Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil Angi
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 52 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Crazy girls meet Tom & Bill [ wiTH Amy ] Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
fic noooou 


cu muma [ Amy ]     


PErsonajele si PRima PArte de la MIne     :">


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Bya

crazy girls meet tom bill with amy bya

47.3KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Amy

crazy girls meet tom bill with amy amy

31.9KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Bill

crazy girls meet tom bill with amy bill

51.7KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Tom

crazy girls meet tom bill with amy tom

27.3KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
Prima parte


Frizeria "Bunny-Bunny"


Bya: aratzi fantastic.


Amy: si acum nu mai avetzi de ce sa va plangetzi ca aratzi mai rau ca pudelul


dumneavostra.


Femeia trecuta de prima tineretze se uita in oglinda si incepe sa tzipe.


Bya: prea dur pt ea?


Shefa: CONCEDIATE! si ieshim din cuafor.


Pizzeria " Pizza Crazy"


Bya: uite amy cum invart cocaaaa!! iar aceasta se lipeshte de tavan...


Bya: oops!!


Amy: peretzi ashtya sunt att de uratzi... hai sa le facem cv cu ei :-? si ia


sosul de pizza de langa ea.


Amy: vin`o la mamy roshie storcita... si incpe sa "redecoreze" peretzi cu el.


Sheful: ce se intampla aici? CONCEDIATE! si noi ieshim din pizzerie.


Si tot asa pana la ... a 23`a slujba... compania de telefoane nea dat afara din


cauza clientzilor care in loc de informatzi auzeau fel de fel de bazaconi.



7:30 AM


Alarma telefonului suna de zor pe noptiera de langa mn... imi deschid ochii si il


iau telefonul in mana... opresc alarma si ma ridic din pat. Imi iau din sifonier niste


haine curate si ma duc in baie trandu`mi picioarele. Ma spal pe fatza, pe dintzi


etc. etc. Intre timp imi suna telefonul... alerg din baie pana la pat, ma impiedic de


scaun si aterizez pe pat.


Bya: alo? Miss a 24`a slujba la telefon!


Amy: neatza si tzie (:| eshty gata?


Bya: aproape...


Amy: okay... ne vedem la supermarket...


Bya: in 15 min... omg... trebuie sa ma grabesc ... paaa! si inchid telefonul si


ma duc din nou in baie. Ma arajez si plec spre super`market. Amy era deja acolo.


Amy: ai inatrziat 23 de secunde.


Bya: ce mult. Hai sa mergem.


Intram ne lasam ghiozdanele si incepem munca.


Amy: ce plictisitor!


Bya: daaaa!!! Hai sa facem cv. :-?


Amy: hai sa ne plimbam cu carutul!!! Eu primaaaa!


Bya: bn bn... urca...


Amy urca in carutz iar eu incep sa alerg cu coshul prin super`market. Lumea


se dadea din calea noastra si se uitau la noi ca la felu 30000. Un singur baiat


ne`a stat in cale, de fapt 2, care nu ne`au vazut iar noi am dat peste ei. Cel care era


cu cosul cade pe spate pe un teanc de buretzi de bucatarie... foaaaaarteee moi.


Bya: nu iar...


Amy: va rugam nu va duce`tzi la shefu!!!


Bya: nu vrem sa fie a 24 slujba pe care o pierdem!!!


Amy: va rugaaaam!!!


Bya: WoW... eshty Bill? O_o Potzi sa`mi dai un autograf? ;;-)


Amy: si mieeee!!! si amn2 intindem un pix si doua foi... apoi apre inca un baiat.


Bya: tom nu scapi nici tu... si ii dam la fel..


Bill: nu va vom para..


Tom: doar suntetzi fane nu?


Bya & Amy: multzumim.. si sa mai veniti pe la noi ^^


Bya: am scapat si ne`am ales si cu 2 autorafe!!!


AmY: noi chiar i`am vazut? :|


ByA: DAAAAA!! 


AmY: hai sa revenim la munca :">


ByA: datul cu crucioru?


AmY: nu... aia normala


ByA: Waaa T_T imi plc sa fiu ciudata 


si ne intoarcem la munca... rearanjam teancul de buretzi si plecam la cutiile noastre


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
next de la amy :">

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
CrAzZy G!rL
Great Fan Th

Din: グяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
deabia asht next'ul

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
sih eoo  
a fost prea coool  
haide cu neeextz  


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
da da si eu vreau next   

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Timpul trecea asa de greu iar eu ma plictiseam din nou.La fel si Bya..
Am :Ce zici sa macam niste gume...Uite sunt aici..luam un pachet si asa ca le meritam ..deci nu trebuie sa nu le mai platim...ce logica am
B :pey ai dreptate......
   Atunci aparu sefu si ma vazu ca macam o guma.Cand l-am vazut mi-a stat gum in gat..
A :Bya help nu am aer.....
B:da e cald aici...si...
A:Mey mi-a stat guma in gat...
     Atunci Bya incepu sa tipe...
B :Help...Amy s-a inecat cu o guma
A:nu puteai sa fii mai discreta....
B :nuuuuuuuuuuuuuuu
A :nuami tipa......
S(seful) :Ce naiba....de cand vanzatorii pot lua din produse fara sa plateasca
A :pey..stiti...guma nu e de aicai...e de la magazinul ala de pe lanaga malll...il stiti o luati la stanga si dupa  vine blocul turn...sii
S :mi-e de ajuns..daca se mai intampla asa ceva va dau afara,......
A :da domnul de gheata
S :.......
A :pardon..da domnule....
   

          A fost o zi lunga si plictisitoare...Balonase de guma....chipsuri si ziua s-a terminat...
A :ma dor picioarele......
B :si pe mine.......
A :Uite o bancuta....hai sa stam pe ea.......
Ne-am asezat ..am stat asa cateva ore.Deja stelele incepeau sa apara.Razele lunii imi mangaiu fata...
A :nu crezi ca ar trebui sa mergem acasa..nu vreau sa dorm ca boschetarii pe banca invelita cu ziarul
B :da ar fi ceva nou nu crezi
   Am inceput sa fug spre casa.....
A:cine ajunge prima primeste o portie mai mare de inghetata cu menta....
B :inghetato astepta-ma
    Afara tocmai plouase...Eu cu viteza luminii...am nimerit exact intr-o balta cu noroi....
A :Perfect acum arat ca monstrul din Locnes
B :baie cu namol
A :Vrei si tu...
Si am inceput sa o murdaresc si pe ea din cap pana in picioare.Lumea se uita la noi ciudat...M-am ridicat..si am inceput sa ma scutur....
A :Asta e noua moda ce nu ati mai vazut..daca nu stiti nu comentati....
Am ajuta-o si pe Bya sa se ridice..Ce zi...Nu era destul ca eram sa fim data afara de la a 24 slujba dar acum ne stie si tot orasul
A :stai nu ne-a vazut nimeni fata....
B :amy ce pastile ai luat..ti-e rau ai febra......
A :nimic din astea....Noi eram murdare pe fata deci sper ca nimeni nu ne-a recunoscut....
B :da ai dreptate....
     Dupa cateva minute am ajuns acasa.Ma duc imi fac un dus si repede la tv.Bya isi facea si ea baie.Cum statea si priveam frumosul cer de pe pat..caci geamul era deschis cad deodata de pe pat.....
A ォ 
       Bya auzi zgomotul isi puse repede un prosop pe ea si veni...
A :uita-te la tv...
B :cine is zurelele alea pline de noroi...
A :nu ti se par cunoscute ..uita-te mai bine
B :aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa suntem noi..suntem vedete,...
A :da vedete...internationale cred
B :Poate castigam si un premiu
A :da cele mai murdare fete din oras
B :cine a castigat portia big de inghetata
A :mai conteaza..o mancam impreuna......
       Ma duc in bucatarie si observ ca numai e inghetata de mente
A サaaaaaaaaaa numai e..avem doar de vanilie acum.......
          M-am dus repede mi-am pus jeansi o bluzita negra  tenisi hanoracul.....si m-am dus repede la market pentru a cumpara dulciuri.


_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
mumaaa ai bagat neeeext     


doamne cat am putut sa rd     


supeeeer amyyy


okay next putzin mai incolo :">


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
oky oky

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
am zis cv nu  

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
daaa         


trebe sa facem 2 pag     


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
imd 2 paginiiiii     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
uraaaa 2 paginiii         

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
deci dak vreau sa ma fac vedeta stiu ce tre sa fac))
a fost suuper ideea
imi plashe shi fiku..
deci stii ce vreau n?
nextz      


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
deci next :">



Eu imi terminasem baia intrerupta. Am ieshit din baie cu un halat


alb si pufos si cu parul ud intr`un prosop. Picaturile calde de apa inca mai alunecau


pe mn... cah ma gadilau. Osbserv ca Amy nu mai era in casa. Am batut in usa


camerei ei dar nimeni nu mi`a raspuns, am deschis usor usa iar ea nu era acolo,


tv era aprins pe postul Mtv iar geamul era larg deschis, de afara intra un vant


rece si aspru iar crengile copacilor se inclinau intr`o parte si in alta. Am inchis geamul


apoi m`am dus in camera mea... cine shtye unde mai plecase si nebuna asta


. M`am imbracat in pijamale si am coborat jos, Amy tocmai intra pe


usa.


ByA: uuu :> lume noua... ce te aduce pe la noi stimata domnishoara?


AmY: mu`ha`ha... am ramas fara inghetzata T_T


ByA: zau? si in minte mi`se derula "filmul" cel traisem cu o zi inainte, adica,Amy


nu a dormi acasa ci la o verishoara iar eu am ramas singura... am mancat toooata


ingetzata de menta si cea de ciocolata si am lasat casa fara dulciuri... super nu?


AmY: si cand te gandeshty ca acum 3-4 zile am facut aprovizionare 


ByA: aaa??? zau? :">


AmY: hello... Terra catre Bya...la ce visezi?


ByA: la ... nimic?


AmY: hai sa ne uitam...


ByA: la un film de groza ... bu`hu`hu...


AmY: okay... tu alegi filmul!


ByA: iar tu iei gustarile, ingetzata... etc etc.


AmY: okay!


Amy ramase`se in buatarie iar eu am plecat sa caut un film... "The Horror amytivile"


perfect... imi place filmul


AmY: gata!


ByA: si eu!


Si ne`am pus pe canapea si am inceput sa mancam si sa ne uitam la film.


ByA: aaaa... nu o omaraa...


Si mi`am pus perna pe cap..


AmY: mamyyyy!!! mie frica!!!


ByA: zau?


AmY: da... si deafara de auzi o bunuitura.


ByA & AmY: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! si ma inceput sa tzipam cat ne tzineau


plamani si sa ne punem toate paturile si pernele in cap de frica... am adormit


pe canapea mica si inghesuita sin sufraderie... Amy era cu un picior pe mine iar


eu avea mana in parul ei... hey? Ce cauta mana mea acolo? Dupa vreo ora in care


alarma ceasurilor noastre de la telefoane sunasera incontinu ne`am trezit.


ByA: AMYYYYYYYYYYYYY!!! Am intarziat o ora la servici!!!


AmY: aaaa!!! sa ne mishcam!!!


Ne`am aruncat niste haine pe noi si ma fugit catre super`market.


X: norocul vostru... sheful nu va fi astazi aici..


AmY: uraaa!!!


ByA: lumea a fost salvata de fetitzele power puff!!!


AmY: terra catre bya... se pierde trazmisia!!!


ByA: sunt aici sunt aici 


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
ce cool    
am murit de ras    
mai ales la faza cu fetitele power puff    
deci nextz nextz nextz nextz..


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
                 

ce fik thare!!!

suntetzi de`a dreptul crazy..

bean katre buby shi amy:knd bagatzi action + 18???

