Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
bruneta_mara la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
27 - 64 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Este identica! Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
Pai un nou fic!

Pun primul personaj imd :

#Anastasia

este identica! pai nou fic! pun primul personaj imd

17.2KB


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
#Zac

este identica! #zac

53.7KB


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
#Tom

este identica! #tom

20.1KB


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
#Bill

este identica! #bill

23.1KB


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
Si alti prieteni-Gustav
                            -Georg
                             -David
                               -Simone(mama gemenilor)
prima parte acum


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
[Part 1]
‘Salut jurnalule,scuze ca nu am mai scris ,promit ca o sa ma revansez.Am multe sa iti povestesc.Pentru inceput,sunt extrem de fericita.Am cunoscut un baiat care insfarsit este si mama deacord,si tata,si toti prieteni,il iubesc indeajuns incat suntem logoditi deja.La prima privire am crezut ca este un badaran,numai ca poarta haine mai mari decat el cu cateva numere,sa justificat spunand cu un ton foarte sigur ‘Ascult Samy Deluxe ,este idolul meu.’ Cunosc-udul miam dat seama ca are o fire mai dificla ,prietenoasa,cateodata sensibila,sincera si foarte placuta.Am auzit multe vorbe despre el ca este afemeiat ca bla bla bla,dar sincer nimic nu mai credeam pentru ca inima mea deja ii apartinea,tineam la el indeajuns cat sami dau viata pentru el.Am auzit multe vorbe de fratele sau ‘geaman ‘ sincer nu seamana deloc,asta este alta poveste.Totusi sa va povestesc,il cheama Bill ,este rocker dupa cum arata ,aaa si am uitat sa va spun ca Tomy adica Tom canta intro formatie destul de cunoscuta numita Tokio hotel mai pe scurt TH,este chitarist,bill fratele sau geaman vocalist si mai sunt inca doi membri tot baieti cred ca ii chema Georg si Gusty sau nu stiu sugur .Sa revenim Bill este o persoana mai sensibila,dupa cum aud ca vorbeste mi se pare foarte copilaros,dar totusi maturizat,adica un copil maturizat,a suferit dupa o fata ,o chema Adriela sau ... nu stiu sigur oricum daca la parasit insemna ca nu il iubea sincer...si Bill nu merita asa ceva.Imi place un lucru la el...defapt mai multe,NU SUPORTA SA FIE MINTIT,la fel ca mine...dealfel...mia spus sa am grija pentru ca tom este cam afemeiat...dar eu cred in iubirea lui tom chiar daca gurile rele vorbesc,barfesc.Miam adus aminte era sa uit un amanunt foarte important ZAC.Lam cunoscut prin intermediul lui Tom.Cred ca se intelege foarte bine cu el.Mama gemenilor Simone este de treaba prima data sincer credeam ca este o dama fitoasa sa spun asa sau cu nasul pe sus.Dar de data aceasta mam inselat armanic,este super de treaba.Upsss ma striga cineva.Cred ca e tom.Bye...

                                                                                   Anastasia.’


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaa l`ai pos ji aici..    


waii  miha imi plashe molt cum scri      

anastasia e soper de treaba..:X:X

e bn ca ji simone nu se poarta  cu ea ca ji cu o  criminala..

hmm..

asha...ji ji neeext


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
A :da,sunt aici in camera !
T:mam ingrijorat am crezut ca ai patit ceva!
A :nu,sunt bine.
T :sti ,suntem singuri !
A :si ce propui ?
T :pai,sa ma saruti.
Neam sarutat !
A :da.
T :sa ma iei in brate.
Neam luat in brate.
A :da.
T :vaiii !ce eram sa uit !
A :ce ?
T :maine avem cina in familie...
A :adica ?
T :pai familia mea cu familia ta.
A :aha.
B :tom !anastasia !
T:da suntem aici!
B:ce faceti ? nu iesim si noi in parc?
T :pai...anastasia vrei ?
A :as merge dar ,mama cu ce intra in casa ??
T : chiar nu stiu !
S :anastasia !!!
A:e mama ta nu ?
T :da...
S :ce faceti toti aici ?
A :pai...
T :idee !
S :ce spui tom ?
T :mami, de ce ai venit aici ?
S :as dori sa vorbesc cu mama ta anastasia.
A :nu a venit inca de la cumparaturi.
S :pai trebuie sa o astept .
T :gata sa facut !
S : poftim ?
T :mamiii,esti dragutza sa stai singura aici in casa , ca noi vrem sa mergem in parc !
S :nu ma deranjeaza.
A :da ,dar bunele maniere spune ca...
T :lasa acum bunele maniere.nu-i asa mama ?nu-i asa ca nu te superi ?
Tom fluturand din ochii...
S :bine ,bine duceti-va !
T :super
S :si tu mami ??bill ?
B :ce ?
S :tu nu mergi ?
B :ba da ,eu am dat ideea.
T :good ideea !
S:bine, aveti grija ce faceti!
A :Larevedere !Mi-a facut placere sa va revad !
S :poti sa ma tutuiesti !
A :nu lasa-ti mam obisnuit !
S :daca te face sa te simti mai bine...
T :ce barfiti voi acolo ?
S :tom !nu ai voie sa vorbesti asa !daca era mama anastasiei in casa,ce parere avea ?
A :nu il mai certati,este un pisoi !
S :da...daca spui tu...
T :miau !
A :shhh...hai sa mergem !
T :bill ?
B :da ?
T :unde esti ?
B :vin acum !
T :bine !te asteptam in fata casei !
B :ok !
Tom a deschis usa...
T :Intai domnisoarele !
A :merci.
Am iesit cand ...


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
ashhaaaaa fic nou =p~


deci ca sa inteleg..ficul se rezuma la jurnalul ei sau la realitate?;; )

lol..asa...tom oare ce presimt eu c-o sa faci.


ai iesit din casa caaaaand


aa si am cv de commentat

:-"


anastasia

in poza

pare cam

prea matura pentru tom

adica


ar avea vreo 20 ji cv

:-??

oricum neeext!!!!!!!!!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaaaaaaaaaaaaa


ne tzi in suspans..

leao        


waii ce politicoasa e anastasia.


hmm ji tom pisoi.

pisi pisi pisi pisi..  fa ji uh ca zupy.. doamne ce tembela poate fi zup  

busch busch busch busch.. ashaa..

deeci neext


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
Z :ce faceti mei ?
A :sa nu mai faci asta !
Z :te-am speriat ?
t :nu ! nu vezi ca i sa ridicat paru in cap !
Z&a&t :hahahaha
Z :ce mai ziceti lume ?
T :bine,tu ?
Z :bine.eram prin zona,si mam gandit sa trec pe aici !
B :gata,am venit !
T :welcome bro !
B: Please disbelieve as you want to use my brain too developed into the area english!
T:ce a zis acolo?
A :nu conteaza
Z :haide ca eu plec !tay tay !
A :bye !si acum ce facem ?
B :hai sa ne dam in carusele !
A :stai sa imi iau cardu...
T :fac eu cinste !
A :dar...
T :nici un dar te rog
Am mers in parc...
T :mergem in lebede ?
A:da …
Neam urcat in lebada…lebada era in aer…
T:ce romantic!
A:o daa…ce romantic ca ne face bill cu mana!ce fata de purece are  : ))
T:ai stricat momentul!
A :ups...
Eu si tom neam sarutat,ne iubeam !
T :te iubesc pufulete !
A :si eu puf mic de pisoi !
Neam dat jos din lebada...
T:peste 2 zile este Valentine`s Day
M :stiu !
T :ABEA astept !
a :de ce ?
T : e si tu acuma !
A :da.
T :hai in casa groazei !
A :nu,ca imi este frica !
T :hai pisoi !
A :hai in tunelul dragostei !
T :nu merge decat de Valentine`s Day
A :da...
T :hai mei in casa groazei.
A :bine.deja mie frica.
T :bine nu mergem !mie foame !
A :am acasa,hamburgeri,cremsnit.
T:hai!bill?
A:Lasa-l ca e cu o fata!
T:ok.hai sa mergem!


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
cine`i z?  

uff casa groazei.. :-SS

aaaa..  m`as muta acolo..  

ashhaa...

bill cu o fata

hrr hrrr..cine`i aia

:-L

neeexxxt


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
Am mers acasa...nu era nimeni...
T:suntem singuri!
A:si ce propui?
T :nimic...
A :hai sa mancam !
T :bine...
A :dupa ce
1)ma demachiez
2)imi fac dush
3)ma dau cu creme
4)ma imbrac in pijama
5)imi prind paru
6)fac mancare
t :deci te astept aici !ok ?
a :ok
Anastasia a plecat spre camera sa, a inchis usa ca sa fie sigura ca nu intra tom peste ea.
A :asa.deci trebuie sa ma demachiez !
Zis si facut.
A :dush :X :X :X :X
Anastasia facea dush,apoi isi dadea cu creme pe corp,se imbracase in pijamaua ei de matase,isi prinse paru.
A :gata !
Iesise din camera ,cand tom dormea.a intrat in bucatarie incet si a inceput sa pregateasca de mancare.
A :deci,am pus furculite ?da cutite?da farfuri ?da!mancarea e gata.
Sa dus usor langa tom..
A:iubire trezeste-te!
T :nu mai vreau.
Anastasia ii saruta-se usor buzele.
T :bine mai convins.
Tom ridica privirea la ceas
T :atata tia luat sa te aranjezi ?
A a...
T :hai sa mergem sa facem papa...ca mie foame
A :bine
Tom intrase in bucatarie...
T:ai facut tot?
A:da.
Tom ma luase in brate,ma saruta.
T :mersic...
A :pentru ce ?
T :pentru ca existi !
A :Mersic.
Neam asezat la masa.tom nici nu folosi-se tacamurile.
T :te superi ca mananc fara tacamuri ?
A :nu...
T :ok...
A :eu am terminat !
Si se inchina
T :si eu. Sarut mana pentru masa bucatareasa sa traiasca !
A :mersic !
T :ma duc sa iau un film ... sa ne uitam
M :ok !
Zis si facut tom a gasit un film...
T :am gasit un film !
A:care?
T: if only!
A: :X:X:X iubesc filmul!
Anastasia state ape canapea cand ii atrage atentia o hartie strivita de fundul lui tom.
A:poti sa te dai putin?
T:da.
Tom sa dat.era un bilet care scria asa
                 ‘Anastasia ,eu si simone am plecat pana la paris pentru cumparaturi.ne vedem peste 1 saptamana.
                                                                 Mama ta.’
A :suntem singuri acasa
T: yes!!!!!!!!
A:iesi:P
t :am glumit iti dai seama singuri ?
Lui tom i se afisase un zambet pervers pe fata.


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
deci ma bucur ca pui nexturi rapide dar totusi ai putea sa raspunzi si la comenturi?;; )


leez z=zac :P


good nu te supara dar e cam plicty...ai putea sa bagi ji uh cv ca sa nu dea in cliseu


adica..nah.singuri acasa iubitzi oare ce se va intampla.:-j


o inseala tom ea se duce la bill sau la zac



sau mor toti


sper ca nu e asa:P

okay.bill hay mama acasa


lasa fetele:-w


neeext!!!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
‘Draga jurnalule azi e o zi foarte trista in viata mea,mam saturat sa fiu maltratata de toata lumea,sa ma jigneasca,as vrea sa plec sa fug,sa nu ma vada nimeni.Mi sa oferit sa dansez intr-un club,ca am corp frumos bla bla bla ... dar nu vreau . Mam saturat de viata asta !As vrea sa mor odata !
                                                                      ...’
nu e asa , lasa ca o sa vezi tu 


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
wow ma bucur ca nu e asa [sper ca nu te-am suparat]


whatever ..un next ,mai mare pls?:o3:o3


Dc e o zi trista?ca i s-a oferit sa danseze in club)


lol..a lasat-o tom?a facut cv gresit?ce s-a intamplat??


maltratata de toata lumea??jigniri???ce pnm viseaza asta


pune neeeeext!!!!!!!!!!!!!!!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
pai vezi ... lasa ca o sa afli... la momentul potrivit

pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
T :ce faci anastasia ?
A : nimic...de ce te uiti asa la mine ?
T :aaaa nimic...
Si ma sarutat...a coborat usor pe gat,mia dat drumul la bluza ma sarutat pe piept.Ma luat in brate am urcat in dormitor, a inchis usa.Sa pus peste bine, de bluza de mult scapasem eram doar in bustiera...iam dat jos tricoul,Usor el a coborat saruturile pe abdomen...mia dat jos bustiera...ne sarutam, sia dat jos pantaloni... apoi sa intamplat... ops [18+]
Neam trezit dimineata...
M : neatza !
t: neatza!
M:ce ai fata asta?
t : pai sti ca ieri...
M : da...
T : nu neam protejat...
M : cee ?
t : da...
M : mamaaaaaaaa
T : nu e acasa... ai uitat ?
M : eu ziceam mama adik ca nush ce sa fac... daca sunt insarcinata...
T : ne luam !
M : da ?
T : da !
m :bine...
Next
Neam imbracat apoi am coborat fericiti jos...
B: ce fac porumbei?
t:abea neam trezit…
B : pei eu plec..,. la mony...
T : care mony ?
a : ce ziceai tom ?
T : nimic
A : asa...
B : byeee
A&T: byee
A plecat bill , aman2 ne uitam ….
T: nu am prinzi!
A: :P vezi ca vin!
tom ca deobicei ma condos prin alergaturi in pat…
A: te prind!
miam luat avant din usa si am sarit pe el!
t: te iubesc!
a : te iubesc ! de aici pana la dumnezeu !
t : de iubesc de aici pana la dumnezeu de aici pana la infinit !
a : oaa


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce matura e aia pt tom :|


catzi ani are tipa? :|:|


si ... joaca cunva in telenovele?   


nus dc parka am mai vazut`o pe acasa cand se uita bunicamea 


uuu tom :>:>


goboy go     


i hanna have your baby - natasha bedingfield [ parka asa se scrie ] [ are nm ciudat  ]


paris ;X;X


vreau neeeeext


>;d<>;d<


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la