poi crek stiti jocu fiecare scrie cate o parte din fik..yo pon pers:)
chrristina
18.10.2008
30.6KB
:zzz:
07.08.2008
7.9KB
:rotfl:
08.04.2007
44.9KB
Cafea
Populara sau manele?
29.06.2008
33KB
emma
04.04.2008
30.1KB
o zi fara rost
16.05.2009
25.2KB
hmmm..nu prea seamana a carikturi dar in fine..
is faine si aja :) :) ;)
03.05.2009
35.4KB
ajea ji sa vad ce gasesc pt inauntru...deci lux lui max
cam asta era pe akolo...:zzz:
02.10.2008
16.3KB
:zzz:
21.11.2008
34.9KB
scuze ca a trebuit sa sterg toata povestea dar am dus-o la un editor si nu am voie sa o postez pe internet:)
29.04.2009
13.6KB
gaara and hinata :nebun: :nebun: :rusine: :uimit:
26.01.2008
23.5KB
ssss
28.03.2011
32.7KB
ikuto
17.11.2008
26KB
frumy :uimit:
10.11.2008
49.5KB
Negative World
20.05.2009
21.9KB
Eo si Laura
16.10.2008
55KB
:hi: :hi:
06.04.2007
20.8KB
tot el...xd
18.07.2008
4KB
a punem o biografie la baietii din trupa sa zicem biografieKiro: a crescut intr-un sat mic numit Kaff Abentheuer. Asta nu a fost mereu usor. "Lumea acolo e foarte rea, toti m-au barfit." Dar Kiro nu s-a lasat influentat. La varsta de 4 ani, tatal lui a murit, din cauza unui infarct. "A fost un soc pentru mine. Ani de zile nu am putut sa cred ca a murit." Dintr-un copil trist a devenit un Teenager foarte deschis. Lui Kiro ii place flirtul, a avut si cateva prietene. "Din pacate nu a fost si fata visurilor mele. Poate ma voi indragosti de un fan."
Luminor: Startul carierei la Cinema Bizarre e pentru Luminor un traznet de eliberare. Inainte, viata lui era altceva decat fericita. Mult timp nu stia unde e locul lui. "Tatal meu, ca soldat a fost mereu trimis in alta parte. Am locuit aproape in toate regiunile tarii." Din cauza asta nu a putut sa isi faca prietenii adevarate. Asa ca a inceput sa gandeasca altfel, sa isi schimbe look- ul... "La scoala toti ma urau." Fiindca dusmanii exagerau, Luminor s-a inchis in casa, fara sa mai iasa afara. Un an de zile nu s-a dus la scoala. Apoi s-a incurajat si a iesit iar printre oameni. Si-a gasit si o prietena. Relatia a durat 3 luni. "Inca o mai iubesc."
Strify: Pentru cariera, face Strify totul. In urma cu 6 luni a dat la o parte scoala, cu un an inainte de bacalaureat. "Cand s-a ivit sansa cu Cinema Bizarre, nu puteam sa o dau la o parte. Bacalaureatul pot sa il fac cand vreau." Strify a crescut impreuna cu fratele lui care are 15 ani. "Parintii mei s-au despartit cand aveam 7 ani. Atunci erau mereu certuri, acum sunt parintii mei prieteni." Inainte cu 3 ani si-a schimbat Strify look- ul. Momentan, Strify este solo. "Nu am avut niciodata relatii de durata." Ce e cu sexul? "Am avut o data in vis cu o moderatoare TV."
Yu: Yu a avut o copilarie grea. La varsta de un an s-a oparit, si printr-o minune a supravietuit. Nici ca Teenager nu a fost usor. "Mereu erau certuri cu parintii. La scoala nu mergea deloc bine." In loc sa invete, Yu avea doar fete in cap. Prima oara pentru el a fost la varsta de 12 ani.
Shin: Cu 17 este Shin cel mai tanar dintre baieti, dar si cel mai linistit. "Sunt foarte timit cand e vorba de dragoste. Nu am curajul sa vorbesc cu o fata, mai bine astept sa faca ea primul pas". Pana acum nu a cunoscut marea iubire. "Inca astept sa ma indragostesc de cinema care sa ma accepte asa cum sunt. Si sunt chiar foarte romantic!"
29.04.2008
8.5KB
:uimit: :uimit: :uimit: :uimit: sa urle in biserica il halul ala :uimit: OMG :rotfl: :rotfl: :rotfl: pereche de boxeri in kp =)) hai k o fost funny ...bill se sperie babele de u :)) vezi k poate scotzi ochii cuiva q fleza aia :X besc u solamea :nod: vlem next :X:X:X :rotfl:
02.05.2008
52.8KB
asa am revenit in fortza :nod: :nod: :zzz:
11.07.2007
40.1KB
Claus(17)
05.12.2008
46.1KB
Bill a plecat la un magazin de bijuterii a luat cel mai dragutz si fin inel l-a pus intr-o cutiuta si s-a dus la hotel
B:Baietii vreau sa va cer si eu parrea la ceva
G,GU,T:La ce?
B:Va place?si le arata inelul
T:Se pare ca cineva asculta de fratele lui
B:Ms pt sfat
T:Nu ai pt ce si ii da o castana in cap asa cum fac frati mai mari
B:Tom deabea am venit de la coafor
T:Offf printeso ce te-ai face fara mine
B:Printeso?Vino incoace
ACASA LA ANA
A:Iris hai la masa
Ia vin
Dintr-o data suna telefonul
A:Da?
B:Buna ana
A:Bill!!!Ce dor mi-a fost de tine
B:Si mie ce faceti,ce face iris?
A:Iris mananca,iris salutal pe tati
I:Tati te iubesc si te-am vazut la televizor
B:Si tati te iubeste Iris a si tom te saluta
T:Ce faci gandacel?
A:Cum merge turneul?
B:Bine,am luat niste premi,fotoshooting,concerte
A:Bill mie asa dor de tine
B:Si mie as vrea sa fiu cu tine acum dar mai e o luna
Aa si abia astept sa veniti
T:Bill lasa telefonul ala ca se incinge saracu si nu va mai giugiuliti atata
A;B:Tom ai un talent de a strica momentele frumoase
Ta am un talent aparte
A:Bill te iubesc mult mult si te asteptam acasa
B:Si eu te iubesc pa
A:Pa
I:Pa tati
B:pa iris
Dupa ce vorbisem cu bill ceva teribil se intamplase,aragazul din bucatarie a busit iar eu eram acolo si iris in sufragerie.Nu-mi mai aduc nimic aminte decat ca m-am trezit la spital
A:Ce?unde sunt unde e iris?
D:Iris este cu o doamna zice e vecina dumneavoastra,cum va simtit?
A:Ametita si ma arde fata
D:Aveti neamuri?
A:Da de ce?
D:Pai ar fi bine sa-i anuntati
A:Nu nu cred ca e cazut,dintr-o data ametisem si cazusem in pat
Domnisoara,va simtiti bine,asistenta!!!!
Intrasem in coma iar doctorul sunase pe baietii
B:Alo da!
D:Bill kaulitz?
B:Da cine il cauta?
D:Sunt doctorul Fritz de la spitalul general din berlin vreau sa va zic ca ana efron este in coma la spital
Bar ce s-a intamplat?
D:aragazul casei voastre a busit si ana se alfa in acea incapere
B:Nu se poate,multumesc am sa vin acolo
D:La revedere
Bill scapase telefonul
T:Bill esti ok?
B:Ana e la spital in coma
T:Si iris?
B:Iris,daca a patit ceva,tom trebuie sa ne intoarcem
T:Mai intai ar trebui sa vb. cu david
B:Da
B:David!
D:Da bill ce s-a intamplat
B:David trebuie sa ma intorc in berlin
D:De ce?
B:Ana e in spital in coma
DA:Ce?
Ba david si trebuie sa ma intorc sa stau cu ea si cu iris
DA:Bine dar il iei pe tom cu tine
B:Da,mersi david ca m-ai inteles
DA:Nu ai pentru ce!
09.04.2008
4.8KB
:cool:
28.04.2008
11KB
img
04.10.2008
29.7KB
:nebun: :nebun:
07.12.2008
18.4KB
Dar stiti voi speranta moare ultima,nu-i asa buby???
29.06.2008
61.4KB
:cool:
08.04.2007
30.8KB
tu-esti pro tv!
13.06.2008
2.7KB
ce fatza de mort am:))
27.08.2008
41KB
T:Bill ridicate ca tre sa canti
B:Stai sa stau o tara ca ianite de concert am stat la coada pentru o bluza
FANII:Bill,bill.bill
B:ia mai lasati-ma ca picioarusele mele nu mai pot!!
25.06.2008
25.2KB
:nebun:
02.08.2008
23.2KB
hmm hai ca mai pun;;)
facut in cls la ora de romana:)) :rotfl:
04.06.2009
29.9KB
da.
numai k dak mananc multe dulciuri dupa ce mi s'a terminat ...next time knd vine imi vine dupa ...adik mai intarzie cu vreo 1-2 saptamani
asha k punetziva pe ciocolata :rotfl: :rotfl:
26.06.2009
22.7KB
T:ce frumos ii afara..acum bill..nu mai fa crize de nervi ..or fu doar nijte paparazzi..
B:shi ashtea trre neaparat sa ne faca poze y kdn suntem in crize de nervi?
T;bill nu mai tzipa k poluezi sonor..=)))
01.04.2008
9.4KB
ms mult!!!:):)
T:vino cu mine!
Si ma trage dupa el spre un taxi.Ii spune ceva soferului si porneste masina.se uita la mine se apropie repede si ma saruta apasat.primul meu sarut ...furat de el.tremuram…Tom e langa mine…ma topeam…imi batea asa de rau inima…simteam atatea lucruri…Ii tot cautam privirea,dar era atent la sofer.ii spune sa opreasca in spatele hotelului.coboram…era intuneric si frig…eram imbracata subtire.
T:am ajuns.hai sus!
Ma trage dupa el…mi-am dat seama ca daca o sa fiu cu el nu o sa devin decat inca una pe lista lui…dar eram langa el…era singura sansa sa ii demonstrez ce sentimente am fata de el…dar oare lui ii va pasa de asta?
T:am ajuns…hai,intra…ma duc pana la baie.
A:ok.te astept aici.
Gasesc doua red bull-uri.le deschid.mi-am amintit de somniferul Flaviei.il scot si il deschid.din greseala cade o pastila in una din cutii.Tom iese din baie.e asa de...dulce.
T:la tinta.chiar imi era sete.
Ia o cutie de pe masa si se aseaza pe pat.cred ca ii era foarte sete ca o termina de baut intr-o clipa.Ma apropii de el ca atrasa de magnet.ma ia de mijloc si ma aseaza peste el.simteam ca explodez…mii de fluturasi mishunau prin stomac.am inceput sa tremur.nu ma puteam stapanii.Se uita la mine…
T:nu ai mai facut-o pana acuma,nu?
Ma inrosisem toata.vreau sa ma ridic dar ma apropii si ii sarut buzele fierbinti.nu stiu de ce,dar o lacrima imi cade pe obraz.Se uita la mine mirat.
T:deci am dreptate de tremuri in halul asta.nu te speria ca nu te mananc.o sa fie bine.
Citisem intr-un articol ca mai fusese si cu alte fete virgine pe care le abandonase.asa ca nu aveam incredere in vorbele lui,dar trupul imi spunea sa fiu a lui.
A:o sa ai grija de mine?o sa fi bland?
Nu stiu de ce am intrebat asa o prostie.tremuram neincetat.
T:stai linistita.totul o sa fie bine.si ma strange in brate,sa fie sigur ca nu am sa fug fara sa ii ofer ce vrea.
A:am incredere in tine.stiu ca nu ma vei ranii.
Un zambet diavolesc ii apare pe fata.
Nu stiu ce e cu mine,vreau sa fiu a lui …a lui…a lui Tom…
A:te plac…ii soptesc usor la ureche.
Ma prinde in brate, imi da maioul jos cu lacomie.aveam red bull in mana si din greseala il vars pe mine.Zambeste lacom si incepe sa imi umple corpul cu sarutari apasate.ma tine puternic de mijloc.nu vroia sa piarda prada.
Ma intinde usor pe pat.nu ma bruschiaza ca sa nu ma sperii si sa il las balta.
incearca sa-mi deschida sutienul...dar se lasa usor pe mine.
T:nu stiu ce e cu mine.sunt atat de obosit...si inchide usor ochii.
Ma dau din pat.parca eram trezita dintr-un vis…imi dadusem seama de ce urma sa fac…sa ma culc cu Tom Kaulitz…inca una pe lista lui….
