Tokio Hotel Romania
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil Angi
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 52 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Bya
47.3KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Amy
31.9KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Bill
51.7KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
Tom
27.3KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
next de la amy :">
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: グяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
deabia asht next'ul 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
da da si eu vreau next 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
Timpul trecea asa de greu iar eu ma plictiseam din nou.La fel si Bya.. Am :Ce zici sa macam niste gume...Uite sunt aici..luam un pachet si asa ca le meritam ..deci nu trebuie sa nu le mai platim...ce logica am  B :pey ai dreptate...... Atunci aparu sefu si ma vazu ca macam o guma.Cand l-am vazut mi-a stat gum in gat.. A :Bya help nu am aer..... B:da e cald aici...si... A:Mey mi-a stat guma in gat... Atunci Bya incepu sa tipe... B :Help...Amy s-a inecat cu o guma A:nu puteai sa fii mai discreta.... B :nuuuuuuuuuuuuuuu A :nuami tipa...... S(seful) :Ce naiba....de cand vanzatorii pot lua din produse fara sa plateasca A :pey..stiti...guma nu e de aicai...e de la magazinul ala de pe lanaga malll...il stiti o luati la stanga si dupa vine blocul turn...sii S :mi-e de ajuns..daca se mai intampla asa ceva va dau afara,...... A :da domnul de gheata S :....... A :pardon..da domnule....
A fost o zi lunga si plictisitoare...Balonase de guma....chipsuri si ziua s-a terminat... A :ma dor picioarele...... B :si pe mine....... A :Uite o bancuta....hai sa stam pe ea....... Ne-am asezat ..am stat asa cateva ore.Deja stelele incepeau sa apara.Razele lunii imi mangaiu fata... A :nu crezi ca ar trebui sa mergem acasa..nu vreau sa dorm ca boschetarii pe banca invelita cu ziarul B :da ar fi ceva nou nu crezi Am inceput sa fug spre casa..... A:cine ajunge prima primeste o portie mai mare de inghetata cu menta.... B :inghetato astepta-ma Afara tocmai plouase...Eu cu viteza luminii...am nimerit exact intr-o balta cu noroi.... A :Perfect acum arat ca monstrul din Locnes B :baie cu namol A :Vrei si tu... Si am inceput sa o murdaresc si pe ea din cap pana in picioare.Lumea se uita la noi ciudat...M-am ridicat..si am inceput sa ma scutur.... A :Asta e noua moda ce nu ati mai vazut..daca nu stiti nu comentati.... Am ajuta-o si pe Bya sa se ridice..Ce zi...Nu era destul ca eram sa fim data afara de la a 24 slujba dar acum ne stie si tot orasul A :stai nu ne-a vazut nimeni fata.... B :amy ce pastile ai luat..ti-e rau ai febra...... A :nimic din astea....Noi eram murdare pe fata deci sper ca nimeni nu ne-a recunoscut.... B :da ai dreptate.... Dupa cateva minute am ajuns acasa.Ma duc imi fac un dus si repede la tv.Bya isi facea si ea baie.Cum statea si priveam frumosul cer de pe pat..caci geamul era deschis cad deodata de pe pat..... A ォ Bya auzi zgomotul isi puse repede un prosop pe ea si veni... A :uita-te la tv... B :cine is zurelele alea pline de noroi... A :nu ti se par cunoscute ..uita-te mai bine B :aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa suntem noi..suntem vedete,... A :da vedete...internationale cred B :Poate castigam si un premiu A :da cele mai murdare fete din oras B :cine a castigat portia big de inghetata A :mai conteaza..o mancam impreuna...... Ma duc in bucatarie si observ ca numai e inghetata de mente A サaaaaaaaaaa numai e..avem doar de vanilie acum....... M-am dus repede mi-am pus jeansi o bluzita negra tenisi hanoracul.....si m-am dus repede la market pentru a cumpara dulciuri.
_______________________________________ this is real, this is me I知 exactly where I知 supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 17 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
oky oky
_______________________________________ this is real, this is me I知 exactly where I知 supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
imd 2 paginiiiii 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
ade amy cu next`ul T_T T_T
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
poone neext amy.. T__T
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
nu am timp:*:*
_______________________________________ this is real, this is me I知 exactly where I知 supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
fa`tzi :-w:-w
timp de vanzare are cnv?
cumpar eu pt amy 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
Diseara fac nexturi la fikuri fetili..:->
_______________________________________ this is real, this is me I知 exactly where I知 supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
e seara :-w:-w 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
|
|
da..sory..is obosita ma dat test si la istori..7 tteste intr-o spat:|:|:|:|
_______________________________________ this is real, this is me I知 exactly where I知 supposed to be now Gonna let the light shine on me

I'm Not a PeRfEct GiRl My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT. My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
next ^^
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
sa traitzi bine
mi`sa stricat pc`ul :">
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
ei hai.. :| :|
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
scz de intarziere >.< nu am avut timp T_T damn itttttt !!! okayzz incep sa scriu
b:oky oky..Atunci Dunarea la orizont
a: asa mai merge.
ByA: uite AmY vine la uh... itzi zambeshte nu`mi vine sa cred, ma duc pana la baie.
