Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
fic nou... personaje: mery:propietara taberelor lizy:
denise:se ocupa de orfelinat impreuna cu lizy si pe bill si tom ii stitzi
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
ooooo..da deabia astept sa vad ce se mai intampla....la pescuit..iai vreau next 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
daca ma rogi u bibi... imediat il pun
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
mery mincinoaso...cum adica bill e cu tn fa urato.. haide denise..fi zambitoare asa cum te stiu eu... astept next
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
ooo petrrecere...vreau si eu...de ce nu mau inv si pe mn astept next
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
apare personaj nou....mike
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
a venit si vremea petreceri..cand am vrut sa intru am observat ca pe iraba statea un baiat....si se uita la luna..mam asezat in fatza lui.. m:buna.. d:saluty sunt denise.. m:mike.. d:nu vrei sa intram.. m:imediat.. si am pornit noi.. cand am ajuns acolo...am mai barfit...leam povestit ce am mai facut azi cu tom...apoi am mers la piscina....mam imbatat..si intr-un sfarsit am plecat spre cabana...ma insotzit mike deoarece cabana lui era putzin mai jos...si vroia sa se asigure ca nu cad dracu pe undeva.. apoi mam dus in camera...bill nu dormea.. d:hacc ce faci mey la ora asta.. b:ai baut ceva.. d:sa spunem.. b:haide s ate culci.. d:nee nu vreau.. b:haide...acum.. d:numi dai u mie ordine.. si spunand asta am iesit afara..bill alerga dupa mn.. d:nai alceva de facut.. b:nu.. ma apropiam din ce in ce mai mult de lac.. apoi am stat un pic si mam uitat la bill iar in clipa urmatoare mam aruncat pe spate in apa... b:denise...denise..si incepu bill sa planga... dar eu nu ieseam...am inotat pe sub poduletz...apoi am iesit incet si lam impins in apa.. b:nustiu sa inot.. d:ceai spus..bn printzeso vine printzu sa te ajute.. si am sarit in apa si lam adus la mal. b:sa nu mai faci asta.. d:mdea cum spui u cand am ajuns in baie tast bill a intrat in baie sa faca dush d:nu tzia ajuns ala din lac..mai vrei unu.. b:taci mey.. dupa 10 minute a iesit bill cu un peste in mana.. d:stai sa fac o poza..zambeste b:da foarte amuzant.. b:fa ceva cu el? d:cum il vrei..fiert ..prajit? b:il vreau cat mai departe de aici.. am plecat din camera si am inceput sa hoinaresc cu pestele pe strazi.. a oprit o masina si un baiat a scos capu pe fereasta.. x:hey iubire tziai scos pestele la plimbare.. d:nu ma..lam scos la agatzat..e fata si a zis ca vrea sa depuie icre cu tn cand ai timp.. iam inchis gura si apoi miam vazut de drum... cand insfarsit am ajuns is eu la lac..amaruncat pestele apoi am mai stat o secunde pe acolo.. cand mam intors tom era in spatele meu..la fel de beat ca mn.. d:ai iesit la plimbarica t:se poate spune si aja.. d:mai bine hai la piscina ca apa asa nui asa curata.. t:bn... si am mers noi...doi manga pe strada..paan cand am ajuns la piscina.. neam balacit ..pana cand am obosit si am adormit pe un seslong lipid de cel a lui tom.. noaptea am inceput sa ma invartesc....pana cand am ajuns la pieptul lui toama si acolo am adormit.. dimineatza... d:neatza si cand am ridicat capu iam dat una lu tom in barba.. d:hopa...pup si trece.. si chiar asta am facut... dupa o luna... am inceput sa ma intzeleg bine cu mike...suntem de 1 saptamana impreuna...tom mie ca un frate...iar bill...bill e cu mery aia... mam sculat dis de dimineatza si lam vazut pe mike furisanduse...mam dus si eu dupa el.....tom ma vazuse pe mn de la geam..asa ca a venit si el... apoi lam vazut pe mike...se ducea la la mery...apoi ia a coborat...si sau asezat pe niste scaune...am ciuit urechea sa aud ce spun.. me:planu merge cum am zis nu? ce plan..ce au pus la cale.. mi:da...mam pus cu ea.. me:perfect..asa o sa stea departe de billl al meu... mi:si cand imi primesc recompensa... me:chiar acum... si au inceput sa se sarute..tot mai pasional..pana cand au intrat in vila ei... am fugit de acolo...ochi imi lacrimau mi se intinse tot rimelu...mam lovit de tom...apoi lam luat in bratze..si am inceput sa plang.. d:ma mintzit...il urasc.. t:gta gta linistestete... ma luat frumos si ma dus la mn in camera..bill era acolo si se uita la tv.. a cazut di pat cand ma vazut in starea aia... tom a inceput sa rada...dar eu nu..imi veneau in minte cuvintele lui mike...tom ma lasat singura cu bill...el trebuia sa se duca cu copii impreuna cu liz pe nustiu unde... mam intins in pat si ma uitam pe peretzi in timp ce multe lacrimi se prelingeau pe obraz.. apoi cineva a batut la usa...era mike...mi-am sters lacrimile...apoi am deschis usa foarte calma.. m:buna iubire nu te bucuri sa ma vezi.. iam tras un pumn de iam mutat falca...apoi una intre picioare si o usa in nas... ma simtzeam mult mai bine.. mam dus in la baie.. apoi mam dus la bill si lam pupat pe obraz... d:pa ies afara pe hol era mike.. m:iubire de ce esti asa de agresiva.. d:lasama dracu in pace...dute la mery si ... si na apucat sa zika nik pt ca..mike a sarutato.. dupa sarut a luato in bratze si a bagato in baie... d:lasama...lasama.. m:shh..o satzi placa... d:nu lasama...ajutor.. a inceput sa se dezbrace.....mia dat si mie bluja jos.. d:nuu..lasama...ajutor.. in clipa urmatoare.. a intrat bill si fara sa stie ia dat una in cap lu denise... d:bill... si am alergat la el..apoi am inceput sa plang pe umarul lui..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
auleu tomitza mie mila de tn..nu stiu cum dar vreau ca u sa ramai cu denise...si bill? cu cine se mai pune.....astept next
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
6 luni fara parintzi..suna bine......astept next
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
a doua zi m-am trezit..parintzi deja plecasera...m-am imbracat in ceva lejer si am inceput sa hoinaresc prin casa...laki era i bucatarie.. d:pregatit de scufundari? la:aa..da.cred nustiu..mie cam ..sti u..frica... d:hai ca nu poate fi asa rau..oricum..am auzit ca ai renuntzat la slujba.. la:da...ma plictisea..am renuntzat la idee.. d:bn...haide imbracate... am mai stat sa mancam micul de jun pregatit de menagera....apoi am mers repede pe plaja...am inghiriat un iaht..apoi iam asteptat pe bill tom si liz... astepta asteptam...asteptam iar da nu mai veneau.. la:mai vin secolul asta d:ai incredere o sa apara... am mai stat 5 minute si apoi l-am sunat pe tom.. d:haide tom..miscate....tom...raspunde... t:alo..mdea.. d:ce faci mey..noi te asteptam de juma de ora aici... t:noi? d:da eu cu fratimiu.. t:bn haide ca venim... d:ooff la dracu si am inchis telefonul.. la:numi zi ca nici macar nu sau imbracat.. d:bingo..inca 5 minute si apar.. la:ma dus sa-mi iau ceva de baut.. dupa 2 minute a venit.... la:uite pe cine am gasit ..zicea ca va cunosatetzi.. d:mery...credeam ca ai murit.. m:buna c***o... si a scos un pistol si mi la pus la tampla... apoi la strigat pe mike... me:mike..vino aici..am gasito pe iubita de denise... mi:nu ne-am mai vazut de mult nu... me:gta ..acum urca in barca sau trag... mike la impins pe laki apoi a pornit barca .. apoi a venit si tom.. t:undei denise... la:au luato.. b:cine... la:mery cu mike.. barca se indeparta tot mai mult mai mult mai mult...apoi mery a scos pistolu si mi la ps iar la tampla..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
MAR!A OLTEAN
Tokio Hotel Fan
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
wow ce fain ca si mie sa mi se intample asta hai pune nexxxxxxxxxxxxxt
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
me:timpul razbunari.. d:vai thu.. me:mey u nu itzi dai seama ca ai a mori.. d:draghe..stii ce ..o sami faca mare placere sa te vad la inchisoare... me:me tu ai inebunit...nutzi dai seama ca ai sa mori..asa ca nu ma nereva.. d:vai thu...faci riduri.. aveam un plan...mery sa apropiat mai mult de mn..si mai mult pana cand am apucato de bluja si am aruncato in apa.. mi:totul e bine mery? d:da..foarte bine si l-am lovit cu ce am apucat in cap.. apoi am trecut la volan si am incercat sa ma indrept spre mal... me:nu spapi asa de usor de mn.. d:am incercat si eu,, me:o sa platesti.. si sia indreptat pistolul spre mn..apoi a tras....nu ma lovit..am sarit in apa.. am luat o franghie sau ce era aia...am prinso de la spate si am legato..apoi am mers pana la mal..politzia era deja acolo...au arestato.. m-am dus la laki ma luat in bratze apoi a venit si tom...l-am luat si pe el in bratze...cand am vrut sa ma duc la bill mery sia eliberat o mana si a tras spre mn...am cazut lata......... a doua zi m-am trezit in spital...tom langa mn..laki pe hol bill si liz nustiu unde prin spital d:salut tom.. t:tziai revenit... d:mersi.. t:pt ce? d:pt ca ai stat cu mn.. t:nui nik.... d:te iubesc tom... apoi am inchis ochii... t:doctore..repede...vino... doc:nutzi face griji...doar a adormit dupa ce am iesit din spital..am incercat sa-mi inec amarul in curse de masini...mi-am luat masina si m-am inscris la nascar era si sheri....o fata din copilarie... sheri: dupa 2 curse deja mi sa urat...asa ca am renuntzat ..era sambata ...ziua mea...am decis so fac acasa cu catziva prieteni..adica tom,bill,liz si laki... m-a ajutat menajera cu decorurile..apoi am mers sa luat suc...si alte cesti..mai trebuia doar sa-mi iau ceva de imbrcat si eram gata
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
lol ce moaca are sheri astept next
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
yoy catamai comentu..asta merita un next mare 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
ntre timp ce eu cu laki faceam de mancare incepu sai sune telefonul lui bill suna suna suna mereu mereu.. b:alo ?da .seampamana viitoare turneu..da..asa am intzeles ..pa david.. t:era david? b:da..saptamana viitoare plecam in turneu..a zis sa ne odihnim.. auleu plleaca..nu..nu se poate cred ca eram alba la fatza .... d:cear fi sa mancam in orash? b:bune idee.. am mancat si in orash..apoi am mers acasa...nu aveam chef de nimic....realizasem ce tzin a tom..dintr-o prietenie cred ca va urma sa fie ceva mult mai serios..dar de c eimi fac sperantze..peste o saptamana pleca..ma uita si tom..iar liz suferea si e ala fel de mult...se intelegea cu bill foarte bine in ultimul timp..si cred ca erau si impreuna...bill era mult mai deschis decat tom... n-am avut chef de nimic in ziua aia.....m-am dus sa ma plimb pe plaja...am stat o ora ,2 ,3 ,4 ,5 .... apoi tom a venit dupa mn...era trecut de 20:00... nu l-am observat pe tom..eram pierduta in ganduri..... t:vi inauntru...uhu?denise esti bine? d:da.... apoi a urmatat tragedia..cred ca din instingt am inceput sa ma sarute..tot mai pasional...stiam unde vrea sa ajunga....dar l-am refuzat...apoi am inceput sa ne certam...din ce in ce mai rau...de atunci n-am mai vorbit...era ziua in care trebuiau saplece...liz se ineca in lacrimi..dar nu eu..nu am fost acolo...nu vroiam sami arat slabiciunea pt el..dar nam putut rezista... m-am urcat in taxi si m-am dus la el..prea tarziu totusi...am vazut avionul decoland..m-am urcat intr-o masina...apoi am inceput sa tzip.. d:tom te iubesc..... prea tarziu...i-am vazut privirea....il transformasem intr-un om insensibil..era doar vina mea....a mea a mea amea..am inceput a plang pe volan...apoi mia sunat telefonul..sa raspund sa nu raspund... am raspuns pana la urma.. t:si eu te iubesc.. d:tom si in clipa urma toare mi-am sters lacrimile... d:tom am gresit......... t:e prea tarziu... am trantit telefonul care s-a spart in bucatzi...liz a plecta si ea la familia ei din anglia si eu am ramas cu laki in florida...nu mai aveam chef de viatza....dar m-am prefacut in fatza lui....intr-o zi a venit la mn unu care cica vroia sa ma faca model..zicea ca am potentzial....am aceptat...eram si fotogenica asa ca treburile au mers ca pe roate...mai erau patru saptamani pana cand veneau parintzi acasa..din telefoanele lor am inteles ca au o surpriza pt mn...... in cele patru saptamani ramase am devenit vedeta....am primit si un rol intr-un film...mii de copii ma imitau...ma citau ..se vopseau ca mn sau isi schimbau numele in denise...aveam chiar si o revista si un show in fiecare luni despre moda....numai vorbisem cu tom de un secol...dar ma uitam la toate interviurile aveam postere cu ei acesori o gramada........ urma si ziua cand veneau parintzi...cand au venit plini de bagaje...apoi m-au legat la ochi si m-au dus in garaj...mi-au dat esarfa jos apoi am vazut un baiat... d:miatzi facut cadou un majordom? ma:nu draga el e viitorul lui sotz... viitorul sotz..viitorul sotz...sotz sotz sotz..am ramas blocata...urmatorul meu sotz.... e:buna sunt erik.. d:denise si ma uitam foarte urat la el.. haide sa va cunosatetzi...neau bagat in camera la mn sperand ca o sa iasa ceva au sperat degeaba...norocul lor ca nu l-am luat la bataie.. d:si de unde esti? e:din portugalia.. d:vi afara sa jucam ceva..biliard poate.. e:in nici un caz..jucam tenis.. d:bn fie ca tn e:sti ar trebui satzi pui silicoane.. d:de ce?nu o sami pun e:o sa fi sotzia mea si o sa faci cum spun eu..si ma apucat de gat... la:laso in pace...
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
nota 10 pt ala care stie cate smilies a bagat bibi 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
|
|
hai alexa cu sfarsiu.
_______________________________________ [
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
imediat 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
orele treceau iar eu ma plictiseam...ziua urmatoare nu mai aveam deloc chef de viatza..eram ca si stearsa..nu ma simtzeam bine...orelele treceau repede...prea repede..nu vroiam sa mai ies di pat...dar mai era si mama.. ma:haide fata mami ...mai e doar o ora si te duci la altar...sa te ajut sa te imbraci.. d:nu mama pot si singura.. apoi ma lasat si a plecat cu ceilaltzi spre biserica.. mam uitat ciudat la rochie...era frumoasa...dar nu era potrivita pt acest moment...miam scos o rochie neagra..si am puso pe mn..apoi am coborat la limuzina.. d:la biserica bob.. dar nu am auzit nici un sunet..cred ca soferul era nou...tot drumul nu a scos nici o vorba...de obicei cand mergeam undeva vorbeam..dar acum nu...deja zarisem biserica...erik era in fatza ei cu parintzi..dar soferul na oprit..a mers tot inainte.. t:considerate ca si salvata...si isi potrivise palaria.. d:tomm.. d:opreste putzin masina.. am deschis geamult apoi mam ridicat si l-am vazut pe erik..era intr-o situatzie jenanta...se uita la mn..iam aratat degetul din mijloc d:iao fraiere apoi m-am dus la loc.. eram curioasa..cum ajunsese tom aici..unde ma ducea... d:unde mergem.. dar nu scotea nici o vorba... d:ma duci in padure dar nci atunci nu scotea nici o vorba...imi venea sal strang de gat...am observat ca era o pungutza pe bancheta din spate.. t:imbracate cu ea... m-am imbraca cu ea apoi masina se opri..am zarit multe scaune...desi nu era nimeni...era si un popa acolo...liz si cu bill ...liz in rochie de mireasa si bill la costum...apoi tom sa pus in genunghi si ma cerut de sotzie.. t:denise vrei sa fi sotzia mea...? d:da tom vreau.. si acolo neam sarutat.....romantic...pt mn da... m-am casatorit in acelasi timp cu liz..ceea ce imi placea la nebunie...daca baietzi uitau de aniversarea casatoriei noastre ne suparam amandoua... peste doi ani am avut si un copil cu tom...o fetitza pe nume rachel..si liz a avut tot o fetitza luana.... imi vizitam parintzi foarte des..si pe a lu tom la fel...simone avea acum 2 nepotzele.... laki sia gasit si el fata vietzi lui si acum vreau sa vad ce iese....erik a intrat la puscarie..mery si cu mike au iesit de la parnaie si s-au indragostit unu de altu..ar melisa a ajuns model... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~the end~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
|
|
ce trist ca sa terminat... dar a fot mijto... astet urmatoru fikpooppp
_______________________________________ [
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
tnx byba
40.8KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
vai de maicutza mea ce frumoasa a fost povestea vb fato ejti GENIALA
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
fezi de emotie nici nu am scris bn vroiam sa zik bv 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
ji mie mi-a plaqt....da nu inteleg dc razi k ma apuka ji pe mn rasu aq ji nu ma mai opresk prea curand 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
eee nuti face prob makar jtii k e o pers mai rau k u aceea sunt eu 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
vroiam eu sa fac pag noua ....dc mi-ai luato inainte 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
zau ... muhahaha.. mai incearca.. sau altfel.. dute pe nush unde.. si unde vezi cas 25 de postari bagi si u un comm acolo si faci pag noua 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
98 cred:-?
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
am intrecuto pe bubu :P:P:P:P
27.2KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
|
|
cu ce?
_______________________________________ [
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I知 spinnin' round And deep inside My tears ill down I知 losing grip What痴 happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Elisu
Adm2
 Din: costangeles
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2616
|
|
cu smilyurile 
9.9KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
melci
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan
 Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
|
|
ziceai ca nu te intrece nimeni?:> hehe:P 
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
poosyk_and_poosya4ever:X
^.^TH fan^.^
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
|
|
de ai shti cat de iubesc............zooperrr.............
esti tare zoooper tare.....
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|