Tokio Hotel Romania
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Romania | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mariana_n23
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
29 - 52 ani
Tokio Hotel Romania / * A R H I V A ~ F A N ~ F I C T I O N * / blocata in lumea mea Moderat de ★LEeZaChu★, >>SteluTze<<, Elisu
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
eram pe punctul de a ne saruta cand..
bill se ridica de la masa..
b:u ciudato... vi cu mn la premi..
arata spre camerista aia nebuna..
f:auleu..
si lesina..
a:scarba nai..
j:nu pot..
a:ce? ce nu potzi..
j:trebuie sa merg cu lisa..
a:poy ai spus..
j:bn am  cam mintzit...
a:aa bn.. k.. dute cu ea..
eee papuci.. auzi mey... bn ca nu neam sarutat..
j:bn ai grija de tn.. eu  plec.. am ceva rochii de cumparat
a:auzi sty ce .. iai rochie lu lisa si gta..
j:de parca ai u bani de rockie..
a: cetzi pasa tzie.. poate vin in chilotzi..
j:da   am plecat pa..
a;da mash..
il urasc.. urasc urasc urasc...
acum cu cn mai merg.. nu bill nu jo tom? tom merge  cu.. sigur are cu cn merge ...sunt distrusa.. cum pot sal fak pe bill gelos daka nu merg cu cineva...
offf..
x:vai vai vai
a:si spus ceva...
x:scuze gandeam cu voce tare.. eu sunt richie.. de la us5 ..sigur ai auzit de mn..
a:oarecum.. eu sant audrey..u ce ai mai patzit..
r:zi u prima..
a:bn imi doresc tare mult sa merg azi la  premiile alea..dar nam cu cn..

r:doar atata...
a:pt mn inseamna mult..
r:atunci vino cu mn..
a:serios..
r:da..
a:merlsiiiii
a:aaa ar mai fi  problema.. nu prea am rochie..
r:nu prea?
a:bn nu am..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
sigur si la subiect   ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
a:merlsiiiii 
a:aaa ar mai fi  problema.. nu prea am rochie..
r:nu prea?
a:bn nu am..
r:nici o problema.. itzi dau eu una?
a:nu nu trebe sami dai rochia maicati..
r:cn a spus ceva de rochia mamei.. vino dupa mn..
a:deci te rog mumos sa nu ma duki in spatele  hotelului sa ma impusty..
r:stay linijtita..hai odata..
a:dar unde mergem?
r:in camera mea..
a:aa bn..
vazanduse in camera.. ia repede mobilu si...
a: ce faci..
r:il sun pe  george sami aduka rochia.. e dintr-un videoclip.. e tare dragutza..
a:merci.. promit ca no fak ferfelitza.
r:am incredere.. e tare scumpa..
a:ok ok ..
a:eu ar trebui sa plec..
r:bn cand vine rochia o trimit la tn..
a:ok.. papa..
r:papa
e de treaba..
ar trebui sami fak o baie.. dar mai intai.. jo e acasa?
off este..
a:dispari.
j:cum?
a:vreau sa fak baie..
j:baie? pt ce? nu mirosi? asa rau..
a:cum   porc mistretz.. u de cand nu teai mai spalat....
j:eu put frumos
a:da mey.. hai iesi parfumu sconsului...
j:bn bn plec la plimbare..
a:sa nu te mai intorci.
gta.. a iesit.. si ca sa fiu sigura ca nu vine ii inchid usa....
sper ca nu sia luat cheile..
acuma baia..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
acum nextu     ...ca mor de curiozitate cum va afla bill ca merge cu ala

blocata lumea mea acum nextu     ...ca mor cum afla bill merge ala

30.9KB


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
ankutzza
Bill Kaulitz Fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 46
next next next            

