Tokio Hotel Romania
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Adelinadia
 | Femeie 25 ani Mures cauta Barbat 27 - 71 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
Pai un nou fic sper sa va placa! ->->->->->->->
[b]Save me![b]
☆Miha- Iti dai seama ce ai avut abea dupa ce el pierzi! - bogata - rea - si totusi buna -Insensibila cu uni
38.5KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
☆Tom-Macho,cool guy,one-night-stand lover,no feelings,no sensibility
23.2KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
☆Bill- prietenos, sensibil, bazat, bun prieten romanticul vesnic
30.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
vrea careva prima parte?:->
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
exact^^
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
*Miha*
Big Fan Tokio Hotel
Din: Twilight universe!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 798
|
|
Draga jurnalule,
‘O zi obisnuita, bani shopping, ciul , sex , sarut , baieti, bascalie , aaa si tom si bill care tot imi spune nu e bine ce faci.Hai ca am chef sa imi bat joc de tom byee’ m : tom iubitule t : ce ?0_o m : hai mergem la mine ?:-> sunt singura acasa :-> t : pleaca pustoaico de aici ! m : hai mai vino sa iti arat cat de pustoaica sunt t : esti nebuna ! m : aiii ce imi place ca sunt nebuna :-> t : lool m : hai ma chiar nu vrei ? t : cu tine nu ! m : dute naibi ! t : poate daca nu ai fi asa fitoasa ! m : hai dute la bill : )) t : dute in plm m : hai :-> t : lool
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
ce mik e miha..
oricum..sooper...
oo miha ..veni cheafa..:>..
..hayde bey tom.. faci fata pustoaica.. ..nu e...nu e..:>
las uh pierzi.. nu vezi ce frumi e..:>:>..
oricum..miha neexxtt
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
>>SteluTze<<
Moderator
 Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
|
|
ce nexxt mic frate #-o
uuu :>:>
fata reeea :>
neeexxt :*:*:*
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|