Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
just_iulia 25 ani
Femeie
25 ani
Giurgiu
cauta Barbat
26 - 48 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / blocata in lumea mea Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
leeza mamy.. ce dulce e taicatu..david.. e ala satenu david beyy.. sa se stye..
si joey mamy e brunetu...
ce mai baietzi..


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
recunos recunos arata super bn..
x:eu sant bobo.
a:audrey si cutzulina..
b:aa.. el e sunny
bo: bn hai ca eu ma duk.. sper sa ne mai intalnim...
a:aa bn.. sper..
si asa sa evaporat si el
dar ce dulce putea fi..
oricum..
parka o sa vad ca si el o sa plece sau o sal fak sa sufere sau mai styu eu ce..
dar ce conteaza.
nu mai vreau sami fie frika..
catziva reporteri se tot invarteau prin fatza mea.
una veni spre mn..
x:scuzama domnisoara.. te superi daka ai putea sa transmitzi stirile din sport...
nu e mare lucru de facut.. pt ca reporteritza e ragusita iar eu daka ar fi so fak am emotzi foarte marii..
poy ce aveam de pierdut
a:bn.. o voi face..
x:itzi suntem cu totzi recunoscatori..
a:da da
miam dat un microfon apoy ..
x: 10 secunde si esty in direct dragutza..
a:bn bn
deci sa ma calmez.. tre doar sa citesc ce e pe promter
sau nu
a:neatza oameni buni..azy romania sa facut de kkt sa mor yo.. joaca cu cele mai tari echipe..  o sa ne faka praf..
sa le ia dracu..
si am aruncat cu microfonul de pamant..
mii de oameni mau vazut la tv si se prapadeau de ras..
inclusiv lisa..
l:joo.. joo.
j:ce te doare..
l:burttaa
j:ce ? cum? dc?
l:de la ras..
j:dc razy..
l:e audrey la tv.. la stiri..din sport
j:aha il arata cum la caftit pe unu nu.
l:mey
a:bey da ce va complicatzi.. santem de cacao..sherley preia legatura..
incepeam sami traiesc viatza asa cum vreau.. sami mio fak un paradis nu sai las pe altzi sa  mio conduca..
incepeam sa fiu eu..


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waii dee deee fatuca... ce mai next..   haide audrey.. fortza u

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
yuuppy asa te vreau  audrey.. baga mare...

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
a:bey da ce va complicatzi.. santem de cacao..sherley preia legatura..
incepeam sami traiesc viatza asa cum vreau.. sami mio fak un paradis nu sai las pe altzi sa  mio conduca..
incepeam sa fiu eu..
incep sa uit de toate.. si ma duk val-vartej la lisa.. imi e dor de ea..
hmm poate .. sa nu fiu chiar asa nesimtzita sa intru ca nebuna in casa omului.. mai bn bat la usa.
si bat domnule si bat pana cand
j:avem si sonerie,,,
a:ce conteaza.... unde e lisa..
j:tocmai ce a iesit afara... e in curtea din spate.. styu u..
a:da da ms..
am sarit gardu pana la ea... aveam ceva energie..
eram cat pe ce sami rup pantaloni
dar spre fericirea mea nu mi iam rupt.. da mam agatzat cu buzunaru de clantza mititica si am cazut pe spate..
l: cn arunca cu pietre?
a:ce pietre fay..
l:aa audrey u esty..
eram cu craci in sus..
l:ce faci acolo
a:imi place sa stau asa..
l:vezi sa nu tzi se urce la cap..
jo cred ca venea cu ceva sucuri.
un paharel nesimtzitu..
jo:vai ce flexibila esty..
a:as vrea sa zik la fel...
j:te ajut..
a:aa nu ms..
j:bn te ajut..
ma luat de maini apoi ma ridikat sus dar a uitat un lucru..
inca avea paharu in mana asa ca mia facut bluza fleasca.. nu ca nu era..
a:ms
si iam futut una de i sa intors capu in cealalta parte..
parka simtzeam ca nu mai am ce cauta acolo..
asa ca mam intors sa plek..
l:audrey plecii..
a:scz dar tre sa ma schimb.
si meream eu asa plina de suc pe strada intrand in toate baltocile..
ce mai peisaj domnule..
mam dus sa ma schimb apoi am tras un pui de somn..
simtzeam cami pika ochii in gura..
bill intra in camera mea.. tiptil tiptil ca de obicei.. observa poza cu jo.. si o piti sub pat.. cred cal oftica putzin..
mia furat tot ce era acolo.. lasanduma fara niki o hainutza
cand mam trezit .. surpriza..
a:ahh ce ma mananca pielea..
mai bn ma duk sa fak un dus..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
)) morrr....hainute disparute...anunt in ziar

next))))


_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
bullule.. mai baiatu.. stai satzi arat eu cum face nea nelu..
deci.
mai baiatu  matti.. ce  e cu tn.. mai domnule.. dute compatriotule si dui tovarasei hainele inapoi
leeza mai molipsit.. stay ca tzio trambulez si pe dee dee aci ..
de nu o sec pana baga
ce convingatoara sant.. mam spart  


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
alino te ya dracu.. sa mor yo.. deci u nu intzelegi ca am treaba.. ce ma seci..
da hai catzi fak kakanarie de next sa ma pupi    


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
bill intra in camera mea.. tiptil tiptil ca de obicei.. observa poza cu jo.. si o piti sub pat.. cred cal oftica putzin..
mia furat tot ce era acolo.. lasanduma fara niki o hainutza
cand mam trezit .. surpriza..
a:ahh ce ma mananca pielea..
mai bn ma duk sa fak un dus..
miam aruncat atuncat hainele in colo sin coace .. apoi am intrat sub dus...
simt cum picaturile caldutze imi cuprind trupul..parka inre-un moment ca asta te simtzi mai curat si sufleteste da si fizik..
eh gta.. styu styu sunt varsator(ca leeza).. imi place apa..
ce sa fak
mam infasurat intrun prosop apoi incep sa yes din baie..
ma duk repde la sifoner...
dar atunci  ce sa fak..
haine nexam..
apoy un biletzel urias cu bill a trecut pe aici.
a:ce sa zik. foarte subtil..
ce sa fak ce sa fak..
apuk repde lampa si
ce sa fak cu ea O_o
aa styuu.
muhahaha
ma  duk la geam.. apoy o trantesc in masina lui bill..
a:razbunare
alarma incepe sa urle..
totzi vecini ies la geamuri sa vada ce se petrece..
bill fuge repede spre masina.
nu am mult timp
repede tzusnesc in camera lui..
si hopa tzopa.. imi iau toate hainele.. plus ceva de la bill.
cemi mai placea..
dar cei asta..
mama.. ce put.. dalen colo.. nu ma intoxic eu cu putoarea asta.
le trantesc repede pe pat...
trebe  sa vina si ala.
dar.. ce naiba.. chiar vine..
ii simt respiratzia grea..
off ce ma fak..
repde... dupa usa..
b:mama naibi.. coppiii tembeli.. bagatzi legea avortului
ce usan nas mia futut bagamias


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
multzamita lollypopule?

pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
multzamita multzamita   da acu. .. leeza...

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
da.. ce te uitzi asa la mn.. itzi aratzi dintzi.. bn bn am si eu.. carei chestia...
nah cas fata buuna..
nu ma impuscaaa..
punn acu next..
ok?


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
dar.. ce naiba.. chiar vine..
ii simt respiratzia grea..
off ce ma fak..
repde... dupa usa..
b:mama naibi.. coppiii tembeli.. bagatzi legea avortului 
ce usan nas mia futut bagamias
ouch..
deci cu prima ocazie o tulesc de aici..
imi trebe o diversiune..
sau ceva..dar ce?
gandeste audrey gandeste si u odata.
t:bill la telefon.
yuppy tom te iubesc..
b:acu acu..
si yese yarasi pe usa trantindo.
deci pe asta il crap..
dar  ce mama massi face.. o inchide
biiillllllll
ce fak..
poy mai intai tre sa ma schim nu...
asa si fak..
imi trag cvea pe mn..bahh da asta mia furat si chilotzi
sa revenim.. cum yes yo de aici.?cred ca pe geam nu..?singura solutzie..
imi iau malderu de haine cu mn si haide soro..
bn ca mai si plouat.. aluneca acoperisu de ... nu comentez
bene ca am echilibru ca altfel ma duk in bot....
yehhe si yete si camera mea...
thoamne da ala e bobo..
iar eu sant imbracata in pijamale cu papuci de iepuras..
super..
deci pot sa fiu mai penibila de atat?
sper sa nu ma vada...
bo:buna audrey..
supperr
a:aa!! buna..
bo:cff?
a:poy sunt cam ocupata..
bo:aham.. vadd..bn te las.. papa
si a tulito....
ce vaka sunt.. ms audrey lai gonit..ciudato..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
haha fak militarie cu voi.. muhahahah.. saraca audrey.. ii lipseste vreo spitza sau doua

pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
waiii suzuki ce mai chestie   auzi u ce face audrey.. nebuna nebunelor..   
ai dreptata fay alino.. mancatear cioara.. lasa mai moale..
daka te mananca si nu potzi iate de cur si sari in sus


