Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil verona1991
Femeie
25 ani
Iasi
cauta Barbat
26 - 62 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / Leb` dein Traum! Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
iata..kum v`am promis..cel de`al 2-lea fik..^___^..sper s va plak..mie de ex..tare mi`a plakut.. ..da-dah..ma aplaud pe mn..  
k atare..inceputul fikului seamana ffffoarte tare k un alt fik..nu al meu..la o alta fata..dupa ce fakusem vreo 15 partzi..m-am gindit sa`l citesk [fikul acela]..sa vad ce prezinta..shi kind l`am citit am ramas.. ..aproape k la mn..kum vin th..koncertul..mdaaahh..coincidentza totala.. ..

in fine..personajele sunt:

jk--me

kriss-prietena mea

iar ceilaltzi [von th]..ii shtitzi
..vor aparea mai multe personaje..dar o sa le fak deskiderea in momentele kare e nevoie..

sooo....have fun!   ..  Teil 1

E dimineata.eu dorm..peste putin timp suna telefonul.eu,somnoroasa ma trezesc.
j:akus,acus..!
si raspund
k:jk?
j:kriss?ahh..buna.. 9__9
k:ce faci?
j:cum adica ce fac?numai ce m-am sculat.. ^__^
k:cum?? mey,tu esti nebuna??uite cit e ceasul,e ora 7:30!
j:ce??OMFG!    
k:fuck,hai mai repede imbraca`te,ca ne ucide diriga!  
j:ok!
k:peste cit timp vei fi gata?
j:peste 10 minute,ies!
k:ok!
ma fitiiam pe`acolo pina eram gata si am iesit..1 lectie era fizica cu diriga mea iubita...god!pina la urma se terminase lectiile si o intilnisem pe kriss.
j:huh,in sfirsit am terminat lectiile!
k:   vreai sa mergem la mn acasa?
j:cum vreai! ^^
odata ce`am ajuns la ea acasa,primul lucru pe care l`am facut-am pus discul lu` th si am inceput sa urlam prin toata casa,rasfoiam reviste si sa navigam prin net.dupa ce ne`am saturat de muzica,ne`am dus la tv.
k:vreai sa aduc cheeps`uri?
j:sigur!
si dau canalele pina ajung---ATENTIE-ATENTIE!TOKIO HOTEL IN MOLDOVA!---eu stateam cu gura cascata si dupa citeva secunde am urlat de bucurie.
k:ce?ce s`a intimplat?  
j:vino repede!!   FUGA!!!
cind venise amutise si ne`am uitat una la alta si dupa ceva timp am urlat impreuna..am inceput sa sarim si sa strigam de bucurie.
k:GOOD!!in sfirsit!!
j:  
k:mergi sa ne cumparam bilete?
j:ma mai intrebi?siguuur!
si am fugit repede spre bilete si acolo era deja un rind mareee de tot!
j:god,sper sa reusim!!
k:aha..
e rindul nostru!
k:scuzati`ma,dar..au mai ramas bilete?
v:sigur ca da!
k: ..dati`ne 2,va rog!
dupa ce ne`am cumparat bilete,stateam si ne uitam la ele..[aha..fix k in lord of the rings-gollum "my precious!" ]
j:uraaaaa!!!in sfirsit o sa`i vedem in carne si oase!
k:aaahaaa!        
j:sper sa nu lesin pe`acolo,ca nu o sa mi`o iert niciodata!
k:sa te tii bine!  
j:ok,vrei sa mergi miine la nishte rock shop`uri si pe la frizerie?
k:sigur! =D
j:bine,atunci yo te voi suna!  
k:ok!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
OO fic nou...imi place...Conert Th si mai fain...vreau next ca daca nu fac urat...
    NEXT          


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waii si asta e dulce...

leb`dein traum.. ia sa ghicesc..  cred ca nu`i asha..

traiejte trauma ei?      

oricum..th in moldova               ..tare...

ajteptam next      


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
hoho..dak ar veni ei la noi..   ..   ..imi voi face kruce k picioarele..in fn..

leez-da..ai ghicit!    

pun nextu`!!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Ce bine sunt very hapy ...imi place ficu...    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
e ziua.eu luasem telefonul si`i sunasem lu` kriss.
j:buna,kriss!
k:buna,jk!
j:vreai sa mergem la cumparaturi?
k:sigur!!
j:atunci..iesim pe la 2!
k;ok!
dupa ceva timp,yo si kriss ieshisem..ne`am dus la cumparaturi..dupa ce ne`am cumparat tot ce ne`a placut,ne`am indreptat spre frizerie.
k:tu prima!
j:cum zici!
eu imi vopsisem parul negru,cu suvite roz iar kriss isi facuse o noua freza si isi vopsise citeva suvite in rosu.
k:esti multumita?
j:heh,ma mai intrebi?
pina la concertul th,mai ramasese doar 5 zile,si`n acest tot timp ma gindeam numai la th,anume-cum va fi concertul,cu ce sa ma imbrac..[yoy..intotdeauna ma gindesk k o sapt in urma .. ma pregatesk..kiar uneori..de o luna..asha`s yo.. ]blah-blah..deja inebuneam,gindindu`ma la asta...
e ziua concertului!!
e ora 5:00 [dimineatza..nu`i nik..de obicei ma skol foarte devreme..urask sa dorm!..yucky]..yo deja ma trezisem,am inceput sa strig in gura mare-"iiiiiit`s paaaarty tiime!!!"     .repede ma sculasem,ma spalasem,mincasem,m-am dus repede in camera mea...imi luasem geanta si trintisem totul acolo-caiete,block noturi,markere,videocamera,fotoaparatul,placatul meu..[shtytzi..foi de acestea..care fanele le fak..mesaje..],dupa asta repede m-am dus la dulap si ma uitam cu ce haine sa ma imbrac..GOD..rush hour mai era pe acolo.. ..mi-am luat caietul meu k th[jaja..acela "thema nr.1.."preffy al meua!!]   si am inceput sa repet toate cintecele..deja e ora 8:00..suna telefonul:
j:alooooo?? *..dam` s nebuna*
k:buna,jk!
j:buuuuuuuuna,kriss!
k:heh,vad ca ai dispozitie buna!
j:inca cuuum!tu ce faci?
k:ma pregatesc..tu?
j:ascult muzica..hai ne pornim?
k:..atit de devreme?
j:nu..da.. ku cit mai devreme,cu atit mai bine!
k:cum vrei!
j:ok,eu te astept afara..s iesi repede! [ea..k atare e vecina mea..shi de aia.. ..in fine..iar yo k off-top-ul! ]
k:ok!
dupa ce in sfirsit iesise kriss din casa,ne`am pornit spre locul unde va avea loc concertul..acolo deja stateau mii de fani pe jos..tremurind  de bucurie,toate inebunind.era o atmosfera incarcata.
j:zoooper e aici!
k:aaaha!! 
tocmai atunci,le vazusem pe niste priete ale mele-dina,catea [manson] si adry:
j:buna,fetelor!
k:buna!
a:buna!
d:buna!
j:ce,demult asteptati?
a:sa zicem..cam de vreo 2 ore..
j:inteleg..
ne`am asezat cu totii pe iarba si am inceput sa ne pozam,sa cintam,sa ascultam muzica,sa mai facem cunostinta cu alti fani [heh..erau si groupie..fanii din toate colturile lumii..ei intotdeauna`s prezenti..]..trecuse o ora.


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Nu pot sa spun decat ca imi place mult si ca astept nextul urmator
         


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
          jk.. da energika mai esty..

la 5?       wow..

vreauu sa vad .. vreauu sa vad..  ce o sa se mai intample..

deci..next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Si eu vreau nexxt.....        

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
    oke`..oke`..bag nextuuuu`!!..god ..ce mi`ash dori k totul s fie adevarat...      *cry cry*

stateam noi acolo pe iarba si vorbeam...etc..pina kind o fana incepe sa strige..iar eu deja cu emotii..am simtit parca cineva m`a impuscat..
j:to...TOKIO HOTEL???  
din departea se vedea tour`busul lor,iar yo si prietenele mele am inceput sa fugim impreuna cu tour bus`ul..intre timp..in tour bus:
t:uite bill! fanele ne intrec tour bus`ul!
b:   vad..!
dar nu pentru mult timp am fugit,deoarece ne despartise un fel de gard..si toate urlam acolo,altii isi ridicara posterele,yo videocamera..tour bus`ul se opri,se deschisera usile..iese bill,georg,tom si gustav.bill dadea salut la toti cu un zimbet sweet.GOOOD,cind il vazusem era cit pe ce sa lesin,dar m`am retinut..
k:OMG!!!l-ati vazut pe bill cum zimbea?  
j:aaaaahaaaa!
si urlam acolo mult si bine..dupa asta membrii de la th disparusera  intr`o cladire unde trebuia sa faca o mica fotosesie si sa dea interview..
j:MAAAN!!l-ati vazut din nou cum a zimbit??    
a:daaaaaaa!!!
k:da` voi l-atzi vazut pe gusea??     asa de sexy!!
j:haha,catea,vad inca nu te`ai debarasat de gustav al tau!
c:daaap...cum!
k:da` l`ati vazut pe tom si pe georg??asa au tras si ei cite un zimbet!!  
d:sunt atit de sweeet!!
j:yup ..cu totii sunt sweet!
dupa citeva ore..
j:deja e e 18:49,acus concertul incepe!
a:uraaaaa!!
mai e o minuta pina la inceperea concertului,incepusem sa strigam "wir wollen tokio hotel!"in sfirsit,pe scena aparuse th,kriss si dina ridicara mesajul meu,iar yo am inceput sa`i filmez...eram in culmea fericirii!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970

^.^ =>>LEeZa-chan=<<^.^ a scris:

          jk.. da energika mai esty..

la 5?       wow..

vreauu sa vad .. vreauu sa vad..  ce o sa se mai intample..

deci..next



shtyu..intotdeauna`s asha..  

la 5,kiar azi m-am skulat..eh..da` m-am kulkat inapoi..   ..sa fioe voba de concert..nu dorm toata noaptea shi ma duk akolo sa stau de veghe [unde se  va desfasura concertul]  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
*_*RocK...o_O...PhAnToM*_
Great Fan Th

Din: uNdEvA dEpArTe
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 319
nnnnnnnexxxxttttttttttttttt

leb` dein traum!

