♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
fic nooou \ /o sa pon pers ji prima parte mai tz..tre sa fug :-ss
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
aja personajele...:-? stati sa caut again )
Jennifer-o adolescenta cu capul in nori
Nicol-fitzoasa scolii in acelasi timp cea mai populara
Christina-prietena cea mai buna a lui jenn.
21.2KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
hai mey pune prima parte nu ma tine aici un suspans
_______________________________________ this is real, this is me I’m exactly where I’m supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
dap..haai iully
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
vrem prima parte!!!!
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
pon prima parte deseara cred
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dcc? asha tarziu
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
prima parte? :o3
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
pfff okay imd:P:P:P
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
asha 1. nico e cam urata.. 2. nico ii pr
3. ma streseaza.. 4. uff.. ma angajez la o firma ji trec cu buldozeru peste ea..
muhahah .. o ajut sa slabeasca..
asha .. unde elam..
da da ...
jennifer mi se pare supper de treaba..
i cum capu in nori..
cum zikeai uh..
ashhaa.. ii mikk iuly
vlleaau neext :o3:o3
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
asha next ;
Am umblat pe strazi pana seara tarziu era deja miezul noptii,ma simteam atat de goala pe inauntru..Am pornit spre parc..Pe drum am inceput sa dau drumul la cateva lacrimi.Aveam o stare de melancolie..m-am asezat pe iarba fina si curata din cauza ploii care cadea din cerul intunecat..Stateam rezemata cu spatele de un copac..Am inceput sa smulg firicel cate firicel de iarba din pamantul umed,,Plangeam acum si mai tare,nu ma mai puteam oprii..Mi-am adresat o intrebare la un moment-dat la care nu cred ca ar gasii cineva vreodata raspuns..Ce rost am eu pe lumea asta?..Nu,nu am nici un rost..de ce mai traiesc?asta numai Dumneeu poate stii..Off ce tot vorbesc,parca nu credeam in Dumnezeu 8-|..Cineva s-a asezat si el rezemat cu spatele de cealalta parte a trunchiului,asa incat stateam spate in spate..Nu stiam cine e,nu vroiam sa stiu,nu ma mai intereseaza de nimic.Ploaia cadea lin peste fatza mea amestecata cu lacrimile ma provoca sa inchid ochii,asa ca am acceptat.O voce finuta si tremuranda de baiat mi-a rasunat in urechi.. B:E o lume atat de mare,toti eu un anumit sens in viata asta,eu sunt singurul care nu are rost sa traiesc. Am tacut putin dupa fraza lui gandindu-ma la ce a spus.. J:poate ca tu ai un rost,dar daca eu as fugii de acasa nimeni nu ar observa as putea paria pe asta.. B: nu spune asta,nu ai de unde sa stii J:dar tu ai? B:off,mai bine am vorbii despre altceva Am stat asa si am vorbit pana la 3 dimineata..Mult?Nu..deloc!3 ore nu sunt de ajuns nici macar pe departe.Ma pregateam sa ma ridic si sa ma intorc cand el m-a oprit.. B:nu,mai bine nu..O sa plecam acasa amandoi dar nu o sa ne dezvaluim fizicul.. J:ok..bye M-am ridicat cu greu la fel si baiatul acela si am pornit amandoi in directii opuse..
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
inka un comme :*
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
lool sardinia   e saradia:Psi next mai tz;
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel
 Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
|
|
imi plashe fiku e dragutz vleau sa pui nextz 
_______________________________________

I'm Not Sad Because I'm An Angel.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sweet_aurora2006
Tom Kaulitz Fan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
ce misterios e Bill.e foarte interesant ficul,cand pui si un next? 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
nici un next pe aici? :o3
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
Sorry fetelee...next acum:P
Intr-o seara m-am certat rau de tot cu parintii...Si ce mi-a trekut prin cap?Sa fug..da...sa fug!proasta idee..Mi-am pus kte cv in rucsac : haine mancare telu` incarcatoru` mp4 baterii si cam att..Am iesit usor pe balcon..In fatza lui era un copac...M-am urcat cu picioarele pe balustrada,si m-am prins rapid de o creanga mai stabila..Ei bine,eram in copac,dar am cauzat un zgomot..>____<Mama a iesit pe geam si m-a vazut.Atunci am inceput disperata sa cobor din copac cat puteam eu mai repede,si am cazut in fund..Ouch!!!Maikamea a iesit repede pe usa si a inceput sa strige la mine,eu mi-am luat rucsacu` si am luat-o las fuga..Am scapat de ea,dar dau peste altcinevaaa,[m-am izbit de un baiat]..Ridic privirea,nu-l recunosc,dar destinu` ne face sa ne intalnim din nou..Ehh:-j B:hey papusha :> unde te grabesty asa? J:lasa-ma tampitule da-mi drumu [ma zbateam si urlam intr-una] Baiatu` a ramas inmarmurit cand mi-a auzit vocea,habar n-am dc :-??,.A ramas asa cu gura cascata uitandu-se la je J:ce te holbi bah? Dar nu am ratat ocazia deoarece a renuntat sa ma tina cu forta si am luat-o la fuga..Acasa probabil se dadea un scandal cat razboiu` mondial intre mama ji tata..eh..Oricum nu ma intere.M-am asezat langa un tufis,mi-am pus patura si rucsacul ca perna si am adormit..Pe la 2 noaptea aud un zgmot.. B:psst Wayy,ma speriu rau si ma ridic brusc umpic deasupra tufishului sa vad cn e..Norok ca nu m-a vazut #:-S ..Era tot baiatu`ala lol,probabil ma cauta B:hey,psst,jtiu ca esty aici,raspunde!!! Abia mai respiram,mi-era frik de omu` asta:-SS..yoy !Mi-am strans incet patura si mi-am bagat-o in rucsac,si tot la fel de incet am pornit in partea opusa..Din greseala am dat de creanga unui copak cu capul [eram la marginea padurii]si am facut zgomot J:auuu Baiatu` ala si-a indreptat lanterna spre mine si atunci m-a vazut..)_) B:hey,stay acolo,nu fugii,nu vreau sa-ti fac rau!!! Dar prea tarziu...deja disparusem!
asa deci ficul leez pls baga-l la arhiva si il continui in vara cred cand iau vacantza:P
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel
 Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
|
|
dupa cum am mai spus e suuper fiku deci te loog mult sa bagi nextz k mor de curiozitate 
_______________________________________

I'm Not Sad Because I'm An Angel.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
oke^^
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|