nu sunt chiar asa de frumoasa sunt normala , cel putin asa eram inainte
21.12.2008
41.7KB
Ally:neah..poate o i la ankutza...
Vanka:oke..ms moolt:*:X>:D<:X:X:X..
Ally:npk:*:X>:D<:X
Se trasera amn 2 inauntru shi se uitau unu la altu..ally nujhtia dak sa planga sau sa rada..insa tom avea un zambet ce n'o putea face sa nu zambeask makr umpik..pana la urma zambise..shi el se bucurase..
Ally:jti..uh semeni ff mult cu andy:-<..
Tom:deci clar..ma tund..:D,imi schimb freza sau fac eo cv:D:X>:D<:X:X:X:X:X:X:X
Ally:nu trebe..ejti perfect asa cum ejti..:)nu trebe sa te schimbi ptr mnh k nu'z D-zeu...
Tom:ehhhhh..asta e..nam ce face..nah hay k ma duk..k am o intalnire..:D..
Ally:aham..cu..deya..:-<..dute:-<..:)..
Tom o pupase pe obraz y ieshise pe usha..
Ally:"oare dc am un sentiment aiureai n stomak..sper sa nu ma indragostesk de tom.."..
Spera sa nu..dar in inima ei shi in stomak nu'shi dadea seama k defapt incepe sal iubeask enorm..shi totul de la acel sarut kre ia unit unu langa altul.
Afara..deya statea pe bank cu cashtile in urechi y citea o revista..tom sarise gardu kre i idespartzea y se ashezase langa ea..
Tom:Cum o mai duci"iuby"?:D:))
Deya:bau y tzie..;;)e poi mai nik..
Tom:vezi k deja l'am facut gelos pe robby:))
Deya:poi?
Tom:i'am zis k kik vezi doamne ejti una dintre cele mai frm fete din lume k ai o gramada de calitatzi..y k ejti extraordinara in toate privintzele y o facut o fatza daia":o"
Deya:pff..me imi place de el y el pl:))..eh lasa:-j..
Tom:pff..mie mi aiurea..incep sa ma indragostesk de ally..
Deya:opa;;)cv mijto la mijlok:));)poate y ea te place..d.a acu ..ii e frik sa iubeask..k o murit andy y dabea dak am reujit so scoatem din ksa..era super trista..plangea mult..mia k vroia y ea sa moara..
Tom:intzeleg cum ii..
Acasa la ally..ea statea in pat..pana knd..trrrr...trrr..
Ally:yeppy..
Anka:cf bita mea?:X:X:X
Ally:bnh..muream aici u?
Anka:is in fatza kse tale y bat la usha de jumate de ora..:-w
Ally:opa:rusine:srry..trea sami dai un beep:rusine:hay k o yau pe baby y cobor satzi raspund..
Anka:hay mai repede k incep sa ma plictisit y am inceput sa numar kte puncte negre ai langa usha..233-234..hay mai repede..
Ally se aplekse spre fiintza kre dormea..o luase finutz in bratze fara so trezeask..y coborase deschise nedandushi seama k o speriase pe anka kre era antena la numararea punctelor..
Anka:aaaaaaa...vrei sa mor..la naiba am pierdut y numaratoare..unde am ramas..la 304 sau 302?:-??aaaaaaa..baby :nebun::nebun::nebun:cf iubire mik..?:D
Catzelu se intindeaq alintanduse in bratzele lu ally..kre io pasase incet lu anka kre murea de dragul ei..
Anka:acum..mergi sus te schimbi y vin cu tnh y il luam y pe baby y ii sunam y pe ashtea y mergem in orash..
Ally:ai norok k ejti pretena mea k alt fel nutzi dadeam voie dami dai ordinuri:D
Anka:k sa vezi..prost sa fi norok sa ai:dinti:in orice kz eo nu'z proasta..
Ally:dak zici uh:-"
Anka sari pe ally y incepu so gadile..pana la urma fetele se schimbasera o schimbase y pe baby y coborasera jos..ii sunasera pe restu..y bill cu tom ajunsera primi..baietzi intrasera inauntru..y tom ii zambise kld lu ally kre knd vazu se facu:rusine:k maru la fatza..bill o sorbea din priviri pe anka kre nu putea so lase din bratze pe baby kre o linse fin y lenesh pe nasuk..Bill se indreptase suav spre anka y se uita la ea zambind..