12.6KB


_______________________________________

I Just Wanna
Have Fun
...............................................................

pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
DA NEXTT...DACA  O SA CONTINUI ASA CRECA TERMINI FICU INTR-O SAPTAMANA DE PUS.Daca nu mai devreme       Dar imi place asa mult

Modificat de amy_th (acum 18 ani)


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
th cintase toate cintecele de pe zimmer 483.toate fanele kintase emotionate cu bill,unele lesinasera,altele plinsesera..inclusiv yo..]..dupa citeva ore de emotii,concertul se terminase,iar bill le multumise fanilor..dupa ce disparusera de pe scena,noi strigasem mai departe din toata puterea..
j:a fost zoooper!!
k:fooooarte zoooper!!hai sa ne ducem,poate ii vom intilni pe bill sau pe tom sa ne dea un autograph!!
j:hai..dar mai repede!
kriss fugea prin multimea aia de fane,apucindu`ma de mina..dupa citeva secunde mina mea a lunecat..o strigasem dar nu ma auzi....eu pornisem pe urmele ei si ajunsesem  intr`un loc necunoscut.
j:kriss!kriss!unde esti?
ma asezasem jos in pozitia joga thinking.. :lol:
j:GOD..ce mai viata..huh... -.-"
deodata se auzise citiva pasi..
x:hallo!
cind auzisem,ridicasem deoadata capul si`l vazusem pe..tom..eu am ramas muta,in gindul meu "maan..tom??   "eu imediat ma sculasem:
j:..eee..hallo!
de abia ma mai tineam..
t:ce faci aici..singura? ^___^
j:da iata am hotarit sa iau o gura de aer..apropo,concertul vostru a fost minunat!!   ati fost foarte suuuper!!      
t:multumesc!
si trase un zimbet duuulce... :X..cind i`am vazut zimbetul..mai aveam putin si muream acolo..
j:apropo,imi dai un autograph?
t:sigur!
eu imi scosem caietul meu k th si el imi iscalise..
j:...oh..se poate sa ma pozes k tine?
t:heh,desigur!
eu il cuprinsem strins pe tom,si el zimbi..sooper!!  
j:multumesc mult..tom!
t:cu placere scumpo..apropo...
taman venise saki si`l chema:
s:tom,vino chiar acum incoa..!!
t:dar...
s:hai mai repede,n-avem timp!
t:ok,trebuie sa ma duc..sper sa ne mai vedem!  
j:ok...
dupa asta veni kriss..
k:unde te`ai pierdut,fato?
yo deloc nu reactionasem,doar stateam si ma uitam  intr`un singur punct.
k:haaaaaallo?anybody home??
j:ah?ce?unde?cind?
k:ce s`a intimplat cu tine?
j:eeehhh...numai ce..
k:what?
j:am vorbit cu to...tom!
k:poftim??glumesti??    
j:nu,numai ce a plecat!
k:am vrut sa vorbesc si yo cu el..da` eu am vorbit cu...stii cu cine?
j:cu cine?
k:cu bill!  
j:whaaat??  
k:cumm..n`am vorbit.. doar mi-a dat un autograph si m-am pozat cu el..!that`s all!  
j:dar yo tot am vrut sa`l vad!!  
k:hmmm..daca nu te rataceai sigur ca`l vedeai!
j:goood!..eh las` k a fost bine si cu tom!            
k:bine..   ,hai acasa!
j:ok!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
aha..kred k o sa`l termin repede..      

ma bukur k tzi`a plakut!

Modificat de YoU`re BotHering Me! ¬_¬" (acum 18 ani)


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
wow.. aa  ce pakat a plecat tommy..     


si niki macar nu s`au pupat    


las ca totusi a fost bn.. i`au vazut..

si au vb putzin..

next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
yup..  

cind ajunsesem acasa la kriss,am dat din nou muzica si ne`am aratat pozele si videoclipul filmat,ambele eram in culmea fericirii ca ne`am vazut idolii!toata noaptea n`am putut dormi,in minte`mi venea doar concertul cu th si cu intilnirea cu tom,ei pina` la urma am adormit cu gindul la ei.era dimineata.eu ma pregateam la cursurile la english,se scoala kriss somnorasa:
k:jk,unde te duci?
j:la cursuri,ce`ai uitat?
k:da,am uitat..ah..ma duc sa ma culc inapoi!pa!
j:pa!
dupa cursuri.dupa ce am terminat pentru azi cursurile mergeam normal pe drum..si m-a calcat mashina..   ..gluumesc..glumesc..   ..si vad  un butic de reviste shi vad-noul popcorn! ..revista mea preferata..pe coperta erau th.."sooper,mi`l iau!" in timp ce`mi cautam banii prin geanta,stateau 2 tipilinga mine..uitindu`se in reviste..eu mi-am luat repede revista si cineva striga..:
x:hei,stai!
cind ma intorsesem ii vazusem pe tom si bill..iar eu double inlemnita..
t:bill,e chiar ea! ..ea e fata aceea de aseara de care`ti ziceam!
b:sweet!
j:ehh..buna baieti!
t:buna..a...
j:jaklin!
t:bukuros de cunostinta,jaklin!
j:spuneti-mi doar jk!
b:ok,jk!
j:ce faceti aici?de ce nu sunteti inca in america?
b:pai,in sfirsit dupa terminarea turneului,dave ne`a dat un concediu ca sa ne odihnim!
j:si cit?
b:cit vrem,! ^___^
j:wow,super!
t:aha!
b:vrei sa ne primblam?
j:sigur!
mai in scurt ne`am primblat noi intr`un parc..vorbisem noi cit vorbisem si deja e ora 7!
j:oh god!
b:ce?
j:e ora 7!
b:si?
j:trebuie sa ma duc acasa!
t:e atit de important?
j:daca nu ma duc,ma ucide mama!
b:ok..
j:ok,dar ma duc yo..
t:jk!
j:da?
t:vei veni miine la petrecerea noastra?
j:eu?
t:da!hai te rog!
j:sigur!
t:ok,uite adresa!s vii,ok?
j:ok!
t:pa`pa!
b:pa`pa!
j:bis balt!  
goood..dupa ce ma dusesem de`acolo,eram in al noulea cer..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
party party party party..

jk o petrecere cu bill si tom..

         

vine si kriss nu??      

ce  tare o sa fie    

aaaaaa.. mai dormi in noaptea asta ??    

presupun ca nu.. ehh  next  


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
am ramas ca atunci jk cand l`a vazut pe tom fic noooou


cum s`au reintalnit... dar am o curiozitate... dc tom o cauta pe jk? ... asta nu


intzeleg :-?? ... vleauuu neeextt :*:*:*:*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
nee..to nu ma cauta/..a fost o coincidenta..tom i`a zis lu` bill despre mn dupa ce a plecat iar cind m`a vazut..blah-blah..kred k m`ati inteles...  

akush pun fiku..k fak kurat..  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
heeeyy!! vreau next:-W next next next:X

_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Ce bine...fa mai repede curatenie ca vreau nextul...Sunt f nerabdatoare(ca un copchil mic)  

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
am veniiiit! ^^

ajunsesem acasa..
mama:jk,unde ai fost pina la ora asta?
j:da iata m-am primblat cu citiva prieteni..
m:imi facusem atitea griji pentru tine!
j:mama,nu sunt un copil mic! 
m:ei las` mey ca acum nu stii citi nebuni mai sint la ora asta! data viitoare sa vii mai devreme!
j: ok.. -__-"
eu m`am mus repede in camera mea si am luat telefonul:
j:buna,kriss!
k:hey,jk!
j:vreai sa vii pe la mine?
k:cum zici tu!
j:ok,te astept!
dupa citeva minute kriss veni si repede ne`am dus in camera mea:
j:nu o sa`ti vina sa crezi pe cine l`am intilnit!
k:pe cine?
j:
k:hai,ma predau! ..ce mai stai?? zimi k mooor!
j:n`u o sa ghicesti niciodata..i-am intilnit pe...
k:...asa..
j:bill si tom!!      
k:unde?cind?  
j:heh..i-am intilnit la un butic!
k:si ce`ai facut toata vremea asta??
j:m-am plimbat cu ei..  
k:ia ce`ti mai merge! data viitoare merg cu tine!    
j:cum zici! ah,am uitat!miine th dau o petrecere!
k:pooooftim?
j: ..vei mege?
k:ma mai intrebi ..? siguuuuur!!
j:ok,miine va fi o zi de sarbatorit! ^^
k:cu siguranta! ^^
a 2 zi:
j:hai mey kriss,grabeste`te!vom intirzia!  
k:nu`ti fa griji!..mai avem jumatate de ora!..  
j:ok..
k:gata! ^^
j:sa mergem!
dupa putin timp ajungem la fata locului si noi amindoua in acelasi timp ne luam inima`n dinti si intram in casa.acolo era o multime de`a fete si baieti:
j:e imposibil sa`i gasesti pe bill si tom aici!
k:aha!
j:am o idee!hai sa`i cautam!eu ma duc in dreapta iar tu in stinga!^^
k:nu e  o idee rea!
eu m`am dus sa`i caut,cind cineva ma luase de mina:
j:ahh..buna..tom!
t:buna,jk!vad ca deja ai venit!
j:da..  
t:cum ti se pare atmosfera?
j:sooper!  
t:ai venit singura?
j:nu,am venit cu prietena mea!
t:inteleg..mergi sus?
j:eeehh..hai...                


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
) mergi sus ah:> tom :-W te bat dak ii faci ceva

vb serios:-W


next?; vreau sa vad nebunii:>


_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Tom ce pervers esti......off nu o sa te schimbi niciodata....    
   next


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
lol cika T: mergi sus...

ce sa facetzi mey tom..

plantatzi  copacei??

repede . am un pistol  si jtyu sa`l folosesc..

  numa ca  din setari  il nimereste numa pe tom daka ii face cv lu jk..

oare  kriss la intalnit pe bill....is curioasa;

asha jk next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Da pune nexxt...cand intri pe site      

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
tom ai grija ce ii  faci lui jk    
las k jtiu yo ce iti kk mintea aia de obsedat sexual  
deci siti ce vreau nu?
neextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
oke` doke.. srry k n`am pus mai inainte.. .. a venit sor`mea shi mi`a luat kompu`..

arigato pu komments- alexa,camellya_bill,leeza & amy

noi ne`am dus sus,intr`o camera..totul era frumos./.yay-yah..pe pereti stateau postere cu samy deluxe..[desigur] si fergie:
j:presupun k e camera ta.. [logik! ]
t: ,iti place?
j:sigur..cum sa nuh? ^__^
t:doreshti o cola?
j:desiguur!
tom se asheza pe pat.
t:asheaza`te!
j:ms!
t:ce sooper esti imbracata!
j:thanx! si tu la fel!
t:thanx! ^__^
j:apropo..unde sunt ceilaltzi?
t:se distreaza cu invitatzi..! ^__^
j:inteleg..
stateam si ma uitam in paharul meu [coke]..cind colo simt o mina pe mina mea..[off   ],iar tom zimbi doar [da/..k un sobolan..]..in ochii lui se citea  o dorintza,ah..o privire atit de dulce:
j..tom..
t:tschh..nu spune  nimik..
s-a apropiat de mine si s`a uitat adinc in ochii mei dupa asta am simtit buzele lui dulci si amindoi am inceput sa ne sarutam..acest moment era pentru mine...god!nici nu puteam sa`l redau prin cuvinte...cineva bate`n usa:
t:god..cine`i?
g:eu,gustav..[ohh..gusi,m-ai salvat! ]
t:intra!
gus:buna tom,oh vad ca eshti cu o fata sweet,buna!
j:buna!
gus:tom,vino jos,e distraktie mare akooolo!
t:vin!hai jk!
j:ok!
ne`am coborit noi jos,si o vazusem din departare pe kriss.
j:oh,iat`o si pe kriss! ^^
t:pe cine?
j:nu conteaza,vino!buna kriss!
k:buna,jk!buna tom!
t:buna!
j:tom,aceasta e prietena mea cea mai buna,kriss!
t:buna,kriss!
k:buna,tom! [again]
veni bill:
b:kriss,tzi-am adus red bull`ul!
k:thanx,bill..apropo aceasta este prietena mea cea mai buna,jk!
j:buna,bill!
b:inkintat de cunostintza! [again]
t:hai,mai!ce mai stam asa?la distraktie!^^
se incepe cintecul-fergie-london bridge.toti dansau cum puteau..mai ales bill-un picior in dreapta si altul in stinga..tot spatiul il okupa!  
 


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Ce next fain....imi place.Bill, iar faci dansul ploii?Cand o sa inveti sa dansezi?Ma ofer eu ca profesoara        
        NEXT


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
tom si cu jk mai aveau un pic un pic shi`o faceau gustav ai intrerupt cv


interesant da lu jk de cine ii place? de tom sau de bill? :-?? hmm


bill nu se indragosteshte de nimeni? ; ramane pe dinafara? saracuuu


cry cry vreau neeeeeeeexxttt :*:*:*:*:* plc ficu


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
           

looll..


                 


haide billl.. da din tot ce ai..

hai bill hai bill..

baga mare...

       

gustav.. bv.. ai salvat`o pe jk..

tom sigur vroia mai multe  pupikuri..

     

asha jk next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
 

arigato pu komments- amy,leeza & buby 

se termina cintekul si incepe a7x-warmless of the soul..[balada]
t:dansam?
j:cum zici..
noi ne`am dus sa dansam,tom ma luase atent de talie..
j:god,ce`mi place mel asta!
t:o stii?
j:cum sa n`o styu?e una dintre cele mai superbe melodii de pe lume!!ce,n-ai auzit de ea?
t:nope..
noi eram in centrul atentiei ,eu stateam si dansam k tom..roshie k o roshie.. "oh man,ce situatzie!"
t:s`a intimplat ceva ,jk?
j:ah! nu`i nimik! ^^;
tom zimbi doar,zimbi dulce iar ochii lui stateau nemiscatzi spre okii mei:
t:ochii tai sunt atit de frumosi!
j:....ehmm....           thanxx..    
in sfirsit se terminase kintekul,iar yo rasuflasem usurata toti incepu sa aplaude."bravo!"iar yo-double    "omfg!"
b:zooper atzi dansat!!
k:aha..park eratzi yubiti!
t:heh..
j:         in gind "terminatzi..rette mich.. T__T"..man,deja e tirziu..kriss trebuie sa ne ducem akasa!
k:dar jk,am venit sa ne distram!
j:dar..
t:nu va facetzi griji,veti dormi la noi,asa`i bill?
b:sigur!
j:la voi?  
t: ..*face o privire serioasa*
j:ok..daq asa ziceti..
k:hai mai sa ne distram mai departe!
dupa citeva ore,toti invitatii s`au dus..
k:moama..da mi`i somn.. 9__9
b:si mie,vino k mine sa`ti arat unde vei dormi!
k:ok!guys,nb!
t:nb!
j:nb!
t:ok dar,am ramas doar numai noi 2..
j:aahh..tom..mi`e somn si mie..!!!
t:ti`i somn?  
j:da sunt obosita! [totul mint.sper k nu mi`a kreskut akolo nasul ]
t:ok,vino cu mine sa`ti arat unde vei dormi!
j:ok!
tom ma duse in camera lui.
t:tu vei dormi aici!
j:dar tom,aici e camera ta!
t:da,si?
j:atunci..unde vei dormi tu?
t:cu tine!..glumeam..pe canapeaua de alaturi!
j:dar nu krezi k e prea mica?  
t:nu te teme voi incapea! [aha..]
j:kum zici!
t:nb!si`mi dase un poop..
j:nb!
e dimineatza..[incepe a kinta un cintec..]eu de abia ma trezesk,soarele straluceshte atit de frumos.."stai,ce e asta?" [se opreste muzika]..eu simteam ceva pe mine,mai degraba..o mina! "??" tom,statea in acelasi pat cu mine,kuprinzindu`ma..dar mai sforaia rau de tot..incep s strig:
j:SCULAREAAAA!!!
t:ce?unde?cind?    
j:buna dimineatza!
t:buna,puiu!
j:imi dai si mie o explicatie?ce faci?
t:eu?ohh..
j:ce??
t:nimuk.. 
eu il trageam de dreaduri
t:auu..ok!am vrut doar sa te kuprind..un pic..  
j:goood..niciodata nu te abtii??
t:nope!
eu ma sculasem:
t:unde te duci?
j:vreau sa pap ceva!
t:ok!
eu ma coborisem jos si`l vazusem pe bill in bucatarie:
j:buna,bill!
b:buna,jk!cum ai dormit?
j:da`..bine.multumesc!tu ce faci aici?
b:gatesk!
j:wow,inca gatesti? ..si ce gatesti?
b:omleta cu sos picant!
j:yuuuuummmyyy!!
bLhai..du`te si anunta`i pe toti sa vina la masa!
j:ok!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
meee foooaamm eeee ((((((((((((((99 ((((((((((((((((((((


zau chiar me foame..

bullu  omleta..aaaa.. omleta.. ii comestibila..

papa.. hai mama mai repede :-w


asha acuma.. wow.. tom..

esty asha de dulllceeeee        

jk next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
amy_fan_th
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
Ce nexxt fain..Bill nu ma inviti si pe mn la omleta ca mi-ai facut pofta(glumeam)
             Astep nextul urmator...sa fie la fel de fain    


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
mi`a minka..too..   ..hai intra,m in site`ul official shi`l rugam sa ne faq minkare  

hai k pun nextu`!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
thanx 4 kommentz- amy_fan_th and leez
j:gustav,georg,tom,la masa!
t:da,vinim!
eu m-am dus la bill in camera si am vazut`o pe kriss
j:buna,kriss!
k:buna,jk! aparindu`i un zimbet pe fatza
j:kum ai dormit?
k:bine..nu o sa`ti vina sa krezi!  
j:ce?
k:eu...deja..am fakut`o!
j:adevarat?
k:
j:si kum?
k:sooper!bill a fost atit de romantic si a avut grija de tot!..ok`..da` la tine kum a fost?-dind cu cotul
j:pai... ce sa zic?nimik!
k:hai mai spune`mi nu o tzine sekret!
j:iti spun..eu nimik n-a fost intre noi!
k:chiar nimic?
j:   nope...
k:pakat..  
j:hai la masa k se raceste!
toti erau la masa:
k:bill,asta u ai gatit?
b:da!
k:ce dragut din partea ta!
t:hai sa infulecam!
si am inceput noi akolo sa mincam de ne mergea fumul..[...]deja terminasem de minkat:
j:asta da mincare! ms!
b:npc!
deodata sunase mobilul lui bill:
b:un moment!da?
dave:buna,bill!
b:buna,dave!
d:ce mai faceti?
b:da iata stam!s`a intimplat ceva?
d:da,vreau sa va anuntz  ca trebuie sa facem videoclip la reden,trebuie sa fitzi aici,miine dimineatza!
b:ok am inteles!pa!
geo:cn a fost?
b:dave,a spus ca trebuie sa facem video la reden!miine trebuie sa fim acolo!
t:suna bine!ok,decit noi sa spalam vasele,haide in primul rind sa ne facem bagajele!
gus:sigur,da` cine va spala vasele?
toti se uitara la mine si la kriss:
j:ce va uitatzi la mine?yo nu spal vasele!
k:nici yo! 
b:n`aveti de ales! 
k:ok..hai mey..de dragul lu` bill!
j:bn,bn..gosh!
t:ah..am uitat sa va spun,dupa ce terminatzi de spalat vasele..faceti`va bagajele..mergetzi k noi!
j & k:uraaaaaaaaa!!!
spalasem vasele dupa asta ne dusesem akasa sa ne facem bagajele..
j:bye-bye,moldova!..welcome germania!
eu ieshisem afara,la fel si kriss.
k:hai sa prindem un taxi!
prinsesem un taxi si dupa asta eu ii sunasem lui tom:
t:alo?
j:buna,tom!
t:buna,skumpo!ce`ai vrut?
j:am vrut sa va anuntzam,k in curind vom ajunge la aeroport!
t:ok,ne vom intilni akolo!
j:pa,te poop!
ajunsesem la aeroport..
k:uite`i!
j:hai sa ne ducem!
k:buna yubi!
b:buna printzesa mea !
si se sruta
k:kind trebuie sa ne pornim k avionul?
b:dupa 5 min!
k:ok!
in sfirshit,ne`am dus noi in avion .gustav se ashezase k georg..bill k kriss..shi yo desigur k tom.
t:doreshti ceva?
j:la moment..nu!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
amy_fan_th
^.^TH fan^.^

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
Ce-mi place ficu tau...e asa de super...Tom cum de nu ai facut nimic..ai fost f cuminte pe cand u Bill
NEXT      


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
... ooo billl                    
                       
                                                                                                                                 

deja??

     

germania.. ce tare o sa fie.. aaaa..aaaaa....aaaaaaa...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mda nush ce am.. jk next  


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!am o intrebare..dar ma-sa cum de a lasat-o sa mearga in germania??

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
pay..iata asha..   ..eh..kumva trebuia sa fak fiku`!     *tschhhh*

danke 4 kommentz-leeza,dead_butterfly,amy

dupa cieva ore ajungem noi in berlin.blah-blah..ajungem la un hotel,unde ne`am cazat.dupa ce ne`am kazat,noi k totii ne`am dus la pizzarie.dupa asta ne`am primblat..k totii ne distram,rideam..tom in acelasi timp avea ochi doar pentru mine..se fakuse tirziu,noi ne`am dus spre hotel.odata ajunsi,nu shtiam ce sa facem ca sa nu ne plictisim..
gus:hmm..akum ce sa facem?
t:hmm ,oh..hai sa ne uitam la tv!
k:numai asta ne`a mai ramas!  
geo:ok,yo aduc  red bull`urile si cheeps`urile!
b:yummy!sounds good!
j:ok...la ce ne uitam?
t:cauta si tu un canal normal!
vine georg k red bull`urile si cheeps`urile:
geo:snack time!
j:yuuuppi!cheeps`uri!!
dau,dau pe un canal si arata filmul- dead silence..
j:god!
b:what?
j:filmu` acesta..ruupe!!ne oprim aici!  
gus:hmm..da ce e?horror?
k:
b:atunci..hai sa ne uitam!!
repede ne`am asezat pe pat..mai ales yo,bill si kriss..maraton mai era pe acolo.. lol..
geo:demult s`a inceput?
j:nope,are deja vreo 2 minute de cind s`a inceput! akus trebuie sa apara billy!
t:billy?cine billy?
j:papusa!
t:huh? O__o
k:nu vei intelege pina nu vei vedea!
t:ok!
j:tschhhhhhh!!!
noi stateam k ochii in tv,a venit si partile acelea scarry,tom se prefacu k s`a speriat asa k m-a kuprins:
j:tom.. -__-"
t:ce? *angel face*
j:ce faci?nu vezi k sunt concentrata?
t:srry..dar nu krezi k e prea strasnik filmu`?poate vii cu mine sa ne uitam la altul "impreuna",pronuntind cuvintul acesta cu un zimbet:
j:not now! 
t:huh..cum zici..
cuprizindu`ma si mai tare..yo doar ii zimbisem.in sfirsit,filmu se termina,toti ramasera tablou:
b:zoooper filmu`!
j:aha!nu de asta se afla pe lista mea-favourite movies!
gus*geo:cooool filmu`!!
t:ok,e deja ora 1:23,hai sa ne culcam!
j:vreau sa ma uit la alte filme scarry!
k:as vrea si yo,dar numai acesta era pe tv!
j:ok,dekit sa stau asa aici,mai bine ma duc in camera mea sa dorm! 9___9
t:ok..vino!
si ma luase repejor de mina:
t:repede,repede..k avem treaba!
j:ok,guys,nb!
toti:nb!
noi ne`am dus in camera lu` tom..dam` stiti voi,inkleiata...plina k plakate [off..dam` si aici le`a inkleiet!       ]pe pat erau petale in forma de inima,iar in jur o multime de`a luminari:
j:woow,tom!tu ai facut asta?
t:da..totul pentru tine!
nu mai astepta mult si m-a trintit in pat..am inceput sa ne sarutam firav..iar dupa asta salbatic..incetisor,tom a inceput sa ma dezbrace..
     


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
OFF si eu cand ma gandeam ca Tom se abtine...E ce sa-i faici nu se poate abtine saracu        
    Si petale de trandafir, Tom de cand esti romantic?  
            NEXT


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
danke fur kommetz-amy

de curind,tom a inceput sa ma dezbrace usor,iar eu pe el..apoi ne`am culcat in pat..tom a intrat in mine..[...]dupa vreo 1 ora de distraktie,tom se culca linga mine..
t:huh..sunt epuizat..cum ti`a placut?
j:ma mai intrebii?a fost zooper!
t:   heh,ok..hai sa ne dormim,e tirziu!
j:ok..nb!
t:nb!
si ne sarutasem din nou.era dimineata..eu ma trezesk.tom doarme k un mic soricel..asa k nu m-am abtinut si am inceput sa`l sarut..tom se trezi..sarutindu`ma si el..
j:buna dimineatza!
t:bd!vad k te`ai trezit!
j:sigur,tomye!
t:ce ora e?
j:ehmm..ora- 12:30!
t:ooohoo! O_o ce mult am dormit!demult n-am mai dormit atit de mult!STAI!
j:ce?
t:god..am uitat complet de videoclip!
j:videoclip?
t:da,azi trebuie sa fim acolo la 13:20! dak nu vin la timp,ma ia de dreaduri david!
se aude un glas de jos:
b:tom,esti gata?
t:care gata mey,de abia m`am skulat!
b:grabeste`te,mey frate!
tom se skula repede,se duse..se spalase.. [lenta roshi`shi legase   ]..eu ma imbrakasem,ma makiasem,dupa tom ma spalasem si ne`am dus sa luam micul dejun.repede minkasem si ne`am pornit k totii.in curind am ajuns acolo:
d:buna baieti!
toti:buna,dave!
d:cum k viatza?
b:totul e normal k noi!

d:bine ca totul e bine! ..eee.. dar cine sunt fetele de linga voi?
b:aceasta e prietena mea-kriss!
t:...si aceasta e prietena mea-jk!
d:oh..ce cool!taman ca cautam 2 fete ca sa filmam pentru videoclipul vostru!ok,voi trebuie sa va duceti k avionul in..maldieve sa filmati video`ul!
b:locul meu preferat!
geo:sa pornim!
luasem avionul..zburasem citeva ore pina am ajuns acolo.pe noi ne`au makiat..blah-blah..dam` fantezii de`a lora..ne`am dus la mare..akolo era o gramada de fete,si o scena unde th trebuia sa kinte..venise direktorul..
d:buna,tu trebuie sa fii bill!
b:da!
d:inkintat de kunostinta!sa trecem la treaba!asa,aici voi doar veti kinta pe scena!
t:si doar atit?
d:deocamdata,da!hai la treaba!
yo k kriss ne`am dus in gramada aia de fete,iar th se bukura pe scena:
d:fiti gata!motor!
si incepu sa kinte cu zimbetul pe buze,mai ales tom kare era inconjurat de sute de fete..
d:taiatzi!a fost cool!acum,noi o sa ne pornim spre hotel,ce ziceti?
t:suna bine!
d:ma bucur,dar ne trebuie 4 fete,adica una pentru fiecare din voi!
b:deja avem,pentru mine si tom!
d:dar pentru gustav si georg?
gus:nu va faceti griji,ne`am facut rost! ^___^
d:ok,deci..la hotel!
am ajuns la hotel k baietii..
d:asa,uite ce faceti!pentru inceput,tom tu stai in camera ta si prietena ta sta la usa.tu vii si ii deskizi usa cu un zimbet pina la urechi!dupa asta,va asezati pe pat si incepeti sa vorbiti,mai luati voi akolo cola..blah-blah..dupa putin timp,trebuie sa va sarutati salbatic,sa va tavaliti pe podea..
t:ohh..iata dc reden e cintecul meu preferat!hai sa filmam mai repede!
uitindu`se seducator la mine..
d:stiam ca`ti va place ideea..ok..akum aseaza`te pe pat si uita`te la televizor..iar tu..
j:...jk
d:ok,jk...iar tu stai si bate la usa!
j:ok!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Ms mult ca ai pus nextul:*:*:*:*:*
     Il astept pe urmatorul        
     Ce fericit esti Tom(ma refer la vodeoclip)      


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ms pentru kommentz -amy!

d:fiti gata,motor!
incepu sa filmeze.bill,georg,gus si kriss se uitara k sufletul la gura.eu stateam la usa,inima`mi batea tare:"doamne,o sa ies k o cioara!n`o sa tzin pasul!linisteste`te,jk..tine`te!"
yo imi luasem inima`mi dinti si batusem in usa.tom,se scula de pe pat si veni la usa.el o deskise cu un  zimbet iar yo god,abia ma mai tineam.m-am asezat pe pat ioar tom imi oferise diverse kestii de la minibar.
d:ok,iar acum asezati`va,uitati`va unul la altul si datii`i gaz!
noi facusem totul ce ne ceruse,am ajuns la partea  si cu sarutul,am inceput sa ne sarutam salbatic..am dat si vaza jos k flori,la fel si noi..am inceput sa ne tavalim sarutindu`ne...toti incepu sa rida si sa ne urmareask fiecare miscare:
d:taiati!
noi ne sculasem de pe podea:
b:mey,a fost tare!
j:styu!
d:da,a fost kiar tare..blah`blah..akum la tine,bill!
b:poftim?
d:tu k kriss,trebuie sa faceti acelasi lukru,numai ca in alta parte..
k:kool!
d:veniti k mn sa va arat unde veti filma!
noi k totii ne`am dus intr`un lok,arata k o gradina,plina k trandafiri era si un scrinciob negru..in jur era totul tea`tea..
d:ok..kriss tu trebuie sa stai pe skrinciob,iar tu bill,trebuie sa vii la eamk un trandafir.dupa asta sa va sarutati..dupa ce terminati asta,bill trebuie sa o dai huta pe kriss,si la fel pe tine...
b:ce idee super!
k:
d:atunci sunteti gata?
b&k:
d:motor!
in fine se primi foarte cool ,amuzant si foarte romantic.la georg-era pe mare..se plimba si el k o fata kare dupa asta incepu sa fuga dupa ea si sa se sarute..stiti voi asta ..eiiar la gustav---ggg,statea si el k o fata cool;..el gatea..si sigur se sarutase si el..mai erau parti unde impreuna [th] se udau k slangul si k pistoale de apa..era o distraktie pe cinste..la toti le placu..tot asta duruse pina la 2:00 [noaptea]..toti erau epuizati..
d:baieti,a fost super-duper cool!!!uraa!!!felicitari!
b:ura!!abia astept sa vad videoclipul terminat!
j:si yo tot!
gus:hai la hotel k sunt epuizat!
geo:da,hai ca nu mai pot!mi`e somn!
k:da..hai k e tirziu!
odata ajunsi la hotel,ne`am culcat k muream de somn...era ziua,kum ma skulasem..ma dusesem repede la tv sa vad ce mai face lumea de astazi,k intotdeauna ma oprisem la un kanal de muzika unde kinta my chemical romance-teenagers..auzisem kitiva pasi..veni bill doar numai in boxeri si un tricou..
b:buna,jk!
j:oh,buna,billye!
bill se aseza pe pat linga mn..
b:hmm..si ce privesti?
j:da` iata..askult si yo muzika..
b:hmm..cool..
si se uita la mn asha..sedukator..
j:ehmm..bill
b:ce?
j:... vreai sa manici ceva?
b:nu e o idee rea!
j:atunci..fug!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
ce duuuulce a fost videoclipu dupa cum l`ai descris tuh... ffff romatic


shi cat au munsit pt el :-s ... muuult jk a fugit de lanaga bill pt k shtya


ce ormeaza nuh? tom si cu bill shi`au gasit perechile


vleau neeeeeeeext :*:*:*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
     

waii   tare tare tare tare tare tare tare tare  rau de tot vidu..

  billu kriss

jk &tom

  gustav si fata aya

  georg si fata aya

hmm bill intarebare intrebatoare??

cf?  

nu te da la jk ca vine fratetu si jty  ce `tzi fake

papa.. hai ca va las sa papatzi.. pofta buna..

  jk vlem next:o3


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Vreau nextul ..te rog din suflet    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
dap jk  vlem next    

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
si eo!!