:> :> :>


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ade amy cu next`ul T_T T_T

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
poone neext amy.. T__T

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
nu am timp:*:*

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
fa`tzi :-w:-w


timp de vanzare are cnv?


cumpar eu pt amy


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Diseara fac nexturi la fikuri fetili..:->

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
e seara :-w:-w 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
da..sory..is obosita ma dat test si la istori..7 tteste intr-o spat:|:|:|:|

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217

A:aa da..am nevoie de ochelari  
bYa:...     ca sa vezy mai bn asuurile baietilor din market nu
a...:ce bn ma cunosti    
  In 3-4 mInute sosise marfa......
A:iau eu apa minerala...........
B:si eu gelurile de dus    
A:Amy si Bya in actiune..hai sa vedem cine se misca mai repede...daca pierd..fac cinste cu cv bun  
 
  Am luat cariciorul..Bya facuse si ea la fel..In cateva minute am inceput sa alerg cu viteza luminii pe acolo
A:pardon//nu am vrut..da-ti curu..pardon....offf......    

Fara sa o vad pe Bya care veane cu caraicirul si ea...M-am izbit in ea..Cred ca va dti seama ce s-a intamplat
a:ops  
b:chiar ai nevoie de ochelari  

Din pacate seful nostru anulase ce avea pentru azi si se intoarse ei el la market.....Fericit intra cu ziarul in mana...Cand vazu multime de oamnei adunata
s:Ce s-a intamplat....Amyyyyyyyyy....BYaaaaaaaaaaa    

De jur-imprejur era nuami spuma
a:doriti o baie cu spuma..am zis eu uitanadu-ma cu ochi de catelus la el
b:  

s:nu din nou..deci de data asta facet-va bagajul si carati-va
a:cat am asteptat sa zici asta

s:..?vorbesc serios
A:a da   nici nu mi-am dat seama...dar ce s-a intamplat ati macat un ardel iute..sunteti asa rosu la fata
s":iesi..iesi sa nu te mai vad..si prietena ta la fel.....
  Nici nu am mai asteptat sa imi zica si a 2 a oara ca am iesit pe usa
a:macar nu a trebuit sa curatam
b:dappy..pana la urma cine a castigat?.....
s:dar cine strange in urma..ca doar nu eu......
a:fuck.....    
b:hai sa luam sa stergem si dupa...bye de aici... a cata slujba pierduta
a:numai imi amintesc  

  Am luat amandoua cate un mop si am inceput sa stergem.Bya incepu sa danseze cu mopul....Eu am inceput sa rad de nuami pot..
a:Bya chiar in public...cu mpul  
b:   ehh...pey...poate primim o noua slujba

Dupa ce am terminat de sters am iesit din market....Am hotarat sa mergem la mall sa mai facem shoping.......Am urcat pe scarile rulante...

a"ce greu merg..oare daca apas butonul ala ce se intampla
b::-??
Am apasat butonul si scarile s-au oprit...
a:ce am facut......
Am inceput repede sa fug pe scari inapoi printre oameni..Din urma veneau jandarmi....
b:amy fugi fugi.............
   
a:nuami rade cu gura pana la urechi si fugi si u ca is in spatele tau
b:aoleu..help...........

Incepu Bya sa vina cu viteza luminii langa mine...Dupa ce am iesit din mall..ne-am ascuns dupa un bloc
a:a fost cat pe ce
b:dappy....
a:stii mie mi-e cam foame..la cat am fugit azi
b:pey hai la cafeneaua aia misto sa macam ceva......
a:oky

     Am intrat in cafenea.Atmosfera era placuta.Totul era atat de elegant
a:wow..asta e cafenea sau ce
b:hai la o masa.....
     Ne-am asezat la o masa mai in spate.Muzica era foarte frumoasa.Atunci pe scena aparu un prezentator
p(prezentatorul):In seara asta avem o surpriza..Vor veni o trupa cunoscutz....pentru a ne canta ceva..si dupa...poate un autograf
a:
 
b:mai abtine-te
a:pey mie mi-e foame..si nu vezi nu vine nimnei..
Atunci la masa noastra aparu un chelner dragutz,,,,
m(Mihai):ce doriti
a:2 coktailuri...si..2 pizza
b:da si repde ca mi-e foame
a:ce tip dragutz
b:aahh bale la orizont
a:  
b:oky oky..Atunci Dunarea la orizont
a"asa mai merge  


_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
am pus next dupa 5 ani^_^  

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Freiheit95
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 977
mama c tari sunt fetele       morr..bah..un fic de-asta e bun knd eshti sad   haide q nextul  

_______________________________________


Its not your hits that I miss
Nor do I miss the way you scream at me
Calling me names putting me down




Muzica...Luminile care palpaie..o voce stinsa care repeta ォDe ce nu esti aici.. サ..
  O fata statea intinsa pe pat.Ochii ii erau rosi , pe fata avea urmele lacrimilor.Nu se misca..privirea atintita spre usa...si innauntrul ei astepta o persoana.
Buzele ei erau crepate, apoi...la un moment dat a strigat cu ultimele ei puteri ォRescue meサ .
Pleoapele grele ii acopereau ochii...da ea refuza sa doarma...vroia doar sa vina..sa vina el.
I-a frant inima...i-a spulberat visele...el..Da....ingerul din visele ei, si demonul realitatii care i-a provocat suferinta.
Mintea eiera departe...la el..Ore intregi, zile..tot il astepta...dar el nu mai venea.Ganduri negre puneau stapanire pe ea.Dar...cum ar putea sa vina?El nici macar nu stia de existenta ei...ca un inger il asteapta si plange pentru el.
astepte.
Stiu sentimentele pe care le purta..stiu totul..
Stiu cine era...eram eu.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
3 pag ms de comm..bya o sa puna next dupa ce scrie..eu mi-am facut treaba   ma duc sa fac mai acusi si la we are just diiferent:->

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
Freiheit95
Big Fan Tokio Hotel

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 977
sooper      

_______________________________________


Its not your hits that I miss
Nor do I miss the way you scream at me
Calling me names putting me down




Muzica...Luminile care palpaie..o voce stinsa care repeta ォDe ce nu esti aici.. サ..
  O fata statea intinsa pe pat.Ochii ii erau rosi , pe fata avea urmele lacrimilor.Nu se misca..privirea atintita spre usa...si innauntrul ei astepta o persoana.
Buzele ei erau crepate, apoi...la un moment dat a strigat cu ultimele ei puteri ォRescue meサ .
Pleoapele grele ii acopereau ochii...da ea refuza sa doarma...vroia doar sa vina..sa vina el.
I-a frant inima...i-a spulberat visele...el..Da....ingerul din visele ei, si demonul realitatii care i-a provocat suferinta.
Mintea eiera departe...la el..Ore intregi, zile..tot il astepta...dar el nu mai venea.Ganduri negre puneau stapanire pe ea.Dar...cum ar putea sa vina?El nici macar nu stia de existenta ei...ca un inger il asteapta si plange pentru el.
astepte.
Stiu sentimentele pe care le purta..stiu totul..
Stiu cine era...eram eu.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
un next cv  

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
next ^^

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
camellya.th_bill
Big Fan Tokio Hotel

Din: g@l@tzy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 604
thoamne k de obicei iar am murit de ras    
sa mor eo e prea penaaal      
pune nextz..
shi de data asta in 4 ani si 363 de zile    


_______________________________________


I'm Not Sad Because I'm An Angel.

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
sa traitzi bine


mi`sa stricat pc`ul :">


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ei hai.. :| :|

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
scz de intarziere >.< nu am avut timp T_T damn itttttt !!! okayzz incep sa scriu


b:oky oky..Atunci Dunarea la orizont 


a: asa mai merge.


ByA: uite AmY vine la uh... itzi zambeshte nu`mi vine sa cred, ma duc pana la baie.


AmY: stay fheay, dar in zadar caci eu plecasem de mult.
<<Ce PLM fac eu acum?


a gata shtyu. ZAMBESCCCC!!!>> AmY zambea in timp ce acel tip se indrepta spre


ea. In spatele ei mai era o fata, cei drep mai urata decat AmY. aceasta ii zambea


din plin tipului. Amy se uita trept in ochii lui, dar a trecut pe langa ea fara so observe.


Sa uitat in spate si a avzut o batoza.
<< Ce gusturi are tipu >> intre timp


eu venea la masa.


ByA: si super tipu? :|


AmY: nu conteaza.


ByA: cine o canta?


Prezentatorul: ii invit in scena pe... Tokio Hotel!


AmY: ceeee??? :|


ByA: ai meeeeei!!!


AmY: ba nu :-w


ByA: ba da :-w


si am inceput sa ne paruim ... th sunt ai mei, ba nu ai mei. Th si ceilaltzi se uitau la noi.


BilL: hei ToM nu`s ciudatele din supermarket? amn2 ne`am oprit si ne`am uitat la el.


AmY & ByA: ciudateeee??? si am vrut sa ne luam la paruit si cu BilL dar ne`au dat afara din cafenea


AmY: la naiba.


ByA: e numai vina ta [-(


AmY: ba nu... :-w


ByA: hai sa lasam asta... ne trebuie o slujba.


AmY: da....


ByA: hai sa mergem pe trotuarul din fatza casei si sa privim oameni.


AmY: hai...


si am pornit spre casa. Ne`am asezat pe trotuarul mare si am inceput sa bem suc cu paiu


si sa ne uitam plictisite la masinile care treceau prin fatza noastra. ne mai luam din


cand in cand de manelistele, manelisti si fitzoasele care treceau prin fatza noastra.


Vantul mi`a pocnit in fatza un ziar.


ByA: oameni din ziua de azi. RECICLATZI PT O VIATZA MAI BUNA! bah da prosti mai istetzi.


AmY: stay numai da din maini atat cu ziaru ala... ochii mei de super girl vad ceva


super extra tare.


ByA: uimeshte`ma enstein... maine picam in gaura neagra?


AmY: the boss are net >:P


ByA: am vb cu el \:d/ pe chat :>


AmY: fi antena parabolica, "Se cauta modele sau fete care sa participe la o shedintza foto


cu 2 megastaruri. Preselecti: 14 iulie"


ByA: asta inseamna maine. Si uite ce mai scrie " Castigatoarele vor primi pe langa


sedinta foto si aparatzia lor in reviste o suma de bani considerabila.


ByA & AmY: 1000 Euro@ $.$ $.$ $.$


AmY: clar maine asta facem.


ByA: ne`am gasit slujbaaaa!!! si am inceput sa sar ca o fetitza tembela pe tot trutoarul.

[/u]


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ce mi`a mai plk partea knd atzi inceput s sporitzi   ..date deodata afara din cafenea..

Bill cika-nu kumva`s ciudatele acelea?  

oo..in kurind o sa fie o fotosesie k Kaulitz!!    

next


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
 

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217

Bya:u HAVE rIgHT


    aM plecat Imediat In casa si M-am dus sa dorm
Bya:amy:|:|
Amy:dah ce ce s-a Intamplat..Nu e sfarsitul Lumii mey^^'
Bya:nu asta:-w...Te duci sa dormi de la Ora 8:|
Amy:Pey somnul de frumsete ....
Bya:dah ai dreptate)

   M-am dus si m-am pus In pat...
Amy:1000 ..1000 ce NR fRmOS    

   Dupa Jumate de Ora Nu am MAI AUZIT-O PE bYA...
AMY:oare mai respira:|:|
  M-am dus Incet in camera ei si M-am apropiat de urechea ei
Amy:byaaaaaaaaaaaaaaa  
Bya:aaaaaaaaaaaaa.....Nu vreau sa mor
amy:dah nu mori^^'...
Bya:ce bn  
Amy;:scz Nu stiam ca dormi
bya:Visam asa frumos...1000  
amy:oky ma duc In pat din nou:-'>