Anka:bau shi tzie:p..
Bill:cum il/o cheama?:cool:
Anka:Baby..:rusine:
uite..am mai gasit cateva chesti:)..poze!! :rotfl:
13.08.2009
38.6KB
iote si de la mn :D
30.12.2008
30.9KB
mia:
24.04.2008
4KB
asha... :)
12.08.2008
12.8KB
poze mai noi cu mn :D asa arat acum :rotfl:
23.01.2010
30.9KB
:nebun: :nebun: :nebun:
08.10.2008
28.6KB
richie-fratele lu leezy y dushmanu de maorte a lu bill..e un tip soper;)
04.04.2008
11.9KB
Briana & Robert in filmul Step Up ( 1 & 2 )
14.05.2008
32.8KB
20.12.2008
20.12.2008
28.2KB
:rolleyes:
17.01.2009
51.4KB
so.. :rotfl: sa va arat ceva tare :uimit: :nebun:
Bill si'a pus pirs in sfarc :rotfl:
Sursa: 4everth
Autor: Pixie Lott
14.08.2009
9.7KB
chiar nu e corect fatza de ceilalti membrri ai trupei ca si ei fac parte din trupa.......si chestia este ca fanelor le place mai mult de bill o pt ca el e solistul si aproape numai el iese in evidenta ....si pt ca tom e fratele geaman a lui bill e logic sa fie si el scos in evidenta..............trist fatza de georg si gustav :( :( :( :( :( :( :(
29.04.2008
5.4KB
:X:X :nebun:
20.07.2008
5.6KB
suntetzi mumu toateeeeee!!! :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
da sa pun ji eu cu mine
:zzz:
:zzz: :zzz:
:zzz: :zzz: :zzz:
:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
:zzz: :zzz: :zzz:
:zzz: :zzz:
:zzz:
:nod:
:nod: :nod:
:nod: :nod: :nod:
:nod: :nod:
:nod:
poja asta....e cu majinuutza mea....cand avea nr rojii:dinti:
da aq are negre...adik normale:dinti:
25.07.2008
62.7KB
sor`mea tot.. :zzz: :zzz:
cum adika?????
01.06.2008
50.4KB
:nebun:
08.09.2008
44.7KB
au inima sariti ....
07.12.2008
10KB
Alyna : sora geamana a Emmei desi sunt gemene sunt total diferite atat la infatzishare cat si la caracter sunt k ji focul ji gheatza , e si ea petrecareatza , asculta muzik rock dar nu tot timpul
04.05.2008
16.8KB
ah,danke :D
hmmm....o poza cu...babuin :X:X:X{acel personaj de desene animate :rotfl: }
31.08.2008
2.9KB
:cool:
14.07.2008
27.9KB
scz dak a mai fost pusa poza...
02.08.2008
12.5KB
suunt cool..e 1 grupa p kare am askultat-o 1 data..d la 6 ani..kinta sooper!
17.11.2007
4.6KB
Part two
Crush:fufa naibiiX((
Sora:Ce spusesi?
Crush:nik...nik
“Acasa...”
Sora:Asa tre sa ma gandesk cu ce sa ma imbrak pt concert....:-?
Mama:cu un kkt daka nu te apuci de inv.!Ce ie cu notele astea:4 la frank,2 la mate,6 la rom?!
Sora:Pai sunt trecute in catalog ce sa fie cu ele!
Mama:Atunci esti pedepsita pt o luna intreaga!
Sora:Ba nu nu’s!
Mama:CE?!
Sora:Pai n-am sa pot sa merg la concert daka ma pedepsesti...deci este direct proportional cu nu sunt pedepsita ^.^
Mama:Deci n-ai sa mergi la concert.
Sora:OMG! ai innebunit?! cum sa nu merg la concert???????????????!!!!!
Mama:Pana nu incepi sa invetzi
Sora:Dar!
Nici un dar!Akm treci si citeste ceva k tre sa merg ca a bagat mela mea pref. pe Taraf TV!
Sora:Du-te si impusca-te!Perfect si imi pregatisem si hainele....
*Ma simteam extrem de naspa,asteptasem de mult sa vina Kira in orasul nostru si akm nu puteam sa merg...exista o singura solutie...sa evadez!imi fakusem planul...totul era pregatit dar nu pot zice ca totul a mers comform planului...”
Sora:Ok Leez si Crush ma astepta in Mall asa ca trebuie sa pornesc
*Am fakut o franghie de cearsafuri si am incercat sa cobor pe ea pe geam dar am uitat ca geamul ducea spre curtea vecinului si ca avea o potaie turbata care intamplator ma astepta la coborare, asa k m-am chinuit si am urcat inpoi,am trecut la planul nr.2 si acela era sa fak ca Miki Mouse,sa ma arunk cu umbrela de pe geam si sa ma duka peste curtea vecinului ca parasuta,ei bn m-am arunkat yo cu umbrela
doar ka umbrela nu e parasuta asa ca am cazut drept in jos...bn ca,coltii javrei mi-au amortizat caderea,apoi am inceput sa alerg ca o gaina cracanata din curtea vecinului cu o senzatie neplacuta de injectie in fund...dupa ceva timp de alergat ajunsesem in safrsit la Mall iar in fatza lui Leez si Crush ma asteptau*
Sora:Leez!Crush!...Few ce bn k am scapat nevatamata si am ajuns in sfars. la concert.
Leez:Yup!Ce naspa de tn ca secanta de mata te-a pedepsit tocmai intr-un moment ca asta..
Crush:Ma rog yo oricum nu vroiam sa vin...
Sora:Hai nu te mai plange atata ca o baba si hai sa ne ducem in locul unde e concertu...
*La concert atmosfera era incendiara...toata lumea tipa dar totusi nu se puteau auzea de vibratiile puternice ale Boxelor,Kira arata superb ca intotdeauna iar eu simtzeam ca sunt intr-un vis din care speram sa nu ma mai trezesc...pana cand Kira s-a oprit si a chemat pe scena o persoana care sa cante “Nemuteitta Kimochi Nemuteitta Kokoro” care intamplator eram chiar yo.....eram asa emotionata,mi-era frika sa nu cant urat si toata lumea sa rada de mn...am luat o gura de aer,m-am uitat spre Leez si Crush care imi tineau pumnii si am inceput sa cant...toata lumea se uita uimita la mn de parka venisem de pe alta planeta,ma simtzeam emotzionata dar in acelasi timp usurata,dupa ce m-am oprit un val de aplauze m-a invaluit...pana si Kira parea uimita...am coborat incet de pe scena,Leez tipa dupa mn din multzime,eu inka ma simtzeam ciudat...am continuat sa ascult concertul pana la sfarsit,dar cand ne pregateam sa plecam o gorilla de om a venit si ma luat in carca si ma dus pana in spatele scenei unde Kira ma astepta*
Sora:Ok de ce am fost adusa aici?
Kira:Ei bn ai o voce superba si ar fi pakat sa o irosesti!uite asta e adresa impresarului meu! daka vreodata te vei gandi sa-tzi pornesti o cariera in muzik ar fii bn sa mergi la el mai intai ^.^
Sora:Va multzumesc desii...atzi putea sa imi datzi un autograph? Sunt o mare fana de-a dumneavoastra!
Kira:Fie *Chu*
*In loc de un autograph mi-a dat un pupic pe frunte,eu rosisem toata ma simtzeam parka eram in al-9-lea cer!adik Kira idolul meu ma felicitat si mi-a spus ca am o voce superba,ce putea sa fie mai bn de atat?gorila m-a dus dupaia inpoi la prietenii mei care erau ingrijoratzi de disparitzia mea,eu eram inka cu capul in nori impidincandu-ma la fiecare pas...asta fusese cel mai tare concert din viatza mea!!!*
Asa cantase Sora mela aia^.^:
Asa se imbracase Sora pt concert:
03.11.2008
31.4KB
deci ce sunt ca nam inteles??????????????dupa ce am inteles de la leez sau asha ceva cred.......ca afiliatile sunt alte forumuri "pretene" care contribuie la alcatuirea "pretenei" ei asta e?
31.05.2008
50.4KB
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
06.04.2007
31.9KB
:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
10.04.2008
37.1KB
wooow asta da schimbare de viata... dar ma intristat putin la sfarsit faptul ca ei vor trebui sa fie casatoriti pt totdeauna chiar daca nu se vor iubi....dar pot ajunge sa se indragosteasca..nuu|?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
place mult ficul....si vreau o descriere de a lui....cum arata??? sunt super curioasa si cred ca e mai interesant daca mi-l pot imagina asa cum vrei u sa fie el cand citescl....
puuuppppp..... ;) ;) ;) ;)
NNNEEEEXXXTTT...... :D :D :D
03.05.2009
26KB
:nebun:
05.01.2008
45KB
sEcReT CoMbInAtIoN
un fic creat de eo si leez :nebun: :nebun: :nod:
miha
26.11.2008
40.7KB
richie y emma se uitasera la film...radeau zambeau faceau aproape totul impreuna..richie ii furase shi un sarut ..pana kdn leezy ishi tarase picioarele acolo...
Leezy:hey deranjez..
Emma:nu:d..
RICHIE:da=))..
Leezy:oricm plekm:))..leezy ieshise pe usha lasandui singuri pe emma y richie...richie ii furase emmei un saruta pasional..y emma ii raspunse shi il trase peste ea,acceptase sai fie iubita ..shi knd el o atinse pe piele brusk imaginea lu bill kaulitz ii aparu in fatza..se gadea numa la atingerile lui..se ridikse y fugise in kmera...
Trecusera 3 saptamani....3 saptamani in kre nul mai vazuse pe bill fatza in fatza nu mai discutase cu el..se hotarase sa mearga la plaja kci era o vreme prea frm k sa nu fi pe plaja.....se ashezase pe spate cu fatza la soare gandinduse incontinu la billl shi la atingerile lui la tot..knd ..trr..tr..ii sunase telefonu..
EMma:da..
Aly:emmma:X::X:Xbebe..sys:X:X:ce dor mi de uh:X:Xte aodr te iubesk..stai tom nu ma pishk de fund=))..
Emma:ceao sys...:X:X:y me de uh y ioh pe uh:X:Xcf tomy:))=)))..
Aly:ma pishk de fund=))=))il il..ador:))..
EMma:ma bucur ptr uh..
Aly:nah sys hay k ne vdm peste 1 sapt:X:Xmi dor de uh te uow pa:X:X:
Emma:ceao:X:X:X:X
Emma se ridikse y incepuse sa se plimbe pe plaja knd hop tzank..bill aparuse y el pe plaja y el se plimba..facuse drum intors..dar bill mari pasul inkt era in spateel ei..o trase de mana o intoarse spre el y o sarutase apasat y balos asa cum numa bill shtia sa popah..o lause in bratze y o stranse tare sarutando..y eah il lause pe el..in acel moment leezy aparuse pe plaja y zambea la ei..strigase..
Leezy:hey indragostitzilor knd ii nunta?=))...
Emma se uita la bill intrun fel ii venea sa rada intrun fel nuh il pupase pe fatza y fugise la leezy lasangul balta..
Leezy:chiar il :X..
Emma:dah..:X:X:X:X:il ador..:X:X:X>..
mai multe maine k nu mai pot de spate y de degete y de tot(:|prim k las maine:X:X:X:Xva uow:X:X:X:X:X:X
05.04.2008
35.1KB
aaaaaa...sa jtitzi k nu'mi trebe commuri..eo scriu de placere nu ptr commuri..deci ..lasatzi commuri sau nu problema voastra:p..:)eo nu va oblig:);;):*:X
04.09.2008
19.9KB
:zzz: mijto nu? :nebun:
30.01.2008
27.3KB
Aici puteti pune poze si texte amuzante!!!
Eu pun prima:
B:Ce a facut georg a tras iar aere langa cainele ala de acolo?Cica l-a latrat
30.12.2007
2.5KB
ok...mi-am facut si eo niste poze :D
ok, ok, sunt scarry :rotfl: