Inceputul..:
Afara ploua ..ploaie peste ploaia picatura peste piktura..ea scurgea pe geamul pe kre robe o fata rebela y nebunatik vorbea cu pretena ei anka shi privea plictisita geamul...mashian mamei sale se park in fatza ksi y tina impreuna cu dean coborara jos din mashina..
Robe:nah hay k tre sa inkid k or venit mama cu tata..:-@
Anka:bnh mai..ai grija nu visa prea mult la faptul k o sa stea mai mult de 2-3 ore..8-|
Robe:nici nam de gand..mi-am facut deja bagajele sa plek la liceu ala din germania..oricum mai is 2 sapt de vakantzah y incepe schooly..adik liceu..:D..
Anka:jtiu y yoh mi-am facut bagajul..y am auzit k vien y Jo..
Robe:da..pe bune..superb..nah hay kte sun peste vro 2-3 ore knd pleak....:Dpo0op uh y uow:X:X:X:X
Tina intrase in kmera ficei sale cu o gramada de pachete prine cu cadouri..flory,haine,urshi uriashi de plush y restu..
Tina:iubita meah..
Robe:mama numi mai zi asa..nu mai am 3 ani8-|..
Tina:scz scumpo:X:X:X:X:Xjti..venim y noi cu tnh ..
Robe/:)unde?:|
Tina:poi in germania ..ne luam cu totzi y mergem in germania acum lucrez acolo:D...
Robe:scz sweetheart..ioh cu tnh y cu dean nu vin..ii iau pe anka y pe jo y mergem cu avionul singur..
Tina:da sigur robe..oricum asa te lasam:)jtiu k nu mergi cu noi:)
Robe:da ce ai patzit ai febra te doare kpu sau?..
Tina:mi-am dat seama k ai cresut y ejti foarte matura...:)noi 2 te iubim ff multe..nu tzia lipsit niciodata nik..y vrem makr sa fim aproape de tnh..
Robe:bnh...knd plekm?:)
Tina:maine:)..
Robe:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa superb..
Dean intrase in camera cu un cadou in mana..
Robe:cei asta?:D
Dean:e ptr tnh de la mnh..
Tina:i-am dat toate cadourile iubitule;;)
Dean:nu y pe asta..asta y l-am laut knd erai uh ma cumparaturi;;)..
Tina;;)opa;;)..
Robe se aplekse ktre pachetul lung y il deschise incet..knd terminase ridikse capacul y ramase :|pana knd..toata ksa se zguduia din kauza tzipatului trase de robe..
Robe:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tzi-ai adus aminte..tziai adus aminte..te iubesk..:X:X:X:XX:X:X:X
Dean:y yo pe uh;;)vezi k tzi-am luat y uh CD cu nijte baietzi..Tokio hotel cv in genu..
Robe:am auzit de ei;;)is tari kik
Dean:y knd ajungem in germania tzi-am aranjat nijte lectzi de chitara cu un tip..:)
Robe:superb..nah aucm ma lasatzi singura sa ma holb la ce mi-o adus mama y sa vb vro 10 ore la tel;;)
Dean&tina:sigur..
Parintzi lu robe ishisera din ksa..ea se uitase printre hainele y lucrurile de la mama ei..majoritatea erau pe gustul ei..Se trantise in pat formase nr de tel a lu anka..
Robe:nebuna mea:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
Anka:da smintita mea:X:X:X:X:X:X:X:X:X
Robe:maine pe vremea asta o sa fin in germania deja:X:X:X:X:X:X
Anka:pe bune=p~
Robe:normal:X:X:X:X:X:Xy am primit o chitara marfa:X:X:Xo ador=p~
Anka:ma bucur..oricum..y yoh ma gandeam sa am dau pe cauza tobelor..le ador..
Robe:ohoho..a la naiba..kt am vb=))jti kt ii ceasu?=))
Anka:kt?=))
Robe:9=))ai mei au venit la 4..
Anka:aha..hopa.s.tai umpik..kum de au stat mai mult de 2-3 ore..
Robe::-@o sa stea cu mnh ..oricum eu o sa stau la internat >:)cu tnh y cu Jo:X:X:X:X
anka:mah zapacito..ioh tre sa merg sa ma inbaiez vro 3 ore..
Robe:y yoh vro 5(:|y sami fuck unghiile..mai multe chest>:)..
Anka:poi ne vedem maine ..la kt sa fiu la uh?:)
Robe:pe la 9 dm sa fi la mnh deja k la 10 pleak avionu>:)
Anka:aha..oke....
Robe intrase in baie..statuse aocl ovro 6 ore..kndi eshise ceruse sai aduk sa manke in kmera y se gandea la ceo sa fuck in germania..dimineata pe la ora 8:50 era deja in picioare..ishi coborase cele 10 gentzi de bagaje y ashtepta sa vina anka y Jo..
Cei 2 ajunsera cu tot cu bagajele lor..y se urcasera in mashina..in drum spre avion rasera y povestira..urcasera y in avion y km in 7-8 ore erau in germania..coborasera jos..
Robe:deci pun shoferu sa duk bagajeel toate la noua meah lokuintza..y o sa statzi y voi la mnh:X:X:X:X:X pana kdn incepem schooly:X:X:X
Asa de repede trecu 1 saptamana in kre robe prinse repede shi invatzase bnh sa cante la chitara ..anka ishi lause y eah lectzi de chitara ..venise insf ziua schooly..totzi se trzisera la 6..robe se imbrakse intro fusta cu salopeta mai sus de genunchi..un maiou alb y o camasha pe deashupra de toate ishi desprinse parul y ishi puse o banderola albastra in kp..se machiase y coborase jos..anka era imbrakta intr-o fusta scurta y un tricou alb..avea parul prins sus intr-o coada de kal..lasandushi nijte shuvitze sa cade pe langa urechii..jo era imbrakt itnr-o pereche de pantaloi largi y un tricou lung y negru pe kre scria"love is dead"..se urcasera totzi trey in jeapu condus de shoferul lu robe..knd coborasera jos din mashina..un caddillac oprise in fatza lor y 3 baietzi se dadusera jos din ea..robe coborase y eah impreuna cu anak y Jo..ea ii privise pe cei 3 direck in ochii..
24.04.2008
42.3KB
schrei..
18.07.2008
3.2KB
:D
08.04.2007
37.4KB
:razz: :razz: :razz:
08.04.2008
32.1KB
:zzz:
07.08.2008
25.6KB
Leez
21.09.2008
17.6KB
next:X:X:X:X:Xvreau next:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:
29.04.2008
30.3KB
dolly
24.05.2008
14.8KB
Ajunsesem acasa dupa o zi de munca si vazusesm ca ceva lipsea in sufragerie:INGERASUL MEU CARE CANTA LA HARPA!!!m-am dus si l-am intrebat pe bill
A:Unde e ingerasul meu?
B:In fata ta?
A:Nu tu ala de portelan
B:Aaa ala cu doua aripioare?
A:Da
B:Si cu o harpa?
A:Da :x
B:Vezi tu...tom la spalat a zis ca e in baie
A:Daca ma minti :x :x
B:Nu.... :uimit: :uimit:
A:Tom unde e ingerasul meu?
T:In living!
A:Nu fratetu,ala de portelan!!
T:Aa nush
Intre-un final m-am dus la bucatarie si cand am facut curat am vazut in gunoi cioburile
A:BILLLLLLL!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x
B:A aflat!fugitzi
A:Ce ati facut cu ingerasul meu!?!?!?!
B:Pei stii..l-am spart din greseala?
A:Ce?
B:Dar nu am vrut!!!!
A:Va omor!!! :x :x
B:Pot sa-mi fac rugaciunea inainte!!!
15.03.2008
4.1KB
emo :nebun:
21.07.2007
35.1KB
tom
10.05.2008
4.4KB
:nebun: :nebun: :nebun:
07.12.2008
21.1KB
B:Bine ati venit salut tuturor!!!
T:Ioi ce fete ce fraiere,uite-o si paia
B:Taci,fa cu mana si zambeste ca si mie mie frica de ele
21.04.2008
35.5KB
Emo in love :nebun: :nebun:
21.07.2007
31.4KB
hay fetele plz nextu.. :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
krem ai vretzi next? :rusine: :rusine: :rusine:
poop la voi>:D<:X
19.09.2008
12.4KB
:zzz:
05.08.2008
32.1KB
Pun si yo una:D
25.06.2008
36.1KB
Deya:este cea mai buan pretena a lu ally ..intzeleganuse super bnh cu eah..shi facand shi luind parte la toate nazdravaniile lor..se cunosk de mult timp..prin absurd ele 2 o sa devina surori(vitrege)deoarece mama ei se indragosteshte de tatal ei..shi vicevesa paan knd se ksatoresk..ea indragostinduse de noul "cull "baiat din sc...kre la inceput o so plak pe ally dar eah face tot posibilu sal inpinga spre deya pana kdn se indragosteshte de ea....
12.05.2008
55.8KB
asa deci o sa mai apara o tipa in fick..o so cheme..
Ashley-o sa fie iubita lu richie..eah fiind indragostita de gustav de la th..o sa apara y gustav paicea;;):X:X:X:dar pana la urma o sa ramana ashley cu richie;;)
ea e ashley
06.04.2008
3.1KB
1.hy my darling (///_^)
2.IzabeLLa
3.pascani-jud iasi
4. 25/06/1993 ,pascani
5.rac
6.a 10-a
7.oooo.....printre multe altele : muzica,poezii,cititul,cantatul la chitara,enervat parintii ,...(ca orice copil) :rusine:
8.eu insami..-dar in afara de asta oricine ajunge sa ma cunoasca shi sa ma intzeleaga.
9.NEGRU,mov,roz , portocaliu
10. a).telefonul, b)vaca mea-suzzy uzzy :nebun: , c).perna mea favorita :rusine:
11.rock:alternativ,ghotic,emo-emo screamo, black metal,death metal,progressive rock,hardcore,psihedelic ,hard rock,heavy metal,power metal,soft rock,krautrock...etc:)) + genurile de muzica care sunt mai triste,linistitoare =)
12.Tokio Hotel, secondhand serenade, children of bodom ,saosin ,skillet,alesana,escape the fate,underoath,voltaj,vank,three days grace,brokencyde,smashing pumpkins,deftones,...(ptr mai multe dami un add pe id: ioanaiacob2) =) :rotfl:
13.reden,1000 oceans,totgeliebt,don't jump, on the edge,heilig,something,stranger,gotta be somebody,the cellar door,we won't back down,through the glass,the impact of reason,dead bodies everywhere,deep inside,famous last words,like a knife,fall for you,the kill,thank you ,perfect,10 years,....etc :rusine:
14.TOM KAULITZ,Max,...ar mai fi dar astia is cei mai imp :nod:
15.casa diavolului,casa celor 13 fantome,chucky,...etc.
16.nu prea am ...adca tre sa stau sa ma gand km 13 ore shi tot nu'mi vine in minte.(///_-)
17.steaua...
18.ronaldinho-sau cum se scrie :rotfl:
19.nebuna,sufletista,de incredere.
20.crede'ma ...am o gramada dar acum nu'mi aduc aminte...don't be mad on me :rolleyes: :rusine:
21.germania,cu exu meu ,ptr k amandoi iubim tokio hotel,tom kaulitz,. :nebun:
22.germania
23.cartofi prajiti cu usturoi +dulceatza de cirese amare. bors cu ciocolata,shaorma .(+ce imi kde la mana sa gatesc...)
24.angelli,bitter,bere, shi VINUL fakut de bunikmea :nebun: :nebun:
25....avand in vedere shi faptul k am un tata vitreg nu potrivit ptr d'astea shi cu ai mei despartiti -aiurea...
26.13
27.scorpion :nebun: :rusine:
28.sporty,funny.
de fapt mi'am creat un stil propriu...mai ieshit din comun :rotfl:
29.brandon urie.
30.cum vrei uh boss.
31.nu.
32.-
33.kiar dak suntem despartiti ne iubim . :|
34.las lasa ...poate eu nui dau ce'i da alta....
35.poi ..imi place
36.de unu de la mn din liceu ...dar cel mai mult de tom... :x
37.de ala din liceu ptr k suntem la fel ... shi de tom ...ptr k e o poveste luunga... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
38.ala are 17 ani
29.nuj:-??
40.ursulet de plush :nebun:
41.sa fie totu bn shi sa nu ma impiedic,sa fie cum ar trebui sa fie ...
42.un bou de la mn din orash.
43.exu meu -seamana cu tom kaulitz shi d'aia :nebun:
44.pe exu -il keama alex k sa nu mai zic exu k e aiurea :rotfl: shi de multe ori mai visez la tom-cu okii deskisi...
45.kair vrei sa stii? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rusine: :rusine: :nebun:
46.de aman2.
47.in a way...
48. a). ce muzik asc? b).eshti bi/lesbi?
49.NU!
kiar deloc :nod: :*:*:*
50.poi ...nu te prea cunosc...dar dupa intrebari pari a fi o fire prietenoasa,deci eshti de treaba ,eshti frumushik ...shi toate alea bune:*(kiar imi pare bn k m'am alaturat voua k sa va cun mai bn in parte.)
51.see yah baby>:D<
take care and be the way you really are:* :nebun:
have a fuckin' good day :nebun:
26.06.2009
49.5KB
:rolleyes: :rolleyes:
31.10.2009
36.7KB
mah soramea :rotfl: ce faci u q tomitzu hah ? :-" ooo dah \:D/\:D/ prin cluburi ..mijto ideea oricum pana acuma ai facut un fic de zile mari e tzupel :X:X:X nimeni nu se pone q soramea la ficuri claro :finger: oricum Aly hai mai pone mai pone k ma santajezi aici ma loghez poi acuma tzinete de cuvant k vin la u in kmera ji iti fur :-? iti fur xxl-urile :limba:
25.04.2008
12.1KB
aha eu skillet +whispers in the dark
02.06.2008
50.4KB
misto ideeaD:D:D:D:D
07.06.2008
40.9KB
Emma – sora geamana a lui Aly , ea fiind cu jumatate de ora mai mare decat aly , este foarte rebelea , se indragosteshte greu , nu crede asa de mult in iubire ca si sora ei , ii place sa petreaca timpul cu gasca ei ji sa se dea cu skate-ul si sa compuna cantece , sa cante cu vocea si la chitara sperand k itro zi va devenii celebra
01.06.2008
28.2KB
dragutze puojele
hai k pun ji yo :nebun:
23.11.2008
36.4KB
:rotfl:
28.04.2008
7KB
:zzz:
05.08.2008
28.1KB
hy...nu stiu daka ati vazut aceste poze inka..dar mam gandit ca ar trebui sa le vedeti.....acesta este noul look a lui bill....aici era la o petrecere impreuna cu tom care si el si-a schimbat putzin lookul....si impreuna cu prietena lui tom....acea bloonda....dar sper sa nu aiba nik cu bill...nu prea cred ca lui bill ii sta foarte bine cu acest nou look....mai ales ca acum se mai si machiaza in rosu...si parul lui nu mai e la fel de original ....e copiat in mare parte de la tom...cu juvite sintetice....bleakh.....dar totusi ink imi plashe de bill asa cu e el.... :nod: :nod: :nod: :nod: ........daka vi se pare inutil forumului puteti sa-l stergeti.... :dinti:
vizionare plakuta...
19.04.2009
15KB
adik..eu am cunoscut un autist...
doar k eu m-am indragostit d el... :uimit:
25.01.2008
33KB
wow alexa si jk voi chiar suntetzi frumoase nu gluma........eh..............eu sunt mai uratzica:D
19.06.2008
35.3KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
26.10.2008
41.4KB
:nebun:
16.05.2009
31.8KB
buna:) am si eu kteva intrebari scz dak unele sunt rep...:)
izi place linkin park sau green day?
ce hobby ai?
cum izi petreci timpul liber?
dak tot ejti fana twilight..ce tia placut aja de mult la ei?:)c tea inpresionat?
...:)...
26.05.2009
1.3KB
da buby ma secat ieri cu fratimiu...........................................................................si ce draq sia pus in ghiozdan prezervative cu arome???????????ce plm faceau in autocar s*x oral?????????????????????????????? :dinti: :dinti: :dinti: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: