Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
morena28 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bistrita Nasaud
cauta Barbat
27 - 52 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Leb` dein Traum! Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
a da si ma sacaie mecla lu jeremy ala

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
aa..ms buby for koommz..poop..yeah..i`ll give u..  

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
          am mai zis desenezi supher mistho       ce bn ca s-au intalnit       ji i-a dat cartea de vizita           bill detectiv prezent in misiune       neeext!!!

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Da....idem....Azi nu prea poate scoate nimeni cuvinte de la mn    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
  ..ma bukur k v`a plakut shi again ms iuly..  

ms for komms-iuly & amy..

poon un pik mai inkolo..ma duk akush in vizita la bunika mea..e internata in spital


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
           

ce tist..?? ce are??


   


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
pay..are probleme k nervii.. long story..

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
pakt de ea mai bn sa stay sa o asculti toata ziua(ca mn) dekt sa plangi dup ea (nu ca mn) deci neeeext!shi again n-ai pt ce    

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
exact jk...neext    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
pale lau de bunicutza ta sa se faca bine


si neeext...


si mai da shi tuh cate un semn de viatza pe mess


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
    oke`..akush dar il poon..ms pentru komms,fetelor!  

il poon dupa o jum.de ora!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
gta??:o3:o3??

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
nuu..    

nici nu m`am grabit..am mult de postat in siteul official..trebuie sa aflu toate shtirile despre th..shtyu ka sunt nebuna,dar asta e..trebuie sa shtyu ultimele shtyri despre ei..se pare k miine poon

srry..     miine numaidekit,..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
bnh bnh hai pone!!!      

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
pe aci numa trece nimeni? (

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
poooy asteptam next

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
da... sa vina din antalia :-<

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
btw..a fost alanya..  

vad k bn am intzeles..

fetelor,srry k n`am pus neext..

hai k il poon kiar akum !!    


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
era ziua.yo ma trezesk.imi pun muzika shi incep sa kint shi sa dansez.manink,ma mai uit prin reviste.cnv suna la usha.
j:"hmm..asta ar trebui sa fie kriss!"  
deskid usha
k:buna!
j:hei,buna!Intra!
k:ms!cmf?
j:da iata ma distrez..
k:mm..intzeleg..
j:shi kum,tzi`a plakut aseara?
k:da!mi`ai plakut moolt! erai de nekunoskut!
j:ich?
k:ja!delok nu banuisem de la inceput k erai u!
j:    
k:shi kum ai ajuns un star?
j:e o lunga poveste a unei printzese..asha,fa`te komod k am multe de zis!
shi i`am zis toata povestea.
k:klaaas!cool!
j:i know..kum e la tn?
k:normal,te`am kautat prin toate bortzile!
j:adevarat?   srry..
k:am uitat k totzii komplet de frantza,bn k gustav a venit k revista aceea!
j:kare?
k:nu konteaza!
j:dar,nimeni n`a banuit k sunt yo?
k:delok!
j:ia uite ce kool!numai u m`ai banuit!
k:desigur,de aia sunt prietena ta cea mai buna!
j:jaja!
in fn am mai vorbit akolo pina dam` kriss trebuia s se duk...vn ea la hotel."yuppy!nimeni nu`i!" repede se dezbraka de pantaloni shi`i pune la spalat,taman ishi uitase cartea mea de vizita akolo shi un pik ieshi din buzunar.Repede se imbraka intr`o fusta.Se aude kum se deskide usha.repede shi`a aprins tv`ul shi se uita la el.apare bill.
b:buna kriss!
k:buna billy!
b:cf?
k:la tv ma uit,unde ai fost?
b:treburi k trupa..
k:aha..
b:vreai pizza?
k:da da!
b:akush o aduk aici!
k:bn!
shi rasufla usurata..
e dimineatza.bill se uita in shkaful lui k sa vada k ce sa se imbrace  azi.ishi alege el una shi vede una murdara.
b:of,am uitat s`o pun la spalat!
se duce el s`o puna,deskide aceea shi vede pantalonii lui kriss,unde din buzunar se vedea cv negru."hmm..ce e asta?"se uita shi.."ce?cartea de vizita a lui dirty princess/jaklin?stai,suntem in frantza,multzi poarta numele acesta,asha k..dar,dc kriss fugise dupa ea?hmm..kriss se komporta ciudat,nu kred delok k e o simpla koicidentza..trebuie s ma duk s aflu yo,singur!"shi luase kartea de vizita.yo ma uit k ce sa ma imbrak..in fn mi`am ales un maiou verde shi shortzi negri plina k akcesorii.apoi ma vopsesk tot k negru shi parul mi`l fak.ma ashez pe pat shi imi skot un kaiet shi incep sa alkatuiesk haine p/u o noua fotosesie.aud un sunet in usha.
j:vin!cn`i?
bill ishi faku glasul k la o fata.
x:yo!
j:"ah,trebuie sa fie mellany!"
deskid usha shi amindoi raminem tablou.
j:b...bill?
b:jk? aah,buna..!"inseamna k e adevarat!"
j:intra!
b:ms!
j:kum ai aflat de mn?
b:de la kartea de vizita a lu` kriss!
j:og gott,shtyam yo k cv se va intimpla!ce doreshty,ceai sau kafea?
b:o kafea,te rog!
j:oky doky!
bill se uita la kiteva poze de la fotosesii shi statea pe ginduri..
j:tzine!
b:ms!da` kum ai devenit asha?
j:kum?iata asha,mi`am gasit de lukru a 2`a zi dupa ce am venit aici shi de akolo totul s`a inceput!  
b:vad k eshty foarte faimoasa aici!
j:da..
b:aseara erai de nerekunoskut,ei kum shi akum nu prea seameni k jk de mai inainte!
j:da,shtyu..  
b:kred k asha itzi sta mai bn,aratzi foarte kool!
j:ms..
b:ieri super ai kintat shi ai dansat!
j:da..shi voi super atzi kintat..!!!  
b:ms!
suna la usha..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
uppy


neeeext!!


\:d/\:d/\:d/


suna la usa in fic sau deadvart? :> [ poate e sacaitorul :> ]


deci fiiic


uppy kriss a gasit`o pe jk \:d/


dar bill :|


bill sa nu`i spui lu fratitu ca te crap


intzeles? ;


si wow


super`star


asha bill ramai cu gura cascata


NEEXT


:*:*:*


><


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ms ms..  

mi`a plakut faza k sikiitorul..  

hai k pun next,imediat !!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
suna la usha.
j:vin imediat!cn`i?
k:yo,kriss!
j:intra!
k:huh,ce norok pe mn,azi pot sa stau mai mult la tn,k bill s`a dus la Bravo sa dea un interview!
j:poftim? 
k:da! ash..
shi`l vede pe bill
k:..kum ai aflat de asta?
bill skoate kartea de vizita.
b:este  a ta?   
k:oops,srry jk,am fost neatenta!
j:nu`i nimik,bn makar k nu a vazut tom asta!
k:huh..sa nu le zici la baietzi despre asta,bn bill?
b:dc nuh?
k:daq le vei spune,tom o s vn in fiekare zi aici,shi o sa`i faka greva!
b:dar,kred k va fi mai bn,nu?
j:nu!
b:dar..
j:bill,fereastra e kiar linga tn!
bill repede se skoala shi face pash in urma..
b:hei,ink sunt tinar,am 18 ani,nu vreau k sa mor atit de tinar!
j:atunci sa`tzi tzii gura,oke?
b:dar..nu o sa`i spun lui tom,ci lu` georg shi gustav!ei o vor tzine in sekret,kredetzi`ma! ei nu vor sufla nici o vorba lui tom!
j:ok!ok!
b:hei,ce`ar fi seara sa ieshim la un klub?
j:r fi o idee super,demult nu am mai fost!
b:bn,atunci te luam pe la 20:00 !
j:oky doky!
b:trebuie s plekam!hai,kriss!
k:bn,pa! :*
b:pa! ^.^
j:pa! ^_^
shi s`au dus...in fn,in tot timpul acesta m`am dus pe la kumparaturi,dupa asta,dupa ce am ajuns akasa,m`am imbrakat in cv cool,mi`am fakut parul shi..un sunet in usha.
j:buna!
b & k:buna!eshty gt?
j:ja!hai!
ne`am dus k bibika lu` bill,am ajuns la klub.pe skurt-ne`am distrat shi am dansat.ma ashez pe skaun la minibar shi oftez.se incepe gd-amercan idiot!
b:oh !!! repede la dansat !!!      
k:ura,gd!jk,nu vii shi u?
j:nu,am obosit,la urmatorul kintek vin precis!
k:ok,hai bill!
b:sigur! * k un picior in drapta shi unul in stinga* xDD
stau shi ma uit intr`un koltz,se asheaza un baiat linga mn.
x:un martini,va rog!ms!hei.buna!
j:da,da,buna! [-_-]
x: ???
j:ce?
x:u nu kumva eshty...dirty princess ????      
j:pay..da..
x:       yuuuppyy!!! buna,eu sunt pete,un mare,mare fan de`al tau!
knd il vazusem,ap..era asha un urit.. yuck!
j:inkintata de kunoshtintza..
p:srry,dar kum te numeshty?
j:jk..
p:ce nume frumos ai !!  
j:ms..[jk:jaja..blah-blah-blah..precis.. -__-"]
p:din ce tzara vii?
j:moldova..
p:ador tzara aia,mai ales chishinaul!ai venit singura?
j:nu,am venit k nijte prieteni de`ai mei!
el se uita shi`i vazu pe th
p:poftim??  
j:ce? 
p:th?th sunt prietenii tai? o_O
j:dapzZz..
p:of,sor`mea moare dupa th
j:dar u?
p:nu prea.."doamne ce n`ash da s arunk cv in fraierii aia!"


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
danseaza mai departe th shi kriss
geo:hei,cn e tipul de linga jk?
k:nush..
gus:hai s ne ducem la ei!
vin ei,iar pete faku o fatza dar se abtzinu
b:buna!
j:buna,bill!
k:cn e tipul?
j:facetzi kunoshtintza!el e pete,ea e kriss shi pe ceilaltzi ii shtyy
p:inkintat de kunoshtintza "cik"
totzi s asheaza iar yo k pete am inceput s vorbim
p:miine eshty okupata?
j:kum sa`tzi zik,kred k..
p:perfekt!o s ieshi k mine miine?
:j:pay..
p:te rog !
j:..ok.. -_-
perfekt!atunci da`mi te rog nr tau de akasa!
j:poftim
p:oh gosh,miine te sun!
j:ok
se incepe muzik cool,bill shi ceilaltzi se ridika
b:vii shi u?
j:sigur !!
era kip pe ce s ma duk,dar am simtzit k cnv ma trase de mina
p:nu te vei duce nikaieri fara mn !
j:omg
am inceput s dansam,doamne da ce mai dansa pete acela,park era un kloun,ma fakusem doar de rushine k el,numai nekazuri..shi mai ales toata noaptea l`am visat..YUCK !ma trezeskimi pun muzika,ma spal shi yau dejunul knd kolo *telefonul*shi ma gindesk "e el!sper s nu fie el,nu el,nu e el!"ridik
j:bu..una?
p:buna!
oftez *fuck*
j:cf? -_-
p:itzi telefonez tzie,u?
j:nik interesant
p:vreai s ieshim?
j:da,pe la kit?
p:pe la vreo 3,mere?
j:d..
p:ok,te voi astepta la restaurantul "delice"!
j:ok,pa!
p:pa!
j:huh...NUUUUUUUUUUU!
ma duk la restaurant shi`l vad k un buket de flori
p:buna,jk!
j:buna,pete!
p:kum e la tn?
j:totul e bn,la tn?
p:la fel!
j:ma bukur
vn ala..
a:ce komandatzi?
p:ce komanda shi domnishoara!
a:va askult!
j:va rog,2 cole,2 farfurii k kartofi fri k sous..
a:shi gata?
j:da!
eh,vorbisem noi kit vorbisem,minkasem pina ajunge s ne spunem bye-bye shi pete..ma saruta iar yo *mlea,ce handycapatul asta???*
p:pa !!           
j:PAA !!     
shi m`am dus infuriata akasa,dimineatza ieshisem k kriss s ma plimb
j:shi ce`ai fakut ieri?
k:m`am distrat k bill!
j:zi`mi mai pe lung !
k:ne`am dus la parkul de distraktzii shi ne`am distrat de minune,dupa asta la hotel am inceput s ask muz..
j:ia mah ce e sooper bill al tau!asha`s mere,nu k la mn..
k:nu te ingrijora,totul va fi bn,o s vezi k situatzia voastra se va skimba!
j:sper..
shi ramin tablou
k:ce?


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
nu citeshte nimeni? :[

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Dany_th_4_3ver
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13
wow am reusit si eo sal termin deci e super tareeeeeeee:X

pacat ca tom e un bou  ... deci pui N
                                                     E
                                                     x
                                                     T
                                                       ????? PLS 


_______________________________________
Nimeni nu stie
Cum te simti
Nimeni nu e acolo
Care sa te inteleaga
Ziua a fost intunecata
Si singuratica
Scrii "Ajutor"
Cu sangele tau
Chiar daca de fiecare data doare

Deschizi ochii
Si totul e la fel
Nu vreau sa deranjez
Si nu vreau
Sa stau prea mult
Sunt aici doar ca sa iti spun
Sunt aici
Daca vrei sa fiu
Uita-te imprejurul tau
Si ma vei vedea
Oriunde ai fi
Daca te intinzi dupa mine
Te voi tine

Viata ta e fara niciun sens
Umbra ta apasa greu
Si tot ceea ce ai nevoie acum
Nu ai
Cauti curcubeul
Sta mort in fata ta
Pe jos
A stralucit cat de mult a putut
Doar pentru tine



Daca nu mai intelegi lumea
Si fiecare zi se scufunda in nimicnicie
Daca furtuna nu va mai iesi
Si nu vei mai putea purta noaptea

Sunt aici daca vrei sa fiu
Oriunde ai fi
Alaturi de tine
Macar pentru putin
Sunt aici
Sunt aici daca vrei sa fiu
Sunt aici
Oriunde ai fi
Sunt aici
Uita-te inauntrul tau si ma vei vedea
Oriunde ai fi
Daca te intinzi dupa mine te voi tine
Sunt aici daca vrei sa fiu
Oriunde ai fi
Alaturi de tine
Macar pentru putin
Nu esti sïngur

pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
    yup..

voi pune next miine deja k e tirziu..

treb s beau ceai..shi s ma kulk.. oh ooott..    

miine pun,promit!

danke de komm


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
J:Uita`te!!
shi se uita Kriss shi cind colo...vede o revista ..pe coperta  eram yo shi Pete shi sarutul nostru..
K:Poftim?
repede imi cumpar revista.Rasfoiesc foile shi vad tot articolul,.."Iubit in Secret"?
         Ieri,pe data de 22 iulie,D!rty Pr!ncess a fost gasita cu un baiat,oare cine e norocosul acela..??

Joamne fereshte!
K:Nu cumva e baiatul de aseara...Pete?
Ja,el e..uritul ala!
K:Cum de te`ai sarutat cu el?Ce te`a apucat?
J:Nu eu am vrut.Dimpotriva,ma grabeam..incercam sa fug de el,dar a reushit sa ma sarute!
K:Aoleu!
J:Chiar acum ii sun!Yo nu sunt iubita lui!
    Allo!Buna,asta sunt yo,Jk!Da!Putem sa ne intilnim in acelashi loc?OK!Pa!
K:Ce,gata?
J:Nope,va trebui sa ma intilnesc cu el shi sa`i spun bye-bye and so long! Sorry,dar trebuie sa ma duc..
K:Ok,succes!
J:Tnx 

                                       ***

Peste o jumatate de ora ajung acolo,in fn..n`am mai stat mult shi i`am zis asta.Desigur s`a simtzit respins baiathu`,dar ce era sa`i fc?Asha`i viatza! Gata!Mi`am luat la revedere de la el shi m`am  dus in sf acasa! Imi facusem rpd un dush shi dupa asta ma imbracasem in altceva.Cineva bate la usha.
J:Vin!Cine`i?
x:Yo,Georg!
J:Intra!Buna,Geo!
G:Buna,Jk!Ce mai faci?
Ja iata ma odihneam.Ce te`a adus pe aici?
Ga iata,am adus o revista.Suntem cu totzii nominalizatzi la awardul Freaky Stars!
J:Off..!
G:U eshty nominalizata la Best Freaky Star`s Style shi la Best Female!  
J: oh..Super!
Ga!Dar shtyy ce?Noi itzi vom inmina premiul!La Best Female!
J:Oh no,asta inseamna ca..
G:Tom o sa tzi`l inmineze..  
Jar dc taman el? Pe linga el,mai suntetzi shi voi..3!
G:Hehe..nup.. Tom o sa`l ia deodata shi o sa`l dea tzie..e un egoist,il kunosc yo..  
Ja` poate nici n`o sa cishtig!
G:Cine shtye.. Kriss ne`a zis k la rezultatele voturilor,u eshty p 1`ul loc.
J:Oh no..
G:Eh bn,yo trebuie sa ma duc..
J:Oky doky,pa! :*
G:Pa!
shi`mi dase un poop 

                             
                                              ***
Trecuse o saptamina.Yo eram in camera mea de pregatiri.[eram la Freaky Stars Awards].
Cineva bate in usha.Yo o rugasem pe stilista mea sa`mi zika cine`i.Se duce ea.
K:Buna,putem intra?
S:Un moment!
J:Shi cn sunt?
S:Acolo te asteapta o fata shi 3 baietzi.
J:Lasa`i sa intre!
vine gramada.
K:Buna,Jk.Cmf?
J:Nic.
B:Oh..acush trebuie dupa 3 ore sa se inceapa ceremonia.
J:Avetzi emotzii?
B:Inca cum!Inima incepe sa`mi bata strashnic!
J:Shi mie  la fel..
Geo:Hai in sala!
J:Hai!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
nimeni? :|

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
SFIRSITUL PRIMULUI SEZON !!

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 17 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la