_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
thanx fur kommentz- amy,leeza,buby & alecsa  

bag nextu` akum!!

Modificat de YoU`re BotHering Me! ¬_¬" (acum 18 ani)


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
m-am dus si i-am kemat pe acei de la service shi komandasem toaster`uri,ceai si altele.eu am venit in camera k mincarea:
j:am venit!
b:yummy!ce ai?
j:toaster`uri si alte bunatatzuri pe kare le adori!
b:thanxxxx!!!de ce nu maninci?
j:nu mi-e foame!
b:kum adiq nu itzi este foame? dak n`o sa maninci,nu`ti va sta bine!
j:nu`ti face griji,bill!
b:kum adiq sa nu`mi faq griji?hai,ia si u un toaster!
j:kiar trebuie?
b:fa`o pentru mine!
si se uita la mine k ochii lui de ingerash
j:bine.. ma duk sa`i anuntz pe toti sa vina la papat!
b: ok!
yo intrasem in kamera lui tom,patul era fakut
j:tom!...hmmm..oare unde e?
yo m-am dus la balkonul lui,efara era o frumusetze..marea era zooper,soarele stralucea..."ah,ce cool e aici!"..simtzeam k cineva ma luase de talie,nu am dovetit sa ma uit cine era si ma saruta:
t:buna,yubitho!ai krezut k vei skapa de mine?
j:sigur k nu!
t:
continuind sa se uite sedukator in ochii mei
j:ok..vii la papa?
t:sigur,da ce avem?
j:vei vedea si singur..hai grabeste`te k se raceshte!
t:ja..hai!
yo ii kemasem pe kriss,georg shi gustav la papa,fusese yummy!dupa asta,baietzii s`au dus sa se uite la tv,yo stateam in kamera mea shi kompuneam poezii..cineva intra in kamera mea:
t:buna,jk!cf?
j:nik interesant!
t:ok,vei merge k noi la plaja?
j:sigur.. :`>
t:ok..dupa jum.de ora de asteptam in koridor!
j:bine...
tom s`a dus,iar yo imi kautam prin bagaje kustumul meu de baie [negru k roz]in sfirshit dadusem de el,m-am imbrakat si am iesit din kamera.in koridor stateau ei shi kriss
j:buna!
b,gus &geo:wow..ce cool mai aratzi!
j:thanxx..
k:kiar k...cool!
j:ms,kriss..si u aratzi zooper!
k:thanxx!
t:thoamne!
j:ce?
t:am ajuns in rai?ce sexy mai eshti in kostumul acesta!mama,eshty tare raw!!  
j:       god..incetatzi!     ..hai..mergem?
totzi:jaaaaaa!!!!
am ajuns pe plaja.totzi baietzii care erau pe plaja incepu sa se uite lung la mn shi la kriss..
j:tom?
t:da?
j:vreai sa intram in apa ca nu`i mai suport pe aceea kare se holbesk la mine k boul k la poarta noua!  
t:kum vreai!
noi k totzii am intrat in apa si am inceput sa ne distram..ne stropeam unul pe altul shi iar [k intotdeauna] partea k saruturile.yo stateam doar prin preajma lui tom k mai erau fete sexy pe`akolo si se holba el la ele kind nu eram yo atenta..dar,totul se rezolva k kiteva saruturi..."ku un sarut-kumperi totul"!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
ce thare    
pune nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ms fur kommentz-camellya

ne distram de minune in apa,se faku un pik tirziu si ne`am dus la hotel sa ne skimbam.dupa asta am ieshit k tom,noaptea singuri,impreuna in fatza lunii si a stelelor pe akoperishul hotelului.asha am stat akolo 2 ore..dupa asta ne`am dus in kamera mea shi akolo am "inkeiat"noaptea.a 2-a zi,acelashi lukru..ziua-la mare,iar noaptea-ne plimbasem impreuna.asha,dam in fiekare zi acelasi lukru...era seara,noi trebuia noi trebuiam sa mergem intr`un klub.yo ma gateam la fel si kriss..bill intra in camera lui tom:
b:tom.esty gata?
t:da,stai sa`mi pun kipiul!
b:ok...tom?
t:da?
b:pot sa te intreb cv?
t:ce?
b:u o yubeshti pe jk?
tom se oprise sa`shi puna kipiul si statea nemishkat..
b:tom,yo k tn vorbesk!spune`mi o yubeshti?
t:sa`tzi spun cinstit bill,nuh!
b:poftim?kum adiq nuh?
t:iata asha!
b:adika..vreai sa zici k doar o foloseshty?
t:nush..kred k...mie imi place tare de ea,dar nu o yubesk..
b:timpit ce eshty! ea pe tn te yubeshte k adevarat,dar tu...dar tu..doar o foloseshty!
t:
b:dc o mai tzii sekret?dc nu`i spui adevarul?
t:vreau sa mai stau k ea!
b:adiq sa o mai foloseshty!  
t:bill,mai lasa`ma in pace,mah!da`mi voie sa`mi traiesk viatza asha dupa kum o vad!nu tzi`am dat voie sa te bagi in kestiile mele personale! yo fak doar ce vreau yo,nu ce vreai u..ai intzeles??  
b:tom,yo nu te mai kunosk! bn..fa ce vreai tu,sa shtii k dupa asta o sa regretzi toata viatza asha kum o sa regrete shi jk,dupa ce va afla k o foloseshty..
si se duce..trintind usha
t:hmmm..cn se krede?
b:kriss,eshty gata?
k:da,bill!
yo am venit in kamera..
j:buna bill,unde`i tom?
bill se uita amarnik la mn shi k o voce joasa shi enervata imi spuse:
b:e la el in kamera!
j:ms,bill!ducetzi`va dintii voi,yo k tom akush voi veni!
k:bine!sa mergem,bill!
b:ok,haide!pah,jk! ^^
j:pah,guys!
intra tom in kamera..
t:buna,ciokolato! ^^
j:buna,tomye! ^^
si ne sarutasem..[din nou]
j:esty gata sa ne ducem la petrecere?
t:ma mai intrebi?sigur!
j:sa mergem! ^^
in fine k totzii ne distrasem la petrecere,lu` bill ii mai treku supararea dar orikum ii ramasesera radacini in suflet de la kuvintele lui tom..noi stateam la masa..vine georg k o fata..
g:buna guys,cmf?
b:iata ne distram...wow,cn e fata asta?
geo:e noua mea prietena,miki!
m:buna!^^
k:buna!^^
j:de unde ai mai inhatzat`o,georg?
geo:pe aici am vazut`o kum statea la masa..asha k am pus okii pe ea!  
j:felicitari!
m & geo:ms!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
miki si cu georgg.. intr`un coppacccc      

lool...

tom nu o ubesty..

bil trebea sa`i dai o  palma..

2
3
4
5
6
7
8
9


ufff jk..nu  vreau sa vad cum o sa fie cand o sa afli  ca tom nu te ubeste si

se cam foloste de u..((((((

offf...

next


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
tom acuma iejti mort
iti jur k dak nu ii zici adv lui jk o s ate las fara mostenitor      
deci vreau nextz k dea bea astept sal desfiintez pe tom


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Sory ca nu ti-am dat coomm dar nu am vazut ca ai pus comm.Asa sunt eu mai chioara...Off Tomy dc nu o iubesti...prost mai esti.Tu numai o folosesti.
next  


_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
srry k nu am poos next- thanx 4 komm[amy,leez,cammellya

vine shi gustav shi el k o fata bruneta:
g:salutare!
k:buna,gus,wow shi tu tzi-ai faqut rost de o fata?
gus:yup!e noua mea prietena,o keama alice.
a:buna la totzi!
t:unde ai gasit`o!
gus:da iata,noi ne kunoastem inka de anul trecut kind am ajuns din nou aici mi-am adus minte sa o sun shi iata`ne!
j:cool!hai sa sarbatorim pentru asta!barman,aducetzi`ne 8 red bull`uri .
barmanul ne`a adus red bull`urile:
j:hai sa facem un toast!
gus:ok!
j:asha..un toast pentru noii noshtri porumbei-georg & miki shi gustav & alice!pentru voi!
gus,a,m & geo:ms!
b:hai la distraktzie!
k:ducetzi`va voi dintii,noi akush venim!
b:ok1
am stat noi shi am vorbit k alice and miki despre viatza noastra,prefintze shi altele.s`a dovedit a fi nishte fete zooper!ne`am distrat pe cinste!ziua asta cool a mai fost,dar a fost rau k repede a trekut.o noua zi a venit!
j:hei,alice,eshti gata/
a:yup!
k:sa mergem!
impreuna ne pornisem spre kumparaturi.
b:shi de unde sa incepem?
k:buna intrebare!
j:hey,am o idee!voi ducetzi`va shi kumparatzi`va haine pentru voi shi pentru noi,iar noi la fel!
geo: la ce te referi?
t:nu te`am intzeles!
gus:nici yo!
j:huh..adika k intr`un fel sa ne facem kadouri kumpartatzi`ne haine dupa kum kredetzi voi ca o sa ne mearga!kum,va place ideea?
t:hmmm,suna provocator!
j:deci acceptatzi?
b:da!
j:ok,sa pornim!
noi ne`am despartzit ...am intr`un  magazin,intr`un rock shop...noi ne`am dus sa ne uitam  la haine.
j:hei,uite ce jaketa zooper e aceasta!

k:aha,verde k negru..foarte cool..
j:kuloarea oficiala a lu` die killerpilze!
k:aha!
j:kum krezi,s`o probez?
k:da..
vine miki...
m:ce facetzi?
j:iata vreau sa probez aceasta jaketa!
m:hmmm..aici e kategoria baietzilor,partea acealalta e la  fete.
j:oh,statzi ma duk sa intreb de vinzatoare dak au asha model shi pentru fete!
j:buna ziua!
v:buna ziua!doretzi ceva?
j:da,am o intrebare,avetzi asha model shi pentru fete?
v:imi pare rau..toate s`au vinzat!
j:ah,ok..ms!
m:ce n-au?
j:nu!
k:statzi!ce`ar fi sa`i kumpar asta lui bill?
j:oh,ar fi o idee buna!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
is dragutze miki si alice

wow..is curioasa.. oare tom ce  ii cumpara lu jk..daka ii cumpara ei.. ar fi chiar najpa

sa ii ia alcuiva cv. de ex alice..sau miki

lool..


oricum..ff tare fiku..neextt



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
offf repede se fak pag astea

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Vai ce fain ii ficu...vreau nexxt te rog frumos..din suflet    

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
♥♥BuBzZz♥♥
Tom Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 70
tom boule nu iubeshty ah? bot sau umflu botu? jk gaseshtzi altu


asta isi bate joc de tn ce dulci isi toti aha indragostitzi


the love is in the air no air sper ca jk cand va afla sa nu faca


vreo prostie si sa afle cat mai repede... :-ss place ficuuuu


Vleauuuuu neeeextttt!!!!


:*:*:*:*


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
thanx 4 kommentz leeza,buby,amy

poon nextu`!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
k:atunci ma duk sa o iau!
j:ok!miki,mergi k mn la kategoria fetelor?
m:sigur!
ajunsesem akolo..
j:wow,uite ce haina!m:kare/
j:uite`o,asta neagra k stelutze voilete!
m:wow cool!uite shi asta kun schelet k bantik!
j:super!ma duk sa le probez!
m:bn,yo ma duk s`o kaut pe alice,nebuna..s-a oprit la nishte diskuri de`a lu` fergie shi apoi vin!
j:ok!
peste putzin timp..
j:sunt gata sa ies!
k:hai,ieshi!
j:cha`cham!
a:wow,ce cool mai aratzi!
m:da!parka eshti avril lavigne!
j:ah?eh da..
k:aratzi k o papusha!
j:incetatz! apropo,kriss..e rindul tau!
k:da!
peste putzin timp
k:ce parere avetzi?
ea era imbrakata intr`un maiou negru k roz k un smiley shi plina de accesorii...
j:asha mai zik yo!eshti zooper,mey!
a & m:tzea`tzea!
k:sa mi le iau?
j:da,desigur!
[...]noi mergem in drum spre un magazin glamour..
j:shi,ce i-ai mai luat lui bill?
k:inafara de jaketa,i`am mai luat un maiou alb k roshu shi o kureaua..
j:cool!
m:iata am ajuns!
in magazin.
m:uite ce fusta!va place?
k:da!uite shi un maiou negru,va fi o combinatzie trasnet!
m:srry,dar nu prea folosesk negru,vreau ceva viu!
a:atunci ia maioul acesta verde!
m:ce zooper!ma duk sa le probez!
a:bn!asha sa vad ce mai este aici...
j:itzi place maioul acest alb?
a:cool,asha imi mai trebuie pantofi shi o fusta!
k:ia uite,pantofi albi shi o fusta albastra!
a:ok...ma duk sa`i probez!
dupa putzin timp...
m:gata!
k:wow,ce cool eshty!
k:da!iata sunt zooper!
a:oky doky!
alice shi miki ishi kumparase hainele...
a:akum trebuie sa ii kumpar lui gustav ceva!
m:da,shi yo lu` georg!dar...nush ce..
k:uite,mey..i`ai maioul acela albastru shi pantaloni cei negri iar tu alice,kumpara`i kipiul acela k skelete shi i`ai  maioul acela k sklipnot!
a:ms mult pentru sfat,kriss!
k:k placere!
alice shi miki le luase hainele shi ne dusesem spre un mAGazin de rapperi.
j:off,magazinul meu preferat! -___-"
k:aha..
m:ce,mie imi place!

j:ma duk yo sa vad ce este,shi`i kumpar o kirpa shi nishte lantzuri de kiine!
a:ok,te asteptam aici!
peste kiteva minute..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
Vreau next....te rog...sory ca nu am spus altceva dar acuum nu am inspiratie      

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
deic vreau nextz      

_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
thanx 4 kommentz-camellya,amy

Modificat de YoU`re BotHering Me! ¬_¬" (acum 18 ani)


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
k:ce,i-ai kumparat cv?
j:da uite...era un maiou lung ka un sarafan de la bunika,roshu desenat pe ea o fata k inskriptzia "actung!sex for free!for everyone!"
k:ohhh,,,e pe gustul lui tom!
j:aha,i`am luat special k o fata,precis k o sa`i plaka!
m:asta e sigur!
j:uite shi kipiul shi lantzurile de la kushka!
m:wow!ce zooper,pe lantz skrie kiar tom!
j:heh  ,de aceea i`am luat asta,tom n-o sa ma uite niciodata!
k:precis!  
a:fetelor,venitzi aici1
alice se uita la kosmetika..
a:uitatzi`va ce de`a kosmetika!
k:cool!
j:da..am uitat de kosmetika..trebuie sa`mi iau lakuri,kreioane shi altele..pentru mn shi bill!
k:stai...u eshty k tom,yo ii voi kadona lui bill kosmetika!
j:un mik cadou din partea mea nu strika!
k:ok,o sa`i iau shi yo!  
ne luasem o tona de kosmetika..in sfirshit terminasem kumparaturile,toate eram fericite.e ora 19:13
j:fetelor,hai akasa k e tirziu!
m:da,buna idee!
repede am prins un taxi shi in fine am ajuns la hotel.intrasem in kamerele noastre,deodata intra baietzii la noi..
t:jk!
j:tomye!
blah-blah..iar kestii romantice..
t:ce,gata kumparaturile?
j:da!
b:hai,aratatzi ce atzi kumparat!abia ashtept sa vad!
k:ok,uite!itzi plak hainele pe kare mi le`am kumparat?
b:da,sunt zooper!
k:iar acestea sunt p/u u!
b:wow!kriss,esty o skumpete! *kisses*
k:iar tu,ce mi`ai kumparat?
b:hmmm..tzi`am kumparat o fusta neagra un maiou,akcesuarii shi adidashi k kap de mort!^^
k:ms!  
j:shi yo tzi`am kumparat kosmetika!
b:ah,jk..ms moolt!
j:k placere! :-*
t:jk,u ce mi`ai kumparat?
j:iata,am kumparat asta 4 u!
shi arat maioul shi kipiul..vazind desenul shi ce era skris,l-a apukat un zimbet pina la ureki.
t:jk,nu am kuvinte!danke schooon!!
j:stai,n-am terminat!tzi`am mai kumparat un lantz!
t:woow!! da sa te poop!
bill ishi dase okii peste kap..    
b:iara lantzuri de kiine! -__-" *sick*
k totzii incepusem sa ridem de nu ne mai tzineam..
j:foarte bn spus,bill!apropo,ce mi-ai kumparat,tom?
t:uite!
shi skoase o mini fusta ffffoarte skurta,parka a ros`o kiinele meu,pantofi k tok foarte inalt shi un top k burikul gol,pina la sini.. [yucky,glamour style] -___-"
t:asta e pentru u!
yo ma roshisem k o roshie.,.
t:kum,itzi place?
j:aa...tom,nu krezi k e prea..
t:nu`tzi fa griji,skumpo!o sa te akoper kind o sa ai nevoie de mn!
j:      
totzi se uitara k nishte oki la mn..
j:ms,tom..    
t:nu`i pentru ce! :-*


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
ce nexxt super , mai vreau unul.Te rog mumos          

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
oke` oke`    

amy-- thanx 4 kommentz!!  

poon nextu` kiar akum!!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
ms mult  

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
dupa ce ceilaltzi ishi mai aratase lukrurile,ne`am dus afara shi ne`am distrat.a 2-a zi am hotarit sa ne ducem la parkul de distraktzii.
j:datzi`i drumul!
am inceput sa konducem in mashinele,dupa asta,k perechea sa-in barci pe apa..[shtitzy voi..p/u indragostitzi],dupa asta ne`am dus la american..ooh..am uitat kum se numeshte..aceea k trenutzul`..   mama..in fine,doamne` kioram akolo..kind am ieshit k totzii,park eram nishte kiini shkiopi skoshi din balamuk..sa ne fi vazut..mureatzi de ris..dupa asta,ne`am fakut sute de poze k noi,ne distram k nishte kopii.am hotarit sa facem o pauza.ne era foame asha k ne`am dus la un snack time in inima parkului.yo m`am dus k georg & gustav.
j:ce doritzi?
gus:yo doresk cartofi fri,cola shi un hamburger!
geo:iar yo un cheesburger,o cola shi chipsuri!
j:ok!buna ziua!
v:buna ziua!
j:putetzi va rog sa ne datzi 7 hamburgeri,un cheesburger,8 cola,2 cartofe fri shi un chips,pls!
v:poftim!
j:ms!
v:savurare plakuta!
j:ms moolt!
mergeam noi inspre masa,cind ii vad pe tom shi miki vorbind,aruncindu`shi asha nijte priviri..
j:cn doreshte cv de`aici?
t:oh,cheesburgeri!
j:luatzi,sunt destui!
vine kriss shi bill..
k:hei,ashteptatzi`ma shi pe mine! ^^
b:yummy!!!!
j:sunt atit de gustoshi!
a:aha!
terminasem de minkat,ne plimbasem shi iar venise pe kapul nostru-noaptea.mne uitasem k totzii la nijte filme-comedii shi ne`am dus la culcare.e dimineatza.k totzii luasem micul dejun apoi,ne`am dus ku georg shi kriss sa ne uitam la formula 1.intre timp..
j:hei,unde e tom?
geo:mi-a spus k s`a dus afara sa ia o gura de aer.
j:ok,yo akush vin!
geo:ok!
yo am ieshit din kamera,mergeam pe hol shi am vazut k usha de la nr.lui miki era deskisa."hmmm,ia da sa o sparii!"*evil laugh* intrasem incet,incet k shoricelul shi am auzit nishte sunete,veni din terasa sa."eshti atit de dulce!mai vreau un poop!"yo m-am hotarit sa ma duk sa vad ce face..kind ma uit..akolo era..miki shi tom,sarutindu`se..mai ales tom,frekind`o prin toate lokurile..
m:oh..tom!
2 lakrimi au inceput sa`mi kada,shoptind incet "kum ai putut..?"dasem kapul in jos shi am inceput sa fug de`akolo,ei nu ma observase.merg pe hol-bill shi gustav shi deodata ma vad kum fug,plingind,trintindu`ma`n bill un pik.
b:oare ce`a patzit?
gus:dupa kum arata,nu e bn delok!hai sa vedem ce s`a intimplat1
intra bill shi gustav in nr. shi ii vad pe tom shi miki,sarutindu`se.
b:tom!
t:ce?
b:tu,nenorocitule!
t:???
b:dc ai fakut asta?
t:ce?ma distram shi yo!
b:nu`tzi dai seama ce`ai fakut!
t:ce?
b:numai ce jk te`a vazut pe u k miki!
t:poftim?
b:akum eshty multzumit?
t:doamne,trebuie sa ma duk la ea!
gus:nu se va primi!
t:dar...
gus:incearka mai in seara,ok?
t:ok..


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
tom deci tiam promis k te las fara mostenitor..
stai sa vezi u ce iti fak..              


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
hai k poon nextu`!  

thanx fur kommentz--> camellya!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
off sory ca nu ti-am lasat comm.....dar vreau nexxt deci pune

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
in acelash timp,yo repede imi fakusem bagajele shi repede am ieshit din nr,taman ma printimpinase kriss.
k:jk,ce e k tn?ce sunt k bagajele acestea?
j:plek!
k:stai,spune`mi totul ce s`a intimplat!
j:tom m-a inshelat!
k:ku cine?
j:k miki!
k:stai,trebuie sa existe o explikatzie!
j:nu exista nici`o explikatzie!
k:dar..
j:iarta`ma,dar ma grabesk!
k:spune`mi makar unde te duci!
j:akasa
shi disparusem  fulgerator pe skari.kriss statea k gura kaskata nu stase prea mult pe ginduri shi s`a dus sa le spuna la totzi ceilaltzi...ajunsesem la aeroport shi in sfirshit m-am dus in avion shi mi-am luat de`o grija.intre timp...
t:poftim?
b:kum adiq a plekat?
k:iata asha,s-a dus akasa...
t:trebie sa ne ducem dupa ea!
k:nu kred k vrea sa te vada!
gus:dar nu vom sta k miinele`n sin!trebuie sa facem ceva!
geo:da,asha este!
k:ok!ok!hai atunci sa ne pornim!
yo au ajuns la aeroport shi au zburat direkt spre moldova.dupa ce au ajuns,s-au kazat shi au dormit akolo.e ziua.numai kum ma trezisem,pusesem volumul la maximum.askultam doar numai muzika trista..[btw,mama mea s-a dus k lukrul in spania]dupa o jumatate de ora,cnv imi bate la  usha."cine mai poate sa mai fie?deskidem usha shi o vazusem pe kriss.
j:kriss..buna..
k:buna,cmf?
j:nik interesant,u?
k:am venit sa te vad!
j:intra!ce doreshti-ceai sau cafea?
k:un ceai,pls!
j:tzine!
k:ms!
j:kum n-ai venit k cnv din th?
k:iata asha!le`am spus k m-am dus sa`i vizitez pe`ai mei shi m-au lasat!
j:eshty sigura k nimeni nu te`a urmarit?
k:sunt sigura!
j:shi ce s`a mai intimplat k tom & miki?
k:tom a parasit`o,mai ales georg ei erau amantzi..
j:mi`am dat seama shi singura.bravo k georg a parasit`o in lokul lui yo ash fi gituit`o..!!
k:te inkipui!
j:mi se parea o prietena foarte buna,dar defapt...
k:...defapt,s-a dovedit de`a fi o skorpie!
j:k shi tom..
shi imi kad 2 lakrimi.
k:nu plinge,te rog,las` k noi o sa gasim ceva!
j;ce sa gasim?totul e klar!
k:
j:shtyu k tom se dadea la fiekare,dar credeam k pressa mai pune blah-blah`urile la asta dar de fapt,e kiar asha.mi`am gasit koshmarul shi nefericirea alaturi de el!
k:nu spune asta,totul va fi bn,fii optimista!
j:nu,nu va fi bn delok!
k:intzeleg kum te simtzi..
j:tom,vei plati pentru tot ce mi-am fakut! 
k:gata,linishte`te!nu e timpul sa te inervezi!apropo,ce ora e?
j:17:16
k:off,trebuie sa ma duk,nu te superi?
j:delok!
k:ok,hai pa!
j:pa!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
wow ..tom esty cea mai mare bovina de pe pamant..

miki ji u cea mai mare vaka de pe pamant..      


ufff.. ce nesi is amandoi.. adika miki il inseala pe georg.. si  tom pe jk..

mda:| 

uff ji mie mi se parea miki o fata dragutza si de treaba..

da ii o scorpie mare grasa si nenorocita          

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaa
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa

o omoorrr    

pfu..gta m`am linijtit..next
[/b]


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
nush ce sa mai zik
bn zik doar sa pui nextz


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
hai ka`l poon miine!  

nu uita shi u sa`l pui pe al tau,leez!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
neeeeeext urgent!!!!!!!!!!!!!!!!     mi somn e trziu shi nu am chef de com lung.     ai prins ideea??    

     miki      mi se parea o prietena adevarata.dah de unde.e o curva sclifosita shi cat o batoza      vaca dracu'   cum a putut       shi tom     tampitu'  pamantuluui       kriss dc mintzi??     ai venit cu totzi nu singura       neeeeeext!!!!!!!!!


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
poon nextu!!  

danke 4 komm-dead_butterfly! and camellya!

Modificat de YoU`re BotHering Me! ¬_¬" (acum 18 ani)


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
vine kriss la hotel,intra`n kamera:
b:buna,kriss!
k:ah,buna bill!
b:unde`ai fost asha de mult?
k:la parintzii mei..
b:ah da..hhmmmm..really?
k:da..
spuse ea k un glas nesigur..
b:kriss,spune`mi unde te`ai dus?
k:la jk!
b:la jk?cmf?
k:bine..e bn..
b:trebuie miine sa ne ducem k toty i s`o vizitam!
kk:nu..nu vrea pe nimeni nu vrea sa vada! = 
b:dar,trebuie sa facem ceva!hai sa mergem,ok?
k:bn,dar fara tom!
b:bn..
e dimineatza.tom dormea iar kriss shi ceilaltzi se pornisera spre kasa mea.dupa putzin timp,erau akolo...
gus:wow,ce cool e aici!
geo:asta e casa ei?
k:da!
shi bocani`n usha.
b:stai,ce`i asta?
gus:kare?
pe pervaz statea un bilet.bill se uita.
b:skrie in romana!
k:da s`o citesk!asha..
"draga kriss,yo akum nu mai sunt aici,am plekat in alta tzara.prin asta vreau sa uit toate amintirele traite alaturi de tom,incerk s uit totul..skuze,dar nu`tzi pot spune unde`am plekat..vreau sa`i multzumesk lui georg,gustav shi bill..shi tzie,k m`atzi sustzinut shi atzi fost bunio prieteni k mn.sper sa ne mai vedem...kindva..k drag,jk!"
totzi au ramas k gurile kaskate..dc a fakut asta...?
b:trebuie sa facem cv!
gus:shtyy makar unde a plekat?
b:...
k:trebuie sa ne ducem la tom shi sa`i spunem despre asta!
geo:da,hai sa ne ducem!
ajung ei la hotel,tom askulta muz la i`pod.
b:hei tom,ma auzi?
t:te aud foarte bn!buna baietzi!
gus:buna...
b:tom,vrem sa`tzi spunem cv..
t:da`i drumul!
b:shtyy,jk, a venit aici..adik ne`am dus la ea akasa,dar..
t:atzi vazut`o??  
b:nu,da sa`tzi spun mai departe!..dar a plekat de aici definitiv!
t:poftim?kum adiq??  
b:s`a dus in alta tzara..  
t:nu am kuvinte..dc??
k:kum adiq,dc??de aceea k vrea sa te uite!
t:ce sa fak??nu vreau asha sa se termine!  
b:hmm..yo ash zice k ar trebui sa o kautam!
k:sa o kautam?dar u shtyy in ce tzara i`a mai dat prin kap sa se mai duka??
b:ai dreptate..  
gus:eh ce?nu merita sa nu incerkam,nuh?
geo:dar,n`ai auzit ce`a spus kriss?unde?ah?unde?  
gus:nush mey,dar asta mie nu`mi inkuka sa o kaut,nu trebuie sa o lasam,e prietena noastra!fitzi mwey shi voi mai optimishti!
b:gustav are dreptate!
gus:asha,cn e k mn?
se ridika georg.
geo:yo!
k:shi yo!
b:sigur k shi yo!
t:e datoria mea sa o kaut!
gus:atunci,facetzi`va bagajele k miine ne ducem in..aa..  
k:las` s fie romania,e kiar peste hotarele noastre!
gus:atunci asha s fie! ^^


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
camellya_bill
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 405
wooow ce thare
deci e prea super mega ultra bestial.
deci e prea thare..
deci vreau neeeeeeextz  


_______________________________________
Th3 $cHo0l !s k!lli/\/g M3




L0\/3 d03sn'T 3x!St

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
         tzuper tzuper fiku..

a plecat jk               nuuuuuhh

daka nu se intalneau cu miki poate nu era asha.. ((((((

waaaa..

romania.. dar.. poate o vor gasi.. ji tom isi va cere scuze..

ji jk il  va ierta pt ca il ubejte..    

aaaaaa..vreau neextt    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970


ms pentru komm-leez,camellya  

poon akum neextu`


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
yey ce bine ..abia asteptam sory ca nu ti-am lasat comm

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
ggg..da` nimeni nu shtyase unde m`am dus..yo am zburat in frantza..[aha..kalare pe batz.. ..poveshty ]repede m`am kazat intr`un hotel.totzi imi erau atit de nekunoskutzi,1 zi in frantza a fost oribila!god,ma gindeam dam` sa ma intork inapoi,dar cn shtye,poate kriss i`a adus in fatza ushei mele asha k nu vroiam sa am neplaceri..iata shi gustav,sheful nostru s`a pornit k banda in romania.au stat akolo o saptamina shi m`au kautat prin toate hotelurile,dar trebuia sa se grabeaska deoarece fanii au aflat k ei erau akolo.dupa asta s`au dus in ukraina shi tot-prin toate hotelurile,peste tot,dupa asta in italia..sarmaneii,imi e jale de ei,nimeni nu a banuit ka sunt in frantza!xddd..pinakind! tom incepu sa se caiaska,ii era deja dor de mine,lalala..vin in kamera [asta in hotel]bill shi georg,gustav citi o revista iar tom shi kriss se uitau in gol.
b:huh,nici o urma de jk! :[


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
oops..din gresheala..

asta era de abia inceputul!

poon.. partea!!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
akush facem 7 pag!

