Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Anne98 25 ani
Femeie
25 ani
Buzau
cauta Barbat
27 - 52 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Crazy girl`s in the city Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
fik cu amy :*:*:*:*:*

pers ji prima parte imd


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
fata crazy care  a venit in Germania sa faca facultatea de muzica.Ea crede ca totul i se cuvine deoarece a trait mereu in puf.Acolo isi face o noua prietena care o face sa isi schimba punctul de vedere.De atunci incepe sa priveasca viata cu alti ochi chiar daca va ramane mereu o rasfatata

crazy girl`s the city fata crazy care  venit germania faca facultatea muzica.ea crede totul Administrator

37.2KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
leez fata simpatica cu mult umor.Ea a inceput sa fac facultatea de muzica la fel ca si Amy.In scurt timp devin cele mai bune prietene.Chiar daca Amy era mai crazy cele 2 se intelegeau f bine, pana Amy incepea  cu mofturile  ei de printesa.


crazy girl`s the city leez fata simpatica mult umor.ea inceput fac facultatea muzica fel amy.in Administrator

28.3KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
prima parte de la amy

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Tocmai era o zi ploioasa si Amy  trebuia sa plece in germania.Picaturile se izbeau puternic de geam.Deodata aude un zgomot era mama ei.
M:amy trezeste-te.
Amyff de ce eu...Dupa 5 minute Amy se ridica din pat si se duce in baie.Se aranjeaza si se duce la micul dejun.Incepe sa se uita pe masa si nu vede  nimic
.amy:Maria unde micul dejun....Maaaaria...
Mama:maria a plecat a spus ca s-a saturat sa te suporte.
.amyff..s-a dus si si-a luat un baton de cereale si-a luat furioasa mobilul si geaca si s-a urcat in masina.Dupa cateva ore a juns in Germania.Inca nici nu stia unde va sta..
amy:shit ce viata aici nu stiu ce sa fac..de ce am venit aici....S-a dus si si-a inchiriat o vila de prin apropiere si apoi a coborat jo sa isi cumpere mancare.
Amy:aici nu e nici o servitoare..off tre saAmy:aici nu e nici o servitoare..off tre sa merg la market
Dupa cateva minute cat a cautat un market s-a lasat batuta.S-a intors la vila.Acolo s-a izbit  pe pat si a dat drumul la tv
:Amy:Urasc deja totul..nimic nu cum a crezut.PLictisita s-a dua la geam..afara plouaamyff iar ploua...urasc cand ploua.. s-a last jos lipindu-se de perete.Ea nu crdea ca va fi asa greu .Pentru ea era o schimbare sa traiasca fara micul dejun servit la pat sau fara nici un ajutor.A coborat jos.si s-a dus in leagan.A inceput sa stea si sa priveasca in gol.Fiecare clipa i se pare o vesnicie.Parca timpul ar fi stat in lloc.Inca nu ii venea sa creada ca acum este singura..Fiecare picatura care ii atigea corpul parca era o lovitura.A inceput sa fie trista si sa regrete ca aplecat.Dar atunci s-a ridicat si azis:Voi rezista chiar daca e ultimul lucru pe care il fac...voi rezista.... si`a luat o geaca pe ea ji a iesit in ploaie...se plimba singura prin park...cand..un baiat brunet ji complet aiurit  incepu sa tzipe.. X: heeeyy..ai grija..nuuu  scotty...
amy se uita la ea.. se gandea.. ce mama draq vrea asta?? s`a uitat in spate ji a vazut un cutzu  care se agita peacolo.
Amyleaca..nu am niki un os pentru tn  azorel.
Scotty  se sprijini de spatele ei.. o murdari tooata de noroi...
Amymg luatzi catzelul asta pana nu`l distrug..
Bill: .....
scotty  continua sa alerge in jurul ei.. intr`un sfarsit o darama pe jos.. amy era  plina din cap pana in piicioare de noroi..ii venea sa urle.. sa omoare  pe cineva.. ..
bill:imi pare rau.. ...
apoy isi lua catzelul ji pleca......
amy: ce idiot.....
amy se ridica  de jos.. avea un gust asha  amar in gura ji se simtzea ca draq......
a mers acasa..  nimeni nu o ajtepta..  singuratatea  asta... .. si`a fakut un dush luung ji cald.. se sprijinea de gresia rece  ji se gandea..   nu ii placea  germania.. ..ji facultatea.. nu avea niki o idee.. daka  tooata clasa o va ura ji o va arata cu degetul pe holuri..  Dar asta va afla incurand.. maine merge la facultate.. .. ii placea sa cante.. avea voce.. era destul de buna..dar nu s`a gandit niciodata sa faka cariera din asta.. dar cine poate jty.. intr`o zi..  poate o sa fie  recunoscuta in toooata lumea..  ji va avea succes...... isi puse  capul pe perna ji incepu sa viseze.. se trezi  tarziu...ii  venea sa urle..mai  avea numai   20 de min.. ji .. niki nu jtya unde`i facultatea..se atanja unpic.. apoy chema un taxy ji ii spuse sa   s`o duka  la facultate....
ajunsese acolo..ii dadu soferul ceva bani..apoy arunca o  privire.. totul era frumos acolo.. ...ii facuse o impresie destul de.. buna..pt inceput..acum   urmeaza ce e mai greu..  trebuie sa gaseasca cumva clasa  ei....
 


