Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil Ada_net
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 47 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / N.e.w. g.H.oS.t Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
ASA FIK NOU,,AGAIN..IMPREUNA CU YULI
Misty-o fata draguta dar care in interiorul inimii ascunde un mister al vietii ei di n pacate "traieste" in alta lume nu se stie cum a fost ucisan se indragosteste de cn nu trebuie

Raquele- fata rea si egoista indragostita de banii lui bill este in spital din cauza unui accident de masina se sbate intre viata si moarte

Melisa- medium/mellisa-o domnisoara de numai 22 de ani este medium mai mereu obosita din cauza spiritelor are un suflet f bun astfel incat ii ajuta pe toti

Bill-un baiat simpatic, glumet care gaseste dragostea adevarata.Din pacte un mare obstacol ii va sta in cale dar in cele din urma il va depasi.Cum zikeam dragostea adevarata invinge orice obstacol

tom- fratele lui Bill.El este un baiat f cool dar din pacate se indragosteste de cn nu trebuie .De Raquele care  incearca sa ii foloseasca dragostea dar nu reuseste.In cele din urma incepe sa simta si ea cv pt el....Si asa au loc mari schimbari.


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
asa si acuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum  pozeleeeeeeeeeeeeeeeeee:PP


sunteti curioshi ah?hai k vi le pon 


raquele 



mellisa



pe bill ji tom ii jtit:P:P:P


Misty-

n.e.w. g.h.os.t asa curioshi ah?hai pon  mellisape bill tom

8.8KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
prima parte? :o3

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mellisa..

aia din  mesaje  din lumea de dincolo..[parka:-?]

mey da voi chiar v`atzi pos pe treaba..:|:|

bv..

parka asha eram ji eu..

incepeam  un fik in fiecare zi..

dar.. va dau un mik sfat..


sau  nush ce e ..

deci..

eu zik sa nu va  apukatzi  sa facetzi la fel ca mn..

pt ca e greu sa tzi pasu..

daka  e incepetzi in calc..

ji dupa 2 3 partzi il postatzi..

oricum..vreaau prima parte


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Si yo vreau prima parte

_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
New Ghost


Era miezul noptii,atat de linistit,dar in inima orasului se petrecea ceva cu urmari dezastruase.
R:hmm iubitule nu mai rezist pana acasa
B:Raquele potoleste-te o sa facem accident!ajungem imediat
R: dar nu mai pooooot ..
Si incepu sa-l sarute
B: RAQUELE TERMINA(spuse asta tipand la ea)
Si o impinse mai incolo
R:iubitule de cand urlii u la mine?
B :Raqi vrei sa facem accident ?ajungem imediat acasa !
Raquele nu asculta si incepu sa-l sarute,Bill pierdu’ controlul masinii si dadu’ intr-un stalp de curent,pe care il dobora,mai aveau putin timp ca sa se salveze,masina va exploda !Raquele avea capul spart toata fata ii era plina de sange iar masina era intoarsa invers..Bill mai era treaz..A tras-o repede pe Raquele afaafara si si-a luat telefonul a format nr. Pentru salvare reusii sa ii cheme dar masina exploda si ii arunca in aer..


..Dupa catev minute bill isi reveni.Era incostient pe strada.Tocami atunci veni si salvarea.Observa ca Raqele  nu era intr-o stre prea buna.Ajunse la spital.Medicii i-au zis ca se intampla cv f ciudat cu ea.Nici ei nu stiau ce asa ca i-au zis sa se duc in camera ei.Intre tim Raqele intrase in moarte clinica din nou.De data aceasta se intampla cv f ciudat.O conexiune cu o alta lume..un alt suflet a pus  stapanire pe corpul ei.Acel suflet il iube pe bill si voia sa fie alaturi de el asa ca incerca sa il atrag intr-o capcana.Bill intra timid in camera.Frica puse stapanire pe el.
B :Raqele
R dar defapt vb Misty)-da bill sunt bn..vreau sa te rog cv
B:da zi
R:du-te in ,,padurea spiritelor”
B:dc?
r:nuami pune intrebari...
B :Oky am sa ma duc...
Bill iesi din camera si se pregatea sa se duca.Si-a luat geaca si a pornit spre acea padure.Afara se facu frig.Bantul batea cu puture.Intunericul inghitea orasul..


Doar  luminile si cateva stele mai aducaeu un pic de culoare.Incercand sa para curajos Bill inainta in acel loc.El nu stia ce il asteapta.Afara a inceput o furtuna.Cand bill a intrat in acea padure s-a speriat.Totul era atat de sumbru.A observat si cateva morminte.,,Deodata Iii suna mobilul..

B:alo da?
M(medicul):Puteti sa veniti aici Raqele va cheama...
B :Vin imediat...
Bill se bucura ca l-a cheamat si a venit cat a putut de repede.A luat un taxy ca sa fie mai uor.In statie era o aglomerati de nedescris,Cand a ajuns la spital a fugit repede in amera lui Raqele.E a era treaza si il astepta.
R :bill ai venit..
B :da sunt aici..

B a sunt aici..m-ai chemat?
Ra,ma simteam singura,poti sa stay cu mn?
Besigur
Si se aseza pe pat langa ea prinzand-o de mana..Intr-un final au adormit amandoi ..


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
asha next de la mn:-?dupa cv commuri:P

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
         

omfg..

ce dulce e raquele..

misty..

ce cautzi un in corpul ei....

iesi afara iesi..

da`u cu  spay de muste daka nu iesi..

fat`o ieessii..

ji raquele a murit??

nuu vreeaauu...

dc sa se duka bill in padurea spiritelor..

??


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

oke..iuly neext


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
ink un come:P

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
haideti mey lasati commuri daca vreti next        

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
comm?:o3:o3

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ufff...ce lai istetzi..

numa eu am lasat comm..

lailor..

haideetzi ca eu chiar vreau next :o3


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
bellu dc teai fi dus u oare acolo in padure?
crek se va intampla cav rau
haide cu nextz te looooog


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
omg :-ss


saraca fata (


alta lume :-s


fantome >


:-ss


o sa am coshmaruri la noapte...


si aia se agatza ca un sharpe de gatu lu bill


e vina ei [-(


   


si saracu bill :-ss


sper sa nu patzeasca cv o_0


va loooooooooooooooooooooooooog


NEXTTT


:*:*


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
aham ms ca am scos 3 commuri in 2 sapt


Intr-un final au adormit amandoi imbratisati.Dimineata Bill fu trezit de aparatele care tinuiau intr-una.Dar era prea adormit sa isi dea seama
Niste medici intara in salon si il scoase cu forta pe Bill
B: stati,ce se intampla?a murit?(
M:trebuie sa iesiti
Si ii inchise usa in nas
B:off
Privea pe usa cum ii conectau tot felul de aparate care sa o tina in viata..Oare va mai traii?Deodata se auzi un zgomot din spatele lui bill..Se intoarse si vazu scris pe perete cu sange „VINO IN „PADUREA SPIRITELOR” LA MIEZUL NOPTII”..Bill se speriase rau de tot ..Cine sa fii scris?cu ce a scris?ketchup marker sau chiar sange?:-O...Nu prea mai voia sa ..Era foarte confuz..Dar pana la urma,ce avea de pierdut?Asta gandea el habar n-avea ca putea pierde chiar viata...Oricum,in momentul asta trebuia sa se concentreze la Raquele..Scapase o lacrima cristalina si atat de sincera care aluneca usor pe obrazul lui catifelat.Si-o sterse ..In cap ii veneau tot felul in minte,un filmulet de derula de la cap la coada,cel care s-a intamplat cu o noapte in urma..Era 10:30..Nu mai era mult pana la mieul noptii,Bill se uita la ceas din 5 in 5 minute..Pe hol trecea o femeie cu varsta intre 22-23 ani..Era dragutza..Dar se pare ca avea ceva probleme..Vorbea singura..Nu se intelegea perfect ce zicea dar virbea cu cineva,insa nu era nimenia acolo..O_o.Bill o intreba :
B:aa nu va suparati,va simtiti bine?H.H
X:da,ma simt bine:-?de ce nu?
B:aaa nimic,scuzati-ma..
X:ok..
Si femeia isi vazu de drum..


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
si eu scot 0 comm`uri in vreo sapt


nus nu prea mai trece lumea pe la fic`uri


in general


asha acum ficu


eu nu cred ca se simtzea bn...


bill fugi o sa te pape


cry imoh baby cry


sper sa nu moara raquel :-<


si era sange bill >


fugi papushica fugi


inebunesc :| semnam cu muma  >:d<


VLEAU NEEEEEEEEXT      :o3


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
2 pagini \:d/

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
thank's pt 2 pag bya      next dupa ink 1 comm 2..ji dupa ce il scriem )

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
cp 


neeeext :o3


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la