Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea_K la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Caras Severin
cauta Barbat
30 - 49 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / we are just different Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991


fik cu amy ..  hmm psst psst secret .. da schh :-$

amy = ashley

eu = katty..

   pers: ashley:


are just different fik amy ..  hmm psst psst secret schh :-$amy ashleyeu ashley: Administrator

26.5KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
katty

are just different katty Administrator

15.9KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bill& tom

are just different bill& tom Administrator

35.9KB


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha si acuma prima parte ^_^

   Totu a inceput in Germania .Acolo m-am nascut si mi-am petrecut 18 ani din viata.Lucram la o agentie de modele din apropiere. Pana acuma  m-am descurcat destul de bine. Totzi erau mandri de mine.
Era dimineata.. soarele era de mult pe cer ateptandu-ma.. incerca sa-mi atraga atentia luminandu-mi fata. Dar nu-l bagam in seama. Dormeam linistita pe perna mea.
Am auzit telul  mi-am intins mana si  am raspuns.
Ashley: alo.?
X: buna dimineata  .... te-ai trezit de mult?
I-am recunoscut vocea..era propietara agentiei.
Ashley: s-a intamplat ceva?
Nu obisnuia sa ma sune asha devreme.
X: maine la ora 14: 25 sa fi la aeroport...  ne mutam in NY.
Apoy a inchis. Plecam la NY?  :|:|:| trebuie sa vorbesc despre asta cu parinti..dar nu-mi fac griji...sigur o sa fie oke... .
M-am schimbat in cv mai lejer.. apoy am coborat jos.. mama era acolo si facea micul-dejun.
Mama: ashley.. neatza..!
ashley:neatza !
Mama: sora ta vine?micu -dejun e aproape gata
ashley:probabil iar doarme..ma duk s-o scol?
Mama:daka vrei?
Ashley:bn..
am urcat iar scarile... camera lu katty e chiar in fatza camerei mele...am deschis usa..era dezastru total.. m-am strecurat printre pungile de chipsuri cutiile de red bull si sticlele de suc..apoy am ajuns langa patul ei.. dormea cu chitara in mana. De cand tata i-a cumparat afurisita aia de chiatara n-o mai lasa in pace. Zdrangane la ea in fiecare zi. Incerc sa fiu cat mai dragutza .. o trag de o shuvitza de par care ii atarna..
ashley:scoala-te ...
dar nu functzioneaza.... apuk 2 shuvitze si trag..  apoy 3 4.. ..dureaza unpic apoy ma enervez si o trag de rau de par..se trezeste.. .
Ashley: n-ai simtzit nik..
katty: aa.. ce vrei? Ce cautzi aici?
Ashley:hai jos ca-i gata masa..
katty:bn..
nu mai astept sa-i vad ritualul...spalat pe dintzi pieptanat .. si imbracat.. eu am sculat-o .. de aici se descurca.
M-am intors la masa.. acolo statea tata si citea ziarul iar mama aranja masa..
ashley:as vrea sa..va spon cv..
era momentul potrivit.. soramea nui..doar eu si parinti
ashley: m-a sunat simona si a spos ca agentzia se muta la ny.
Mama: iar uh?
Ashley: trebuie sa merg la ny.deci ce sponetzi?
Mama:eu sunt de acord numai cu o conditie..
ashley:spune..
tata:s-o iei si pe katty.
Ashley: ce sa fak ?! Dc s-o  iau si pe ea.. :|:|?
mama:daka vrei sa pleci la NY trebuie s-o iei si pe katty..
ashley:dar nu-i corect...nu vreau sa vina cu mine.
Mama:atunci stay acasa..
daka o las acasa ii tzin si eu companie.. n-am de ales .trebuie  sa  o iau cu mn..
ashley: bn bn o iau si pe katty..
mama: oke.. atunci.. azi mergem in orash sa va luatzi nijte haine..
katty:sooper dc?
Ashley: se spone neatza..
katty:da da .. neatza neatza.. dc merem la shopping..
avea ursuletzu dupa ea..s-a asezat la masa.. a sprijinit ursuletzu de cutia de lapte....
mama:tu si ashley ve0tzi plecat la NY maine.. si avetzi nevoie de haine noi...
ashley: dap..
dupa ce am papat am mai mers in camera mea sa ma mai uit printre lucruri..sa vad ce iau u mn si ce las acasa.
.. ......doamne iar chitara aia.. intr-o zi o sa i-o bag pe gat..
dupa ce  am  terminat am mers  cu mama la shopping.. am mai lasat cv si pentru ceilaltzi oameni.. mi-am luat o gramada de haine ...pluz alte accesori.. si pantofi..
m-am uitat unpic la ce si-a luat  katty.. tricouri stupide ..roz.. cu “ i`m godzilla you japan” sau cn stye ce personaje din desenele ei.. ..are 18 ani ce dumnezeu..inca se uita la desene O_o