          A doua zi M-am trezit Repede M-am ImbRacat cu O FUSta Scurta Negra Un maieo cu Un decoletu cam genereos   si Cu BoTiNE:->
mI-AM fACUT PARuL CU plaka Bineinteles si MAChiaj DE ZILE MARI)Si cum puteam sa Uit de AccESORI..aM COBORAT jOS ..bYA ERA GATA:|:|
Amy:ce matinala esty^^:
Bya:cate sacrrificii fac pt 1000....1000  
Amy:da ce tzuper arati..Plake RoChiTA Ta Mulata   si Parul
Bya:si uh arati mumu  
Amy:se aude Un taxiu
bya:eu am sunat asa Ca hai sa ne CARamca In cateva Minute TreBuie SA fIM AKoLO:|
Amy:dah
  NE-AM urcat In taxy In cateva MiNute...AM ajuns
Amy:^^"au venit oamenii la cersit..Uite cate fete sunt..goot
bya:dahhda Noi o sa castigam:-'>
Amy:super Girls LiKE ME and you Nu au mai vazut..so Noi o sa CasTiGAM
    mI-AM lUAT o guma si m-AM ASEZAT PE  o banca.Bya se aseza langa mine..Am inceput sa fac BALOane..Dupa jumate de ora terminasem un pachet de guma..dupa o ora 4-5......    
Amy:ma pliktisesc papucii lui Bunika....Ma doare fundul de la cat am stat jos
Bya:dah:-@...Si euh....Bing Bang PRINtre copaci**
Amy:mai sunt 2 fete si dupa Noi:-'>
Bya:am vazut Moaka Lui bill))))
AMY:ai vedenii clar:-j
x:Amy si Bya puteti sa veniti
Eu si cu BYA AM mers ca doua profesioniste adevarate^^
x:Suntei acceptate
Amy::&bya:ce:|da nu am facut nimik
x:pey la ce bn  aratati ce ati vrea sa faceti^^
Amy&bya::&:&..Orae cn sunt megastarurile
Am intrat In cladire...SeDinta foto incepea peste 5 minute....
Amy:Cred ca ...Bill si tom..am aratat eu spre ei^^'
Bya:
     
BiLL:hei ales ale din cafenea si din super market     ele au castigat:-L
Amy:CE vREY bhey...Taci din gura..AdiCA CE FACI fITE DE TOP MODEL...   pOATE ESTY TU IDolul meu dar nici khiar asa...  
bill:aha..oky oky...Bestie c esty:P
Amy:bestie e muma ta:P:P
Tom:hey e si mama mea))))))

    AParu fotogarful...Sedinta IncEPu..
f(FOTOGRAFUL):gIRLS vREAU SA faceti poze pe rand cum ii sarutati
Amy:what..FucK YA   ...Oky oky--"
Bya:  
tom:wow ce tare    


_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
CrAzZy G!rL
Great Fan Th

Din: グяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
soooper

next


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
               

yaaaaayyy...ce shedintza foto...k... saruuuturi...    

yummmy...


NExT


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
hmmmm...ush ce fik era...sau daca era aici...dar era asemanator...dar fata tot facea crize ca...ori ii punea mana pe tata sau altele))...mah rog)).tare fiku...nezu

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
zau ? :-?


nu l`am citit


amy ce next


pana mi`am dat seama care`i faza cu 1000


eu ce naiba... dc visez 1000?


amy buzz cand intri neaparat :-w:-w


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
NEXT MUMA CAND?:|:|:|:|  

_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
acum il scriu

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
f(FOTOGRAFUL):gIRLS vREAU SA faceti poze pe rand cum ii sarutati


Amy:what..FucK YA    ...Oky oky--"


Bya:


tom:wow ce tare     


AmY: eu il sarut prima pe Bill!


ByA: ba nu ! Eu! Sunt mai mica ca tine deci


AmY: in visele tale!


