☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*
 Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
|
|
suna la usha. j:vin imediat!cn`i? k:yo,kriss! j:intra! k:huh,ce norok pe mn,azi pot sa stau mai mult la tn,k bill s`a dus la Bravo sa dea un interview! j:poftim? k:da! ash.. shi`l vede pe bill k:..kum ai aflat de asta? bill skoate kartea de vizita. b:este a ta? k:oops,srry jk,am fost neatenta! j:nu`i nimik,bn makar k nu a vazut tom asta! k:huh..sa nu le zici la baietzi despre asta,bn bill? b:dc nuh? k:daq le vei spune,tom o s vn in fiekare zi aici,shi o sa`i faka greva! b:dar,kred k va fi mai bn,nu? j:nu! b:dar.. j:bill,fereastra e kiar linga tn! bill repede se skoala shi face pash in urma.. b:hei,ink sunt tinar,am 18 ani,nu vreau k sa mor atit de tinar! j:atunci sa`tzi tzii gura,oke? b:dar..nu o sa`i spun lui tom,ci lu` georg shi gustav!ei o vor tzine in sekret,kredetzi`ma! ei nu vor sufla nici o vorba lui tom! j:ok!ok! b:hei,ce`ar fi seara sa ieshim la un klub? j:r fi o idee super,demult nu am mai fost! b:bn,atunci te luam pe la 20:00 ! j:oky doky! b:trebuie s plekam!hai,kriss! k:bn,pa! :* b:pa! ^.^ j:pa! ^_^ shi s`au dus...in fn,in tot timpul acesta m`am dus pe la kumparaturi,dupa asta,dupa ce am ajuns akasa,m`am imbrakat in cv cool,mi`am fakut parul shi..un sunet in usha. j:buna! b & k:buna!eshty gt? j:ja!hai! ne`am dus k bibika lu` bill,am ajuns la klub.pe skurt-ne`am distrat shi am dansat.ma ashez pe skaun la minibar shi oftez.se incepe gd-amercan idiot! b:oh !!! repede la dansat !!! k:ura,gd!jk,nu vii shi u? j:nu,am obosit,la urmatorul kintek vin precis! k:ok,hai bill! b:sigur! * k un picior in drapta shi unul in stinga* xDD stau shi ma uit intr`un koltz,se asheaza un baiat linga mn. x:un martini,va rog!ms!hei.buna! j:da,da,buna! [-_-] x: ??? j:ce? x:u nu kumva eshty...dirty princess ???? j:pay..da.. x: yuuuppyy!!! buna,eu sunt pete,un mare,mare fan de`al tau! knd il vazusem,ap..era asha un urit.. yuck! j:inkintata de kunoshtintza.. p:srry,dar kum te numeshty? j:jk.. p:ce nume frumos ai !! j:ms..[jk:jaja..blah-blah-blah..precis.. -__-"] p:din ce tzara vii? j:moldova.. p:ador tzara aia,mai ales chishinaul!ai venit singura? j:nu,am venit k nijte prieteni de`ai mei! el se uita shi`i vazu pe th p:poftim?? j:ce? p:th?th sunt prietenii tai? o_O j:dapzZz.. p:of,sor`mea moare dupa th j:dar u? p:nu prea.."doamne ce n`ash da s arunk cv in fraierii aia!" 
_______________________________________

芸術は爆発だ 喝 !!!
|
|