uitatzi-va l mutra lu georg :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
12.09.2008
27.7KB
Povestea incepe undeva in Germania …la un liceu renumit unde 2 vedete internationale si 2 fete foarte populate si simpatizate de totzi in liceu …. Vedetele internationale sunt Bill si Tom Kaulitz iar fetele sunt Sandra si Alina cele mai dragutze si populare in liceu .............................
Trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrring (suna clopotelul)
Emma: nah ink o nota mare pusa frumos in carnet \:D/
Alina: nu imi vine sa cred k am luat amandoua 10 la germana\:D/
Emma : dar ce crezi k mie imi vine sa cred :)) dar de fapt de ce ne miram suntem cele mai cool din sc si nah la popularitate mai avem de concurat cu gemenii kaulitz
Alina: pe aia nu ii intrecem la popularitate
Emma: aici ai dreptate
Leez: hey fetelor ati auzit stirea bomba ?
Emma & Alina : nu ce ?
Leez: liceul nostru face schimbb de experientza cu un liceu din America
Emma: way America 8->deja imi vine in minte renumitul AMERICAN DREAM 8->
Alina : imagineazatzi : L.A , N.Y , Miami , Chicago ...omg ala ii Rai 8->
Leez: fetele trezitziva sau va arunci o galeata q apa rece in cap :))
Emma: da da ok ne-am trezit deci spunene detalii despre schimbul asta de experientza
Leez: poi din moment ce noi suntem la un liceu de jurnalistica o sa plecam in america si ne vom intoarce inapoi cu interviuri de la diferite vedete ji le vom prezenta directorului ji ziarelor care sunt interesate de interviuri ji vor pleca numai 6 elevi ji aia se vor alege printrun vot care incepe saptamana viitoare ji se incheie tot saptamana aia vinerea si vom sta un semestru intreg acolo
Alina: clar pe mine si pe Sandy nu ne va vota nimeni .....
Leez : asta sa o credetzi voi deja 4 mari gashti de baietzi din sc ai foi cu numele voastre si le vor pune in urne .....
Emma: hai serios sper ca nu faci glume pe seama noastra nu ?
Leez: ce motive ash avea sa fac misto de voi ...
Emma : yau Aly nebuno poate mergem in america :X :X :X
Alina: da’ noi pe cine votam ?
Emma: eu ii votez pe gemeni :X:X:X clar pe ei :X pe amandoi :X
Alina: atunci si eu ii votez :))
bey bey sunt super energika .. atzi dat de dracu... david mama te quero..
esty inimioara mea.. stay doar satzi spun asta.. ce dulceatza de copchil esty si u si mamy..
02.12.2007
19KB
URGENT...............bagati un next ca mor aici de curiozitate
27.05.2008
50.4KB
"Push/Razboiul mintii" un thriller fantastic, din 6 februarie la cinema
Filmul "Push/Razboiul mintii" vine din 6 februarie2009 in cinematografele CinemaPro, Hollywood Multiplex, Movieplex, Cinema City din Bucuresti, Cluj si Timisoara.
"Push/Razboiul mintii" este un action-thriller fantastic ne propune o incursiune intr-o lumea aproape supranaturala, a spionajului psihologic, dar cat se poate de reala.
Filmul ne prezinta o lume unde exista oameni care pot muta obiecte doar cu ajutorul mintii, clarvazatori si oameni care pot ucide fara a atinge victimele.
In "Push/Razboiul mintii" Divizia, o agentie guvernamentala obscura, desfasoara experimente infioratoare prin care transforma oamenii obisnuiti in armate de luptatori psihologici.
In rolul principal o gasim pe Dakota Fanning, actrita ce a debutat pe marile ecrane la doar 6 ani devenind rapid un copil-vedeta al Hollywood-ului.
Dakota a fost atrasa de personaj tocmai datorita obrazniciei si ironiei. "E foarte sarcastica si are niste replici incredibil de amuzante in film. Sunt lucruri pe care eu nu as putea sa le spun in viata reala, asa ca este distractiv. Se gandeste in principal la ea, dar, pe parcursul acestui film, invata sa-i lase si pe ceilalti sa participe in viata ei", declara Dakota Fanning.
Alaturi de Dakota Fanning (Cassie Holmes) , in "Pus/Razboiul mintii" mai joaca si Chris Evans (Nick Gant).
pun si eu una am vrut sa fie bine
m-ai parasit pe mine
dar oare cine stie
ca nu-mi pot lua adio de la tine
26.12.2009
5.8KB
super de tn loku 1 tare.............ash vrea si eu loku 1
FELICITARI
14.06.2008
29.1KB
:uimit:
28.02.2009
16KB
Pic :zzz:
06.05.2009
4.9KB
img 1
13.08.2008
7.4KB
ink una k ma bate alexa la kp cum e poja cum e poja....bine...pe chat:dinti:
deci poja
07.08.2008
37.5KB
Alan: un tip f de treaba , rocker , se intelege foarte bine cu Bill , Tom , Alan sunt “ prieteni pe veci “ ( spus in limbajul lor :)) ) el este “tipul de treaba din vecini “ are fatza de bad boy dar nu este chiar asha
04.05.2008
4KB
T":pe nenorocitul care si-a batut jok o sa ..o sa..nik...mie imi plak hamsterii :D
(textul era pus)
faza cu tricoul e cea mai tare!! =) =) =) =)
:zzz:
03.05.2009
38KB
oooooops:finger:e acceeiasi:zzz:
seamana oleak cu duffy in poja asta:zzz:
28.07.2008
10.6KB
;) ;) ;) eu nu am pe calc deciu nu pot sa arat =( =( =(
08.06.2008
40.9KB
4 u.. nu prea se vede la av.. :( :(
23.03.2008
25.4KB
frumoasa k noaptea :cool: :cool: :cool:
30.11.2008
33.7KB
Anabette :dinti:
27.06.2008
5.8KB
SOOOPER!!!! NEXT :hi:
08.05.2008
45.5KB
:razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :D :D :D
07.06.2008
40.9KB
Oare ce nota ii dai? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
28.06.2008
28.4KB
stiu ca are talent si la saraci nu vrea sa dea................ :x :x :x :x :x :x
27.04.2008
29.7KB
asta imi pl :rotfl:
17.08.2008
34.4KB
:wink2:
03.01.2009
20.9KB
shi asta e ultimul..pt un mom :limba:
29.08.2008
34KB
:nebun: :nebun:
09.12.2008
34KB
roro :X
elis :X
billye :X
ce dulci istetzi :X
asta e poza mai recenta cu mn :-?
12.07.2008
25.5KB
Mda, si acum o sa murim cu toatele :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
NOTA: CELE CU PROBLEME DE CARDIAC , CHEAMATI SMURDU
am chemat`o
:rotfl:
akm is la spital :rotfl:
arata zooper extra :nebun: :nebun: :nebun: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
o pozik
:zzz:
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: