dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
leeza mamy.. ce dulce e taicatu..david.. e ala satenu david beyy.. sa se stye.. si joey mamy e brunetu... ce mai baietzi..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
recunos recunos arata super bn.. x:eu sant bobo. a:audrey si cutzulina.. b:aa.. el e sunny bo: bn hai ca eu ma duk.. sper sa ne mai intalnim... a:aa bn.. sper.. si asa sa evaporat si el dar ce dulce putea fi.. oricum.. parka o sa vad ca si el o sa plece sau o sal fak sa sufere sau mai styu eu ce.. dar ce conteaza. nu mai vreau sami fie frika.. catziva reporteri se tot invarteau prin fatza mea. una veni spre mn.. x:scuzama domnisoara.. te superi daka ai putea sa transmitzi stirile din sport... nu e mare lucru de facut.. pt ca reporteritza e ragusita iar eu daka ar fi so fak am emotzi foarte marii.. poy ce aveam de pierdut a:bn.. o voi face.. x:itzi suntem cu totzi recunoscatori.. a:da da miam dat un microfon apoy .. x: 10 secunde si esty in direct dragutza.. a:bn bn deci sa ma calmez.. tre doar sa citesc ce e pe promter sau nu a:neatza oameni buni..azy romania sa facut de kkt sa mor yo.. joaca cu cele mai tari echipe.. o sa ne faka praf.. sa le ia dracu.. si am aruncat cu microfonul de pamant.. mii de oameni mau vazut la tv si se prapadeau de ras.. inclusiv lisa.. l:joo.. joo. j:ce te doare.. l:burttaa j:ce ? cum? dc? l:de la ras.. j:dc razy.. l:e audrey la tv.. la stiri..din sport j:aha il arata cum la caftit pe unu nu. l:mey a:bey da ce va complicatzi.. santem de cacao..sherley preia legatura.. incepeam sami traiesc viatza asa cum vreau.. sami mio fak un paradis nu sai las pe altzi sa mio conduca.. incepeam sa fiu eu..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
waii dee deee fatuca... ce mai next.. haide audrey.. fortza u 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
yuuppy asa te vreau audrey.. baga mare... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
a:bey da ce va complicatzi.. santem de cacao..sherley preia legatura.. incepeam sami traiesc viatza asa cum vreau.. sami mio fak un paradis nu sai las pe altzi sa mio conduca.. incepeam sa fiu eu.. incep sa uit de toate.. si ma duk val-vartej la lisa.. imi e dor de ea.. hmm poate .. sa nu fiu chiar asa nesimtzita sa intru ca nebuna in casa omului.. mai bn bat la usa. si bat domnule si bat pana cand j:avem si sonerie,,, a:ce conteaza.... unde e lisa.. j:tocmai ce a iesit afara... e in curtea din spate.. styu u.. a:da da ms.. am sarit gardu pana la ea... aveam ceva energie.. eram cat pe ce sami rup pantaloni dar spre fericirea mea nu mi iam rupt.. da mam agatzat cu buzunaru de clantza mititica si am cazut pe spate.. l: cn arunca cu pietre? a:ce pietre fay.. l:aa audrey u esty.. eram cu craci in sus.. l:ce faci acolo a:imi place sa stau asa.. l:vezi sa nu tzi se urce la cap.. jo cred ca venea cu ceva sucuri. un paharel nesimtzitu.. jo:vai ce flexibila esty.. a:as vrea sa zik la fel... j:te ajut.. a:aa nu ms.. j:bn te ajut.. ma luat de maini apoi ma ridikat sus dar a uitat un lucru.. inca avea paharu in mana asa ca mia facut bluza fleasca.. nu ca nu era.. a:ms si iam futut una de i sa intors capu in cealalta parte.. parka simtzeam ca nu mai am ce cauta acolo.. asa ca mam intors sa plek.. l:audrey plecii.. a:scz dar tre sa ma schimb. si meream eu asa plina de suc pe strada intrand in toate baltocile.. ce mai peisaj domnule.. mam dus sa ma schimb apoi am tras un pui de somn.. simtzeam cami pika ochii in gura.. bill intra in camera mea.. tiptil tiptil ca de obicei.. observa poza cu jo.. si o piti sub pat.. cred cal oftica putzin.. mia furat tot ce era acolo.. lasanduma fara niki o hainutza cand mam trezit .. surpriza.. a:ahh ce ma mananca pielea.. mai bn ma duk sa fak un dus..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan
 Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
|
|
) ) morrr....hainute disparute...anunt in ziar
next )) ))
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
alino te ya dracu.. sa mor yo.. deci u nu intzelegi ca am treaba.. ce ma seci.. da hai catzi fak kakanarie de next sa ma pupi 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
multzamita lollypopule? 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
multzamita multzamita da acu. .. leeza... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
da.. ce te uitzi asa la mn.. itzi aratzi dintzi.. bn bn am si eu.. carei chestia... nah cas fata buuna.. nu ma impuscaaa.. punn acu next.. ok?
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
haha fak militarie cu voi.. muhahahah.. saraca audrey.. ii lipseste vreo spitza sau doua 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
waiii suzuki ce mai chestie auzi u ce face audrey.. nebuna nebunelor.. ai dreptata fay alino.. mancatear cioara.. lasa mai moale.. daka te mananca si nu potzi iate de cur si sari in sus
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
a:poy sunt cam ocupata.. bo:aham.. vadd..bn te las.. papa si a tulito.... ce vaka sunt.. ms audrey lai gonit..ciudato.. Ma simtzeam groaznic..dar ce puteam sa fak .. eram in pijamale pe acoperis.. cu un malder de haihe in mana.. pe cn incerc sa pacalesc.. am deschis incet fereastra.. apoi am intrat in camera lui tom.. era cea mai aproape.. oare dc trebuia si el sa fie acoloT^T t:rambo ce faci? A:hai taci.. si am iesit din camera lui.. bill era pe hol.. mam dus la el.. iam futut una apoi mam uitat la el.. ii asteptam replica.. b:rudolf(din cauza nasului) undei balu? a: sa vezi cetzi dansez un pumn.. ma u nu esty normal.. intri la mn.. si imi furi hainele.. b:da cred ca facusem o fatza.. cum adika da 0_oniki un scuze.. imi pare rau.. nik.. 0.. chiar asa. a:spuneo.. b:ce? a:audrey imi pare rau.. b:dc? a:doar spuneo.. b:da ceam facut,, a:esti imposibill. sa crapi u.. deci nu te potzi intzelege cu u.. b:da da date mare si tare.. offf de numi vine sai mut botu.. adika ce ludovic cel scurt...deci ce sant eu.. nam mai stat de vb cu el.. stiam ca va continua tot asa.. mai bn merg in camera mea siam terminat povestea.. dar mai intai si prin recunoastere la lili.. cn stie ce mai face.. bill sta tolenit cu fratesau pe canapea.. ce imagine dragutza..parka ar fi gay daka am sublinia ca tzoapa sta cu capu .. mai bn nu mai zik/ hmm.. deci lili se joaca jocuri video.. li:mori mori mori.. 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
da bn fa u ma faci baba ce vremuri o sa te apuke de craci.. sa vezi ce zile itzi face lolly polly zgriptzuroaica 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
mm.. deci lili se joaca jocuri video.. li:mori mori mori.. a ce dragutz.. mai bn yes afara.. in casa nam ce face.. asa sa oprit si ploaia.. si e devreme.. doar .. stai sa vad.. hmm.. 22:10 nui tarziu.. asa imi place noaptea... ma duk spre cuier.. imi iau geaca... caciula.. fularul.. ma incaltz.. si gta sunt.. a:baahh yess afara. b:bn bn da u pierzi oprah... a: da da putzin ma doare.. auzi la el oprah.. maine telenovele.. apoy documentaru despe evolutzia covorului ete nah.. hmm ce sa fak eu...sa ma plimb singurika pe strazi..poate.. dar mai intai la lisa..off deja sevedea ca vine toamna.. covor de frunze si alte tampeni.. hhmm.. dar.. nik.. ajung si in fatza usi fetei.. dar de data asta bat la sonerie.. si dai .. tzarr tzarr tzarr tzarr tzarr.. hmm.. poate nui acasa.. sa vad daka sunt inauntru.. ma duk la fereastra si chiorasc pe acolo ochii.. nui nimeni in bucatarie.. dar parka ..nu stay.. mai bn ma uit pe cealalta fereastra din dormitor... aham.. si asa asa nu sar gardu ca iar patzesc la fel.. firar ele de tufisuri.. ahhh.. asa gta..cam in ceatza.. sterg putzin putzin.. geamu.. ca sa vada si omu ceva.... simtzeam un gol mare in stomac.. lisa se saruta cu jo.. oare dc nu pot sa trec peste asta.. adika ar fi trebuit sal uit..ar fi trebuit.. dar nam facuto.... nu mai am chef de niki o plimabare.. si cu cat fok se saruta.. imi vine sa.. sa plec poate.. si totusi e prietena mea. Si nam sa las niki un betzivan tradator sa provoace o cearta intre noi.. si niki nam sa stau in calea fericiri ei.. cum am plecat asa am si venit.. b:scurta plimbarea.. nu aveam chef de cearta..si niki de vorba.. ce se uita asa mirat la mn.. am ceva in cap? Sau ce..? adika styu ca sunt o ciudata dar .. ehh ce ma bag.. problema lui.. b: tzia mancat pisica limba... nui raspund.. nu fak nik.. parka incepea sa se impancienteze. Sau poate. ca.. b: potzi sa ma ignori..dar dar am iesit pe usa asa ca nare decat sa vb singur b:bahh tomm asta ma ignora pe mn..pe mn.. t:pe tn pe tn.. b:da nu pe mn si iesy si el rapid pe usa.. apoy imi yesi in cale.. ce papuc vrea? Adika daka vrea antentzie sunt destule “doamne” pe varianta.. e insistent.. si enervant 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
waii ce chestie.... asa audrey.. parka incepi sa te maturizezi.. off off jo dai inima fetei inapoi..no pastra doar pt u.. styu ca o iubesty pe lisa asa ca daio inapoi.. nare rost so mai faci sa sufere..

|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
bey bey bey bey bey bey bey bey bey mey mey mey mey mey mey ..
nush ce am ..... nebunie curata.... e de la fik.. sincer imi pace mult dea? dee dee styu ca bagi next..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
aham aham. asta o sa fak. stay doar putzin bn.. imediat.. cal am pe aici pe undeva... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
a:ce vrei? B:te portzi ciudat? A:asta sunt eu.. te deranjeaza? B:u nu esty asa.. te styu eu.. si a:scuzama... te potzi da din usa de la baie.. uni oameni trebe neaparat sa intre.. insfarsit a plecat.. si ce stye el despre mine.. unde se crede.. la surprize surprize sau ce.. las apa sa curga.. nu vreau dush scurt..vreau baie lunga.. poate ma ajuta sami limpezesc mintea..stau ce stau pana sa umple... apoy intru in baie.. imbracata.. mam saturat de mn...!!!! cred ca a venit si timpul sa ma maturizez..sau cel putzin sa nu mai fiu asa.. sa las vechiul si sa vina noul.. gta si baya... cred ca am facut curat .. si acu ce fak. Cu hainele.. le dau jos.. simi iau cateva uscate ..ahh uite pijamalele.. uitasem ca leam spalat.. bill era pe jos..dormea?nope.. statea. Doar.. astepta cred ca o replica.. b:si... a:ce e? B:audrey zimi cei cu u? A:nik. Ce sa fie.. b:te portzi.. a:hai mai bn in camera sa vb.. bn? B:tu nai zis ca.. nu mai conteaza.. dc era asa mirat.. ce am zis... ce am facut.. parka era strain in aceea camera.. adika nush.. se uita ciudat.. ori nu mai fusese in camera unei fete ori ii era rusine ceea ce nu cred.. si niki pe prima parka...adika.. gta cu gandurile.. a:stay pe pat daka vrei.. b:deci.. a:deci.. ce vrea.. mai bn nu ma uit in ochi lui.. nu cred cai a buna.. deci uitate audrey pe peretzi.. b:audrey ma ascultzi.. a:da ce e.. practic ma fortza sa ma uit la el.. b: de ce faci asta.. a:ce am facut.. b:totul.. miscarile tale.. privirea.. a:eu fak totul dupa cum simt bn? B:si acum ce simtzi.. a:ce simt poy.. nik.. b:nik? A:sau poate.. b: ce e.. ce e cu mn.. parka mas duce sal pup.. dar... nujtiu.. pare grijiuliu..chiar foarte.. a:bill.. b:da? A:imi pare rau.. mai bn ai pleca..iartama.. b:nui nik.. papa.. a iesit tragand usa dupa el.. ce vaka sunt.. idioata complet.. vrea sa ma ajute si yol refuz..nu gta.. trebe sa ma du la el.. si asta o sa fak.. mam hotarat.. gta astept comm 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
dee da kate massuri mai dai... bn deci.. ce vei face mey audrey .. cai , cam nasoala treaba..
dute si.. eh nope.... bey dee deci vad ca si u ai chef ca mn.. dute si mai fa unu.. fak si yo next si dupaia le bagam.. bn? acu sa te vad,,
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
waii da.. haidetzi odata ca nu stau toata noaptea pt nexturile voastre,... si sty ca vreau.. audrey ai dat lovitura.. dee dao si u si pune next odata.. inca il vreau pe al tau ca sa culc si yo.. hai misca odata..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
da da stay... vin si yo co nextu acu.. am facut ceva ceva.. da nu prea am putut ca mia zis leeza ca nui convine lu bybyloy ca postez numa aci si mam apucat domne de postat asa ca stay lolly app leeza. mey fata mey.. cey faci lu audrey 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
a: bill? B:dea... a:vrei sa te dai de pe plapuma.. nu pot sa ma misc.. b:ops scz.. nam styut.. nam vrut..gta a:ce mai asteptzi.. b:ce vrei sa spui.. a: nu vezi ca vreau sa ma schimb.. b:aa... si ce sa fak.. a:vreau sa yesi.. da greu mai e de cap...ce se uita crucis la mn... b:aa .. da.. bn.. te astept jos la miku de jun.. a:a dat domnu sa pricepi.. yuppy ma lasat .. credeam ca nu mai pleaca. Si si si si mam imbracat.. nam chef sami fak patu.. asa ca mai bn cobor.. hmm da yo am ajuns ultima? Bill tom si lili. Asa e.. l:tragetzi un scaun si vino... a:da.. acu.. asa am si facut.. scaunu si fix la masa..,me foame.. trrr trrr suna soneria.. a:raspund eu.. miam luat farfuria si tzarst la usa.. x:buna ziua.. lili.. vine afara.. a:fay te cheama astea afara.. l:zile ca vin.. isi ia o banana si gta.. afara.. am ramas nmai 3.. t:si ce facem azy? B:eu cred ca.. blah bla
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
tu glumesty nu? adika am stat pana la 12 noaptea pt asta.. bn cam plecat... ca de nu cred ca venea la tn si zburai asa deci.. bill aiuritule.. cf.. nu las fata sa se schimbe.. gta ho ca nui iubitata inca.. cei cu romantismu asta al tau.. da repede te mai schimbi.. ma rog. lili asa fata afara.. yal si pe faby.. jucatziva..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
:u dre ce faci? A:numi spune asa.. numi place b:ciudat dre... a:cee? B:dregutzo ...nu te ambala... deci nu vreau. Ce ma sacaie atat.. hmm da cei cu tacerea asta.. a:eu cred ca ma duk pe la lisa.. b:aa bn.. pa.. t:nu in pijamale... a:nus pijamale ce naiba nu tot ce e cu girafe e pijama.. si ce.. nu mias lua fustitza cu girafe ca sa dorm in ea ... e bn cai afara.. mam saturat de povestea cu batutu la usa.. a:hey salut ce faci.. li: aa bn.. de cand nu team mai vazut.. dc nu ai mai venit.. a:am avut ceva treaba.. li: no satzi vina sa crezi.. a:am si eu o veste. Zio u prima. Li:jo ma cerut de nevasta.. ceeeee?????????? 0_o li:nu e minunat.. chiar ieri...o facem dupa operatzia mea.. a:ce operatzie.. li:aa pai plec zilele astea la paris .. si.. am vb cu un doctor ji cika poate sa ma faka bn.. a:aa.. ce tare....si el unde e? Li:doctoru e la le acasa.. a:ma refeream la jo.. li:nush..cu faby pe undeva.. a:aaa.. bn.. nu ma deranjeaza ca se marita cu el.. si nus geloasa.. pt ca mia trecut,...da sty ce ma doare..? tzine in mana ursu meu.! A:crezi cas putea veni si eu cu tn cand faci operatzia... li:sigur .. doar esty pretena mea..nu? A: da.. asa e.. li:uite ca a venit si jo..uby ce facy?cum a mers treaba.. j:poy.. bn.. da u.. te doare ceva.. li:nu e totu perfect.. mi se face greatza.. ce familie perfecta de perfectzi.. f:jo tziam zis ca nu vream masinutza..sunt..hey audrey... a:meyy!!! f:ce faci ? A:aa bn pe aici. Li:si ce vroiai sami spui.. a:aa poy tom sa despartzit de aia ...lena sau cum o mai chema.. li:si cemi pasa mie.. a: e barfa draga... nu fi badarana.. li:sa se desparta..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
mam convis sa bag 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
wow.. ce mai performantza... off lisa deja.. da jo vad ca esty pus pe fapte.. hai si cu operatzia aia de 3 kktzi .. sa revina fata la normal dee u urmezy daka nu.. nai decat sa fugi dar nu te potzi ascunde 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
lolllllyyy potzi sa nu ma mai frecy atat cu leeza a bagat next... acu e randu tau.... o sa bag da.. nus tare de cap intzeleg.. gta hooooo!!! acu stay... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
Li:si ce vroiai sami spui.. a:aa poy tom sa despartzit de aia ...lena sau cum o mai chema.. li:si cemi pasa mie.. a: e barfa draga... nu fi badarana.. li:sa se desparta.. dea dea ce naspa .. adika cu cata indiferentza a spuso.. li:bn.. mie mie foame.. ma duk.. adika ne ducem... sa papam.. a:oh.. pay bn.. cred ca.. adika mai vii nu? Li:umm...da imediat... a duso in casa... ..off.. ce naspa.. so astept .. adika aici..uhh ce are.. bn hai.. o astept.. da greu mai mananca..cutzu.. uitasem de u..poy spott spotty sau cum te mai chema.. yoapy tzoapy da styu ca a crecut.. bo:daka styam ca ai caine... a:nu e al meu.. u ..cf aici.. bo:ete ma plimbam si eu cu sunny.. a:aa sunny.. dragutzule.. bo:sty poate am iesi si noi in park.. adika yes cu preteni si daka vrei sa vi.. a:aa pay bn cand.. acum? Bo:cam da... merem? A:bn adika..lasa... hai sa merem.. ce strans ma tzinea de mana.. adika hello chiar asa off dar vb intruna.. bo:deci ce crezi.. a:ce sa cred... ceam facut.. despre ce? Bo: yea yea lasa... si tot asa pana cand am ajuns.. bo:chris.. ch: bobo meu.. si au inceput sa se sarute.. ce moment penibil..pt mn.. ma simt neutra.. adika e gay 0_o off ca majoritatea baietzilor frumosi si ... nu conteaza.. si cand insfarsit au terminat... bo:audrey el e pretenu meu chris a: hey chris.. cum o mai duci.. ch:destul de bn.. si am inceput sa vb..despre tippi gay nau gasit alt subiect si despre cum e sa fi gay si ce cred oameni despre tn.. bo: ce tarziu e.. ar trebui sa plecam chris.. ne asteapta o noapte lunga.. ch:rawr.. O_O deci domne.. e prea detot.. e chiar scarbos.. deci .. yuch..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