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
neeext de la mn ..dupa cv commuri

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
deci...
e super thare....
chiar au fost tharri fazele
deci vreau nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
place inceputu...

bvo amy..


am doar o obsorvatzie...


unde se duce amy? la liceu sau la afacultate?


ca nu intzeleg...


oke..


next leez? ;


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
la facultate mey..nu stii sa ctiesti sis    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
k fain...next plzzz(ce fitoasa)

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
mijto

deci insf ati pos ficu


nouuuu  




sa vedeem..


amy..nu te shtiam ajea de fitzoasa



fitzoaso


   

auzi..fara servitoare      


bill ai grija k astea te fac aiurit    


dar chiar esty prostanak


ce caine rau

rau rau rau

   

neeext!!!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
mi se pare interesant ficul ,chiar e super ,si de abia astept sa vad continuarea,sunt curioasa ce o sa faca AMY ,cred ca o sa primeasca o lectie de viata acum.Ma bucur ca nu mai are servitori la picioare ,ma bucur ca a ajuns in Germania.Eu chiar nu suport persoanele fitoase ,sclifosite ,si infumurate cum e ea.

pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
wey aurora vad ca te-ai apukt de citit ficuri :Pbv

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
pai v-am promis ca o sa incep sa citesc ficurile voastre ,si m-am tinut de cuvant.

pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
aha e un inceput    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
dap ..asta zikeam ji eu ^_^ asha next de la mn acuma

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Agitata toata  umbla ca o bezmetica pe holuri.Fra sa vrea s-a izbit intr-o fata pe nume leez.
Ay:ce e c u tn..tu chiar nu te uiti pe unde mergi?
Leez:sory nu am vrut..
amy:hai lasa-ma ca nu am timp de scuzele tale..trebuie sa imi gasec clasa..shit u nu stii unde e clasa de muzica..
leez:ba da..acolo merg si eu...
amy:Multumesc Doamne ..macar acum ai fost de partea mea...
Leez: Deci  cred ca nu ne-am prezentat ..eu ma numesc leez...
Amy:a bla bla...ma numesc Amy si te rog scuteste-ma de introducerile astea..da..si asa ca am avut o zi naspa....acum umi de asta am nevoie..
leez;kk imi pare rau..daca te-am deranjat cu cv..
amy:hai ca trece ziua..du-ma si pe mn in clasa.
Leez:kkk....sper sa ne inteleg bine..
amy:te rog scuteste-ma de refren..parca ai fi mama.Mereu ma seca la cap cu teoriile ei si iti vine

