopu apoy a raspuns.. amy: alo.. X: buna ziua! Sunt doctor carter.. am aflat ca suntetzi singura cunojtintza a pacientei... bla bla bla leez.. amy:asha ji.. X: si v`am sunat sa va sponem ca astazi o externam.. va rugam sa venitzi sa o luatzi..o zi buna.. amy:da bn..trimit soferu.. ji asha a ji facut..amy a continuat sa se balaceasca..iar mark a adus`o pe leez la ea.. amy:ce faci mey traiesty?? leez: aham.. amy:uh dc nu mi`ai spos ca esty orfana? Leez: de unde ai aflat? Amy: mi`o spos carter la tell.. leez:cn ..? amy:doctorul tau.. leez: aaaaaaaa..pay..jty..nu`i cea mai frum amintire a mea.. amy:acuma uh unde stay? Leez: la o vecina .. mai veche.. amy:stay cu babalaci.. leez: sa zikem.
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
ce buzunar mic ai leez
uppy \:d/
leez te`ai facut bine
acum amy uhhu ce atitudine 
tanti fitze :-w
si hmmmm
leez... si babalci
mda :|
florin salam si tokio hotel
:|
NEEEEEEEEEEEXT
:o3:o3
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
si next? :-?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|