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
a:poy sunt cam ocupata..
bo:aham.. vadd..bn te las.. papa
si a tulito....
ce vaka sunt.. ms audrey lai gonit..ciudato..
Ma simtzeam groaznic..dar ce puteam sa fak .. eram in pijamale pe acoperis.. cu un malder de haihe in mana.. pe cn incerc sa pacalesc..
am deschis incet fereastra.. apoi am intrat in  camera lui tom.. era cea mai aproape..
oare dc trebuia si el sa fie acoloT^T
t:rambo ce faci?
A:hai taci..
si am iesit din camera lui..
bill era pe hol..
mam dus la el..
iam futut una apoi mam uitat la el.. ii asteptam replica..
b:rudolf(din cauza nasului) undei balu?
a: sa vezi cetzi dansez un pumn.. ma u nu esty normal.. intri la mn.. si imi furi hainele..
b:da
cred ca facusem o fatza..
cum adika da 0_oniki un scuze..
imi pare rau.. nik.. 0.. chiar asa.
a:spuneo..
b:ce?
a:audrey imi pare rau..
b:dc?
a:doar spuneo..
b:da ceam facut,,
a:esti imposibill. sa crapi u.. deci nu te potzi intzelege cu u..
b:da da date mare si tare..
offf de numi vine sai mut botu..
adika ce ludovic cel scurt...deci ce sant eu..
nam mai stat de vb cu el.. stiam ca va continua tot asa..
mai bn merg in camera mea siam terminat povestea..
dar mai intai si prin recunoastere la lili..
cn stie ce mai face..
bill sta tolenit cu fratesau pe canapea..
ce imagine dragutza..parka ar fi gay daka am sublinia ca tzoapa sta cu capu .. mai bn nu mai zik/
hmm.. deci lili se joaca jocuri video..
li:mori mori mori..


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
auzi la ea.. cika mori mori mori    
bey da.. ce face tv din uni..
lili   da omoaral odata..
si u bill insensibilule.. cf?
cum itzi permitzi..
ii dau dreptate fetei..
nah nah    
adika o yey de proasta..
asa a ajuns..
misca caltabosu si zi si u acolo ceva..
intzeles leeza.


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waaii mey lolly.. ce papuc pe morcov vrei sa fak..
aa next next.. poy acu acu mai stai.. styu ordinu e sa  fak next..
am intzeles sa traitzi
la comanta dumnoavoastra.. doamna.. domnule..
doamna
domnule  
doamna sa fie


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
da bn fa u ma faci baba   ce vremuri o sa te apuke de craci.. sa vezi ce zile itzi face lolly polly zgriptzuroaica

pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
omg!!!            
             
felicitarile mele bucatarului    


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mm.. deci lili se joaca jocuri video..
li:mori mori mori..
a ce  dragutz..
mai bn yes afara.. in casa nam ce face.. asa sa oprit si ploaia.. si e devreme.. doar ..
stai sa vad.. hmm..
22:10 nui tarziu.. asa imi place noaptea...
ma duk spre cuier.. imi iau geaca... caciula.. fularul..  ma incaltz.. si  gta sunt..
a:baahh yess afara.
b:bn bn da u pierzi oprah...
a: da da putzin ma doare..
auzi la el oprah..  maine telenovele.. apoy documentaru despe  evolutzia covorului  ete nah..
hmm ce sa fak eu...sa ma plimb singurika pe strazi..poate.. dar mai intai la lisa..off deja sevedea ca vine toamna..
covor de frunze si alte tampeni..
hhmm.. dar.. nik.. ajung si in fatza usi fetei.. dar de data asta bat la sonerie.. si dai .. tzarr tzarr tzarr tzarr tzarr.. hmm.. poate nui acasa..
sa vad daka sunt inauntru..
ma duk la fereastra si chiorasc pe acolo ochii..
nui nimeni in bucatarie..  dar parka ..nu stay.. mai bn  ma uit  pe cealalta fereastra din dormitor...
aham.. si asa asa  nu sar gardu ca iar patzesc la fel.. firar ele de tufisuri..
ahhh.. asa gta..cam in ceatza.. sterg putzin putzin.. geamu.. ca sa vada si omu ceva.... simtzeam un gol mare  in stomac.. lisa se saruta cu jo.. oare dc nu pot sa trec peste asta.. adika ar fi trebuit sal uit..ar fi trebuit.. dar nam facuto....
nu mai am chef de niki o plimabare..
si cu cat fok se saruta.. imi vine sa.. sa plec  poate..
si totusi e prietena mea. Si nam sa las niki un betzivan tradator sa  provoace o cearta intre noi.. si niki nam sa stau in calea fericiri ei..
  cum am plecat asa am si venit..
b:scurta plimbarea..
nu aveam chef de cearta..si niki de  vorba..
ce se uita asa mirat la mn.. am ceva in cap? Sau ce..? adika styu ca sunt o ciudata dar  .. ehh  ce ma bag.. problema lui..
b: tzia mancat pisica limba...
nui raspund.. nu fak nik..
parka incepea sa se impancienteze. Sau poate. ca..
b: potzi sa ma ignori..dar
dar am iesit pe usa asa ca nare decat sa  vb singur
b:bahh tomm asta ma ignora pe mn..pe mn..
t:pe tn pe tn..
b:da nu pe mn
si iesy si el rapid pe usa..
apoy imi yesi in cale..
ce papuc vrea? Adika daka vrea antentzie sunt destule  “doamne” pe varianta..
e insistent.. si enervant


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
waii ce chestie.... asa audrey..  parka incepi sa te maturizezi.. off off jo dai inima fetei inapoi..no pastra doar pt u..  styu ca o iubesty pe lisa asa ca daio inapoi.. nare rost so mai faci sa sufere..



pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
bey bey bey bey bey bey bey bey bey mey mey mey mey mey mey ..




             nush ce am .....
                            nebunie curata....
                                     e de la fik..
                    sincer imi pace mult dea?
                      dee dee styu ca bagi next..


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
aham aham. asta o sa fak. stay doar putzin bn.. imediat.. cal am pe aici pe undeva...

pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
a:ce vrei?
B:te portzi ciudat?
A:asta sunt eu.. te deranjeaza?
B:u nu esty asa.. te styu  eu.. si
a:scuzama... te potzi da din usa de la baie.. uni oameni trebe neaparat sa 
intre..
insfarsit  a plecat..
si ce stye el despre mine.. unde se  crede..
la surprize surprize sau ce..
las apa sa curga.. nu vreau  dush scurt..vreau baie lunga.. poate ma ajuta sami limpezesc mintea..stau ce stau  pana sa umple...  apoy intru in baie.. imbracata.. mam saturat de mn...!!!!  cred ca a venit si timpul sa ma maturizez..sau cel putzin sa nu mai fiu asa.. sa las vechiul si sa vina noul..  gta si baya... cred ca am facut curat .. si acu ce fak. Cu hainele.. le dau jos.. simi iau cateva uscate ..ahh  uite pijamalele.. uitasem ca leam spalat..
  bill era pe jos..dormea?nope.. statea. Doar..
astepta cred ca o replica..
b:si...
a:ce e?
B:audrey zimi cei cu u?
A:nik.  Ce sa fie..
b:te portzi..
a:hai mai bn in camera sa vb.. bn?
B:tu nai  zis ca.. nu mai conteaza..
dc era asa mirat.. ce am zis... ce am facut..
parka era strain in aceea camera.. adika nush..  se uita ciudat.. ori nu mai fusese in camera unei fete ori ii era rusine ceea ce nu cred.. si niki pe prima parka...adika.. gta cu gandurile..
a:stay pe pat daka vrei..
b:deci..
a:deci..
ce vrea..  mai bn nu ma uit in ochi lui.. nu cred cai a buna.. deci uitate audrey pe peretzi..
b:audrey ma ascultzi..
a:da ce e..
practic ma fortza sa ma uit la el..
b: de ce faci asta..
a:ce am facut..
b:totul.. miscarile tale.. privirea..
a:eu fak totul dupa cum simt bn?
B:si acum ce simtzi..
a:ce simt  poy..  nik..
b:nik?
A:sau poate..
b: ce e..
ce e cu mn.. parka mas duce sal pup.. dar... nujtiu.. pare  grijiuliu..chiar foarte..
a:bill..
b:da?
A:imi pare rau.. mai bn ai pleca..iartama..
b:nui nik.. papa..
a iesit tragand usa dupa el..
ce vaka sunt.. idioata complet.. vrea sa  ma ajute  si yol refuz..nu gta..
trebe sa ma du la el.. si asta o sa fak.. mam hotarat..
gta astept comm 


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
dee  da kate massuri mai dai...
bn deci..
  ce vei face mey audrey .. cai , cam nasoala treaba..

   dute si.. eh nope....
                 bey dee  deci  vad ca si u ai chef ca mn.. dute si mai fa unu.. fak si yo next si dupaia le bagam.. bn?
acu sa te vad,,


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
6 pagini  dintre care 3 facute de leezuk.. 1 de dee  si 2 de bila aia..
d ayo cand...       
audrey iesy din starea asta.. mio transmitzi si mie si fak urat



                                  dute la bull si pupet...