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Freiheit95
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 977
dragutz ficul..imi place ideea..moama..l 18 ani tricouri roz q anime...   asta e culmea..ashtept next s vad c s intampla in NY

_______________________________________


Its not your hits that I miss
Nor do I miss the way you scream at me
Calling me names putting me down




Muzica...Luminile care palpaie..o voce stinsa care repeta «De ce nu esti aici.. »..
  O fata statea intinsa pe pat.Ochii ii erau rosi , pe fata avea urmele lacrimilor.Nu se misca..privirea atintita spre usa...si innauntrul ei astepta o persoana.
Buzele ei erau crepate, apoi...la un moment dat a strigat cu ultimele ei puteri «Rescue me» .
Pleoapele grele ii acopereau ochii...da ea refuza sa doarma...vroia doar sa vina..sa vina el.
I-a frant inima...i-a spulberat visele...el..Da....ingerul din visele ei, si demonul realitatii care i-a provocat suferinta.
Mintea eiera departe...la el..Ore intregi, zile..tot il astepta...dar el nu mai venea.Ganduri negre puneau stapanire pe ea.Dar...cum ar putea sa vina?El nici macar nu stia de existenta ei...ca un inger il asteapta si plange pentru el.
astepte.
Stiu sentimentele pe care le purta..stiu totul..
Stiu cine era...eram eu.


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaa..colmea.??.stay sa ma vezi la 18 any       

de nu  ma vezi pe mn harajuku ..    



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
CrAzZy G!rL
Great Fan Th

Din: ƒOяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
place

NNNEEEXXXTTT...is curioasa s vad c s mai intampla

Modificat de CrAzZy G!rL (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
e suuper idea
adik e originala
haide cu nextz