AmY: stay fheay, dar in zadar caci eu plecasem de mult. <<Ce PLM fac eu acum?
a gata shtyu. ZAMBESCCCC!!!>> AmY zambea in timp ce acel tip se indrepta spre
ea. In spatele ei mai era o fata, cei drep mai urata decat AmY. aceasta ii zambea
din plin tipului. Amy se uita trept in ochii lui, dar a trecut pe langa ea fara so observe.
Sa uitat in spate si a avzut o batoza. << Ce gusturi are tipu >> intre timp
eu venea la masa.
ByA: si super tipu? :|
AmY: nu conteaza.
ByA: cine o canta?
Prezentatorul: ii invit in scena pe... Tokio Hotel!
AmY: ceeee??? :|
ByA: ai meeeeei!!!
AmY: ba nu :-w
ByA: ba da :-w
si am inceput sa ne paruim ... th sunt ai mei, ba nu ai mei. Th si ceilaltzi se uitau la noi.
BilL: hei ToM nu`s ciudatele din supermarket? amn2 ne`am oprit si ne`am uitat la el.
AmY & ByA: ciudateeee??? si am vrut sa ne luam la paruit si cu BilL dar ne`au dat afara din cafenea
AmY: la naiba.
ByA: e numai vina ta [-(
AmY: ba nu... :-w
ByA: hai sa lasam asta... ne trebuie o slujba.
AmY: da....
ByA: hai sa mergem pe trotuarul din fatza casei si sa privim oameni.
AmY: hai...
si am pornit spre casa. Ne`am asezat pe trotuarul mare si am inceput sa bem suc cu paiu
si sa ne uitam plictisite la masinile care treceau prin fatza noastra. ne mai luam din
cand in cand de manelistele, manelisti si fitzoasele care treceau prin fatza noastra.
Vantul mi`a pocnit in fatza un ziar.
ByA: oameni din ziua de azi. RECICLATZI PT O VIATZA MAI BUNA! bah da prosti mai istetzi.
AmY: stay numai da din maini atat cu ziaru ala... ochii mei de super girl vad ceva
super extra tare.
ByA: uimeshte`ma enstein... maine picam in gaura neagra?
AmY: the boss are net >:P
ByA: am vb cu el \:d/ pe chat :>
AmY: fi antena parabolica, "Se cauta modele sau fete care sa participe la o shedintza foto
cu 2 megastaruri. Preselecti: 14 iulie"
ByA: asta inseamna maine. Si uite ce mai scrie " Castigatoarele vor primi pe langa
sedinta foto si aparatzia lor in reviste o suma de bani considerabila.
ByA & AmY: 1000 Euro@ $.$ $.$ $.$
AmY: clar maine asta facem.
ByA: ne`am gasit slujbaaaa!!! si am inceput sa sar ca o fetitza tembela pe tot trutoarul. [/u]
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrAzZy G!rL
Great Fan Th
 Din: グяεsτ.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 526
|
|
soooper
next 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
zau ? :-?
nu l`am citit
amy ce next
pana mi`am dat seama care`i faza cu 1000
eu ce naiba... dc visez 1000? 
amy buzz cand intri neaparat :-w:-w
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
acum il scriu 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
f(FOTOGRAFUL):gIRLS vREAU SA faceti poze pe rand cum ii sarutati
Amy:what..FucK YA ...Oky oky--"
Bya:  
tom:wow ce tare
AmY: eu il sarut prima pe Bill!
ByA: ba nu ! Eu! Sunt mai mica ca tine deci 
AmY: in visele tale!
ByA: Viseale moi moi i-)
F: Gata fetelor. Tu cea in rochie neagra treci la Bill.
Ii scot limba lui Amy si fug la Bill. Amy se stramba la mine si se duce la Tom. Cum m`am
apropiat de Bill sa simtzit un parfum dulce care te imbata. Tom era diferit de Bill, pana si
in materie de parfumuri, daca eu am simtit un miros dulce Amy a trebuit sa simta un
aer mai dur, mar barbatesc.
F: ok... sa vad cum o sarutzi.
Bill imi lua capul in maini si ma saruta apasat. Blitzurile aparatelor se smtzeau pe noi.
Dupa ce am deschis ochii l`am vazut pe bill cum se uita la mine. Am zambit apoi
in locul nostru au venit Tom si Amy. Amy sa ridicat putzin ca sa`l sarute pe Tom iar Tom
sa aplecat putzin. Dupa ce au facut si ei poze a venit randul sa "schimbam" baieti.
Bill o prea fermecat pe Amy . Sa apropiat usor de ea si a sarutat`o. Amy tremura din toate
incheieturile. Tom si cu mine ne potriveam din punct de vedere al ... sarutului. Amndoi
ne`am "infipt" in buzele celuilalt. Dupa saruturi a mai trebuit sa facem poze in diferite
ipostaze.
X: dc nu patram noi fetele astea in firma?
Y: da.. snt destul de bune.
X: da:-?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
wow wooow!!kiss kiss kiss ce de cool a fost nextu` .. deja imi imaginez *___*
NEXT FEW!!!
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
DE unde sange? :|
oky doky o sa avetzi de la mn nexxt
upppy amy so trezit din somnu de veci ;X;X;X
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|