ByA: Viseale moi moi i-)


F: Gata fetelor. Tu cea in rochie neagra treci la Bill.


Ii scot limba lui Amy si fug la Bill. Amy se stramba la mine si se duce la Tom. Cum m`am


apropiat de Bill sa simtzit un parfum dulce care te imbata. Tom era diferit de Bill, pana si


in materie de parfumuri, daca eu am simtit un miros dulce Amy a trebuit sa simta un


aer mai dur, mar barbatesc.


F: ok... sa vad cum o sarutzi.


Bill imi lua capul in maini si ma saruta apasat. Blitzurile aparatelor se smtzeau pe noi.


Dupa ce am deschis ochii l`am vazut pe bill cum se uita la mine. Am zambit apoi


in locul nostru au venit Tom si Amy. Amy sa ridicat putzin ca sa`l sarute pe Tom iar Tom

sa aplecat putzin. Dupa ce au facut si ei poze a venit randul sa "schimbam" baieti.


Bill o prea fermecat pe Amy . Sa apropiat usor de ea si a sarutat`o. Amy tremura din toate


incheieturile. Tom si cu mine ne potriveam din punct de vedere al ... sarutului. Amndoi


ne`am "infipt" in buzele celuilalt. Dupa saruturi a mai trebuit sa facem poze in diferite


ipostaze.


X: dc nu patram noi fetele astea in firma?


Y: da.. snt destul de bune.


X: da:-?


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
wow wooow!!kiss kiss kiss    ce de cool a fost nextu` .. deja imi imaginez *___*


NEXT FEW!!!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217

Amy:*-*CANd plekam ca m-am plIk:<

  Incet, incet simteam cum Bill se apropie.Pasiii lui usori imi rasunau in ureche
B:stii ce....
Amy:ceh ceh, dah styu ca tu saruti groaznik da nah asta e x_X  
B:nu e adevarat   poate tuh.....

Bya:AmY ,Amy am o Extra veste
A:uimeste-ma Einstein)
Bya:astia vor sa ne pastreze pt agentie**yay*
Amy:ce grozav..mai bn eram calkata de masina
Bya:macar Afiseaza si thu un zambet fals...)sper ca asta nu va fi doar o slujba de maxim o saptamana
Amy:bla blah..stii ce ma duk sa chem un taxi*-*
Tom:va duc eu cu masina  
Amy:nu ms...v-am vazut fata destul^^'

       
Am iesit pe usa.In urma nu s-a auzit decat un zgomot infernal, cum am trantit eu usa....Am coborat repede pe scari.M-am oprit afara.Ciudat ....in statia de taxiuri era gol:/Am luat mobilul si am incercat sa sun..Cand deodata un om cu o masca negara pe fata m-a atacat.Mi-a luat poseta si mobilul.Cum nu puteam sa alerg f repde cu tocurile , mi-am luat papucii in mana si am inceput sa fug cat puteam de tare.Simteam cum fiecare piatra imi strapunge pielea.Am inceput sa tip,dar in zadar, Nu se oprea.M-am asezat pe o banca numai puteam.Ma dureau picioarele ingrozitor, caci pielea a fost strapunsa.Mici pcaturi de sange se prelingeau pe asfaltul rece.In fata mea era o masina mare.De acolo a iesit Bya cu Tom si Bill.

Amy:grozav:<:<Ce poate fi mai rau de atat...
Bya:O:O:Oam vazut tot ce s-a intamplat....
Amy:da da da...Eh am incercat si euh))
Bill:ce-s cu picaturile rosii...
Amy:e ketchuP)))..E SANGE NENEA-.-'
Tom:oare ar trebui sa gustam
Bya:    
Bill:intra in masina....
Amy:   owk owk...


Modificat de コoOஜ ♥@my_CrAzY_GirL♥コoOஜ (acum 17 ani)


_______________________________________
this is real, this is me
I知 exactly where I知 supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
DE unde sange? :|


oky doky o sa avetzi de la mn nexxt   


upppy amy so trezit din somnu de veci ;X;X;X


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la