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
......doamne iar chitara aia.. intr-o zi o sa i-o bag pe gat..
dupa ce  am  terminat am mers  cu mama la shopping.. am mai lasat cv si pentru ceilaltzi oameni.. mi-am luat o gramada de haine ...pluz alte accesori.. si pantofi..
m-am uitat unpic la ce si-a luat  katty.. tricouri stupide ..roz.. cu “ i`m godzilla you japan” sau cn stye ce personaje din desenele ei.. ..are 18 ani ce dumnezeu..inca se uita la desene O_oDUpa cateva ore ne-am intors acsa.Eram epuizata...M-am dus si am inceput sa imi fac bagajul.Pe Katty nu o preucupa acest lucru.Ea statea cu o punga de seminte in fata tv.Am aruncat o privire sa vad la ce se uita.Iar deseniile anime..Ma scoate din minti..Cand o sa se matuizeze macar un pic..In fine eu o sa-mi vad de ale mele.Dupa ce mi-am facut bagajul m-am pus in pat si drum bun catre  tara viselor....Dormeam asa de bine cand o aud pe katty ca tipa...
k:trezeste-te..azi mergem la ny
Nu din nou..de ce trebuie sa strice ea totul ca deobicei..Tocami cand dormeam atat de bine
A :da cum zici u...dc esti asa fericita nu inteleg
K :u nu ma intelegi...
A :daca zici u
M-am ridicat din pat....M-am dus la oglinda..Dus si celelate apoi am  coborat jos.Cand am vazut-o pe Katty m-am speriar.Parka era imbracata ca o fetita mica.Nu i-am zis ca stiam ca stilul ei e diferit si nu voiam sa ii ranesc sentimentele.Am mancat repede cv apoi amandou am urcat in taxyVremea era destul de frumoasa azi deci  eram bucuroasa ca vom avea un zbor linstit.Am urcat in avion.Katty a vrut sa stea la geam am lasat-o.
K :Mi-e foame hai sa cerem niste alune..
A :bine ..va rog ne puteti da niste alune..
S :sigur...
     Aceasta a fost cea mai lunga calatorie a mea cu avionul.Si aici si-a luat chitara cu ea o_O.
In sfarsit ajunses in Ny .Era noaptea.Am luat bagajele..Acolo m-a intampinat proprietara agentie,,
D”sper ca ai avut un zbor linstit
A :da as putea zice
D :si ea ?
A :ea e sora mea katty a trebuit sa o iau cu mine...Dar am crezut ca nu veti fi aici
D :m-am gandit ca ar fi frumos sa va conduc la apartamentul vostru.
A :da multumesc
K :cand ajungem mi-e asa somn
D”:pey haideti in limuzina mea..soferul meu va va duce la apartament
A :bine multumim
In sfarsit ajunsem la apartament.Am coborat din lumuzina.Am urcat sus.Eram bucuroasa caci urma ca maine sa aflu cine e designerul cu care voi lucra.In fine asta nu are nici o importanta la cate de stresenat e sora mea.Cadoebicei s-a dus in cemerai ei
Si a inceput cu chitara ei.Ce ar fi daca i-as arunca-o.Nu banuiesc ca ar fi depresiva daca as face acest lucru.M-am dus in camera.Era destul de mare si armosnios realizata.La cate de obosita eram nici nuami conta.
  Katty acum se uita iar la desenii.Uneori ma sperie....—« Nu cred ca o voi putea schimba vreodata.Incerc sa imi pun perna pe cap si sa ma fac ca nu o aud.Gott a dat la maxim tv..
A :katty....................
K :......
A :da naibii tv mai incet ma doare capul
K :ce ai zis
A :ai auzi daca nu ai fi dat tv la maxim..ma las batuta....
  Cred ca m-a auzit ca a dat tv mmai incet.Acum e mult mai bine.Pot dormi linstita.Am stat asa cateva ore.Am vazut ca se facuse ora 7 :00..Ma suna Daiene
D :peste o ora trebuie sa fie la agentia.Clas.models^^
a :ce...dar nu am dormit deloc
D nu e problema mea...trebuie sa ne intalnim cu designerul...
A :...of ce zi....


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
Am inceput j io sa citesk:> ....imi place....da cum se imbraca katty ...place parul ei:X
Ashtept nextuuuuu


_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
next de la mn mai incolo >_<

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
Da "mai inkolo" asta...kandanseamna mai exakt?:-? k ionu pricep...{e de vina noaptea...cred }
hai poone


_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
asa fac si eu..zik next maine sau mai incoclo si..........      

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
aaaaa


fic nou   


[ vreau sa citesc toate fic`uri de pe forum      ]


omg katty...


fi si tu mai...


primitoare :">


ashley fotomodel


si stay mai asha...


nu nu e bn..


nu intzelegi nimic...


zambeshte mai mult...


nu asha de mult...


ce`mi plc de katy...


a ramas tot copchil      


deci...


NEEEXT? ;;-)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
domane..
kitty e de rasu lumii)
pana shi eo is mai matura decat ea)
asha deci haide cu nextz


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
mjth


pe je ma incanta katty:Pimi plc tilu` ei:-j


nuj ce tot o deranjeaza pe ashley tot ce face katty

lool

neeext!!!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
zi ms de 2 pag..cp

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
danke de  2 pag

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
asha..si imd next ^_^

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Ashley s-a imbracat repede  cu cv apoy s-a machiat..s-a  dus pana la  katty sa-i spona ca pleaca..
Ashley: eu pleck..
katty:stay ca vin cu tn..
ashley:nu stau dupa tn sa te imbraci..
katty:niki nu trebuie...merg asha..
ashley: asha ? *o analizam din cap pana in picioare..avea nijte panttaloni scurtzi mov.. o bluza roz cu hello kitty.. si  parul prins in 2 cozi..]
ashley: bn... da  sa nu ma faci de rushine...!
katty:
am chemat repede un taxy apoy i-am spos adresa.. in  vreo 20 de min erau acolo..
katty:hey ash..imi dai nijte bani ?
Ashley: nu ma lua pe mine cu hey ash.... vrei bani.. da cu ai tai ce ai facut?
Katty:i-am lasat la hotel....deci dai?
Ashley:bine.. : [si ia intins nijte bani]
katty ia apukat apoy s-a dus la magazinul de langa agentzie..
ashley:nu te grabi..:]
am  intrat in agentzie.. acolo erau ff multzi oameni care se invarteau ca titirezu prin camera...
X: doamna  Daiene.. a venit...
D: ashley draga mea..[si a imbratzisat-o]Bine ai venit..enit.. sa te prezind designerului nostru..Monica dute dupa bill.
M: da doamna..
Daiene a inceput sa-mi arate agentzia ..
D:aici e garderoba.. modelele noasre...michell andra.. casandra...elena......cindy..magda.. ..[etc]
monica a venit cu un baiat dupa ea... inalt brunet..avea un stil neobisnuit..dar imi placea.. la prima vedere pare a fi un tip de treaba.
D: bill.. ea e  ashley....
B: bill kaulitz.! Incantat..
A: si mie imi pare bine de cunostintza..
D: bill vrea sa probezi cateva rochii....dute cu el..
apoy  daiane.. a plecat..am ramas eu cu baiatul.. ..
B: mergem..?
ashley:bn..
bill mi-a aratat ce rochii trebuie sa probez..apoy m-a lasat sa ma schimb..
rochiile erau superbe.. ..am inceput cu una alba...m-am imbracat repede..parka era facuta pt mine..imi venea la fix..
intre timp..
katty a terminat cumparaturile.. avea un rucsac plin cu acadele chipsuri.. jeleuri si o sticla mare de suc..
a intrat in agentie..
monica: ne pare rau...dar nu putetzi intra aici..
katty: hai ma lasi.....cum ajung la sormea...?
monica ia luat acadeaua  din gura..
monica:nu avetzi voie cu asha cv..
katty:vako..aproape mi-ai scos dintzi...si ce politicoasa esty..uh nu vezi mamae cas mai tanara ca uh.. .
daiene:cei cu zarva asta..?
katty: buna ziua doamna....agnajata dumneavoastra nu ma lasa sa intru....
monica: dar..
daiene:o cunosc..e sora lui ashley...... las-o sa intre..
katty: nu credeam ca avetzi voie cu acadele aici..?!
daiene:monica.. lasate de dulciuri.. iar te ingrashi..
monica:dar..
dar daiane plecase de mult..
katty a trecut pe langa ea..
monica: sa te conduc....
katty:las ca ajung eu singura.. SCORPIE!.
ocmai vroiam sa  porneasca cand..
katty:hey sys sys!! ash!!
nu am  facut 2 pasi si am picat pe jos.. nuu..saraca rochie..era asha de frumoasa..bill s-a ridicat de pe scaun....
bill:esty bn..?
ashley:da dar rochia nu e..
bill:nu a patzit nimik... haide ridicate si continua..
katty:heey ashley..nu ma evita..
ashley:katty taci.. asaza-te si fi cuminte..
katty:da mama:-L
se pare ca nici bill nu a venit singur..si el ca mn si-a tarat fratele dupa el..il chema tom..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
cobra_mortii
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 618
tare ma amuza katty,e dragutza....next plzzzz

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
a inceput sa imi plak de kitty
e mai de treaba acuma..cu exceptia hainelor)
deci haide cu nextz


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217

k:bla bla   si isi desfacu chipsurile...in 5 minute le devorase pe toate    

Langa ea se aseza un baiat cu dreduri...Katty niki nu il vazu asa ca desfacu si punga cu jeleri..Dupa 10 mint se uita in ghizdann
k:numai e nimic chiar nimik,,,
Atunci am aparut eu cu o rochie neagra mai scurta.Imi venea perfect si aceasta.....
b:e perfect..se aseaza f bine..si linia modelului  este minunata pe corpul tau
a:    
b:voiam  sa-ti zik ca peste 2 saptamani are loc prezentarea de moda la Milano
a:      
b:si vreau ca tu sa fii una dintre modele care va purta creatiile mele....
a:    
t:uu ce bn...cu cat mai multe cu atat mai bine
b:tom..vrei te rog sa incetezi  
k"     candd mergem acasa mi-e f somn..si nu ma simt prea bine-.-
a:pey cand zice domnul Bill
b:te rog zi-mi doar bill....nu arat a mosneag    
a:           oky bill
b:si da poti pleca acasa..ne vdem maine..la aceeai ora..sa contiunam
a:   noapte buna....
k:    
Am iesit  din agentie..Katty vazu un catel pe strada si se duse sa-l ia..Tocai atunci trecu o masina...M-am aruncat in fata ei..M-am trezit dupa cateva secunde..Eram bine m-am ridicat.Doar cateva zgarieturi..O multime de oameni statea si priveau..
a:ce s-a terminat spectacolul....puteti sa plecat...
Inca ametita m-am pus pe o banca de langa agentie...
k:imi pare rau  
a:e prea tarziu..daca pateai ceva...cat mi-as fi dorit sa ramai acasa..eu nu te pot proteja...si nu as vrea  sa pestesti ceva rau ca nu mi-as ierta-o
k:dar.....
a:nici un dar hai acasa    


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
e mic nextul sory    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
haide cu nextz..
mie imi plashe...  


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
oke.. pon eu nextu imd

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
uuuuuu :>


bill ai lasat muzica? T_T


ash se indragostesshte ash se indragosteshte \:d/


uppy     


katy de tom :>


sunt sigura


 


si bill de katty?


no no no     


leez? :-w


neext ;;-)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
da..imd -20 de any)

acuma serios....bag next imd^^


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
in 10 min erau acasa..ashley era rupta..s-a dus  sa se intinda nu inainte de ai spone cv  lu katty.
Ashley:vreau sa dorm fato auzi.. dute afara..sau fa cv in linijte..sunt rupta de oboseala si numai de tn nu am chef..
katty:sa traitzi shefa
ashley s-a dus sa se intinda..a pos capul pe perna si somnul a furat`o repede..
katty se plictisea.. nu avea ce sa faka..a iesit afara..
in park s-a intalnit  cu tom..care statea relaxat pe o bancutza si  asculta muzika..
katty:aloha jamaica.
Tom: aa..uh?
Katty:da eo.. aa..eu is katty..^^..uh tom nu?
T:de unde jty cum ma cheama..
katty:instinct de fata.
Si  s-a pos langa el.
Katty:ce faci?
T:asc muzika..,,,.
Katty:hmmm...
T:poftim..[si ia intins o casca..]
katty:stay ca jtyu..sammy deluxe..
T:bv..fana?
Katty:il ador=p~
T: ^^ cool..
au mai vb eu ce au mai vb..la un moment dat era linijte...katty casca pe acolo....s-a ridicat in pcioare..si ia luat sapca lui tom...
T:ce draq...unde mie sapca..
k:ghici..
T: aaa..no rani..e sensibila..
k:o arunc in copac..
T:stay..katty no..cer indurare.. damio te log mumos..
K:no no..haide..tzie lene sa te ridici s-o iei.??..
T: cand te prind..si si-a pos castile in buzunar..
K:ca o sa ma si prinzi..:-j:-j
tom a venit spre ea..da s-a impiedicat de pantaloni si a ajuns una cu trotuaru...
k:auucii..o durut.... esty bn..tommy..
T: da laba sa ma ridic..
k:nah..
si katty l-a adunat de jos..
T: uuff..facui buba..
k:te ajut sa mergi pan la hotel..sau unde stay..
T:ms..:*
dupa ce katty  l-a dus pe tom pan la usa o incepot sa ploua rau...
T:hai numai stay.??
k:nush
T:hai ty luog..
k:oke..bn:-?
Intre timp..ashley era in tzara viselor..un fulger mare a trezito..imd dupa asta a incepot sa sune tellu..
A:mda.[spose frecandu-se la ochii]
mama:ashley..scumpa mea..ce faci?
A:aa mama..bn (:| ..
mama:sora ta?
A:katty..si ea bn..
mama:pot sa vb cu ea..
A:sigur..katty.. ..KATTY!!
mama:huh?
Ashley s-a ridicat din pat..
A:unde mama draq esty..
a  vazut ca  geaca ei si   nici vansi..numai sunt
M:deci??
a:e la baye.. s-a stricat  la stomac de la toate porkeriile pe care le mananca..,,
M:bn..avetzi grija de voi..trebuie sa pleck..papa:*
a:papa mama...
si a inchis..
A:katty nui amuzant..unde esty..
si-a luat tellul si a incepot s-o sune.. era inchis..
A: aolo te omor....
a mai asteptat unpic..apoy... a prim un tell..nr necunoscut..
A: alo?
B:buna ashley..sunt bill
A:aa..bill.. de unde ai numarul meu..
B:de la katty..
A: vaka aia ii acolo..
b: ehh..da..
A: mama ce-i fak..~X(vin so iau..
B:bn..[si ia dat adresa]
in 5 min ashley era in fatza usi..
Katty:oh nu a venit..
T:repede in dulap..
A:buna bill
B:waii..esty uda toata..
A:aa..da mi-am uitat umbrela acasa..si nu jtyam ca ploua.
B: haide satzi fak o cafea..
A:nu o sa stau mult..
B: ploua rau..mai bn ramai aici peste noapte..
A:nu las nu trebuie..
B:insist..
A: off..b..
B:hai la mn in camera sa-tzi dau haine de schimb..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
next de la amy

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
      oky poate scriu cv diseara :->sau mai acusi ca acum ma duc sa ma imbrac    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217

Dpa ce rascoli tot dulapul Bill gasi si ceva pt mn.Nise panataloni si un trcou mulat....
a:ms..chiar plke tricoul e f tare
b:vrei ceva..daca da spune....
  Katty statea prin curte...Dandunde-se in leagan...Tom la tv asculta muzica....m-am apropiat de el....
t:bill ce cauti aici   lasa-ma sa uit la tv
a:sunt ashlei  
t:pey..hainele astea mi se par cunoscute...  
a:pey pentru ca sunt a lui bill--"
t:asa se explica de ce stasteau mai bine...  
a:   ms:*
t:ce dulce a fost..mai vreau unul
a:hai ca te inveti si nu e bine
t:doar unul:o3
a:bine bine...unul singur..ca intre prieteni..M-am apropait sa il sraut pe obraz..ins Tom a vrut ceva mai mult...Mi-a prins buzele..si nu mai imi dadea drumu...
a:ce faci   si i-am dat o palma ..unde te cezy la bar...haide fa pasi de aici..ca nu vreau sa te mai vad.....
  katty intra si ea in casa....
t:cmf  
k:bine...tu....d ce ai patit pe fata....
t:un mic accident si se uita spre mine
k:aha..   oky..^^

Bill iesi de la baie.....//
a:in sfarsit crdeam ca ai cazut in wc....  
b:dc?  
a:pey ai stat 2  oare aproape
b:am pierdut notinea timpului sory
a::-j in fine................

     Katty se aseza la tv si dadu pe desene animate
k:ce mumu tom &jerry  
t&b:  
a:nu o bagati inseamna..daca nu primeste portia de desene animate face crize   Bill app unde dorm...?
Bill se apropide de mine
b:in camera de la etaj daca vrei te conduc....a
a:ms   si l-am imbratisat,,,..imi pare rau daca te deranjez
b:aa nuh..mare deranjs..si asa ca maine trebuie sa mergi la agnntie deci deci mergem impreuna....
a:aha oky...zic eu muscand dintr-un mar pe care il luasem din bucatarie..Bill iesi din camera..Dupa 5 minute am auzit un cicanit la usa..
a:oare ce dreku si-a uitat bill...mintile  

Am deschis era tom
a:  
t:pot intra
a:da..ce vrei
t:sa-mi cer scuze  
a:gta ti-ai cerut acum poti pleka si asa ca mie imi plake de....
t:de?
a":fa-te ca nu ai auzit......(ce era sa zik ca-mi plake de bill..neh..creierul imi joaca feste nimik mai mult)
M-am asezat pe pat.....Si am incept sa gandesc
a:imi plake nu-mi plake..imi plake nu-mi plake..imi plake.....nuh nu-mi plake nu-mi plake......
          Atuni intra bill repede in camera.....
a:aa ceeeeeee...aa sory m-ai speriat
b:ehh..am vrut sa-ti zik ca masa e gata
a:ai gatit tu  
b:da..sper sa-ti plaka  
a:sper sa nu ma otravesc   :rotfl
b:hey       :


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
blue_angel_girl
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
nex dak mai poonetzi e super ficu...

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la