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ce vaka sunt.. idioata complet.. vrea sa  ma ajute  si yol refuz..nu gta..
trebe sa ma du la el.. si asta o sa fak.. mam hotarat..
dar.. gta audrey.. treci la fapte..
asa  fak asa fak pot pot..
da cei cu atitudinea asta.. ma stiam mai increzatoare.. revinotzi..
gta..mam adunat..
dau buzna in camera.. gta partea cea mai usoara am facuto..
b: ce naiba...audrey..cf?
A:err.. aa.. poy vroiam satzi zik merci..
b:atat? Aham.. poy.. bn..
a:defapt..nik..
b:bn deci .. tay tay
am dato in bara.. nu puteai sa fi mai convingatoare.. seman co molusca.. gta.. treci inapoy fata
b:audrey e tarziu..
a:taci am ceva satzi spun..
b:ce?
A:treci incoa..
b:daka vrei sami multzumesty sa sty ca..
am facuto am facuto.. yee lam pupy...dar ce naiba.. nesi  e.. bill .. imi umbla pe sub tricou.. gta gta baiatule..
a:bill ce   .... faci?
b:da nu vroiai asta?
A:nubn deci papa..
ce mai.. si yo care credeam ca se schimbase.. da le are cu sarutu...
ce nai..nam chef sa ma gandesc  toata noaptea la asta.. si dc imi simt buzele asa  ciudate.. ahh.. ce miai facut baiatule..gta audrey intreci masura culcate...
a doua zi dimineatza ...
a:aii ce bn am dormit...
si chiar asa era.. parka as fi dormit in  puf..
b:imi place cum dormi..
a:ce facii  mahh aici..?
b:nam putut dormi..
waaa  repede.. mai am ceva pe mn.. da.. hiuu


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
waii da.. haidetzi odata ca nu stau toata noaptea pt  nexturile voastre,... si sty ca vreau.. audrey ai dat lovitura.. dee dao si u si pune next odata..
inca il vreau pe al tau ca sa  culc si yo.. hai misca odata..


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
da da stay... vin si yo co nextu acu.. am facut ceva  ceva.. da nu prea am putut ca mia zis leeza ca nui convine lu bybyloy ca postez numa aci si mam apucat domne de postat
asa ca stay lolly 
app leeza. mey fata mey.. cey faci lu audrey 


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
a: bill?
B:dea...
a:vrei sa te dai de pe plapuma.. nu pot sa ma  misc..
b:ops scz..  nam styut.. nam vrut..gta
a:ce mai asteptzi..
b:ce vrei sa spui..
a: nu vezi ca vreau sa ma schimb..
b:aa... si ce sa fak..
a:vreau sa yesi..
da greu mai e de cap...ce se uita crucis la mn...
b:aa .. da.. bn.. te astept jos la miku de jun..
a:a dat domnu sa pricepi..
yuppy ma lasat .. credeam ca  nu mai pleaca.
Si si si si mam imbracat.. nam chef sami fak patu..
asa ca mai bn cobor..
hmm  da yo am ajuns ultima?
Bill tom si lili. Asa e..
l:tragetzi un scaun si vino...
a:da.. acu..
asa am si facut.. scaunu si fix la masa..,me foame..
trrr trrr  suna  soneria..
a:raspund eu..
miam luat  farfuria si tzarst la  usa..
x:buna ziua.. lili.. vine afara..
a:fay te cheama astea afara..
l:zile ca vin..
isi ia o banana si gta.. afara..
am ramas nmai 3..
t:si ce facem azy?
B:eu cred ca..
blah bla


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
tu glumesty nu?
adika am stat  pana la 12 noaptea pt asta..
bn cam plecat... ca de nu cred ca venea la tn si zburai
asa deci..
bill aiuritule.. cf.. nu las fata sa se schimbe.. gta ho ca nui iubitata inca.. cei cu romantismu asta al tau.. da repede te mai schimbi.. ma rog. lili asa fata afara.. yal si pe faby.. jucatziva..


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bill copchil nesi ce esty.. si greu de cap.. off off.. oare ce vey face.. da u audrey..?   tom  .. tom u faci ce vrei ..
off lisa lisa. mai treci mey si pe la ea..
vreau next de la mn..
leezo pune next..
stay leeza pun acu..
bn bn da repde..
repede sa fie..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
:u dre ce faci?
A:numi spune asa.. numi place
b:ciudat dre...
a:cee?
B:dregutzo ...nu te ambala...
deci nu vreau. Ce ma sacaie atat..
hmm da cei cu tacerea asta..
a:eu cred ca ma duk pe la lisa..
b:aa bn.. pa..
t:nu in pijamale...
a:nus pijamale
ce naiba  nu tot ce e cu girafe e pijama.. si ce.. nu mias lua fustitza cu girafe ca sa dorm in ea ...
  e bn cai afara.. mam saturat de povestea cu batutu la usa..
a:hey salut ce faci..
li: aa bn.. de cand nu team mai vazut.. dc nu ai  mai venit..
a:am avut ceva treaba..
li: no satzi vina sa crezi..
a:am si eu o veste. Zio u prima.
Li:jo ma cerut de nevasta..
ceeeee?????????? 0_o
li:nu e minunat..  chiar ieri...o facem dupa operatzia mea..
a:ce operatzie..
li:aa pai plec zilele astea la paris .. si.. am vb cu un doctor ji cika poate sa ma faka  bn..
a:aa.. ce tare....si el unde e?
Li:doctoru e la le acasa..
a:ma refeream la jo..
li:nush..cu faby pe undeva..
a:aaa.. bn..
nu ma deranjeaza ca se marita cu el.. si nus geloasa.. pt ca mia trecut,...da sty ce ma doare..? tzine in mana ursu meu.!
A:crezi cas putea veni si eu cu tn cand faci operatzia...
li:sigur .. doar esty pretena mea..nu?
A: da.. asa e..
li:uite ca a venit si jo..uby ce facy?cum a mers treaba..
j:poy.. bn.. da u.. te doare ceva..
li:nu e totu perfect..
mi se face greatza.. ce familie perfecta de perfectzi..
f:jo tziam zis ca nu vream masinutza..sunt..hey audrey...
a:meyy!!!
f:ce faci ?
A:aa bn pe aici.
Li:si  ce vroiai sami spui..
a:aa poy tom sa despartzit de  aia ...lena  sau cum o mai chema..
li:si cemi pasa mie..
a: e barfa draga... nu fi badarana..
li:sa se desparta..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mam convis sa bag

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
wow.. ce mai  performantza... off lisa deja.. da jo vad ca  esty pus pe fapte.. hai si cu operatzia aia de 3 kktzi .. sa revina fata la normal   dee u urmezy   daka nu.. nai decat sa fugi dar nu te potzi ascunde

pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
lolllllyyy potzi sa nu ma mai frecy atat cu leeza a bagat next... acu e randu tau....
o sa bag da.. nus tare de cap
intzeleg.. gta
hooooo!!!  
acu stay...


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
Li:si  ce vroiai sami spui..
a:aa poy tom sa despartzit de  aia ...lena  sau cum o mai chema..
li:si cemi pasa mie..
a: e barfa draga... nu fi badarana..
li:sa se desparta..
dea dea ce  naspa .. adika cu cata indiferentza a spuso..
li:bn.. mie mie foame.. ma duk.. adika ne ducem... sa papam..
a:oh.. pay bn.. cred ca.. adika mai vii nu?
Li:umm...da imediat...
a duso in casa... ..off.. ce naspa..
so astept .. adika aici..uhh ce are.. bn hai.. o astept..
da greu mai mananca..cutzu.. uitasem de u..poy spott spotty sau cum te mai chema..
yoapy tzoapy da styu ca a crecut..
bo:daka styam ca ai caine...
a:nu e al meu.. u ..cf aici..
bo:ete ma plimbam si eu cu sunny..
a:aa sunny.. dragutzule..
bo:sty poate am iesi si noi in park.. adika yes cu preteni si daka vrei sa vi..
a:aa pay bn cand.. acum?
Bo:cam da... merem?
A:bn adika..lasa... hai sa merem..
ce strans ma tzinea de mana.. adika hello chiar asa
off dar vb intruna..
bo:deci ce crezi..
a:ce sa cred... ceam facut.. despre ce?
Bo: yea yea lasa...
si tot asa pana cand am ajuns..
bo:chris..
ch:  bobo meu..
si au inceput sa se sarute..
ce moment penibil..pt mn.. ma simt neutra..
adika e gay 0_o 
off ca majoritatea baietzilor frumosi  si ... nu conteaza..
si cand insfarsit au terminat...
bo:audrey el e pretenu meu chris
a: hey chris.. cum o mai duci..
ch:destul de bn..
si am inceput sa vb..despre tippi gay nau gasit alt subiect
si despre cum e sa fi gay si ce cred oameni despre tn..
bo: ce tarziu e.. ar trebui sa plecam chris.. ne asteapta o noapte lunga..
ch:rawr..
O_O deci  domne.. e prea detot.. e chiar  scarbos.. deci .. yuch..


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
woow ce mai soch..  e gay  e gay.. off audrey fugi...
uhhhh da .. 
e gay bah.. numi revin..
asa next de la mn styu  lolly
   


       nui asa?
                            asa e..
                                            styu eu..
            bn acu
                                                                 il fak...
       ok?


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
stay sa intzeleg ce ai scris matale acolo..
yea yea.//
deci..
      faaa nextt..
         cred cai intzeles..
                                       asa si.. dee dee
                                        adika audrey
  fii puternika..lasal pe porcea sa fie gay..  styu cai mare perdere.
adiika beyy tip dulce si de treaba..
unde mai gasesty asa ceva?
   err nikaieri nu?


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
a:ok. Tay tay plec si eu..
ch: pa pa..
off urasc sa plec cu , coada intre picioare..
da ce puteam sa fak.. nui potzi spune lu ala si lu ala ce sa fak si cum sa faka.. totusi chiar imi placea de el.. acum nu mai am sanse..
si cu ne asteapta o noapte lunga.. off..
  cate ganduri.. dar fara sperantza..
  li:unde ai fost? Dc ai plecat?
  A: ma chemat putzin bobo?
Li: ce bobo?
A:e un baiat..
ii vine ubi..offf ala nu stye cei aia  discutzie intre fete
adika barfa..
j:faby unde te duci..nu uita ca vine mama azy sa te ya..
f:stay nu te criza.. ma duk sa ma jok cu fetele..
j:da ce esty  afemeiat sau. Gay?
Auuu..
mam inecat.. gay.. faby gay.. asta mai trebuia..

de parca numi miau ajuns surprizele pe ziua de azy..
li: esty bn .. ce ai?
A:nik.. doar ca..
li:ce?
A:sty ca ala.. bobo..
j:   bobo..
a: e .. bay..  jo..  e gay
j:gay
a:esty..
j:
a:sty ce maimutza.. el are o inima mare.. nu ca tn..
j:poy dakai de gay..
asta vrea bataie nu..
j:gay
bn bn gta il omor..
ma ridik si i fut una. Gta
si asa am facut..
a:boule..
li:uite o masina..cred ca vine  maicata jo...
j: nu mama are una  rosie..
si niki nu opreste acolo.. opreste la bill.. deci sant moarta...
b:maammmaa.. toomm e mama..
ce mai copil..adika nu cred ca e genu ,, sau  ,, sunt confunza nul mai intzeleg deloc.,...
s:bill puiule..
a:tre sa plec.. mam ars..
j:ratato..
creed ca mam uitat intrun ffel la el..
j:nu mai da..
ar vrea el.. de data asta yo frig mai tare.. pe cn face el ratata criminalul naibi..
off da nu pot sa ma duk la maicasa lu bill si sai zik:
“ buna eu stau cu  lili.. afemeiatu de fiiutu na putut cai prea betziv.”
s:bill ea e audrey fata de care miai zis?
B:da ea e audrey.. pretena mea..
a:hi hi..
ceee!!!! 0_o  da el vrea sa zika   X _x
a: “uby “ putem vb..
b:sigur draga..
s:ce frumos.. tomm dragule..
t:hai mama intra in casa..
a: u esty tamppiit..ce yay zis maicati..
b:ce puteam sai zik..
a:alo mama sunt handi nu pot sa  friki ca  e lili cu mn.. hai pa ca mi se scoala..
b:bey!!
a:te duci acu si ii ziki maicati adevarul.
B:ala cu sculatu?
a:nu ..!! vreau sai spui ca nus pretena ta si ca santem doar amici..chiar daka asta e un cuvant  mare..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
cat am scris..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
copil tampit.. cat ai scris.. wow deci.. bullule mintzi.. adika
bey audrey nu te mai criza..
e greu da lasa ca spune el adevatul..
gta hoo..
vai da..
         
dee pune next,!!!!
cand ai chef


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
leezuk.. nu uita cas tampita..
sa vezi ce mai next itzi dau..
muhahaha...
mare mare  big de big..
da maine..
audrey fi puternika..
go audrey go audrey fortza u
yee audrey 


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
sa te vad

  nu ma intreci u pe mn..
e un ordin..
acu treci la nany.. tay tay  suzukile.
ube la voi.. a si papa mey si tzie.. da da u.. asta  care,, daka cumva citesty tampenia asta... va poop..   zbye


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
zbye nebunele.. sa visatzi mumos
cu ingerasi
si nu uitatzi sa ma visatzi pe mn
strivinduva cu inteligentza mea  superioara cu   mintea mea cat nuca


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
tay tay mey gta tay tay.. papa ..
adio...
miscatzi odata in pat..
valeeaaa...
1 2 3 4 ..
sa va vad
ca in armata
sau la sc..
  mia placut tampenia aia cu familea mea de spioni
cand tembelu ala.. zisa ca .. hmm dulapuri.. ahh nujstyu ce..
asta trebe sa fie o inchisoare militara
bn meyy
ai dreptate
si inca  cum..


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
     
       
         
 
   
     
         
gta acu papa...
auzi inchisoare militara.. bn
bahhh
  tay tay.. gtttaa paaa  
misca fay dee la culcare..
  vrei sa te bata maicata de mn...
fugii!!!


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
opsty booptzy nb beyy asa vreau bag noua.. si deaia..
inca putzin..
haide.. yo vreau so fak..
te loggg


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
firar mergi.
si ce mai ziketzi..
preteni mei  imaginari..







hai nb ma chinui degeaba


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
dee te asteptam.. hai odata   te logg..  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
B:dar o sa ma fak de cacao..in fatza mamei..
a:atunci ce tea mancat in deget sai spui?
B:dar..
a:hai vino sai spunem..
gta cu calm..
b:mama am ceva satzi spun..adika satzi spunem..
s:ce sa intamplat.. statzi jos..
b: eu.. adika.. as vrea satzi marturisesc.. ca..
s:bill dragule spune..
b:noi..
s:da
b:noi..
uff cum se uita la el.. si cu zambetu ala larg..
b:noi .. ne .. casatorim..
a:ai inebunit..tea mintzit fatooo..!!! nus iubitasa.. suntem.. amici..
s:bill asa e?
Baiatu lasa capu jos..
b:da asa e..!
s:copii ne putetzi lasa singuri..
neam carat si eu si tom..
t:oare ce zik..
a:lasai sa vb.. hai noi la.. nu.. la u in camera..
t:la mn in camera..ai inebunit.. o sa ma tenteze patu..
a:potzi sa dormi.. nu ma deranjeaza.
T:bey
a:hay taci..
off ce mai baiat..
intre timp..
s:bill vino sa te pup..
b:mama ce ai.. credeam co sa fi suparata..
s:suparata.. pe u? De ce as fi..
b:dar treaba cu audrey.. minciuna..
s: de audrey putzin imi pasa.. mam speriat cand iam vazut parul.. styu ca u meritzi mult  mai mult... si de aceea am sunato pe sarah..
b:care  sarah?
S: fata aia de anu trecut.. studenta la harvard..
b:aa.. aia.. cei cu ea?
S:am sunato
b:zi sa se duca inapoy.. asa plec cu trupa in frantza la concert.. nea sunat david.. si imi pare rau de nu pot sa stau cu tn..
s:nui nik..hai  ca eu ma duk prin bucatarie..dao afara oe tzarancutza aia..
b:mama audrey e altfel.. e mai.. nush..
s: nu conteaza.. nu o vreau in casa mea..
ce nu face omu pentru un preten.. leeza baga la cap


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
leeza te omor.. un comm mai aveam    
da firar ea de  simone.. cai vaka.. nu asa se poarta cu fata...
adika dao in masa de treaba.. tuiii natzia ei..
leezuk astept next cand potzi


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
gta gta lolly.. muhaha cetzi facui.. da nus prea mandra de mn
next..??
  mai astepta
  nush ce sa fak cu simone..
prea afurisita ai facuto mei dee..
e de rasu fufei..
adika gta hoo yesy afara fata..duten lume.. si unde o sa stea..
ea niiki nu stye prin cate si cate a trecut audrey..
bn ca a venit pe capu baietzilor..
tom futui patu lui..
      


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
b:mama audrey e altfel.. e mai.. nush..
s: nu conteaza.. nu o vreau in casa mea.
B:mamy te rog.. laso pana maine.. nu are unde sa se duka..
s:bill.. off bn.. dar maine se cara.. acum fugi la fratetau si cheamo pe lili in casa...
dar ce iam facut lu simone asa grav..de ce ma uraste asa..
a:tom
t:da draga..
a:potzi sami spui ce are mama ta cu mn?
T:nik.. mie chiar mi se pare ca va intzelegetzi bn..
a:off bn..
  am stat tot asa uitandune la tv,..sau el mai intra pe net..
mai am ceva si atzipesc..
s:la masa..
t:haide..
a:dute u.. eu trag un pui de somn..
t:bn dar u pierzi.
A:da eu pierd..
ce as avea de pierdut..
sa vad.. nik..
dar ce cald e.. offf.. mai bn merg sa ma schimb in pijamale. Sau lasa.. imi dau doar bluza jos.. raman in tricou.. gta nu mai plangetzi..cemi place camera lui tom.. e asa de.. ehh inafara de  posteru cu   
pamela de pe perete totu e aproape normal..
off.. ce are sub pat..pay.. wow  chitara.. dulce..si cei asta...
ce  iepuras dulce are..
ha ha stiam eu cai nui asa rece..
off pe labutza scrie tom..
oare dc?
Sa nu uite cum il cheama..
da..  sa nu mai scormonesc..
ii violez intimitatea..
in timp ce eu ma uitam  pe mtv la sweet 16   jos totzi se distrau de zor
simone le povestea cum a fost vacantza .. si cum ea sa intors mai repede si parintzi lui lili sunt inca acolo si ceau facut si blah blah..
tampeni dinastea.
S:copii ce zikeatzi daka am mere dupa masa in  oras?
B:mama e o idee extraordinara
s:bn atunci.. hai sa plecam..
l:tusi da cu mancarea ce facem...
s:poy lili daka mancam tot acasa ce mai mancam acolo..
sau imbracat cu totzi..
se auzea  mare valva zos..
l:ma duk sai zik lu audrey,,
s:draga lasa..asa audrey .. are treaba..
l:bn atunci hai sa plecam..
b:mai repede mama..
ce bn se simtzeau..
  erau  o familie mare si unita.. asta se vede.. iar mama facuse ca  prezentza tatalui sa nu se simta..
off dar eu ce sa mai fak..
mam saturat .. sunt plictisita rau..
dea.. hai telecomando.. hopa tzopa ..
si tot asa am lovit  bibelourile de pe televizor..provocand un zgomot puternik..
bv audrey.. te yubim..
li: jo.. cred ca e un hotz la vecini..
j:draga ce tot ziki.. nu e nimeni..
li:dar am auzit un zgomot puternik..
j:bn daka vrei u verifik..da nau ce fura ...
e doar audrey acasa
li:mey
j:gta nu te nervoza..
  :rotfo apuka prima lanterna si hai si vezi ce e...
sa fiu sincera mereu am vrut sa vad cum e sa  cantzi la chitara..
si daka poate tom,..
cred ca pot si eu nu...
ahhh da mi se  imbarliga degetele pe aici...
jo dadea  tarcoale casei..
j:nui nik..
a:auuu!!!! a!!! firar!!!!
miam pris degetu ..doaree.fmm..
j:bey.. e osama binladen pe aici..gta jo fi barbat..yoo tzin cu ameriica...
si se imbarbata el asa pana cand..
j:nu misca nimeni..
si cutreierand carari  ajunse si la mn.
l: 