_______________________________________
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
j:bn bn plec la plimbare..
a:sa nu te mai intorci.
gta.. a iesit.. si ca sa fiu sigura ca nu vine ii inchid usa....
sper ca nu sia luat cheile..
acuma baia..
ma duk la baie si dau drumu la cada... o baie fierbinte si relaxanta..exact ce imi trebuie..
dupa jumatate de ora..
a:ahh ce bn a fost..
tok!! tok!!
a:cn o fi..? jo tziam zis sa dispari..
x:un pachet pt domnisoara audrey..
a:aa!!! imediat..asteapta putzin..
ii deschid omului usa..
x:poftim..
a:merci..
eram curioasa..oare cum arata..
a:doamne doamne.. e nebun.. e superba..
era rosie asa cum mia zis. lunga..e perfecta..
so incerc..
imi vine bn.. parca ar fi turnata pe mn.. super!!!
l:bani sau viatza...
a:LLiSAA..!!!!! u esty..
l:in carne si oase.
a:mama cum te simtzi..potzi sa mergi.. de unde ai cheia.. cei cu pachetu ala..
l:gta audrey.. calma..in pachet e rochia mea..cheia de la jo carei momentan jos..trebuie sa vina si el.. pot sa merg ,, si as zike ca nu mam mai simtzit de mult asa bn..
a:wow..stay jos.. povestestemi..
l:sigur undei baia..am o urgentza..
a:pe acolo..
l:cum?
a:prima camera dupa asta..
l:bn bn danke..
jo venise si el..momentan stateam cu spatele la el...
j:cn esty..
a:huh? ce vrei jo..
j:audrey..u..u..
a:scutestema..
j:aratzi bn..
a:bn..lisa mai vi azi..
l:stay..carei fatza?
a:ce fatza? fatza mea?
l:nu nu a rochiei... mam dus so probez..
a:jo... cear fi ca u sa iesi putzin afara..
l:evrica..
j:fetele astea..
inca 2 ore ...
eram chiar chiar chiar foarte entuziasmate..cum o sa fie.. ? e un lucru nou pt noi..
l:si mergi cu bill..
a:cu bill? nu normal ca nu.. merg cu richie...
l:tip nou.. ii dragutz..
a:destul..
in timpul ramas am avut grija sa ne facem mumoase..amandoua aveam rochii ce ne accentuau mai mult sau mai putzin decolteul.. a lisei era alba..iar a mea rosie..bn ca ,lisa, a studiat putzin cosmetica..era priceputa..
gta era perfect,,,inca 20 de min..
a:eu ma duk dupa richie.
l:bn ne vedem acolo..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



oooo cred k  o sa ramana  bill q gura kaskata ji o sa moara de invidie  
nextt zupper


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
si nu numai el

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
in timpul ramas am avut grija sa ne facem mumoase..amandoua aveam rochii ce ne accentuau mai mult sau mai putzin decolteul.. a lisei era alba..iar a mea rosie..bn ca ,lisa, a studiat putzin cosmetica..era priceputa..
gta era perfect,,,inca 20 de min..
a:eu ma duk dupa richie.
l:bn ne vedem acolo..
la ce etaj statea?5?
sa incercam..cobor pana la 5.. da aici sta..sigur..
b:francesca hai odata...
f:bill rochia asta e prea mika...nu incap..
b:cum prea mika..si maicamea incape acolo..
f:bill billl  nu pot..ma doare..
a:probleme..?
b:maiculitza mare s[iunemi c aesty un inger..
a:mai incearca..audrey...incantata de unostintza..
b:audrey? de parca ai fi..
a:tampitule..eu sant..
aaa ce acuma zike ca inainte eram urata sau cum..vede el.. de nui frec una peste freza..
b:mama.. freza..te ..
a:taci..richie hai odata..
f:bill nu ma incape rochia..
b:iesi de acolo..na imbracate cu astea..
si ii arunca o fusta si un tricou..
a:aa imi suna tellu...
bill incerca sa traga cu urechea..
r:vino jos..
a:aa bn..
a: pa bill mai vb..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



moama ce tare bill ai ramas  q gura kaskada dupa qm ziceam      lasa k o sa vezi u.........nexttt  

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
moama ajentul bill sub acoperire....mda grozava acoperire pana si victima la observat...ce se va intampla cu Bill cand va afla ca merge cu RICKY...SUNT CURIOASA

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



       agentul bill

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mama.. deci sant culmea.. vam zis cat va ubesc.. mai ales pe suzy. si suzykile.. mah mah mah       plesnes.. deci suzy.. esty cea mai tareeeeeeeeeeee.... gta fetele.. sant in priza.. joey vin.. aa nu vin.. o sa vin.. candva   mortzi masi de treaba.. oricum.. bill te nenorocesc...












in fik ce credeai


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bill incerca sa traga cu urechea..
r:vino jos..
a:aa bn..
a: pa bill mai vb..
b:paa. .. haide fey mai stay acolo..     
f:sunt gata..
b:era si timpul..
f:nu ma pupy..
b: micate daka mai vrei sa vi...
f:ce insensibil esty.. blah blah blah
b: bn bn team intzeles.. credema.. de aici pana jos team intzeles ca nu mam uitat la tn... cand mam impiedicat.. si am cazut.. am realizat ca nu portzi chilotzi.. da fata ai invatzat si sa taci..
f:bn bn sunt .. tac tac
am ajuns si in fatza cladirei..
a:covor rosu? glumesty nu
r:   stay sa vezi cum e inauntru..
a:aa ticalosule.. ma faci curioasa..
si iam dat un poop zgomotos pe obraz.. chiar ma simtzeam bn cu el...
r:stay ma gadili
a:
incet incet am intrat si inauntru..
neam asezat pe nijte scaune.. langa noi stateau ceilaltzi membri ai formatziei..
spre deosebire de bill el mia facut cunostintza cu  prieteni lui..
a:richie vreau la baie..
r:ce????????
a"vreau la baie.. fak susu..
r:acuma?
a:da numai pot..
r:poy o sa dea premiile imediat..
a:lasa ca mosu ala tot trancaneste despre trecutu lui de navetist..
r:vi repede..
a:da ..
am numai un minut la dizpozitzie.. si eu nu styu undei baia.. ce bn ma simt..
b:vin imediat..
t:bill nu potzi pleca asa cand tzi se scoala tzie..
b:tom vomit..
t:bn carelu de aici..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
avril tre sami ziki cinei baiatu ,, japoneju    
imi pare cunoscut..
nush dai prea dulce


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
e din an cafe cred cand e last live si cand vorbesc despre bou....adik...are ochii rosi

_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
cum??? e kanon?  
mama da mumos e.. sigur el e?
kanon mama nu mai plange...vine bou inapoi.. obligat fortzat


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
da...e kanon...am multe poze cand plange miku si bou si kanon... ca pleaka bou ...vreau next
apropo...fak un fik cu an cafe   acu
si il pun pe forum



Modificat de AVRIL (acum 18 ani)


_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aa mamaia mea.. e kanon.. am vazut fiku.. bn avril.. ...

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



ooo fik q an cafe:X:X:X:X:
vreau ji eu nexttttttttt


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
am numai un minut la dizpozitzie.. si eu nu styu undei baia.. ce bn ma simt..
b:vin imediat..
t:bill nu potzi pleca asa cand tzi se scoala tzie..
b:tom vomit..
t:bn carelu de aici..
bill iesi imediat...intre timp..
a:sinfarsit..aer..simtzeam ca ma sufoc..
b:si cn ar vrea asta...
a:aa bill u ..eray..
b:dea...
a:ce faci aici..
b:poy am venit cu acelas motiv ca al tau...
a:si anume?
b: ma simt rau..
a:bn eu ma intorc..u mai stay?
b:nu vin si eu..
x:si .. premiul 1 este castigat de...tokio hotel..
a:offf dute...
b:unde?
a:pe scena..
b:a da
aiuritule...ar  trebui sa ma intorc la locul meu...
au urmat multzumirile..bla bla..
locu 2 killerpilze si us5..
la nush ce categorie.. eram cu capul in nori..nu prea  ma interesa sincer.
am avut ocazia sa stau si cu faby la taclale..
dupa care mam dus in camera mea..
dupa premiile astea..urma o petrecere..mare mare mare cika.. dar naveam niki un chef sa ma duk..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Billye
Great Fan Th

Din: city of de darkness
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 540
Dc nu-mi rasp leeza????

blocata lumea mea nu-mi rasp leeza????

13.1KB


_______________________________________

                  Let down your guard
                  And show me your colours
                  Don't fight it anymore
                  Show me you're with me
                  Open your arms
                   I'm not like the others
                   So don't fight it anymore no
                   What will it take for me to make you see
                  I'm not your enemy


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mi tea scos messu..sty u..tziam zis.. deci fetele .. daka nu va raspund inseamna ca asa sa intamplat..

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
ja....sa nu se intalneaska cu Bill nextttt

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



saraq billu nu jtia incotro sa o ia
bravo mah k ai castgat
next


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
la nush ce categorie.. eram cu capul in nori..nu prea  ma interesa sincer.
am avut ocazia sa stau si cu faby la taclale..
dupa care mam dus in camera mea..
dupa premiile astea..urma o petrecere..mare mare mare cika.. dar naveam niki un chef sa ma duk..
stau intinsa in pat de ceva minute bune..cand unu da buzna in camera..
j:ai nevoie de ceva? noi plecam..
a:nu..putetzi pleca..
vazand ca lisa e la baie..incepe sa se aproprie de mn..
j:esty sigura ca nu vrei sa vi?
a:foarte..pa.. distractzie placuta..
deci se pare ca lam gonit   intrun mod politicos..
acuma am ramas singura..
iar imi suna telefonul..richie...alta morala..
r:audreyy..unde esty..
a:intre patru peretzi..
r:nu vi?
a:nope..
r:bn mai vb pa..
si mia inchis..cred ca sa suparat..dar...
b:postasu..
a:ce vrei bill..
b:de unde sti ca sant eu..
a:stay un pic satzi deschid usa..
b:mai lasat ca pe un caine..
a:nui adevarat..eu tzin caini in casa..
b:bn bn..hai sa mergem..imbracate..
a:dc toata lumea nu ma lasa. lasatzi ma in durerea mea.. vreau in casa...
b:ba nu vrei..hai..
a:ce ce ce??
b:misca afara..
a: a da?bn,,
si incep sa fug de el..
mam saturat.. vreau sa fiu un nimeni..
iar hoinaresc ca tembela pe strazi..
stau asa,..si ma gandesc..daka as fi murit..ce sar intampla..
thoamne..
o masina parcheaza foarte "drept" in fatza mea
b:teai prins insfarsit..
a:da da..dc zikeai ca esty aici?
b:poy am venit ca sa te caut..
a:bn...mai gasit..
ce discutzie.....
dar vad ca bill vrea so mai anime putzin.


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
dmn ce tembeloid...   ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



     
nextttt


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
o masina parcheaza foarte "drept" in fatza mea
b:teai prins insfarsit..
a:da da..dc zikeai ca esty aici?
b:poy am venit ca sa te caut..
a:bn...mai gasit..
ce discutzie.....
dar vad ca bill vrea so mai anime putzin.
b:o sa te ubesc mereu...
a:bn..ce???????
b:asai e..esty frumoasa?
a:nu sexy..
b:esty frumoasa
a:aaa ce te ubesc..
imi placea cum suna.. nu esty sexy..esty frumoasa..
a:si daka as fi o tocilara mai iubi?
b:normal hai acasa..
si de atunci suntem impreuna..
au trecut 3 luni.si o ducem bn.. iubaretzi..joe a uitat de mn.. sa despartit de lisa.. sa despartit de noi.. a plecat in germania..
tom nu sa impacat cu lisa.. era cam tot timpul suparatzi si se evitau.. te bufneste rasul daka ii vezi..
incepusera sa ma apuce nebuniile.. am nevoie de dragoste..parintreasca..asa ca ..am fugit..fara sa zik ...niki lisa nu stya.. imi trebuiau parintzi..
am ajuns la un internat..bn iam mintzit ca am 16 ani si mau lasat..
dupa 2 saptamani am fost adoptata.. de bernard si lucretzia.. ..lucretzia actritza ..si bernard impresar..
erau familia perfecta.. ne intzelegeam bn.. super bn.. aveau grija de mn ca de copilul lor.. desi nu eram..nu puteau avea copii..
intr-o dimineatza..
l: audrey draga.. astazi mergem in germania sa te inscriem la scoala..
a:mama sty eu cred cas destul de mare.. nu pot sa ma duk singura..
l:puiu mamey.cum asa..vrei sa mergi singura?
a:da..daka ma lasi u...dar vreau mult mult..
l:bn o sa mergi singura..tatal tau pleaca in japonia si eu am cateva de facut in frantza..dar.. daka aflu ca nu esty cuminte vi in frantza..
a:si unde e liceul asta?
l:poy e un liceu privat..multe  vede.. billl kaulitz..jo halbig...copii de bani gata..
a:aa ii styu...
l:vezi o sa fie bn..hai cam plecat..team pupat..distractzie placuta..
ce mama buna am.. ma lasa ...ma lasa..am  si bani de la ea.. deci e bn..
l:aa eram sa uit.. in germania avem o casa.. acolo o sa stay..poftim adresa...daka vrei bani ne suni..
a:bn bn..
era ca un vis.. ce devenea cosmar totzi dobitoci mey sunt acolo..
trebuie sa fak ceva.
si atunci miam amintit...mia spus ca ma va iubi chiar si daka sunt tocilara..asa ca sa incepem  transformarea..pentru inceput..
imi vopsesc parul roz.. cu cateva suvitze..blonde albastruie si..mov.. ochelari.. si haine ....ce bn.. niki eu nu ma mai recunosc.. acum arat ca atare..
in 2 zile am ajuns si in germania..
am facut o baie..si mam culcat..
nu aveam chef niki de mancare..de nik..maine o sal vad..
dimineatza urmatoare..
ghiozdanull...cateva caiete..e bn..
si haide sa mergem..niki nu styu unde e scoala..ce bn ca langa mn sta unu.. lam vazut cu richie ...cred ca merge la aceeas scoala.. lam urmarit..aveam dreptate..asha este..cand intru in clasa il vad pe bill..deja imi lacrimeaza ochii..
b:u erai..
se  uita la mn..oare sia dat seama..
a:buna.!
b:cred ca glumesty.. mell hai odata de la baie..
m:vin uby.. muah muah..
si sau pupat..imi vine sa explodez..lumea mea sa daramat..
mam pus amagita in banca..langa mn sta tom..
t:hey..
incerc sal bag in seama..chiar daka fratisu ma ranit ca niki altu..bn bill....vrea frumusetze..
a:salut!
t:esty noua..?
a:da.. ma cheama.. a..alina..u? tom nu>?
t:wow..deci ma sty..
si a continuat conversatzia asta total prosteasca..
era ultima ora si simtzeam ca nu mai suport..
t:psstt poate mergem la un suc dupa..
a:ar fi bn..multzumesc..
t:pt ce?
a:pt ca te portzi frumos cu mn..
gta soneria..libertate...
l:nemernicule..tomm cu tn vorbesc..
era lisa..
l:cinei asta? iar incepi..
t:ea e alina ..noua noastra colega...
l:sty ce numi pasa cn e..
si ma impins..
l:avem de vorbit..
aa asta o primeste in bot..
a:scuzama..
si o iau de par si o trantesc in baie..ma asigur ca nui nimeni...
a:u esty tampita fah.. de la 5 any nai mai dat in mn..
l:ce? esty dusa..ne cunoastem..
trebuie sai zik..acuma ca am dat pe afara...
imi dau ochelari jos..
a:salut lisa..
l:audrey..u esty?    
a:sa spunem ca da..
l:audreyyyyy...
a:shh..promitemi ca nimeni no sa afle..
l:sant tacuta ca pestele..
a:bn..
si au inceput povestile..mia zis tot de bill mellisa..joe.. tom..absolut tot..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
yuhhuuu.. se vede ca tampesc..inca o zi..si party  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
tampitul de bill....kill bill...i kill you bill dar mai intai te violez ...next

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
a:shh..promitemi ca nimeni no sa afle..
l:sant tacuta ca pestele..
a:bn..
si au inceput povestile..mia zis tot de bill mellisa..joe.. tom..absolut tot..
am terminat si cu povestitu..
a:nu uita.. ma cheama alina.. hai sa mergem la suc cu tom..
l:dute u.. eu ma duk sa ma plimb..
a:bn ..papa..app adresa mea... iao..poate ma vizitezi..
l:da.. o sa vin..
si sa facut nevazuta.....
t: ce ai vorbit cu lisa?
a:aa pey..eu sunt o veche prietena de a ei si am vrut sa vb putzin cu ea intre 4 ochii..
t:ok.. hai sa mergem la suc..
si ma luat de mana...
offf tommy
a:bn..
am ajuns si la baru ala..se pare ca si bill si aia erau acolo..bn bn dar asta nui tot..joe este propietarul barului.. si mai nou el cu tom sunt si buni prieteni..
t:hey joe.. amice..
j:tom..iar ai venit pe aici..ea cn e?
t:colega noastra..aia noua..
a:buna.. ma cheama alina..
j:jo..incantat..
totzi erau asa de politicosi..
t:hai sa stam la o masa..
a:bn..
neam luat si doua sucuri.. si am inceput sa povestim....
bill isi mai luase un rand de.. ce sia luat el acolo.. si a venit si mi lea turnat in cap..
b:numi place fatza ta..esty o idioata...
eram plina de.. bere..dar nu asta conteaza.. mia zis cas idioata.. cum puteam sa nu plang...tom imi observase lacrimile..
t:tampitule..
si ii trase una..mellisa veni sasi ia ubitu..bill mereu a fost pisoiasul fricos..
t:haide sa te uscam..vino incoace..
ma dus in camera din spatele  barului....ma uscat...era foarte grijiuliu..
t:sty..poate nu e momentul potrivit..
a:spune..
t:peste 2 saptamani e ziua mea..si as vrea sa vi si u..
a:sigur..
t:nu te deranjeaza ca e si bill..
a:nu deloc.. hai sa ne plimbam prin parc..
am mai stat cateva ore bune cu el.simtzeam cum timpul trece mai repede cand sunt in prezentza lui..
dupa ce am terminat si plimbarica ma condus pana acasa..
t:aici stay?
a:da...styu..
t:eu stau la 5 case mai incolo..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
a:aa bn..pay..papa..
t:papa..
mam pus direct in par..iar eram obosita..cat sa schimbat bill..
martzi:
bill iar a avut grija sami faka zile fripe...mai intai la cantina..a inceput sa verse mancarea pe jos.. la biologie mia stricat proiectul..bn ca am avut martori si el a fost pedepsit nu eu..simtzeam ura ce mio poarta.. dar nu intzelegeam dc ma uraste..
t:offf fratemiu asta..
a:da styu..
t:hai sa mergem acasa...
lisa veni si ea cu mn.. am incercat sa deschis subiecte care sa nui supere...si am reusit..nu sau mai certat de data asta..
iata ca si ziua mult ajteptat sosi.. ziua gemenilor...nush ce cadou sa le iau.. trebuie sa fie ceva dragutz..un ursuletz ceva..tom pare copil..si lu bill nui iau nik..
cu ajutorul lisei am reusit sa le iau ceva....
gta..trebuia sa ne ducem..
am ajuns acolo.. bill statea cu prieteni lui..sper ca nu ma observat.....nu era pentru prima oara cand intrasem in casa..o cunosteam bn..
t:hey ai venit..
a:la multzi ani!! si il pup mumos pe obraz..camera lui cred ca era plina de cadouri..au urmat 5 ore de distractzie la maxim.. apoy am cazut pe jos de oboseala..ceilaltzi inca petreceau..bill se pare ca era sufletul petreceri..
b:si atunci iam zis.. stai.. mie sete.. vin imediat...
eram pierduta printre ganduri.. nu lam vazut cand a venit langa mn..
b:spunemi ca visez.. u ce cautzi aici..?
a:ma invitat tom..!  probleme..
b:nai sami strici ziua de nastere..
a:nu vreau sa tzio stric..
b:cum ziki..
si lua prima fata care trecu pe langa el si o saruta pasional..
cred cal omor...!!!!!!!!!!!!!!!!
b: 
................


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
da.. porc....nu mai am chef de distractzie.. cred ca plec acasa..
a:lisa..eu cred ca plec..
l:vin cu tn..
in seara aia cred ca lisa dormea la mn..eram bete..si frante...
l:ai vorbit cu el?
a:da..u teai certat cu tom?
l:nu.. incepem sa ne intzelegem..
a:super..ma bucur pentru tn..
l:ba nu..
a:ma bucur.. dar ma gandesc la bill.. sa schimbat..
l:credema.. o sa regrete..
a:niki nu sty nik.. o sal strivesc ca pe un vierme..
si asa sa dus si ziua de azi..
lunile treceau repede.. octombrie noiembrie decembrie ianuarie februarie..
14 februarie.. sf valentin..se pare ca baietzi dadeau un concert...
era momentul potrivit..
in clasa se impartzeau felicitari....jtyam ca nu primesc nimik..numi faceam griji..cand tom vine la mn cu o felicitare..
t:pt tn...
a:ce.. zau? tommy.. sil pupay pe obraz..
era facuta de el..  era dulce.. imi placea..
a:cand e concertul?
t:azy la 24:00
a:ok..
orele plictisitoare si ele.. neau dat drumul mai devreme...era bn.. ma duk direct acasa.. si ma culc.. apoy incepe showu..
a:tom nu ma simt bn.. nu mai pot sta la palavrageala.. ma duk direct acasa..
t:bn bn.. papa...
in orele ramase  mam pregatit pentru concert..
am adus ceva din vechea audrey..mai mult imbracamintea.. cu parul nu mai aveam ce face..sau aveam da mie imi placea asa..
eram gata.. am sunato pe lisa si am plecat amandoua..
l:dc zambesty.. o sa vezi..
era primul cantec.. o aiureala.. ceva de iubire.. ma rog.. am mai urmat inca 5 serenade.. lumea se odihnea acum la mesele din jur..bill era chiar in prima din fatza postamentului ala..langa el stau  tom.. georg...gustav..faby ..joe lisa..cunostintze dinastea.. mellisa..
urc pe scena si iau microfonul..
a:aaa..salut..
toata lumea  a incremenit...nu se auzea niki psstt...
t:alina..
b:tocilara..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
:cn e ea?
numai lisa parca nu era surprinsa..
imi dau ochelari gigantzi jos..
a:numele meu este audrey..
lui bill parca ia cazut fatza..tom la fel de mirat e si el..
a:styu ca nu va intereseaza dar am ceva  de spus...
m:bill ce ai..
a:in primul rand as vrea sami cer scuze pt minciuna cu alina..am facuto pentru boul de bill..pusesem acent pe bou ca sa stye lumea.. care ..deja imi curgeau lacrimile.si lui.. mam dat jos de pe scena.si mam dus la el..
b:dc plagi..?nu u ar trebui..
si ma urc inapoi..
a:ideea e ca ...mellisa scuze dar.. billl esty un nemernik..
t:audrey..
a:tom stay..fetelor..il vedetzi..el e? el e baiatul vostru perfect.. sa va zik ceva despre bill.. sunt fosta lui prietena..am plecat si acum mam intors..nu vreau sa ma acepte cu bratzele deschise..dar.. pretzuieste frumusetzea..mai mult.. madison ...esty frumoasa.. dar proasta ca noaptea..iar u cristina..esty frumoasa si desteapta..
nu styam ce s amai zik.. plangea..si lisa plangea..multzi nu intzelegeau ce se petrece,..
b:te urasc idiotule.. ma auzi..?!!!!! 
am ramas numai eu in mijlocul scenei plangand.. totzi cred ca au plecat..a mai ramas doar jo..
j:tot copil ai ramas..
a:taci taci taci...!!
j:nu crezi ca esty cam penibila..
a:cemi pasa de ce ziki u..
j:hai gata nu mai plange...
ma luat in bratze....ma simtzeam mai bn..adika ce fak eu..plang pentru un baiat..mam lovit la cap? el sa planga..nu..nu merita...
j:mai bn?
a:duma acasa te rog..
asa a si facut..
a:mmmmmmmmmaaaaaaaaaaaa simmmttt groaazniiccc...


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
j:de la plans..vrei sa stau cu tn?
a:pey..da..te superi?
j:nu..
a:te ubesc.. ai fost mereu langa mn..
j:si eu.. hai sa dormi..
a:nu mie somn..
j:haide.
a:bn..u unde dormi..
j:pe unde apuk..
a:bn noapte buna..
sper ca voi putea dormi.. ma gandesc numai la asta..vreau sa ma uit pe geam..
se pare ca nu numai eu nu puteam dormi..bill se plimba si el ...
vreau sa vorbesc cu el..
cobor jos dar jo nu mai este..so fi dus acasa..
imi iau geaca si fug dupa bill..
b:doamne ce am facut...
a:dc miai facut asta..?spunemi..
b:mai speriat..audrey eu..
si veni spre mine..
a:dispari..
si ii trag una..
a:stay in spate..vreau sa styu..dc ?
b:nu pot satzi explic..
a:pentru ca nu are niki o explicatzie..
b:nu intzelegi..si iar se apropie..eu.
a:disparriiii!!!!!
si fug de el..nu mai pot trai asa..in fatza usi sta ceva..nu vad din cauza lacrimilor..ma lovesc de el..era tom...
a:tooommm!!!!!!!!!!
t:hai intra in casa..
de data asta am adormit..nu mai am ce face in germania...
poate ar trebui sa plec.


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
mama cat am scris yoy maine ultima parte

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
:OOO ultima partea???ai inebunit.???te sugrum dak termini fiku...te omor..te pupacesc toata ziua vb serios:-W

next


_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
nuuuu     plang.......pune mai multe nexturi     plang....next    

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Oitza Roz
Vizitator



pfuiii ce mi-a plaqt faza aia        a:u esty tampita fah.. de la 5 any nai mai dat in mn..
               u estiv tampita fah  
vreau nexxxttt


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaa.. da voi vretzi romane frate     
hmm bn nui ultima parte...sa zikem cor mai fi vreo 4.. sa speram..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
..buna leeza..sorry dar nam mai putut intra....miau taiat netu...aa si am ceva de marturisit..:-"eu sant dee_dee   .scz..asha..sa vedem..am avut o gramada.. de citit..waa....... deci bill esty un idiot...la-la-la-la:-" ma enervezi...
audrey rezista..lisa impacate  cu tom..si joe ajuto sa treaca peste asta...
uhh..pey..next girl..


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
bn nu tzin suparare... sa nu ma mai mintzi bn...? bine ai revenit bitha

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
aaa..da am uitat..felicitarea lu audrey..
eu am desenato acum ceva timp
nu mai styu cand



_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
a:disparriiii!!!!!
si fug de el..nu mai pot trai asa..in fatza usi sta ceva..nu vad din cauza lacrimilor..ma lovesc de el..era tom...
a:tooommm!!!!!!!!!!
t:hai intra in casa..
de data asta am adormit..nu mai am ce face in germania...
poate ar trebui sa plec.si asta o sa fak..am sa plec..
dimineatza deja eram gata..valize..tot..mai trebuia doar sa ies pe usa.. tom dormea in fatza tv-ului...miam intors capu si am vrut sa ies...vreau acasa..dar cineva ma prinde de mana..
t:unde pleci domnisorika.
a:aa..tom...salut...
t:nu schimba subiectul..vrei sa fugi..?
a:nu mai pot sta asa..e un dobitoc..
t:dar lasal pe bill..stay cu noi..el e un nik..
a:tom..nu vb asa de fratetu..e  fratetu..
t:fie ceo fi.. dar nu pleca..te rog..
si facu o fatza de catzelus..
a:bn nu plec...dar cu o conditzie..
t:orice..
a:vreau sa stai cu mn in casa..si lisa..
t:da sigur..
in momentul asta aveam nevoie de prieteni....
am anuntzato si pe lisa....tom sia luat catrafustele si a venit aici..sau instalat ..si a inceput distractzia...imi placea la nebunie sa stau cu ei.. dimineatza tom se trezea ultimu...uneori nu se trezea asa ca aruncam cu apa in el...la scoala nebuni ca de obicei..iar noaptea eram frantzi..am si uitat de bill..
eram in timpul orei de religie..cand..
t:ghiceste.?
a:sincer..jur.. lisa tzia mancat ciocolata...
t:nu ..azy..este..
a:azy este ultima zi de scoala..
t:daaaa!!!!!
a:bn vreau sa ...
x:audrey..tom.. impartasitzine si noua secretul vostru..
a:domnule..tom..imi povestea cum..iisus ne ubea pe totzi..
x:bn bn..dar fitzi atentzi..
trrr... gata.libertate..
a:tom..eu ma duk sami iau ceasul din sala de sport ..lam uitat acolo..
t:bn te ajteptam in  curtea scoli..
alergam de nebuna pe holuri..
cand deodata ma opresc brusc..nush dc..din instinct...
b:frumos..te dai la fratemiu....
a:pardon..ai inebunit.. hai spune ce vrei..
b:numi convine..dc nu vorbesty cu mn..
a:ce mai e de spus..?
b:audrey..eu inca te mai iubesc..u nu?
a:poftim..u esty dus baiete..lasaman durerea mea..pt mn esty un om mort..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
defapt cred cal termin..nush ce sai mai fak
deci nextu care vine acuma e ultimul..


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
cand deodata ma opresc brusc..nush dc..din instinct...
b:frumos..te dai la fratemiu....
a:pardon..ai inebunit.. hai spune ce vrei..
b:numi convine..dc nu vorbesty cu mn..
a:ce mai e de spus..?
b:audrey..eu inca te mai iubesc..u nu?
a:poftim..u esty dus baiete..lasaman durerea mea..pt mn esty un om mort..
b:dar ce am facut asa rau?
a:tziai batut jok de mn.. miai facut o promisiune..pe care no puteai duce...itzi pasa numai ce este in exterior..ai auzit de frumusetze sufleteasca...?
b:no mai face pe despteapta..
sa enervat...
a:mam saturat de tn.
si am fugit in sala de sport..
b:crezi ca potzi fugi de mn..am fost dragutz cu tn..u dc nu esty?
a:dragutz..asta ai fost? miai frant inima.. nu te pot ierta...
bill luase o minge in mana..mam dat 2 pasi in spate....
b:crezi ca numai u suferi..
si a aruncat cu mingea in mn.. mia venit drept in fatza..mam dezechilibrtat...si mam dus in spate...fix cu capu de calorifer..
zaceam intr-o balta de sange..
vedeam cum mi se sfarseste  viatza in fatza ochilor..
bill ramase impietrit..nu reactziona deloc..a ramas asa...
a:te urasc..si miam dat duhu.....
tom veni si el dupa mn..bill era tot acolo..incepu sa tzipe.. sa dea in fratisu.. dar pan la urma obosi..nu mai putea......lacrimile iau secat..
au avut grija de corpul meu.. mam inmormantat..si mau dat uitari..bill murise si el..joe avusese grija..tom se casatorise cu lisa..
       lumea era altfel..parca niki nam existat pana acum.. nu mai sunt o fiintza..sunt un inger....o sa am grija de ei.. mereu...pana cand ne vom reintalni..
               The end


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
gta fiku

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
^.^AlEcSa^.^
2xKaulitz fan

Din: constanta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 278
(((( te urasc((( cum te prind te  sugrum(((

_______________________________________
Atashi tzku des,Jk! ♥ ♥...one of my best frienDs!... si mai multi:X luv people
ceilaltzi---va iubesk shi p voi...l♥..^^

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
ba nu...acum bill si audry merg pe pamand sub forma...iar se nask...si simt cv...bla bla blaaa romanu 3

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
alexxa...nuu... te loggg..ai mila.. da ce am facut  

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
mey.. ce avetzi cu saraca fata

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
fa partea a 3 a romanului

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
ce!!! atzi inebunit...partea a.. 3

_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
da da si a 5-cea... 

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
vreau partea 3    

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
gta mai convins.. o fak.. asha am ceva ideei..
app sant la a 3-a?


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
lollypop
2xKaulitz fan

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
a pus fata parta a 2-a

pus acum 18 ani
   
^.^YuMe^.^
Great Fan Th

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 597
da partea 3

_______________________________________

He's MINE!!!!!!

pus acum 18 ani
   
^.^BubyX ^.^
V.I.P Fan TH

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1268
saraca leez ajunge la partea 101 shi nici nu termina 

Modificat de bibiloi (acum 18 ani)

_______________________________________
[

++^.^Indragostita~de~o~iluzie^.^++

Mintea mea este dusa Ma invartesc in cerc si inauntrul meu Lacrimile sunt inecate Imi pierd puterea Ce se petrece? Ma ratacesc de dragoste Asa ma simt...

My mind is gone I’m spinnin' round And deep inside My tears ill down I’m losing grip What’s happenin I stray from love This is how I feel

++^.^Traiesc~o~iluzie^.^++


pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
deci ii zo0o0o0o00o0o0operh ficku..mega super..prima parte:X:X:X:X:XX::X:X:X:X

_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
aly
2xKaulitz fan

Din: TM
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
deci ii zo0o0o0o00o0o0operh ficku..mega super..prima parte:X:X:X:X:XX::X:X:X:X

blocata lumea mea deci

41.8KB


_______________________________________



tom ist meienn engel..ich liebe dich tom kaulitz:X:X:X:X:X:X:X

pus acum 18 ani
   
Buua Mihaa
Administrator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6991
waii.. ma bucur catzi place.. si mie .. dar inca nu sa terminat.. juramant  juramant..

deci sa crape ploaia de nul fak mai mik de 20 de pag  .. partea a doua..  

waii ce mam EMOtzionat    


_______________________________________

I LOVE YOU BABULE :-"


pus acum 18 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la