dap, o admir mult pe avri, si ik mai nou se zvoneste ca e gravida
25.01.2008
33.8KB
y pers nou..
dulce..:o sa fie una dintre "tarfele lu tom de companie"..tom folosinduse de eah k so fuck pe robe geloasa..
09.05.2008
33.2KB
il calitate de sora o sa arunc cu dulapul dupa u dc te apropii de kmera mea :X dc imi comentezi te pun sa faci curat in baie dupa ce ieshi din ea :rotfl: dar nah te las momentan :nod: hooooo girl sa scriu :)):)):)) rabdare ji tutun .....adik stay fara tutun k esti minora :-> numai eu am voie din knd in knd :-" :limba: :nebun: :nebun: :nebun: (acces de nebunie :nod: ) deci kre vrea sa vb q mn las un id pe aici tokio_hotel_devilish_girl :nebun: numai sa spunetzi cine suntetzi k eu am inceput sa iau lista la puricat :-p :dinti: :dinti: :dinti: :dinti: maine pon next :D ptr voi ji ptr soramea :rolleyes: :limba:
03.05.2008
13KB
T:Da-te-n mata mai incolo
B: E si mata, si daca m-as da nu mi s-ar mai vedea moaca frumoasa de...
T: De gay, hai taci! Ne face poza!
B: Taci ba ca imi distragi atentia!
T: Auzi, hai ca acum o sa ne placa toate fetele!
B: Pe mine, tu o sa ai atractie la spitalu de babe
T: Mars de-aici gay imputit!
B: Taci ma ca ma doare inima!
T: O nu, Bill, nu ma asa, nu acum! Ar trebui sa te duc la...la..un un curs de actorie!
B: :rolleyes:
T: Fratioare, nu suntem noi cei mai tari?
B: Deci, pooooozaaaaaaaaa!
pey uitate la videoclipul marlyn manson-the new shit....
09.04.2008
10KB
ooops.. am pus de doua ori aceiashi poza :rusine: :rusine: :rusine:
scz :zzz:
07.07.2008
32.4KB
:zzz:
08.08.2008
38KB
din nou eu
29.12.2009
19KB
:nebun: :nebun: :nebun:
05.04.2008
37.5KB
:dinti:
28.04.2008
4.5KB
:zzz:
07.08.2008
6KB
:nebun: :nebun: :nebun:
07.12.2008
12.1KB
img
04.10.2008
40.1KB
sarau, knd a pikt din cer s-a lovit la mana =( =( ce ingeras sweety :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
18.07.2007
33.9KB
in vara asta o sa merg in tabara .....si...o sa ies in fiecare zi afara.sper sa nu ma lase tot timpoul cu fratimiu ca morrrr......si nu nu am fost la concert th sau cb am fost cand eram mai mica la un concert iris unu body&soul si unu anda adam si unu voltaj cam atat mai urmeaza in vara asta :D:D:D
01.06.2008
50.4KB
a daa si next next ca vreau sa vad ce se mai intampla sau ii dai "THE END"?????
03.05.2008
12.7KB
Taxiul oprise in fatza lu robe y eah urkse sus..o duse la liceu..ii daduse bani..urkse sus se dezbrakse y se ashezase pe pat..ishi aduse aminte kum o saruta pe ea tom..ce buze avea..y bruscishi aduse aminte cum o saruta pe cealalta..y knd venise la eah parea aproape indiferent..k y cum nu s-ar fi intamplat nik..statea pe pat..pana knd se enervase y ieshise pe balkonul din kmera ei..statea pe un fotoliu cu picioarele incricishate pana knd tom..parkse mashina in fatza liceului y coborase singur..ghinionul ei era k avea camera chiar in fatza internatului y se vedea de jos exact la eah pe balkon..ea se ruga k tom sa nu o vada..tom o vazuse y eah ezita se su uite la el..robe jtia k el o sa intre la eah in kmera y de aceiah se ascunse in shifonier cu tot cu laptop...tom intrase incet la ea in kmera y eah fara grija in shifonier auzind usha intrase p emss linishtita..
Tom:buey unde ejti..robe...hay k vreau sa vb cu tnh..sincer acum..
Robe nici nui raspundea..dar tom nu era bashi chiar asa de prost..jtia k dak o sa zik k pleak..eah o sa iasa din ascunzatoare..
Tom:bnh..dak nu vrei sa vb cu mnh..itzi las nr meu de tel y imi dai un beep knd ejti gata..
Tom deschise usha y in acelashi timp o inchise fara se iasa..robe crezu k o iejit y ii dadu un picior dulapului in kre era neishind ink..tom se ascunse sub patul ei..robe se ashezase pe pat cu tot cu laptop y se ridikse sashi asuk un redbul..nul tzinea pe pat il puse jos..tom ii vazuse manutza fragila knd lasa redbullu jos..ashteptase sashi traga mana .shio trase..tom k prostu ii luase redbullu shi luase o gura il puse la lok..robe il lause y eah y knd dadu sa bea simtzea k y cum mirosul lu tom o urmarea peste tot..
Robe:ahh..la naiba..peste tot mirosul lui..
Tom de subt pat ranjea k bou..robe ishi luase o bomboana pe batz roz cu gust de capshuni..
Tom:"hm..ce fain...k ashtea nau de gand sa vina aksa toata noapte.."
telu ii sunase lu robe..
Robe:eo..prezenta oriunde oricant cu orice scop:D..
Leezu:robe..jti..noi..noi nu venim aksa..sper sa nu te superi..mergem sa ne plimbam prin mall y alea alea..te iubim mult ai grija de tnh..nu te-ai suparat nuh..
Robe:amm..neah..eo..delok..distratziva..nuam sami aducetzi y me o bere:D..
Leezy:oka..ai grija..:X:X:te iubim:X:X
Robe:da da y eo:D..
Robe ishi desfacuse bomboana y o baga in gura ...robe dadu drumul la muzik..tokio hotel"rette mich"se puse pe spate y inchise ochii...tom ieshise de sub pat y era in picioare langa patul lu robe..robe deschise ochi y rapase:|knd il vazuse pe tom..vruse sa se ridice dar tom se puse deasupra ei....
Robe:tom date..y pleak..
Tom:dc?/:)waw mai nou ai cv cu mnh..
Robe:neah..nam nik cu tnh...nuam k nu vreau sa stau in klea fericiri tale..
Tom:fericirea mea?/:)
Robe:tom ai tot dreptul sa fi cu cn vrei..nu vreau sa ma bag..:D..
Tom:mdeah.numa k acel cnv cu kre vreau sa fiu eo..nu ma baga in seama aproximativ delok..y ma respinge n orice fac..
Robe:cn?:|
Tom:sa vdm..incepe cu R shi se termina cu e..are 4 litere..
Robe:tom nam chef de glm la ora astah..nu pe bune..
Tom:robe mei mi placi..molt de tot..eram ff gelos pe gustav knd incerk sa m ite fure de langa mnh..
Tom se aplekse pe robe incet fara so doara y ii luase kpul in maini y o sarutase..ei mai putzin y ii explodase inima..tom o saruta y eah nu rezistase pana nul luase in bratze y il cuprinse cu ambele maini..tom o saruta ..ishi ridik kapul shi ishi dadu shapk jos dun kp y tricoul jos de pe el ramasera doar in bluji lui in kre y se vedeau boxery..robe se uita la el..ce corp avea...tom o ridikse in bratzele lui..y o puse peste el shi incepusera din nou sa se sarute..tom ii bagase mana lu robe su maiou shi il daduse jos..ramase doar in bustiera shi in boxeri tom ishi daduse y el al randul lui pantaloni jos y ramase doar in boxeri..se sarutassera ei ce se sarutasera..y pana knd tom ii daduse jos de pe robe shi bustiera..roshi ishi pierduse rasuflarea knd tom ishi daduse boxeri jos..el se uita la eah mushknaduse de buza..ii dadu incet boxeri jos..y se intamplase..robe ishi pierduse virginitatea in bratzele lu tom kre parea k o iubeshte asa de mult..a doua zi dm..tom se ridikse pe la 6 din pat y se imbrkse ii scrise un bilet lu robe y ieshi incet pe usha ..Robe se trezise pe la 9..fetele erau in kmera odihnite cum pareau..
Leezy:hopa somnorici te-ai trezit:D
Robe:mdeah..neatza y voua:X:X:X:X
25.04.2008
3.7KB
Bill
03.09.2008
42.8KB
:surprised: :surprised:
08.04.2007
40.5KB
Richie:dah..emma uh ai cv..hay k stai la mnh..
Emma:bnh..hay k itzi pove atunci..
Richie o ajutase pe emma sa duk bagajele sus..emma intrase la ea in kmera y ishi ashezase lucrurile y se uita brusk pe geam..spre geamu lu bill..bill se uita y el pe geam..o vazu y se uita la ea nepasator..k y cum nar fi cunoashteo..
Ricihe intrase in kemra fara k ea sashi dea seama y se uita la ea zambind..
Richie:la ce te uitai?
Emma:a la nik..
Richie:te uitai la bill/:)
Emma:nuh..ieacks il uraskx(..ricihe uh ..nu ar trebui sa stia langa mnh..noi 2 nu putemfi iubitzi niciodata imi ejti k un frate..gandeshtete la mnh k y cum t-eai gandi la leezy..ioh n uami pot iubi pe nimeni..niciodata..
Richie..nuh nul urajti=))il iubeshti..doar k vatzi certat din nujt ce kauza y acum"il urajti"
..apropo ce tzio facut?
Emma:poi..knd eram in maldive...atunci knd mai intrebat dak vreau sa fiu cu tnh in seara aia...knd am ajuns aksa..bill..
Richie:bill?/:)ceo fauct?/:)
Emma:poi..:">>..
Ricihe:da..:|clar il omor:|
Emma:lasal..
Richie;:nah atzi facut sex..y krei duma..dc viz suparatzi?
Emma:a poi..poi:">.knd am facut sex..:">.am..am..
Richie:ai..:|da:|:|:|:|mijto:>>.y el ceo zis..
Emma icnepuse sai povesteask totul lu richie cu lux de amanunt de la cel mai mic detaliu pana la cel mai mare..
Richie:hm.ce tampit..ioh in loku lui..ash fi dat un mare party..y te-ash fi cerut de nevastah..
Emma:nu jeti normal=))=))=))=))=))...
Ricihw;Nha hay k ioh merg..sa ma kulk:X:X:ne vdm maine..
EMam:oky..
knd ricihei eshise emma fugi la "o tura"de varsat..varsaturi cu spasme y cu detoate..dupa ce terminase..simtzea o durere puternik de burta y se asheza in pat..dimineatza pe al ora 8 emma era deja la baie vomita..y richie intrase in kmera la ea...
Richie:emma km kte luni ai?
Emma:poi krek 4..
Richei:perfect..hay schimbarea k mergem la doctor....
EMma:BNH..
rICIHE:hay k ioh merg o iau pe ashley y vin dupa uh..
Emma:ok.da dc pe ashley..?
Ricihe:ptr k ceilaltzi is la cumparaturi y ..k ii iubita meah....
Emma:mijto...:X:X:
nah restu maine pun promit:X:X:X:X:X:X:X:X::XX:X:k acu=))=))ma duk sa am holb la un film:X:X:
08.04.2008
29.4KB
ok...sa ma vad.......yo.....speriata de bombe...............next
10.05.2008
24.7KB
l'am citit de 2 ori :X:X:X:X:X:X ador ficu asta...e primul fic care l'am citit :X:X:X:X:X:X:X:X :nebun: :nebun: :nebun:
21.05.2008
21.5KB
chris
02.09.2008
33.4KB
ok;)
14.06.2009
24.7KB
a dat mosu un fresh
19.07.2007
45.2KB
pfaaa...mai stii?Poate am aparut pe la tv ;))
12.04.2009
24.9KB
pai maik-mea picteaza si..am invatzat de la ea kte cv dar eu nu vreau sa fac din asta o meserie doar un hobby,mai mult vreau sa ma axez pe muzica si sa compun muzik,k doar no fac degeaba ;)
03.05.2009
26.5KB
Next maine!!!!
25.05.2008
24.8KB
Ehhh :rotfl:
02.07.2009
10.2KB
vanessa .. by me & roro :rotfl:
17.11.2008
21.8KB
la info
28.03.2011
56.5KB
iete 5 pag :hi:
dea bubu kim kim
09.12.2008
36.4KB
Leez – sora geamana a Emmei , incearca sa ii urmeze sfatul , sa stea kt mai departe de mafie dar e constienta k sora ei e urmarita ji totushi se implica discret in mafie fara k cineva sa ii observe prezenta , o insotzeshte mai mereu pe sora ei
13.07.2008
31.6KB
:nebun: :nebun:
23.07.2008
44.6KB
:nebun:
19.07.2007
49.3KB
amy-o fata dulce care face pe oricine sa zambeasca in orice moment
20.07.2008
35.6KB
da am mai puso scz :d
25.11.2008
20KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ~!!!!
04.08.2009
27.8KB
De necrezut ca inca mai esti Solo...
Kiro: Ca sa fiu sincer: Momentan nu am pretentie la o prietena. Acum sa am prietena nu prea mi se pare potrivit. Ma concentrez foarte mult la trupa, si nu as avea timp pentru ea. Asta ar fii incorect.
Cum arat fata potrivita pentru tine?
Kiro: Recunosc, sunt foarte alegator in chestia asta. Nu are voie sa fie fitoasa, care vorbeste intruna, si care ar vrea doar sa ma comande. Ar trebui sa arate bine. Nu trebuie sa fie neaparat fana Visual- Key. Stilul nu conteaza, atata timp cat are grija de ea.
Ce parere ai despre One- Night- Stands?
Kiro: Eu vreau sa cunosc fata, inainte sa se intample ceva. Nu trebuie sa o vad doar ca pe o papusa fara viata: inauntru, afara- la revedere. Asa ceva mi se pare fals. Daca ar fii, as fii amantul cuiva, aici ne-am vedea mai des.
Ai deja idee despre sex?
Kiro: "Prima oara" am avut in vacanta, in Turcia, aveam 14 ani. Acolo am cunoscut o fata super. Avea parul lung, era foarte draguta, si arata foarte bine, m-am indragostit de ea de prima oara cand am vazut-o. Atunci eram foarte timid, si foarte linistit. Dar la ea mi-am spus: Haide, sansa asta nu o mai primesti niciodata. Asa ca am incercat in cele 10 zile, in care am fost in Turcia sa ma apropii mai mult de ea. Ceea ce am reusit...
Asta inseamna?
Kiro: In a cincea zi am fost amandoi singuri in hotel. Mi-am luat tot curajul si am sarutat-o. Iar la sfarsitul vacantei s-a intamplat mai mult- ne-am culcat impreuna. Pentru amandoi era "prima oara".
Si cum a fost?
Kiro: Pentru prima oara destul de bine. Poate mi-am sperat mai multe. Dar "prima oara" leaga in orice caz, de aceea este asa de trist ca nu am reusit cu relatia noastra...
De ce nu?
Kiro: Locuiam la 400 km departare de ea. Chiar daca ne-am mai intalnit de 2 ori dupa aceea- ca in Turcia nu a mai fost deloc. In ziua in care ne-am vazut pentru ultima oara, mi-am dat seama ca nu o sa iasa nimic dintre noi doi. Ea este o fata super, dar pur si simplu nu avea viitor relatia noastra. Normal ca i-am mai scris cateodata si mesaje, pentru ca voiam cat de cat sa mai avem contact. Dar de un an nu mai avem contact. Ea era perfect, ceea ce mi-am dorit vreodata.
De ce nu o suni?
Kiro: Nu as putea. Mereu ma gandesc cum sa fie totul, si daca nu iese bine in gandurile mele, nu o mai fac nici in realitate. De catva timp am devanit mai spontan, si poate intr-o zi o sa o sun...
Ähm, cum mai era chestia cu "a ramane solo"?
Kiro(rade): Normal ca doar pe baza de prietenie. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: