Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
fik cu amy .. hmm psst psst secret .. da schh :-$
amy = ashley
eu = katty..
pers: ashley:
26.5KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
katty
15.9KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
bill& tom
35.9KB
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
place
NNNEEEXXXTTT...is curioasa s vad c s mai intampla
Modificat de CrAzZy G!rL (acum 17 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel
 Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
|
|
e suuper idea adik e originala haide cu nextz 
_______________________________________

I'm Not Sad Because I'm An Angel.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
next de la mn mai incolo >_<
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel
 Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
|
|
domane.. kitty e de rasu lumii ) pana shi eo is mai matura decat ea ) asha deci haide cu nextz 
_______________________________________

I'm Not Sad Because I'm An Angel.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
mjth
pe je ma incanta katty:Pimi plc tilu` ei:-j
nuj ce tot o deranjeaza pe ashley tot ce face katty
lool
neeext!!!
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH
 Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
|
|
zi ms de 2 pag..cp 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
danke de 2 pag
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
asha..si imd next ^_^
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
|
|
tare ma amuza katty,e dragutza....next plzzzz
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel
 Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
|
|
a inceput sa imi plak de kitty e mai de treaba acuma..cu exceptia hainelor ) deci haide cu nextz
_______________________________________

I'm Not Sad Because I'm An Angel.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel
 Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
|
|
haide cu nextz.. mie imi plashe... 
_______________________________________

I'm Not Sad Because I'm An Angel.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
oke.. pon eu nextu imd 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
da..imd -20 de any )
acuma serios....bag next imd^^
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
in 10 min erau acasa..ashley era rupta..s-a dus sa se intinda nu inainte de ai spone cv lu katty. Ashley:vreau sa dorm fato auzi.. dute afara..sau fa cv in linijte..sunt rupta de oboseala si numai de tn nu am chef.. katty:sa traitzi shefa  ashley s-a dus sa se intinda..a pos capul pe perna si somnul a furat`o repede.. katty se plictisea.. nu avea ce sa faka..a iesit afara.. in park s-a intalnit cu tom..care statea relaxat pe o bancutza si asculta muzika.. katty:aloha jamaica. Tom: aa..uh? Katty:da eo.. aa..eu is katty..^^..uh tom nu? T:de unde jty cum ma cheama.. katty:instinct de fata. Si s-a pos langa el. Katty:ce faci? T:asc muzika..,,,. Katty:hmmm... T:poftim..[si ia intins o casca..] katty:stay ca jtyu..sammy deluxe.. T:bv..fana? Katty:il ador=p~ T: ^^ cool.. au mai vb eu ce au mai vb..la un moment dat era linijte...katty casca pe acolo....s-a ridicat in pcioare..si ia luat sapca lui tom... T:ce draq...unde mie sapca.. k:ghici.. T: aaa..no rani..e sensibila.. k:o arunc in copac.. T:stay..katty no..cer indurare.. damio te log mumos.. K:no no..haide..tzie lene sa te ridici s-o iei.??.. T: cand te prind..si si-a pos castile in buzunar.. K:ca o sa ma si prinzi..:-j:-j tom a venit spre ea..da s-a impiedicat de pantaloni si a ajuns una cu trotuaru... k:auucii..o durut.... esty bn..tommy.. T: da laba sa ma ridic.. k:nah.. si katty l-a adunat de jos.. T: uuff..facui buba.. k:te ajut sa mergi pan la hotel..sau unde stay.. T:ms..:* dupa ce katty l-a dus pe tom pan la usa o incepot sa ploua rau... T:hai numai stay.?? k:nush T:hai ty luog.. k:oke..bn:-? Intre timp..ashley era in tzara viselor..un fulger mare a trezito..imd dupa asta a incepot sa sune tellu.. A:mda.[spose frecandu-se la ochii] mama:ashley..scumpa mea..ce faci? A:aa mama..bn (:| .. mama:sora ta? A:katty..si ea bn.. mama:pot sa vb cu ea.. A:sigur..katty.. ..KATTY!! mama:huh? Ashley s-a ridicat din pat.. A:unde mama draq esty.. a vazut ca geaca ei si nici vansi..numai sunt M:deci?? a:e la baye.. s-a stricat la stomac de la toate porkeriile pe care le mananca..,, M:bn..avetzi grija de voi..trebuie sa pleck..papa:* a:papa mama... si a inchis.. A:katty nui amuzant..unde esty.. si-a luat tellul si a incepot s-o sune.. era inchis.. A: aolo te omor.... a mai asteptat unpic..apoy... a prim un tell..nr necunoscut.. A: alo? B:buna ashley..sunt bill A:aa..bill.. de unde ai numarul meu.. B:de la katty.. A: vaka aia ii acolo.. b: ehh..da.. A: mama ce-i fak..~X(vin so iau.. B:bn..[si ia dat adresa] in 5 min ashley era in fatza usi.. Katty:oh nu a venit.. T:repede in dulap.. A:buna bill B:waii..esty uda toata.. A:aa..da mi-am uitat umbrela acasa..si nu jtyam ca ploua. B: haide satzi fak o cafea.. A:nu o sa stau mult.. B: ploua rau..mai bn ramai aici peste noapte.. A:nu las nu trebuie.. B:insist.. A: off..b.. B:hai la mn in camera sa-tzi dau haine de schimb..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
next de la amy
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
blue_angel_girl
^.^TH fan^.^
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
|
|
nex dak mai poonetzi e super ficu... 
|
|
| pus acum 17 ani |
|