Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Adelinadia
Femeie
25 ani
Mures
cauta Barbat
27 - 71 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Save Me! Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini: 1
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
Pai un nou fic    sper sa va placa!
->->->->->->->
                                                   

                                                 [b]Save me![b]




☆Miha-  Iti dai seama ce ai avut abea dupa ce el pierzi!
         - bogata
         - rea
         - si totusi buna
         -Insensibila cu uni

save me! pai nou fic    sper                

38.5KB


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
☆Tom-Macho,cool guy,one-night-stand lover,no feelings,no sensibility

save me! lover,no

23.2KB


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
☆Bill- prietenos, sensibil, bazat, bun prieten romanticul vesnic

save me! prietenos, sensibil, bazat, bun prieten romanticul vesnic

30.3KB


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
vrea careva prima parte?:->


pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
hai cu prima parte    

_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
exact^^

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
Draga jurnalule,


‘O zi obisnuita, bani  shopping, ciul , sex , sarut , baieti, bascalie , aaa si tom si bill care tot imi spune nu e bine ce faci.Hai ca am chef sa imi bat joc de tom byee’
m : tom iubitule
t : ce ?0_o
m : hai mergem la mine ?:-> sunt singura acasa :->
t : pleaca pustoaico de aici !
m : hai mai vino sa iti arat cat de pustoaica sunt
t : esti nebuna !
m : aiii ce imi place ca sunt nebuna :->
t : lool
m : hai ma chiar nu vrei ?
t : cu tine nu !
m : dute naibi !
t : poate daca nu ai fi asa fitoasa !
m : hai dute la bill : ))
t : dute in plm
m : hai :->
t : lool


pus acum 17 ani
   
*luv_Bill*
Big Fan Tokio Hotel

Din: Dead city
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 972
place fiku      
nextttttttttttttttt


_______________________________________





I cry for the time that you were almost mine,

I cry for the memories I've left behind,

I cry for the pain, the lost, the old the new,

I cry for the times I thought I had you

but sometimes....i just want to SCREAM!!!!

pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ce mik e miha..

oricum..sooper...

oo miha ..veni cheafa..:>..

..hayde bey tom.. faci fata pustoaica.. ..nu e...nu e..:>

las uh pierzi.. nu vezi ce frumi e..:>:>..

oricum..miha neexxtt


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce nexxt mic frate #-o


uuu :>:>


fata reeea :>


neeexxt :*:*:*


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la