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
cemi plak nexturile mele   ha ha haha..
vam spart..  base base base ..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
u esji cretina rau..
       
     
     
cika
jo dadea  tarcoale casei..
j:nui nik..
a:auuu!!!! a!!! firar!!!!
miam pris degetu ..doaree.fmm..
j:bey.. e osama binladen pe aici..gta jo fi barbat..yoo tzin cu ameriica...
si se imbarbata el asa pana cand..
thoamne..
da nesi e simone..

   
dee pune fay next..
ce invetzi atat..
asa no sa sty nik maine.


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
thoamne fereste.. ce mai next  
acu ma yau de lungime
asa sa vedem si contzinutu..
chestia cu binladen e preaaaaa      
asa.. si  simone ca de obicei varza..
rontzaila a lu tom dulce..
vai mey tommy ce combinatzie.. fufa pe usa .. iepuras dulce sub pat  
sty lolly ai dreptate.. oricum no sa styu nik..asa ca
next de la dee dee


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
A:ce e cu u aici.
J:deci lisa a auzit un zgomot si  ma trimis aici..
a:  ce frumos tziai invatzat poezia..
j:ce ai facut..
a:eu doar am daramat ceva bibelouri.. nik toata
j: da sigur.. si ce cautzi u in camera lui tom..
poy te vad mai bn de aici.. nu vezi mey.. buna lisa..
li: audrey u erai..
j:sa..
a:puteai sa  imi spui de la geam..
j:da da taci si lasama sa yes pe geam..
a: hai marsh dute pe usa..
j:mah lasama..
a:basti afara..
j:obligama..
a:bn te atac cu acest  ..
hmm ce am la indemana
a:creion ieftin..
j:vai tremur..
li:jo nu te mai certa cu audrey si vino in casa ca nu pot sa dorm.. si sty ca trebe sa ne sculam devreme.. avionu.. sty u...a audrey si u .. la 5  sa fi in fatza casei..
a:am intzeles sefa..
sal las sa vina pe geam.. bn hai.. fie..
a:hai ma iesi pe geam..
j:merci off creanga nesuferita..
i se agatzasera blugi.
Tragea ca animala..
pana cand i sau rupt..
a:opt cemi vad ochii..
j:lisa deschide fereastra..
li:nu pot e blocata..
a:daka ma gandesc mai bn o luai  pe usa. Nu crezi..
si asa a fost nevoit sa se intoarca inapoy pe unde a venit.. in chilotzi..
cand ajunse pe trotuar..
a:bey puteam satzi dau nijte pantaloni de a lu tom..
o baba tocmai trecea  pe trotuar  cu  javra ei..
b:aaa!!!!! aa!! optzi optzi fugi.. muscal muscal.. perversule perversule
si incepu sa  dea in el cu poseta..
a:bn mamaye.. sa vin si yo sa te ajut.. huuaa huaaa  betzivanule.. betzivanule
faceam pe mn..
era prea tare faza..
cand insfarsit scapase de baba statea in fatza usi si se uita ca un cutzu parasit la mn.
Ce  sai fak.. nah nah
a:
acu sa va vad


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
yoy ... mama .. jo saracule.. te dai la babe
te styam eu pe u criminal da nu te credeam in stare de asa ceva..
nesamtzitule.
     
si vai de pantaloni tai        


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
ji u esty tampita..    
sia rupt jo izmenele in fund.. au!!!
ce  idiot.
       
leeza  mana next.. asa
deci tay tay vakilor


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
pa pa lolly..
             


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
pa pa la totzy..
    ducetziva sa hibernatzi,..
  asa
tay tay       


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
Ce  sai fak.. nah nah
a:
j:vezi u mane..
a:vai mie frika..
off da trebe sa strang  cioburile..
dar unde sa le bag..
nare cos de gunoi si mie mie asa lene..
mai bn le intzepenesc in floare..
gta perfect..
ar trebui sami fak bagajele nu..
  dar il iau si pe domnul motzaila..
ii las un bilet si gta nu?
Hmm deci sa incep cu..
“dear tom.. tzi lam furat pe  iepurila.. acu sant in frantza probabil.. ha ha ha.. sa vad ce faci..”
gta cu palavrageala..
hay audrey misca in camera ta si fatzi bagaju..
si e si aproape  3 asa ca nu mai motzai..
si asa am si facut..
bagaj schimb si.. atat..
da e aproape 4.. hai sa  ma mai duk la tv.
Si oare dc aia inca nau venit..
off  nui nik la tv..
hai la o plimbarica
pana la 5 mai e mult..
si cu valiza ce fak..
hai so las in fatza casei lu  lisa..
off da parul asta al meu..
nu ma mai simt bine asa..
nu ma mai regasesc in emo..
vreau o schimare..
ahh ce bn sa aprins insfarsit lumina in casa lor..
asa asa coboara jo.. iao pe lisa.
Bn super..
atunci hai la masina..
si tot asa pana cand  am ajusn la aeroport..
acolo neam urcat sus si gta.. asa am ajuns si in avion..
inauntru plictiseala..
mai bn dorm un pik...
sau ii dau mesaj lui tom..
iam furat si nr de tel..
a:hmm ce sai zik..
li:ce faci..
a:stay stay..
li:vroiam sa zik ce faci cu  iepurila  a lu tom..
a:ce ?? styaiai de el...
li: da.. sunt nedespartzitzi astia doi.. cum de tzi la dat..
a: nu mi la dat
li: firai u..
j:fetelor de ce vorbitzi acolo..
li: drey ia furat lu tom  iepurasu.
J:nare nevoie e baiat mare..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
vai tooomm.. saracu de u.. ce te faci fara iepurila..
off offf
nam cuvinte..
poy  audrey lasa catzi facem noi alta freza...nui asa leeza.. asa ai gasit  leeza poza aia..
bn te tzuck vako.. nextu mai incolo da e


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
leeza.. leeza leeeza leeza leeza leeza leeza leeeza leeza leeza leeeza
leeeezzzzzzzzzzaaaaaaaaaaa..
  sty ce vreau nu?
sa te vad.. sa fie mare...
     


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
j:fetelor de ce vorbitzi acolo..
li: drey ia furat lu tom  iepurasu.
J:nare nevoie e baiat mare..
li:hai taci si lasama sa dorm..
j:bn bn ..
a:vai ce mai..
j:shhh..
a:shhh ce?
J:shhh...
a:tzzzz..
j:shhh taci..
a:tzzz ca te yau de craci..
da da mai bn nu ma pun  cu el..e prea serios..
Zzz ce somn imi e...
mai bn ma culc..
intre timp..
t:unde e.??? styu ca e pe aici..bill ai vazut..
b:ce sa vad..
t:ce naiba fak.. nui pot spune
isi tot repeta tom in gand..
b:ce sa vad..
t:creionu meuu cu..
b:hai ce papuci.. spui numai baliverne..ce nai u bani de un creion..ce tembel esty..
t:da multzam frate.. hai mai bn carate..
b:aa stay stay.. tzi sa lipit ceva de spate..pare un bilet..
lu tom ii clantzaneau dintzi in gura..
b:fratzioru meu iubit.. ia stay u putzin pe pat..
t:ce e?
B:cn e iupurila.. si dc spune audrey ca tzi la furat..
t: nu e yepurila.. il cheama pufosul....dccc nimeni nu intzelege
b:bn cum vrei u.. cn puf asta..
t:este.. este.. un.. o ..
isi lua inima in dintzi.. sii..
t:este un iepuras.. bn nu rade..
b: iepure.. aa deci u te jucai cu teddy al meu si ala infipt in floarea mea era yepurila..
t:bn da..
b:ha ha ha..
t:taci sau tzil  rup pe teddy..
b:bn tac.. tac..
si pleca si el in camera lui..
inca 45 de minute si ajungem..
yeppy..insfarsit.. nui suport sforaitu lu jo... e asurzitor..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
solo.. ce bn.. go leeza... nu leeza aia.. leeza scumpa asta..
waayy bill teddy huh?
pufosu? nui ala de la prizee 
ce mai santajant e  tomm auzi la el.. 
t:tacy sau tzil rup pe teddy..
off off ce mia copchill..
dee dee nexty.. cand potzi,,
adika  acum


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
feyy acu,, acuu  acuuu acuu    
pregatestete de next,,
muhahahah..
       


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
yeppy..insfarsit.. nui suport sforaitu lu jo... e asurzitor..
ce e asta..
cred ca aterizam.. yuppy..
oh da  audrey.. ai scapat de teroarea sforaitului ucigator de nervi..
j:audrey tine bagajele..
si ia si asta. Apoy lasa alea in fatza aeroportului si fugi pana ala gogoserie.. imi iei un trigon si vi alergand intrun picior pana aici..intzeles..
a:auu. Mai lovit la corason.. cum zikeam.. aa da.... niki gand..
j:glumeam u nebuno.. tzinei geanta asteia..
am stat pana sa chinuit jo so scoata de acolo..
si dai si dai .. thoamne  era so scape..
j:audrey..
a:da.. ce e?
J:te duci u pana la gogoserie..
a:nu
j:te platesc
a:atunci bn..
off ce scarba imi era.. adika niki chiar..
da ma plateste.. si asa merg si la frizer.. na zis cand sa vin nu?
Gogoserie.. frizerie.. unde unde? Hai sa merg prima oara la frizerie..
si dupaia gogosi..
sa vedem cat mia dat amaratu..da mere deun tuns..si de mai luat cate ceva
asa  hmm care scaun..
x:seara... te rog aseazate..
waaii ce pustan... da cn se crede.. garcea sau cn..  pe mn nu ma tunde asta..
a:fugi mey de aici.. dece sa ma tzopartzesty u.. vreau alta
x:alta nu mai e..
y:coop.. vino..
a:coop huh?
C:asa ma cheama..
y:mama de cate ori tziam zis sa fi respectos cu clientzi.. nu uita zambeste.. zambeste.. nui injura,, privestey frumos..acum aratami ce ai invatzat..
c:bn bn
  vine incet spre mn.. ma sperie.. waa.. ce moaca are...
c:draga mea  cum vrei sa te tund..
a:poy niki chiar scurt.. si vreau sa faci ceva cu bretonu asta..
c:blah blah blah..
y:cum mere treaba coop
spuse asta dupa care ii tranti doua palme pe dupa ceafa
y:coop mama dute u si ocupate de doamna meanur..
c:dea dea..
y:scumpo cum vrei sa te tund.. a styu  ce e perfect pt tn.. lasate pe mana mea..
poy ce era sa fak..
am stat vreo 30 de mn.. si ea  tundea intruna... mie frika .. oare ce o sa iasa... o sa  ma mai recunosc..
y:gta am terminat..
wow.. asa am eu ochii?si parul imi sta super..
a:multzumesc foarte mult...cat face?
Y:draga pt tn  e gratis.. imi pare rau de ce a facut baiatul meu.. el e mai tzaran,..
a:nush cum sa va multzumesc....
y:off.. pey.. mai bn te duci.. incepi sa ma flatezi


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
woow wow wow audrey ce freza tziai tras,,
mi se pare mie sau jo se da la audrey..
muhahah ceo sai cada sarmaua cand o vede... am eu grija


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
mama leeza u ai gasit poza..
dulce fata..
si mie mi se pare ca se da la ea..
audrey revine in fortza..
huraaa..
   
ps: eu vleau sa fak pag noua.. plizzz


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
perfect deci daka ala a fost pe gratis. Mai am bani si de  ceva hainutza si o gogoasa ieftina pt jo...
hmmmm ce magazin dragutz.. hai sa intru in el..
da da .. imi place bluza asta si blugi .. si se potrivesc si cu sapca asta..(sant alea din poza)
gta.. mam  facut si cu haine noi..
acu la gogoserie..
aa ce bn.. e una chiar pe coltz..
clich clich..
urasc zgomotu asta.. imi aduke aminte de “casa”
a:ma scuzatzi avetzi o baie..?
x:e doar pt clientzi..
a: dami cea mai ieftina gogoasa pe care o ai..
x:bn..
a:acu sant clienta.pastreazo pana cand vin..
  asa acu sa ma schimb..
mana proastra intra aici..
ahhh ahhh gta am reusit..
arat bn? Mere..
  gta acu sa ma duk sa iau gogoasa.
Am laut si gogoasa si..
suna telu..
j:cat stay..
a:poy am si eu nevoile mele..
  j:vezi ca noi santem la hotel perla.. vino si u.. acolo...
a:jo da nam bani de taxi.. totzi erau in valiza si valiza ai luato u..
j:bn hai ca vin eu sa te yau..
iam dat adresa si  acu il astept sa vina.
Aa cred ca el e.
vitezoman domnule..
vine  spre mn putzin mirat..
j:scuzama papusa ai vazut vreo fata bruneta cam cat tn.. si dusa cu pluta...
a:nu mah.. nu mam vazut pe mn..
j:audrey?
A:aham.
J:ce tziai facut la par.. si fatza ta.. iar hainele..
a:ce nutzi place.
J: nu asta..
a: hmm misoginule..
j:mey imi place..unde mie gogoasa.?
A:hmmm
unde naiba era..
styu ca e pe undeva prin geanta parka era subt..
ops a cazut...
a:nu cred co mai vrei..
j:nu.. dute in masina .. eu imi iau alta..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
waii waii waiii.. surprize surprize..
ha ha jo saracule..
saraca gogoasa...
ce mai drama..
ca aia a lu ala cu , creionu..  leeza cn naiba era... tampitu ala..
asa oricum.. lolly fugi si da comm


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
si lolly e aici..
jo ce se intampla.
itzi place iar de audrey..
hmm ai si de ce..
nush cu lisa nu te prea prinde bn..
hai la audrey..
si  bey daka nu fak pag noua.. imi bag picioarele.. in forumu lu peste..
sorry leeza


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
yuppy a mers..
te iubesc forume..    


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ops a cazut...
a:nu cred co mai vrei..
j:nu.. dute in masina .. eu imi iau alta..

  5 min  10 min.. da cat sta..
sha-la-la..
vinne...
j: scuze am mai stat la barfa..
a:u ? la barfa?
J:da!! miai luat gogoasa la 5 mii?
a:nu.. era 4 mii 500...
j:da multzam..da ce naveai bani..?
a:poy da hai sa numi mai yau sepcutza satzi iau tzie gogosi..
j:exact..
si imi dadu una peste cozoroc...
a:ai grija e fragila..
j:hai nu ma mai tzine de vorba.. nu vezi ca, conduc..
apoy masina brusc se oprise..
a:ce?? nai benzina..? pana...? ce sa intamplat?
J:am ajuns
a:u esty tampit..
adika hotelu era chiar dupa coltz 
si el...jooo
  j:haide cu liftu..
a:poy normal..
si asa am ocupat noi tot liftu..
bn ca nu mai era nimeni..
off.. cei cu linijtea asta..
j:imi place freza ta..
a:oh merci..
j:si ochi tai..
a:parka miai mai zis 
j:da dar nu in felu asta.
Oare ce vrea sa zika.. cred ca o sa aflu cat de curand.
Adika acu..
se apropie de mn..oare ce vrea?
Ce naiba..  ce vrei jo.. mai.. ce kkt.. jooo ce te uitzi la mn asa..
a:ceee?
Si profitand de ocazie ma sarutat
ahhh ce fakk.!!!
gta!!
ma las in jos.. asa si  sa ies printre craci lui..
e tampit
a: u ai inebunit??!!
j:ce am facut..
aa ce a facut... vede el ce a facut..
si iam trantit una peste fatza..
j: cu ce am gresit..
a:u glumesty..oare ce ai facut.. ? Fata aia. Sta acolo asteptandute si u..
j:dar..
a:tacii.!!te rog sa taci.. nu vreau sa aud.. acum dute..
ce mai nesimtzit..
acum eu ma simt vinovata


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
jooo ai turbat???
ce ai..
ai drreptate audrey..
deci ce i sa trezit...

styu ca audrey e frumoasa si de treaba..
da niki chiar asa mey..
gandestete si la lisa..

Modificat de dee_dee (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
hai deee.. te asteptam. hai azi..
   


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
sa vezi ce morala primesty muhahaha


Modificat de lollypop (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
si iam trantit una peste fatza..
j: cu ce am gresit..
a:u glumesty..oare ce ai facut.. ? Fata aia. Sta acolo asteptandute si u..
j:dar..
a:tacii.!!te rog sa taci.. nu vreau sa aud.. acum dute..
ce mai nesimtzit..
acum eu ma simt vinovata
ce e cu el.. dar ce e cu mn.. nu nu el e cauza problemei..
j:si..
a:ce ?
J: ma iubesty..
a:eu??? dc ziki asta..
j:audrey te cunosc.. styu cn esty ce faci si cum respiri..
a:si eu styu ca o iubesty pe lisa.. scutestema..
j:lisa nu e decat o..unde ai fugit..
mam saturat de minciuni..gta!!!
a:ai zis ceva..?
j: o sa stay cu noi  in camera..
a:niki gand.. eu imi inchiriez alta.
J:cum vrei..ia nijte  bani..
a:nam nevoie de bani tai..
si ii iam aruncat in fatza..
  iar liftu.. si repejor la receptzie..
doua  angazate stateau de vorba.x:ai auzit draga... vin tokio hotel la noi in hotel..
y:ce mintzi.. imposibil..
x:poy da.. nu vezi ca  e hotelu facut langa  stadionu ala.. cu scena aia uriasa si cika va fi un mare concert..
aha deci asa.. probabil ca si jo are concert si nea adus aici ca sa tralala el.. egoistu..
x:si asta nu e tot.. vin si us5!!
y:ahh richie e asa frumos..
x:dea.. richie mie tot imi place de bill..
ha ha ha ha
  off ce mai trageam cu urechea..
  dar trebe sami iau si eu o camera azi nu..?
a: scuzama as vrea si eu o camera..
am simtzit o mana rece pe umar..
s:imi pare rau da nu mai avem..
mam intors sa vad ce e? Sau cn e?
Era o doamna bn imbracata.
Cred ca era sefa..
o:berta..francesca aranjatzi  camerele pentru oaspetzi nostri..
b&f: imediat doamna..
off.. deci.. nu trebea sa fim totzi egali..
asa e ... nu conteaza..
si cel mai rau e ca  trebe sa imi cer scuze de la jo..  si sa stau cu el si lisa..
off.. si cn o mai fi si us5?
Altzi fitzosi..!?


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
vaiii jo.. esty pe interes..?  
cum bey..
si cei cu kkt ala..
ma iubesty..
vezi sa nu
next de la mn acu..
  sa vezi jone cetzi fak..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
vezi ca  potzii..
joo cum spune leeza..
te ajtept u cu nextu :-* :-*
vezii dee de asta nu tre sa te rogi..
poop la voi doua.. tay


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
b&f: imediat doamna..
off.. deci.. nu trebea sa fim totzi egali..
asa e ... nu conteaza..
si cel mai rau e ca  trebe sa imi cer scuze de la jo..  si sa stau cu el si lisa..
off.. si cn o mai fi si us5?
Altzi fitzosi..!?

super bn..
  gta am pornit.. tragetzi sufletul audrey...
gta phuu...
j:ce vrei? Teai razgandit..
a:nu mai au camere.. nu te bucura..
j:am avut dreptate ma iubesty.. gaseste si u alta scuza..
a:ce ma enervezi.. nu simt nik pt u.
j:cum ziki u.. bn intra asta e  cheia.. eu ma duk cu lisa la spital.. pa pa printzeso..
a:termina..
j:lissaa haii..
l:vin vin asteaptama.
A:pa audrey..
pa pa.. pa pa.. gta mam saturat..
imi trebe aer..
hmm sai las un bilet..
jo sant afara .. gta perfect..
lam lipit si pe usa  deci nare ce sami zika..dincolo din camera alaturata      se auzeau tzipete puternike..
dar de fericire..
fr:viin bill kaulitz vine kaulitz..
blah blah o sa ne indragostim..  ne iubim.. o sa avem copii..  si.. blah blah alta fata cu , capu in nori.
Din camera cealalta iesi  cealalta.. berta parka..
be: hey.. vezi ca numi place cum te uitzi la pretena mea.. scz dar nu trebe sa fi asa geloasa..
a:geloasa.. dc as fi geloasa..?
be:se vede de la  o posta cal placi pe bill..    si atunci cand  ne ascultai..
parka erai fermecata de el.. aa si berta  se va ocupa de el asa  ca nu mai plange..
a:hay te rog.. il stiu pe bill..
be:   ce proasta esty.. adika o amarata ca tn sal cunoasca pe el.. ce iai spalat  pantofi..
mooaammaa.. asta are ceva tupeu.. vede ea.. de nui trag una..
  slapp slapp.. si asa am facut..
be:auu... o sa regretzi..
si incepu vaka aia sa  alerge dupa mn.
  Fr:heeyy ce sa intampla aici..ei sunt,..... tokio hotell..
berta ramase incremeni.. nu mai avea putere parka..
au: bill scapama de asta..
b:audrey ce kkt ai mai facut
fr&be: 
be:asta chiar vorbea serios..
  deodata  din spatele lui billl iesi tom... care cu atat putere se baga.. incat il dezechilibra pe bill.. care cazu in fund..
se repezi asupra mea..
t:unde e pufosu..?
au:toomm nu ma mai strange.. tzil dau acum.. vezi
lam scos din buzunar si  i lam aratat..
t:ee bn..
francesca si cu berta isi luasera talpasitza..
tomm fugi in camera lui sal pieptene pe pufi.. altzi doi baietzi pe care nui cunosteam deloc  au plecat si ei in camerele alaturate


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
dee_dee
DEEDEE

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
ce vaka e aia.. no suport..
ha ha    da ce bot cred ca facu,,
si ce nu are berta si cealalta francesca    
thoamne..
off tom tutule.. u cu iepurila al tau


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
nebuno u leai dat numele nu?
sau stay.. tzi lea zis leeza nu?
mey u .. nu conteaza.
sa vedem.. leeza... bexu meu ce ai facut
aham. turma doua vaci    
dee astept next..  am intzeles cal faci asa ca .. sa te vedem


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
francesca si cu berta isi luasera talpasitza..
tomm fugi in camera lui sal pieptene pe pufi.. altzi doi baietzi pe care nui cunosteam deloc  au plecat si ei in camerele alaturate
a:bill hai ca eu merg afara.. vrei sa vii?
B:daaa!! adika sigur o sa vin..
a: bn lasatzi alea si te ajtept
b:ok..
zdrong trong..
cred ca vine
b:usa tampita..
a:esty gta..
b:errr... da...
a:atunci hai.. dami mana..
b:mana mea..?
se rosi un pik.. nul styam asa de....
nu conteaza..
in cele din urma mia dat si mana..
am si  coborat cu liftu apoy..
a:incotro?
B:poy ai vrea sa vezi stadionul..?
a: bn..
ce timid era... adika unde e perversu pe care il styam
a:bill..
b:da? Ce este?
A:sty.. ma gandeam..u?
B:eu ?
A:vreau sa zik ce e cu tn.. te portzi ciudat.. si esty asa matur.. mai traiestetzi si u viatza..
b: sami traiesc viatza..cum adika..
a:vino la mn..
deabea deabea ce ma venea...
asa deci..
ochelari... nope.. sapca nope.. machiaj nope..
a:mai bn?
B:nustiu...parka.. dar de ce ai facut asta?
A:nu vreau sa te mai ascunzi in spatele machiajului..arata cn esty u.. vezi ai o fatza dragutza...
b:ms audrey..
a:nai pt ce..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



ooooo ce mumos....dar eu astept nextu...adika mai pe amanunte ...a
aq sunt ji mai curioasa   :uimit
il pui ji u cnd potzi dar numai sa-l pui bitte:*:*:*


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
iar nam ce face   asa deci next de la mn

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ochelari... nope.. sapca nope.. machiaj nope..
a:mai bn?
B:nustiu...parka.. dar de ce ai facut asta?
A:nu vreau sa te mai ascunzi in spatele machiajului..arata cn esty u.. vezi ai o fatza dragutza...
b:ms audrey..
a:nai pt ce..
parca e mai bn asa.. dar tot moscait e..
a:haide bill miscate..
b:daka ma misc eu ramai u in urma...
a:vai da nu cred..
b:credema..
a:bn sa te vad..
b:audrey ala de pe bloc nui tom?
a:tomm unde?
ori eu sant chioara ori el vede prea bine..
a:unde?
b:ha ha ha ha vaii team pacalit
gta terminase cu dragalasenia.. acum era acelas pervets nesuferit pe care il styam...
b:ce tziam facut..
a:vezi u..
b:doar nu ma batzi nu..
a:mai sti..
b:mamy
a:potzi sa fugi ca tot te prind.....
asta chiar a luato  in serios..eu stateam pe lok si el fugea in juru meu.. oare turbase? era in calduri ceva..
sau vroia sa vad ce pui de romanas e el facand hora cu el si persoana sa in juru meu
orice facea nu parea a buna..
b:dc stay acolo.. hai sa ma prinzi..
el chiar credea ca o sa stau sa alerg dupa el?
exista o cale mult mai usoara..
b:insfarsit te misti..nu ma prinzi nu ma prinzi..
oare sa dadea mare ca ar alerga mai repede ca mn?bn trecem la planu A..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



bill turbase sau era in kalduri   cred k  amandoua sunt valabile
nextttttttt nexttt sunt curioasa kare e planul A


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
b:dc stay acolo.. hai sa ma prinzi..
el chiar credea ca o sa stau sa alerg dupa el?
exista o cale mult mai usoara..
b:insfarsit te misti..nu ma prinzi nu ma prinzi..
oare sa dadea mare ca ar alerga mai repede ca mn?bn trecem la planu A..
nas fi vrut dar o cere..
b:nah nah nah nah..
a:bill 
b:ceo sami faci..
cumva sa transformat in varmiu enervant si invizibil.. daka as fi avut vreun var sau frate exact la fel mi las fi imaginat..
b:ai prins radacini acolo...?
a:bill iao la fuga..nu stau bn cu nervi...
asta ma provoca 50% ..si restu ma oftica..
ma apropiam de el.. da bill niki o miscare..
se credea smecher..sau aratam ca o balena..sper ca prima..   
a:bill poate ar trebui sa faci pasi!
b:pot sa te intrec si cu ochi inchisi..
eram pe punctul de a pune mana pe el... si atunci sa gandit  sa fuga.. dar..
dar lam prins de par..
b:au!au!au!
a:jos cutzu..
b:mila mila..
a:am spus sa sezy..
sa pus pe burta ..eu mam pus pe el..thoamne daka stya catzi draci aveam..
el navea treaba.. iam dat drumul la par.. nu lam tras ca nehalita.. deabea del tzineam.. nush de ce tzipa..acum il apucase rasu....
a:cutzule ce ai? 
b:cutzu se rostogoleste 
a:cuuumm?..
asta facuse.. sa rostogolit..eu eram acum sub el..
inima ii batea ametzitor de tare.. se uita fix in ochii mey..imi dadea fiori.. ce se intampla?
b:aratzi bn asa?
a:pe jos.. sub tn..?
b:freza toate astea.. sti u..
dc tocmai acum sia gasit sami zika.. poate acum a observat..
era linijte.. el se tot uita la mn.. daka era prima oara cand ma vazut mai intzelegeam...da asa?   
b:ham ham..
a:ce? 
b:ham ham..
a:ce ham ham..
b:ham ham 
ce tot vroia cu ham ham..atentzie. sau ce? ..
incepea sa ma muste de nasuc..
la inceput nu iam dat atentzie.. dar..devenea insistent.. ramaneam fara nas..
b:gta.. razboi...


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



  .....bill vezi ce patesti mama daka ai paru lung
doamne mil si img pe bill rostogolinduse pe jos,fakand k un catzel
tare ficu........ana spune next next


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ce tot vroia cu ham ham..atentzie. sau ce? ..
incepea sa ma muste de nasuc..
la inceput nu iam dat atentzie.. dar..devenea insistent.. ramaneam fara nas..
b:gta.. razboi...
lam daramat ..acum eram iar eu sus..   ce vrei mey.. din instinct imi vine sal ciufulesc...
b:freza mea..te omor..
au:ops..
nu mai am ce face.. poate doar so iau la fuga.
b:tu..
au:eu?
b:u miai stricat freza..cand o sa te prind..
a:nu ma mai amenintza.. aratami
b:o sa te .. apoy..
a:bill..
b:nu ma intrerupe..
a:da asta vrea satzi zika ceva..
x:scuzama sunt fata..
b:incantat..eu sunt..
x:styu cn esty.. bill kaulitz..din tokio hotel si stapanul inimi mele..
vai da ii statea o sufitza cas si una fix in sus..
a:    
b: ce tzi se pare amuzant..?
fata deja nu ma mai suporta...
sa uitat urat apoy a plecat..
b:vezi deja miai speriat o fana sau 2..3?
a:daka ai sty cum aratzi..
b:e nu zau..
muream de ras.. nu mai puteam face nik.. nu mai am fortza.. nus buna de nimic acum
a venit la mn.. apoy a inceput sa ma ciufuleasca..
b:acum cn arata ridicol?
a:u
b:eu?
a:noi..?
b:bn noi noi
ma simtzeam bine cu el..ziki ca imi era ca un frate mai mare...
b:hai la hotel.. nu vreau sa fiu vazut asa..de fani mey.
a:bn bn nu fi botos..
lam luat de mana si  de data asta am mers linijtitzi  pana la hotel..
b:vrei sa intri?
a:bn..
sia luat un prosop si sa dus direct la baie..
pe hol era si jo.. ii auzea  vocea..miorlaitul.. ingana ceva
am ramas blocata cand a pus mana pe clantza si a deschis usa..
j:bill?audrey  ce cautzi in camera lui bill?
a:eu am venit cu el... u ce cautzi aici..?
j:pay...astazi nush dece dar a venit unu si mia zis ca , concertul sa anulat ..... va fi abia peste o saptamana..
a:bn o sai zik..
veni spre mine sa ma sarute pe frunte..lam lasat.. ce se putea intampla..
dar isi cobora privirea.. si acum se indrepta spre buzele mele..nu puteam sa stau degeaba.. bill urmarea totu ..usa de la baie era intre deschisa.. vedea destul de bn..
nu lam lasat pe jo sa ma sarute.. miam intors capul.. dar ma sarutat pe gat.. ar trebui sa fiu furioasa.. daka nu mai gadila atata..
a:termina    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



  ....ce romantic
vai ai strikat lui bill freaza....si pe deasuprea sa speriat ji saraka fana d el   ...next kai zupper


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
veni spre mine sa ma sarute pe frunte..lam lasat.. ce se putea intampla..
dar isi cobora privirea.. si acum se indrepta spre buzele mele..nu puteam sa stau degeaba.. bill urmarea totu ..usa de la baie era intre deschisa.. vedea destul de bn..
nu lam lasat pe jo sa ma sarute.. miam intors capul.. dar ma sarutat pe gat.. ar trebui sa fiu furioasa.. daka nu mai gadila atata..
a:termina     
j:nu pot mi sau lipit buzele..
a:iale acum..
sa dezprins de mn si apoy a mers pana in dreptul usi.. acolo statea si se uita la mn..
a:ce?
j:..
nu zikea nik.. asa ca mam intors cu spatele la el.. am auzit usa inchizanduse...
bill iesise si el de la baie....
a:gta?
b:cn era?
a:jo.. a spus ca , concertul sa anulat..
b:atat?
a:mai bn.. mai bn eu te ajtept pe hol ca sa te schimbi...
b:bn
am iesit din camera..oare cum.? dc..
ma rezem de usa din spatele meu.. cand aceasta se deschide..o mana ma trage inauntru..intru in panica..eram doar eu .. singura..si el..totusi nu tzip..intru in camera putzin ametzita..era jo..
nu ma mai pot tzine pe picioare..asa ca ma duk repede spre pat.. poate ma mai calmez un pic.. dar am uitat de  baiatu ala?
era jo..eram intinsa pe pat..inca se invartea camera..jo se pune peste mn..imi vine sa turbez.. dar numi face nimik.. isi lasa capu pe umarul meu si incepe sa planga...ceva cam ciudat nu?
imi e mila..foarte mila..era asa de nevinovat parca...simtzeam cum lacrimile lui imi umezesc bluja..am stat asa pana cand  a adormit..
eu ce puteam face..e cam greu.. dar nu vreau sa ies deacolo...imi place sa stau in bratzele lui..si cu toate astea am adormit si eu..
a doua zi ..
eram singura in pat..probalbil sa dus sa manance.. cred.. si off si mie mie foame.. nam mancat nimik de nush cand..
am coborat si eu acolo..
mam uitat putzin in jur..tom gustav  si georg  la o masa plina cu fete.. bill intrun loc putzin mai retras.. dar niki urma de jo.. el pe unde o fi?dar nu stau acum sa ma jok cu el.. mie prea foame.. asa ca ma duk la bill..
privea mereu in jos..
a:catzi gandaci ai vazut pana acu?
b:audrey..unde ai fost..
a:am avut.. treaba..
b:team cautat peste tot.
a:bn bn gta ..imi pare rau..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
mishto...acuma pune next    

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
b:audrey..unde ai fost..
a:am avut.. treaba..
b:team cautat peste tot.
a:bn bn gta ..imi pare rau..
b:sty inainte de concert mai e o decernare a catorva premi..
a:aa? si...
b:si ma gandeam daka nu vrei sa mergi cu mn..
a:si tom?
b:vreau sa zik sa ma insotzesty..
a:aa bn..
b:dar cu ce te imbraci..
a:aa poy nush.. asa?
b:asa? vrei sa ma faci de rusine..cum asa itzi trebuie ceva elegant..
a:aa bn.. atunci gasestetzi pe alcineva cu care sa mergi..
b:niki nu vroiam asa de mult  sa vii u
a: bn..
b:
halal mik dejun..
oare nu e jo ala de la bar..incepe atacu surpriza..
ma duc incet in spatele lui..nu ma vede.. nu ma aude.. e bn..
a:bbbbbbbbbbbaaaaayyyyy
j:ce urli asa...
a:ce ai aflat de lisa
trebuie mai intai sa ma asigur..
j:poy o externeaza abia saptamana viitoare..
ce bine..
a:tziam zis cat de mult tzin la tn?
j:da
a:bey..fi modest.. bn oricum.. cum ziki u.. vreau sa merg cu tn..
j:oriunde..
a:lasama sa termin..deeci vreau sa merg cu tn la premile alea..
j:ce vrei..
a:te rog..
j:nu vreau..
a:ce nu vrei   nu vrei sa vin cu tn..ma refuzi..?
j:nu vreau sa acept asa usor..
a:bn atunci ce vrei..
j:un sarut.
a:un ce?
j:un poop..
deja simtzeam tremur styam prea bn ca fak asta numai ca sal oftic pe bill.
a:bn dar u imi iei tzinuta..
styam ca nui cer prea mult.. la catzi bani are...
j:bn... bn


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
next...dap deci o sai yo o fusta de daca te apleci ti se vad chiloti(transparenti)si o bluza care e minuscula(transparenta)

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la