LOL LOL LOL:))
eu frumoasa?
dak eu is frumoasa tu eshti un drac
da tu eshti inger isa asha k shhttt....
ok va mai pun ... :(
ps:acuma pe bune ...dak nu va place de je sa imi spuneti :(
25.07.2009
22.3KB
deci .....misto..........mrs ca mi lai dedikat mie si lu yume..............next
26.04.2008
33.6KB
kim
10.05.2008
36.4KB
Leeza dc nu imi rasp pe mess?!?!?!?! =( =(
10.02.2008
7.7KB
poje cu eaaa
:nod: :nod: :nod: :nod:
28.07.2008
4.6KB
;)
19.07.2007
33.9KB
Eu sunt Aida sunt sotia lui Bill Kaulitz toata lumea spunea k sunt sotia perfecta.Asteptasem 10 ani din viata k Bill sa se hotarasca sa ma ceara in casatorie,desi eram o persoana publica nu imi placea sa ma expun foarte mult,nu mergeam nicaieri fara Bill si stateam acasa facand ceea ce face o femeie moderna inafara de curatenie si mancare,ma duceam la shopping,fitness,masaj,manichiura,pedichiura duminica era zi de relaxare cu prietenele asta insemnan o cafea cu o portie buna de barfa,vorbind despre haine,soti si toate celelalte.
LUNI DIMINEATA
Era o noua zi,mam ridikt repede din pat si am mers la baie am dat drumul la apa pentru a imi face un dush rapid.Aveam o ora la dispozitie sa ma aranjez si sa plec la fitness.Mam machiat,mam aranjat si tot ce trebuia.Era o noua zi in care sotul meu nu era langa mine,era normal era plecat in turneu dupa kre 3 luni eram numai noi doi.
LA FITNESS
a-buna dimineata!
I(instructorul)dimineata domnisoara aida!
a-ms la fel!
i-prezenta k intotdeauna!
a-da ceva normal nu?
i-desigur!
Dupa un mic antrenament la sala am mers la cumparaturi pentru acasa.
SUNA TELEFONUL
a-alo?
x-buna iubita!
a-iubitule!ce faci?
b-bine ma pregatesc de venit acasa!
a-cand ajungi?
b-diseara!
a-bine!
b-pa pa iubita mea!
a-pa!
Am cumparat niste mancare congelata chinezeasca kre dupa ce se dezgheta era numai buna de mankt si am cumparat lumanari parfumate o fata de masa rosie si mie o lenjerie intima nou-nouta.
Mam dus acasa si am lasat mancarea la dezghetat si am pregatit masa cu tot ce trebuia tacamuri fata de masa servetele si nu in ultimul rand peferatele mele si a lui bill lumanarile si petalele de trandafir din kmera.
ORA 11 SI JUMATE NOAPTEA
Sa auzit usa de la intrare si mam pregatit sa imi intampin sotul.
a-buna seara!
b-waw,arati bestial!
a-multumesc,probabil ca esti obosit si vrei sa mananci!
b-mereu stii ceea ce gandesc!
a-da!
b-vad k ai cumparat ceea ce imi place mie cel mai mult.
a-hai sa mergem sa mancam.
EA E AIDA
28.11.2008
21.5KB
:nebun:
05.01.2008
31.7KB
she ink una shi gata...ajunge.. :limba: :nebun: :rotfl:
19.01.2009
41.6KB
din naruto shiippudenn.......:D:D:)
27.04.2008
3.8KB
:nebun:
05.10.2008
3.2KB
Petrecerea - ora 20:00
Toti dansau. Eu si Bill eram inchisi in propia noastra lume, nu vedeam pe nimeni, doar unul pe
altul.Nu auzeam nimic, doar muzica. Nu simteam pe nimeni, doar atingerile calde ale mainiilor noastre.
Respiram usor, incordat, emotionata. Tremuram toata. Imi era frica sa nu fac vreo gafa in
emotia mea si sa ruinez momentul dulce. Dar cum puteam da fiu atenta la ce este in jurul meu
cand toata eram concentrata pe Bill? Ochii mei agatati in ai lui, zambetul meu doar pentru el
si mainile mele acoperindu`i gatul.
Bill: sti ce ?
Bya: ce?
S-a apropiat usor de urechea mea si dintr`o suflare mi`a soptit cald:
Bill: nu vreau sa se mai termine.
Bya: se va termina cand vom vrea noi iubitule. si l-am sarutat scurt.
Si am contiuat dansul. Tot ce imi mai lipseau erau mama si tata. Mi`as fi dorit din tot sufletul
sa fie aici, langa mine si sa ma imbratiseze cald.
"Fiica noastra s`a logodit!" mi`ar fi placut sa-mi spuna mama printre lacrimi, dar erau doar vise.
Si tata sa ma stranga puternic in brate si sa`mi spuna ca ma iubeste. Sa`l stranga pe Bill
de mana si sa`i spuna: "Sa ai grija de ea". Si Bill sa`mi zambeasca si sa`i promite tatei
ca asa va face. David si mama lui Bill au fost cei care ne-au dat binecuvantarea pentru a ne logodi.
Bya: sti pe cine nu vad?
Bill: a?
Bya: pe Miha si pe Tom. O da si pe "minunata" sa iubita Deea.
A ras cand mi-a auzit tonul ironic folosit pentru " minunata" si sa uitat in jur.
Bill: poate, poate se impaca.
Bya: mhhhn... mi`ar placea.
Bill: si mie, sa plece odata tipa aia.
Intre timp Tom si Miha se cretau pe tema copilului lor. Tom nu`l vroia dar Miha da. Miha era in
dreptul scariilor in spatele pantofiilor ei se uneau doua covoare unde Deea facu o cuta cat
Miha sa se impiedice. Vroia sa scape si ea de copil deci ii tot spunea lui Tom sa`l ia ei in
grija dupa ce se va naste. Facu in asa fel inca sa para ca Tom a impins`o pe Miha. Se auzi
un corp rostogolindu`se pe scari apoi podeaua scoase un zgomot monstros.
Bya: Mihaa! si am cazut in ghenunchi la capul ei. Bill cheama o ambulanta!
Smulse felefonul fix din baza lui si tasta repede numarul de urgente. Intr-un minut ambulanta
fu in fata casei. O urca repede pe targa si goni pana la spital. La fel si eu cu Bill si David ne-am
urcat in masina si am pornit in urma ambulantei.
Bya: daca ea sau copilul pateste ceva iti promit ca`l omor pe fratitu.
Bill: va fi bine.
Bya: il aperi! E vina lui.
Bill: si ea ce cauta in dreptul scarilor vorbind cu el?
Bya: o ca au un copil impreuna asta nu este nimic, un subiect nediscutabil.
David: terminati! Azi va`ti gasit sa va certati?
M-am uitat fulgerator la Bill apoi mi-am mutat nervoasa capul. Tot il vor omori pe Tom daca
unul dintre ei pateste ceva. Am cerut numarul salonului unde era Miha si am pornit in graba
spre el. Peste cinci minute aparu si Tom.
Bya: ai venit sa zambesti daca unul dintre ei vor pati ceva?
Tom nu spuse nimic. Era trist. Avea ochii umbriti, indurerati. Fata fara nici o expresie, seaca.
Sa asezat pe un scaun si a asteptat. La fel si Deea care se tinea dupa el ca un scai.
Bill: imi pare ca am tipat la tine. mi-a soptit.
Bya: si mie.
Si ma luat de mana. Priveam tensionata spitalul. Era alb, inspaimantator de alb. Aerul
rece care venea de la ferestrele deschise iti ridicau parul de pe brate. Mirosul insuportabil
te facea din ce in ce mai tensionat. Cum rezista doctori aici? Dupa zeci de minute de incordare si
neliniste doctorul iesi din salon.
Doctorul: Imi pare rau, nu am mai putut face nimic pentru copil.
Si a plecat.
Bya: e numai vina ta si a parasutei tale! am tipat nervoasa la Tom. Daca nu erati voi micutul
nu patea nimic. Criminalilor!
Si am intrat nervoasa in salonul lui Miha. Statea nemiscata pe pat, conectata la doua aparate.
Nu mai avea acea burtica fermecatoare de mamica. Nepotelul meu numai era acolo.
I-am mangaiat obrazul cu degetele si ea si-a deschis ochii.
Miha: uu...unde este?
Bya: cine?
Miha: copilul meu.
Bya: a plecat intr-un loc minunat. si o lacrima mi`a cazut pe cearcaful patului.
Miha: aa..a.a murit! si a inceput sa planga, suspina adanc. Mi-a luat mana intre ale ei
si mi`a strans-o cu puture. Am luat`o in brate. Nu puteam face nimic.
Dupa sase luni
A plecat, a decis ca o sa-i fie mai bine asa. Nu si-a luat adio. Mi-a lasat un bilet. Miha a plecat
a doua zi din spital. Sa mutat departe de noi, incercand sa-l uite pe Tom si tot ce sa intamplat.
A inceput o noua viata. A devenit fotomodel pentru o revista de moda unde era platita foarte bine
apoi contractele cu casele mari de moda au venit precum o avalansa. Imi scria aproape zilnic
la fel si eu. I-am trimis o invitatie la nunta mea care era chiar azi, precum si o poza cu mine si
Bill in mini vacanta noastra la Roma si una cu rochia de mireasa. Eu aveam insa toate revistele cu
ea si pozele care erau publicate. Speram sa vina. De dragul meu si al lui Bill. Sa fie acolo si sa
ma ia in brate. Vroiam sa fie acolo precum vroiam sa-i am si pe mama si tata, dar stiam ca ei
sunt acolo, cu mine, cu fetita lor.
X: stai nemiscata! mi-a spus impunator Alice.
Alice era colega mea, eram inscrise la 3 cursuri la facultate impreuna. Era nasa domnisoara
de onoare. Tom era cavalerul de onoare . David impreuna cu iubita sa ne erau nasi. Desi o vroiam
pe Miha ca domnisoara de onoare stiam ca asta nu se putea.
Bya: imi termini o daata parul? Nu cred ca mai pot sta mult nemiscata!
Alice: Stai domnle! O data esti mireasa, trebuie sa fi cea mai frumoasa mireasa.
In timp ce Alice imi facea parul imi priveam rochia care ma astepta cuminte pe un manechin.
Era alba cu umerii goi. Sus era strampta, gen corset iar jos avea multe franjuri. Insfarsit
Alice a terminat cu parul meu! Era ondulat, lasat liber. Aveam o coronita cu flori albe si
albastre in cap. Acum numai era bruneta, ci roscata. Ma vopsisem special pentru eveniment.
M-am imbracat cu grija apoi mi-am incaltat pantofi. M-am privit in oglinda. Eram chiar frumoasa
desi tremuram cat puteam de tare.
Alice: esti superba, Bill o sa te adore.
Am zambit.
Bya: multumesc pentru tot! si am luat-o in brate. Nu stiu ce m`as fi facut fara tine.
Rochia Byei.
14.06.2009
19.3KB
B:Uite o musca!!
G:Georg ai musafirii,dar vno ca altfel pleaca!!
30.12.2007
40.3KB
nici o parere???? =(
17.04.2008
4.4KB
Jessica(ii mai urata) :limba: :limba: :limba: :rotfl: :rotfl:
27.06.2008
27.4KB
pana diseara mor ..
mor de inima de toATE:))
vreau next ...oare ce'o mai fi pus tom la cale ?:> :nebun:
27.06.2009
22.7KB
alien
run for save u're life!
15.01.2009
26.8KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.04.2008
66.5KB
destul de usor,adik,pe langa ce am vazut eo pe un forum,Dumnezeule,nu-mimai trebuie sa intru pe ala cate zile-oi avea :rotfl:
05.01.2009
28.7KB
deci trebuie sa numarati fiecare care intra si da iin comm cate un nr care urmeaza duap celalalt spus mai sus
23.05.2008
47.7KB
:nod:
03.01.2009
18.4KB
mersi.....
da as vrea sa fiu vampir....de multe ori stau si ma gandesc daca chiar exista....este un citat care chiar ma pus pe ganduri....."Folclorul si traditiile au continuat sa supravetuiasca iar mituile au continuat sa existe...".....nu stiu de ce dar de fiecare daca cand ma gandesc la asta ma trece un fior pe spate.....stii ca se zice ca vapirii...nu sunt decat un mit....dar miturile se nasc din adevaruri.... cateodata am impresia ca lumea cunoscuta si existenta in mintile noastre e mult prea mik si inocenta pe langa cea necunoscuta a miturilor si a legendelor....am impresia ca noi ca oameni nu vor stii niciodata de acea lume decat dupa ce trecem de experienta "moarte"..... e trist dar ceva din mine ma face sa cred in asta... (am incept sa aberez... :zzz: :zzz: :zzz: )......scz....
Si da as vrea sa fiu un vampir ...bun normal....daca as fi vampir as vrea sa fiu ca Alice din filmul Twilight.....si daca as vrea sa fie cineva vampirul meu.... cred ca ar fi Edward normal dar si Jasper mi se pare dragutz..... :wink2: :wink2: .....
ms pt intrebare.....vreu sa stiu si parerea ta despre asta.... :zzz: :zzz: daca vrei.....
pooooop......
16.05.2009
46.7KB
:nebun: :nebun: :nebun:
09.12.2008
42.6KB
nah fik nou:))
prima parte ii cam plicty:)
o sa apara actziunea cand intra bill& tom in peisaj..
asha..pers:
maya:
21.09.2008
36.8KB
si mesaju asta e si mai si :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl:
11.08.2009
43.1KB
:nebun: :nebun:
08.04.2007
29.6KB
o poza facuta azi
defapt am mai multe
da pun una
daca mai vreti spuneti
27.11.2008
29.8KB
img
04.10.2008
25.6KB
hmm hai ca pun poze noi
eo cu o fata aza:D
26.08.2009
41.7KB
iar am uitat :rotfl: :rotfl:
10.07.2008
4.3KB
As vreau sa descriu ceea ca am ajus sa simt in timp ce am citit acest fic dar sincera sa fiu nu gasesc cuvinte,poate ca iti vei da seama singura dk te gandesti o tara si sper ca atunci cand vei ramane in pana de idei vei apela la mine caci doar esti sormea mai mica,banuiesc ca sti ce vreau dar totusi scriu NEXT!NEXT!NEXT!!!!!
23.02.2008
15.3KB
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
07.12.2008
23.3KB
JK
28.06.2008
37.2KB
cu nebuna de stefi:X
05.06.2009
27.1KB
:cool:
24.11.2008
18.9KB
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
31.05.2008
50.4KB
la cv dulce;)
03.06.2009
16.4KB
ce poti sa mai vrei de la un baiat????/e puternic mumos etc.........................a da sa fie in realitate:D:D:D:d