deci:

geo:aha..gustav ce citeshty?
gus:da` o revista,ma uit ce se mai face prin lumea asta..
geo:da sa vad!
akolo erau nishte staruri din frantza,despre matt pokora,dak il shtitzi..[acesta kare kinta k timbaland-dangerous]
geo:
b:ce?
geo:nik..
vine bill shi se uita..ramine k gura kaskata..
b:
geo:ce?
b:am uitat komplet de frantza!
gus:kiar!
k:poate k kiar akolo shi s`a dus!  
gus:merita sa incerkam!asha,repede spre aeroport!..ajung in frantza,akum sunt in hotel..tom k gustav jukau kartzi,georg incepu un pik sa kinte la chitara iar bill askulta muzika.intra in kamera kriss k o revista.
k:buna!
gus:buna,oh..ce ai?
k:o revista!pe koperta suntetzi voi!
b:ia da`mi sa ma uit!
t:de unde tzi`ai luat`o?
k:de aici,prin apropiere este un butic k reviste
t:aha..
b:ia uitatzi`va!!
k:ce?
pe o foaie era o fata k parul negru k shuvitze violete,albastre shi verzi k piercing`uri,vopsita strident..k haine freaky shi k o bagheta fermekata [asta eram yo.. tschhh]shi era skris un koncert live de ziua revistei "freaky~stars"-kare trebuia sa indeplineask 5 ani shi invitatzii vor fi-dirty princess [me],th shi altzii..
b:ia uite ce fata cool!
k:da!
geo:kred k m`am indragostit pe lok!
t:      
gus:e kiar tare mumoasa!  
b:dah..dc oare dave nu ne`a informat despre asta?
gus:cn shtye?
sssuna mobilul lu` bill
b:da?da!suntem kiar in frantza!da,am aflat!nu conteaza!oky doky!bn,la revedere!iata akum ne`a informat
gus:dc asha tirziu?
b:a avut mult de lukru shi a uitat de asta!
geo:aha..
in fine/.nik interesant..akum da sa va spun kum am ajuns yo model shi alte poveshty despre mn..asha..yo stateam la o kafenea shi un tip s`a ashezat alaturi de mn.kit am fakut kunoshtintza,mi`a propus sa devin model shi yo am akceptat.nu un model de acesta.. dar un teen model..ggg..m-am angajat a 2`a zi la lukru shi am inceput sa fak fotosesii.prima fotosesie eram imbrakata k o printzesa shi trebuia sa zimbesk,dar dupa asta k tom,ap numa` sa zimbesk.la totzi aishtea le`au plakut pozele shi mi`au spus sa`mi pun un nickname,dak vreau..asa k mi`am pus dirty princess.am mai fakut fotosesii k un inger,de ex.inger al intunerikului,al romantismului..diverse.dupa asta am inceput k putzin k putzin sa devin faimoasa.iata akum sunt in frantza una din cele mai faimoase,adorate teen din celebritatzi.delok,n`a fost ushor.mi`am kumparat shi un apartament,de asta cool,nu tare mare,..principalul sa ma simt komod.kind mergeam pe drum,intotdeauna imi luasem okelari shi alta kestii k sa ma dekizes un pik..sa nu ma asalteze fanii.in fiekare revista apaream,nici de paparazzi shi jurnalishty nu puteam sa skap.nu`mi spuneam numele meu,asa k..totzi doar imi spuneau dirty princess,k cn shtye dak deveneam faimoasa shi`mi spuneam numele,ap` tom,precis ma gasea din prima!asha k am renuntzat la vekiul meu look.mi`am vopsit in mai multe kulori ashuvitzele..mi`am fakut o freza noua k la emo kids,ciolka kare akopera un oki..dupa asta,mi`am fakut shi piercing`uri...una in sprinceana,2 in buze shi una in limba..ma dadeam tare k negru..eram de nekunoskut..asha k tom nu prea avea sa`shi deie seama! ahh..ink un lukru..yo lukram la revista freaky~stars,yo alkatuiam ..idei le dadeam..dar,nu eram redaktorul principal.asha k multzi luau aceasta revista k era multa info k th,destul..mai mult k rockeri..despre mn,desigur..mai ales k yo tot skriam in ea,kind aveam kef..

am desenat foaia aceea..din revista..unde era anuntzul ..o s`o poon kind o voi skana..sper s va plaka dirty princess!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
waaa... tom boule ( cum ai putut sa`i faci asta? acum no so mai gaseshti


niciodata... pfff.... jk capshoru sus... acum eshty vedeta... blitz blitz... fi mandra


de uh ... nu multzu ajung sa aiba viatza ta deci shty ce vreau nuh?


next :X


:*:*:*:*:*


[ give it to me babby ]


><><


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
  ..cik vedeta..  

ggg..

hai k bean va pune [akuma dam` nu`s enrique..e skos din moda..facem lok pentru bean.. ].;

va pun next..

ms buby for komms!!  


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
ce thare desenezi   neeext@!@@

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
asha kriss shi TH trebuiau sa se duka la party`ul de la revista fraky,el trebuia sa se inceapa la ora 19:00..iar akum era 17:00.repede s`au dus sa se makieze shi sa`i faka tzea`tzea [asta era in kamera baietzilor]..[now me]..venisem shi yo la aranjat in kamera fetelor,desigur..yo trebuia sa ma prezint pe scena k kiteva fete..[dansatoare].vine femeia k hainele..
s:uite asta e pentru tn!
j:wow,asta e kiar zooper!
s:shi asta e pentru voi!
fetele:ms!!  
s:punetzi`va shi aceste aripi!
j:sunt kiar zooper!
m`am dus shi m`am imbrakat shi repede la makiat.stilista mi`a fakut makiajul negru..tot negru shi mi`a dat k pudra..putzin..parul mi l`a mai vopsit .mai tare shi k alte kulori [shuvitzele]..dar desigur nu tot parul,asha shuvitzele erau rare..mi`a lasat parul desprins shi mi`a legat 2 parul in 2 koditze.tot asta a durat 2 ore.ei,pina la urma se incepu party`ul.kriss se duse in multzimea aia shi urmari koncertul.era rindul lui th sa iasa .
p:akum pe scena va ieshi tokio hotel!
shi incepu sa kinte heilig..yo merg spre scena,anume akolo dupa backstage,k urmam dupa ei..dar kind ii aud "ce????"repede ma duk la direktorul revistei,robert kare statea shi privi shi el koncertul.
r:buna jk!
j:ce inseamna asta?
r:ce?
j:dc nu mi`ai spus k aceshtia vor koncerta azi??
r:ce,n`ai shtiut?
j:nu..raspunde`mi!
r:pai,tu tot lukrezi la revista,kum de n`ai vazut>? o__O
j::ahhh..pay n`am avut timp! ^__^;
r:yo ink tzi`am intrebat "uita`te kum arata revista,itzi place?"shi u "n`am timp!"shi peste tot lokul erau reviste k anuntzul acesta!
j:oopsy..of doamne,n`am atras atentzia la asta..scz k am reaktzionat asha,ok?
r:ok..precis k te simtzi bn?
j:da,da sigur,ma simt bn!
r:ok..
kind auzisem kuvintele kintekului,imi amintise iarashi de momentele k tom,imi venea sa pling dar ma luasem in miini.."gata,linishteshte`te,nu e kazul sa plingi!"m`am dus k fetele akolo in urma scenei.th terminara.totzi fanii strigau shi iar strigau..
b:a fost zooper!
t:da!
gus:nu krezi k e timpul sa ne ia interview?
geo:stai,ink nu a venit sa ne zika,ok..
[p:shi akum in scena va intra dirty princess!
totzi incepu sa strige
geo:dirty princess?nu kumva e fata aia dragutza din revista?
b:da,da e ea!
yo am ieshit k fetele,imbrakata kool shi k aripi de inger.aveam emotzii,mama..mai ales shtyam k th o sa atraga atentzia la mn..vroiam sa fug,dar nu puteam da inapoi.asta era prima data  kind eram pe scena,ink m`a pus sa kint shi sa dansez k o printzesa k toate fetele.doamne,koshmarul meu s`a inceput..totzi incepura sa ma fotografieze,sa ma strige..ma gindeam shi ma uitam "doamne kitzi fani am!akum sint shi yo un star..god!"incepu muzika,yo imi luasem mikrofonul meu roz k puf [sa rekunosk urask asha cv..] shi incepusem sa kint shi sa zburd..
b:wow,ce cool e ea!!  
t:e atit de mumoasa!    
b:stai,ce ai degind sa faci?
t:sa pun mina pe ea!
b:stai,dar u nu vreai s`o intorci pe jk?
t:da,dar pina o vom gasi..  
b:no kommentz...¬.¬"


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
dead_butterfly..ms..    

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
o sa va poon un desen k dirty princess shi fetele kind au aparut pe scena..trebuie s`o skanezi..nush..poate azi seara sau miine o voi pune!  

_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
WoW O__o


cum poate sa fie Tom... incepe sa ma scoata din sarite...


de ar shty el cine e cu adevarat dirty princes...


dar nah pt tom nu exista bravo, popcorn, my band sau net


bill dai un pumn poate isi revine


vreau sa se impace si tom sa se linishteasca...


intrece masura


Vleauuu neeeeext Bean dude


PoooPz


:*:*:*:*:*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
↓ u BuY mY HeArT↓
:X TH

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2217
wow ce next super...Tom deja este in transa...Bill fa ceva si trezeste-l la realitate     next

_______________________________________
this is real, this is me
I’m exactly where I’m supposed to be now
Gonna let the light shine on me


       I'm Not a PeRfEct GiRl
My haiR DoSeN'T alWaYs sTAY iN pLACE& i spill tHINgS A lOt
   i'M pReTtY CLuMEy&SOMEtImEs i Have a BrOkEn HeArT.

My FrIeNDS & i soMeTiMeS fIgHt& mAYbE SOme DaYs NatHiNg GoEs RiGhT.bUT wHeN i ThInk abOuT iT& i taKe a STeP bACk i ReMeMbEr How AmAZiNg LiFe TrUlY IS &thaT mayBe..Just MAyBe...I LiKE bEiNg.unPeRfEcT.


pus acum 18 ani
   
♥_♥ßĺąčķ_Łø√Є♥_♥
:X TH

Din: boulevard of broken dreams
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2373
OMG tom e un nesi       bne,nu shtie ca urmeaza sa se dea chiar la jk.,,,dar tot infidelitate se numeste!!este ca si cum s-ar da la cnv!         porcule       jk-cu pl ..neext!!

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
☆●๋Bill.is.YuMMyYy●๋☆
*Luv*TH*

Din: Whisper no Satou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3970
  ..

ms pentru kommuri-dead_butterfly,buby & amy_th!  

bag neextu`!!jetzt!!


_______________________________________

                                               

                                                 芸術は爆発だ

                                                    喝 !!!


pus acum 18 ani
   
>>SteluTze<<
Moderator

Din: locul unde visele se ineaca :X
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5695
omfg a gasit`o :X:X:X:X


insf :-L


sper sa afle si tom :-ss


si sa se impace :X:X:X:X


sa fie happy :X


vleau neeext :-ss


ma roade curiozitatea ce se mai intampla :-ss


give it to me baby



PooPz


:*:*:*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la