stay sa intzeleg ce ai scris matale acolo.. yea yea.// deci.. faaa nextt.. cred cai intzeles.. asa si.. dee dee adika audrey fii puternika..lasal pe porcea sa fie gay.. styu cai mare perdere. adiika beyy tip dulce si de treaba.. unde mai gasesty asa ceva? err nikaieri nu?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
cat am scris.. 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
leezuk.. nu uita cas tampita.. sa vezi ce mai next itzi dau.. muhahaha... mare mare big de big.. da maine.. audrey fi puternika.. go audrey go audrey fortza u yee audrey 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
zbye nebunele.. sa visatzi mumos cu ingerasi si nu uitatzi sa ma visatzi pe mn strivinduva cu inteligentza mea superioara cu mintea mea cat nuca 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
tay tay mey gta tay tay.. papa .. adio... miscatzi odata in pat.. valeeaaa... 1 2 3 4 .. sa va vad ca in armata sau la sc.. mia placut tampenia aia cu familea mea de spioni cand tembelu ala.. zisa ca .. hmm dulapuri.. ahh nujstyu ce.. asta trebe sa fie o inchisoare militara bn meyy ai dreptate si inca cum..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
opsty booptzy nb beyy asa vreau bag noua.. si deaia.. inca putzin.. haide.. yo vreau so fak.. te loggg 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
firar mergi. si ce mai ziketzi.. preteni mei imaginari..
hai nb ma chinui degeaba 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
cemi plak nexturile mele ha ha haha.. vam spart.. base base base ..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
A:ce e cu u aici. J:deci lisa a auzit un zgomot si ma trimis aici.. a: ce frumos tziai invatzat poezia.. j:ce ai facut.. a:eu doar am daramat ceva bibelouri.. nik toata j: da sigur.. si ce cautzi u in camera lui tom.. poy te vad mai bn de aici.. nu vezi mey.. buna lisa.. li: audrey u erai.. j:sa.. a:puteai sa imi spui de la geam.. j:da da taci si lasama sa yes pe geam.. a: hai marsh dute pe usa.. j:mah lasama.. a:basti afara.. j:obligama.. a:bn te atac cu acest .. hmm ce am la indemana a:creion ieftin.. j:vai tremur.. li:jo nu te mai certa cu audrey si vino in casa ca nu pot sa dorm.. si sty ca trebe sa ne sculam devreme.. avionu.. sty u...a audrey si u .. la 5 sa fi in fatza casei.. a:am intzeles sefa.. sal las sa vina pe geam.. bn hai.. fie.. a:hai ma iesi pe geam.. j:merci off creanga nesuferita.. i se agatzasera blugi. Tragea ca animala.. pana cand i sau rupt.. a:opt cemi vad ochii.. j:lisa deschide fereastra.. li:nu pot e blocata.. a:daka ma gandesc mai bn o luai pe usa. Nu crezi.. si asa a fost nevoit sa se intoarca inapoy pe unde a venit.. in chilotzi.. cand ajunse pe trotuar.. a:bey puteam satzi dau nijte pantaloni de a lu tom.. o baba tocmai trecea pe trotuar cu javra ei.. b:aaa!!!!! aa!! optzi optzi fugi.. muscal muscal.. perversule perversule si incepu sa dea in el cu poseta.. a:bn mamaye.. sa vin si yo sa te ajut.. huuaa huaaa betzivanule.. betzivanule faceam pe mn.. era prea tare faza.. cand insfarsit scapase de baba statea in fatza usi si se uita ca un cutzu parasit la mn. Ce sai fak.. nah nah a:  acu sa va vad 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
Ce sai fak.. nah nah a:  j:vezi u mane.. a:vai mie frika.. off da trebe sa strang cioburile.. dar unde sa le bag.. nare cos de gunoi si mie mie asa lene.. mai bn le intzepenesc in floare.. gta perfect.. ar trebui sami fak bagajele nu.. dar il iau si pe domnul motzaila.. ii las un bilet si gta nu? Hmm deci sa incep cu.. “dear tom.. tzi lam furat pe iepurila.. acu sant in frantza probabil.. ha ha ha.. sa vad ce faci..” gta cu palavrageala.. hay audrey misca in camera ta si fatzi bagaju.. si e si aproape 3 asa ca nu mai motzai.. si asa am si facut.. bagaj schimb si.. atat.. da e aproape 4.. hai sa ma mai duk la tv. Si oare dc aia inca nau venit.. off nui nik la tv.. hai la o plimbarica pana la 5 mai e mult.. si cu valiza ce fak.. hai so las in fatza casei lu lisa.. off da parul asta al meu.. nu ma mai simt bine asa.. nu ma mai regasesc in emo.. vreau o schimare.. ahh ce bn sa aprins insfarsit lumina in casa lor.. asa asa coboara jo.. iao pe lisa. Bn super.. atunci hai la masina.. si tot asa pana cand am ajusn la aeroport.. acolo neam urcat sus si gta.. asa am ajuns si in avion.. inauntru plictiseala.. mai bn dorm un pik... sau ii dau mesaj lui tom.. iam furat si nr de tel.. a:hmm ce sai zik.. li:ce faci.. a:stay stay.. li:vroiam sa zik ce faci cu iepurila a lu tom.. a:ce ?? styaiai de el... li: da.. sunt nedespartzitzi astia doi.. cum de tzi la dat.. a: nu mi la dat li: firai u.. j:fetelor de ce vorbitzi acolo.. li: drey ia furat lu tom iepurasu. J:nare nevoie e baiat mare..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
vai tooomm.. saracu de u.. ce te faci fara iepurila.. off offf nam cuvinte.. poy audrey lasa catzi facem noi alta freza...nui asa leeza.. asa ai gasit leeza poza aia.. bn te tzuck vako.. nextu mai incolo da e 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
solo.. ce bn.. go leeza... nu leeza aia.. leeza scumpa asta.. waayy bill teddy huh? pufosu? nui ala de la prizee ce mai santajant e tomm auzi la el.. t:tacy sau tzil rup pe teddy.. off off ce mia copchill.. dee dee nexty.. cand potzi,, adika acum
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
woow wow wow audrey ce freza tziai tras,, mi se pare mie sau jo se da la audrey.. muhahah ceo sai cada sarmaua cand o vede... am eu grija 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
perfect deci daka ala a fost pe gratis. Mai am bani si de ceva hainutza si o gogoasa ieftina pt jo... hmmmm ce magazin dragutz.. hai sa intru in el.. da da .. imi place bluza asta si blugi .. si se potrivesc si cu sapca asta..(sant alea din poza) gta.. mam facut si cu haine noi.. acu la gogoserie.. aa ce bn.. e una chiar pe coltz.. clich clich.. urasc zgomotu asta.. imi aduke aminte de “casa” a:ma scuzatzi avetzi o baie..? x:e doar pt clientzi.. a: dami cea mai ieftina gogoasa pe care o ai.. x:bn.. a:acu sant clienta.pastreazo pana cand vin.. asa acu sa ma schimb.. mana proastra intra aici.. ahhh ahhh gta am reusit.. arat bn? Mere.. gta acu sa ma duk sa iau gogoasa. Am laut si gogoasa si.. suna telu.. j:cat stay.. a:poy am si eu nevoile mele.. j:vezi ca noi santem la hotel perla.. vino si u.. acolo... a:jo da nam bani de taxi.. totzi erau in valiza si valiza ai luato u.. j:bn hai ca vin eu sa te yau.. iam dat adresa si acu il astept sa vina. Aa cred ca el e. vitezoman domnule.. vine spre mn putzin mirat.. j:scuzama papusa ai vazut vreo fata bruneta cam cat tn.. si dusa cu pluta... a:nu mah.. nu mam vazut pe mn.. j:audrey? A:aham. J:ce tziai facut la par.. si fatza ta.. iar hainele.. a:ce nutzi place. J: nu asta.. a: hmm misoginule.. j:mey imi place..unde mie gogoasa.? A:hmmm unde naiba era.. styu ca e pe undeva prin geanta parka era subt.. ops a cazut... a:nu cred co mai vrei.. j:nu.. dute in masina .. eu imi iau alta..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
waii waii waiii.. surprize surprize.. ha ha jo saracule.. saraca gogoasa... ce mai drama.. ca aia a lu ala cu , creionu.. leeza cn naiba era... tampitu ala.. asa oricum.. lolly fugi si da comm 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
si lolly e aici.. jo ce se intampla. itzi place iar de audrey.. hmm ai si de ce.. nush cu lisa nu te prea prinde bn.. hai la audrey.. si bey daka nu fak pag noua.. imi bag picioarele.. in forumu lu peste.. sorry leeza 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
yuppy a mers.. te iubesc forume.. 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
jooo ai turbat??? ce ai.. ai drreptate audrey.. deci ce i sa trezit...
styu ca audrey e frumoasa si de treaba.. da niki chiar asa mey.. gandestete si la lisa..
Modificat de dee_dee (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
hai deee.. te asteptam. hai azi.. 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
sa vezi ce morala primesty muhahaha 
Modificat de lollypop (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dee_dee
DEEDEE
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 112
|
|
si iam trantit una peste fatza.. j: cu ce am gresit.. a:u glumesty..oare ce ai facut.. ? Fata aia. Sta acolo asteptandute si u.. j:dar.. a:tacii.!!te rog sa taci.. nu vreau sa aud.. acum dute.. ce mai nesimtzit.. acum eu ma simt vinovata ce e cu el.. dar ce e cu mn.. nu nu el e cauza problemei.. j:si.. a:ce ? J: ma iubesty.. a:eu??? dc ziki asta.. j:audrey te cunosc.. styu cn esty ce faci si cum respiri.. a:si eu styu ca o iubesty pe lisa.. scutestema.. j:lisa nu e decat o..unde ai fugit.. mam saturat de minciuni..gta!!! a:ai zis ceva..? j: o sa stay cu noi in camera.. a:niki gand.. eu imi inchiriez alta. J:cum vrei..ia nijte bani.. a:nam nevoie de bani tai.. si ii iam aruncat in fatza.. iar liftu.. si repejor la receptzie.. doua angazate stateau de vorba.x:ai auzit draga... vin tokio hotel la noi in hotel.. y:ce mintzi.. imposibil.. x:poy da.. nu vezi ca e hotelu facut langa stadionu ala.. cu scena aia uriasa si cika va fi un mare concert.. aha deci asa.. probabil ca si jo are concert si nea adus aici ca sa tralala el.. egoistu.. x:si asta nu e tot.. vin si us5!! y:ahh richie e asa frumos.. x:dea.. richie mie tot imi place de bill.. ha ha ha ha off ce mai trageam cu urechea.. dar trebe sami iau si eu o camera azi nu..? a: scuzama as vrea si eu o camera.. am simtzit o mana rece pe umar.. s:imi pare rau da nu mai avem.. mam intors sa vad ce e? Sau cn e? Era o doamna bn imbracata. Cred ca era sefa.. o:berta..francesca aranjatzi camerele pentru oaspetzi nostri.. b&f: imediat doamna.. off.. deci.. nu trebea sa fim totzi egali.. asa e ... nu conteaza.. si cel mai rau e ca trebe sa imi cer scuze de la jo.. si sa stau cu el si lisa.. off.. si cn o mai fi si us5? Altzi fitzosi..!?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
vezi ca potzii.. joo cum spune leeza.. te ajtept u cu nextu :-* :-* vezii dee de asta nu tre sa te rogi.. poop la voi doua.. tay
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
nebuno u leai dat numele nu? sau stay.. tzi lea zis leeza nu? mey u .. nu conteaza. sa vedem.. leeza... bexu meu ce ai facut aham. turma doua vaci dee astept next.. am intzeles cal faci asa ca .. sa te vedem 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
francesca si cu berta isi luasera talpasitza.. tomm fugi in camera lui sal pieptene pe pufi.. altzi doi baietzi pe care nui cunosteam deloc au plecat si ei in camerele alaturate a:bill hai ca eu merg afara.. vrei sa vii? B:daaa!! adika sigur o sa vin.. a: bn lasatzi alea si te ajtept b:ok.. zdrong trong.. cred ca vine b:usa tampita.. a:esty gta.. b:errr... da... a:atunci hai.. dami mana.. b:mana mea..? se rosi un pik.. nul styam asa de.... nu conteaza.. in cele din urma mia dat si mana.. am si coborat cu liftu apoy.. a:incotro? B:poy ai vrea sa vezi stadionul..? a: bn.. ce timid era... adika unde e perversu pe care il styam  a:bill.. b:da? Ce este? A:sty.. ma gandeam..u? B:eu ? A:vreau sa zik ce e cu tn.. te portzi ciudat.. si esty asa matur.. mai traiestetzi si u viatza.. b: sami traiesc viatza..cum adika.. a:vino la mn.. deabea deabea ce ma venea... asa deci.. ochelari... nope.. sapca nope.. machiaj nope.. a:mai bn? B:nustiu...parka.. dar de ce ai facut asta? A:nu vreau sa te mai ascunzi in spatele machiajului..arata cn esty u.. vezi ai o fatza dragutza... b:ms audrey.. a:nai pt ce..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
ooooo ce mumos....dar eu astept nextu...adika mai pe amanunte ...a aq sunt ji mai curioasa :uimit il pui ji u cnd potzi dar numai sa-l pui bitte:*:*:*
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
iar nam ce face asa deci next de la mn 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
bill turbase sau era in kalduri cred k amandoua sunt valabile nextttttttt nexttt sunt curioasa kare e planul A 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
b:dc stay acolo.. hai sa ma prinzi.. el chiar credea ca o sa stau sa alerg dupa el? exista o cale mult mai usoara.. b:insfarsit te misti..nu ma prinzi nu ma prinzi.. oare sa dadea mare ca ar alerga mai repede ca mn?bn trecem la planu A.. nas fi vrut dar o cere.. b:nah nah nah nah.. a:bill b:ceo sami faci.. cumva sa transformat in varmiu enervant si invizibil.. daka as fi avut vreun var sau frate exact la fel mi las fi imaginat.. b:ai prins radacini acolo...? a:bill iao la fuga..nu stau bn cu nervi... asta ma provoca 50% ..si restu ma oftica.. ma apropiam de el.. da bill niki o miscare.. se credea smecher..sau aratam ca o balena..sper ca prima.. a:bill poate ar trebui sa faci pasi! b:pot sa te intrec si cu ochi inchisi.. eram pe punctul de a pune mana pe el... si atunci sa gandit sa fuga.. dar.. dar lam prins de par.. b:au!au!au! a:jos cutzu.. b:mila mila.. a:am spus sa sezy.. sa pus pe burta ..eu mam pus pe el..thoamne daka stya catzi draci aveam.. el navea treaba.. iam dat drumul la par.. nu lam tras ca nehalita.. deabea del tzineam.. nush de ce tzipa..acum il apucase rasu.... a:cutzule ce ai? b:cutzu se rostogoleste a:cuuumm?.. asta facuse.. sa rostogolit..eu eram acum sub el.. inima ii batea ametzitor de tare.. se uita fix in ochii mey..imi dadea fiori.. ce se intampla? b:aratzi bn asa? a:pe jos.. sub tn..? b:freza toate astea.. sti u.. dc tocmai acum sia gasit sami zika.. poate acum a observat.. era linijte.. el se tot uita la mn.. daka era prima oara cand ma vazut mai intzelegeam...da asa? b:ham ham.. a:ce? b:ham ham.. a:ce ham ham.. b:ham ham ce tot vroia cu ham ham..atentzie. sau ce? .. incepea sa ma muste de nasuc.. la inceput nu iam dat atentzie.. dar..devenea insistent.. ramaneam fara nas.. b:gta.. razboi...
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
.....bill vezi ce patesti mama daka ai paru lung doamne mil si img pe bill rostogolinduse pe jos,fakand k un catzel tare ficu........ana spune next next 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
....ce romantic vai ai strikat lui bill freaza....si pe deasuprea sa speriat ji saraka fana d el ...next kai zupper 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
veni spre mine sa ma sarute pe frunte..lam lasat.. ce se putea intampla.. dar isi cobora privirea.. si acum se indrepta spre buzele mele..nu puteam sa stau degeaba.. bill urmarea totu ..usa de la baie era intre deschisa.. vedea destul de bn.. nu lam lasat pe jo sa ma sarute.. miam intors capul.. dar ma sarutat pe gat.. ar trebui sa fiu furioasa.. daka nu mai gadila atata.. a:termina j:nu pot mi sau lipit buzele.. a:iale acum.. sa dezprins de mn si apoy a mers pana in dreptul usi.. acolo statea si se uita la mn.. a:ce? j:.. nu zikea nik.. asa ca mam intors cu spatele la el.. am auzit usa inchizanduse... bill iesise si el de la baie.... a:gta? b:cn era? a:jo.. a spus ca , concertul sa anulat.. b:atat? a:mai bn.. mai bn eu te ajtept pe hol ca sa te schimbi... b:bn am iesit din camera..oare cum.? dc.. ma rezem de usa din spatele meu.. cand aceasta se deschide..o mana ma trage inauntru..intru in panica..eram doar eu .. singura..si el..totusi nu tzip..intru in camera putzin ametzita..era jo.. nu ma mai pot tzine pe picioare..asa ca ma duk repede spre pat.. poate ma mai calmez un pic.. dar am uitat de baiatu ala? era jo..eram intinsa pe pat..inca se invartea camera..jo se pune peste mn..imi vine sa turbez.. dar numi face nimik.. isi lasa capu pe umarul meu si incepe sa planga...ceva cam ciudat nu? imi e mila..foarte mila..era asa de nevinovat parca...simtzeam cum lacrimile lui imi umezesc bluja..am stat asa pana cand a adormit.. eu ce puteam face..e cam greu.. dar nu vreau sa ies deacolo...imi place sa stau in bratzele lui..si cu toate astea am adormit si eu.. a doua zi .. eram singura in pat..probalbil sa dus sa manance.. cred.. si off si mie mie foame.. nam mancat nimik de nush cand.. am coborat si eu acolo.. mam uitat putzin in jur..tom gustav si georg la o masa plina cu fete.. bill intrun loc putzin mai retras.. dar niki urma de jo.. el pe unde o fi?dar nu stau acum sa ma jok cu el.. mie prea foame.. asa ca ma duk la bill.. privea mereu in jos.. a:catzi gandaci ai vazut pana acu? b:audrey..unde ai fost.. a:am avut.. treaba.. b:team cautat peste tot. a:bn bn gta ..imi pare rau..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
next...dap deci o sai yo o fusta de daca te apleci ti se vad chiloti(transparenti)si o bluza care e minuscula(transparenta)
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|

_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|