Tom adormise.Atunci mi-am dat seama ca el luase cutia cu somnifer. M-am dus la baie imbatata de mii de sentimente.ma gandeam ce s-ar fii intamplat in aceasta camera de hotel…ma bag sub dus si dau drumul la apa rece…nu simteam apa rece ce cadea peste mine.imi spalasem maioul si pantalonii care erau udati de red bull-ul varsat.nu aveam cu ce sa ma imbrac.vazusem un tricou alb de-al lui Tom pe scaun asa ca am hotarat sa il iau pe mine.
Ma asez usor pe pat.O lacrima de fericire imi rasare pe obraz.simteam o mie de lucruri.eram langa el.ii simteam respiratia.ma apropii si las capul pe pieptul lui.ascultam cele mai frumoase sunete...bataile inimi lui…ma uit neincetat la chipul de langa mine.era luminat de razele lunei.Ma mai uit pentru ultima oara la el si adorm.
Ma trezesc buimaca…ma durea usor capul.ma ridic si vad ca eram protejata de mana lui Tom.deci nu a fost un vis…eram imbatata de chipul lui,de respiratia lui …cobor usor din pat si ma duc sa fac un dus.pantalonii si maioul mi se uscasera.arunc tricoul de pe mine ca o copila jucausa si ma bag
la dus…
Nu gasisem nici un halat asa k imi infasor trupul intr-un prosop si intru in camera sa imi iau hainele.
T:ce am baut?….nu imi aduc aminte de nimic…
Sare din pat ca ars si se apropie furios spre mine.
T:ai pus ceva in red bull?ai pus ceva in el?spune!zi ceva!
Ma strangea asa de tare ca simteam ca am sa lesin .Alunec usor din bratele lui si cad jos.Am inceput sa plang fara a putea zice nimic.Tremuram fara sa pot impiedica acest lucru.
T:nu stiu de ce bocesti.eu nu ti-am facut nimic.mai bine imi spui acum ce s-a intamplat aici.
A:nu am vrut sa iti fac nici un rau...
Ma ridic si incerc sa fug la baie.Ma prinde de mana si ma trage spre el.
T:vreau sa imi spui acum ce s-a intamplat!unde crezi ca fugi?
A:lasa-ma!te rog,lasa-ma!iarta-ma daca crezi ca ti-am facut vreun rau.nu am vrut...a cazut si tu...tu ai intrat...si am uitat sa iti spun.am scapat o pastila.era somnifer.
T:somnifer?ce cauta somniferul ala?
A:l-am gasit in geanta.nu era al meu.fara sa vreau l-am scapat in una din cutiile de red bull.ai intrat si am uitat de el.ai luat o cutie si ai baut-o.
T:si am nimerit-o pe cea cu surpriza.ce mai noroc am si eu.
A:vroiam sa fiu cu tine,dar...sa stau langa tine,sa te privesc...
Se uita mirat la mine.intr-un fel ma intelegea,dar el vroia altceva…
T:nu inteleg de ce ai scos somniferul.
Se apropie de mine si dau sa intru in baie.Ma prinde de mijloc si ma intoarce spre el.din greseala imi cade prosopul jos.Privirea lui se atinti asupra corpului.nu facea altceva decat sa ma priveasca fara sa se miste.se putea citi in ochii lui dorinta de a ma avea.Se apropie de mine.Tremuram .imi vede ochii plini de lacrimi si imi observa respiratia tremuranda.apropierea lui de mine imi provoaca un fior,ma face sa tremur si mai mult.Ar fi vrut sa ma ia,sa fiu a lui…inca una…dar ia o helanca de pe un scaun,ma imbraca si ma aseaza pe marginea patului.
T:daca nu erai pregatita pentru ce vroiam eu,de ce m-ai mintit?.
A:nu te-am mintit.poate ca as fi fost a ta,dar...
T:vezi tu,eu nu sunt ca tine.eu vreau sa experimentez multe si...
Incearca sa imi explice ceva dar il intrerup brusc.
A:asa rau arat?
Stiam ca nu arat ca un fotomodel,dar sa fiu imbracata de Tom.
Am lasat capul in jos.Lacrimile imi invadau obrajii.Tom imi ridica privirea si imi zambeste.
A:poate ca pare stupid,dar cred ca te iu..
Ma opresc.nu avea rost sa continui.
T:ca ma ce?
A:nimic.
T:ce ai vrut sa spui?
A:nimic.eu...
Si ma ridic de pe pat.Ma trage de mana inapoi.
T:sa nu-mi spui ca ma iubesti.stii eu vreau altceva de la fete si...
A:taci…simt ca platesc pentru aceasta noapte.vorbele tale taie carnea mea in doua.trebuie sa plec.
Imi iau hainele de pe scaun si fug in baie.Incercam sa ma imbrac.plangeam ca o magdalena,vroiam sa ies.situatia ma sufoca.
Tom isi facea procese de constiinta.Credea ca nu a procedat corect.Hotaraste sa plece din camera.Se duce la Bill sa ii ceara un sfat si sa fumeze.
Eram franta.Plangeam…tremuram…si ma intrebam cum am putut sa fiu asa o proasta?am crezut ca daca ma va vedea se va indragosti de mine.doar nu sunt intr-o telenovela?!Il auzisem pe Tom cand a plecat.nu vroiam sa il mai vad.imi era foarte rusine de ceea ce facusem.Reusesc sa ma imbrac repede.imi aranjez un parul,ma dau un pic cu ruj roz,rimel.ma gandeam ca e bine ca nu e in camera.ies din baie si il vad pe Tom asezat pe pat.Am incremenit.Eram asa de speriata ca am scapat geanta din mana.Nu puteam sa fac nimic.eram rosie…incepusem,iar sa tremur ca o gelatina.nu puteam sa scot un sunet.se uita spre mine si se ridica.ma dau repede mai in spate.
A:Tom,imi pare rau.imi pare foarte rau.nu stiu cum am putut sa ajung pana aici.ai fost primul cu care m-am sarutat si…
Cand mi-am dat seama de gafa m-am oprit.cum am putut sa-i spun ca fusese primul cu care m-am sarutat.Am lasat capul in jos.am incercat sa fug spre baie,dar…
T:stai!doar nu o sa fugi asa tot timpul?!
Se apropie de mine.
T:deci am avut dreptate cand am spus ca sunt primul.
A:de unde stiai?
T:pai nu prea stiai ce e de facut.ai inchis ochii inainte de a stii unde ajungi cu buzele.daca nu eram atent cred ca ai fi sarutat altceva.
Eram toata bagata in pamant.Cum am putut sa fiu atat de….nu-mi vine sa cred.
Tom se apropie de mine si imi spune in soapta…
T:esti ca un ingeras cazut din cer.
Ma mangaie cu privirea.
T:nu stiu de unde ai aparut,dar as vrea sa mai stai un pic cu mine.imi pare rau ca m-am comportat asa.credeam ca mi-ai pus droguri in bautura.
A:imi pare foarte rau.imi pare atat de rau…
Am inceput sa plang in hohote si m-am lasat usor pe pat.
A:Tom,jur ca n-am vrut…nu am vrut…
Ma ia in brate si imi mangaie parul asa de tandru,cum nici el nu credea ca o sa fie vreodata.
A:trebuie sa plec.s-au intamplat atatea...
T:ce s-a intamplat?am dormit asa de bine.nu mai dormisem de mult atat de bine.hai linistestete.nu are rost.poate ca meritam somnul,nu crezi?cred ca am fost ca o bruta cu tine si...
A:nu,nu ai fost.
T:intelege ca nu mi-ai facut nimic.nu mi-ai dat otrava sau droguri.Mai bine hai sa mancam ceva.
A:eu trebuie sa plec.
T:unde stai?hai ca vin cu tine.daca tu ai avut grija de mine azi-noapte,o sa am si eu grija de tine azi.
A:pai nu stiu unde stau.
T:asta chiar e o problema,si zambeste strengaresc.
A:am venit ieri in Germania.am venit cu niste prieteni.ei m-au adus aseara la concert.am iesit un pic afara si de aici sti si tu ce s-a intamplat.
T:ce sa se intample ...ne-am cunoscut.atata tot.deci nu stii unde stau prietenii tai?
A:nu stiu sa iti spun numele.dar iti pot arata drumul.
T:o sa le spun la baieti ca trebuie sa plec.asteapta-ma aici.vin imediat.
Si iese ca un fulgerdin camera.Nu pot sa-l astept.nu vreau sa-l astept.am iesit repede din camera si m-am indreptat spre lift.o usa se deschide si ma simt urmarita.nu sunt sigura,dar cred ca era fratele lui Tom.i-am auzit vocea aseara.statea chiar langa camera lui Tom.dar nu am intors capul.ma gandeam cat de bine m-am simtit in bratele lui aseara…azi.Tom...Tom....ma simt protejata in preajma lui.caldura bratelor lui ma topesc.parca vroiam sa ma intorc,sa-l rog sa ma tina in brate o vesnicie,dar nu pot.liftul se lasa asteptat.asa ca aleg sa merg pe scari.m-am gandit ca ar fi mai bine sa ies prin spate,dar la iesire dau nas in nas cu Tom.
T:pleci undeva fara mine?
24.04.2009
22.3KB
Emma:puteam sa jur...
Tom:frumoase buze..krek sarutzi bnh..ce'ai zice sa icnerkm..
Emma;deci curiozitatea a ucis pisik..:p...poate sarut bnh poate nu..nai sa shti niciodata..
Tom intrigat de spusele emmei sa arate k ii barbat..o trase de mana y o sarutase apasat pe buze..in momentu ala ally se ridikse de la masa y cobora pe scarile rulante jos shi afara din mall..bill se uita la tom cu o fatza..emma ii raspunse l utom..nu neaparat k il placeau sau k era tom kaulitz de la tokio hotel ci ptr a arata k jtie sa sarute ink foarte bnh..
Bill:tom maturizeazate..8-|
Bill coborase dup fata afara din mall y o gasi in fatza mallului pe o balk citind o revista shi uitanduse nervoasa y foarte antena la pagina..bill se ashezase finutz langa ea y se uital a ce se uita..ally nu simtzise knd bill se ashezase pe bank..se uita inkontinu la pagina..bill realizase defapt k ii o agina cu o poza in kre era el y tom stand pe un fotoliu zambind..atuinci bill ishi daduse direct seama k ally i iindragostita lulea de tom..
Bill:itzi palce de el ..nu?
Ally tresari imediat..se intoarse ishi shterse lacrimile kre curgeau pe obraji ei park nevinovatzi ..
Ally:de park i'ar pasa cuiva...
Bill:me imi pasa sincer:D:D:D:D:D..
Ally ishi ridikse fata din revista y ii zambi lu bill..
Ally:krke ejti singuru kre itzi pasa de mnh..dka chiar itzi pasa..
Bill:dc zici asta?
Ally:ptr k asa ii..
In mall..
Tom ink o saruta pe emma totul pana knd ea ishi trase kpu asa de brusk inkt kpu lu tom cazu shi se lovi de zoltzul mesei..
Emma:opa..tomy yumy o facut buba?saraku....bn o patzit..>:P..krek te'o lovit d-zeu in kp..allo ce tzio venit sa ma pupi aici..de fatza cu soramea y de fatza cu..cu..bill...ia comenteaza:-w
Tom:k asa am avut eo chef:)
Emma:ejti un pork..nesimtzit..
emma ii trosnise o palma peste fatza de il inroshise tot..tom o trase de mana spre el inkt emmam ai sa pice la el in bratze..
Tom;da ce aia ii sorata?
Emma:da..soramea geamana:)..
Tom:opa y eo am un frate geaman..pura coincidentza:pbill cu ea y eo cu uh..
Emma:uite ce e baby..me imi palce de bill..:p..nu de uh:)sorame'ai indragostita de uh..:p..
Tom:la naiba..auzi..da sorata ii sooper buna..poate merge de;o lipeala..
Emma:soramea ii prea tampita ptr uh..credema..ii prea zapacita nebuna y nazdravana..deci..y kndi ubeshte pune moolt suflet..nu am de gand so las sa fie cu un tip k tnh kre so f**a y dupa so lase cu buza in soare gandinduse la altu..
Tom:asta crezi uh despre mnh?eo nu'z asa iubire=))
Emma:nu am enerva..:-l..jtiu bnh cum is baietzi din ziua de azi:-wnuam bullu nu' i asa..
Tom:dak zici tu..y zici k lu sorata ii palce de mnh..
Afara...
Bill:y zici k itzi palce de tom..
Ally:da:-<...aiurea..jtiu..el no sa se uital a mnh ..is urata kaniba..
Bill:ba nux(nu etji urata delok ejti foarte frm..nu etji urata delok..ejti k o zana..
Ally:ms bill ejti un dulce:D..jti sa faci lumea sa se simta bnh:D
vreau 5 commuri:D:D:D:D
03.06.2008
42KB
uitativa ce mutra face =)
19.07.2007
34.6KB
GU:Vezi betele astea?Daca ma enervezi iti bag unu in cur si unu in in ochi!Vezi ca`s periculos rau
(uitasem sa va pun poza:D)