ji mai am..asta e ultima pe care o pun.mai am muuulte,da mi lene sa pun :zzz: :nod:
24.06.2008
5.9KB
Alinuţ şi Alinuţa mergeau pe un pod. Podul s-a rupt şi Alinuţ a căzut şi a murit. Alinuţa a fost mai norocoasă: s-a prins cu ochiu' d-un cui.
- Mamă, pot să-i tai o ureche lui tata?
- Nu! Mai lasă-l să fiarbă încă vreo 10 minute!
Alinuţa iese din baie plîngînd amarnic.
- Ce ai, fetiţo? o întreabă mama ei.
- Fraţii mei se joacă în cadă de-a submarinele şi pe mine m-au dat afară, zicînd că eu nu am periscop.
:razz: :razz: :razz:
07.06.2008
40.9KB
Fic nou,va dau peronajele:
Ana-o fata normala care sta in spania ca sa termine studiile
Bill-marea vedeta indragostit peste cap de ana
Tom-fratele geaman si lunatic a lui bill
Mika-singura si cea mai buna prietena a anei!
25.12.2007
9.8KB
O poza cu Silent Hill :X
01.03.2009
18.7KB
:uimit: :uimit: :uimit: noi nu avem venim cum vrem la sc .....................:D......naspa de voi cu uniforme sar putea sa ne faca si noua anu care vine'
11.06.2008
40.9KB
Fetelor imi pare rau dar nu am, putut intra am avut multe examene
Azi pun nextu poooop pe toate!!!!!!
20.12.2007
4.2KB
:nebun: :nebun: :nebun:
09.12.2008
57.3KB
Tokio Hotel singer Bill Kaulitz has received one of the wackiest-yet-highest honors ... his own wax figure at Madame Tussads in Berlin, Germany.
According to MTV News, the wax figure was released for public viewing on Tuesday and is 'rocking a cropped leather jacket, a chain-link-and-leather choker and black fingernails.' Unfortunately, none of the other band members received this honor, although I am sure they will have fun taking ridiculous photos with it.
With all the frenzy surrounding the band, it seems as if every girl wants a piece of Mr. Kaulitz and every boy wants to be him. Back in August, an 18-year-old male from France was arrested for posing as the singer online in chatrooms in which he convinced 11-17-year-olds to send him nude photos!
Recently, Buzznet caught up with Tokio Hotel at the 2008 MTV VMA's, where the band took home the Best New Artist award.
03.10.2008
34.2KB
a da si NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT ca MMMMMOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRR..
.................................................................
.MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRR
:rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine:
28.04.2008
42.2KB
:nebun:
03.01.2008
9.8KB
:zzz:
07.08.2008
30.9KB
=( =( =( :uimit: :uimit: :uimit: nu sa distrat niciodata :uimit: :uimit: :uimit: sii................dc ea si bill nu au facut nik?+18........ :dinti: :dinti: .....next place mult fiku
10.06.2008
40.9KB
B:zau??
24.06.2008
4.2KB
da imi place cat decat :D
06.02.2009
75.1KB
Hey...sunt Miku, am 15 ani, sunt din Craiova si...imi place muuult Lady Gaga.
Stiu ca e cam tarziu sa ma prezint, sunt de ceva timp pe forum, insa m-am gandit sa o fac...mai bine mai tarziu decat niciodata.
Vreau sa va cer insa parerea despre niste chestii...pentru banchet...
Deci mici ajustari... NU ROSIE culoare NEAGRA sau GALBENA ca sa mearga cu pantofii...o sa mai aiba si o chestie pe deasupra...nuj dak sa'mi iau si manusi..pana la cot:d
Nu merge imageshack-ul deci o sa pun pozele separat :x
11.05.2009
12.1KB
Danny
19.06.2008
18.6KB
rochia de mireasa
25.12.2008
25.3KB
dirty tom :cool:
24.07.2009
72.8KB
Bill are muschi
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
Nu salivati
sursa-tokio hotel kids
31.12.2008
35.8KB
:x
21.07.2007
27.1KB
stiu si mie imi place....................... :D :D :D :D
27.04.2008
38.2KB
:nebun:
27.04.2008
25.6KB
lol :cool: ....39
07.06.2008
40.9KB
:uimit: :uimit: :uimit:
06.12.2008
47.7KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ce tare e poaz pusa de leez
02.07.2008
18.8KB
:nebun:
21.07.2007
27.5KB
:rotfl: :rotfl: omg
:rotfl: :rotfl:
12.09.2008
13.9KB
e facuta cu tellu deci de aici si calitatea;)) mai pun una asa sa ma bag in seama:))
16.10.2009
19.6KB
Emma: hai sa ne pregatim sa kick some ass >:) :))
Fetele incepusera pe acolo q abdomene sa se intinda se asigurasera k fiecare muschi era bine incalzit ji pregatit pentru meci ..emma luase o minge ji k sa intimideze concurentza :-> a inceput pe acolo sa faca scheme pe care numai basketbalistii profesionisti le pot face .....intre timp in celalat kpat de teren ....
Tom: se da in figuri ..
Bill: crede k ne intimideaza :))
Alex: pe mn ma km intimidat :| pare o adversara buna
Alan : poi voi ce credetzi nu degeaba e in echipa liceului
Bill & Tom : da :-O nu e corect jucam impotriva unei profesioniste :|
Alan: dc astea is echipele inseamna k profesorul a considera k e corect
Tom: da ce noi nu jtim sa ne jucam k-lumea ? ce ne lasam batutzi de fete ? cn ii mai superior baiatul sau fata ? baiatul normal hai sa aratam cn is boss-ii in liceul asta
Bill: tom are dreptate
Alex: tre sa fim duri
Alan: pe ele >:)
Prof : ok gtha Incepe Meciul cine sare dupa minge din echipa voastra ?
Leez: emma >:)
Emma: clar k eu >:)
Prof: la voi ?
Alan : bill >:)
Emma : :|
Prof : ok haidetzi pe poziitziile voastre
Emma : deci vatzi organizat :->
Bill : mai bn decat crezi u papusha :->
Emma : mda sa vedem :->
Profesorul aruncase mingea in sus ji Bill pinsese mingea inainte k Emma sa reusheasca sa sara dupa ea
Emma: ok :| gatha q nice girl :-L
Emma : hay serios baby ?
Bill : f serios papusha > :)
Emma : cei q fatza diabolica ce ai de gand ? / :)
Bill : a nimik :-``
Emma : in fine
Alan batuse Fetele fugisera dupa baietzi bill ii pasase mingea la tom …fara k tom sa stie emma era in spatele lui ji knd tom se intorcea in spate sa ii paseze mingea la alex
Emma: ms ptr minge draga ;;)
Ji ii luase mingea din mana ji ii pasase mingea la Leez ji knd ajunsese iara langa coshul baietzilor Leez ii daduse mingea inapoi ji Emma inscrise primul cosh
Prof: 1-0 ptr emma
Emma: cn se mai comporta k nijte papushi acuma ;) Alex a mingea ji ia pasato lui chris apoi chris ia dato lui bill , Emma venea spre bill gatha sa ii ia mingea dar knd bill a vazuto venind ia dat mingea lui tom , emma nu mai avusese timp sa se opreasca din fuga ji intra in plin in bill kre pikse pe jos iar Emma peste el
Emma: opa :”>:”>:”> sorry hai sus
Vroia sa se ridice de pe Bill dar Bill o prinsese de mijloc ji o impiedk sa se ridice de pe el , emma se facuse roshie la fatza ji il ridica ji pe bill de pe jos ji dupa aia se dusese in kreul lor ji luase mingea de la tom care se pregatea sa dea cosh
Meciul se termina cu 7 – 2 bill reushise sa inscrie al doilea cosh .
Dupa meci in vestiar ......
Emma: au mancat bataie >:)
Aly: de leau mers fulgii :))
Leez : au au ai picat peste billy emma :->
Emma : ji kre’i duma \ :)
Leez : eh nimik :-« eu merg la dush
Dupa ce facusera toate dush stateau toate invelite in prosoape la poveshti in vestiar ...Alina era la oglinda refacandushi machiajul iar Leez cu Emma vorbeam knd usha de la vestiar se deschisese si se trantise de perere iar in usha statea ....Bill , Tom , Chris si Alan !?
Emma : ce cautatzi in vestiarul fetelor :-O afara :-L
Bill : poate nu avem chef :->
Emma : hai ieshi nu vezi k nu avem decat prosoapele pe noi ? :-L
Tom & Alan : poi asha e mai interesant :->
Aly :IEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESIIIIITZIIIIIIIIIII !!
Bill: hoooooooo fatho ce claxon ai =))
Emma: vrei eu sat trag un schrei aici de ramane scoala fara geamuri ….. >:)
Tom: noooooooooo taci
Emma: miai spus cumva sa tac \:)
Bill: da tzia spus sa taci ji iti spun ji eu
Emma: da cine esti uh mah ? te lauzi k esti vedeta hai ieshi pana nu ma duc ji fac reclamatzie la director :-W
Bill: papusha ne amenintza k se duce la mamy ji plange :))
Emma: bine u ai vruto :-L X(X(X(X(
Se dusese la bill ji ii daduse una peste fatza de ii intorsese capul totzi ceilaltzi knd au vazut au ieshit din vestiar ca si cum nici nu au fost pe acolo
Bill: bine mai vedem noi cine e mai bun dintre noi :-L
Emma: hai iumeshtema
Bill: nu fa pe figuranta k o sa regretzi
Emma: ia mana repede dc mai vrei sa o ai atasatha de corp X(
Bill: ne mai vedem noi sa fi sigura de asta
Emma: nu ma intereseaza sa ma intalnesc cu persoana ta in niciun caz
Bill ieshise din vestiar tzinandushi mana pe locul unde il lovise Emma....in celalat capat al scolii ..
01.05.2008
27.1KB
deci ..
dak nu vad nextu in maxim o zi
cred k o sa o iau razna
nu mai pot ..
mor de nerabdare ..
fac ture destadion prin ksa.
:))
vreau =p~ :nebun: :nebun: :nebun:
este cel mai cool shi mai real shi mai tareeeeeeee fic
cu th
din kte am citit
VREAU NEXT
NEXT NEXT NEXT:)) :rusine: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nod:
26.06.2009
22.7KB
ba da
dar mai potolita :zzz:
29.07.2008
5.2KB
nui masinutza.. e ditamai masina.. asa.. acum poze
03.01.2008
19.6KB
da.......buna idee
11.06.2008
40.9KB
astha-i thale :rotfl:
29.07.2008
3.2KB
Am ajuns acasa uzi fleasca dar aveam inima plina de bucurie,mi-am dat geaca jos si am intrat in bucatarie unde era un praf si un miros a ars,tom plin de faina si patat cu detoate era tare linistit.
T:Asa,ung puiu cu ulei si il umplu cu legume, :nono: eu nu bag mana in pui asta,aoleu umplutura,s-a ars :x
A:Buna seara domnule bucatar TOM
T:Ce,ce faceti vi aici,aaaa eu vroiam sa va fac ceva de mancat dar...offff m-ati prins nu a iesit nimik
A:Stai linistit,eu si bill te vom ajuta nu-i asa?
B:Da,dar mai intai ma schimb!
A:Si eu!!
T:OK!Eu incep sa strang pe aici
Am iesit din bucatarie si am intrat din nou in camera,simteam cum vara acea era aproape spre sfarsit,ca va veni o noua epoca in viata mea TOAMNA,m-am schimbat de haine si mi-am pus ceva comod,gasisem o rochita super draguta si mi-am puso,ma uitam pe geam si imi aduceam aminte cum bill ma alera in acea ploaie,am iesit din camera si m-am busit cu bill,amandoi eram pe jos
A:Esti bine?
B:Ma-m julit ca mocheta asta arde rau!
A:Lasa,trece pana te insori,auzi as vrea ca maine la concert sa ma lasi sa cant o melodie,crezi ca se poate?
B: :uimit: nu stiu ce sa zic(ade canta super,daca o bagam poate va iesi ceva si o sa isi faca vreo cariera),consult cu tom si si restu o sa-ti dau un raspuns
A:Cum am putu sa zic asta?Eu nu cant bine si in plus as putea face baietii de ras,off ce fraiera sunt cateodata
B:Hai ca tom ne asteapt
Cand am intrat prima oara in bucatarie era dezastru dar acum parca un uragan a trecut pe acolo
B,A: :uimit: tom adumi aminte sa te rog ca la nunta mea sa nu ma ajuti sa fac mancare
T:OK :zzz:
20.12.2007
58.9KB
mi tu :dinti:
22.03.2009
4.6KB
ganditor la ziua de ieri
10.07.2008
4.2KB
Imi place dar as fi vrut mai multe sentimente,intelegi tu nu te supi dar tre sa si criticam ca sa inveti ok?sti ce vreau
23.02.2008
15.3KB
:nebun: :nebun: :nebun:
07.12.2008
35.8KB
ahaa.............e bn sa fi sentimental dar nu intodeauna..............