Tokio Hotel Romania
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: mariana_n23
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 29 - 52 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
a:merlsiiiii a:aaa ar mai fi problema.. nu prea am rochie.. r:nu prea? a:bn nu am.. r:nici o problema.. itzi dau eu una? a:nu nu trebe sami dai rochia maicati.. r:cn a spus ceva de rochia mamei.. vino dupa mn.. a:deci te rog mumos sa nu ma duki in spatele hotelului sa ma impusty.. r:stay linijtita..hai odata.. a:dar unde mergem? r:in camera mea.. a:aa bn.. vazanduse in camera.. ia repede mobilu si... a: ce faci.. r:il sun pe george sami aduka rochia.. e dintr-un videoclip.. e tare dragutza.. a:merci.. promit ca no fak ferfelitza. r:am incredere.. e tare scumpa.. a:ok ok .. a:eu ar trebui sa plec.. r:bn cand vine rochia o trimit la tn.. a:ok.. papa.. r:papa e de treaba.. ar trebui sami fak o baie.. dar mai intai.. jo e acasa? off este.. a:dispari. j:cum? a:vreau sa fak baie.. j:baie? pt ce? nu mirosi? asa rau.. a:cum porc mistretz.. u de cand nu teai mai spalat.... j:eu put frumos a:da mey.. hai iesi parfumu sconsului... j:bn bn plec la plimbare.. a:sa nu te mai intorci. gta.. a iesit.. si ca sa fiu sigura ca nu vine ii inchid usa.... sper ca nu sia luat cheile.. acuma baia..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
j:bn bn plec la plimbare.. a:sa nu te mai intorci. gta.. a iesit.. si ca sa fiu sigura ca nu vine ii inchid usa.... sper ca nu sia luat cheile.. acuma baia.. ma duk la baie si dau drumu la cada... o baie fierbinte si relaxanta..exact ce imi trebuie.. dupa jumatate de ora.. a:ahh ce bn a fost.. tok!! tok!! a:cn o fi..? jo tziam zis sa dispari.. x:un pachet pt domnisoara audrey.. a:aa!!! imediat..asteapta putzin.. ii deschid omului usa.. x:poftim.. a:merci.. eram curioasa..oare cum arata.. a:doamne doamne.. e nebun.. e superba.. era rosie asa cum mia zis. lunga..e perfecta.. so incerc.. imi vine bn.. parca ar fi turnata pe mn.. super!!! l:bani sau viatza... a:LLiSAA..!!!!! u esty.. l:in carne si oase. a:mama cum te simtzi..potzi sa mergi.. de unde ai cheia.. cei cu pachetu ala.. l:gta audrey.. calma..in pachet e rochia mea..cheia de la jo carei momentan jos..trebuie sa vina si el.. pot sa merg ,, si as zike ca nu mam mai simtzit de mult asa bn.. a:wow..stay jos.. povestestemi.. l:sigur undei baia..am o urgentza.. a:pe acolo.. l:cum? a:prima camera dupa asta.. l:bn bn danke.. jo venise si el..momentan stateam cu spatele la el... j:cn esty.. a:huh? ce vrei jo.. j:audrey..u..u.. a:scutestema.. j:aratzi bn.. a:bn..lisa mai vi azi.. l:stay..carei fatza? a:ce fatza? fatza mea? l:nu nu a rochiei... mam dus so probez.. a:jo... cear fi ca u sa iesi putzin afara.. l:evrica.. j:fetele astea.. inca 2 ore ... eram chiar chiar chiar foarte entuziasmate..cum o sa fie.. ? e un lucru nou pt noi.. l:si mergi cu bill.. a:cu bill? nu normal ca nu.. merg cu richie... l:tip nou.. ii dragutz.. a:destul.. in timpul ramas am avut grija sa ne facem mumoase..amandoua aveam rochii ce ne accentuau mai mult sau mai putzin decolteul.. a lisei era alba..iar a mea rosie..bn ca ,lisa, a studiat putzin cosmetica..era priceputa.. gta era perfect,,,inca 20 de min.. a:eu ma duk dupa richie. l:bn ne vedem acolo..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
oooo cred k o sa ramana bill q gura kaskata ji o sa moara de invidie nextt zupper
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
si nu numai el 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
in timpul ramas am avut grija sa ne facem mumoase..amandoua aveam rochii ce ne accentuau mai mult sau mai putzin decolteul.. a lisei era alba..iar a mea rosie..bn ca ,lisa, a studiat putzin cosmetica..era priceputa.. gta era perfect,,,inca 20 de min.. a:eu ma duk dupa richie. l:bn ne vedem acolo.. la ce etaj statea?5? sa incercam..cobor pana la 5.. da aici sta..sigur.. b:francesca hai odata... f:bill rochia asta e prea mika...nu incap.. b:cum prea mika..si maicamea incape acolo.. f:bill billl nu pot..ma doare.. a:probleme..? b:maiculitza mare s[iunemi c aesty un inger.. a:mai incearca..audrey...incantata de unostintza.. b:audrey? de parca ai fi.. a:tampitule..eu sant.. aaa ce acuma zike ca inainte eram urata sau cum..vede el.. de nui frec una peste freza.. b:mama.. freza..te .. a:taci..richie hai odata.. f:bill nu ma incape rochia.. b:iesi de acolo..na imbracate cu astea.. si ii arunca o fusta si un tricou.. a:aa imi suna tellu... bill incerca sa traga cu urechea.. r:vino jos.. a:aa bn.. a: pa bill mai vb..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
moama ce tare bill ai ramas q gura kaskada dupa qm ziceam lasa k o sa vezi u.........nexttt 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
moama ajentul bill sub acoperire....mda grozava acoperire pana si victima la observat...ce se va intampla cu Bill cand va afla ca merge cu RICKY...SUNT CURIOASA 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan
 Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
|
|
e din an cafe cred cand e last live si cand vorbesc despre bou....adik...are ochii rosi 
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
aa mamaia mea.. e kanon.. am vazut fiku.. bn avril.. ...
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
ooo fik q an cafe:X:X:X:X: vreau ji eu nexttttttttt
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
am numai un minut la dizpozitzie.. si eu nu styu undei baia.. ce bn ma simt.. b:vin imediat.. t:bill nu potzi pleca asa cand tzi se scoala tzie.. b:tom vomit.. t:bn carelu de aici.. bill iesi imediat...intre timp.. a:sinfarsit..aer..simtzeam ca ma sufoc.. b:si cn ar vrea asta... a:aa bill u ..eray.. b:dea... a:ce faci aici.. b:poy am venit cu acelas motiv ca al tau... a:si anume? b: ma simt rau.. a:bn eu ma intorc..u mai stay? b:nu vin si eu.. x:si .. premiul 1 este castigat de...tokio hotel.. a:offf dute... b:unde? a:pe scena.. b:a da aiuritule...ar trebui sa ma intorc la locul meu... au urmat multzumirile..bla bla.. locu 2 killerpilze si us5.. la nush ce categorie.. eram cu capul in nori..nu prea ma interesa sincer. am avut ocazia sa stau si cu faby la taclale.. dupa care mam dus in camera mea.. dupa premiile astea..urma o petrecere..mare mare mare cika.. dar naveam niki un chef sa ma duk..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Billye
Great Fan Th
 Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
|
|
Dc nu-mi rasp leeza????
13.1KB
_______________________________________
 Let down your guard And show me your colours Don't fight it anymore Show me you're with me Open your arms I'm not like the others So don't fight it anymore no What will it take for me to make you see I'm not your enemy
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
mi tea scos messu..sty u..tziam zis.. deci fetele .. daka nu va raspund inseamna ca asa sa intamplat..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
ja....sa nu se intalneaska cu Bill nextttt 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
saraq billu nu jtia incotro sa o ia bravo mah k ai castgat next
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
la nush ce categorie.. eram cu capul in nori..nu prea ma interesa sincer. am avut ocazia sa stau si cu faby la taclale.. dupa care mam dus in camera mea.. dupa premiile astea..urma o petrecere..mare mare mare cika.. dar naveam niki un chef sa ma duk.. stau intinsa in pat de ceva minute bune..cand unu da buzna in camera.. j:ai nevoie de ceva? noi plecam.. a:nu..putetzi pleca.. vazand ca lisa e la baie..incepe sa se aproprie de mn.. j:esty sigura ca nu vrei sa vi? a:foarte..pa.. distractzie placuta.. deci se pare ca lam gonit intrun mod politicos.. acuma am ramas singura.. iar imi suna telefonul..richie...alta morala.. r:audreyy..unde esty.. a:intre patru peretzi.. r:nu vi? a:nope.. r:bn mai vb pa.. si mia inchis..cred ca sa suparat..dar... b:postasu.. a:ce vrei bill.. b:de unde sti ca sant eu.. a:stay un pic satzi deschid usa.. b:mai lasat ca pe un caine.. a:nui adevarat..eu tzin caini in casa.. b:bn bn..hai sa mergem..imbracate.. a:dc toata lumea nu ma lasa. lasatzi ma in durerea mea.. vreau in casa... b:ba nu vrei..hai.. a:ce ce ce?? b:misca afara.. a: a da?bn,, si incep sa fug de el.. mam saturat.. vreau sa fiu un nimeni.. iar hoinaresc ca tembela pe strazi.. stau asa,..si ma gandesc..daka as fi murit..ce sar intampla.. thoamne.. o masina parcheaza foarte "drept" in fatza mea b:teai prins insfarsit.. a:da da..dc zikeai ca esty aici? b:poy am venit ca sa te caut.. a:bn...mai gasit.. ce discutzie..... dar vad ca bill vrea so mai anime putzin.
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
dmn ce tembeloid... ...next
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
yuhhuuu.. se vede ca tampesc..inca o zi..si party 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
tampitul de bill....kill bill...i kill you bill dar mai intai te violez ...next
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
a:shh..promitemi ca nimeni no sa afle.. l:sant tacuta ca pestele.. a:bn.. si au inceput povestile..mia zis tot de bill mellisa..joe.. tom..absolut tot.. am terminat si cu povestitu.. a:nu uita.. ma cheama alina.. hai sa mergem la suc cu tom.. l:dute u.. eu ma duk sa ma plimb.. a:bn ..papa..app adresa mea... iao..poate ma vizitezi.. l:da.. o sa vin.. si sa facut nevazuta..... t: ce ai vorbit cu lisa? a:aa pey..eu sunt o veche prietena de a ei si am vrut sa vb putzin cu ea intre 4 ochii.. t:ok.. hai sa mergem la suc.. si ma luat de mana... offf tommy a:bn.. am ajuns si la baru ala..se pare ca si bill si aia erau acolo..bn bn dar asta nui tot..joe este propietarul barului.. si mai nou el cu tom sunt si buni prieteni.. t:hey joe.. amice.. j:tom..iar ai venit pe aici..ea cn e? t:colega noastra..aia noua.. a:buna.. ma cheama alina.. j:jo..incantat.. totzi erau asa de politicosi.. t:hai sa stam la o masa.. a:bn.. neam luat si doua sucuri.. si am inceput sa povestim.... bill isi mai luase un rand de.. ce sia luat el acolo.. si a venit si mi lea turnat in cap.. b:numi place fatza ta..esty o idioata... eram plina de.. bere..dar nu asta conteaza.. mia zis cas idioata.. cum puteam sa nu plang...tom imi observase lacrimile.. t:tampitule.. si ii trase una..mellisa veni sasi ia ubitu..bill mereu a fost pisoiasul fricos.. t:haide sa te uscam..vino incoace.. ma dus in camera din spatele barului....ma uscat...era foarte grijiuliu.. t:sty..poate nu e momentul potrivit.. a:spune.. t:peste 2 saptamani e ziua mea..si as vrea sa vi si u.. a:sigur.. t:nu te deranjeaza ca e si bill.. a:nu deloc.. hai sa ne plimbam prin parc.. am mai stat cateva ore bune cu el.simtzeam cum timpul trece mai repede cand sunt in prezentza lui.. dupa ce am terminat si plimbarica ma condus pana acasa.. t:aici stay? a:da...styu.. t:eu stau la 5 case mai incolo..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
a:aa bn..pay..papa.. t:papa.. mam pus direct in par..iar eram obosita..cat sa schimbat bill.. martzi: bill iar a avut grija sami faka zile fripe...mai intai la cantina..a inceput sa verse mancarea pe jos.. la biologie mia stricat proiectul..bn ca am avut martori si el a fost pedepsit nu eu..simtzeam ura ce mio poarta.. dar nu intzelegeam dc ma uraste.. t:offf fratemiu asta.. a:da styu.. t:hai sa mergem acasa... lisa veni si ea cu mn.. am incercat sa deschis subiecte care sa nui supere...si am reusit..nu sau mai certat de data asta.. iata ca si ziua mult ajteptat sosi.. ziua gemenilor...nush ce cadou sa le iau.. trebuie sa fie ceva dragutz..un ursuletz ceva..tom pare copil..si lu bill nui iau nik.. cu ajutorul lisei am reusit sa le iau ceva.... gta..trebuia sa ne ducem.. am ajuns acolo.. bill statea cu prieteni lui..sper ca nu ma observat.....nu era pentru prima oara cand intrasem in casa..o cunosteam bn.. t:hey ai venit.. a:la multzi ani!! si il pup mumos pe obraz..camera lui cred ca era plina de cadouri..au urmat 5 ore de distractzie la maxim.. apoy am cazut pe jos de oboseala..ceilaltzi inca petreceau..bill se pare ca era sufletul petreceri.. b:si atunci iam zis.. stai.. mie sete.. vin imediat... eram pierduta printre ganduri.. nu lam vazut cand a venit langa mn.. b:spunemi ca visez.. u ce cautzi aici..? a:ma invitat tom..! probleme.. b:nai sami strici ziua de nastere.. a:nu vreau sa tzio stric.. b:cum ziki.. si lua prima fata care trecu pe langa el si o saruta pasional.. cred cal omor...!!!!!!!!!!!!!!!! b: ................
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
da.. porc....nu mai am chef de distractzie.. cred ca plec acasa.. a:lisa..eu cred ca plec.. l:vin cu tn.. in seara aia cred ca lisa dormea la mn..eram bete..si frante... l:ai vorbit cu el? a:da..u teai certat cu tom? l:nu.. incepem sa ne intzelegem.. a:super..ma bucur pentru tn.. l:ba nu.. a:ma bucur.. dar ma gandesc la bill.. sa schimbat.. l:credema.. o sa regrete.. a:niki nu sty nik.. o sal strivesc ca pe un vierme.. si asa sa dus si ziua de azi.. lunile treceau repede.. octombrie noiembrie decembrie ianuarie februarie.. 14 februarie.. sf valentin..se pare ca baietzi dadeau un concert... era momentul potrivit.. in clasa se impartzeau felicitari....jtyam ca nu primesc nimik..numi faceam griji..cand tom vine la mn cu o felicitare.. t:pt tn... a:ce.. zau? tommy.. sil pupay pe obraz.. era facuta de el.. era dulce.. imi placea.. a:cand e concertul? t:azy la 24:00 a:ok.. orele plictisitoare si ele.. neau dat drumul mai devreme...era bn.. ma duk direct acasa.. si ma culc.. apoy incepe showu.. a:tom nu ma simt bn.. nu mai pot sta la palavrageala.. ma duk direct acasa.. t:bn bn.. papa... in orele ramase mam pregatit pentru concert.. am adus ceva din vechea audrey..mai mult imbracamintea.. cu parul nu mai aveam ce face..sau aveam da mie imi placea asa.. eram gata.. am sunato pe lisa si am plecat amandoua.. l:dc zambesty.. o sa vezi.. era primul cantec.. o aiureala.. ceva de iubire.. ma rog.. am mai urmat inca 5 serenade.. lumea se odihnea acum la mesele din jur..bill era chiar in prima din fatza postamentului ala..langa el stau tom.. georg...gustav..faby ..joe lisa..cunostintze dinastea.. mellisa.. urc pe scena si iau microfonul.. a:aaa..salut.. toata lumea a incremenit...nu se auzea niki psstt... t:alina.. b:tocilara..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
:cn e ea? numai lisa parca nu era surprinsa.. imi dau ochelari gigantzi jos.. a:numele meu este audrey.. lui bill parca ia cazut fatza..tom la fel de mirat e si el.. a:styu ca nu va intereseaza dar am ceva de spus... m:bill ce ai.. a:in primul rand as vrea sami cer scuze pt minciuna cu alina..am facuto pentru boul de bill..pusesem acent pe bou ca sa stye lumea.. care ..deja imi curgeau lacrimile.si lui.. mam dat jos de pe scena.si mam dus la el.. b:dc plagi..?nu u ar trebui.. si ma urc inapoi.. a:ideea e ca ...mellisa scuze dar.. billl esty un nemernik.. t:audrey.. a:tom stay..fetelor..il vedetzi..el e? el e baiatul vostru perfect.. sa va zik ceva despre bill.. sunt fosta lui prietena..am plecat si acum mam intors..nu vreau sa ma acepte cu bratzele deschise..dar.. pretzuieste frumusetzea..mai mult.. madison ...esty frumoasa.. dar proasta ca noaptea..iar u cristina..esty frumoasa si desteapta.. nu styam ce s amai zik.. plangea..si lisa plangea..multzi nu intzelegeau ce se petrece,.. b:te urasc idiotule.. ma auzi..?!!!!! am ramas numai eu in mijlocul scenei plangand.. totzi cred ca au plecat..a mai ramas doar jo.. j:tot copil ai ramas.. a:taci taci taci...!! j:nu crezi ca esty cam penibila.. a:cemi pasa de ce ziki u.. j:hai gata nu mai plange... ma luat in bratze....ma simtzeam mai bn..adika ce fak eu..plang pentru un baiat..mam lovit la cap? el sa planga..nu..nu merita... j:mai bn? a:duma acasa te rog.. asa a si facut.. a:mmmmmmmmmaaaaaaaaaaaa simmmttt groaazniiccc...
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
j:de la plans..vrei sa stau cu tn? a:pey..da..te superi? j:nu.. a:te ubesc.. ai fost mereu langa mn.. j:si eu.. hai sa dormi.. a:nu mie somn.. j:haide. a:bn..u unde dormi.. j:pe unde apuk.. a:bn noapte buna.. sper ca voi putea dormi.. ma gandesc numai la asta..vreau sa ma uit pe geam.. se pare ca nu numai eu nu puteam dormi..bill se plimba si el ... vreau sa vorbesc cu el.. cobor jos dar jo nu mai este..so fi dus acasa.. imi iau geaca si fug dupa bill.. b:doamne ce am facut... a:dc miai facut asta..?spunemi.. b:mai speriat..audrey eu.. si veni spre mine.. a:dispari.. si ii trag una.. a:stay in spate..vreau sa styu..dc ? b:nu pot satzi explic.. a:pentru ca nu are niki o explicatzie.. b:nu intzelegi..si iar se apropie..eu. a:disparriiii!!!!! si fug de el..nu mai pot trai asa..in fatza usi sta ceva..nu vad din cauza lacrimilor..ma lovesc de el..era tom... a:tooommm!!!!!!!!!! t:hai intra in casa.. de data asta am adormit..nu mai am ce face in germania... poate ar trebui sa plec.
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
mama cat am scris yoy maine ultima parte
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan
 Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
|
|
:OOO ultima partea???ai inebunit.???te sugrum dak termini fiku...te omor..te pupacesc toata ziua vb serios:-W
next
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
|
pfuiii ce mi-a plaqt faza aia a:u esty tampita fah.. de la 5 any nai mai dat in mn.. u estiv tampita fah vreau nexxxttt
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
..buna leeza..sorry dar nam mai putut intra....miau taiat netu...aa si am ceva de marturisit..:-"eu sant dee_dee .scz..asha..sa vedem..am avut o gramada.. de citit..waa....... deci bill esty un idiot...la-la-la-la:-" ma enervezi... audrey rezista..lisa impacate cu tom..si joe ajuto sa treaca peste asta... uhh..pey..next girl.. 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
bn nu tzin suparare... sa nu ma mai mintzi bn...? bine ai revenit bitha
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
aaa..da am uitat..felicitarea lu audrey.. eu am desenato acum ceva timp nu mai styu cand
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
a:disparriiii!!!!! si fug de el..nu mai pot trai asa..in fatza usi sta ceva..nu vad din cauza lacrimilor..ma lovesc de el..era tom... a:tooommm!!!!!!!!!! t:hai intra in casa.. de data asta am adormit..nu mai am ce face in germania... poate ar trebui sa plec.si asta o sa fak..am sa plec.. dimineatza deja eram gata..valize..tot..mai trebuia doar sa ies pe usa.. tom dormea in fatza tv-ului...miam intors capu si am vrut sa ies...vreau acasa..dar cineva ma prinde de mana.. t:unde pleci domnisorika. a:aa..tom...salut... t:nu schimba subiectul..vrei sa fugi..? a:nu mai pot sta asa..e un dobitoc.. t:dar lasal pe bill..stay cu noi..el e un nik.. a:tom..nu vb asa de fratetu..e fratetu.. t:fie ceo fi.. dar nu pleca..te rog.. si facu o fatza de catzelus.. a:bn nu plec...dar cu o conditzie.. t:orice.. a:vreau sa stai cu mn in casa..si lisa.. t:da sigur.. in momentul asta aveam nevoie de prieteni.... am anuntzato si pe lisa....tom sia luat catrafustele si a venit aici..sau instalat ..si a inceput distractzia...imi placea la nebunie sa stau cu ei.. dimineatza tom se trezea ultimu...uneori nu se trezea asa ca aruncam cu apa in el...la scoala nebuni ca de obicei..iar noaptea eram frantzi..am si uitat de bill.. eram in timpul orei de religie..cand.. t:ghiceste.? a:sincer..jur.. lisa tzia mancat ciocolata... t:nu ..azy..este.. a:azy este ultima zi de scoala.. t:daaaa!!!!! a:bn vreau sa ... x:audrey..tom.. impartasitzine si noua secretul vostru.. a:domnule..tom..imi povestea cum..iisus ne ubea pe totzi.. x:bn bn..dar fitzi atentzi.. trrr... gata.libertate.. a:tom..eu ma duk sami iau ceasul din sala de sport ..lam uitat acolo.. t:bn te ajteptam in curtea scoli.. alergam de nebuna pe holuri.. cand deodata ma opresc brusc..nush dc..din instinct... b:frumos..te dai la fratemiu.... a:pardon..ai inebunit.. hai spune ce vrei.. b:numi convine..dc nu vorbesty cu mn.. a:ce mai e de spus..? b:audrey..eu inca te mai iubesc..u nu? a:poftim..u esty dus baiete..lasaman durerea mea..pt mn esty un om mort..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
defapt cred cal termin..nush ce sai mai fak deci nextu care vine acuma e ultimul..
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
cand deodata ma opresc brusc..nush dc..din instinct... b:frumos..te dai la fratemiu.... a:pardon..ai inebunit.. hai spune ce vrei.. b:numi convine..dc nu vorbesty cu mn.. a:ce mai e de spus..? b:audrey..eu inca te mai iubesc..u nu? a:poftim..u esty dus baiete..lasaman durerea mea..pt mn esty un om mort.. b:dar ce am facut asa rau? a:tziai batut jok de mn.. miai facut o promisiune..pe care no puteai duce...itzi pasa numai ce este in exterior..ai auzit de frumusetze sufleteasca...? b:no mai face pe despteapta.. sa enervat... a:mam saturat de tn. si am fugit in sala de sport.. b:crezi ca potzi fugi de mn..am fost dragutz cu tn..u dc nu esty? a:dragutz..asta ai fost? miai frant inima.. nu te pot ierta... bill luase o minge in mana..mam dat 2 pasi in spate.... b:crezi ca numai u suferi.. si a aruncat cu mingea in mn.. mia venit drept in fatza..mam dezechilibrtat...si mam dus in spate...fix cu capu de calorifer.. zaceam intr-o balta de sange.. vedeam cum mi se sfarseste viatza in fatza ochilor.. bill ramase impietrit..nu reactziona deloc..a ramas asa... a:te urasc..si miam dat duhu..... tom veni si el dupa mn..bill era tot acolo..incepu sa tzipe.. sa dea in fratisu.. dar pan la urma obosi..nu mai putea......lacrimile iau secat.. au avut grija de corpul meu.. mam inmormantat..si mau dat uitari..bill murise si el..joe avusese grija..tom se casatorise cu lisa.. lumea era altfel..parca niki nam existat pana acum.. nu mai sunt o fiintza..sunt un inger....o sa am grija de ei.. mereu...pana cand ne vom reintalni.. The end
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
gta fiku
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan
 Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
|
|
(( (( te urasc ((( cum te prind te sugrum (((
_______________________________________ Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
ba nu...acum bill si audry merg pe pamand sub forma...iar se nask...si simt cv...bla bla blaaa romanu 3
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
alexxa...nuu... te loggg..ai mila.. da ce am facut 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
mey.. ce avetzi cu saraca fata 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
fa partea a 3 a romanului 
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
ce!!! atzi inebunit...partea a.. 3 
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
da da si a 5-cea... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Buua Mihaa
Administrator
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
|
|
gta mai convins.. o fak.. asha am ceva ideei.. app sant la a 3-a?
_______________________________________
 I LOVE YOU BABULE :-"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
lollypop
2xKaulitz fan
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
a pus fata parta a 2-a 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^YuMe^.^
Great Fan Th
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
|
|
da partea 3
_______________________________________
 He's MINE!!!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
|
|
saraca leez ajunge la partea 101 shi nici nu termina
Modificat de bibiloi (acum 18 ani)
_______________________________________ [
++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++
Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...
My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel
++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++
|
|
| pus acum 18 ani |
|
aly
2xKaulitz fan
 Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
|
|
deci ii zo0o0o0o00o0o0operh ficku..mega super..prima parte:X:X:X:X:XX::X:X:X:X
_______________________________________

tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
aly
2xKaulitz fan
 Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
|
|
deci ii zo0o0o0o00o0o0operh ficku..mega super..prima parte:X:X:X:X:XX::X:X:X:X
41.8KB
_______________________________________

tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|