sa crezi ca nu mi-a luat de ziua mea masina pe care mi-o doream.Noroc de tata
Leez:kk..hai in clasa.
Amy:bine..ce te grabesti asa...
Dupa ce fetele au ajuns in clasa s-a facut liniste..
Prof: Domnisoarelor, va rog sa nu intarziati la ora mea..aici ati venit sa faceti facultatea nu sa barfiti baietii sau cv de ganul
amy:va rog vorbiti ma incet ca ma oare capul ingrozitor..
profa: cine te crezi miss printeza fitelor..
amy:va rog ca am avut o zi ingrozitoare..
prof:gata..deschideti cartile la pag 50 ..astazi avem mult de lucru sii trebuie sa va predau teoria..
leez:amy..esti aici..
amy:a da ce?
Leez : Deschide cartea la pag 50..
amy:a ada..ms...
leez:kk si incearca sa fii mai atenta..
amy sa incerc sa vad dac reusesc(off shit deja urasc facultatea..ce nu as da sa dorm sau sa fac o baie cu spuma
prof: amy ieji la tabla..
amy: dc (:| 
prof: dute acum la tabla ji fara intrebari.. 
amy : no bn...cum ziki uh.. amy se mijca greoi la tabla apoy.. 
prof: cum se numeste semnul ala mare de pe tabla? 
Amy:atzi spus fara intrebari
prof:amy  ..norokul tau ca e prima ta zi aici ji azy nu o sa dau nici o nota.. deji ai merita un 2..
amy: aham (:| ..
prof: o sa te las corigenta daka te mai portzi asha..
amy:no zau (:| taci ca se face curent.....
amy se puse cu fundul pe catedra ji incepu sa  stea..
prof:pregatestete domnisoara  maine  o sa te ascult din lectzia de azy..
amy:aham..
prof: treci la loc..
amy:aham..
tooata ora amy s`a uitat pe geam.. ori se juca cu creioanele sau  barfea cu colegi  vorbea intruna ji nu ajtepta raspuns.. niki n`o interesa....
ziua sa terminat repede.... amy si`a luat rucsacul ji a plecat..
Leez: stay.. amy amy stay..
amy: ce vrei??
leez: hai sa mergem impreuna..
amy:dc vrei sa ma duci in spatele pomului ji sa ma impusty..
leez: nooo :| n`am voie sa te cunosc ji eu  mai bn....esty o fata misterioasa..
amy:daka ai de gand sa`mi spui cat de ciudata sunt itzi zik de pe acuma NU MA INTERESEAZA..
leez: bn :| am plecat..aici stau eu..papa..
amy:aham.. cum ziki uh ..
leez: poate vin  azy pe la uh sa merem..
amy: nuz acasa..am cv  mai important de facut..
leez:oke.. pa..
amy intra in casa..isi arunca  hainele  pe  canapea.. se schimba in cv mai lejer..nu avea teme.. sau asha cv.. putea lenevi tooata ziua..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Deci amy mama fi si tu mai sociabila si lasa fumu sa se piarda si sa sti ca sunt aci ca mai obligat   oricum misto ficu saracu bill,tu mereu ii sperii pe toti   in fine next,aveti talent adik stiti asta

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
normal ca stim asta...nu avem nevoie de confirmare..off nu te-am obligat eu            

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
asa my car

crazy girl`s the city asa car

30.7KB


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
oooo ce majina

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
de aia are unchiumio ala kre m-o prins        

me rog...

mijto next

amy vai mey sisule ce draq ai patzit

ejti ajea de fitzoasa

te trag eu la coltz ji te impushk fac omleta din u,....ca mamy nu are curaj

mey leez te porti prea mumu ku amy

eu i-as fi dat un deget in ochi ji aj zice "drum bon "

       



neeeeeeeeeeeext!!!!prof tampit..ji eu odata la o ora...me rog..imi amintesk,...profu de ist,...face "iuly cei cu u ca teai schimbat erai asa de cuminte inainte" eu 'pa"  face "ce sa int cu u?" eu "pa"     "iulia ai face bn sa te schimbi"  eu "pa"   ala "ai coborat tare mult in jos eu "pa" ji mo lasat in pace
       


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce miss fitze


si acum...se imprietenesc nu?


cam greu...


amy nu`i prea sociabila [-(


si profu... prea ingaduitor


si amy sa ishi mai controleze purtea...


ma scoate din srite zau...


asha shi acum...


cred ca shtytzi ce vreau


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT        :*:*:*:*:*


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce beton
are amy atatea fitze in ea  
thoamne haide cu nextzul


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
neeeeeeeeeeeeeeeext!!

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Dar era f plictisita si nu voia sa mai stea in casa.S-a schimbat repede intr-o pereche de jeansi si un tricou f scump si cooll si bineinteles si accesorille.In picioare si-a pus conversii ei preferati cu cap de mort si s-a urcat in masina.
In trafic era aglomeratie mare.Amy  a vazut-o pe leez.
Amy :hy..ce  faci aici..
L :pai ma duc la jobul meu..am nevoie de bani ..
A :kk urca in masina si mergem impreuna..si asa ca ma plictisesc....
L :kk...daca asa vrei
Amy mai avea putin si exploda de nervi..Traficul era f aglomerat..
Amy :in sfarsit am ajuns asta este ?
l:da...
A:ce coincidenat chiar voim sa imi cumpar cv ..poate vad cv mumos..
L:ok..imi faci vanzare...)
a:aha...
Amy intra fericita in magazin si se holba pe la toate.Deodata a vazut o pereche noua de  papuci
A :omg..ce super is..
L:pretul nu e prea super da na
A:nu nu..pretul e chiar acceptabil
L:daca zici tu
Deja trecusera cateva ore de cand amy se tot uita prin magazin.Lista ei de cumparaturi se tot marea..si pretul la fel
L :vezi sa nu cumperi tot magazinul
A :ce ?ce ?a da..sper
l :Hopa vad ca vin cumparatori noi
a :da da nu conteaza
Le: eu ma duk sa ma uit sa vad ce ne`au adus azi..uh ai grija de ei..
amy:aham..
bill:uite ce tricou toom. Adika tim
tom: da will.. cum ziki uh..
au inceput sa se  uite la toot ce era acolo....amy ii urmarea cu privirea...
bill: mey totu e scump aici..
amy: )))) glumesty noo..  ...
bill: ce vrei sa spui??
amy: mah da uh de unde itzi cumperi haine  de la obor
bill:
tom: ma calci pe nervi fato..
amy: mey tzaranule.. lasa`ma ji mijca sa`tzi  culegi porumbul...
leez: amy..[ trea pe langa ei  tzinand un malder de haine]
tom:mai hai sa plecam de aici..
amy: haii miijcatzi`va..  vaallea...
leez: amy..numai speroia clientzi asha..
amy : aham.. hai ca ma duk sa`i mai zik vreo 2..
tom s`a urcat in majina... vroia sa plece cand..
amy: baaahh lasule.. ia treci uh aici ca n`am term cu tn..
tom ieji din mashina..
t: ce mai vrei ..???
ji au inceput sa se certe ..inca unpic ji se luau la bataie..bill privea speriat din mashina..
t:  mey fitze uh crezi ca ma faci pe mn  babuin  mancator de muste asha usor..
amy: da  mahh..
leez: teerrminnaattziii..
amy: mai vb  mai incolo  tim
ji amy se urca nervoasa in mashina ji pleca de acolo...
tom: ce fata  thoamne
leez: termina ca niki uh nu esty usha de biserica..
tom: mda bn..haide sa plecam bill...
     


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
amy undei trabantu care tiam zis yo aa????zi ,saracu tom o sa aive traume psihice dupa lupta asta,vreau next

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
         

amy amy


           

nu ma pot abtineee        


ce fitze faci

 

te iei de toti      



neeeeeeeeeext!!app vad amy ca te porti mai mumu cu leez :-j


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
next de la mn  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
da  mai incolo

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
3 pag\:d/


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare
vleauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu  nextzzzzzzzzz                          


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
neeext!!!    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
oke oke stay caallmaa..  next acuma..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
tom: mda bn..haide sa plecam bill...
Amy furioasa s-a intors inapoi.Isi zicea in gand
Amg  ala Tim ala e un badaran..sper sa fie inca aici...
Finnd f nervoasa s neatenta(caci ea o fire imprastiata) a dat cu masina peste Leez.Amy a auzit un zgomot si s-a speriat f tare
Amy :Ce ce am facut.....
Deodata vazu o balta de sange..Pe soseaoa neagra  sangele navalea la vale...Amy s-a apropiat .Apoi a vazut ca victima era LeeZ.Intrase in panica.Inima ii batea cu putere mai ceva sa ii sara din piept.A scos repede mobilul si a sunat la salvare.Dupa cateva minute  Leez era la spital.
    A doua  zi Leez a deschis ochii.Chiar daca fata i era palida ii radia de fericire
Amy :imi pare rau L
L entru ce ?
amy ay..eu..au am dat cu masina peste u...
L :Nu iti mai fa griji..acum sunt bine
Any i-a adus un suc de banane si apoi a zis
A :tre sa plec
L e ce
Amy ey ..stii...nu prea imi plac spitalele..urasc mirosul de aici...simt ca totul ii infestat cu microbi..
L ky..lasa-ma de acum
Amy  afisa un zambet fals si ii zise bye si fugi cat de repede putu.Se urca cu viteza luminii in masina.Din intamplare cand se ducea spre casa..  l-a vazut pe tom in fata casei lui.

A iejit  nervoasa din majina.. tom a vazut`o dar nu a schitzat nici un gest..
amy: esty multzumit??
tom: ce vrei?
Amy; din cauza tah leez e in spital....sau nu tzi se pare mare lucru asta..
tom: ce ai femeie iar ai baut..
amy: femeie a mata oke.. betzivan esty uh.. ji nu glumesc..  [ridicand tonul  la el]
tom:nu am facut nik..
amy:uh mai facut sa fak asta..daka nu ma intorceam sa te bat asta nu s`ar fi intamplat..
tom: ji  vrei sa  ziki ca e vina mea
cearta a incepot sa se  aprinda  bill ia vazut pe amandoi   certandu`se ji s`a gandit ca e momentu  ca sa`i desparta dar..
bill:hai baietzi..terminatzi.. [ ji se baga intre ei]
amy:toom afurisitule..[ sii ii trase un pumn in fatza lui billl din greseala]
bill  a    urcat sus in baie..
tom ranjea..
amy: e vina tah..
tom:nu mai spoone.. totu e din vina mea?
Amy: da
ji a plecat dupa bill.. nu jtya exact unde e ..dar  a urcat sus ji a vazut usa  de la baye intredeschisa..
amy:aici era bill..
bill: ce? Ai venit sa`mi mai  dai un pumn..[ spuse asta tzinandu`si un  servetzel la nas]
amy: e vina tah ca  te`ai bagat..
bill: ji daka nu.. o incasa tom ??
amy:ji ce daka..el merita e un derbedeu...
bill:nu`l cunojti..
amy:schimbam subiectu.. te`am lovit la nas?/
bill: da..
amy:stay sa vad..te`ai curatzat ???
bill:oke..

amy:atunci..AAA??A?A?A nush.. ridica ji uh o mana in sus....ji stay cu capu pe spate pana cand se opreste


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
pffff


amy ce ai facuuuuuuuuuuu



ji o mai ji lashi singurik pe leez :-W      



ce iti fac cand te prind

dc nu esty atenta?:o3    



tom luate-ar dracu :-W



bill te-ai lovit (



amy :-w


u esty vinovata si dai vina pe altii tot u comentezi



asha-s ji je ;        



neeeeext!!!!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
thoamne    
bietu nasuc a lui bill
pune mai rpd nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
oky eu tre sa pun next parca..mai acusi primiti unul  

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
mai repde        

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Bill :Oky..
Amy a coborat jos si l-a vazut pe Tom care inca steatea si se holba in gol.El nu a vzut-o asa ca Amy  i-a dat un cot si Tom pierznadu-si echilibrul si cazand jos.Amy a inceput sa rad ca o isterica.
Tom nervos s-a ridicat de jos si i-a zis.
T :o sa-mi platesti  tu totul....
A :Cine eu ?Nee nu cred...tranus ce esti
   Amy a plecat acsa si-a facut un dus.Inca se gandea la  cei doi baieti...S-a uitat la ceas..era 12..Atunci i-a venit o idee geaniala.A cumparat o bicicleta  si a pus-o in locul masinii lui tom Apoi s-a dus la market si a cumparat mult hartie igienica si le-a infasurat casa...
A :OO ce casa moderna am facut......sunt multumita de mine....
Amy a vazut ca in casa s-au aprins luminile asa ca a luat masina lui Tom si aplecat acsa.A ascun-so in garajul ei.Apoi franta de oboseala a urcat scarile.S-a pus in pat.Se uita din 5 in 5 minute la ceas.Nu putea sa adoarma.Asa ca a coborat jos din nou si s-a dus pe canapea si a inceput sa rasfoiasca o revista de moda.Plictisita a aruncat-o pe jos si a inceput o calce in picioare..
A :peste tot tre sa fie articole cu th...la fiecare pagina cv despre ei
Ea inca nu isi dadu seama ca cei doi baieti erau de la TH
Atunci Amy s-a uitat mai bine
A :omg..astia is....si a scapat din nou rvista pe jos...
A :da las ca merita...mai ales ca s-au dat drept alte persoane..cika tim..ce prosti....las ca voi continua si eu minciuna lor..o sa vada ei.......
  Nervoasa si-a luat o cuti de suc rece din frigider si a inceput sa tot isi toarne in pahar pana a terminat-o.
A :LA cati nervi am mai am nevoie de cv..ice cream..dar nu am si niki nu ma duc sa cumpar la ora asta...poate maine de acum
amy a incercat cumva sa adorama..a numarat oi capre tzapi  vaki...intr`un sfarsit a adormit..
:*: dimineatza..
X: domnisoare amy..
amy  isi ridica capul de pe perna nedumerita..cand vede ca  e doar  servitoarea  isi aseaza la loc capul..
amy: ce vrei?
x: eu ma duk la magazin..vretzi cv..
amy:i`ami dulciuri...moolte..ji ice cream....
X: bn am plecat...
amyleaca odata..
servitoarea a plecat.. dupa 10  min cineva sona la sonerie..
amy: intra bleago ca ai cheie..
dar  insista.. ..ji insista.. amy credea ca explodeaza. s`a ridicat nervoasa..era imbracata numa  in boxeri ji  un maieu roz..
amy:uh esty cea mai proasta servitoare..
dar la usa era tom..
toma`mi mashina..
amy: tim.. ce cautzi uh aici..
tom:nu te juca cu  mn ca jtyu ca e la uh..
amy:nu e la mn...am dat`o la fier vechi....
tom s`a enervat  ji a vrut sa  intre in casa..numai ca sa ales cu o usa in nas..
amy s`a dos in bucatarie..a luat o matura ji un farash....apoy a iejit  ji s`a dus la tom..
tom:ce faci mah ma omori..
ji a luat ji el o umbrela ji au incepot sa se bata... amy se apara cu farashu si dadea cu matura....
la un moment dat au ramas amandoi fara “arme”..
amy:iesi din casa mea pana nu chem politzia..ji pe maicata la fel.
Tom: nu .. da`mi mashina...
amy:nu o am..
tom: ba da..
amy: ba noo..
toma`mi mashina amy pana nu ma enervez..
amy:tim numa ca faci riduri..
tom:uh nu auzi sa`mi dai mashina..


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
     


pfffff


tom tom tim tim billl billl pffffffoai da pana la urma dc s-au dat drept altcnv??


poate ei cred ca ea e fana        


cn jtie


amy jtie

)

:P


ji leez jtie


:


pfff


cum dracu le-a infasurat casa?      


)


thoamne


nebona

:P



de unde ata hartie?O_o


ji tom ah pardon tim a venit numa pt mashina?de casa ce zice ))



amy amy esty o mincinoasa))))))


ma faci sa rad


iai zis la tom bleago


))_

)


servitoarea nu'ma vine O_o


sa ii opreasca


pe nebunii astya))


hai k scriu pan maine



deci


cumde au ramas fara arme)



de leez ce se mai aude

leez mama nu murii


)


ca raman orfana


))


amy mai trage o thura ji pe la leez:P:P:P






a ieshit din spital sau no?O_o


dup ce k a calcato cu majina neeatenta mea sisa






billule hai basty ji opreste-i :-w


vrei sa ajunga ambii in spital??


)k o sa ai ce vizita


))


ji ce cumpara :-"


Leez neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!  


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
     

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
taci mey      

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
domne ce penibila era amy cu matura si farasu        next plzzzzz

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
OMG


       


ce de lupte pe aici


saracu bill


nasucu lui ( amy dc nu l`ai vazut pe bill cand se baga?


tom boule


leez?? fa`te bine (


tim... auzi la el...


shi will


suna bine amn2 numele


sa primim pe ring umbrela si matura... vreau o lupta cinstita fara lovituri sup centura



     


ashtya doi is mortali


ce bine trebuie sa arate casa celor doi... e beton


da`mi mie mashinutza lui tom


VREAU NEXT


:*:*:*


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
cei mai ceri mashina "tim"?
nu ai bani sati cumperi alta??      
thoamne shi yo care ma gandeam k iesti bogat
da na asta e  
e suuuper beton fiku    
haidem cu nextzul


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
hmm..:-?  camellya_bill nu cred ca mai aveau bani dak li se parea scump un mag ji la amy i se parea ieftin :-??   neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
bya vrea next :o3

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
hai ca eu si cu leez o sa scriem cv mai tarziu        

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
HELLO...


undei next`u? :-<


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
in buzunar..

il scot acuma.

next imd


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
amy:bn  bn tzi`o dau TIM [rostind tare  cuv tim]
tom:hai mai repede..
amy a deschis garaju  ji ia dat  mashina lu tom....
amy:hai valea din casa mea..
tom:deci aia stay uh ..poate  itzi fak o vizita..
amy:poate nuh..pa.[ ji ia inchis usa in nas[
amy: ce distrus..
amy avea draci..  s`a asezat pe canapea .. cand usa a incepot sa sone..
amy:cn draq mai e?
Era servitoarea..  plina de sacosi..statea in fatza usi..
amy:ce vrei.. sa te ajut?? s`o crezi uh..haide mamaie..  cara... poate dai ji uh burta aia de balena jos..
X:  uh..
amy a plecat sa se dea cu rolele in cartier.. .. cand..  a vazut ji ea  ca are o piscina in  curtea din spate.. ji`a luat repede un costum de baye  apoy a incepot sa se balaceasca...
dintr`o data a incepot sa`i sune telu..
amy a iejit din piscina.. s`a sters unpic cu prosopu apoy a raspuns..
amy: alo..
X: buna ziua! Sunt doctor carter..  am aflat ca suntetzi singura cunojtintza a pacientei... 
bla bla bla leez..
amy:asha ji..
X: si v`am sunat sa va sponem ca astazi o externam.. va rugam sa venitzi sa o luatzi..o zi buna..
amy:da bn..trimit soferu..
ji asha a ji facut..amy a continuat sa se balaceasca..iar mark   a adus`o pe leez la ea..
amy:ce faci mey traiesty??
leez: aham..
amy:uh dc nu mi`ai spos ca esty orfana?
Leez: de unde ai aflat?
Amy: mi`o spos carter la tell..
leez:cn ..?
amy:doctorul tau..
leez: aaaaaaaa..pay..jty..nu`i cea mai  frum amintire a mea..
amy:acuma uh unde stay?
Leez: la o vecina .. mai veche..
amy:stay cu babalaci..
leez: sa zikem.


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce buzunar mic ai leez 


uppy \:d/


leez te`ai facut bine


acum amy uhhu ce atitudine


tanti fitze :-w


si hmmmm


leez... si babalci


mda :|


florin salam si tokio hotel


:|


NEEEEEEEEEEEXT


:o3:o3


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
nu pot sa cred  
eu mai bn muream decat sa stau cu o baba in casa    
da las poate o ia amy de crescut                
asha deci haide mei cu nextzzzz  


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Amy asta ma scoate din sarite ,nu o suport ,e un personaj gen mia colluci.daca as fi fost eo in locul lui leez ,ce as fi facut cu amy   parca ca Tom si Amy o sa fie impreuna pana la urma,dar nah   de abia astept next

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
si next? :-?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la